Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 240 km |
Zgłoszonych : | 173 |
Wystartowało : | 165 |
Nie ukończyło : | 99 |
Ukończyło : | 66 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 10km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOT Rafał | 7046 | Way Behind Horizon // KB Jurund Szczytno | SZCZYTNO | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:02:14 | |
2 | NIEDŹWIADEK Kamil | 7145 | Niedźwiadki Running Team | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 00:00:04 | 01:03:26 | |
3 | SAGAN Łukasz | 7122 | Salco Garmin Team | KRZCZONÓW | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:05:43 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
KOMENDACKI Dominik | 7015 | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | GŁOGÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:05:44 DNF | ||
5 | PIGŁOWSKI Dawid | 7093 | S-ULTRA | SANTOCKO | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 01:05:55 | |
WOJDASIEWICZ Tadeusz | 7013 | KĘPICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:06:02 DNF | |||
NOSKI Mariusz | 7134 | BIELAWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:06:28 DNF | |||
KOWALCZYK Rafał | 7144 | Ledberg Lublin | LUBLIN | Masters M - 40 | DNF | 01:07:59 DNF | ||
PAWŁOWSKI Łukasz | 7150 | Zabieganie Częstochowa/ Vege Runners | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:08:02 DNF | ||
10 | PADEWSKI Artur | 7009 | Trail Runners Jaworzno | JAWORZNO | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:08:05 | |
11 | ZYSKOWSKI Andrzej | 7136 | MTL Olsztyn | NOWA WIEŚ | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:08:24 | |
CŁAPIŃSKI Janusz | 7146 | Akademicki Klub Górski w Łodzi | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | DNF | 01:08:36 DNF | ||
GRABLEWSKI Grzegorz | 7088 | Team-Luks-Żórawina Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | DNF | 01:09:43 DNF | ||
MATEJA Mariusz | 7160 | Rat Team | NYSA | Senior II M - 30 | DNF | 01:10:22 DNF | ||
DĄBROWA Andrzej | 7074 | Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | DNF | 01:11:47 DNF | ||
NAPIERALSKI Daniel | 7138 | LEO | SWIETNO | Masters M - 40 | DNF | 01:11:55 DNF | ||
17 | GAJOS Daniel | 7142 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:11:59 | ||
KOCIUBA Przemysław | 7126 | TT Szczecin | SZCZECIN | Senior I M - 20 | DNF | 01:11:59 DNF | ||
KOBIERSKI Piotr | 7001 | UKA Ultras Runners | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:12:09 DNF | ||
20 | GAŁUSZKA Rafał | 7164 | GUBIN | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:12:14 | ||
SADURSKI Krzysztof | 7037 | CARINII | ŁASKARZEW | Masters M - 40 | DNF | 01:12:48 DNF | ||
PORĘBSKI Dariusz | 7058 | RIEGELSBERG | Weteran I M - 50 | DNF | 01:12:56 DNF | |||
KACZMAREK Pawel | 7106 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:13:04 DNF | |||
KOŁODZIEJSKI Dawid | 7060 | ŻNIN | Senior I M - 20 | DNF | 01:13:06 DNF | |||
SZYMAŃSKI Marcin | 7061 | ŻNIN | Senior I M - 20 | DNF | 01:13:06 DNF | |||
26 | KOMISARZ Tomasz | 7159 | Chia Charge/Rzeszowskie Gazele i Gepardy | KRASNE | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:13:28 | |
SIKORA Zbigniew | 7044 | Stowarzyszenie Pogoria Biega | JAWORZNO | Senior II M - 30 | DNF | 01:14:01 DNF | ||
JACKIEWICZ Arkadiusz | 7071 | BBL Głogów | GŁOGÓW | Weteran I M - 50 | DNF | 01:14:06 DNF | ||
29 | KOŁEK Szymon | 7123 | Tam i z powrotem | NOWY SĄCZ | Weteran I M - 50 | 00:00:07 | 01:14:41 | |
RYKAŁA Wojciech | 7023 | MYŚLENICE | Masters M - 40 | DNF | 01:14:46 DNF | |||
