BIEG DLA BIAŁO-CZERWONEJ
DLA BIAŁO - CZERWONEJ
Organizator : Stowarzyszenie Brzoza Biega, Rowerowa Brzoza
Data : 2021-11-14
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 11 km
Zgłoszonych : 178
Wystartowało : 170
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 168
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1.8km | 9.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - Kobiety | OPEN - Mężczyźni | Drużynowa | Drużynowa Mundurowi | K-1 | M-1 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60 | K-70 | M-70
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M  Drużyna 1Czas startu1.8km9.5kmCzas
netto
11km
Czas
brutto
11km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1IUKHYMCHUK Mykola 168ACHILLES LESZNOLESZNOM-301M 100:00:0100:06:3000:31:4400:35:42.3500:35:43.75 3:1418,5
2DIDOVODIUK Dmytro 176CKBIE-TIME-RIVNEM-302M 200:00:0000:06:3100:32:1000:36:13.4000:36:13.40+00:00:293:1718,2
3GOSIEWSKI Krzysztof 116BYDGOSZCZM-303M 31 BLog00:00:0000:06:4300:32:3400:36:33.5000:36:34.20+00:00:503:1918,1
4RATAJCZYK Przemysław 146TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-201M 4PSP ALEKS. KUJ.00:00:0200:07:1400:35:5900:40:06.8000:40:08.80+00:04:253:3816,5
5DZIERLIŃSKI Paweł 86THE RUNNERS ŚWIECIEŚWIECIEM-304M 500:00:0100:07:4200:36:2700:40:47.4500:40:48.80+00:05:053:4216,2
6SKIBA Łukasz 113BYDGOSZCZM-305M 61 BLog00:00:0100:07:2800:36:5800:41:13.0500:41:14.40+00:05:303:4416,0
7NALEWALSKI Rafał 115BYDGOSZCZM-202M 71 BLog00:00:0100:07:3500:37:1200:41:15.1000:41:16.10+00:05:323:4516,0
8ORCHOLSKI Witold 67T.S. OPATRUNKI TORUŃTORUŃM-501M 800:00:0000:06:3400:36:4000:41:32.3000:41:32.90+00:05:493:4615,9
9GRUSZKA Gracjan 93CWZS ZAWISZA BYDGOSZCZ SLBYDGOSZCZM-203M 900:00:0000:07:2100:37:1500:41:39.4500:41:40.25+00:05:563:4715,8
10KILTARSKA Valentyna 166LKB RUDNIK.RUDNIKK-301K 100:00:0100:07:3700:37:0100:41:48.0500:41:49.35+00:06:053:4815,8
11GOŁDYN Sebastian 118BYDGOSZCZM-306M 102 BLog00:00:0100:08:0000:38:1300:42:48.8000:42:50.50+00:07:063:5315,4
12DIDOVODIUK Olesia 175CKBIE-TIME-RIVNEK-302K 200:00:0100:07:5400:38:3200:43:08.5500:43:10.40+00:07:263:5515,3
13BIAŁEK Dawid 117BYDGOSZCZM-307M 111 BLog00:00:0100:07:5300:38:4200:43:10.6500:43:12.50+00:07:283:5515,3
14DEROŃ Waldemar 130BYDGOSZCZM-308M 121 BLog00:00:0100:08:0400:39:3800:44:13.2000:44:15.05+00:08:314:0114,9
15TUCZYŃSKI Sylwester Leon 63BYDGOSKIE OKONOEBYDGOSZCZM-204M 1300:00:0300:08:1200:39:3800:44:27.5000:44:31.05+00:08:474:0214,8
16NOWAKOWSKA Anna 114BYDGOSZCZK-303K 32 BLog00:00:0200:08:1100:39:5300:44:43.5000:44:45.70+00:09:014:0314,8
