Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 240 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 363
Wystartowało : 342
Nie ukończyło : 225
Ukończyło : 117
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A6
100km
A7
112km
A8
130km
A9
145km
A11
170km
A13
203km
A15
228km
Czas
netto
240km
Czas
brutto
240km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                   
1KOT Rafał 1360GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMSZCZYTNOMasters M - 40 1M 100:00:0501:01:0504:06:4006:09:2608:01:3509:54:4611:54:4213:05:2615:12:2717:38:2821:10:2625:49:2630:49:2832:46:19.6532:46:25.00 8:117,3
1REWERS Dariusz 1274ULTRA WAY TEAMGDYNIAMasters M - 40 1M 100:00:0201:05:0704:07:2006:02:4608:01:3810:25:0012:43:4814:01:3116:26:5018:57:1322:22:1927:02:2831:18:0632:46:22.5532:46:25.00+00:00:008:117,3
3WRÓBEL Łukasz 1162POZYTYWNIE ZAKRĘCENI, MARATON LESZNOLESZNOMasters M - 40 3M 300:00:0401:01:0803:57:0406:16:1008:35:4511:04:4413:32:2314:45:2417:06:1319:15:2022:51:2427:39:4132:16:4034:20:16.3534:20:20.55+01:33:558:357,0
4KONIECZNY Szymon 1208CHOSZCZNOSenior II M - 30 1M 400:00:1301:00:5804:05:1106:10:5308:10:2910:31:0212:46:4614:13:5416:40:2719:24:4423:12:1328:13:5333:10:2934:52:19.5534:52:33.20+02:06:088:436,9
5PIGŁOWSKI Dawid 1209S-ULTRAGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 4M 500:01:5201:24:4104:44:3507:05:3109:06:0511:28:5513:59:0415:25:3218:00:2920:59:4525:07:0230:17:1935:40:3737:24:32.7037:26:24.85+04:39:599:216,4
6SKROBAŃSKI Roman 1110SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁEMasters M - 40 5M 600:00:0801:06:0404:23:1506:44:5608:45:5511:03:5413:36:5714:57:3117:16:4320:26:1624:41:4330:19:0635:52:4237:44:01.0037:44:09.40+04:57:449:266,4
7WICHŁACZ Paweł 1099KB MANIAC POZNAŃSZRENIAWASenior II M - 30 2M 700:00:0401:06:2704:22:0706:36:1808:44:5011:07:4913:37:0015:11:5117:51:4220:42:1524:51:0330:46:1836:07:1437:55:47.0037:55:51.75+05:09:269:286,3
8HEJKRLÍK Jiří 1157HEJAHEJTRAIL.CZNESOVICESenior II M - 30 3M 800:00:4001:12:2004:59:3307:22:1209:46:3212:28:3915:07:1716:39:4919:22:4022:02:5626:01:3231:54:4836:36:5538:12:17.8538:12:58.65+05:26:339:336,3
9JÓZEFACIUK Marcin 1272ŁÓDŹMasters M - 40 6M 900:00:0501:13:1605:12:1807:53:0310:16:3012:41:4815:10:3916:34:0619:07:1921:47:1725:53:5431:34:4736:33:2538:21:47.9538:21:53.80+05:35:289:356,3
10KUŹMIAK Stanisław 1058ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters M - 40 7M 1000:01:0501:25:4005:15:5307:43:1709:43:4111:58:4314:23:1815:57:1818:24:2921:24:0625:48:0531:47:5337:11:1938:40:32.8538:41:38.30+05:55:139:406,2
11PIETRYSZYN Emil 1052TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZŻNINSenior II M - 30 4M 1100:00:3801:12:4704:51:0307:20:1609:34:0312:17:0114:55:2816:31:1219:46:3122:33:2126:40:3932:24:2537:19:0238:51:47.1538:52:25.50+06:06:009:426,2
12WÓJCIK Piotr 1240ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWASenior II M - 30 5M 1200:00:1701:13:5705:10:1608:03:5910:40:0013:14:1215:35:4017:04:4619:38:4322:33:2426:58:4332:57:0337:38:0039:01:18.2539:01:36.00+06:15:119:456,2
13SZYNWELSKI Tomasz 1112BIEGOWA ŚRODAŚRODA WIELKOPOLSKAMasters M - 40 8M 1300:00:1501:17:5705:16:1407:44:1310:08:5912:37:4215:08:2216:41:5819:18:5922:11:3026:23:4832:01:2437:35:2939:10:32.5539:10:48.30+06:24:239:476,1
14CIEPLIK Dawid 1139LESZ NO LIMITS RUNNERSDĄBCZESenior II M - 30 6M 1400:00:1201:06:2504:27:2306:50:0909:02:2311:25:1014:02:1815:36:1518:20:4721:19:5125:57:3632:46:2838:04:1539:48:30.5539:48:43.20+07:02:189:576,0
15KOZŁOWSKI Leszek 1321LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOWeteran I M - 50 1M 1500:00:5701:29:3105:51:4608:23:0710:44:5813:29:2916:19:4917:56:4820:53:0024:07:4428:30:3934:34:0539:10:2240:40:31.9540:41:29.70+07:55:0410:105,9
16SZCZUREK Dominik 1229KIA WADOWSCYMYŚLENICEMasters M - 40 9M 1600:00:0501:09:5204:37:0107:00:0809:14:0411:37:4914:22:0916:00:2018:48:2122:07:2327:28:1034:03:0039:00:1340:50:57.6040:51:02.95+08:04:3710:125,9
17WAGNER Lenka 1127BOBOWSKA GRUPA BIEGOWABOBOWAWeteran K - 501K 100:00:3001:26:0705:37:3608:14:4610:44:0613:07:3515:52:2317:26:3720:24:4723:23:2327:41:3033:56:0538:59:5040:54:11.8040:54:42.25+08:08:1710:135,9
18HUBNER Antoni 1285DREAM RUNWARSZAWAMasters M - 40 10M 1700:00:4801:24:3805:26:5708:02:3810:29:4013:14:0116:05:4117:57:1221:17:3524:17:0829:08:2135:04:2039:23:4340:56:51.7540:57:40.20+08:11:1510:145,9
19MACKOJĆ Krzysztof 1149EL-MACKOJĆKOŁOBRZEGMasters M - 40 11M 1800:00:1301:20:1205:06:4107:32:1409:49:0412:18:4215:01:4216:34:5219:24:3522:41:4927:09:5733:56:2339:26:2541:15:29.4541:15:42.60+08:29:1710:185,8
20KUCHARSKI Przemysław 1297KWP POZNAŃ / NSZZPROKIETNICASenior II M - 30 7M 1900:00:0801:22:4905:06:3307:45:0509:58:0212:34:2615:24:1816:59:0819:42:0722:54:5327:47:1534:09:2239:44:2241:25:09.5541:25:18.00+08:38:5310:215,8
21HARĘŻLAK Krzysztof 1064KS ULTRA TEAM ŁÓDŹŁÓDŹMasters M - 40 12M 2000:01:2101:21:1305:16:0607:42:2309:55:5412:49:5715:30:5517:02:3220:10:1524:02:5328:38:1735:23:1340:43:1742:21:29.9042:22:51.05+09:36:2610:355,7
22KORUS Marek 1306BRIDGESTONE RUNNERSSTARGARDMasters M - 40 13M 2100:00:0801:05:4704:43:3306:57:4909:06:2611:30:0414:09:4115:36:1918:22:1721:29:3026:05:3433:24:0740:08:4842:45:17.5042:45:25.60+09:59:0010:415,6
23ADAMCZAK Zbigniew 1232KB SZAMOTUŁYŚMIŁOWOSenior II M - 30 8M 2200:01:3501:34:1005:50:1508:24:4110:37:2113:23:5416:07:2317:51:5821:01:4324:28:5629:34:5036:20:3541:31:4843:08:05.3543:09:41.00+10:23:1610:475,6
24SIP Wojciech 1007FSD RUN DREZDENKODREZDENKOMasters M - 40 14M 2300:01:3601:40:2805:59:5208:38:2811:00:4713:23:5216:06:4017:52:0421:01:4324:28:5329:34:4836:20:2641:29:5543:08:07.3043:09:43.45+10:23:1810:475,6
25KOCIUMBAS Bartosz 1023KB SOBÓTKASOBÓTKAWeteran I M - 50 2M 2400:00:1601:15:4904:59:2607:30:1710:05:2912:57:0815:58:0217:37:3820:46:2524:08:4828:46:4735:24:1841:18:0143:23:39.3043:23:55.85+10:37:3010:505,5
26STĘPIEŃ Wojciech 1004COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters M - 40 15M 2500:01:2501:29:3705:49:4508:28:4011:02:2613:59:4616:53:3318:39:3121:34:5724:45:0729:44:0036:22:2641:31:0043:27:14.9043:28:40.40+10:42:1510:515,5
27WOSIEK Paweł 1103OSTROBIECOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIMasters M - 40 16M 2600:01:1801:25:2605:30:4008:06:2910:41:1113:51:0017:12:2619:14:2722:33:3526:12:0231:29:1738:18:3143:05:3644:21:14.5044:22:32.65+11:36:0711:055,4
28GÓRECZNY Rafał Góreczny 1011KRAWCZYŃSKA TEAMTUCHOMMasters M - 40 17M 2700:00:2101:16:3905:10:2407:41:4510:19:4913:15:2015:53:3817:30:4020:40:5624:15:4529:44:3837:20:5343:06:2644:24:00.3044:24:21.90+11:37:5611:065,4
29MOSKAŁA Remigiusz 1146WARSZAWAMasters M - 40 18M 2800:00:3601:31:5305:52:0108:36:3011:06:1613:37:4216:22:1317:50:5620:39:0324:12:3229:44:3037:21:0343:06:1144:23:46.9044:24:23.30+11:37:5811:055,4
30CZAK Tomasz 1074MULTIFITKĘDZIERZYN- KOŹLEMasters M - 40 19M 2900:00:3901:35:1905:45:5308:24:2410:51:4513:24:1016:23:2518:06:2821:18:3424:35:1830:22:1937:09:3042:51:5444:31:24.4544:32:04.00+11:45:3911:075,4
31ZDONEK Jaroslaw 1114BAŁTÓWMasters M - 40 20M 3000:01:2501:42:3806:47:4510:06:3313:08:0115:30:0218:19:2519:59:5722:55:0926:47:1432:01:1038:05:2642:56:1444:34:31.0544:35:56.90+11:49:3111:085,4
32PANKIEWICZ Ireneusz 1049ALSTOM KATOWICESIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 21M 3100:00:3701:35:2906:41:4709:29:1311:52:0515:05:1117:51:3519:33:0422:42:0926:01:5430:46:4337:59:3743:05:2544:37:53.8544:38:31.10+11:52:0611:095,4
33SOSNOWSKI Michał 1172PGB SPORTOWA PACZKACHORZÓWWeteran I M - 50 3M 3200:00:4301:24:3405:22:5707:55:4110:31:3213:04:5615:50:3117:26:2520:24:3524:13:4229:44:2537:22:4743:07:3444:44:39.6044:45:23.45+11:58:5811:115,4
34BIAŁEK Marcin 1167SWEETTRAVELBIELAWASenior II M - 30 9M 3300:00:4201:20:3004:54:4207:18:4609:46:2412:37:2315:25:2617:28:3120:36:4824:30:0431:35:1538:16:2143:18:4844:53:06.4544:53:49.25+12:07:2411:135,3
35ZALEWSKA Kamila 1130SUT - STRASZYN ULTRA TEAMPSZCZÓŁKISenior II K - 301K 200:01:3001:38:0806:11:1308:44:1811:27:4614:28:3117:35:2519:23:0022:22:1425:43:0131:11:5037:44:0843:09:2545:00:14.5045:01:44.55+12:15:1911:155,3
36BOROŃ Mateusz 1083GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 10M 3400:00:2001:26:3505:41:0508:26:4211:05:5713:56:5917:01:2218:43:1521:48:0925:44:0831:26:1438:45:0443:26:0245:03:03.8545:03:24.35+12:16:5911:155,3
37LEWANDOWSKI Janusz 1042TARNOWSKIE GÓRYWeteran I M - 50 4M 3500:00:3301:25:0706:05:4208:52:4311:35:5514:28:2617:45:1819:39:5823:01:5326:48:0832:01:5938:06:4843:33:2245:18:45.2045:19:18.75+12:32:5311:195,3
38RUMPEL Krzysztof 1260KS M.E.T.A.CZYŻOWICESenior II M - 30 11M 3600:01:0101:23:1405:19:2707:53:2110:16:4512:59:4215:56:1017:37:0320:47:3224:21:0829:52:5437:53:4143:19:4745:20:03.2545:21:05.00+12:34:4011:205,3
