Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 240 km |
Zgłoszonych : | 173 |
Wystartowało : | 165 |
Nie ukończyło : | 99 |
Ukończyło : | 66 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 81km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SAGAN Łukasz | 7122 | Salco Garmin Team | KRZCZONÓW | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:05:43 | 03:36:26 | 05:36:36 | 07:27:20 | 09:25:40 | |
2 | KOT Rafał | 7046 | Way Behind Horizon // KB Jurund Szczytno | SZCZYTNO | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:02:14 | 03:27:36 | 05:23:23 | 07:18:13 | 09:29:03 | |
3 | KOMISARZ Tomasz | 7159 | Chia Charge/Rzeszowskie Gazele i Gepardy | KRASNE | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:13:28 | 03:53:54 | 05:49:03 | 07:42:34 | 09:46:16 | |
4 | ZYSKOWSKI Andrzej | 7136 | MTL Olsztyn | NOWA WIEŚ | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:08:24 | 03:43:50 | 06:03:04 | 08:07:42 | 10:18:54 | |
5 | PIGŁOWSKI Dawid | 7093 | S-ULTRA | SANTOCKO | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 01:05:55 | 03:43:09 | 05:54:03 | 07:57:13 | 10:22:37 | |
6 | GAŁUSZKA Rafał | 7164 | GUBIN | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:12:14 | 03:55:21 | 06:07:58 | 08:10:19 | 10:31:30 | ||
7 | GAJOS Daniel | 7142 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:11:59 | 03:58:51 | 06:08:09 | 08:10:27 | 10:31:36 | ||
8 | NIEDŹWIADEK Kamil | 7145 | Niedźwiadki Running Team | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 00:00:04 | 01:03:26 | 03:33:58 | 05:59:43 | 08:20:40 | 10:44:43 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
KOMENDACKI Dominik | 7015 | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | GŁOGÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:05:44 DNF | 03:44:54 DNF | 06:02:26 DNF | 08:07:22 DNF | 10:44:43 DNF | ||
10 | PADEWSKI Artur | 7009 | Trail Runners Jaworzno | JAWORZNO | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:08:05 | 03:57:58 | 06:29:01 | 08:43:36 | 11:10:36 | |
GRABLEWSKI Grzegorz | 7088 | Team-Luks-Żórawina Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | DNF | 01:09:43 DNF | 03:56:48 DNF | 06:14:30 DNF | 08:40:04 DNF | 11:10:43 DNF | ||
KOBIERSKI Piotr | 7001 | UKA Ultras Runners | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:12:09 DNF | 03:52:47 DNF | 06:07:52 DNF | 08:36:10 DNF | 11:10:50 DNF | ||
CŁAPIŃSKI Janusz | 7146 | Akademicki Klub Górski w Łodzi | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | DNF | 01:08:36 DNF | 03:59:55 DNF | 06:25:19 DNF | 08:45:29 DNF | 11:29:29 DNF | ||
PORĘBSKI Rafał | 7090 | Poranny Patrol/Evil Team | ZAWADA | Masters M - 40 | DNF | 01:14:50 DNF | 04:18:21 DNF | 06:33:55 DNF | 08:52:39 DNF | 11:32:12 DNF | ||
NAPIERALSKI Daniel | 7138 | LEO | SWIETNO | Masters M - 40 | DNF | 01:11:55 DNF | 04:12:26 DNF | 06:38:03 DNF | 08:57:45 DNF | 11:36:45 DNF | ||
16 | KOŁEK Szymon | 7123 | Tam i z powrotem | NOWY SĄCZ | Weteran I M - 50 | 00:00:07 | 01:14:41 | 04:12:55 | 06:32:25 | 09:11:28 | 11:39:44 | |
BRATEK Agnieszka | 7168 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | Masters K - 40 | DNF | 01:18:21 DNF | 04:25:34 DNF | 07:05:40 DNF | 09:18:14 DNF | 11:40:56 DNF | ||
18 | BOGACKI Andrzej | 7005 | KB MCKiS JAWORZNO | JAWORZNO | Weteran I M - 50 | 00:00:22 | 01:15:25 | 04:25:26 | 06:59:45 | 09:18:00 | 11:45:03 | |