17KOLMAJER Rafał 144BYDGOSZCZM-401M 1400:00:0300:08:1700:40:2500:45:00.7000:45:03.75+00:09:204:0514,7
18SOSNOWSKI Krzysztof 143SP 17 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-402M 1500:00:0300:08:2900:40:3500:45:06.9500:45:10.60+00:09:264:0614,6
19BEDRA Robert 103CZARNE STOPYBYDGOSZCZM-403M 1600:00:0200:08:3800:40:3600:45:11.7000:45:13.85+00:09:304:0614,6
20KOWALCZYK Marek 73BRZOZA BIEGABYDGOSZCZM-404M 1700:00:0200:08:1400:40:4600:45:29.3500:45:31.60+00:09:474:0814,5
21OCHAL Olga 167BYDGOSZCZK-304K 400:00:0100:08:2100:40:3700:45:32.3000:45:33.70+00:09:494:0814,5
22GOŁEMBIEWSKI Marek 178VLOMSBYDGOSZCZM-405M 1800:00:0000:08:3600:40:5400:45:37.8000:45:37.80+00:09:544:0814,5
23CHYBCZYŃSKI Wojciech 22JANOSIKISTARE MARZYM-406M 19JANOSIKI00:00:0100:08:1600:41:0300:45:54.4500:45:55.50+00:10:114:1014,4
24HOŁTYN Patryk 147TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-309M 2000:00:0400:08:4000:41:2000:45:58.3500:46:02.65+00:10:184:1014,4
25KARASZEWSKI Norbert 45BIAŁE BŁOTAM-3010M 211. WSzP00:00:0200:08:1000:41:1200:46:08.1500:46:10.40+00:10:264:1114,3
26LUTOWSKI Wojciech 156BYDGOSZCZM-3011M 2200:00:0200:08:2000:41:2400:46:27.3500:46:29.80+00:10:464:1314,2
27FABIAŃSKI Łukasz 60MIĘDZYCHÓDM-205M 2300:00:0400:08:2100:41:5200:46:34.6500:46:39.00+00:10:554:1414,2
28SZCZYPAŃSKI Jerzy 170BYDGOSZCZM-407M 2400:00:0200:08:3900:42:0900:46:51.2500:46:53.85+00:11:104:1514,1
29KUBIAK Tomasz 104TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWM-408M 2500:00:0500:08:5600:42:0100:46:58.3500:47:03.55+00:11:194:1614,1
30ŁAZARSKI Marian 11START TEAM WĄBRZEŹNODZIAŁOWOM-409M 26KP PSP Wąbrzeźno00:00:0300:08:3800:42:1200:47:03.0000:47:06.10+00:11:224:1614,0
31SZENK Marta 158BYDGOSZCZK-401K 5RCI Bydgoszcz00:00:0200:08:2100:41:5700:47:11.9500:47:13.95+00:11:304:1714,0
32BOBER Bartłomiej 152ZGIERZM-206M 273 RBLog00:00:1100:08:3300:42:0600:47:12.0500:47:23.20+00:11:394:1714,0
33NOCEK Paweł 112SZCZECINEKM-3012M 282 BLog00:00:0200:08:3700:42:0900:47:23.8000:47:26.30+00:11:424:1813,9
34BRAUN Zbigniew 82WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-3013M 2900:00:0200:08:2800:42:2800:47:30.3000:47:32.50+00:11:484:1913,9
35RONOWICZ Mateusz 62BRODNICAM-3014M 3012WOG00:00:0400:08:5000:42:4900:47:35.1000:47:39.50+00:11:554:1913,9
36DONARSKI Franciszek 1N BIKE ACADEMYBYDGOSZCZM-11M 3100:00:0200:08:1100:43:0500:48:04.5500:48:06.70+00:12:224:2213,7
37GRZEGOCKI Piotr 91CHMIELARZ TEAMSTRZELNOM-3015M 3200:00:0300:08:4400:43:2200:48:10.9500:48:14.30+00:12:304:2213,7
38WADELSKI Maciej 155BYDGOSZCZM-3016M 332 BLog00:00:0500:09:1600:43:1600:48:09.3000:48:15.10+00:12:314:2213,7
