BIEG CENTAURA - 10 KM

Wydarzenie:
Organizator:
Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports
Data:
2019-10-06
Miejsce:
Biały Bór
Dystans:
10 km
Zgłoszonych:
129
Wystartowało:
117
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
117
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | Pary | Drużyna | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50+ | M50-59 | M60-69 | M70+

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MLap
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1SZYMAŃSKI Sylwester 105ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEKSZCZECINEKM40-491M 100:17:5300:35:42.00 3:3416.8
2FILIPIAK Jakub 22KLUB BIEGOWY TSK ORZEŁ OSIEKOSIEK NAD NOTECIĄM18-291M 200:17:4800:36:25.86+00:00:433:3816.5
3JANISZEWSKI Marek 321DrutexBYTÓWM30-391M 300:18:2100:36:52.60+00:01:113:4116.3
4WOJTKIEWICZ Mateusz 331KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDM18-292M 400:18:1800:37:06.18+00:01:253:4216.2
5WOŹNIAK Grzegorz 119AKTYWNA KRAJENKAKRAJENKAM30-392M 500:18:5700:38:34.47+00:02:533:5115.6
6WITKIEWICZ Eryk 113KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDM40-492M 600:19:4400:39:25.80+00:03:453:5615.2
7CUBER Wojciech 14#ZABIEGANINOCĄ1ZŁOTÓWM30-393M 700:20:0800:40:52.99+00:05:114:0514.7
8TRĘBSKI Krzysztof 108#ZABIEGANINOCĄ1OKONEKM40-493M 800:20:0300:40:59.11+00:05:174:0514.6
9CENTKA Jakub 13ZŁOTÓWM18-293M 900:20:1600:41:17.63+00:05:354:0714.5
10DOMAŃSKI Andrzej 19KALISKAM40-494M 1000:20:1200:41:28.88+00:05:484:0814.5
11PICK Tomasz 83SKSG KORONA SZCZECINKOSZALINM40-495M 1100:21:0300:41:48.09+00:06:124:1014.4
12KRUKOWSKI Adam 56DRZONOWOM30-394M 1200:21:2800:41:57.07+00:06:164:1114.3
13GRZESIK Eugeniusz 28TKKF KOSZALINKOSZALINM50-591M 1300:21:0100:42:02.50+00:06:214:1214.3
14WARDĘGA Mateusz 110ULKS BARWICELUBOSTRONIEM18-294M 1400:21:0000:42:26.39+00:06:464:1414.1
15WNUK Stanisław 116WIELKI KLINCZM50-592M 1500:21:0400:42:29.44+00:06:504:1514.1
16PIASZCZYŃSKI Maciej 82BIAŁY BÓRM30-395M 1600:21:1900:42:42.26+00:07:194:1614.1
17RYNDAK Mariusz 93SZCZECINEKM50-593M 1700:21:0900:42:59.82+00:07:204:1814
18PSUJEK Seweryn 88DIAMENT SWIESZYNOSTARZNOM30-396M 1800:21:4000:43:04.93+00:07:324:1813.9
19ZYCH Krzysztof 125TRIUMF SŁAWOBORZESŁAWOBORZEM30-397M 1900:20:4100:43:15.42+00:07:334:1913.9
20WITKIEWICZ Magda 114KB Dziesiątka BiałogardBIAŁOGARDK40-491K 100:21:2600:43:21.68+00:07:404:2013.8
21PELA Dariusz 79PELO-BORKIŁUBIANKAM30-398M 2000:21:3800:43:27.13+00:07:464:2013.8
22KONKEL Agnieszka 47KB Dziesiątka BiałogardKOSZALINK30-391K 200:21:5000:43:42.30+00:08:054:2213.7
23GAŁAN Leszek 25ZŁOCIENIECM50-594M 2100:21:5400:43:46.30+00:08:074:2213.7
24KUŚNIERZ Mateusz 250DYMINEKM18-295M 2200:21:1000:44:12.61+00:08:304:2513.6
25OSTROWSKI Marian 49ZŁOCIENIECM60-691M 2300:22:0300:44:23.79+00:08:444:2613.5
