BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING 2021 - 5 KM
BAŁTYCKI TOUR NORDIC WALKING 2021 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-06-12
Miejsce : BAŁTYCKI TOUR 2021
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 215
Wystartowało : 189
Nie ukończyło : 109
Ukończyło : 80
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiKoszalinMielnoSłupskCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Suma
punktów
Czas
łączny
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1WITUCKI Jacek 1POZNAŃM50-541M 15050500000000150000000015015001:39:08.00 6:369,1
1SZAMOTULSKI Henryk 2EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINTRZEBIATÓWM40-441M 15050500000000150000000015015001:41:09.00+00:00:006:448,9
1WOROCH Roman 3KGHM METRACO RUDNADOPIEWOM60-641M 15050500000000150000000015015001:47:37.00+00:00:007:108,4
1BRZOZOWSKI Piotr 4AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM30-391M 15050500000000150000000015015001:48:39.00+00:00:007:148,3
1KNITTER Michał 5BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-291M 15050500000000150000000015015001:48:27.00+00:00:007:138,3
1MAŚLANKA Iwona 11MARSZ PO ZDROWIEŚMIGIELK50-541K 15050500000000150000000015015001:57:06.00+00:00:007:487,7
1OWCZAREK Henryka 68MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃK75-791K 15050500000000150000000015015002:47:02.00+00:00:0011:085,4
1PIETRZYK Anna 76KALISZ POMORSKIK-Niepełnosprawni(A)1K 15050500000000150000000015015002:23:12.00+00:00:009:326,3
1PRZYBORKIEWICZ Kriss 80PIERNIKI TORUŃTORUŃM45-491M 15050500000000150000000015015001:55:06.00+00:00:007:407,8
1PUSZKARSKI Adam 83GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM-Dzieci1M 15050500000000150000000015015002:05:56.00+00:00:008:237,1
1RUSINOWICZ Andrzej 87DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAM75-791M 15050500000000150000000015015002:07:45.00+00:00:008:317,0
1TOPOREK Rafał 210POLIPACK TEAM GWEPRZODKOWOM-Niepełnosprawni(B)1M 115050500000000150000000015015001:55:14.00+00:00:007:407,8
13PARZYBUT Jan 6POSTĘP PNIEWY TEAMPNIEWYM55-591M 104650500000000146000000014614601:49:10.00+7:168,2
13JÓŹWIAK Marianna 13SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK45-491K 45050460000000146000000014614601:58:30.00+7:547,6
13WOJTCZAK Urszula 15CZAPELKICZAPLINEKK40-441K 45046500000000146000000014614601:59:42.00+7:587,5
13DAROSZEWSKA Krystyna 28SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK60-641K 45046500000000146000000014614602:05:29.00+8:217,2
13GAŁKOWSKA Elżbieta 32MARSZ PO ZDROWIETUCZNOK65-691K 45046500000000146000000014614602:15:14.00+9:006,7
13NOWALIŃSKI Piotrek 67FACE NORDIC WALKING TEAMPŁOCKM-Niepełnosprawni(A)1M 104650500000000146000000014614602:04:22.00+8:177,2
13PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia 73GOWINOK70-741K 45046500000000146000000014614602:42:04.00+10:485,6
20KOPCZEWSKI Dariusz 7WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM55-592M 125046460000000142000000014214201:51:05.00+7:248,1
20PUSZKARSKA Małgorzata 14GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAK45-492K 94646500000000142000000014214201:58:47.00+7:557,6
20GRYGOROWICZ Teresa 35KGHM METRACO RUDNALUBINK65-692K 94650460000000142000000014214202:16:34.00+9:066,6
20SAPUŁA Wiktoria 88LUBLINK18-291K 94650460000000142000000014214202:15:41.00+9:026,6
20ZIELIŃSKA Jolanta 91GOSiR OsielskoOSIELSKOK60-642K 94650460000000142000000014214202:05:46.00+8:237,2
20WALCZAK Ryszard 101ZIELONA GÓRAM70-741M 124650460000000142000000014214202:00:31.00+8:027,5
20WOROCH Jolanta 106KGHM METRACO RUDNADOPIEWOK55-591K 95046460000000142000000014214202:15:22.00+9:016,6
27KASPRZAK Tadeusz 42OSIEKM-Niepełnosprawni(A)2M 145043460000000139000000013913902:07:15.00+8:297,1
27KOSTECKI Wiesław 50NW CZŁAPSKI TEAMNOWY DWÓR MAZOWIECKIM65-691M 144643500000000139000000013913902:05:11.00+8:207,2
27MALKIEWICZ Małgorzata 63SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWIERSZYNOK55-592K 144650430000000139000000013913902:13:35.00+8:546,7
27SZYBUT Weronika 94POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK-Dzieci1K 144350460000000139000000013913902:11:31.00+8:466,8
27WITUCKA Karolina 105POZNAŃK-Dzieci1K 144643500000000139000000013913902:08:18.00+8:337,0
32OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela 12EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃK50-542K 174646460000000138000000013813801:58:14.00+7:527,6
32ADAMOWICZ Andrzej 20ŁÓDŹM75-792M 164646460000000138000000013813802:19:50.00+9:196,4
32GRYGOROWICZ Bogdan 36KGHM METRACO RUDNALUBINM-Niepełnosprawni(B)2M 164646460000000138000000013813802:06:34.00+8:267,1