39CIEŚLAK Krzysztof 1312CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 12M 3700:00:1001:27:2706:09:3208:47:4211:23:4314:16:4217:25:2819:13:3022:34:3226:12:4831:38:0338:09:3143:37:2245:21:28.8545:21:38.85+12:35:1311:205,3
40RATAJCZAK Marek 1255ULTRA GŁUSZYNASWARZĘDZMasters M - 40 22M 3800:01:5001:45:2206:19:0408:59:1611:32:0914:20:0817:17:1118:58:1422:00:2125:24:1330:49:3237:35:0743:19:1345:24:08.9045:25:58.90+12:39:3311:215,3
41SZYMCZYK Michał 1072DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAWeteran I M - 50 5M 3900:01:0401:40:5106:28:5909:24:3212:03:2914:56:4318:20:1420:22:0023:40:4727:04:1032:04:2438:15:0743:50:0245:29:47.8545:30:52.50+12:44:2711:225,3
42KRĘPA Daniel 1073EXTREME WOLFDOBRAMasters M - 40 23M 4000:00:0001:21:0905:32:5508:22:2111:00:4713:42:4016:43:2318:31:3821:47:4625:26:3630:45:5138:35:5643:59:4145:33:39.1545:33:39.15+12:47:1411:235,3
43JAKUBOWSKI Łukasz 1163KAMIEŃ POMORSKIMasters M - 40 24M 4100:00:0901:27:2906:09:3308:47:4511:23:4514:16:4417:25:3219:13:4722:34:3226:12:5531:40:1838:36:0843:59:2745:34:11.8545:34:21.30+12:47:5611:235,3
44DONIEC Marek 1085PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 25M 4200:01:0701:36:3905:39:5008:12:4510:49:2713:53:0417:18:3218:56:1522:33:1025:55:2532:05:4738:23:4443:42:0045:33:44.3545:34:51.75+12:48:2611:235,3
45DETTLAFF Patrycja 1353PP MIKOŁAJCZAK ULTRA TEAMWAŁBRZYCH PODGÓRZE RULEZ!Senior II K - 302K 300:00:0401:14:4005:10:5207:55:1610:42:1013:19:3616:19:1318:21:1821:26:4024:57:2230:09:4037:46:5444:00:2045:34:53.7045:34:58.25+12:48:3311:235,3
46OSTROWSKI Marcin 1005SZCZYT ZA SZCZYTEMWARSZAWASenior II M - 30 13M 4300:00:4201:36:2706:25:4509:08:5411:42:5014:49:1917:51:3819:54:1222:55:4826:07:0432:04:3139:02:2744:06:1046:08:55.3546:09:37.35+13:23:1211:325,2
47GĄSZCZAK Mariusz 1050KS LENIWIEC / STAJNIAK TEAMKĘPNOMasters M - 40 26M 4400:01:4401:32:1605:56:0308:39:2211:08:1513:52:1816:54:1818:48:1222:00:3425:42:5031:24:4938:48:3344:05:0946:07:53.1546:09:37.55+13:23:1211:315,2
48WYSOCKA Agnieszka 1075ZBÓJ TEAMCZECHOWICE-DZIEDZICEMasters K - 401K 400:00:1401:26:2306:04:1008:46:2711:50:5814:15:2417:34:1219:59:5822:59:3926:33:3932:23:1139:01:0144:04:1046:13:45.3046:14:00.25+13:27:3511:335,2
49DŁUGOSZ-SAWICKA Marta 1055ZBÓJ TEAMŁÓDŹMasters K - 402K 500:00:1401:26:2106:04:0908:46:2811:50:5714:15:2517:34:1219:59:5822:59:3926:33:4132:23:1039:08:4044:04:1046:13:45.5046:14:00.30+13:27:3511:335,2
50MARKOWSKI Tomasz 1136RYKOWISKO TEAMGRABINAMasters M - 40 27M 4500:00:5901:41:2606:36:3709:23:3412:33:2715:16:3418:20:2420:31:3023:58:0527:04:1232:51:1639:16:0444:27:4946:22:06.5046:23:06.05+13:36:4111:355,2
51ZIMKOWSKI Marcin 1304KGHM ZG RUNGŁOGÓWSenior II M - 30 14M 4600:00:0601:11:2104:55:1607:22:5009:46:4812:43:0915:39:3317:22:0520:39:3124:44:3031:07:3739:14:0344:47:0346:24:50.2546:24:56.95+13:38:3111:365,2
52KORECKI Andrzej 1296MUROWANIECMasters M - 40 28M 4700:00:5701:48:1406:45:5109:43:0812:37:3815:51:3819:22:0421:04:0924:07:5627:49:0632:36:4439:11:3444:52:0846:24:04.3046:25:01.75+13:38:3611:365,2
53ZYŚKO Tomasz 1287MILAOTRĘBUSYWeteran I M - 50 6M 4800:00:0701:17:5905:39:3408:36:5111:06:1413:53:3517:03:4218:46:3621:59:0425:28:1431:39:4139:01:3745:05:5447:02:22.7047:02:30.60+14:16:0511:455,1
54KUŚNIERZ Paweł 1054SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZSenior II M - 30 15M 4900:00:3801:22:5805:33:2508:36:2411:14:1113:55:0116:48:5518:38:0121:42:4024:52:1431:00:2338:55:1744:48:5947:05:42.0547:06:20.45+14:19:5511:465,1
55LENART Artur 1059ZADYSZKA OŚWIĘCIMCHEŁMEKWeteran I M - 50 7M 5000:00:4701:32:0405:51:1308:37:3311:15:3514:06:4517:07:2518:58:4722:32:1026:02:1432:06:0239:07:5345:02:4847:07:40.2047:08:27.45+14:22:0211:465,1
56KUTNIK Mirosław 1327NAJWIĘKSZY PRZEGRANYBIAŁA PODLASKAMasters M - 40 29M 5100:00:1301:11:5705:13:3607:47:5610:29:4013:29:2516:18:0818:05:5122:08:5325:27:3031:39:3939:21:3245:34:4347:14:26.7547:14:40.05+14:28:1511:485,1
57KANNA Kristaps 1270PERSISTENCERĪGASenior II M - 30 16M 5200:01:1801:21:5105:07:4607:34:4609:56:5212:39:3015:23:3617:00:5419:59:5923:13:0528:36:2937:29:2744:11:3847:30:31.7547:31:50.45+14:45:2511:525,1
58ZIELIŃSKI Sławek 1129DZIKITIMRZESZÓWMasters M - 40 30M 5300:00:0601:07:5004:49:1507:21:5709:58:0613:04:0516:03:4118:05:5721:48:3025:28:1932:02:5139:43:0346:10:0748:05:00.6548:05:07.00+15:18:4212:015,0
59SCHRODER Patryk 1254ULTRAFUNZIELONA GÓRAMasters M - 40 31M 5400:00:3001:21:1105:24:5408:06:4111:13:5513:37:3616:50:4818:58:5922:40:0526:14:2231:55:2039:51:5646:22:2548:06:08.9048:06:39.60+15:20:1412:015,0
60SZLENDAK Anna 1269MAM WYBIEGANE/WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOSenior II K - 303K 600:00:0101:15:0904:58:3607:41:5810:19:5813:13:3316:13:2018:08:3121:56:4925:11:5731:12:2739:21:4546:40:0548:20:03.9048:20:05.85+15:33:4012:055,0
61RADZISZEWSKA Marlena 1224DOBRE MIASTOSenior II K - 304K 700:01:1401:36:3606:30:1509:26:5611:55:4614:34:4917:45:1519:43:5023:09:0826:31:2432:09:5639:31:2946:03:0048:18:56.5548:20:10.95+15:33:4512:045,0
62MARSZAŁEK Sebastian 1212PROJEKT1000UPGDYNIASenior II M - 30 17M 5500:01:1401:36:3506:30:2809:23:2011:55:4714:34:5017:45:1519:43:3423:09:0926:31:1832:09:5139:30:5246:03:2348:18:57.0548:20:11.15+15:33:4612:045,0
63KOMOROWSKI Adam 1027ZABIEGANI REYKJAVIKREYKJAVIKMasters M - 40 32M 5600:01:1101:38:5606:12:0109:00:0111:51:0214:34:5517:45:1919:43:4223:09:1226:31:3232:09:5739:30:5446:03:2648:19:00.3548:20:11.55+15:33:4612:045,0
64KRUK Tomasz 1277KIELCEMasters M - 40 33M 5700:00:4601:28:4106:21:1009:14:3211:47:3514:51:1517:59:0819:50:2622:55:4826:14:1032:08:1138:48:3645:57:2548:29:51.1048:30:37.75+15:44:1212:074,9
65MARCELA Marcin 1077FAT MAMA'S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYMasters M - 40 34M 5800:01:2101:41:4906:39:1009:48:0012:46:0615:47:0519:21:3721:35:2025:11:1828:52:0635:12:4641:26:3346:31:1748:39:03.6048:40:25.35+15:54:0012:094,9
66POLNIK Rafał 1016DKS-DWUOSOBOWY KLUB SPORTOWY SWD!WODZISŁAW ŚLĄSKISenior II M - 30 18M 5900:01:0401:43:4706:38:0609:29:0412:22:0515:40:5618:49:4720:49:2824:02:1627:22:3135:46:5241:54:0347:09:3948:48:24.7048:49:28.80+16:03:0312:124,9
67KRUSZEWSKI Filip 1100POZNAŃSenior II M - 30 19M 6000:01:1501:35:2605:53:3308:31:4211:17:0314:51:4318:27:1920:31:5124:38:2028:50:1835:20:1441:34:5947:08:4048:48:54.7548:50:10.60+16:03:4512:124,9
68WALASZCZYK Radosław 1239OIRP OPOLE/2PLUS2/CZEWKA ULTRA SQADCZĘSTOCHOWAMasters M - 40 35M 6100:00:0901:12:4005:04:5307:34:5009:49:4312:34:0915:22:1216:59:1120:00:3023:47:0729:14:0138:54:3245:49:5548:57:25.4048:57:35.00+16:11:1012:144,9
69KRASIŃSKI Tomasz 1294JÓZEFÓW NAD WISŁĄMasters M - 40 36M 6200:01:1001:32:4906:37:1709:33:1211:41:1814:51:0418:06:0920:14:0223:41:3327:38:4233:53:3641:04:5947:16:3249:17:10.3049:18:21.05+16:31:5612:194,9
70ŁAMPIKA Kinga 1289NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECMasters K - 403K 800:00:5301:26:2005:45:5208:29:2711:26:5713:59:4817:07:1218:55:2922:18:4825:25:5831:03:0240:01:5346:30:2949:18:22.5549:19:15.60+16:32:5012:194,9
71KRYM Katarzyna 1292HRT, NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECMasters K - 404K 900:00:5201:26:2105:45:5308:29:3011:27:0213:59:4917:07:1218:55:3122:18:4825:26:0031:02:5240:01:4446:30:3149:18:23.3049:19:15.90+16:32:5012:194,9
72KOCIŃSKI Dominik 1188KLUCZYK RUNNING TEAMRASZKÓWMasters M - 40 37M 6300:00:5201:30:3806:08:5808:52:5711:36:2914:37:3917:56:5019:55:4123:43:5627:16:2832:36:5039:47:0846:34:5549:18:34.6549:19:27.55+16:33:0212:194,9
73KWIATKOWSKI Jarek 1120FLOWERS TEAMMALBORKMasters M - 40 38M 6400:00:1701:16:0805:28:0508:26:1611:12:3814:23:3317:30:2219:24:5923:02:1626:53:1834:20:2942:01:0847:34:4649:20:14.2049:20:31.45+16:34:0612:204,9
74CIUK Piotr 1189YULO RUN TEAM SIEDLCE/ FUJITSU POLANDWARSZAWAMasters M - 40 39M 6500:00:3301:26:4206:10:4909:00:1811:41:1414:57:5218:35:5220:28:2424:14:2628:06:5534:13:2541:36:0547:47:1649:32:48.6549:33:21.85+16:46:5612:234,8
75JAMBOR Michał 1205ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAMasters M - 40 40M 6600:00:3201:26:4006:10:4909:00:3211:41:1714:57:5418:35:5720:28:5024:08:1628:06:5534:13:2941:36:3047:47:2349:33:00.6549:33:33.00+16:47:0812:234,8
76PIETRZYKOWSKI Artur 1251GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMRUSIECMasters M - 40 41M 6700:01:2301:38:4006:24:0209:13:2511:52:0614:42:4917:45:0419:53:2923:09:4127:08:1533:42:5840:51:1747:14:5249:40:05.7049:41:29.35+16:55:0412:254,8
77DĘBSKA Marta 1087ZIELONEBIEGANIE.PLWARSZAWASenior II K - 305K 1000:00:0601:23:0205:38:2108:19:2110:58:2513:54:0517:09:4018:53:3322:02:0125:28:0232:54:3942:13:3747:45:1949:46:51.2049:46:58.15+17:00:3312:264,8
78SPECJALSKI Przemysław 1043GDAŃSKWeteran I M - 50 8M 6800:01:0001:44:2306:53:3309:53:3512:42:0015:41:5019:00:1121:03:0124:28:5228:05:0534:21:1640:50:5347:37:5349:46:30.4549:47:31.10+17:01:0612:264,8