19 | SOSNOWSKI Michał | 7129 | PGB Sportowa Paczka | CHORZÓW | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:15:57 | 04:17:18 | 06:44:01 | 09:02:30 | 11:45:14 | |
RYKAŁA Wojciech | 7023 | MYŚLENICE | Masters M - 40 | DNF | 01:14:46 DNF | 04:18:21 DNF | 06:33:53 DNF | 08:52:37 DNF | 11:45:36 DNF | |||
21 | SMOLIS Ivo | 7019 | OPOLE | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:15:27 | 04:28:39 | 06:56:32 | 09:18:52 | 11:53:50 | ||
MILKOWSKI Rafał | 7014 | RYBNIK | Senior II M - 30 | DNF | 01:18:20 DNF | 04:25:32 DNF | 07:05:40 DNF | 09:18:20 DNF | 11:54:38 DNF | |||
JACKIEWICZ Arkadiusz | 7071 | BBL Głogów | GŁOGÓW | Weteran I M - 50 | DNF | 01:14:06 DNF | 04:19:16 DNF | 06:55:00 DNF | 09:17:38 DNF | 11:55:57 DNF | ||
WOJDASIEWICZ Tadeusz | 7013 | KĘPICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:06:02 DNF | 03:39:10 DNF | 06:11:04 DNF | 08:52:39 DNF | 11:56:12 DNF | |||
KACZMAREK Pawel | 7106 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:13:04 DNF | 04:13:45 DNF | 06:42:28 DNF | 09:07:05 DNF | 11:56:30 DNF | |||
SIKORA Zbigniew | 7044 | Stowarzyszenie Pogoria Biega | JAWORZNO | Senior II M - 30 | DNF | 01:14:01 DNF | 04:16:46 DNF | 06:48:03 DNF | 09:06:21 DNF | 11:58:17 DNF | ||
MILEWICZ Daniel | 7036 | daniel milewicz | BOLESŁAWIEC | Senior II M - 30 | DNF | 01:22:31 DNF | 04:32:08 DNF | 06:59:14 DNF | 09:18:09 DNF | 11:59:01 DNF | ||
28 | RÓŻYCKI Konrad | 7070 | Lechici Zielonka | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:10 | 01:17:38 | 04:23:00 | 06:56:14 | 09:25:14 | 12:00:37 | |
MAZUR Sławomir | 7040 | Cyklopedia.cc | RZESZÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:25:37 DNF | 04:32:05 DNF | 07:10:10 DNF | 09:29:17 DNF | 12:06:43 DNF | ||
DONIEC Marek | 7124 | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | DNF | 01:15:03 DNF | 04:28:45 DNF | 07:19:51 DNF | 09:40:58 DNF | 12:06:47 DNF | ||
ZASŁONKA Konrad | 7007 | SKIERNIEWICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:16:54 DNF | 04:20:54 DNF | 06:56:46 DNF | 09:29:43 DNF | 12:11:16 DNF | |||
32 | LIPINSKI Rafał | 7097 | FLORIAN CHOJNICE | LEGBĄD | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:26:42 | 04:40:30 | 07:24:50 | 09:44:14 | 12:14:50 | |
PORĘBSKI Dariusz | 7058 | RIEGELSBERG | Weteran I M - 50 | DNF | 01:12:56 DNF | 04:14:20 DNF | 06:53:11 DNF | 09:30:18 DNF | 12:16:06 DNF | |||
34 | KOKOTKIEWICZ Adam | 7120 | RUMIA | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:16:38 | 04:23:35 | 07:05:46 | 09:29:44 | 12:17:56 | ||
KOCIUBA Przemysław | 7126 | TT Szczecin | SZCZECIN | Senior I M - 20 | DNF | 01:11:59 DNF | 04:11:30 DNF | 06:52:45 DNF | 09:34:07 DNF | 12:18:37 DNF | ||
WITKOWSKA Anna | 7004 | Klub Królika Stefana | KATOWICE | Senior II K - 30 | DNF | 01:25:46 DNF | 04:54:33 DNF | 07:26:29 DNF | 09:52:39 DNF | 12:19:12 DNF | ||
POPKO Łukasz | 7112 | LUBAŃ | Senior II M - 30 | DNF | 01:16:10 DNF | 04:19:58 DNF | 06:44:20 DNF | 09:14:28 DNF | 12:19:28 DNF | |||
KOWALCZYK Rafał | 7144 | Ledberg Lublin | LUBLIN | Masters M - 40 | DNF | 01:07:59 DNF | 04:21:28 DNF | 07:18:46 DNF | 09:41:19 DNF | 12:23:05 DNF | ||
LACHOWICZ Przemysław | 7079 | LIBERTÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:16:30 DNF | 04:39:51 DNF | 07:18:07 DNF | 09:49:33 DNF | 12:23:37 DNF | |||