26ŁAWNICZAK Justyna 63#ZABIEGANINOCĄ1ZAKRZEWOK30-392K 300:21:5900:44:24.30+00:08:444:2613.5
27JABŁOŃSKI Andrzej 34CZARNEM40-496M 2400:21:5100:44:41.11+00:09:034:2813.4
28ROMANOWSKI Przemysław 89TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-399M 2500:21:5900:44:49.24+00:09:104:2813.4
29CAŁA Bartosz 11RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWM40-497M 2600:22:0800:45:02.98+00:09:244:3013.3
30WŁODARCZAK Łukasz 115SZCZECINEKM30-3910M 2700:22:4500:44:57.72+00:09:294:2913.3
31MICHAŁOWSKI Dariusz 70CZARNE BIEGACZARNEM40-498M 2800:22:3800:45:18.60+00:09:394:3113.2
32LECKI Seweryn 60TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM30-3911M 2900:22:5300:45:17.82+00:09:404:3113.2
33RUŻYŁO Szymon 92CZŁUCHÓWM18-296M 3000:22:1800:45:16.74+00:09:414:3113.2
34JANKOWSKI Mariusz 36TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM40-499M 3100:22:5300:45:28.20+00:09:504:3213.2
35KAMIŃSKI Antoni 4018 PR BIAŁYSTOKTRZEBIATÓWM60-692M 3200:22:3500:45:34.90+00:09:534:3313.2
36ZARĘBA Adam 123SZCZECINEKM30-3912M 3300:22:2700:45:54.82+00:10:164:3513.1
37KOZŁOWSKI Bartosz 52BIAŁY BÓRM30-3913M 3400:22:1200:46:17.48+00:10:304:3713
38KUSIAK Bartłomiej 58SZCZECINEKM30-3914M 3500:23:0900:46:01.11+00:10:324:3613
39KUŚNIERZ Paweł 249DYMINEKDrużyna1M 3600:21:3700:46:21.30+00:10:394:3812.9
40LUBOWIECKI Paweł 62ZŁOCIENIECM18-297M 3700:23:2100:46:21.20+00:10:464:3812.9
41KARASIUK Adam 41KOSZALINM30-3915M 3800:23:2400:46:26.51+00:10:504:3812.9
42MAZUR Tomasz 66I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM40-4910M 3900:22:5500:46:29.75+00:10:514:3912.9
43GÓRA Agnieszka 289#ZABIEGANINOCĄ1OKONEKK40-492K 400:23:1500:47:00.57+00:11:214:4212.8
44IWANIEC Dariusz 33BIEGOLAS KOSZALINSIERAKOWOM40-4911M 4000:23:2600:47:02.88+00:11:254:4212.8
45SZKOPEK Krzysztof 103SZCZECINEKM50-595M 4100:23:0400:47:10.56+00:11:294:4312.7
46CYWIŃSKA Agnieszka 15MTS HAMER MIASTKOMIASTKOK30-393K 500:23:4100:47:15.21+00:11:344:4312.7
47ZARĘBA Anna 122SZCZECINEKK30-394K 600:23:4600:47:17.32+00:11:374:4312.7
48CZAJA Andrzej 340ŁĘCZYCAM50-596M 4200:23:4300:47:14.43+00:11:394:4312.7
49MICERSKI Tomasz 69TKKF KOSZALINKOSZALINM40-4912M 4300:23:4400:47:26.74+00:11:504:4412.6
50KAMIŃSKI Sławomir 39KMP ŚWINOUJŚCIETRZEBIATÓWM30-3916M 4400:23:0800:47:35.35+00:11:554:4512.6
51THOMAS Daniel 107PRECON POLSKAJASTROWIEM30-3917M 4500:23:5300:48:10.71+00:12:234:4912.5
52ADASZYNSKI Wiesław 1BOBOLICEM50-597M 4600:23:3600:48:29.15+00:12:494:5012.4
53KRASOWSKA Michalina 54FIT FUNPRZECHLEWOK30-395K 700:24:3300:48:30.32+00:12:524:5112.4
54BOROWSKI Tomasz 7PELO-BORKIMIASTKOM50-598M 4700:24:1100:48:32.34+00:12:584:5112.4
55ŚNIEŻKO Marek 106RZECZENICAM40-4913M 4800:24:4400:48:57.38+00:13:104:5312.3
56KUBIŚ Paweł 57RUNDORFINASZCZECINEKM30-3918M 4900:24:4600:48:57.16+00:13:244:5312.3