79BALCERZAK Mariusz 1006DROGA DO ULTRA / SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹMasters M - 40 42M 6900:01:1901:47:3306:58:2910:07:1112:49:4115:40:2518:54:2920:56:5924:29:5428:15:5334:40:5441:25:4547:28:2949:49:27.9549:50:47.45+17:04:2212:274,8
80CZICHY Barbara 1266WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYWeteran K - 502K 1100:01:2101:42:1106:39:4209:48:0312:46:0715:47:0519:22:0621:36:1125:11:2128:52:0835:10:0742:00:5248:05:4650:00:46.0550:02:07.25+17:15:4212:304,8
81MIELNIK Krzysztof 1090LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOWeteran I M - 50 9M 7000:01:0001:33:2106:26:4109:24:4712:08:3415:13:4718:24:3220:25:3623:56:1928:20:1534:46:0841:47:4548:06:3050:03:57.6050:04:57.80+17:18:3212:304,8
82WITCZAK Jolanta 1311TARNOWO PODGÓRNE POZIOM BLIŻEJLUSOWOWeteran K - 503K 1200:01:3401:33:1606:20:5809:39:0412:13:0215:25:1018:44:1720:50:1624:17:4428:40:3236:16:5442:50:5748:22:5950:14:43.3050:16:18.10+17:29:5312:334,8
83LIK Marek 1317CHEŁM BIEGACHEŁMWeteran I M - 50 10M 7100:00:3501:23:4306:07:4109:22:0412:16:0914:55:5018:14:0320:20:4423:49:0527:51:0432:49:1441:26:4947:50:4650:16:24.1050:16:59.45+17:30:3412:344,8
84POBŁOCKI Jan 1193GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKWeteran II M - 601M 7200:01:3601:47:3707:05:3910:18:0613:22:4316:16:3119:43:4521:48:4525:19:1429:20:2435:46:1842:42:1348:42:2350:29:00.9050:30:37.35+17:44:1212:374,8
85ZDANOWSKI Dawid 1039WKURW_TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 20M 7300:00:1401:22:3006:33:5909:25:3412:37:3715:29:5618:56:4721:07:5724:30:2228:14:0236:17:4842:36:3548:45:5350:37:00.8550:37:15.80+17:50:5012:394,7
86ŚWIĄTEK Michał 130812 WBOT/ SFORABMKTRZEMESZNOMasters M - 40 43M 7400:00:1901:22:2106:33:5509:25:2212:37:2815:29:5119:00:5021:08:0824:31:0928:13:5536:17:4742:54:3648:46:4750:36:59.6550:37:19.40+17:50:5412:394,7
87SMOLAREK Patryk 1345ZAWONIASenior I M - 20 1M 7500:01:0801:36:1506:15:2609:05:4011:48:1014:50:5518:20:3720:30:3824:17:2927:52:3133:47:3741:16:2448:27:4750:38:28.3050:39:36.90+17:53:1112:394,7
88CHRZUSZCZ Anna 1025DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WLKPSenior II K - 306K 1300:00:2201:35:5606:35:0709:25:1212:09:2215:13:0718:44:0620:54:0224:44:5428:51:3735:59:3542:39:2048:45:4750:42:09.5050:42:31.75+17:56:0612:404,7
89PASZKIEWICZ Grzegorz 1231RAGS DCWRPRYBNIKMasters M - 40 44M 7600:00:1601:16:2405:46:4908:30:0711:08:5714:49:2418:08:1621:14:0724:29:0128:19:4835:53:3142:53:2048:44:4450:43:25.3050:43:41.95+17:57:1612:404,7
90SZYMIK Marcin 1314NATURE'S SUNSHINE POLSKACHORZÓWMasters M - 40 45M 7700:01:1301:26:4105:43:2108:47:4311:57:3615:33:4119:08:1521:01:3924:23:5428:54:2135:00:1142:11:3448:29:2850:42:29.5050:43:42.70+17:57:1712:404,7
91FIGURA Tomasz 1158BIEGIEMRADOM!MIASTOMasters M - 40 46M 7800:01:3001:43:4406:28:5709:15:1111:51:1114:49:4817:57:3720:07:4923:17:3027:30:5634:14:2941:41:1548:07:1050:42:13.1550:43:44.10+17:57:1912:404,7
92PRZYSTOLIK Magdalena 1303KS ADEA TEAM GLIWICEKATOWICESenior II K - 307K 1400:00:5101:40:2406:17:2309:13:5211:53:1814:55:3418:13:4220:20:3823:48:4827:46:3335:30:0442:57:1648:44:5450:43:10.2550:44:01.30+17:57:3612:404,7
93NIEDZIELA Marcin 1034FAT MAMA’S SPORT CLUBBYTOMMasters M - 40 47M 7900:01:2201:41:4906:39:0909:48:0112:46:0815:47:0319:21:2921:35:2425:11:1528:52:0235:11:3942:00:5148:29:5650:43:07.6050:44:30.25+17:58:0512:404,7
94KARPIŃSKI Tomasz 1131RUNFORYOURBEER!RZESZÓWMasters M - 40 48M 8000:00:5101:40:1806:17:2409:13:5411:53:1914:55:3518:13:0820:19:5523:48:4827:46:3735:29:5442:52:5548:44:5550:47:17.2050:48:08.20+18:01:4312:414,7
95BŁACHOWIAK Mariusz 1179MARATON LESZNOLESZNOWeteran I M - 50 11M 8100:00:2701:22:4605:22:4507:56:0210:26:2413:13:5316:21:2218:49:3422:43:0227:19:2032:39:2441:26:5148:36:4250:50:19.5050:50:46.95+18:04:2112:424,7
96ZIEMKIEWICZ Jarek 10302 KROKI DO METYLUBINMasters M - 40 49M 8200:00:1401:21:1505:32:2308:17:0510:54:4314:15:0317:45:4419:50:2323:42:3627:30:1934:52:4942:24:4848:46:4050:53:34.9550:53:49.15+18:07:2412:434,7
97SANKOWSKI Jacek 1122PLACKI TEAMKŁODZKOSenior II M - 30 21M 8300:01:4701:37:0606:26:1809:17:5612:20:2015:19:5318:45:4820:47:2224:13:3429:11:1835:23:1942:21:2848:50:2450:52:37.7550:54:24.95+18:07:5912:434,7
98KROCZYŃSKI Sławomir 1148KOŁOBRZEGWeteran II M - 602M 8400:00:1401:22:5005:58:4708:46:1811:31:4414:43:4318:26:5120:26:0024:22:5128:02:4635:59:4642:32:5148:46:2450:57:57.7550:58:12.15+18:11:4712:444,7
99KRZYZIŃSKA Sylwia 1119DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZMasters K - 405K 1500:01:0601:44:5206:37:5709:18:1312:23:3515:23:0118:42:5420:45:1224:36:3928:20:1735:21:0042:59:4850:59:58.6551:01:05.00+18:14:4012:444,7
100PAŁKA Tomasz 1219LUZYXRZESZÓWMasters M - 40 50M 8500:00:5401:42:1006:29:5109:22:2812:24:2515:34:3519:05:1321:25:1625:12:0928:44:5135:50:3342:57:1349:31:2651:03:14.9051:04:09.35+18:17:4412:454,7
101POMASKI Paweł 1002DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAWeteran I M - 50 12M 8600:01:4001:34:3306:14:4909:14:5211:51:4815:08:2818:32:0820:34:1024:01:4128:07:1534:19:0442:47:5948:57:5451:03:29.1051:05:09.70+18:18:4412:454,7
102DERMINE Nicolas 1046NYSAMasters M - 40 51M 8700:01:3201:43:2905:59:2908:37:0011:06:1014:04:2317:06:0519:24:0823:08:0126:59:2232:46:1441:47:3348:44:4551:07:04.5551:08:37.00+18:22:1212:464,7
103KWIECIŃSKI Norbert 1133SZCZECINMasters M - 40 52M 8800:00:2201:25:2406:09:0609:07:0211:59:2015:11:1318:52:2321:04:5324:50:2228:31:2535:51:2342:58:5351:12:21.4051:12:44.00+18:26:1912:484,7
104LEWANDOWSKA Marlena 1078PODGÓRZ TORUŃTORUŃMasters K - 406K 1600:01:1901:46:5406:18:5309:09:2411:52:1714:37:0017:53:2420:16:4424:26:5628:09:4035:52:3143:06:4849:28:2651:11:28.1051:12:47.75+18:26:2212:474,7
105SZMIST Szymon 13163 PBOTZRĘCINMasters M - 40 53M 8900:00:1001:26:0305:57:5408:48:4611:46:1114:48:4718:08:2620:07:2223:42:1927:05:1832:50:4340:25:4848:10:3251:14:57.2051:15:07.95+18:28:4212:484,7
106OSTROWSKI Sławomir 1206BIEGAJĄCE KREJZOLEROKIETNICASenior II M - 30 22M 9000:01:0801:35:2006:15:2709:05:3911:48:1214:50:5518:21:0020:45:0624:34:3928:17:4534:59:1243:09:2249:05:3451:14:10.7551:15:18.75+18:28:5312:484,7
107GRUBICH Damian 1036PARKRUN GRUDZIADZGRUDZIĄDZMasters M - 40 54M 9100:00:1301:27:1806:21:4809:22:2012:19:5915:22:0118:47:2320:48:4624:07:4028:18:5435:00:0642:22:2349:27:0151:20:02.6051:20:16.50+18:33:5112:504,7
108WOJTKOWIAK Renata 1170PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters K - 407K 1700:00:5901:45:2807:10:5510:06:2912:48:1915:40:4019:28:3421:27:2624:55:4328:29:0836:00:5043:24:1749:25:2651:24:08.7051:25:07.95+18:38:4212:514,7
109GOLON Marlena 1332SICIENKOMasters K - 408K 1800:00:3901:34:4406:26:5709:30:4812:21:3415:22:1018:43:0320:54:0624:45:1828:29:2636:01:0943:24:3549:25:4151:24:28.1551:25:08.05+18:38:4312:514,7
110RUTKA Marek 1116BIEGAJĄCE KREJZOLE/TEAM ULTRA TRAIL MAŁOPOLSKAPOZNAŃMasters M - 40 55M 9200:00:5001:58:1107:18:5510:07:3112:47:5515:40:5019:29:0321:27:4324:55:5628:29:1736:01:2443:24:2549:25:3351:24:18.0051:25:08.65+18:38:4312:514,7
111ZYCH Michal 1160WARSZAWAMasters M - 40 56M 9300:01:3201:39:2107:06:0610:15:2413:13:4815:42:0819:14:2221:33:3125:35:2429:23:2136:31:1542:05:0848:55:0151:32:00.0551:33:32.95+18:47:0712:534,7
112DRUŻDŻEL Aleksander 1230KĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 57M 9400:00:4601:25:1406:26:1909:10:2311:49:1315:10:1118:37:2920:46:2924:40:5228:27:0535:59:5943:24:4551:38:54.4051:39:41.00+18:53:1612:544,6
113PAPROCKI Wiesław 1113JAWORZNOWeteran I M - 50 13M 9500:01:2701:35:3706:51:4510:12:3413:16:4016:16:4019:48:5421:48:4325:19:2529:27:1635:53:3843:35:5949:34:1551:46:51.2551:48:18.80+19:01:5312:564,6
114BUDKOWSKI Dominik 1111WROCŁAWSenior II M - 30 23M 9600:01:3401:45:5406:37:4309:28:3612:11:0315:33:1119:10:4721:10:5824:39:4328:57:5735:27:0742:53:5149:31:2551:47:01.4551:48:36.05+19:02:1112:564,6
Przekroczony limit czasu: 52:00:00
115WOLSZCZAK Konrad 1197BIEGIM PO MARZENIA TEAMLUBINSenior II M - 30 24M 9700:00:2401:32:2706:38:3409:40:2912:13:4415:26:5018:59:2421:13:0625:12:2629:08:1736:06:3644:00:3750:02:2352:08:29.9052:08:54.80+19:22:2913:024,6
116PILARSKI Zbigniew 1156SYCÓWWeteran I M - 50 14M 9800:01:2701:46:3607:14:4810:19:4613:06:1916:03:5019:38:5821:36:1525:20:4329:45:1335:50:0043:47:2250:01:1752:35:32.8552:37:00.25+19:50:3513:084,6
117WIŚNIEWSKA Barbara 1038SPARTA RUNNERSKOZARZEWSenior II K - 308K 1900:00:1301:37:1906:25:0909:24:5712:07:3715:07:5418:36:0221:03:3524:53:4628:25:3435:51:5643:21:5649:57:5952:37:17.9052:37:31.00+19:51:0613:094,6
Niesklasyfikowani
TATARA Mateusz 1207RUN-GKRAKÓWMasters M - 40 DNF01:06:39 DNF04:35:20 DNF07:05:05 DNF09:16:59 DNF11:48:47 DNF14:24:01 DNF15:47:23 DNF18:22:02 DNF21:14:18 DNF25:25:14 DNF31:10:19 DNF DNF DNF DNF--