40 | DZIERKA Mariusz | 7121 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:18:03 | 04:25:39 | 07:08:00 | 09:49:01 | 12:26:48 | ||
41 | WIECZOREK Piotr | 7072 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:27:03 | 04:47:55 | 07:25:50 | 09:52:22 | 12:32:08 | ||
42 | BERNACKI Eugeniusz | 7087 | GPRS Hydrokop | GLIWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:17:24 | 04:25:23 | 06:59:14 | 09:49:29 | 12:32:57 | |
DZIUBECKI Kamil | 7008 | Fudu&Co.Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior II M - 30 | DNF | 01:16:18 DNF | 04:22:20 DNF | 07:08:21 DNF | 09:52:59 DNF | 12:35:07 DNF | ||
44 | STANOWSKI Grzegorz | 7137 | FOREVER YOUNG | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:31:43 | 05:04:08 | 07:45:43 | 10:14:51 | 12:40:56 | |
45 | WITCZAK Przemysław | 7085 | Dreamtime Trails | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:25:38 | 04:41:06 | 07:19:29 | 09:49:13 | 12:41:55 | |
46 | JANIEC Mateusz | 7016 | TriWawa | JÓZEFOSŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:26:12 | 04:41:27 | 07:26:29 | 09:57:43 | 12:43:08 | |
47 | LACHERA Marek | 7066 | W pogoni za duchem | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:20:50 | 04:42:45 | 07:25:40 | 09:48:35 | 12:48:21 | |
DĄBROWA Andrzej | 7074 | Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | DNF | 01:11:47 DNF | 04:20:20 DNF | 07:01:31 DNF | 09:49:49 DNF | 12:49:21 DNF | ||
49 | CHŁOPEK Kazimierz | 7154 | Nowa Huta Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:24:57 | 04:41:21 | 07:24:22 | 09:57:02 | 12:51:50 | |
PINKOWSKI Artur | 7032 | Szkoła Policji w Pile - 4RUN Team Piła | PIŁA | Senior II M - 30 | DNF | 01:15:40 DNF | 04:20:07 DNF | 07:04:28 DNF | 09:30:27 DNF | 12:52:07 DNF | ||
51 | WIATER Tomasz | 7021 | Chachary ze Starego | CHORZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:23:43 | 04:39:57 | 07:20:12 | 09:57:32 | 12:54:57 | |
52 | ULBRICH Paweł | 7048 | Chachary ze Starego | CHORZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 01:23:52 | 04:40:08 | 07:20:21 | 09:57:34 | 12:55:09 | |
ZARCZUK Paweł | 7006 | INSS-POL | WROCŁAW | Senior I M - 20 | DNF | 01:29:25 DNF | 04:42:01 DNF | 07:20:44 DNF | 09:50:26 DNF | 12:55:11 DNF | ||
SADURSKI Krzysztof | 7037 | CARINII | ŁASKARZEW | Masters M - 40 | DNF | 01:12:48 DNF | 04:34:47 DNF | 07:23:35 DNF | 10:09:02 DNF | 12:55:53 DNF | ||
55 | HODUŃ Anna | 7083 | AZS CM UJ | SŁOMNIKI | Senior I K - 20 | 00:00:32 | 01:31:57 | 05:06:17 | 07:47:15 | 10:21:02 | 12:58:11 | |
56 | STEPAK Włodzimierz | 7041 | KB Aktywni Konin | RUDZICA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:28:17 | 04:39:55 | 07:34:53 | 10:18:26 | 13:06:31 | |
BRONCEL Sebastian | 7017 | TYCHY | Masters M - 40 | DNF | 01:17:17 DNF | 04:43:08 DNF | 07:34:24 DNF | 10:09:21 DNF | 13:08:34 DNF | |||
58 | WODZIEŃ Andrzej | 7101 | ultramaratonpodkarpacki.pl | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:25:47 | 04:51:39 | 07:46:22 | 10:30:13 | 13:09:04 | |
59 | WIECZOREK Tomasz | 7069 | K.S. M.E.T.A. | ROGÓW | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:32:52 | 05:04:46 | 07:44:06 | 10:21:24 | 13:10:16 | |
BASZAK Tomasz | 7148 | SiłaOgra.pl | SOBÓTKA | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:37 DNF | 04:47:56 DNF | 07:34:12 DNF | 10:09:09 DNF | 13:10:42 DNF | ||