32KOWNACKI Bartłomiej 51LASOWICE WIELKIEM40-442M 164646460000000138000000013813802:01:03.00+8:047,4
32ZMYSŁOWSKI Zygmunt 92Nordic Walking LubaszLUBASZM60-642M 1614646460000000138000000013813801:55:56.00+7:437,8
37KUŚMIEREK Mateusz 9BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM18-292M 204646430000000135000000013513501:54:30.00+7:387,9
37KRUGIOŁKA Grzegorz 53AKTYWNIE W PNIEWACHPNIEWYM30-392M 204646430000000135000000013513502:01:44.00+8:067,4
37WALCZAK Grzegorz 57NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASM45-492M 204346460000000135000000013513502:06:27.00+8:257,1
40FRĄCKOWIAK Roman 8EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINWIELEŃM50-542M 234343460000000132000000013213201:50:49.00+7:238,1
40LUBAŃSKA Leokadia 60SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Niepełnosprawni(A)2K 184640460000000132000000013213202:26:15.00+9:456,2
40MARCZAK Tomasz 64KS IDMAR RACING TEAMALEKSANDRIA IM18-293M 234343460000000132000000013213202:00:21.00+8:017,5
43SZYMAŃSKI Stefan 95SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKKIEŹLINYM70-742M 254040500000000130000000013013002:06:22.00+8:257,1
44POKŁADOWSKA Joanna 16WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK45-493K 194343430000000129000000012912902:00:40.00+8:027,5
44GÓRAL Andrzej 34KGHM METRACO RUDNABYDGOSZCZM-Niepełnosprawni(A)3M 264346400000000129000000012912902:08:11.00+8:327,0
44PIĄTKOWSKI Józef 75KGHM METRACO.RUDNAPOLKOWICEM75-793M 264343430000000129000000012912902:25:47.00+9:436,2
44PRZYBYLSKA Aleksandra 82ELITE TEAMGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)1K 194046430000000129000000012912902:26:35.00+9:466,1
44TOMCZYK Edward 96MARSZ POZDROWIEPOZNAŃM70-743M 264343430000000129000000012912902:02:51.00+8:117,3
44TURZYŃSKA-STOPA Maria 99BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-693K 194343430000000129000000012912902:23:04.00+9:326,3
50CIESIELSKI Krzysztof 25FAST WALKERGNIEZNOM65-692M 294337460000000126000000012612602:08:17.00+8:337,0
50KUCZYŃSKA Anna 54NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIK60-643K 224340430000000126000000012612602:13:19.00+8:536,8
50MROZIŃSKI Tadeusz 66NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRYM55-593M 294043430000000126000000012612601:54:53.00+7:397,8
53CZŁAPSKI Krzysztof 27NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-594M 314340400000000123000000012312301:59:57.00+7:597,5
53JASTRZĘBSKA-MACKO Marta 39MANOWOK30-391K 234337430000000123000000012312302:27:05.00+9:486,1
53PRZYBORKIEWICZ Gosia 81PIERNIKI TORUŃTORUŃK-Niepełnosprawni(A)3K 234337430000000123000000012312302:46:11.00+11:045,4
53ZAWADZKI Krzysztof 108WETERANZIELONA GORAM65-693M 314040430000000123000000012312302:09:09.00+8:367,0
57STACHOWICZ Marcin 46BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM30-393M 334337400000000120000000012012002:07:22.00+8:297,1
57KNITTER Zofia 47BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK-Dzieci3K 254040400000000120000000012012002:21:19.00+9:256,4
57KURCZ Barbara 57WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-543K 254040400000000120000000012012002:26:40.00+9:466,1
57PAJĘCKI Adam 69PARAKULOS KOWALKOWALM-Niepełnosprawni(B)3M 334040400000000120000000012012002:36:55.00+10:275,7
61JÓŹWIAK Dominik 41SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM18-294M 354037400000000117000000011711703:00:33.00+12:025,0
61LUBAŃSKI Tomasz 61SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM60-643M 353737430000000117000000011711702:24:50.00+9:396,2
63LEGOCKA Kinga 30NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDSUCHY LASK45-494K 274040340000000114000000011411402:14:05.00+8:566,7
63ŻYWICKA Irena 69BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK60-644K 273737400000000114000000011411402:21:11.00+9:246,4
63ZIELIŃSKA Elżbieta 93NACŁAWK65-694K 273737400000000114000000011411402:39:53.00+10:395,6
66KLIMCZAK Adam 45GOSADI NORDIC TEAMWARSZAWAM55-595M 373737370000000111000000011111102:04:50.00+8:197,2
67ZIELIŃSKI Andrzej 94NACŁAWM65-694M 383732400000000109000000010910902:19:05.00+9:166,5
68GUTOWSKI Paweł 37PAUL TEAMMALBORKM-Niepełnosprawni(A)4M 393734370000000108000000010810802:26:11.00+9:446,2
68KUSIAK Włodzimierz 58SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSKM70-744M 393437370000000108000000010810802:14:19.00+8:576,7
68SUPROŃ Marta 164KOSZALINK30-392K 304034340000000108000000010810802:36:02.00+10:245,8
71GUTOWSKA Magdalena 125PAUL TEAMMALBORKK45-495K 313732370000000106000000010610602:19:16.00+9:176,5
