BIEG DZIECI 2014R. I 2013R. – KLASA 1 I 2
DLA BIAŁO - CZERWONEJ
Organizator : Rowerowa Brzoza, Brzoza Biega
Data : 2021-11-14
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 0.330 km
Zgłoszonych : 39
Wystartowało : 27
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 27
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.33km
Czas
brutto
0.33km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1OKOŃSKI Ignacy 4SP 44 / Juventus Bydgoszcz / MUKS 15BYDGOSZCZChłopcy1M 100:00:0000:01:07.9500:01:08.75 3:2317,7
2MOROSZCZAK Lea 95Dziewczynki1K 100:00:0000:01:08.9000:01:09.85+00:00:013:2617,5
3CHUCHRA Szymon 70TORUŃChłopcy2M 200:00:0100:01:10.5500:01:11.55+00:00:023:3217,0
4SIERACKA Paulina 46SP 65BYDGOSZCZDziewczynki2K 200:00:0100:01:11.1500:01:12.15+00:00:033:3516,7
5KONWIŃSKA Zuzanna 68FKS Wisła FordonBYDGOSZCZDziewczynki3K 300:00:0100:01:11.4500:01:12.85+00:00:043:3516,7
6NATYWA Gabriel 92MAŁA NIESZAWKAChłopcy3M 300:00:0000:01:14.3000:01:15.10+00:00:063:4416,1
7BLICHARZ Szymon 7MUKS Piętnastka / SP nr 44BYDGOSZCZChłopcy4M 400:00:0000:01:14.6000:01:15.30+00:00:063:4416,1
8KAFARSKI Tomasz 71SP 44BYDGOSZCZChłopcy5M 500:00:0100:01:17.3000:01:18.30+00:00:093:5315,4
9SKRZECZ Leon 55OSTROMECKOChłopcy6M 600:00:0100:01:18.5500:01:19.75+00:00:113:5615,2
10ŁOPUSZYŃSKA Iga 82FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZBYDGOSZCZDziewczynki4K 400:00:0100:01:20.0500:01:21.45+00:00:124:0214,9
11CZERWCZAK Natan 16SP 44 /Juventus Bydgoszcz /MUKS 15BYDGOSZCZChłopcy7M 700:00:0100:01:22.1000:01:23.20+00:00:144:0814,5
12BIĘGA Marcel 26SP KOZIELECBYDGOSZCZChłopcy8M 800:00:0000:01:22.9500:01:23.75+00:00:154:0814,5
13ĆWIKLIŃSKA Antosia 50Akademia Mistrzów SportuBYDGOSZCZDziewczynki5K 500:00:0100:01:23.9000:01:25.20+00:00:164:1114,3
14PIEKARSKI Karol 14Sp 44BYDGOSZCZChłopcy9M 900:00:0100:01:24.7000:01:25.80+00:00:174:1414,1
15SPERKOWSKI Antek 45Sp 44BYDGOSZCZChłopcy10M 1000:00:0100:01:24.2500:01:26.00+00:00:174:1414,1
16HERMELIN Staś 43MKS SP63 sekcja TriathlonowaBYDGOSZCZChłopcy11M 1100:00:0100:01:25.7500:01:27.20+00:00:184:1714,0
17BUREK Marta 24SP 66BYDGOSZCZDziewczynki6K 600:00:0100:01:27.3000:01:29.05+00:00:204:2313,7
18TESKE Dawid 31SP44BYDGOSZCZChłopcy12M 1200:00:0100:01:28.4500:01:29.75+00:00:214:2613,5
19FIEGEL Kornelia 84FUNDACJA CZAS NA BYDGOSZCZBYDGOSZCZDziewczynki7K 700:00:0100:01:30.2000:01:31.75+00:00:234:3213,2
20ANDRZEJEWSKA Natalia 3SP 16 BydgoszczBYDGOSZCZDziewczynki8K 800:00:0100:01:31.0000:01:32.05+00:00:234:3513,1
21KASPEREK Wojtek 57Szkoła Podstawowa nr 17BYDGOSZCZChłopcy13M 1300:00:0200:01:32.3500:01:34.50+00:00:254:3812,9
22DANIELEK Lilianna 23SP 66 BydgoszczBYDGOSZCZDziewczynki9K 900:00:0100:01:35.2500:01:36.50+00:00:274:4712,5
23PIEKARSKI Kamil 15Sp 44BYDGOSZCZChłopcy14M 1400:00:0100:01:36.7000:01:37.80+00:00:294:5012,4
24SZYMCZAK Kuba 6Sp 44/MUKS PiętnastkaBYDGOSZCZChłopcy15M 1500:00:0100:01:37.3500:01:38.80+00:00:304:5312,2
25MINISZEWSKI Julian 38SPTSBYDGOSZCZChłopcy16M 1600:00:0100:01:37.8000:01:39.55+00:00:304:5312,2
26CZYŻEWSKI Wojtuś 2Podstawowa im Powstańców Wielkopolskich w BrzozieBRZOZAChłopcy17M 1700:00:0100:01:38.5500:01:39.75+00:00:314:5612,1
27TRZCIŃSKA Joanna 20SP 12BYDGOSZCZDziewczynki10K 1000:00:0100:02:45.6000:02:47.00+00:01:388:207,2
Znaleziono 27 wynik(ów)