61 | TUSZKANOW Grzegorz | 7105 | TUCHOL TEAM | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 01:23:26 | 04:40:14 | 07:26:00 | 10:08:45 | 13:13:33 | |
KRAWCZYK Michał | 7092 | BOLESŁAW | Senior I M - 20 | DNF | 01:23:29 DNF | 04:25:24 DNF | 07:06:03 DNF | 09:50:15 DNF | 13:19:21 DNF | |||
ŁABĘCKI Jarek | 7050 | KB Maniac/KB UE Poznań | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:27:36 DNF | 04:41:28 DNF | 07:19:32 DNF | 10:08:59 DNF | 13:19:35 DNF | ||
64 | LIPOK Lucjan | 7155 | Aeroklub Gliwice Masakra Team | GIERAŁTOWICE | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:18:00 | 04:37:52 | 07:30:54 | 10:09:23 | 13:23:36 | |
65 | KOZACZUK Jacek | 7141 | Szwagier-team , ActiveTeam Brzóza Królewska | LEŻAJSK | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:25:54 | 04:54:17 | 07:37:08 | 10:15:00 | 13:24:29 | |
65 | SYCH Robert | 7111 | szwagier-team | LUBLIN | Weteran I M - 50 | 00:00:31 | 01:25:55 | 04:54:19 | 07:37:07 | 10:15:00 | 13:24:30 | |
HANYŻ Mateusz | 7107 | Olimpia Syców | SYCÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:33 DNF | 04:59:08 DNF | 07:37:22 DNF | 10:25:13 DNF | 13:33:46 DNF | ||
TRZCIELIŃSKI Roman | 7045 | PSY Warszawa | WARSZAWA | Weteran II M - 60 | DNF | 01:27:49 DNF | 05:06:27 DNF | 07:52:11 DNF | 10:42:02 DNF | 13:39:36 DNF | ||
DRYMEL Piotr | 7102 | ŚWIĘTA KATARZYNA | Senior II M - 30 | DNF | 01:32:01 DNF | 05:12:54 DNF | 08:06:59 DNF | 10:52:52 DNF | 13:40:52 DNF | |||
70 | GĄSIOROWSKI Michał | 7025 | Ogary Dolores | BŁONIE | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:25:42 | 04:48:45 | 07:47:44 | 10:41:42 | 13:41:59 | |
71 | NIENADOWSKA Beata | 7110 | ELAKTYWNI | ELBLĄG | Masters K - 40 | 00:00:19 | 01:28:03 | 05:06:08 | 07:56:43 | 10:49:49 | 13:42:05 | |
72 | HIBNER Waldemar | 7163 | Rozbiegany Koszalin | KOSZALIN | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:30:26 | 05:10:12 | 07:57:02 | 10:50:07 | 13:42:22 | |
73 | ŚWIĘTOCHOWSKI Arkadiusz | 7011 | Grupa Skromnych Biegaczy | TARNÓW | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:27:32 | 05:06:22 | 07:52:11 | 10:42:02 | 13:44:22 | |
74 | WALCZUK Marcin | 7153 | Sieradzbiega.pl | BRZEŹNIO | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:20:44 | 04:41:33 | 07:31:10 | 10:38:50 | 13:44:52 | |
75 | SMYK Robert | 7173 | OTK Rzeźnik | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:25:41 | 04:58:45 | 08:03:22 | 10:54:38 | 13:53:05 | ||
LIPIŃSKI Krzysztof | 7130 | KB MANIAC POZNAŃ | KOZIEGŁOWY | Weteran I M - 50 | DNF | 01:31:16 DNF | 05:07:05 DNF | 08:10:37 DNF | 11:05:50 DNF | 13:55:00 DNF | ||
PRZYTOCKI Janusz | 7028 | Z biegiem marzeń | KŁODZKO | Masters M - 40 | DNF | 01:29:05 DNF | 05:05:56 DNF | 07:56:33 DNF | 10:55:27 DNF | 13:56:15 DNF | ||
PORADA Przemysław | 7158 | Press Glass - Biegamy i wspieramy | TEKLINÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:25:51 DNF | 04:41:08 DNF | 07:29:11 DNF | 10:09:48 DNF | 13:59:08 DNF | ||
NIEMAS Mariusz | 7047 | Oyama Karate Brzeszcze | RAJSKO | Masters M - 40 | DNF | 01:28:15 DNF | 04:50:44 DNF | 07:47:16 DNF | 10:35:24 DNF | 14:00:09 DNF | ||
80 | SZOPA Marek | 7151 | Fabryka Formy Gorzów | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:36:34 | 04:51:46 | 07:56:41 | 10:51:14 | 14:03:45 | |
GRZESZCZUK Wojciech | 7098 | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | DNF | 01:31:12 DNF | 05:06:24 DNF | 07:48:25 DNF | 10:50:27 DNF | 14:04:17 DNF | |||