72DOBRZYŃSKI Adam 29KOSZALINM30-394M 413734340000000105000000010510502:31:35.00+10:065,9
73PRACKA Katarzyna 78SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK50-544K 323432370000000103000000010310302:42:20.00+10:495,5
73REHLIS Aleksander 84WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINM30-395M 423432370000000103000000010310302:39:03.00+10:365,7
75WIRKUS Anna 104BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK65-695K 333034370000000101000000010110102:48:19.00+11:135,3
76KULCZYCKI Jan 56SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKGDAŃSK80-288M70-745M 433234340000000100000000010010002:55:10.00+11:405,1
77SZYBUT Roma 93POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-393K 34373230000000009900000000999902:50:46.00+11:235,3
78PALUCH Paweł 170AVOCADO WELLNESS CLUBWARSZAWAM55-596M 44343232000000009800000000989802:17:02.00+9:086,6
79FRANCZAK Dariusz 31NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM55-597M 45323034000000009600000000969602:28:22.00+9:536,1
80PRACKI Zbigniew 79SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM55-598M 46303430000000009400000000949402:15:23.00+9:016,6
Niesklasyfikowani
KRAJEWSKA Hanna 17NWPLPIŁAK18-2950 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KASZUBA Zofia 43WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK-Jun.43 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRĘCKA Irena 52BUDOWOK55-590 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
WALCZAK Henryk 102NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDPOZNAŃM80+0 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
TOWARNICKA Izabela 98DAMROKI¸ 19/5K-Niepełnosprawni(B)0 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
DOLNA-FILIPCZUK Ewelina 30KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK30-390 DNF0 DNF50 DNF DNF DNF DNF DNF--
KĘSIK Agnieszka 153SWIAT PYTEK U KRYSPINASŁUPSKK30-390 DNF0 DNF46 DNF DNF DNF DNF DNF--
KĘDZIERSKA Karolina 44EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK40-440 DNF0 DNF46 DNF DNF DNF DNF DNF--
KŁOS Maciej 46NW WYSPA SOBIESZEWSKAGDAŃSKM30-390 DNF0 DNF46 DNF DNF DNF DNF DNF--
PLUTO-PRĄDZYŃSKA Klaudia 77KSK KOŁCZYGŁOWYKOŁCZYGŁOWYK-Niepełnosprawni(B)0 DNF0 DNF46 DNF DNF DNF DNF DNF--
JÓŹWIAK Łukasz 130SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Niepełnosprawni(B)43 DNF0 DNF43 DNF DNF DNF DNF DNF--
PALACH Dariusz 70BILDERSGOŚCICINOM45-4910 DNF0 DNF43 DNF DNF DNF DNF DNF--
RODZIEWICZ Wioletta 85BRAKUSTKAK50-540 DNF0 DNF43 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIĄTEK Dariusz 74POLIPACK TEAM GWEGNIEWINOM-Niepełnosprawni(A)0 DNF0 DNF43 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZDANOWICZ Marta 109DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK40-440 DNF0 DNF43 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUDWICZAK Lena 62EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK-Dzieci0 DNF0 DNF43 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCZYŃSKI Włodzimierz 55NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM60-640 DNF40 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZERNIEJEWSKA Marta 26EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK45-490 DNF0 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIŁKOWSKA Jolanta 65TEAM DEAFGDYNIAK-Niepełnosprawni(B)0 DNF0 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
ADAMUS Marian 21SILESIA NORDIC TEAMBYTOM-GARDNA WIELKAM70-740 DNF0 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
UKLEJA Justyna 100POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-390 DNF0 DNF40 DNF DNF DNF DNF DNF--
WESOŁOWSKA Anita 103POTĘGA NORDICAPOTĘGOWOK30-390 DNF0 DNF37 DNF DNF DNF DNF DNF--
BANASIK Katarzyna 22DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK30-390 DNF0 DNF32 DNF DNF DNF DNF DNF--
GONIA Krzysztof 148BANINOM55-590 DNF0 DNF28 DNF DNF DNF DNF DNF--
UFEL Marcelina 218MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Jun.50 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
RADECKA Krystyna 186CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKK80+50 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
DEMBKOWSKI Ryszard 111OLD SNAKETORUŃM65-69150 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUZIMEK Jakub 215KUR-TEAMKURÓWM-Jun.50 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUZIMEK Agata 214KUR-TEAMKURÓWK30-3950 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZAŁAJ Anna 198KGHM METRACO RUDNALUBINK-Niepełnosprawni(B)50 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GODZIŃSKA Dorota 118BAŻANT NW ELBLĄGMILEJEWOK40-4446 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOPCZYŃSKA Elżbieta 72POLSKA 2050MIELNOK18-290 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZYWOCZ Irena 127MOSINAK70-740 DNF50 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
