BIAŁY-BÓR - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking |
Data : | 2019-05-26 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 107 |
Wystartowało : | 94 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 94 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOCZOROWSKI Kacper | 36 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | M-Dzieci | |||
2 | DENESZEWSKI Jakub | 15 | BORNE SULINOWO | M-Dzieci | ||||
3 | FIURST Piotr | 18 | TUPTAJĄCE HIPCIE | BORNE SULINOWO | M-Dzieci | |||
4 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 20 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M-Jun. | |||
5 | KUBIAK Jakub | 95 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M-Jun. | |||
6 | BRZOZOWSKI Piotr | 108 | AKTYWNI POSTOMINO | SŁAWNO | M30-39 | |||
7 | WOLAŃSKI Marcin | 88 | DRAWSKO POMORSKIE | M-Niepełnosprawni(B) | ||||
8 | WAGNER Łukasz | 80 | DRAWSKO POMORSKIE | M30-39 | ||||
9 | DENESZEWSKI Tomasz | 14 | BORNE SULINOWO | M30-39 | ||||
10 | ANDRUSZKIEWICZ Paweł | 1 | SZCZECINEK | M40-44 | ||||
11 | MIKOŁAJEWSKI Paweł | 52 | BIAŁY BÓR | M40-44 | ||||
12 | SZYCKO Radosław | 78 | KOBYLNICA | M40-44 | ||||
13 | ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz | 2 | SZCZECINEK | M40-44 | 2 | |||
14 | ŻUCHLIŃSKI Bogdan | 107 | BIAŁY BÓR | M40-44 | ||||
15 | FIURST Marcin | 17 | BORNE SULINOWO | M40-44 | ||||
16 | MATUSZCZYK Sławomir | 50 | SAILING TEAM FERAJNA PIŁA | MIROSŁAWIEC | M45-49 | |||
17 | RAJEWSKI Sebastian | 63 | KS IDMAR RACING TEAM | PIŁA | M45-49 | |||
18 | ZIELIŃSKI Szczepan | 94 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M45-49 | |||
19 | FRĄCKOWIAK Roman | 19 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M50-54 | |||
20 | PRACKI Zbigniew | 61 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | |||
21 | BADZIĄG Waldemar | 3 | ELITE TEAM | SŁUPSK | M50-54 | |||
22 | KOWALCZYK Piotr | 43 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M50-54 | |||
23 | KOP Wiesław | 39 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | |||
24 | KRIGER Roman | 46 | ROMKI | PAPOWO TORUŃSKIE | M55-59 | |||
25 | SAMOJŁO Sławomir | 64 | ŚWINOUJŚCIE | M55-59 | ||||
26 | KUBIAK Wojciech | 166 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M55-59 | |||
27 | MROZICKI Andrzej | 53 | SZCZECINECKI KLUB MORSÓW | SZCZECINEK | M55-59 | |||
28 | CIESIELSKI Krzysztof | 9 | FAST WALKER | GNIEZNO | M60-64 | |||
29 | BERCZYŃSKI Henryk | 4 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK | M60-64 | |||
30 | BUCZKOWSKI Jerzy | 7 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M65-69 | |||
31 | KULCZYCKI Jan | 47 | GDAŃSK | M65-69 | ||||
32 | DUDEK Edward | 96 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M65-69 | 1 | ||
33 | KACZMAREK Eugeniusz | 32 | SŁUPSK | M70+ | ||||
34 | KOŁPAK Jan | 37 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70+ | 1 | ||
35 | STAŃCZAK Ryszard | 70 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70+ | 1 | ||
36 | DROP Mieczysław | 16 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | PAKOŚĆ | M70+ | |||
37 | GRYGOROWICZ Bogdan | 23 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | |||
38 | JÓŹWIAK Łukasz | 28 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | |||
39 | WYCISŁO Romuald | 91 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M-Niepełnosprawni(B) | |||
40 | CHILLA Maciej | 8 | DRAWSKO POMORSKIE | M-Niepełnosprawni(A) | ||||
41 | SZYCKO Oliwia | 77 | KOBYLNICA | K-Dzieci | ||||
42 | KOCZOROWSKA Patrycja | 35 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-Jun. | |||
43 | WYCISŁO Agata | 92 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | K18-29 | |||
44 | STAŚ Adrianna | 109 | BIAŁA | K18-29 | ||||