82 | BADURA Wojtek | 7018 | zielona trafffka i biały puuuch | BIELSKO-BIAŁA | Weteran I M - 50 | 00:00:25 | 01:26:39 | 05:10:10 | 07:55:46 | 10:50:24 | 14:04:32 | |
83 | JANUSZEK Witold | 7125 | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:37 | 01:32:45 | 05:01:06 | 08:01:11 | 11:02:25 | 14:04:33 | ||
DĄBROWSKI Cezary | 7053 | MAXI Piaseczno | PIASECZNO | Masters M - 40 | DNF | 01:27:00 DNF | 04:59:16 DNF | 08:08:31 DNF | 11:12:28 DNF | 14:05:42 DNF | ||
BASZCZYSZYN Artur | 7067 | KUDOWA ZDRÓJ | Senior II M - 30 | DNF | 01:31:57 DNF | 04:53:40 DNF | 07:44:43 DNF | 10:49:52 DNF | 14:06:30 DNF | |||
86 | PACZKOWSKI Paweł | 7052 | DIABECIAKI | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:27:34 | 05:08:06 | 08:04:16 | 10:50:25 | 14:11:01 | |
87 | ŁĄTKOWSKI Maciej | 7131 | KB Maniac Poznań Ultra | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:20 | 01:34:11 | 05:18:00 | 08:19:49 | 11:10:39 | 14:19:45 | |
88 | KALEMBKIEWICZ Piotr | 7027 | MIROTRANS | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:39 | 01:33:40 | 05:13:40 | 08:16:59 | 11:04:37 | 14:20:45 | |
89 | SZYMANKIEWICZ Marcin | 7026 | IRONMAN RADŁÓW | RADŁÓW | Senior II M - 30 | 00:00:39 | 01:33:41 | 05:13:43 | 08:17:01 | 11:04:34 | 14:20:45 | |
TRZETRZELEWSKA-LALIK Ewa | 7065 | Jazzy Power | JERZMANOWICE | Masters K - 40 | DNF | 01:32:07 DNF | 05:16:32 DNF | 08:16:01 DNF | 11:19:38 DNF | 14:21:18 DNF | ||
TRZETRZELEWSKI Arkadiusz | 7117 | JASTRZĘBIE -ZDRÓJ | Masters M - 40 | DNF | 01:32:08 DNF | 05:16:35 DNF | 08:16:03 DNF | 11:19:40 DNF | 14:21:21 DNF | |||
92 | SADY Piotr | 7114 | Na pełnym kopycie | KALISZ | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:32:27 | 05:16:32 | 08:31:48 | 11:21:46 | 14:29:15 | |
BĄKOWSKI Marcin | 7024 | KLUB ŚLIMAKA TORPEDY | POZNAŃ | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:10 DNF | 05:16:31 DNF | 08:25:53 DNF | 11:28:59 DNF | 14:29:29 DNF | ||
SOBCZAK Katarzyna | 7030 | GARBY | Masters K - 40 | DNF | 01:29:08 DNF | 05:16:31 DNF | 08:25:51 DNF | 11:28:58 DNF | 14:29:41 DNF | |||
NICPOŃ Sebastian | 7165 | Falstart Rudniki | Senior I M - 20 | DNF | 01:23:42 DNF | 04:49:14 DNF | 07:40:42 DNF | 10:33:31 DNF | 14:38:08 DNF | |||
96 | JANUSZEWSKI Piotr | 7091 | mks roboty drogowe | MIĘDZYZDROJE | Masters M - 40 | 00:00:00 | 01:32:44 | 05:10:04 | 08:14:12 | 11:17:50 | 14:38:12 | |
NOWAK Krzysztof | 7161 | Szkiyty Krychlate | POZNAŃ | Senior II M - 30 | DNF | 01:28:38 DNF | 05:07:20 DNF | 08:13:39 DNF | 11:06:57 DNF | 14:38:37 DNF | ||
WIRA Mirosław | 7033 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | DNF | 01:18:50 DNF | 04:39:54 DNF | 07:36:32 DNF | 11:22:16 DNF | 14:42:28 DNF | |||
TÓRZ Paweł | 7029 | POZNAŃ | Senior I M - 20 | DNF | 01:29:00 DNF | 05:16:32 DNF | 08:24:44 DNF | 11:28:06 DNF | 14:46:09 DNF | |||
100 | SZALEWSKI Marcin | 7038 | Dziki Bagienne | PRZYJAŹŃ | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:32:29 | 05:06:57 | 08:25:47 | 11:34:55 | 14:53:51 | |
MAZUREK Patryk | 7034 | #ChaseYourDreams | WARSZAWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:31 DNF | 05:09:34 DNF | 08:28:37 DNF | 11:23:07 DNF | 14:54:14 DNF | ||
RAK Łukasz Bidon | 7035 | #ChaseYourDreams | GARBATKA | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:29 DNF | 05:09:33 DNF | 08:28:34 DNF | 11:23:06 DNF | 14:54:16 DNF | ||