39WYPIJEWSKI Jerzy 79WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-4010M 3400:00:0200:08:3600:43:1100:48:15.6500:48:18.45+00:12:344:2313,7
40TACZKOWSKI Jarosław 171SP 44 BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4011M 3500:00:0400:08:4800:43:1100:48:18.1000:48:22.20+00:12:384:2313,7
41STACHOWICZ Wiesław 72BYDGOSZCZM-4012M 36IWSPSZ00:00:0200:09:1900:43:2300:48:27.4500:48:30.40+00:12:464:2413,6
42GOŁATA Wojciech 121AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUDĄBROWA CHEŁMIŃSKAM-4013M 3700:00:0300:08:4800:44:0300:48:53.2000:48:56.55+00:13:124:2613,5
43JAGIEŁA Jarosław 160TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-4014M 3800:00:0400:08:4300:43:5000:48:53.1500:48:57.60+00:13:134:2613,5
44KARCZMARCZYK Mateusz 3BYDGOSZCZM-3017M 3900:00:0300:08:3700:43:3000:48:54.6000:48:57.65+00:13:134:2613,5
45ŁUCZAK Paweł 129TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-502M 4000:00:0100:08:5400:44:1100:49:27.0000:49:28.90+00:13:454:2913,3
46LATAŃSKA Zuzanna 133MLKS NADWIŚLANIN CHEŁMNOŻYGLĄDK-201K 600:00:0300:08:3800:44:2400:49:38.0000:49:41.50+00:13:574:3013,3
47WŁODARSKI Przemysław 76BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-3018M 4100:00:0000:09:2000:45:0200:50:48.8500:50:48.85+00:15:054:3713,0
48NATYWA Tomasz 52INOWROCŁAWM-3019M 4212WOG00:00:0900:09:4300:45:4900:51:02.3000:51:11.85+00:15:284:3812,9
49DĄBROWSKI Leszek 142START TEAM WĄBRZEŹNOPŁYWACZEWOM-4015M 4300:00:0600:09:4300:46:0000:51:14.1000:51:20.35+00:15:364:3912,9
50UFNOWSKI Sebastian 78AKTYWNI BOROWIACY CZERSKCZERSKM-4016M 4400:00:0800:09:1500:46:0500:51:21.7000:51:30.45+00:15:464:4012,9
51PASTUSZAK Rafał 43START TEAM WĄBRZEŹNOŁOPATKIM-4017M 4500:00:0500:09:3800:46:1900:51:37.8500:51:43.25+00:15:594:4112,8
52JASIŃSKI Sylwester 83WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOM-3020M 4600:00:0500:09:1000:46:3000:51:56.8000:52:02.00+00:16:184:4312,7
53BUZALSKI Robert 49ORANGE POLSKABYDGOSZCZM-4018M 4700:00:0300:09:1000:46:3100:51:59.1000:52:02.20+00:16:184:4312,7
54MARCINIAK Przemysław 12BYDGOSZCZM-3021M 4800:00:0700:09:1400:47:0300:52:18.8500:52:25.90+00:16:424:4512,6
55ZBIRANEK Remigiusz 149BYDGOSZCZM-4019M 492 BLog00:00:0500:09:1600:46:4500:52:38.3500:52:43.90+00:17:004:4712,5
56SZOPIŃSKI Rafał 75BYDGOSZCZM-4020M 5000:00:0600:09:2200:47:3000:53:20.8000:53:26.90+00:17:434:5012,4
57PUCHACZ Marcin 71BYDGOSZCZM-3022M 5100:00:0300:09:3100:48:1000:53:46.4000:53:50.20+00:18:064:5312,3
58PIASECKI Jacek 50TORUŃM-3023M 5212WOG00:00:0900:10:0400:48:5600:54:14.5500:54:23.85+00:18:404:5512,2