57ZAKIELARZ Jan 121PRECON POLSKA JASTROWIESYPNIEWKO11M60-693M 5000:24:2200:49:34.28+00:13:574:5712.1
58SEROWSKI Łukasz 96DRZEWIANYM30-3919M 5100:24:3800:49:56.37+00:14:164:5912
59KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 46PARKRUN SZCZECINEKTUROWOM40-4914M 5200:25:0000:49:47.65+00:14:224:5812
60PELA Olga 80PELO-BORKIŁUBIANKAK30-396K 800:25:1200:50:18.77+00:14:475:0111.9
61ZAKIELARZ Piotr 120PRECON POLSKAJASTROWIEM30-3920M 5300:25:0000:50:36.47+00:14:565:0311.9
62PIASZCZYŃSKA Magdalena 81BIAŁY BÓRK30-397K 900:25:1300:50:45.56+00:15:145:0411.8
63BORDUN Barbara 5BIAŁY BÓRK30-398K 1000:25:1300:50:49.07+00:15:175:0411.8
64NACHYŁA Tadeusz 75CZŁUCHÓWM60-694M 5400:25:2600:51:06.96+00:15:295:0611.7
65DRULIK-HOŁUB Marta 20TORNADO KOSZALINKOSZALINK40-493K 1100:25:2000:51:06.60+00:15:315:0611.7
66GUTOWSKA Dorota 30TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK30-399K 1200:25:3000:51:22.71+00:15:435:0811.7
67WILK Artur 112TOTALNIE BIEGNIĘCILICHNOWYM40-4915M 5500:25:4100:51:28.37+00:15:545:0811.7
68MASZCZAK Paweł 65ZŁOCIENIECM30-3921M 5600:25:2700:51:51.72+00:16:165:1111.6
69RYPULA Pawel 94CHOJNICEM40-4916M 5700:25:0800:52:02.49+00:16:265:1211.5
70KONKEL Łukasz 48KOSZALINM40-4917M 5800:25:4800:52:05.40+00:16:285:1211.5
71STASIOŁEK Konrad 98DOŁUJEM18-298M 5900:25:4900:52:12.45+00:16:365:1311.5
72PŁATOSZ Magda 84KARLINOK18-291K 1300:26:2700:52:18.94+00:16:375:1311.5
73POLGUJ Piotr 86PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEK 78-400M70+1M 6000:24:0400:52:28.24+00:16:505:1411.4
74KOLIGAT Anna 45KOSZALINK30-3910K 1400:26:0800:53:07.03+00:17:315:1811.3
75MONGIAŁO Marcin 73FAST FEET K-LINKOSZALINM40-4918M 6100:26:2300:52:58.53+00:17:325:1711.3
76OSOBNIAK Ryszard 76KOSZALINM60-695M 6200:26:4200:53:06.76+00:17:375:1811.3
77JASIEK Paweł 37#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM30-3922M 6300:25:4000:53:23.18+00:17:445:2011.2
78BOŻENA Skoczylas 9BIEGAM BO LUBIĘOKONEKK40-494K 1500:26:0000:53:36.28+00:18:025:2111.2
79KOZŁOWIECKI Waldemar 51TKKF KOSZALINKOSZALINM60-696M 6400:27:1600:53:38.85+00:18:105:2111.2
80MĄDRZYK Magda 67NIESIŁOWOK18-292K 1600:26:5800:53:58.80+00:18:185:2311.1
81BARSZCZEWSKI Sebastian 4MIELENKOM40-4919M 6500:26:1200:53:58.23+00:18:245:2311.1
82JANKOWSKA Monika 35TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK18-293K 1700:26:3000:54:05.37+00:18:255:2411.1
83GRZYSTEK Marcin 29SZCZECINEKM30-3923M 6600:26:5600:53:51.71+00:18:265:2311.1
84AUGUSTYNIAK Grzegorz 3ŚWIDWINM40-4920M 6700:26:2900:54:26.16+00:18:545:2611
85DEUS Grzegorz 18SZCZECINEKM40-4921M 6800:27:2600:54:44.41+00:18:575:2811
86LIPCZEWSKA Justyna 61DRZONOWOK30-3911K 1800:27:1500:54:36.28+00:19:015:2711
87SUCHANOWSKI Zygmunt 99RESPECT LOTYŃLOTYŃM50-599M 6900:26:2600:54:41.65+00:19:045:2811