MASIULANIEC Agata | 7022 | biegowyswiat.pl/ sklepbiegowy.com | GDAŃSK | Senior I K - 20 | DNF | 01:31:04 DNF | 05:41:09 DNF | 09:01:17 DNF | 12:10:12 DNF | 14:58:11 DNF | ||
104 | SIERSZUŁA Wiktor | 7171 | Wołoszyński Klub Biegowy | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:43:45 | 05:31:57 | 08:42:01 | 11:44:56 | 15:06:01 | ||
105 | KOZIARSKI Michał | 7143 | LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI | SIERAKÓW ŚLĄSKI | Senior II M - 30 | 00:00:35 | 01:44:57 | 05:31:54 | 08:42:06 | 11:44:56 | 15:06:03 | |
GRUNTOWSKI Mateusz | 7100 | Niemo Adventure | NIEMODLIN | Senior II M - 30 | DNF | 01:30:19 DNF | 05:38:04 DNF | 08:58:18 DNF | 12:06:01 DNF | 15:11:35 DNF | ||
107 | SIKORA Artur | 7080 | KB Łapka | BYDGOSZCZ | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:44:39 | 05:32:22 | 08:46:26 | 11:45:28 | 15:13:20 | |
NIZIOŁ Marian | 7043 | PIASECZNO | Weteran II M - 60 | DNF | 01:30:10 DNF | 05:18:54 DNF | 08:34:27 DNF | 11:50:06 DNF | 15:13:25 DNF | |||
109 | LASOTA Grzegorz | 7094 | Ultra Team Radom | RADOM | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:23:03 | 04:46:19 | 07:47:55 | 10:59:18 | 15:13:48 | |
110 | BAĆMAGA Grzegorz | 7055 | Biegiem radom | RADOM | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:23:02 | 04:46:18 | 07:47:56 | 10:59:17 | 15:13:48 | |
HYSKI Mateusz | 7108 | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:40 DNF | 05:12:59 DNF | 08:35:48 DNF | 11:44:05 DNF | 15:15:06 DNF | |||
112 | MALEŃSKI Maciek | 7039 | Gang Łysych | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:42:47 | 05:35:20 | 08:33:11 | 11:34:53 | 15:15:57 | |
KORBELA Maciej | 7056 | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters M - 40 | DNF | 01:42:43 DNF | 05:35:10 DNF | 08:41:06 DNF | 11:41:08 DNF | 15:15:58 DNF | |||
114 | TUROBOŚ Michał | 7152 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:34:02 | 05:23:46 | 08:37:22 | 12:06:37 | 15:19:08 | ||
CIEŚLAK Krzysztof | 7149 | CieślakTeam :) | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:34:04 DNF | 05:23:59 DNF | 08:37:30 DNF | 12:06:16 DNF | 15:19:12 DNF | ||
ŁUCYSZYN Robert | 7059 | MIRKÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:28:40 DNF | 05:21:47 DNF | 08:26:01 DNF | 11:35:08 DNF | 15:20:33 DNF | |||
PAPROCKI Wiesław | 7166 | MCKS Jaworzno | Weteran I M - 50 | DNF | 01:30:01 DNF | 05:18:54 DNF | 08:36:28 DNF | 11:50:05 DNF | 15:21:44 DNF | |||
118 | POBŁOCKI Jan | 7140 | Grupa Trójmiasto/ Spartanie Dzieciom | GDAŃSK | Weteran II M - 60 | 00:00:32 | 01:42:40 | 05:46:26 | 09:09:47 | 12:13:35 | 15:25:25 | |
119 | SYPNIEWSKA Hanna | 7139 | Spartanie Dzieciom | GDYNIA | Weteran II K - 60 | 00:00:19 | 01:37:20 | 05:46:31 | 09:09:53 | 12:13:12 | 15:25:43 | |
KAMIENIAK Miłosz | 7104 | MaratonyPolskie.PL TEAM | ZABRZE | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:57 DNF | 05:04:36 DNF | 08:34:15 DNF | 12:06:01 DNF | 15:26:53 DNF | ||
PŁAWECKI Leszek | 7167 | Pszczyna Biega | 601144050 | Masters M - 40 | DNF | 01:23:54 DNF | 05:34:51 DNF | 09:10:08 DNF | 12:38:33 DNF | 15:27:03 DNF | ||
122 | ZARĘBA Mateusz | 7096 | KOLIBER TEAM | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:53 | 01:34:19 | 06:14:33 | 09:43:32 | 12:41:26 | 15:29:35 | |
