BIEG DZIECI 2010R. I 2009R. – KLASA 5 I 6
DLA BIAŁO - CZERWONEJ
Organizator : Rowerowa Brzoza, Brzoza Biega
Data : 2021-11-14
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 0.990 km
Zgłoszonych : 22
Wystartowało : 21
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 21
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.33km | 0.66km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.33km0.66kmCzas
netto
0.99km
Czas
brutto
0.99km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1KWIATKOWSKA Rozalia 88SP44OSIELSKODziewczynki1K 100:00:0100:01:0800:02:2200:03:36.9500:03:38.10 3:3816,5
2KURZEJA Filip 75SP Papowo BiskupiePAPOWO BISKUPIEChłopcy1M 100:00:0100:01:0900:02:3000:03:45.2000:03:46.45+00:00:083:4715,8
3ŁAWRYNOWICZ Kacper 87MKS SP 63 BYDGOSZCZBYDGOSZCZChłopcy2M 200:00:0100:01:0800:02:3100:03:51.0000:03:52.20+00:00:143:5315,4
4CHUCHRA Mateusz 69TORUŃChłopcy3M 300:00:0100:01:1400:02:3800:03:53.0500:03:54.05+00:00:153:5515,3
5HOMANN Agnieszka 73SP Papowo BiskupiePAPOWO BISKUPIEDziewczynki2K 200:00:0100:01:1300:02:3800:04:05.2500:04:06.55+00:00:284:0714,5
6HERMELIN Maksymilian 44MKS SP63 sekcja TriathlonowaBYDGOSZCZChłopcy4M 400:00:0100:01:1900:02:4700:04:08.5500:04:09.75+00:00:314:1014,4
7SOSNOWSKI Jakub 51Szkoła Podstawowa nr 66 w BydgoszczyBYDGOSZCZChłopcy5M 500:00:0100:01:1800:02:5100:04:10.7000:04:12.20+00:00:344:1214,3
8FILIPIAK Weronika 59Sp2BYDGOSZCZDziewczynki3K 300:00:0100:01:1300:02:3900:04:11.0000:04:12.60+00:00:344:1314,2
9LEWANDOWSKI Bartosz 40ZawiszaBYDGOSZCZChłopcy6M 600:00:0100:01:1600:02:4600:04:13.0500:04:14.35+00:00:364:1514,1
10BUKOWSKI Patryk 86SP65 Bydgoszcz Athleticomed.plBYDGOSZCZChłopcy7M 700:00:0200:01:1800:02:5300:04:14.1000:04:16.50+00:00:384:1614,0
11BĄK Mateusz 61FCNBMĄKOWARSKOChłopcy8M 800:00:0100:01:1200:02:4600:04:15.9000:04:17.40+00:00:394:1714,0
12KOWALCZYK Igor 36SP 44 BydgoszczBYDGOSZCZChłopcy9M 900:00:0100:01:2400:02:5400:04:16.0500:04:17.95+00:00:394:1813,9
13MYSŁOWIECKA Oliwia 21BYDGOSZCZDziewczynki4K 400:00:0100:01:1900:02:5700:04:31.9000:04:33.05+00:00:544:3313,2
14KRÓL Dominika 63SP.65BYDGOSZCZDziewczynki5K 500:00:0100:01:1700:02:5600:04:41.0000:04:42.40+00:01:044:4312,7
15KŁOBUKOWSKI Jan 27Fundacja Czas na BydgoszczBYDGOSZCZChłopcy10M 1000:00:0200:01:2800:03:1200:04:55.4500:04:57.50+00:01:194:5712,1
16GOŁATA Kamil 49WILCZA WATAHADĄBROWA CHEŁMIŃSKAChłopcy11M 1100:00:0100:01:3500:03:2900:05:09.3000:05:11.20+00:01:335:1211,5
17SZOPIŃSKI Wiktor 29BYDGOSZCZChłopcy12M 1200:00:0200:01:3100:03:2000:05:12.4000:05:14.55+00:01:365:1511,4
18ZELEK Franek 99Chłopcy13M 1300:00:0200:01:3600:03:4000:05:36.2000:05:38.60+00:02:005:3910,6
19GAWLIK Ola 11SP 31BYDGOSZCZDziewczynki6K 600:00:0100:01:3500:03:4800:05:46.7000:05:48.00+00:02:095:4910,3
20UMIŃSKI Adrian 81SP 66 BydgoszczBYDGOSZCZChłopcy14M 1400:00:0100:01:4700:03:5700:06:02.1000:06:03.65+00:02:256:059,8
21CZYŻEWSKI Antoś 1Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBRZOZAChłopcy15M 1500:00:0200:01:5500:04:2100:06:39.4000:06:42.35+00:03:046:438,9
Znaleziono 21 wynik(ów)