Organizator : | Gmina Biały Bór, Białoborskie Centrum Kultury i Rekreacjii, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2019-10-06 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 129 |
Wystartowało : | 117 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 117 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DEUS Grzegorz | 18 | SZCZECINEK | M40-49 | 00:27:26 | ||
2 | ŚNIEŻKO Marek | 106 | RZECZENICA | M40-49 | 00:24:44 | ||
3 | SZYMAŃSKI Sylwester | 105 | ULKS BARWICE-MKL SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | 00:17:53 | |
4 | TRĘBSKI Krzysztof | 108 | #ZABIEGANINOCĄ1 | OKONEK | M40-49 | 00:20:03 | |
5 | DOMAŃSKI Andrzej | 19 | KALISKA | M40-49 | 00:20:12 | ||
6 | WITKIEWICZ Eryk | 113 | KB Dziesiątka Białogard | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:19:44 | |
7 | MICHAŁOWSKI Dariusz | 70 | CZARNE BIEGA | CZARNE | M40-49 | 00:22:38 | |
8 | CAŁA Bartosz | 11 | RUNTASTYCZNE PŁYTKI | BYTÓW | M40-49 | 00:22:08 | |
9 | IWANIEC Dariusz | 33 | BIEGOLAS KOSZALIN | SIERAKOWO | M40-49 | 00:23:26 | |
10 | JABŁOŃSKI Andrzej | 34 | CZARNE | M40-49 | 00:21:51 | ||
11 | JANKOWSKI Mariusz | 36 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | 00:22:53 | |
12 | MAZUR Tomasz | 66 | I LO SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | 00:22:55 | |
13 | KAMINSKI Tomasz | 38 | JW1223/24 BATERIA STARTOWA | KOSZALIN | M40-49 | 00:26:54 | |
14 | KONKEL Łukasz | 48 | KOSZALIN | M40-49 | 00:25:48 | ||
15 | MICERSKI Tomasz | 69 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:23:44 | |
16 | RYPULA Pawel | 94 | CHOJNICE | M40-49 | 00:25:08 | ||
17 | KRASIŃSKI Witold | 53 | KOSZALIN | M40-49 | 00:26:54 | ||
18 | PICK Tomasz | 83 | SKSG KORONA SZCZECIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:21:03 | |
19 | WILK Artur | 112 | TOTALNIE BIEGNIĘCI | LICHNOWY | M40-49 | 00:25:41 | |
20 | BARSZCZEWSKI Sebastian | 4 | MIELENKO | M40-49 | 00:26:12 | ||
21 | AUGUSTYNIAK Grzegorz | 3 | ŚWIDWIN | M40-49 | 00:26:29 | ||
22 | HARASYM Daniel | 31 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M40-49 | 00:31:52 | |
23 | ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz | 2 | SZCZECINEK | M40-49 | 00:32:00 | ||
24 | CZERWIŃSKI Szczęsny | 16 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:27:06 | ||
25 | MONGIAŁO Marcin | 73 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:26:23 | |
26 | KOŁODZIEJCZAK Grzegorz | 46 | PARKRUN SZCZECINEK | TUROWO | M40-49 | 00:25:00 |
Znaleziono 26 wynik(ów)