59BARSZCZEWSKI Sebastian 39BYDGOSZCZM-4021M 5300:00:1100:10:0500:49:1100:54:18.8500:54:29.85+00:18:464:5612,2
60SZKUTA Jarek 125RAJD NIETOPERZABYDGOSZCZM-3024M 5400:00:1400:10:0000:48:4600:54:34.4500:54:48.95+00:19:054:5712,1
61BONKOWSKI Paweł 77WŁOCŁAWEKM-503M 5500:00:0800:10:2100:49:1300:54:45.1500:54:53.70+00:19:094:5812,1
62SKONIECZNY Marcin 16BIEGIEM PO MARZENIA -STARY FORDON BIEGAM PO WALE I JEST WSPANIALEBYDGOSZCZM-4022M 5600:00:0500:09:5400:49:1800:54:51.4000:54:56.50+00:19:124:5912,0
63NARTOWSKI Łukasz 46NAWRAM-3025M 5700:00:0900:10:1900:49:2200:55:04.3500:55:14.25+00:19:305:0012,0
64KOZŁOWSKI Tomasz 102BYDGOSZCZM-3026M 581. WSzP00:00:1300:10:5400:49:3600:55:04.2000:55:17.65+00:19:335:0012,0
65WIŚNIEWSKI Zbigniew 55BRZOZA BIEGAOLIMPINM-504M 5900:00:0800:10:3100:49:3500:55:11.1000:55:19.20+00:19:355:0112,0
66ANDRZEJEWSKA Sylwia 163BYDGOSZCZK-305K 700:00:0200:09:5500:49:4000:55:19.2500:55:22.20+00:19:385:0111,9
67SOWIŃSKI Marcin 54BYDGOSZCZM-3027M 601. WSzP00:00:1300:10:4300:49:3000:55:09.1500:55:23.10+00:19:395:0012,0
68ŚWIERCZYŃSKI Marcin 21ATHLETICOMED.PL BYDGOSZCZOSIELSKOM-3028M 6100:00:0700:10:3300:49:4400:55:16.3000:55:23.65+00:19:395:0111,9
69SZMECHTIG-GAUDEN Ewa 47TORUŃK-402K 812WOG00:00:0700:10:1800:49:3400:55:20.2500:55:27.65+00:19:435:0111,9
70CZERWIŃSKI Michał 33INOWROCŁAWM-3029M 6212WOG00:00:1000:10:1800:49:2600:55:17.3500:55:28.25+00:19:445:0111,9
71RASZKA Konrad 109RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-12M 6300:00:0500:09:3700:49:5500:55:29.0000:55:34.65+00:19:505:0211,9
72SZARAFIŃSKI Dawid 110RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-13M 6400:00:0500:09:5300:50:0000:55:30.0500:55:35.85+00:19:525:0211,9
73NATYWA Łukasz 51TORUŃM-3030M 6512WOG00:00:0900:10:0900:49:5500:55:36.1000:55:45.55+00:20:015:0311,9
74ŻARSKI Mateusz 165BYDGOSZCZM-3031M 6600:00:1100:10:2600:50:1200:55:50.9500:56:02.75+00:20:195:0411,8
75KAZUBOWSKI Jacek 14TRIDARKOBIAŁE BŁOTAM-505M 6700:00:0400:10:2100:50:0900:56:09.2000:56:13.25+00:20:295:0611,8
76CEGŁOWSKI Marcin 74TEAM GARDONIXBYDGOSZCZM-4023M 6800:00:0400:10:1600:50:2300:56:15.7000:56:20.30+00:20:365:0611,7
77STRZAŁKA Robert 64MUKS PIĘTNASTKA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-3032M 6900:00:1100:10:2600:50:1200:56:10.4500:56:22.05+00:20:385:0611,8
78GRALIK Jędrzej 17BYDGOSKIE OKONIEBYDGOSZCZM-207M 7000:00:0400:10:1200:50:2000:56:19.7000:56:24.35+00:20:405:0711,7
79SZTYPKA Konrad 84WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-4024M 7100:00:1300:10:4700:50:3900:56:14.1500:56:27.30+00:20:435:0611,7