UFEL Milena 217MOSIR TKKF SATURN CZELADŹCZELADŹK-Dzieci50 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
CZMOCH Marian 109ŁOSICEM70-74150 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWIDERSKA Wioleta 208DEAF KOSZALINKOSZALINK-Niepełnosprawni(B)46 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIĘBA Justyna 90WROCŁAWK30-3946 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLUSARCZYK Karolina 206WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK-Jun.46 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TUZIMEK Adam 216KUR-TEAMKURÓWM-Jun.46 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GWIZDAŁA Zbigniew 125GOŁĄBEKM50-54146 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
RUDNIK Natalia 189BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK18-29143 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOLEWICZ Antoni 104DRAWSKO POMORSKIEM-Dzieci0 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
HELWICH Stefan 132KGHM METRACO RUDNAWIELENM65-690 DNF46 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLUSARCZYK Błażej 207WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM-Dzieci43 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
STANISŁAWSKI Jan 194MARSZ PO ZDROWIEPOZNAŃM60-6443 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUTA Marta 156KUR-TEAMKURÓWK55-5943 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZEWCZAK Kamila 200DEAF KOSZALINKOSZALINK-Niepełnosprawni(B)43 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
PŁUCHOWSKA Bernadetta 177KUR-TEAMKURÓWK18-2940 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLUSARCZYK Grzegorz 53WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKM45-4937 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZEFLER Mariola 217BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK50-5410 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GODZIŃSKA Paulina 122Bażant NW ElblągMILEJEWOK-Jun.0 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANY Katarzyna 134Nordic Walking LubaszCZARNKÓWK30-390 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWCZYK Dorota 70DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYMPIŁAK60-640 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKITYSZYN Dawid 174stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(B)10 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
POLKOWSKI Piotr 65NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM30-390 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
MINKIEWICZ Elżbieta 175DRAWSKO POMORSKIEK40-440 DNF43 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GWIZDAŁA Bartosz 126GOŁĄBEKM30-39140 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSTRZEWA Maciek 146NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAM50-5437 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚCIBIOR Robert 204KUR-TEAMKLEMENTOWICEM45-4934 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWICKA Agnieszka 180Potęga NordicaPOTĘGOWOK30-390 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRZAK Bogusława 75STOWARZYSZENIE POLSKA 20500MIELNOK65-690 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
NAJMUŁA Ewa 77STOWARZYSZENIE POLSKA 2050MIELNOK55-590 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUBETZKI Adam 236DRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(A)0 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TICHORYK Volodymir 76STOWARZYSZENIE POLSKA 2050MIELNOM18-290 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
DWORNICKA Anna 115Potęga NordicaPOTĘGOWOK40-440 DNF40 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSTRZEWA Ela 147NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK50-5443 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
CETERA Janusz 24EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEKM-Niepełnosprawni(A)40 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYDRA Agnieszka 230NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-4440 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUŚMIEREK Beata 155BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK45-4934 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWICKA Zuzanna 181Potęga NordicaPOTĘGOWOK-Dzieci0 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TURCZYŃSKA Józefa 133BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK55-590 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SKWIROWSKI Paweł 208stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(B)0 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARCZAK Tomasz 78STOWARZYSZENIE POLSKA 2050KOSZALINM45-490 DNF37 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
