BIEG DZIECI 2012R. I 2011R. – KLASA 3 I 4
DLA BIAŁO - CZERWONEJ
Organizator : Rowerowa Brzoza, Brzoza Biega
Data : 2021-11-14
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 0.660 km
Zgłoszonych : 23
Wystartowało : 21
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 21
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 0.33km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu0.33kmCzas
netto
0.66km
Czas
brutto
0.66km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DZIEDZIŃSKI Maksymilian 18BYDGOSZCZChłopcy1M 100:00:0000:01:1200:02:24.2000:02:25.10 3:3816,5
2NATYWA Nikodem 91MAŁA NIESZAWKAChłopcy2M 200:00:0000:01:1000:02:26.8500:02:27.45+00:00:023:4116,3
3PALACZ Mateusz 9SP 17 BydgoszczBYDGOSZCZChłopcy3M 300:00:0000:01:1400:02:33.9500:02:34.70+00:00:093:5115,5
4KLAWIKOWSKI Oskar 58Sp 17 BydgoszczBYDGOSZCZChłopcy4M 400:00:0100:01:1700:02:40.1500:02:41.15+00:00:164:0214,9
5KURZEJA Wiktoria 74SP Papowo BiskupiePAPOWO BISKUPIEDziewczynki1K 100:00:0100:01:2000:02:39.9000:02:41.40+00:00:164:0014,9
6CHRZĄSZCZ Igor 85PAKOŚĆChłopcy5M 500:00:0100:01:0700:02:43.8000:02:45.70+00:00:204:0614,6
7SIERACKA Oliwia 4765BYDGOSZCZDziewczynki2K 200:00:0100:01:0900:02:53.2000:02:54.55+00:00:294:2213,7
8RYBKA Victoria 39SP 31BYDGOSZCZDziewczynki3K 300:00:0100:01:3000:02:54.9500:02:56.60+00:00:314:2313,7
9WŁODARSKI Adrian 12Polonia BydgoszczBYDGOSZCZChłopcy6M 600:00:0100:01:2900:02:59.2000:03:00.70+00:00:354:3113,3
10ZABOROWSKI Marek 62SP 31 BydgoszczBYDGOSZCZChłopcy7M 700:00:0000:01:2800:03:01.4500:03:02.35+00:00:374:3413,1
11FILIPIAK Piotr 60SP2BYDGOSZCZChłopcy8M 800:00:0100:01:2400:03:03.8000:03:04.80+00:00:394:3713,0
12TUBISZ Mikołaj 52SP60BYDGOSZCZChłopcy9M 900:00:0000:01:2300:03:08.5500:03:09.30+00:00:444:4412,6
13KARSKI Mateusz 76BYDGOSZCZChłopcy10M 1000:00:0100:01:2800:03:09.3000:03:10.90+00:00:454:4612,6
14FIEGEL Jan 83FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZBYDGOSZCZChłopcy11M 1100:00:0000:01:2600:03:14.5000:03:15.10+00:00:504:5312,2
15SZOPIŃSKI Eryk 30SP66BYDGOSZCZChłopcy12M 1200:00:0100:01:3200:03:21.7500:03:22.85+00:00:575:0411,8
16BORZYSZKOWSKI Jakub 56Szkoła Podstawowa nr 4 STARY FORDONBYDGOSZCZChłopcy13M 1300:00:0000:01:3400:03:23.0000:03:23.90+00:00:585:0711,7
17HASS Paweł 25SP65BYDGOSZCZChłopcy14M 1400:00:0100:01:3300:03:23.2000:03:24.80+00:00:595:0711,7
18PALACZ Dawid 8SP60BYDGOSZCZChłopcy15M 1500:00:0100:01:3500:03:30.1500:03:32.00+00:01:065:1811,3
19SZYMANDERA Mikołaj 22SP 27 BYDGOSZCZBYDGOSZCZChłopcy16M 1600:00:0100:01:3200:03:37.5500:03:38.85+00:01:135:2810,9
20MICHALIK Marcel 67Sp 60BYDGOSZCZChłopcy17M 1700:00:0000:01:3900:03:38.4000:03:39.30+00:01:145:3010,9
21GAWLIK Maks 10SP 31BYDGOSZCZChłopcy18M 1800:00:0100:01:4100:03:58.2000:03:59.70+00:01:346:0010,0
Znaleziono 21 wynik(ów)