PORĘBSKI Rafał | 7090 | Poranny Patrol/Evil Team | ZAWADA | Masters M - 40 | DNF | 01:14:50 DNF | ||
DONIEC Marek | 7124 | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | DNF | 01:15:03 DNF | ||
33 | BOGACKI Andrzej | 7005 | KB MCKiS JAWORZNO | JAWORZNO | Weteran I M - 50 | 00:00:22 | 01:15:25 | |
34 | SMOLIS Ivo | 7019 | OPOLE | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:15:27 | ||
PINKOWSKI Artur | 7032 | Szkoła Policji w Pile - 4RUN Team Piła | PIŁA | Senior II M - 30 | DNF | 01:15:40 DNF | ||
LACHOR Krzysztof | 7127 | ARMIA LACHORÓW | KŁODNE | Senior I M - 20 | DNF | 01:15:54 DNF | ||
37 | SOSNOWSKI Michał | 7129 | PGB Sportowa Paczka | CHORZÓW | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:15:57 | |
BORUSIŃSKI Piotr | 7012 | StopaSłupsk | SŁUPSK | Masters M - 40 | DNF | 01:16:10 DNF | ||
POPKO Łukasz | 7112 | LUBAŃ | Senior II M - 30 | DNF | 01:16:10 DNF | |||
DZIUBECKI Kamil | 7008 | Fudu&Co.Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior II M - 30 | DNF | 01:16:18 DNF | ||
LACHOWICZ Przemysław | 7079 | LIBERTÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:16:30 DNF | |||
42 | KOKOTKIEWICZ Adam | 7120 | RUMIA | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:16:38 | ||
ZASŁONKA Konrad | 7007 | SKIERNIEWICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:16:54 DNF | |||
BRONCEL Sebastian | 7017 | TYCHY | Masters M - 40 | DNF | 01:17:17 DNF | |||
45 | BERNACKI Eugeniusz | 7087 | GPRS Hydrokop | GLIWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:17:24 | |
46 | RÓŻYCKI Konrad | 7070 | Lechici Zielonka | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:10 | 01:17:38 | |
47 | LIPOK Lucjan | 7155 | Aeroklub Gliwice Masakra Team | GIERAŁTOWICE | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:18:00 | |
48 | DZIERKA Mariusz | 7121 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:18:03 | ||
STANKIEWICZ Szymon | 7115 | Jw 3797 | AUGUSTOW | Senior II M - 30 | DNF | 01:18:12 DNF | ||
MILKOWSKI Rafał | 7014 | RYBNIK | Senior II M - 30 | DNF | 01:18:20 DNF | |||
BRATEK Agnieszka | 7168 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | Masters K - 40 | DNF | 01:18:21 DNF | ||
WAWRESZUK Wiktor | 7076 | BIAŁYSTOK | Weteran I M - 50 | DNF | 01:18:36 DNF | |||
WIRA Mirosław | 7033 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | DNF | 01:18:50 DNF | |||
54 | WALCZUK Marcin | 7153 | Sieradzbiega.pl | BRZEŹNIO | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:20:44 | |
55 | LACHERA Marek | 7066 | W pogoni za duchem | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:20:50 | |
MILEWICZ Daniel | 7036 | daniel milewicz | BOLESŁAWIEC | Senior II M - 30 | DNF | 01:22:31 DNF | ||
57 | BAĆMAGA Grzegorz | 7055 | Biegiem radom | RADOM | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:23:02 | |
58 | LASOTA Grzegorz | 7094 | Ultra Team Radom | RADOM | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:23:03 | |
59 | TUSZKANOW Grzegorz | 7105 | TUCHOL TEAM | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 01:23:26 | |
KRAWCZYK Michał | 7092 | BOLESŁAW | Senior I M - 20 | DNF | 01:23:29 DNF | |||
NICPOŃ Sebastian | 7165 | Falstart Rudniki | Senior I M - 20 | DNF | 01:23:42 DNF | |||
62 | WIATER Tomasz | 7021 | Chachary ze Starego | CHORZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:23:43 | |
BLADOCHA Andrzej | 7086 | AKB Knurów | KNURÓW | Weteran I M - 50 | DNF | 01:23:45 DNF | ||
64 | ULBRICH Paweł | 7048 | Chachary ze Starego | CHORZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 01:23:52 | |
PŁAWECKI Leszek | 7167 | Pszczyna Biega | 601144050 | Masters M - 40 | DNF | 01:23:54 DNF | ||