KLUSEK Mateusz 1035SKLEP BIEGACZA KRAKÓWKRAKÓWSenior II M - 30 DNF01:20:27 DNF05:09:32 DNF07:37:53 DNF09:48:01 DNF12:13:52 DNF14:44:00 DNF16:22:51 DNF19:10:16 DNF22:02:51 DNF26:32:47 DNF33:53:08 DNF DNF DNF DNF--
BOGACZYK Krzysztof 1247RÓWNEMasters M - 40 DNF01:40:26 DNF06:29:49 DNF09:22:24 DNF12:24:24 DNF15:34:29 DNF19:07:50 DNF21:25:17 DNF25:12:11 DNF28:44:54 DNF35:50:31 DNF42:55:36 DNF DNF DNF DNF--
AL-JEABORY Mahdi 1125CZARNA TĘCZAJAWORZNOMasters M - 40 DNF01:40:36 DNF06:35:48 DNF09:32:01 DNF12:22:35 DNF15:20:09 DNF18:46:09 DNF20:59:16 DNF24:24:17 DNF28:07:41 DNF36:00:16 DNF44:18:18 DNF DNF DNF DNF--
SUPEŁ Jacek 1142NIEZRZESZONYWROCŁAWMasters M - 40 DNF01:31:24 DNF06:32:44 DNF09:29:45 DNF12:36:32 DNF15:37:18 DNF19:33:02 DNF21:39:08 DNF25:27:03 DNF29:11:44 DNF36:09:37 DNF44:27:20 DNF DNF DNF DNF--
KOCIOŁOWICZ Piotr 1092BIEGAM W GÓRACH BARDZKICHJANOWIECMasters M - 40 DNF01:01:08 DNF04:06:57 DNF06:12:22 DNF08:20:50 DNF10:35:48 DNF12:58:48 DNF14:16:33 DNF16:48:07 DNF19:18:19 DNF23:38:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTOSZEWSKI Grzegorz 1094TEAM RÓŻOWEJ PELERYNKIDŁUGOŁĘKAMasters M - 40 DNF01:10:25 DNF04:33:42 DNF06:50:14 DNF08:52:21 DNF11:07:42 DNF13:45:05 DNF15:17:45 DNF17:44:28 DNF20:44:25 DNF25:46:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
BUCHOWICZ Krzysztof 1359WIELOGLOWYMasters M - 40 DNF01:26:02 DNF05:13:08 DNF07:43:08 DNF09:59:26 DNF12:23:39 DNF15:09:55 DNF16:52:15 DNF19:41:47 DNF22:40:42 DNF27:09:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMAŁA Marcin 1195KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKWeteran I M - 50 DNF01:21:47 DNF05:13:20 DNF07:47:08 DNF10:21:52 DNF13:01:10 DNF15:57:12 DNF17:42:02 DNF20:47:42 DNF24:19:39 DNF29:45:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
FERSZT Piotr 1283ULTRA WAY TEAMOLSZTYNMasters M - 40 DNF01:13:07 DNF05:08:23 DNF07:49:54 DNF10:20:53 DNF13:04:10 DNF15:58:47 DNF17:42:51 DNF20:29:55 DNF23:42:25 DNF30:27:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIĄCEK Łukasz 1080IRS KRAKÓWZIELONKIMasters M - 40 DNF01:24:07 DNF05:16:14 DNF07:43:39 DNF10:25:50 DNF13:15:33 DNF16:02:10 DNF17:31:43 DNF20:39:50 DNF24:36:00 DNF32:18:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
DWORNICKI Kamil 1337WROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:20:33 DNF04:49:29 DNF07:14:54 DNF09:34:50 DNF12:37:25 DNF15:25:39 DNF17:28:36 DNF20:37:18 DNF24:30:01 DNF32:25:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
RYBARCZYK Ilona 1019KOŁO BIEGAKOŁOSenior II K - 30DNF01:27:17 DNF05:52:12 DNF08:40:49 DNF11:22:33 DNF14:39:17 DNF18:07:00 DNF20:15:34 DNF23:52:27 DNF27:34:06 DNF33:15:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWLAK Bartosz 1284RUN AND FLYJABŁONNAMasters M - 40 DNF01:26:38 DNF06:10:48 DNF09:00:30 DNF11:41:14 DNF14:57:55 DNF18:35:50 DNF20:28:26 DNF24:08:15 DNF28:06:51 DNF34:13:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Artur 1176POZNAŃMasters M - 40 DNF01:29:02 DNF06:06:00 DNF09:00:43 DNF11:58:42 DNF15:10:58 DNF18:27:21 DNF20:38:37 DNF24:26:43 DNF28:23:15 DNF36:20:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIECZOREK Tomasz 1237PIERUNSKIE CANGÓRYROGÓWSenior II M - 30 DNF01:17:03 DNF04:48:07 DNF07:03:54 DNF09:17:19 DNF11:41:42 DNF14:17:04 DNF15:48:57 DNF18:26:41 DNF21:07:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUCH Arkadiusz 1246RZESZÓWMasters M - 40 DNF01:25:15 DNF05:20:08 DNF07:42:06 DNF09:55:56 DNF12:09:52 DNF14:56:19 DNF16:25:42 DNF19:09:06 DNF21:47:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LACHOR Krzysztof 1301NASTOPY.PL RUNNING TEAMKŁODNESenior I M - 20 DNF01:10:30 DNF04:46:40 DNF06:57:41 DNF09:21:16 DNF11:31:28 DNF14:07:07 DNF15:30:29 DNF17:53:52 DNF22:00:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOTKIEWICZ Jarosław 1024STKOWCZYKI / WKURW_TEAMPIASECZNA GÓRKAMasters M - 40 DNF01:07:32 DNF04:44:10 DNF06:57:39 DNF09:17:45 DNF11:51:14 DNF14:36:05 DNF16:26:54 DNF19:14:01 DNF22:41:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIĘTAK Andrzej 1161TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBRZOZAMasters M - 40 DNF01:16:32 DNF04:57:37 DNF07:16:41 DNF09:36:14 DNF12:14:31 DNF14:39:41 DNF16:10:31 DNF18:59:02 DNF22:45:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUPA Marcin 1045AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAMasters M - 40 DNF01:05:08 DNF04:50:08 DNF07:06:01 DNF09:22:28 DNF11:59:21 DNF14:57:37 DNF16:52:48 DNF20:16:57 DNF23:21:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KYCIA Piotr 1334RAWICZWeteran I M - 50 DNF01:29:41 DNF05:20:27 DNF07:44:36 DNF10:09:05 DNF12:41:27 DNF15:07:59 DNF16:42:57 DNF19:45:52 DNF23:31:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRSKA Agnieszka 1067ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters K - 40DNF01:25:41 DNF05:15:58 DNF07:43:21 DNF09:56:38 DNF13:07:31 DNF16:21:42 DNF17:48:22 DNF20:16:58 DNF24:03:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZUKAŁA Damian 1141ULTRA BEER RUNNERSBIENIÓWSenior II M - 30 DNF01:35:54 DNF06:06:03 DNF08:33:20 DNF11:10:29 DNF13:41:22 DNF16:31:39 DNF18:16:27 DNF21:16:09 DNF24:18:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJCIECHOWSKI Krzysztof 1118RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters M - 40 DNF01:18:44 DNF05:36:45 DNF DNF11:04:03 DNF13:56:42 DNF17:01:19 DNF18:36:35 DNF21:54:27 DNF25:34:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWCZYK Jakub 1271KRAKÓWSenior II M - 30 DNF01:23:24 DNF05:30:52 DNF08:17:29 DNF10:56:27 DNF14:16:24 DNF17:56:14 DNF20:06:03 DNF23:13:06 DNF26:56:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWLIK Marcin 1164GONIĘ "MISZCZA" - MKS SIECHNICESIECHNICEMasters M - 40 DNF01:26:12 DNF06:07:41 DNF09:01:19 DNF11:34:44 DNF14:39:18 DNF17:49:05 DNF19:44:46 DNF23:23:32 DNF27:03:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STYSIEK Piotr 1319BIEGIEM RADOM!RADOMMasters M - 40 DNF01:43:31 DNF06:55:10 DNF10:07:32 DNF12:59:02 DNF15:51:02 DNF19:19:52 DNF21:12:15 DNF24:40:04 DNF28:25:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TOPOLSKI Piotr 1222SZTAFETA NADZIEISOPOTMasters M - 40 DNF01:32:00 DNF06:30:53 DNF09:28:16 DNF12:18:00 DNF15:24:00 DNF18:43:24 DNF20:57:38 DNF25:15:32 DNF29:25:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JANUSZEWSKI Piotr 1329MKS ROBOTY DROGOWE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEMasters M - 40 DNF01:45:20 DNF07:18:40 DNF10:39:22 DNF13:28:06 DNF16:10:18 DNF20:04:20 DNF22:18:31 DNF25:45:13 DNF29:45:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUŻEL Adrian 1022NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOMasters M - 40 DNF01:46:56 DNF06:50:57 DNF09:48:21 DNF12:25:36 DNF15:12:59 DNF18:34:19 DNF20:33:34 DNF24:19:14 DNF29:51:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Rafał 1063NAD AKTYWNI.BYTOM ODRZAŃSKISenior II M - 30 DNF01:46:55 DNF06:50:55 DNF09:48:19 DNF12:25:33 DNF15:13:01 DNF18:33:56 DNF20:33:25 DNF24:19:14 DNF29:51:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIADOŃ Grzegorz 1323ZABIERZÓW BOCHEŃSKIMasters M - 40 DNF01:49:00 DNF07:02:53 DNF10:06:55 DNF12:59:39 DNF16:08:01 DNF19:49:51 DNF22:14:09 DNF25:31:37 DNF29:59:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARZEC Grzegorz 1183GMINA STRZELCE OPOLSKIESZCZEPANEKMasters M - 40 DNF01:07:13 DNF04:35:37 DNF06:43:06 DNF08:42:28 DNF10:56:32 DNF13:29:07 DNF14:55:49 DNF17:14:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TYLEK Rafał 1223KRAKÓWWeteran I M - 50 DNF01:46:47 DNF06:09:42 DNF08:38:31 DNF10:49:01 DNF13:18:29 DNF15:40:23 DNF17:01:51 DNF19:31:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PLOCH Jakub 1333BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 DNF01:12:21 DNF04:57:04 DNF07:31:57 DNF09:41:37 DNF12:08:15 DNF14:54:32 DNF16:27:55 DNF19:48:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JANKOWSKI Sebastian 1341COKE RUNNERSRADZYMINSenior II M - 30 DNF01:22:48 DNF05:24:40 DNF07:55:56 DNF10:31:22 DNF13:31:50 DNF16:22:08 DNF17:48:45 DNF20:17:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Przemysław 1279RADOMSKOMasters M - 40 DNF01:22:35 DNF05:19:34 DNF07:46:40 DNF10:08:15 DNF12:56:44 DNF15:52:57 DNF17:30:15 DNF20:45:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOS Rafal 1041STAJNIAK TEAMGEITHUSMasters M - 40 DNF01:21:34 DNF05:06:19 DNF07:30:08 DNF10:05:19 DNF12:57:19 DNF15:57:57 DNF17:37:33 DNF20:46:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SAMORAŃSKI Krzysztof 1196ULTRA-SZCZĘŚCIEWYMYSŁÓWMasters M - 40 DNF01:20:22 DNF05:15:47 DNF07:45:36 DNF10:20:39 DNF13:13:19 DNF16:08:05 DNF17:49:58 DNF21:05:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁĘDOWSKI