BARDZO LOVE’LAS
Love’Las JESIENIĄ
Organizator : Stowarzyszenie Zabiegani Mielec, Pakatok Sp. z o.o.
Data : 2021-11-20
Miejsce : Nadleśnictwo Mielec
Dystans : 50 km
Zgłoszonych : 57
Wystartowało : 45
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 44
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiety | OPEN Mężczyźni
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
100km
Czas
brutto
100km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OLEKSY Przemysław 125DREAM RUNRZESZÓWOPEN Mężczyźni1M 100:00:0003:45:25.0003:45:25.00 2:1526,6
2MARKIEWICZ Krzysztof 142NIWISKAOPEN Mężczyźni2M 200:00:0003:53:56.0003:53:56.00+00:08:312:2025,6
3DYBEK Paweł 155Salomon Suunto TeamMIELECOPEN Mężczyźni3M 300:00:0003:56:08.0003:56:08.00+00:10:432:2125,4
4ŚLĘCZKA Damian 126DIT PRO - Nadzory BudowlaneRZESZÓWOPEN Mężczyźni4M 400:00:0004:10:47.0004:10:47.00+00:25:222:3023,9
4ŚLASKI Radosław 150Team Biegowy Strzyżów STRZYŻÓW OPEN Mężczyźni4M 400:00:0004:10:47.0004:10:47.00+00:25:222:3023,9
6NICPOŃ Sebastian 111Karkonosz Running Team JELENIA GÓRAOPEN Mężczyźni6M 600:00:0004:10:49.0004:10:49.00+00:25:242:3023,9
7GIŻA Grzegorz 123RADOMYŚL WIELKIOPEN Mężczyźni7M 700:00:0004:26:23.0004:26:23.00+00:40:582:3922,5
8ZAJĄC Katarzyna 1204K TeamTarnów UltraFunMLTARNÓWOPEN Kobiety1K 100:00:0004:27:40.0004:27:40.00+00:42:152:4022,4
9KOWALCZYK Mateusz 140Minutka Trail / Przeworska Grupa BiegowaSTUDZIANOPEN Mężczyźni8M 800:00:0004:29:12.0004:29:12.00+00:43:472:4122,3
10SKOWROŃSKI Rafał 153PODIUMKOLBUSZOWAOPEN Mężczyźni9M 900:00:0004:31:41.0004:31:41.00+00:46:162:4322,1
11FORJASZ Przemysław 138RZESZÓWOPEN Mężczyźni10M 1000:00:0004:56:28.0004:56:28.00+01:11:032:5720,2
12DUDZIŃSKI Piotr 137PODIUMRZESZÓWOPEN Mężczyźni11M 1100:00:0004:56:29.0004:56:29.00+01:11:042:5720,2
13BAŁUT Piotr 129MARKOWIZNAOPEN Mężczyźni12M 1200:00:0004:57:22.0004:57:22.00+01:11:572:5820,2
14WERENKOWICZ-WRONA Ilona 152RZEPIN DRUGIOPEN Kobiety2K 200:00:0005:02:57.0005:02:57.00+01:17:323:0119,8
15MAZUR Ireneusz 145Dębickie GepardyDĘBICAOPEN Mężczyźni13M 1300:00:0005:06:17.0005:06:17.00+01:20:523:0319,6
16RUSINEK Łukasz 128Nocny Bór TeamRZESZÓWOPEN Mężczyźni14M 1400:00:0005:06:43.0005:06:43.00+01:21:183:0419,6
17PIASECKI Łukasz 139BornToFlyMIELECOPEN Mężczyźni15M 1500:00:0005:07:10.0005:07:10.00+01:21:453:0419,5
18KOZYRA Krzysztof 119Piękne i BrodaczeRZESZÓWOPEN Mężczyźni16M 1600:00:0005:09:38.0005:09:38.00+01:24:133:0519,4
19ŁYCZKO Anna 141PODIUMSTOBIERNAOPEN Kobiety3K 300:00:0005:15:34.0005:15:34.00+01:30:093:0919,0
20WÓJTOWICZ Piotr 112RZESZÓWOPEN Mężczyźni17M 1700:00:0005:15:36.0005:15:36.00+01:30:113:0919,0