80NIEDBALSKI Grzegorz 95RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-601M 7200:00:0600:10:4200:50:3700:56:23.4500:56:30.05+00:20:465:0711,7
81KOWALCZYK Kamila 108BYDGOSZCZK-202K 91. WSzP00:00:1300:10:4800:50:1700:56:18.5000:56:31.50+00:20:475:0711,7
82GRZYWIŃSKI Wojtek 34TORUŃM-3033M 7312WOG00:00:1000:10:1700:50:3700:56:33.9500:56:44.25+00:21:005:0811,7
83KADOW Ryszard 100BYDGOSZCZM-4025M 7400:00:0600:10:0900:50:3100:56:38.3000:56:44.55+00:21:005:0811,7
84SZTYPKA Justyna 85WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-403K 1000:00:1200:10:4900:50:4200:56:35.7000:56:48.00+00:21:045:0811,7
85NYKIEL Tomasz 38PRZEMYŚLM-506M 753 RBLog00:00:0500:10:3100:51:0400:56:43.9000:56:49.30+00:21:055:0911,6
86MAJDA Michał 154KUTNOM-4026M 763 RBLog00:00:1000:10:4500:50:5900:56:45.5000:56:55.50+00:21:115:0911,6
87KRÓLIKOWSKI Roman 159KUTNOM-4027M 773 RBLog00:00:1000:10:4500:51:0000:56:53.5000:57:03.90+00:21:205:1011,6
88ŻAROŃ Sławomir 58EBUD-DOMBYDGOSZCZM-602M 7800:00:0800:10:4800:51:1300:57:04.2000:57:13.05+00:21:295:1111,6
89GRZEGORZEWSKI Rafał 101NIEMCZM-4028M 7900:00:0700:10:2000:51:2000:57:09.7000:57:17.50+00:21:335:1111,5
90KRUSZYNA Adam 145BYDGOSZCZM-507M 8000:00:0200:11:0500:51:3100:57:15.6500:57:18.25+00:21:345:1211,5
91STĘPIEŃ Tomasz 57JARUŻYNM-4029M 8100:00:1300:11:0400:51:1800:57:04.8000:57:18.30+00:21:345:1111,6
92JASZYK Łukasz 65BYDGOSZCZM-3034M 821. WSzP00:00:1300:10:4600:51:2700:57:05.4500:57:19.30+00:21:355:1111,6
93TRZECIAK Robert 32ODOLIONM-4030M 8312WOG00:00:0800:09:5900:51:0900:57:14.5000:57:23.05+00:21:395:1211,5
94KOWALSKI Paweł 119RUNCROSS ROZGARTYTORUNM-3035M 8400:00:1500:10:1500:51:5100:57:38.7500:57:53.75+00:22:105:1411,5
95WARLIKOWSKI Łukasz 44BYDGOSZCZM-3036M 8500:00:0800:11:0600:52:0200:57:52.8000:58:01.65+00:22:175:1511,4
96GROTA Artur 18SOLEC KUJAWSKIM-4031M 8600:00:0400:10:1000:51:4800:57:57.7500:58:01.75+00:22:185:1611,4
97LECHOWSKA Agnieszka 120ŁUBIANKAK-404K 1100:00:1500:10:2500:51:4700:57:55.4500:58:11.05+00:22:275:1511,4
98KORYCKI Krzysztof 153ZGIERZM-4032M 873 RBLog00:00:1300:11:0900:52:2700:58:27.5000:58:41.00+00:22:575:1811,3
99NOWAK Adrian 123RUNBUSTERSBYDGOSZCZM-3037M 8800:00:1200:11:1300:53:0100:58:34.7000:58:47.55+00:23:035:1911,3
100LUZAK Mirosław 61TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-603M 8900:00:0900:11:0200:52:3600:58:41.6000:58:50.90+00:23:075:2011,2
101AUGUSTYNOWICZ Andrzej 28BYDGOSZCZM-4033M 90RCI Bydgoszcz00:00:1000:10:5600:52:4600:58:44.5500:58:55.45+00:23:115:2011,2