45 | KWIATKOWSKA Katarzyna | 102 | ŚWIERSZCZEWO | K18-29 | 1 | |||
46 | MALINOWSKA Monika | 99 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K30-39 | |||
47 | KOCZOROWSKA Monika | 34 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K30-39 | |||
48 | WEISTOCK Dagmara | 84 | ZAKRZEWO | K30-39 | ||||
49 | DENESZEWSKA Elżbieta | 13 | BORNE SULINOWO | K30-39 | ||||
50 | KOWALSKA Katarzyna | 45 | STEPIEŃ | K30-39 | ||||
51 | SOBCZAK-BRUSKA Justyna | 67 | BIAŁY BÓR | K30-39 | ||||
52 | WŁOCH-SKOCZYLAS Mariola | 86 | SZCZECINEK | K30-39 | ||||
53 | OLEKSY Natalia | 104 | BOBOLICE | K30-39 | ||||
54 | SUSIAK Ewelina | 75 | NORDIC WALKING LUBASZ | BORNE SULINOWO | K30-39 | |||
55 | AMBRYSZEWSKA Agnieszka | 103 | STEPIEŃ | K30-39 | ||||
56 | KORDOWSKA Renata | 40 | ŚMIADOWO | K30-39 | ||||
57 | WŁOCH-BIELSKA Beata | 85 | SILNOWO | K30-39 | ||||
58 | FIURST-STECENKO Irena | 106 | TUPTAJĄCE HIPCIE | BORNE SULINOWO | K30-39 | |||
59 | SEROWSKA Monika | 65 | BOBOLICE | K40-44 | ||||
60 | PUSZKARSKA Małgorzata | 62 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K40-44 | |||
61 | WOJTCZAK Urszula | 87 | CZAPELKI | CZAPLINEK | K40-44 | |||
62 | JURCZYSZYN Zyta | 31 | CZAPELKI | CZAPLINEK | K40-44 | |||
63 | SOWISŁO Maria | 101 | CHARZYKOWY | K40-44 | ||||
64 | ŻUCHLIŃSKA Magdalena | 105 | BIAŁY BÓR | K40-44 | ||||
65 | KOWALIK Renata | 44 | PARSĘCKO | K45-49 | ||||
66 | JÓŹWIAK Marianna | 29 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | |||
67 | KŁOS Lidia | 33 | SPORT I REKREACJA START (CHEŁMNO) | PAPOWO BISKUPIE | K45-49 | |||
68 | SOŁDECKA Anna | 68 | WARSZAWA | K45-49 | ||||
69 | WAJDA Izabela | 81 | BORNE SULINOWO | K45-49 | ||||
70 | STAŚ Halina | 71 | BIAŁA | K45-49 | ||||
71 | SUCHECKA Anna | 72 | SZCZECINEK | K45-49 | ||||
72 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 54 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K50-54 | |||
73 | SZOPIŃSKA Elżbieta | 76 | RESKO | K50-54 | ||||
74 | METKOWSKA Beata | 51 | SZCZECINEK | K50-54 | ||||
75 | HINEBORG Bogumiła | 24 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | WIELKI LUBIEŃ | K50-54 | |||
76 | ZIELIŃSKA Jolanta | 93 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | |||
77 | OGONOWSKA Edyta | 100 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | |||
78 | MARCINIAK Hanna | 48 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | |||
79 | MARTYNA Ewa | 49 | ŚWINOUJŚCIE | K60-64 | ||||
80 | DAROSZEWSKA Krystyna | 10 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | |||
81 | PAWLICZUK Teresa | 57 | SZCZECINEK | K60-64 | ||||
82 | KOMOREK Irena | 38 | KLUB NW PATYCZAKI GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K60-64 | |||
83 | DENESZEWSKA Halina | 12 | SZCZECINEK | K60-64 | ||||
84 | GRYGOROWICZ Teresa | 22 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | |||
85 | SUPROŃ Janina | 74 | SZCZECINEK | K65-69 | 2 | |||
86 | STAŃCZAK Grażyna | 69 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | K65-69 | |||
87 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 56 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GOWINO | K70+ | |||
88 | MALINOWSKA Grażyna | 98 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70+ | |||
89 | WALTER Monika | 83 | DRAWSKO POMORSKIE | K-Niepełnosprawni(B) | ||||
90 | SULECKA Gabriela | 73 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | ||||
91 | GROBELNA Jadwiga | 21 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | |||
92 | PLUTA Bożena | 59 | DRAWSKO POMORSKIE | K-Niepełnosprawni(B) | ||||
93 | WÓJCICKA Anna | 90 | DRAWSKO POMORSKIE | K-Niepełnosprawni(A) | ||||
94 | BOLEWICZ Urszula | 5 | STOWARZYSZENIE FILAR | DRAWSKO POMORSKIE | K30-39 |
Znaleziono 94 wynik(ów)