W. Iwona 219NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK40-4437 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SĘDZIK Katarzyna 193LECYMY DURŚBYTOMK45-4930 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORSKI Tomasz 207stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM45-490 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
STRZELEC Jan 211LUBOSTRONIEM60-640 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
MINKIEWICZ Michalina 176stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEK-Dzieci0 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BABIUCH Halina 74POLSKA 2050MIELNOK60-640 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUCZYŃSKA Jadwiga 73POLSKA 2050MIELNOK50-540 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BERCZYŃSKI Henryk 71NADLEŚNICTWO OKONEKOKONEKM65-690 DNF34 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLUSARCZYK Danuta 205WESOŁY BORSUK TEAMPRUDNIKK65-6934 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KARCZMARSKI Krzysztof 134IPA RADOMKOZIENICEM60-6434 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZAMOTUŁA - STRZELEC Maryla 216LUBOSTRONIEK60-640 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
LASKOWSKI Dariusz 166stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEM-Niepełnosprawni(A)0 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WRONKO- NIEDZIÓŁKA Nikola 247stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEK-Dzieci0 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
BOLEWICZ Urszula 103stowarzyszenie FILARDRAWSKO POMORSKIEK40-440 DNF32 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARĘBA Magda 232NW CZŁAPSKI TEAMWARSZAWAK45-4932 DNF30 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KARCZEWSKA Edyta 133POZNAŃK45-4926 DNF28 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUC - BREJNA Anna 159SZCZECINEKK45-490 DNF26 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TURZYŃSKA Józefa 212BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYK70-7446 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WYSOCKI Gabriel 107BŁĘKITNI DZIEMIANYDZIEMIANYM-Dzieci46 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWLAK Sebastian 71STARA MUSZELKAGDAŃSKM45-4946 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCOŃ Sylwia 141SIEMIANICEK40-4443 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANOWICZ Alina 127KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK65-6940 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIOWSKA Renata 223GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKK60-6440 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIOWSKI Jerzy 224GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄGDAŃSKM60-6440 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Dariusz 72KTP STAIZA MUSZELKAGDAŃSKM50-5440 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOMAR Marlena 142WYCHODZĘ Z KIJAMIKONIKOWOK-Niepełnosprawni(A)40 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WECHTA Paweł 69KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEM45-4940 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKA Małgorzata 164KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK55-5940 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
PEPLIŃSKA Grażyna 174NACŁAWK55-5937 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
LEWANDOWSKI Marian 157BIAŁOGARDM70-74137 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TORSKA-SZABAŁOWSKA Iwona 211KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK50-5437 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WECHTA Agnieszka 70KGHM METRACO RUDNAPOLKOWICEK40-4434 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
TKACZYK Marzena 68WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINK50-5432 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZEBIENIAK Halina 123NACŁAWK65-6932 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIK Agnieszka 222KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK45-4928 DNF0 DNF0 DNF DNF DNF DNF DNF--
DQGRZYWOCZ Bernard 128KGHM METRA CORUDNAMOSINAM70-7410 DQ0 DQ0 DQ DQ DQ DQ DQ--
Znaleziono 189 wynik(ów)