Mariusz 1192COYOTE TEAMWŁOCŁAWEKMasters M - 40 DNF01:17:49 DNF05:23:48 DNF08:03:54 DNF10:34:33 DNF13:19:09 DNF16:16:27 DNF17:54:01 DNF21:05:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAJ Grzegorz 1339BORKI TEAMBIAŁOBRZEGIMasters M - 40 DNF01:25:25 DNF05:25:28 DNF08:07:14 DNF10:28:42 DNF13:16:07 DNF16:09:14 DNF17:53:52 DNF21:05:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHACIŃSKI Mikołaj 1288PROAUTOMATIONWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:24:37 DNF05:26:56 DNF08:02:40 DNF10:29:38 DNF13:14:02 DNF16:05:42 DNF17:57:09 DNF21:17:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUC Wojciech 1211KŁOBUCKSenior II M - 30 DNF01:34:42 DNF05:36:59 DNF08:12:00 DNF10:38:43 DNF13:13:21 DNF16:15:59 DNF18:02:29 DNF21:32:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAZUREK Roman 1265SPARTANIE DZIECIOMMUROWMasters M - 40 DNF01:20:53 DNF05:31:37 DNF08:12:50 DNF10:51:52 DNF13:40:12 DNF16:52:54 DNF18:44:44 DNF21:41:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MALISZEWSKA Malwina 1278ULTRA WAY TEAMGDYNIAMasters K - 40DNF01:21:43 DNF05:41:11 DNF08:21:53 DNF10:45:54 DNF13:38:05 DNF16:36:57 DNF18:22:29 DNF21:46:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LISIECKI Tomasz 1343TRZYNASTKA PLUSLUBOŃMasters M - 40 DNF01:20:50 DNF06:51:18 DNF09:04:37 DNF11:21:32 DNF14:12:32 DNF16:54:59 DNF18:31:43 DNF21:51:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SALWA Krzysztof 1088SALCLAN-TEAMKIELCEMasters M - 40 DNF01:24:11 DNF05:27:39 DNF08:14:48 DNF10:44:17 DNF14:10:06 DNF17:10:52 DNF18:56:04 DNF22:21:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRÓL Maciej 1175WIRAN TEAMREDAMasters M - 40 DNF01:21:11 DNF05:51:45 DNF08:37:12 DNF11:13:52 DNF13:51:24 DNF16:54:50 DNF18:42:08 DNF22:21:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KULGAJUK Michał 1123STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKISenior II M - 30 DNF01:38:08 DNF06:11:13 DNF08:44:17 DNF11:27:54 DNF14:28:30 DNF17:35:27 DNF19:23:00 DNF22:22:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Leszek 1032ŚWIEBODZICESenior II M - 30 DNF01:19:08 DNF05:38:01 DNF08:30:59 DNF11:06:01 DNF13:52:07 DNF16:55:54 DNF18:59:21 DNF22:32:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DARMETKO Rafał 1221KAMIŃSKOSenior II M - 30 DNF01:23:18 DNF05:24:37 DNF07:55:50 DNF10:31:17 DNF13:31:48 DNF16:45:28 DNF18:59:15 DNF22:32:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZAPLA Tomasz 1105PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 DNF01:36:39 DNF05:39:47 DNF08:12:44 DNF10:49:27 DNF13:53:06 DNF17:18:34 DNF18:56:16 DNF22:32:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BINKOWSKI Waldemar 1352LESZNOWeteran I M - 50 DNF01:29:08 DNF05:49:02 DNF08:39:25 DNF11:12:39 DNF13:52:37 DNF17:00:49 DNF18:48:57 DNF22:33:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JARUS Andrzej 1093POLISH WINGSGALLSPACHMasters M - 40 DNF01:23:28 DNF05:35:56 DNF08:20:39 DNF11:02:47 DNF14:00:11 DNF17:08:38 DNF18:57:05 DNF22:34:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRABLEWSKI Grzegorz 1268MKS SIECHNICEWROCŁAWMasters M - 40 DNF01:10:34 DNF05:15:49 DNF07:47:40 DNF10:21:02 DNF13:46:51 DNF16:52:16 DNF19:16:07 DNF22:41:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MUSZYŃSKI Krzysztof 1014BUKOWNOMasters M - 40 DNF01:28:53 DNF05:56:34 DNF08:44:04 DNF11:30:05 DNF14:40:35 DNF17:38:43 DNF19:32:49 DNF23:01:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LECHOWICZ Mariusz 101811 MAŁOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJKRAKÓWMasters M - 40 DNF01:32:24 DNF05:57:00 DNF08:47:05 DNF11:41:17 DNF14:28:49 DNF17:45:19 DNF19:39:51 DNF23:01:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARASEK Wojciech 1365COB - CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAWeteran I M - 50 DNF01:18:16 DNF05:30:47 DNF08:16:22 DNF10:53:02 DNF13:34:54 DNF17:06:48 DNF19:06:12 DNF23:02:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZYŻAN Jakub 1017KW KRAKÓWJERZMANOWICEMasters M - 40 DNF01:32:57 DNF05:44:07 DNF08:20:16 DNF10:56:08 DNF13:53:42 DNF17:03:42 DNF19:01:11 DNF23:02:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OLESZEK Magdalena 1003W POGONI ZA DUCHEMCZELADŹSenior II K - 30DNF01:20:52 DNF05:20:54 DNF07:53:23 DNF10:16:12 DNF13:23:17 DNF16:51:35 DNF19:05:32 DNF23:08:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MALINOWSKI Jerzy 1168ZIĘBICE ULTRA TEAMZIĘBICEWeteran I M - 50 DNF01:37:49 DNF06:30:33 DNF09:15:34 DNF11:50:48 DNF14:37:53 DNF17:53:01 DNF19:38:05 DNF23:21:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZOMBA Łukasz 1190DABROWSKI TEAMSANIT MAUR DES FOSSESSenior II M - 30 DNF01:22:29 DNF05:22:17 DNF08:02:41 DNF10:45:30 DNF13:50:05 DNF17:28:15 DNF19:17:42 DNF23:21:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Dawid 1165ALSTOM KATOWICESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 DNF01:30:58 DNF05:58:35 DNF08:50:19 DNF11:26:54 DNF14:19:36 DNF17:41:00 DNF19:46:53 DNF23:21:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLIMCZAK Jacek 1177UKS PRZEŁAJ ŻERKÓWŻERKÓWSenior II M - 30 DNF01:15:33 DNF05:06:32 DNF07:41:34 DNF10:22:38 DNF13:37:49 DNF17:25:41 DNF19:24:05 DNF23:23:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHOJNOWSKI Andrzej 1086IŁAWAWeteran I M - 50 DNF01:35:39 DNF06:24:55 DNF09:14:19 DNF11:49:34 DNF14:32:42 DNF17:29:47 DNF19:23:30 DNF23:26:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOKRYCKI Krystian 1293POLANICA-ZDRÓJMasters M - 40 DNF01:22:13 DNF05:20:47 DNF07:59:55 DNF10:41:55 DNF13:47:36 DNF16:42:23 DNF19:27:24 DNF23:28:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUKOWSKI Stanislaw 1213LAUGASKOKK / ZABIEGANI REYKJAVÍKKÓPAVOGURMasters M - 40 DNF01:38:46 DNF06:12:00 DNF08:59:59 DNF11:51:01 DNF14:34:56 DNF17:54:43 DNF20:00:13 DNF23:30:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HELWICH Pawel 1033HERLEVMasters M - 40 DNF01:42:00 DNF06:17:09 DNF08:59:36 DNF11:38:39 DNF14:50:46 DNF17:52:07 DNF20:14:20 DNF23:35:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIWEK Jarek 1227SZCZECINWeteran I M - 50 DNF01:42:02 DNF06:17:15 DNF08:45:08 DNF11:38:48 DNF14:50:50 DNF17:52:11 DNF20:14:24 DNF23:35:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MANIAS Michał 1124STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKIMasters M - 40 DNF01:38:06 DNF06:11:20 DNF08:44:20 DNF11:27:54 DNF14:28:43 DNF17:55:14 DNF20:04:31 DNF23:38:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZESZCZUK Łukasz 1199SZTAFETA NADZIEIGDAŃSKSenior II M - 30 DNF01:31:06 DNF06:04:07 DNF08:49:25 DNF11:28:22 DNF14:42:36 DNF17:56:01 DNF19:53:25 DNF23:42:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DORSZ Beata 1009GDYNIAWeteran K - 50DNF01:30:36 DNF06:23:14 DNF09:28:28 DNF12:13:44 DNF15:09:16 DNF18:20:08 DNF20:08:16 DNF23:48:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSTERA Tomasz 1252VEGE RUNNERSWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:30:49 DNF06:00:11 DNF08:36:20 DNF11:25:32 DNF14:37:35 DNF18:05:15 DNF20:06:13 DNF23:48:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSMOWSKI Wiesław 1117MORACZEWOSenior II M - 30 DNF01:32:20 DNF05:58:26 DNF09:09:41 DNF11:56:45 DNF14:34:54 DNF17:53:44 DNF20:03:42 DNF23:48:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DAWIDZIAK Arkadiusz 1150OLEŚNICASenior II M - 30 DNF01:28:35 DNF05:47:05 DNF08:33:20 DNF11:22:01 DNF14:14:33 DNF17:49:21 DNF19:46:00 DNF23:49:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KONARSKI Maciej 1147DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPODKOWA LEŚNAMasters M - 40 DNF01:24:28 DNF05:31:34 DNF08:19:05 DNF10:55:53 DNF13:59:33 DNF17:28:56 DNF19:53:41 DNF23:52:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZEŚKOWIAK Zbigniew 1171JUTROSIŃSKI KLUB BIEGACZYJUTROSINMasters M - 40 DNF01:35:15 DNF05:56:44 DNF08:33:45 DNF10:59:27 DNF14:06:34 DNF17:49:02 DNF19:54:08 DNF23:53:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MILEWSKI Maciej 1253SAMOTNY WILKWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:41:28 DNF06:36:05 DNF09:22:28 DNF12:09:42 DNF15:25:08 DNF18:20:24 DNF20:11:07 DNF23:53:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOGA Krystian 1040DKS - DWUOSOBOWY KLUB SPORTOWY SWD!WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters M - 40 DNF01:43:51 DNF06:38:07 DNF09:29:03 DNF12:22:06 DNF15:40:59 DNF18:49:44 DNF20:49:28 DNF24:02:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUDELSKI Ireneusz 130243 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZYOSETNICAWeteran I M - 50 DNF01:41:19 DNF07:08:35 DNF10:06:00 DNF12:36:31 DNF15:17:22 DNF18:31:16 DNF20:28:27 DNF24:07:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Remigiusz 1228ZIĘBICEZIĘBICESenior