66 | CHŁOPEK Kazimierz | 7154 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:24:57 | |
MAZUR Sławomir | 7040 | Cyklopedia.cc | RZESZÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:25:37 DNF | ||
68 | WITCZAK Przemysław | 7085 | Dreamtime Trails | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:25:38 | |
BROSZKIEWICZ Aleksander | 7049 | BM-ekos | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:25:39 DNF | ||
70 | SMYK Robert | 7173 | OTK Rzeźnik | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:25:41 | ||
71 | GĄSIOROWSKI Michał | 7025 | Ogary Dolores | BŁONIE | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:25:42 | |
WITKOWSKA Anna | 7004 | Klub Królika Stefana | KATOWICE | Senior II K - 30 | DNF | 01:25:46 DNF | ||
73 | WODZIEŃ Andrzej | 7101 | ultramaratonpodkarpacki.pl | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:25:47 | |
PORADA Przemysław | 7158 | Press Glass - Biegamy i wspieramy | TEKLINÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:25:51 DNF | ||
75 | KOZACZUK Jacek | 7141 | Szwagier-team , ActiveTeam Brzóza Królewska | LEŻAJSK | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:25:54 | |
75 | SYCH Robert | 7111 | szwagier-team | LUBLIN | Weteran I M - 50 | 00:00:31 | 01:25:55 | |
ZARODA Zbyszek | 7051 | KB Aktywni Konin | KONIN | Masters M - 40 | DNF | 01:26:07 DNF | ||
78 | JANIEC Mateusz | 7016 | TriWawa | JÓZEFOSŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:26:12 | |
BASZAK Tomasz | 7148 | SiłaOgra.pl | SOBÓTKA | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:37 DNF | ||
80 | BADURA Wojtek | 7018 | zielona trafffka i biały puuuch | BIELSKO-BIAŁA | Weteran I M - 50 | 00:00:25 | 01:26:39 | |
81 | LIPINSKI Rafał | 7097 | FLORIAN CHOJNICE | LEGBĄD | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:26:42 | |
KRUPIŃSKI Tadeusz | 7031 | LIGOTA PIĘKNA | Weteran I M - 50 | DNF | 01:26:43 DNF | |||
DĄBROWSKI Cezary | 7053 | MAXI Piaseczno | PIASECZNO | Masters M - 40 | DNF | 01:27:00 DNF | ||
84 | WIECZOREK Piotr | 7072 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:27:03 | ||
SKOWRON Katarzyna | 7063 | Marathon Club Ireland | BALLINASLOE | Masters K - 40 | DNF | 01:27:03 DNF | ||
SHERIDAN Aiden | 7064 | Marathon club ireland | CO.GALWAY | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:04 DNF | ||
87 | ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz | 7011 | Grupa Skromnych Biegaczy | TARNÓW | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:27:32 | |
88 | PACZKOWSKI Paweł | 7052 | DIABECIAKI | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:27:34 | |
DEKAŃSKI Mariusz | 7078 | ŁĘKI SZLACHECKIE | Weteran I M - 50 | DNF | 01:27:34 DNF | |||
ŁABĘCKI Jarek | 7050 | KB Maniac/KB UE Poznań | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:27:36 DNF | ||
TRZCIELIŃSKI Roman | 7045 | PSY Warszawa | WARSZAWA | Weteran II M - 60 | DNF | 01:27:49 DNF | ||
KAMIENIAK Miłosz | 7104 | MaratonyPolskie.PL TEAM | ZABRZE | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:57 DNF | ||
93 | NIENADOWSKA Beata | 7110 | ELAKTYWNI | ELBLĄG | Masters K - 40 | 00:00:19 | 01:28:03 | |
NIEMAS Mariusz | 7047 | Oyama Karate Brzeszcze | RAJSKO | Masters M - 40 | DNF | 01:28:15 DNF | ||
95 | STEPAK Włodzimierz | 7041 | KB Aktywni Konin | RUDZICA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:28:17 | |
NOWAK Krzysztof | 7161 | Szkiyty Krychlate | POZNAŃ | Senior II M - 30 | DNF | 01:28:38 DNF | ||
ŁUCYSZYN Robert | 7059 | MIRKÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:28:40 DNF | |||