102GRASZA Ireneusz 36PRZEMYŚLM-4034M 913 RBLog00:00:0700:10:5900:53:0300:59:07.4000:59:14.45+00:23:305:2211,2
103GRUDA Mirosław 8OSIELSKOM-604M 9200:00:0600:11:2500:53:2900:59:24.4000:59:30.80+00:23:475:2411,1
104WYBORNA Renata 106OSIELSKOK-405K 1200:00:1100:11:0800:53:1800:59:23.9000:59:34.90+00:23:515:2311,1
105KWIATKOWSKI Piotr 6BYDGOSZCZM-3038M 9300:00:1000:10:5300:53:1800:59:28.9000:59:38.90+00:23:555:2411,1
106KUTYŁA Krzysztof 127BYDGOSZCZM-4035M 9400:00:0600:11:1400:53:2500:59:37.5500:59:44.45+00:24:005:2511,1
107WIELGUSZ Grzegorz 69BYDGOSZCZM-208M 951. WSzP00:00:1400:11:4000:53:5000:59:38.1000:59:52.65+00:24:085:2511,1
108ĆWIKLIŃSKA Anna 128AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUBYDGOSZCZK-406K 1300:00:0700:10:4900:53:4700:59:50.1500:59:57.55+00:24:135:2611,0
109MERING Marta 172Trispice/TREKBYDGOSZCZK-306K 1400:00:1200:11:0400:53:2700:59:52.9501:00:05.20+00:24:215:2611,0
110POLAŃCZYK Paulina 4ALEKSANDRÓW KUJAWSKIK-307K 1500:00:1200:11:0500:54:0200:59:53.8501:00:06.40+00:24:225:2611,0
111GÓRSKI Marian 19SOLEC KUJAWSKIM-605M 9600:00:0400:11:0700:53:5901:00:05.1501:00:09.20+00:24:255:2711,0
112MAJCHRZAK Kasia 134BYDGOSZCZK-308K 1600:00:0100:10:4600:54:0001:00:07.9501:00:09.30+00:24:255:2711,0
113WÓJCIK Damian 37PRZEMYŚLM-3039M 973 RBLog00:00:0500:10:3100:53:4701:00:12.2001:00:18.15+00:24:345:2811,0
114NOWAK Martyna 24ŁOMŻAK-203K 1711 WOG Bydgoszcz00:00:1500:11:1900:53:5801:00:09.7501:00:25.05+00:24:415:2811,0
115NOWAK Mateusz 25MIKOŁAJKI POMORSKIEM-209M 9800:00:1500:11:1900:53:5901:00:09.9001:00:25.20+00:24:415:2811,0
116BUJALSKI Jan 89WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-701M 9900:00:1200:11:4300:53:5501:00:16.4501:00:29.10+00:24:455:2811,0
117KLOSKOWSKI Adam 132BYDGOSZCZM-3040M 100IWSPSZ00:00:1000:11:0400:54:2901:00:27.6001:00:38.50+00:24:545:2910,9
118FELINIAK Daniel 174BYDGOSZCZM-3041M 10100:00:0900:11:0700:54:3001:00:47.0001:00:56.20+00:25:125:3110,9
119ŁUCZAK Anna 131TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZK-407K 1800:00:0500:10:5500:54:2801:00:53.9501:00:59.05+00:25:155:3210,8
120SZYMANDERA Łukasz 70BYDGOSZCZM-3042M 10200:00:1100:11:2700:54:5401:00:48.8001:00:59.95+00:25:165:3110,9
121ŁUKACZYK Marcin 40PRZEMYŚLM-4036M 1033 RBLog00:00:0700:11:0600:54:4401:00:52.5501:01:00.50+00:25:165:3210,8
122KRAUSE Rafał 99BYDGOSZCZM-3043M 10400:00:1400:11:2900:54:4301:00:48.6001:01:03.25+00:25:195:3110,9
123CZYŻEWSKA Justyna 9BRZOZAK-309K 1900:00:1000:11:1300:54:3101:01:03.9001:01:14.40+00:25:305:3310,8
124HASS Adam 48BYDGOSZCZM-4037M 10500:00:0700:10:5200:54:4701:01:15.7501:01:22.80+00:25:395:3410,8