II M - 30 DNF01:37:49 DNF06:30:28 DNF09:16:05 DNF11:51:02 DNF14:53:38 DNF18:17:39 DNF20:20:20 DNF24:14:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZISZKIEWICZ Grzegorz 1348BIELSKO BIAŁAMasters M - 40 DNF01:34:01 DNF06:32:36 DNF09:25:48 DNF12:29:12 DNF15:03:43 DNF18:36:15 DNF20:39:57 DNF24:14:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HAUPA Maciej 1236WIELEŃMasters M - 40 DNF01:45:01 DNF06:41:30 DNF09:45:47 DNF12:43:44 DNF15:40:28 DNF19:07:58 DNF21:00:39 DNF24:21:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LORANC Paweł 1013WILD BUCHAYSKOZYMasters M - 40 DNF01:52:07 DNF06:57:14 DNF10:12:47 DNF13:31:49 DNF16:18:22 DNF19:48:32 DNF21:34:48 DNF24:22:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TYŚ Radek 1248NOWA RUDA BIEGANOWA RUDASenior II M - 30 DNF01:26:57 DNF06:03:17 DNF08:51:22 DNF11:29:35 DNF14:35:56 DNF18:00:15 DNF20:15:21 DNF24:23:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LAKOWSKI Sylwester 1275P&G RUNNING TEAMOLSZEWNICA STARAWeteran I M - 50 DNF01:17:36 DNF05:25:21 DNF08:20:29 DNF11:09:30 DNF14:29:33 DNF17:46:20 DNF20:05:47 DNF24:24:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIAŁEK Adam 1151ŁÓDŹWeteran I M - 50 DNF01:47:33 DNF06:58:28 DNF10:07:07 DNF12:49:40 DNF15:40:23 DNF18:54:26 DNF20:56:56 DNF24:29:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOŹNIAK Michał 1135RUNNER_ULTRAPODOLSZESenior II M - 30 DNF01:25:18 DNF05:42:46 DNF08:39:23 DNF11:35:38 DNF14:55:01 DNF18:36:26 DNF20:41:59 DNF24:34:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCZEWSKI Andrzej 1276DLA BOGUSIKIELCEWeteran II M - 60DNF01:28:43 DNF06:21:13 DNF09:19:14 DNF12:03:48 DNF15:02:11 DNF18:25:47 DNF20:30:52 DNF24:36:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTNIAK Kamil 1181NO LIMITS TRAILSTARA WIEŚMasters M - 40 DNF01:34:45 DNF06:10:27 DNF08:59:48 DNF11:33:08 DNF14:36:02 DNF17:56:40 DNF20:41:25 DNF24:40:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FURMAŃCZYK Michał 1307BYDGOSZCZMasters M - 40 DNF01:51:55 DNF06:57:35 DNF10:03:17 DNF12:46:21 DNF15:41:30 DNF19:11:19 DNF21:03:29 DNF24:41:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWCZUK Dawid 1169151 BATALION LEKKIEJ PIECHOTY W SKWIERZYNIEPOZNAŃMasters M - 40 DNF01:22:24 DNF06:33:49 DNF09:25:20 DNF12:37:22 DNF15:29:27 DNF18:56:43 DNF21:07:04 DNF24:41:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZOPA Marek 1300TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 DNF01:29:06 DNF06:11:10 DNF09:12:40 DNF12:08:34 DNF15:12:18 DNF18:43:15 DNF20:53:14 DNF24:44:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZYBOWSKA Karolina 1261GRANDAUTOCZERMINMasters K - 40DNF01:34:41 DNF06:26:56 DNF09:30:50 DNF12:21:49 DNF15:22:41 DNF18:43:22 DNF20:54:08 DNF24:45:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOBIN Tomasz 1264ZOCHU TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 DNF01:30:27 DNF06:16:13 DNF09:14:51 DNF11:53:11 DNF14:52:31 DNF18:36:46 DNF20:56:43 DNF24:45:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STYCZYŃSKI Grzegorz 1347DATAFEEDWATCH TEAMJAWORZEMasters M - 40 DNF01:41:29 DNF06:17:56 DNF09:13:04 DNF11:52:26 DNF14:55:02 DNF18:06:51 DNF20:19:02 DNF24:45:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOCZEK Leszek 1330ZAŁOGA GÓRSKAWYSOKASenior II M - 30 DNF01:50:15 DNF07:08:00 DNF10:09:24 DNF12:39:33 DNF15:33:56 DNF18:41:18 DNF20:54:03 DNF24:48:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRABOWICZ Paweł 1218SIEKIERKI WIELKIEMasters M - 40 DNF01:39:56 DNF06:26:09 DNF09:10:42 DNF11:58:32 DNF14:58:50 DNF18:25:01 DNF20:45:43 DNF24:55:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWLAK Maciej 12003TEAM KONIN/MPEC KONINKONINWeteran I M - 50 DNF01:31:14 DNF06:59:16 DNF09:53:07 DNF12:25:43 DNF15:56:08 DNF19:44:07 DNF22:06:35 DNF24:55:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Krystian 1159NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLKUŚLINSenior I M - 20 DNF01:35:21 DNF06:31:05 DNF09:25:11 DNF12:19:10 DNF15:46:05 DNF19:38:13 DNF21:28:34 DNF24:56:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARGASIŃSKI Michał 1020GÓRYLASYKAMIENIEC ZĄBKOWICKISenior II M - 30 DNF01:42:38 DNF06:44:24 DNF09:26:06 DNF12:11:23 DNF15:16:52 DNF18:30:28 DNF20:42:30 DNF24:57:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ADAMOWYCZ Bogusław 1065BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWABOJADŁAWeteran I M - 50 DNF01:34:22 DNF06:39:36 DNF09:54:24 DNF12:45:35 DNF15:43:11 DNF19:14:43 DNF21:17:30 DNF24:57:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWCZYK Michał 1338BOLESŁAWSenior II M - 30 DNF01:40:48 DNF06:30:00 DNF09:24:57 DNF12:02:23 DNF15:16:13 DNF18:56:31 DNF21:20:47 DNF24:58:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Daniel 1109KS GRUCHA / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMOZORKÓWMasters M - 40 DNF01:35:09 DNF06:38:32 DNF09:26:42 DNF12:18:26 DNF15:30:27 DNF19:03:27 DNF21:30:51 DNF25:00:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAKROCZYMSKI Michał 1350WARSZAWAWeteran I M - 50 DNF01:33:36 DNF06:05:41 DNF08:28:57 DNF11:02:46 DNF14:19:08 DNF17:53:32 DNF20:03:54 DNF25:10:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NÓŻKA Andrzej 1351PYRNIKMasters M - 40 DNF01:45:27 DNF06:58:35 DNF10:15:25 DNF13:31:51 DNF16:17:24 DNF19:43:51 DNF21:44:51 DNF25:13:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KICH Marek 1324WROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:40:11 DNF06:19:37 DNF09:06:05 DNF11:55:53 DNF15:33:34 DNF19:00:01 DNF21:08:23 DNF25:17:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MALCZEWSKI Daniel 1280WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLESenior II M - 30 DNF01:35:05 DNF05:58:29 DNF08:38:18 DNF12:02:50 DNF14:25:05 DNF17:44:43 DNF20:30:18 DNF25:19:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HAJDUGA Łukasz 1115WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUDĘBSKA KUŹNIAMasters M - 40 DNF01:35:06 DNF05:58:31 DNF08:39:05 DNF12:02:46 DNF14:25:08 DNF17:46:29 DNF20:21:56 DNF25:19:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TOMASZEWSKI Michał 1203BIEG OPOLSKIOPOLEMasters M - 40 DNF01:35:07 DNF05:58:31 DNF08:39:34 DNF12:00:06 DNF14:28:27 DNF17:45:25 DNF20:17:01 DNF25:19:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FUS Maciej 1153RZESZÓWSenior II M - 30 DNF01:40:25 DNF06:29:50 DNF09:22:29 DNF12:24:26 DNF15:34:35 DNF19:07:48 DNF21:28:36 DNF25:21:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOTTCHER Andrzej 1210SKB GRANITSTRZELINMasters M - 40 DNF01:28:09 DNF06:19:59 DNF09:26:56 DNF12:24:32 DNF15:34:49 DNF19:07:54 DNF21:28:42 DNF25:21:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJCIECHOWSKI Paweł 1031BIEGACZE JUNIORA-RUNNERS TEAMKICINMasters M - 40 DNF01:38:22 DNF06:45:14 DNF09:55:06 DNF12:47:04 DNF15:45:13 DNF19:29:55 DNF21:36:40 DNF25:23:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUDKOWSKI Kamil 1250SIECHNICESenior II M - 30 DNF01:40:56 DNF06:37:43 DNF09:39:23 DNF12:25:23 DNF15:30:43 DNF19:16:52 DNF21:26:37 DNF25:23:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻUROWSKI Marcin 1012KICINWeteran I M - 50 DNF01:35:21 DNF06:20:21 DNF09:32:03 DNF12:32:37 DNF15:41:19 DNF19:35:18 DNF21:51:19 DNF25:24:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DEIGSLER Przemysław 1091BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃMasters M - 40 DNF01:55:27 DNF07:16:53 DNF10:07:41 DNF13:03:43 DNF15:40:47 DNF19:26:56 DNF21:37:57 DNF25:25:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CERNOCKY Jan 1245MECHENICESenior II M - 30 DNF01:22:55 DNF06:16:40 DNF09:19:48 DNF12:30:44 DNF15:27:52 DNF19:25:08 DNF21:34:40 DNF25:26:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Tomasz 1102BIEGAJĄCE KREJZOLEJANOWIEC WLKPMasters M - 40 DNF01:55:35 DNF07:16:51 DNF10:07:39 DNF12:59:12 DNF15:45:10 DNF19:36:51 DNF21:52:20 DNF25:28:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STRASZEWSKI Leszek 1057KS M. E. T. A.CZYŻOWICEMasters M - 40 DNF01:48:48 DNF07:07:34 DNF10:28:17 DNF13:17:25 DNF16:06:09 DNF19:31:09 DNF21:27:07 DNF25:30:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SĘDECKI Piotr 1180BIEGAM WIĘC JESTEMSKIERNIEWICEWeteran II M - 60DNF01:30:12 DNF06:28:04 DNF09:31:30 DNF12:30:42 DNF15:33:54 DNF19:07:31 DNF21:50:05 DNF25:31:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