123 | OLEKSY Jarosław | 7077 | KS Limanowa Forrest | TYMBARK | Weteran I M - 50 | 00:00:40 | 01:33:19 | 06:14:44 | 09:43:50 | 12:43:33 | 15:30:02 | |
TONDYTKO Piotr | 7147 | KŁODZKO | Masters M - 40 | DNF | 01:33:55 DNF | 05:24:09 DNF | 08:37:42 DNF | 12:06:10 DNF | 15:30:34 DNF | |||
KOPACZ Adam | 7095 | Klub Kolarski Fala Park | WOLSZTYN | Masters M - 40 | DNF | 01:42:41 DNF | 05:35:22 DNF | 09:00:38 DNF | 12:17:17 DNF | 15:32:22 DNF | ||
126 | KRÓL Michał | 7089 | PUŁAWY | Senior II M - 30 | 00:00:40 | 01:30:45 | 06:14:46 | 09:44:15 | 12:53:26 | 15:33:01 | ||
127 | SUCHCICKI Krzysztof | 7118 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:29:07 | 05:17:16 | 08:35:41 | 11:50:46 | 15:33:17 | ||
KRUPIŃSKI Tadeusz | 7031 | LIGOTA PIĘKNA | Weteran I M - 50 | DNF | 01:26:43 DNF | 05:28:36 DNF | 08:43:58 DNF | 12:08:43 DNF | 15:34:22 DNF | |||
129 | SOCHACKA Katarzyna | 7132 | loca2 | ROKIETNICA | Senior II K - 30 | 00:00:32 | 01:38:22 | 05:44:55 | 09:04:44 | 12:17:18 | 15:44:44 | |
FIJAŁKOWSKI Waldemar | 7042 | oskargsm.pl | TRZEBNICA | Senior II M - 30 | DNF | 01:33:55 DNF | 05:34:46 DNF | 09:08:28 DNF | 12:13:40 DNF | 15:44:51 DNF | ||
SIEJEK Krzysztof | 7020 | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:39:34 DNF | 05:47:21 DNF | 09:21:58 DNF | 12:38:10 DNF | 15:45:05 DNF | |||
ŁASKI Roman | 7057 | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | MICHAŁÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:31:20 DNF | 05:24:52 DNF | 08:46:16 DNF | 12:12:34 DNF | 15:46:30 DNF | ||
BLADOCHA Andrzej | 7086 | AKB Knurów | KNURÓW | Weteran I M - 50 | DNF | 01:23:45 DNF | 05:25:14 DNF | 08:46:40 DNF | 12:12:55 DNF | 15:53:17 DNF | ||
BROSZKIEWICZ Aleksander | 7049 | BM-ekos | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:25:39 DNF | 05:23:58 DNF | 09:01:59 DNF | 12:12:40 DNF | 15:57:53 DNF | ||
SKOWRON Katarzyna | 7063 | Marathon Club Ireland | BALLINASLOE | Masters K - 40 | DNF | 01:27:03 DNF | 05:24:20 DNF | 08:38:48 DNF | 12:03:33 DNF | 15:59:11 DNF | ||
SHERIDAN Aiden | 7064 | Marathon club ireland | CO.GALWAY | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:04 DNF | 05:24:18 DNF | 08:38:51 DNF | 12:03:34 DNF | 15:59:11 DNF | ||
137 | KWIECIEŃ Zbigniew | 7084 | Faudana / Team Papry | TYCHY | Weteran II M - 60 | 00:00:28 | 01:32:41 | 06:19:48 | 09:43:38 | 12:49:21 | 15:59:21 | |
MIKOŁAJCZYK Henryk | 7010 | ultramaratonpodkarpacki.pl | RZESZÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:43:10 DNF | 05:50:08 DNF | 09:29:29 DNF | 12:53:33 DNF | 16:04:13 DNF | ||
KAŁACZYŃSKI Ryszard | 7075 | KLUB BIEGACZA 366 WITUNIA | WIĘCBORK | Weteran I M - 50 | DNF | 01:28:42 DNF | 04:59:03 DNF | 08:34:06 DNF | 12:08:55 DNF | 16:12:21 DNF | ||
ZIELONKA Bogumił | 7116 | Piotrkowski Klub Biegacza 'Endorfina' | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | DNF | 01:41:36 DNF | 06:09:56 DNF | 10:05:24 DNF | 13:33:50 DNF | 16:22:52 DNF | ||
DUBIKOWSKI Andrzej | 7170 | Sparta Ziębice | Weteran II M - 60 | DNF | 01:47:11 DNF | 06:16:07 DNF | 09:33:51 DNF | 13:15:57 DNF | 16:22:59 DNF | |||
142 | RÓŻANKOWSKA Aleksandra | 7157 | STRZELBY Z BRIXTON | GLIWICE | Masters K - 40 | 00:00:33 | 01:41:02 | 06:09:34 | 10:04:51 | 13:29:04 | 16:32:41 | |
ŻAK Krzysztof | 7119 | WROCŁAW | Weteran II M - 60 | DNF | 01:50:22 DNF | 06:38:14 DNF | 10:20:02 DNF | 13:31:39 DNF | 16:36:08 DNF | |||