125CIESIELSKA Agnieszka 135REBEL CROSS SPORTNAKŁO NAD NOTECIĄK-408K 2000:00:0500:11:2100:55:0001:01:21.3001:01:27.10+00:25:435:3410,8
126GROBELNA Monika 7KOBYLARNIAK-3010K 2100:00:0600:11:2400:55:2401:01:36.6501:01:42.90+00:25:595:3610,7
127MAKUCH-DOBOSZ Urszula 42BYDGOSZCZK-409K 2212WOG00:00:1100:11:2200:55:2501:01:50.6501:02:02.25+00:26:185:3710,7
128DOBOSZ Kamil 41BYDGOSZCZM-3044M 1061. BLWL00:00:1100:11:2200:55:2501:01:50.8001:02:02.40+00:26:185:3710,7
129URBAŃSKI Daniel 173BYDGOSZCZM-4038M 10700:00:1200:11:2000:56:0101:02:43.5001:02:55.50+00:27:115:4210,5
130ZIÓŁKOWSKI Mieczysław 87JANIKOWOM-508M 10800:00:0700:11:0700:56:3601:03:01.2501:03:08.90+00:27:255:4310,5
131DRÓŻDŻ Małgorzata 162BYDGOSZCZK-3011K 2300:00:0600:11:5300:57:1201:03:24.1501:03:30.65+00:27:465:4510,4
132MAŁKIŃSKI Józef 59BYDGOSZCZM-606M 10900:00:0500:11:5600:56:5501:03:30.2501:03:35.35+00:27:515:4610,4
133NIEŻURAWSKA Ewa 105AKTYWNI BOROWICY CZERSKCZERSKK-4010K 2400:00:0800:11:4600:57:0701:03:35.0001:03:43.45+00:27:595:4610,4
134KARPIŃSKI Adam 31TORUŃM-509M 11012WOG00:00:1000:11:1500:57:0501:03:55.7001:04:05.80+00:28:225:4810,3
135KRYSZTOFIAK Michał 96BYDGOSZCZM-4039M 11100:00:0600:11:2500:57:4201:04:14.9501:04:21.45+00:28:375:5010,3
136JURGIELANIS Kamila 151ZGIERZK-204K 253 RBLog00:00:1200:11:5100:57:4501:04:30.8501:04:43.40+00:28:595:5110,2
137MOCZYNSKI Leszek 80BYDGOSZCZ NA START.BYDGOSZCZM-702M 11200:00:0400:12:0700:57:5401:04:52.6501:04:57.55+00:29:135:5310,2
138DOMAN Janusz 157BRZOZAM-607M 11300:00:1000:12:2000:58:0501:05:00.4001:05:11.30+00:29:275:5410,2
139CIESIELSKI Adrian 136SKRA PATEREKNAKŁO NAD NOTECIĄM-14M 11400:00:1100:11:3800:58:4501:05:14.3001:05:26.25+00:29:425:5510,1
140TOCZKIEWICZ Kaja 81BRZOZAK-11K 2600:00:0800:11:5600:58:5301:05:20.2001:05:28.35+00:29:445:5610,1
141TOCZKIEWICZ Piotr 90BRZOZAM-4040M 11500:00:0800:11:4400:58:5201:05:25.5501:05:33.65+00:29:495:5610,1
142PUŁRÓL Zbigniew 140BYDGOSZCZM-2010M 11600:00:1500:12:2300:59:2101:05:53.3001:06:08.30+00:30:245:5910,0
143LEWANDOWSKI Dominik 97LOTTO BYDGOSTIABYDGOSZCZM-15M 11700:00:0600:10:4701:00:2201:06:26.2001:06:32.90+00:30:496:029,9
144RUMIANOWSKA Anna 137BYDGOSZCZK-3012K 2700:00:0100:12:0000:59:2801:06:31.7501:06:33.60+00:30:496:029,9
145BASIŃSKI Paweł 94BYDGOSZCZM-4041M 11800:00:1200:11:5000:59:2201:06:25.3501:06:38.25+00:30:546:029,9
146GOŁATA Agnieszka 124AKADEMIA MISTRZÓW SPORTUDĄBROWA CHEŁMIŃSKAK-3013K 2800:00:0700:12:0800:59:4501:06:34.4501:06:42.10+00:30:586:039,9
147BERKA Wiktoria 23AMSŁABISZYNK-12K 2900:00:0200:11:4301:00:1001:07:00.9001:07:03.20+00:31:196:059,9