URBAŃSKI Dariusz 1138GDAŃSKWeteran I M - 50 DNF01:40:47 DNF06:46:43 DNF09:51:06 DNF12:47:29 DNF15:58:37 DNF19:40:43 DNF21:48:51 DNF25:31:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OSSOWSKI Arkadiusz 1217KASZUBI LUZINOLUZINOWeteran I M - 50 DNF01:41:18 DNF06:46:45 DNF09:51:09 DNF12:47:38 DNF15:59:12 DNF19:40:46 DNF21:49:27 DNF25:31:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MASZEWSKA-WACH Mariola 1342RAWA MAZOWIECKAMasters K - 40DNF01:41:27 DNF06:50:11 DNF10:03:45 DNF13:09:49 DNF16:03:04 DNF19:44:08 DNF21:48:19 DNF25:31:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZMYT Piotr 1015BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNANMasters M - 40 DNF01:39:59 DNF06:53:13 DNF09:58:06 DNF12:47:48 DNF15:49:35 DNF19:36:52 DNF21:52:20 DNF25:31:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
COP Anna 1263SUMT / DAV SEKCJA KATOWICKAKATOWICEMasters K - 40DNF01:38:26 DNF06:30:02 DNF09:33:22 DNF12:35:48 DNF15:47:02 DNF19:59:23 DNF21:58:08 DNF25:32:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUZEL Tomasz 1286GRUPA JURAZAWIERCIEMasters M - 40 DNF01:32:27 DNF06:15:29 DNF09:21:09 DNF12:09:33 DNF15:17:31 DNF18:45:13 DNF21:22:15 DNF25:32:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DATA Tomasz 1185HRMAX ŻORYŻORYWeteran I M - 50 DNF01:46:38 DNF06:50:42 DNF09:53:23 DNF12:42:37 DNF15:51:24 DNF19:22:33 DNF21:43:46 DNF25:35:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MACKIEWICZ Artur 1128DŁUGOBIEGANIEMASZEWOMasters M - 40 DNF01:38:35 DNF06:58:01 DNF10:13:02 DNF13:07:37 DNF16:07:36 DNF19:46:26 DNF21:58:53 DNF25:36:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUJLIS Eugeniusz 1140IDENTAL CLINIQUEWROCŁAWMasters M - 40 DNF01:42:04 DNF06:57:54 DNF10:22:51 DNF13:29:52 DNF16:17:39 DNF19:49:38 DNF22:17:43 DNF25:45:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PLANETORZ Marek 1214LEWIN BRZESKIWeteran I M - 50 DNF01:39:44 DNF07:06:44 DNF10:17:44 DNF13:12:11 DNF16:16:41 DNF19:49:47 DNF22:17:55 DNF25:45:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZYMAŁA Mateusz 1191KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKMasters M - 40 DNF01:33:38 DNF06:20:09 DNF10:07:53 DNF13:25:14 DNF16:38:07 DNF20:24:54 DNF22:25:05 DNF25:47:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIAŁY Jakub 1346HYCOKCHORZÓWSenior II M - 30 DNF01:47:47 DNF07:02:48 DNF10:10:54 DNF13:15:29 DNF16:10:55 DNF20:04:36 DNF22:23:47 DNF25:48:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOLIŃSKI Tomasz 1097UMAWIANIENABIEGANIE TEAMWROCŁAWWeteran I M - 50 DNF01:37:35 DNF06:51:12 DNF10:14:11 DNF13:17:54 DNF16:17:25 DNF20:10:00 DNF22:19:54 DNF25:49:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FERENC Adrian 1134PISZSenior II M - 30 DNF01:26:41 DNF06:41:30 DNF09:47:12 DNF12:48:32 DNF16:01:49 DNF19:38:12 DNF22:19:07 DNF25:50:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUKOWSKI Michał 1267DARK SIDE OSTROŁĘKAOSTROŁĘKAMasters M - 40 DNF01:42:05 DNF06:47:24 DNF10:07:28 DNF13:12:05 DNF16:19:37 DNF20:00:15 DNF22:11:57 DNF25:53:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LENARTOWICZ Adam 1326CHYLICEWeteran I M - 50 DNF01:53:07 DNF07:15:26 DNF10:37:48 DNF13:15:25 DNF16:18:42 DNF19:48:35 DNF22:11:48 DNF25:55:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARODA Zbigniew 1051ALOHA DZIKU!_WKURW TEAMKONINWeteran I M - 50 DNF01:10:08 DNF05:57:00 DNF09:27:30 DNF12:40:52 DNF16:28:36 DNF20:22:29 DNF22:35:42 DNF25:56:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FALKOWSKI Michał 1358KOWALEWO POMORSKIESenior II M - 30 DNF01:43:52 DNF07:12:05 DNF10:28:55 DNF13:15:38 DNF16:24:29 DNF20:11:14 DNF22:34:28 DNF25:57:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Paweł 1357KĘCKIE HARPAGANYKĘTYMasters M - 40 DNF01:26:13 DNF06:14:15 DNF09:12:17 DNF12:31:09 DNF15:55:27 DNF20:18:54 DNF22:36:31 DNF25:57:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WAPA Marek 1198BIAŁA PODLASKAMasters M - 40 DNF01:56:21 DNF07:15:59 DNF10:10:35 DNF13:15:50 DNF16:34:06 DNF DNF22:42:27 DNF25:58:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROSZYK Magdalena 1101TKKF MPK POZNAŃ/ BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃMasters K - 40DNF01:58:10 DNF07:13:48 DNF11:14:15 DNF14:00:34 DNF16:52:38 DNF20:40:14 DNF22:56:40 DNF25:58:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWLAK Jarosław 1056KOŁO BIEGAKOŁOMasters M - 40 DNF01:58:08 DNF07:13:43 DNF11:09:07 DNF14:00:33 DNF16:52:40 DNF20:40:50 DNF22:57:13 DNF25:59:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BILSKI Przemysław 1235KS MARATON OSTRÓW WLKP.OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 DNF01:35:54 DNF06:31:22 DNF09:45:40 DNF12:45:18 DNF15:43:56 DNF19:56:49 DNF22:17:12 DNF26:19:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚWITALSKI Andrzej 1095CZĘSTOCHOWAMasters M - 40 DNF01:48:54 DNF07:19:32 DNF10:52:02 DNF13:58:52 DNF16:54:14 DNF20:43:06 DNF22:49:52 DNF26:27:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GUZIK Daniel 1354GRABOWAMasters M - 40 DNF01:44:40 DNF07:04:47 DNF10:28:49 DNF13:33:11 DNF16:41:56 DNF20:36:22 DNF22:44:48 DNF26:27:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALEWSKI Robert 1309WROCŁAWWeteran I M - 50 DNF01:55:24 DNF07:21:41 DNF10:27:46 DNF13:40:28 DNF16:32:24 DNF20:38:48 DNF22:50:23 DNF26:50:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ĆWIK Iwona 1298TYCHYSenior II K - 30DNF01:06:29 DNF04:45:03 DNF07:24:46 DNF09:55:34 DNF12:18:44 DNF15:15:38 DNF17:04:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSCIELNIK Krzysztof 1295TEAM PAPRYTYCHYMasters M - 40 DNF01:06:36 DNF04:45:06 DNF07:24:49 DNF09:55:36 DNF12:18:44 DNF15:15:39 DNF17:04:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STRAMOWSKI Rafał 1082SPARTA ULTRA TEAMKĘPNOSenior II M - 30 DNF01:22:28 DNF05:07:36 DNF07:44:56 DNF10:22:57 DNF12:50:57 DNF15:34:59 DNF17:12:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUBERSKI Andrzej 1166SOSNOWIECMasters M - 40 DNF01:38:45 DNF06:24:39 DNF09:19:20 DNF12:08:34 DNF15:33:04 DNF19:19:55 DNF21:32:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIERCIOCH Sławomir 1320DRUŻYNA JODRILUBINMasters M - 40 DNF01:48:07 DNF07:07:24 DNF10:27:38 DNF13:29:48 DNF16:25:34 DNF19:52:08 DNF22:13:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WUJDA Marta 1062ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters K - 40DNF01:25:40 DNF05:15:57 DNF07:43:19 DNF09:56:37 DNF13:07:31 DNF16:45:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRZAK Mateusz 1044OLEŚNICASenior II M - 30 DNF01:30:47 DNF06:01:29 DNF08:51:13 DNF11:34:24 DNF14:31:48 DNF17:56:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RZUCIDŁO Jakub 1108PASIKONIKLEGNICASenior II M - 30 DNF01:48:00 DNF06:54:41 DNF09:59:33 DNF12:38:46 DNF15:35:35 DNF18:31:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SĄDEL Bogdan 1315ULTRA BEER RUNNERSZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF01:42:26 DNF06:31:12 DNF09:25:46 DNF12:12:13 DNF15:17:34 DNF18:53:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KWIECIŃSKI Feliks 1001WOLINSenior II M - 30 DNF01:20:56 DNF05:44:57 DNF08:31:06 DNF11:30:26 DNF14:42:35 DNF19:07:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Marcin 101077CATSJÓZEFOSŁAWMasters M - 40 DNF01:48:16 DNF06:45:52 DNF09:43:11 DNF12:37:38 DNF15:51:38 DNF19:22:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RATAJCZAK Joanna 1259PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters K - 40DNF01:45:24 DNF07:10:42 DNF10:06:28 DNF12:48:18 DNF15:40:38 DNF19:28:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JARASZEK Sanjaya ( Czytać Sandżaja) 1349JASNA STRONA MOCYNYSAWeteran II M - 60DNF01:34:09 DNF06:55:39 DNF10:07:47 DNF12:57:35 DNF15:54:32 DNF19:29:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAGODZIŃSKI Paweł 1187VIKMED 3TEAM KONINKONINMasters M - 40 DNF01:31:05 DNF06:59:14 DNF10:07:33 DNF12:55:16 DNF16:07:26 DNF19:50:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JADACH Grzegorz 1202NOAWROCŁAWMasters M - 40 DNF01:24:48 DNF06:06:13 DNF09:03:27 DNF11:44:51 DNF15:02:29 DNF19:50:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROLICZ Tomasz 1322JUGÓWMasters M - 40 DNF01:33:21 DNF06:18:04 DNF09:27:05 DNF12:23:04 DNF15:57:33 DNF20:05:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRÓBLEWSKA Katarzyna 1048GIT EKIPA!ZAWIERCIESenior II K - 30DNF01:44:36 DNF07:04:12 DNF10:31:12 DNF13:35:06 DNF16:42:01 DNF20:37:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIĘTEK Agnieszka 1060ŻAGAŃMasters K - 40DNF01:47:50 DNF07:26:32 DNF11:09:16 DNF14:05:07 DNF17:07:57 DNF20:48:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SITAREK Michał 1084POLISH RUNNERS CLUB IRELANDÖSTERHANINGE/SZWECJAMasters M - 40 DNF01:05:13 DNF04:21:57 DNF06:45:45 DNF08:57:18 DNF11:22:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KIELASZEWSKI Karol 1155LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOSenior II M - 30 DNF01:05:16 DNF04:18:48 DNF06:46:55 DNF08:57:28 DNF11:37:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GIERSZEWSKI Marek 1079HRTSTAROGARD GDAŃSKIMasters M - 40 DNF01:18:00 DNF05:11:49 