LITEWKA Rafał | 7113 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:46:25 DNF | 05:46:16 DNF | 09:00:50 DNF | 12:28:05 DNF | 16:36:23 DNF | |||
SŁAWSKI Tomasz | 7172 | Senior II M - 30 | DNF | 01:40:25 DNF | 06:09:55 DNF | 09:48:03 DNF | 13:15:26 DNF | 16:38:18 DNF | ||||
KAWAŁKO Ryszard | 7099 | Zbyt Wolny Ryś | LEGNICA | Weteran I M - 50 | DNF | 01:38:35 DNF | 06:31:41 DNF | 10:28:13 DNF | 13:49:16 DNF | 17:00:32 DNF | ||
ZAWADZKI Stanisław | 7068 | Irracjonalnie Maszerujący | WARSZAWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:40:15 DNF | 05:57:17 DNF | 09:33:06 DNF | DNF | DNF | ||
MLECZEK Tadeusz | 7062 | Radek team | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | DNF | 01:34:15 DNF | 05:37:34 DNF | 09:20:56 DNF | 12:36:50 DNF | DNF | ||
PAWŁOWSKI Łukasz | 7150 | Zabieganie Częstochowa/ Vege Runners | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:08:02 DNF | 04:17:40 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
SUCH Arkadiusz | 7135 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:02 DNF | 05:26:26 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
WOŹNY Wojciech | 7133 | PILCHOWICE | Masters M - 40 | DNF | 01:32:57 DNF | 05:54:25 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
FURMANKIEWICZ Krzysztof | 7162 | PIESZYCE | Masters M - 40 | DNF | 01:45:11 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
BORUSIŃSKI Piotr | 7012 | StopaSłupsk | SŁUPSK | Masters M - 40 | DNF | 01:16:10 DNF | 04:23:19 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
LATANOWICZ Bernard | 7169 | Senior II M - 30 | DNF | 01:42:11 DNF | 05:26:08 DNF | 08:40:01 DNF | 11:37:38 DNF | DNF | ||||
KOŁODZIEJSKI Dawid | 7060 | ŻNIN | Senior I M - 20 | DNF | 01:13:06 DNF | 04:49:24 DNF | 08:32:21 DNF | 11:59:13 DNF | DNF | |||
MATEJA Mariusz | 7160 | Rat Team | NYSA | Senior II M - 30 | DNF | 01:10:22 DNF | 04:20:14 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
DEKAŃSKI Mariusz | 7078 | ŁĘKI SZLACHECKIE | Weteran I M - 50 | DNF | 01:27:34 DNF | 06:18:10 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
ZARODA Zbyszek | 7051 | KB Aktywni Konin | KONIN | Masters M - 40 | DNF | 01:26:07 DNF | 04:39:54 DNF | 07:43:20 DNF | DNF | DNF | ||
LACHOR Krzysztof | 7127 | ARMIA LACHORÓW | KŁODNE | Senior I M - 20 | DNF | 01:15:54 DNF | 05:05:15 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
GINTER Grzegorz | 7103 | AZS Collegium Medicum UJ | KRAKÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:44:51 DNF | 05:40:57 DNF | 09:16:16 DNF | 12:18:02 DNF | DNF | ||
NOSKI Mariusz | 7134 | BIELAWA | Senior II M - 30 | DNF | 01:06:28 DNF | 04:41:22 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
SZYMAŃSKI Marcin | 7061 | ŻNIN | Senior I M - 20 | DNF | 01:13:06 DNF | 04:38:03 DNF | 07:50:22 DNF | 10:55:15 DNF | DNF | |||
STANKIEWICZ Szymon | 7115 | Jw 3797 | AUGUSTOW | Senior II M - 30 | DNF | 01:18:12 DNF | 05:13:03 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
WAWRESZUK Wiktor | 7076 | BIAŁYSTOK | Weteran I M - 50 | DNF | 01:18:36 DNF | 04:22:47 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
SZCZEPIŃSKA Agnieszka | 7128 | Rącze Pomrowy | WARSZAWA | Senior II K - 30 | DNF | 01:51:22 DNF | 06:32:34 DNF | 10:13:49 DNF | 13:41:53 DNF | DNF |
Znaleziono 165 wynik(ów)