KAŁACZYŃSKI Ryszard | 7075 | KLUB BIEGACZA 366 WITUNIA | WIĘCBORK | Weteran I M - 50 | DNF | 01:28:42 DNF | ||
TÓRZ Paweł | 7029 | POZNAŃ | Senior I M - 20 | DNF | 01:29:00 DNF | |||
SUCH Arkadiusz | 7135 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:02 DNF | ||
PRZYTOCKI Janusz | 7028 | Z biegiem marzeń | KŁODZKO | Masters M - 40 | DNF | 01:29:05 DNF | ||
102 | SUCHCICKI Krzysztof | 7118 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:29:07 | ||
SOBCZAK Katarzyna | 7030 | GARBY | Masters K - 40 | DNF | 01:29:08 DNF | |||
BĄKOWSKI Marcin | 7024 | KLUB ŚLIMAKA TORPEDY | POZNAŃ | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:10 DNF | ||
ZARCZUK Paweł | 7006 | INSS-POL | WROCŁAW | Senior I M - 20 | DNF | 01:29:25 DNF | ||
RAK Łukasz Bidon | 7035 | #ChaseYourDreams | GARBATKA | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:29 DNF | ||
MAZUREK Patryk | 7034 | #ChaseYourDreams | WARSZAWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:31 DNF | ||
HANYŻ Mateusz | 7107 | Olimpia Syców | SYCÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:33 DNF | ||
HYSKI Mateusz | 7108 | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:40 DNF | |||
PAPROCKI Wiesław | 7166 | MCKS Jaworzno | Weteran I M - 50 | DNF | 01:30:01 DNF | |||
NIZIOŁ Marian | 7043 | PIASECZNO | Weteran II M - 60 | DNF | 01:30:10 DNF | |||
GRUNTOWSKI Mateusz | 7100 | Niemo Adventure | NIEMODLIN | Senior II M - 30 | DNF | 01:30:19 DNF | ||
113 | HIBNER Waldemar | 7163 | Rozbiegany Koszalin | KOSZALIN | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:30:26 | |
114 | KRÓL Michał | 7089 | PUŁAWY | Senior II M - 30 | 00:00:40 | 01:30:45 | ||
MASIULANIEC Agata | 7022 | biegowyswiat.pl/ sklepbiegowy.com | GDAŃSK | Senior I K - 20 | DNF | 01:31:04 DNF | ||
GRZESZCZUK Wojciech | 7098 | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | DNF | 01:31:12 DNF | |||
LIPIŃSKI Krzysztof | 7130 | KB MANIAC POZNAŃ | KOZIEGŁOWY | Weteran I M - 50 | DNF | 01:31:16 DNF | ||
ŁASKI Roman | 7057 | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | MICHAŁÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:31:20 DNF | ||
119 | STANOWSKI Grzegorz | 7137 | FOREVER YOUNG | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:31:43 | |
120 | HODUŃ Anna | 7083 | AZS CM UJ | SŁOMNIKI | Senior I K - 20 | 00:00:32 | 01:31:57 | |
BASZCZYSZYN Artur | 7067 | KUDOWA ZDRÓJ | Senior II M - 30 | DNF | 01:31:57 DNF | |||
DRYMEL Piotr | 7102 | ŚWIĘTA KATARZYNA | Senior II M - 30 | DNF | 01:32:01 DNF | |||
TRZETRZELEWSKA-LALIK Ewa | 7065 | Jazzy Power | JERZMANOWICE | Masters K - 40 | DNF | 01:32:07 DNF | ||
TRZETRZELEWSKI Arkadiusz | 7117 | JASTRZĘBIE -ZDRÓJ | Masters M - 40 | DNF | 01:32:08 DNF | |||
125 | SADY Piotr | 7114 | Na pełnym kopycie | KALISZ | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:32:27 | |
126 | SZALEWSKI Marcin | 7038 | Dziki Bagienne | PRZYJAŹŃ | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:32:29 | |
127 | KWIECIEŃ Zbigniew | 7084 | Faudana / Team Papry | TYCHY | Weteran II M - 60 | 00:00:28 | 01:32:41 | |
128 | JANUSZEWSKI Piotr | 7091 | mks roboty drogowe | MIĘDZYZDROJE | Masters M - 40 | 00:00:00 | 01:32:44 | |
129 | JANUSZEK Witold | 7125 | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:37 | 01:32:45 | ||
130 | WIECZOREK Tomasz | 7069 | K.S. M.E.T.A. | ROGÓW | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:32:52 | |
WOŹNY Wojciech | 7133 | PILCHOWICE | Masters M - 40 | DNF | 01:32:57 DNF | |||
132 | OLEKSY Jarosław | 7077 | KS Limanowa Forrest | TYMBARK | Weteran I M - 50 | 00:00:40 | 01:33:19 | |