21GRZEGÓRZEK Anna 133SOFA TEAM TARNÓWKOSZYCE WIELKIEOPEN Kobiety4K 400:00:0005:27:29.0005:27:29.00+01:42:043:1618,3
22BARĆ Piotr 148Planeta NiskoWOLINAOPEN Mężczyźni18M 1800:00:0005:28:05.0005:28:05.00+01:42:403:1618,3
23ZABOROWSKI Robert 143KB Maratończyk DębicaDĘBICAOPEN Mężczyźni19M 1900:00:0005:34:09.0005:34:09.00+01:48:443:2018,0
24STOPA Agata 110SP nr 3 RzeszówBOGUCHWAŁAOPEN Kobiety5K 500:00:0005:41:35.0005:41:35.00+01:56:103:2417,6
25KRASOŃ Marcin 147HUCISKOOPEN Mężczyźni20M 2000:00:0005:44:18.0005:44:18.00+01:58:533:2617,4
26MORAWSKI Grzegorz 149WARSZAWAOPEN Mężczyźni21M 2100:00:0005:46:50.0005:46:50.00+02:01:253:2817,3
27KRĘPA Agnieszka 134Wkurw_TeamJAROSŁAWOPEN Kobiety6K 600:00:0005:54:02.0005:54:02.00+02:08:373:3216,9
28BAŃKA Mariusz 135WARSZAWAOPEN Mężczyźni22M 2200:00:0005:54:37.0005:54:37.00+02:09:123:3216,9
29NIEDŹWIECKI Paweł 108RZESZÓWOPEN Mężczyźni23M 2300:00:0005:55:27.0005:55:27.00+02:10:023:3316,9
30HYJEK Elżbieta 156MIELEC OPEN Kobiety7K 700:00:0006:02:59.0006:02:59.00+02:17:343:3716,5
31MAZIARSKI Marcin 121CoWySobie:)MIELECOPEN Mężczyźni24M 2400:00:0006:03:36.0006:03:36.00+02:18:113:3816,5
32KOPACZ Hanka 124Po SwojemuBYDGOSZCZOPEN Kobiety8K 800:00:0006:06:18.0006:06:18.00+02:20:533:3916,4
33GIBAŁA Marcin 131Biegam i PomagamMIELECOPEN Mężczyźni25M 2500:00:0006:08:48.0006:08:48.00+02:23:233:4116,3
34KRUKAR Michał 115Finisz RymanówIWONICZ ZDRÓJOPEN Mężczyźni26M 2600:00:0006:10:51.0006:10:51.00+02:25:263:4216,2
35SOJA Marcin 102Klub Sportowy HajimeKRAKÓWOPEN Mężczyźni27M 2700:00:0006:14:41.0006:14:41.00+02:29:163:4416,0
36HANDZEL Wioletta 114WARSZAWAOPEN Kobiety9K 900:00:0006:18:52.0006:18:52.00+02:33:273:4715,8
37KRAKOWSKI Maciej 157MIELEC   100:00:0006:21:47.0006:21:47.00+02:36:223:4915,7
38GŁAZ Jacek 154Zabiegani MielecJAŚLANYOPEN Mężczyźni28M 2800:00:0006:23:31.0006:23:31.00+02:38:063:5015,6
39LĄCZAK Justyna 107Radomyskie LwySZCZECINOPEN Kobiety10K 1000:00:0006:26:11.0006:26:11.00+02:40:463:5115,5
40DOBOSZ Piotr 109Radomyskie LwyŻARÓWKA OPEN Mężczyźni29M 2900:00:0006:26:12.0006:26:12.00+02:40:473:5115,5
41SOWIŃSKA Marta 136Wkurw_TeamKIELCEOPEN Kobiety11K 1100:00:0006:35:05.0006:35:05.00+02:49:403:5715,2
42HAHN Jacek 146Team Hahn GDAŃSK OPEN Mężczyźni30M 3000:00:0006:36:12.0006:36:12.00+02:50:473:5715,1
43KOCHANIEC Waldemar 127Nocny Bór TeamGŁOGÓW MAŁOPOLSKIOPEN Mężczyźni31M 3100:00:0006:54:18.0006:54:18.00+03:08:534:0814,5
44FURDYNA Grzegorz 118Zabiegani MielecMIELECOPEN Mężczyźni32M 3200:00:0007:09:51.0007:09:51.00+03:24:264:1714,0
Niesklasyfikowani
CIEŚLA Patryk 144Płonące RaciceWARSZAWAOPEN MężczyźniDNF DNF DNF--
Znaleziono 45 wynik(ów)