DNF07:53:13 DNF10:22:40 DNF13:17:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JÓZEF Tomasz 1244DĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 DNF01:24:23 DNF05:18:47 DNF07:50:45 DNF10:21:44 DNF13:26:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RYBARCZYK Kamil 1355MARMUROWE DZIKIŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:22:47 DNF05:23:13 DNF07:56:03 DNF10:36:52 DNF13:33:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAROLCZAK Aleksander 1070WARSZAWASenior I M - 20 DNF01:34:10 DNF05:42:03 DNF08:15:17 DNF10:42:25 DNF13:35:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PARZONKA Paweł 1104KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 DNF01:26:31 DNF05:24:56 DNF08:13:34 DNF10:52:49 DNF13:37:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DRAGON Przemysław 1331POŁANIECMasters M - 40 DNF01:19:23 DNF05:24:45 DNF08:06:53 DNF10:45:19 DNF13:47:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PTASZYŃSKA Wioletta 1257STARE DŁUTOWOSenior II K - 30DNF01:19:30 DNF05:27:44 DNF08:12:25 DNF11:01:04 DNF14:01:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIEMBA Damian 1299HRTKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 DNF01:35:06 DNF06:08:27 DNF09:21:15 DNF11:55:03 DNF15:11:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WARWAS Marcin 1242SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 DNF01:28:10 DNF06:07:06 DNF08:52:12 DNF11:42:59 DNF15:42:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
IGNASZEWSKI Michał 1021BIEGAJĄCE KREJZOLERADZYNYMasters M - 40 DNF01:40:19 DNF06:53:17 DNF09:58:01 DNF13:03:31 DNF16:03:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRUSIEWICZ Beata 1107OSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran K - 50DNF01:35:42 DNF06:53:24 DNF10:19:06 DNF13:05:06 DNF16:09:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POTOCZNY Mirosław 1145JAWORZNOMasters M - 40 DNF01:40:57 DNF07:01:22 DNF10:09:52 DNF13:15:03 DNF16:33:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁĄK Tomasz 1121NOAWROCŁAWWeteran I M - 50 DNF01:48:16 DNF07:28:23 DNF10:54:55 DNF13:54:47 DNF16:47:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRONOBIS-PROŃSKI Michał 1047SLOW JOGGINGWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:40:50 DNF07:06:12 DNF10:12:42 DNF13:12:45 DNF16:48:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBAŃSKI Patryk 1220BIEGAM BO CHCEGODZIESZE MAŁESenior II M - 30 DNF01:41:28 DNF06:39:32 DNF09:45:59 DNF12:41:44 DNF17:22:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZERBA Andrzej 1281100 MCPSOSNOWIECWeteran I M - 50 DNF01:59:24 DNF07:44:34 DNF11:04:16 DNF14:04:47 DNF17:30:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIĄDZIAK Łukasz 1328#SENTEWROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:16:19 DNF04:43:33 DNF07:25:57 DNF10:55:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIENIECKA Anna 1344GLIWICEMasters K - 40DNF01:22:45 DNF06:04:31 DNF09:20:59 DNF12:11:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Natalia 1053BIEGOWA KUŹNIAKATOWICESenior II K - 30DNF01:33:19 DNF06:15:09 DNF09:24:28 DNF12:15:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIADASIEWICZ Andrzej 1204HTF LUDWIK SIKORSKIŁÓDŹWeteran I M - 50 DNF01:38:23 DNF06:38:53 DNF09:32:24 DNF12:25:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MILEWICZ Dariusz 1096ŻUKOWICESenior II M - 30 DNF01:17:13 DNF05:40:27 DNF08:31:20 DNF12:27:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DADAŚ Janusz 1076BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 DNF01:40:13 DNF06:55:03 DNF10:02:11 DNF13:05:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSTRZEWSKI Sławomir 1226OPOLEMasters M - 40 DNF01:36:37 DNF06:25:07 DNF09:29:23 DNF13:08:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Jarosław 1061JARO W BIEGUWAŁBRZYCHMasters M - 40 DNF01:45:08 DNF07:10:21 DNF10:07:19 DNF13:15:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUCZEK Katarzyna 1029PGB SPORTOWA PACZKASIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters K - 40DNF01:35:29 DNF06:41:50 DNF10:09:31 DNF13:20:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RUTKOWSKI Mariusz 1362LEGNICAMasters M - 40 DNF01:25:01 DNF06:29:42 DNF09:34:34 DNF13:29:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOMIŃCZYK Rafał 1340ULTRAS Z ŁAZDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 DNF01:44:36 DNF07:04:21 DNF10:28:49 DNF13:35:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIECHOTA Daniel 1336ROKIETNICASenior II M - 30 DNF01:47:07 DNF07:11:21 DNF10:19:56 DNF13:43:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MRUSZCZYK Jacek 1335KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 DNF01:39:34 DNF07:13:32 DNF10:48:37 DNF13:54:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MUCHA Adam 1066BIEGAJĄCE KREJZOLEBORÓWIECWeteran I M - 50 DNF01:58:07 DNF07:23:21 DNF10:29:19 DNF13:54:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MRÓZ Anna 1282BIEGAJĄCE KREJZOLEPOZNAŃSenior II K - 30DNF01:58:08 DNF07:23:21 DNF10:29:19 DNF13:54:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OLSZEWSKI Jarosław 1243NIGHT RUNNERSPOZNAŃWeteran I M - 50 DNF01:43:32 DNF07:21:51 DNF10:28:13 DNF13:57:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAŚKOWIAK Tomasz 1273ULTRA GŁUSZYNAPOZNAŃMasters M - 40 DNF01:48:40 DNF07:26:58 DNF11:03:30 DNF14:12:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCHEL Przemysław 1233JUDO SPORT WALKI Z RAKIEMWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:33:35 DNF05:58:57 DNF08:45:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Bartłomiej 1234ULTRA WARIACIWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:33:39 DNF05:58:58 DNF08:45:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BIAŁCZYK Jarosław 1356KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYMasters M - 40 DNF01:16:54 DNF05:38:05 DNF09:10:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOGDANOWICZ Beata 1089ULTRAKREWGDAŃSKMasters K - 40DNF01:36:35 DNF06:30:29 DNF09:29:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIRA Mirosław 1098WROCŁAWWeteran II M - 60DNF01:28:42 DNF06:24:34 DNF10:13:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWŁOWICZ Przemysław 1069LEGNICAWeteran I M - 50 DNF01:47:44 DNF06:54:37 DNF10:21:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHWIAŁKOWSKI Łukasz 1249SZKLARY GÓRNEMasters M - 40 DNF01:32:28 DNF06:52:55 DNF10:23:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUBIKOWSKI Andrzej 1364SPARTA ZIĘBICEZIĘBICEWeteran II M - 60DNF01:53:23 DNF07:25:52 DNF11:06:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TÓRZ Paweł 1026WILKOWICESenior II M - 30 DNF01:44:59 DNF07:18:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHRZAN Andrzej 1305TARNOWSenior II M - 30 DNF01:49:28 DNF07:25:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WĄDOŁOWSKI Remigiusz 1037ZABRZESenior II M - 30 DNF01:57:56 DNF07:26:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KITLAS Dariusz 1361BSBSOCHONIEWeteran I M - 50 DNF01:38:34 DNF07:41:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁUBISZ Mariusz Łukasz 1028RAJSPORTACTIVEPABIANICEMasters M - 40 DNF01:17:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLARECKI Adrian 1154ASTMA TEAM / WIRAN TEAMREDAMasters M - 40 DNF01:21:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIERKA Mariusz 1216TOMASZÓW MAZOWIECKIWeteran I M - 50 DNF01:21:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PACUSZKA Krzysztof 1178ŁUBUDUBUTORUŃMasters M - 40 DNF01:22:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZYWDA Rafał 1081NIEPOŁOMICE BIEGAJĄSTARY WIŚNICZMasters M - 40 DNF01:23:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKI Adam 1182GNIEZNOMasters M - 40 DNF01:31:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CETNAROWSKI Mariusz 1173WROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:31:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPAŃSKI Jakub 1262KRAKÓWWeteran I M - 50 DNF01:37:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRUNTOWSKI Mateusz 1132NIEMO ADVENTURENIEMODLINSenior II M - 30 DNF01:41:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MODLISZEWSKI Dariusz 1194ORANGE POLSKASUCHY LASMasters M - 40 DNF01:44:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁADYSZ Łukasz 1313WROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:46:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STANKIEWICZ Michał 1068J.S. HAMILTON POLAND SP. Z O.O.GDYNIASenior II M - 30 DNF01:51:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAWISZA Bartłomiej 1325GORZANÓWSenior I M - 20 DNF02:02:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 342 wynik(ów)