133 | KALEMBKIEWICZ Piotr | 7027 | MIROTRANS | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:39 | 01:33:40 | |
134 | SZYMANKIEWICZ Marcin | 7026 | IRONMAN RADŁÓW | RADŁÓW | Senior II M - 30 | 00:00:39 | 01:33:41 | |
TONDYTKO Piotr | 7147 | KŁODZKO | Masters M - 40 | DNF | 01:33:55 DNF | |||
FIJAŁKOWSKI Waldemar | 7042 | oskargsm.pl | TRZEBNICA | Senior II M - 30 | DNF | 01:33:55 DNF | ||
137 | TUROBOŚ Michał | 7152 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:34:02 | ||
CIEŚLAK Krzysztof | 7149 | CieślakTeam :) | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:34:04 DNF | ||
139 | ŁĄTKOWSKI Maciej | 7131 | KB Maniac Poznań Ultra | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:34:11 | |
MLECZEK Tadeusz | 7062 | Radek team | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | DNF | 01:34:15 DNF | ||
141 | ZARĘBA Mateusz | 7096 | KOLIBER TEAM | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:53 | 01:34:19 | |
142 | SZOPA Marek | 7151 | Fabryka Formy Gorzów | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:36:34 | |
143 | SYPNIEWSKA Hanna | 7139 | Spartanie Dzieciom | GDYNIA | Weteran II K - 60 | 00:00:19 | 01:37:20 | |
144 | SOCHACKA Katarzyna | 7132 | loca2 | ROKIETNICA | Senior II K - 30 | 00:00:32 | 01:38:22 | |
KAWAŁKO Ryszard | 7099 | Zbyt Wolny Ryś | LEGNICA | Weteran I M - 50 | DNF | 01:38:35 DNF | ||
SIEJEK Krzysztof | 7020 | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:39:34 DNF | |||
ZAWADZKI Stanisław | 7068 | Irracjonalnie Maszerujący | WARSZAWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:40:15 DNF | ||
SŁAWSKI Tomasz | 7172 | Senior II M - 30 | DNF | 01:40:25 DNF | ||||
149 | RÓŻANKOWSKA Aleksandra | 7157 | STRZELBY Z BRIXTON | GLIWICE | Masters K - 40 | 00:00:33 | 01:41:02 | |
ZIELONKA Bogumił | 7116 | Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina' | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | DNF | 01:41:36 DNF | ||
LATANOWICZ Bernard | 7169 | Senior II M - 30 | DNF | 01:42:11 DNF | ||||
152 | POBŁOCKI Jan | 7140 | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzieciom | GDAŃSK | Weteran II M - 60 | 00:00:32 | 01:42:40 | |
KOPACZ Adam | 7095 | Klub Kolarski Fala Park | WOLSZTYN | Masters M - 40 | DNF | 01:42:41 DNF | ||
KORBELA Maciej | 7056 | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters M - 40 | DNF | 01:42:43 DNF | |||
155 | MALEŃSKI Maciek | 7039 | Gang Łysych | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:42:47 | |
MIKOŁAJCZYK Henryk | 7010 | ultramaratonpodkarpacki.pl | RZESZÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:43:10 DNF | ||
157 | SIERSZUŁA Wiktor | 7171 | Wołoszyński Klub Biegowy | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:43:45 | ||
158 | SIKORA Artur | 7080 | KB Łapka | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:44:39 | |
GINTER Grzegorz | 7103 | AZS Collegium Medicum UJ | KRAKÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:44:51 DNF | ||
160 | KOZIARSKI Michał | 7143 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | SIERAKÓW ŚLĄSKI | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:44:57 | |
FURMANKIEWICZ Krzysztof | 7162 | PIESZYCE | Masters M - 40 | DNF | 01:45:11 DNF | |||
LITEWKA Rafał | 7113 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:46:25 DNF | |||
DUBIKOWSKI Andrzej | 7170 | Sparta Ziębice | Weteran II M - 60 | DNF | 01:47:11 DNF | |||
ŻAK Krzysztof | 7119 | WROCŁAW | Weteran II M - 60 | DNF | 01:50:22 DNF | |||
SZCZEPIŃSKA Agnieszka | 7128 | Rącze Pomrowy | WARSZAWA | Senior II K - 30 | DNF | 01:51:22 DNF |
Znaleziono 165 wynik(ów)