88CZERWIŃSKI Szczęsny 16BIAŁOGARDM40-4922M 7000:27:0600:54:37.95+00:19:095:2711
89PACAN Mira 77RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWK30-3912K 1900:27:1600:54:47.74+00:19:115:2810.9
90KRASIŃSKI Witold 53KOSZALINM40-4923M 7100:26:5400:54:50.69+00:19:135:2910.9
91KAMINSKI Tomasz 38JW1223/24 BATERIA STARTOWAKOSZALINM40-4924M 7200:26:5400:54:50.95+00:19:135:2910.9
92CAŁA Małgorzata 12RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWK40-495K 2000:27:1600:54:52.61+00:19:165:2910.9
93PACAN Bartosz 78RUNTASTYCZNE PŁYTKIBYTÓWM30-3924M 7300:27:0800:55:13.46+00:19:375:3110.9
94USTJANOWSKA Katarzyna 109BIAŁAK30-3913K 2100:27:1500:55:30.71+00:19:565:3310.8
95GAŁAN Joanna 24ZŁOCIENIECK50+1K 2200:27:3500:55:43.57+00:20:075:3410.8
96HEJZA Leszek 32OBŁĘŻEM18-299M 7400:27:2400:56:01.86+00:20:285:3610.7
97WOLSKI Piotr 23ŻELAŹNICAM50-5910M 7500:27:4700:56:23.24+00:20:485:3810.6
98BORUC Barbara 8PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKK50+2K 2300:28:1400:56:28.47+00:20:555:3810.6
99CZUB Maciek 17SZCZECINEKM18-2910M 7600:26:4200:56:27.22+00:20:595:3810.6
100WILK Jolanta 111TOTALNIE BIEGNIĘCILICHNOWYK40-496K 2400:28:3000:56:49.66+00:21:165:4110.6
101KARNICKI Zygmunt 43TKKF KOSZALINKOSZALINM60-697M 7700:28:0800:57:34.20+00:21:475:4510.4
102SZCZYPEK Arkadiusz 102FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM30-3925M 7800:28:2700:57:46.10+00:22:165:4610.4
103WOŁODKOWICZ Hubert 117FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM18-2911M 7900:28:2700:57:46.57+00:22:175:4610.4
104SZYC Krystyna 104MTS HAMERMIASTKOK50+3K 2500:28:5100:59:32.89+00:23:565:5710.1
105BUTOWICZ Adam 10SZCZECINEKM50-5911M 8000:29:4100:59:53.00+00:24:195:5910
106MONGIAŁO Aleksandra 72FAST FEET K-LINKOSZALINK30-3914K 2600:29:3500:59:46.10+00:24:195:5810
107SUPROŃ Izabela 100BIAŁY BÓRK30-3915K 2700:29:3201:00:40.44+00:25:096:049.9
108MEGGER Agata 68SIEMIANICEK40-497K 2800:30:4801:01:07.30+00:25:326:069.8
109KOWALCZYK Bernard 298SZCZECINEKM50-5912M 8100:30:1301:01:10.31+00:25:396:079.8
110BOROWSKA Teresa 6PELO-BORKIMIASTKOK50+4K 2900:31:0601:01:30.85+00:25:586:099.8
111GAŁECKI Robert 26ZŁOCIENIECM30-3926M 8200:28:3001:02:08.03+00:26:326:129.7
112MARSCHAŁKOWSKA Dorota 64TKKF KOSZALINKOSZALINK50+5K 3000:31:3401:04:56.91+00:29:256:299.2
113SŁOMIŃSKI Sylwester 97FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM30-3927M 8300:31:3801:05:50.95+00:30:036:359.1
114HARASYM Daniel 31FUNDACJA ZASTOPUJSIANÓWM40-4925M 8400:31:5201:06:13.46+00:30:426:379.1
115KARASIUK Renata 42KOSZALINK30-3916K 3100:32:5801:06:33.23+00:30:576:399
116ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz 2SZCZECINEKM40-4926M 8500:32:0001:06:41.20+00:31:106:409
117MUSIĆ Alicja 74OBŁĘŻEK30-3917K 3200:33:3401:09:10.51+00:33:366:558.7
Znaleziono 117 wynik(ów)