148KACZMARCZYK Dawid 15BYDGOSZCZM-4042M 119IWSPSZ00:00:1700:11:5200:59:5001:07:03.6501:07:21.15+00:31:376:059,8
149ZIELSKI Karol 20PRZEMYŚLM-4043M 1203 RBLog00:00:1100:11:3401:00:3901:07:31.9501:07:43.10+00:31:596:089,8
150SKRZĄTEK Anna 177PRZYŁĘKIK-205K 3000:00:0800:12:2201:01:0701:07:34.9501:07:43.70+00:31:596:089,8
151BICZKOWSKA Magdalena 179BYDGOSZCZK-4011K 3100:00:0900:12:1301:00:4101:07:46.1501:07:55.75+00:32:126:099,7
152AUGUSTYNOWICZ Aurelia 29BYDGOSZCZK-4012K 32RCI Bydgoszcz00:00:1400:12:2401:00:3301:07:44.6001:07:59.30+00:32:156:099,7
153BATIUK Patryk 56KOPERNIKAGRUDZIADZM-2011M 12100:00:1300:11:5201:00:2701:07:57.9501:08:11.90+00:32:286:109,7
154SZULC Krzysztof 92OBÓRZNIAM-3045M 12200:00:1400:12:1901:01:1701:08:28.9001:08:43.30+00:32:596:139,6
155GRACZYKOWSKA Anna 27BBKTSINOWROCŁAWK-3014K 3300:00:0600:12:1801:01:0101:09:03.8001:09:10.50+00:33:266:169,6
156BATIUK Rafal 53GRUDZIADZM-4044M 12300:00:1300:12:2101:01:2601:09:19.4001:09:33.15+00:33:496:189,5
157DĘBSKI Jan 30SOŁTYSSUCHARZEWOM-608M 12400:00:0900:12:2701:02:3101:10:12.0001:10:21.85+00:34:386:229,4
158KOSIŁO Marcin 26RUNBUSTERSBYDGOSZCZM-3046M 12500:00:1200:13:2001:03:4301:11:23.2501:11:35.50+00:35:516:299,2
159JANOWSKI Mateusz 107RKSINOWROCŁAWM-2012M 12600:00:1400:12:1801:05:1501:13:27.0501:13:41.95+00:37:586:409,0
160WOJTYSIAK Dorota 138BYDGOSZCZK-4013K 3400:00:0800:12:4301:05:2801:13:52.8001:14:00.90+00:38:176:428,9
161PIONTEK Elżbieta 10BYDGOSZCZK-601K 3500:00:0600:12:4801:05:3901:13:58.7001:14:05.60+00:38:216:438,9
162ZGÓRZYŃSKI Marcel 98RUN LOTTO-BYDGOSTIABYDGOSZCZM-16M 12700:00:0500:12:3001:10:2301:16:45.7501:16:51.25+00:41:076:588,6
163BABICZ Radosław 150BYDGOSZCZM-3047M 1281. WSzP00:00:1400:12:4201:10:4201:19:04.9501:19:19.15+00:43:357:118,3
164DELIKAT Aleksandra 161OLSZTYNK-206K 362RBlog Warszawa00:00:0700:13:2501:11:2801:19:41.2501:19:49.10+00:44:057:148,3
165GRABOWSKA Lucyna 169BRZOZA BIEGACIELEK-501K 3700:00:0800:14:2301:12:0301:21:12.5501:21:21.10+00:45:377:228,1
166MALCZEWSKA Mirka 35BYDGOSZCZK-602K 3800:00:0700:14:5301:18:5001:28:18.6501:28:26.00+00:52:428:017,5
167KOSIŁO Tadeusz 122RUNBUSTERSBYDGOSZCZM-609M 12900:00:1300:16:0501:23:4301:34:11.9001:34:24.90+00:58:418:337,0
168ANGIEL Władysław 148TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBYDGOSZCZM-703M 13000:00:0200:17:0001:31:4601:42:56.8001:42:59.55+01:07:159:216,4
Niesklasyfikowani
RYBARCZYK Bartosz 164ŻNINM-401. WSzPDNF00:12:20 DNF DNF DNF DNF--
SZCZĘSNY Arkadiusz 66DYNAMO SKARPABYDGOSZCZM-40DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 170 wynik(ów)