BIEG I MARSZ NORDIC WALKING NA K2
Organizator : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Data : 2021-06-12
Miejsce : Słupsk
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 112
Wystartowało : 109
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDyscyplinaCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1BŁASZCZYK Patryk 1027 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM-OPEN Bieg1M 1Bieg00:35:33.25 7:068,4
2PIOTRASCHKE Pawel 58AML SLUPSK -SZKOLA POLICJISŁUPSKM-OPEN Bieg2M 2Bieg00:37:00.75+00:01:277:248,1
3PELO Artur 937 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASŁUPSKM-OPEN Bieg3M 3Bieg00:38:06.65+00:02:337:377,9
4PYTLAK Michał 607 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻASIEMIANICEM-OPEN Bieg4M 4Bieg00:38:30.95+00:02:577:427,8
5CZERNIEWSKI Marcin 9AML SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN Bieg5M 5Bieg00:38:48.40+00:03:157:457,7
6WENT Jakub 84ŁEBAŁEBAM-OPEN Bieg6M 6Bieg00:39:58.30+00:04:257:597,5
7GUZOWSKI Denis 19PRAWIE JAK HERMESSŁUPSKM-OPEN Bieg7M 7Bieg00:41:50.45+00:06:178:227,2
8GUZOWSKI Dariusz 20TALEX BORZYTUCHOMTRZEBIELINOM-OPEN Bieg8M 8Bieg00:42:39.25+00:07:068:317,0
9KAMIENIECKI Rafał 27TUPOT USTKAUSTKAM-OPEN Bieg9M 9Bieg00:42:49.30+00:07:168:337,0
10DUDA Grzegorz 15BEST BEASTSSŁUPSKM-OPEN Bieg10M 10Bieg00:43:31.70+00:07:588:426,9
11DROZDOWSKI Filip 14SŁUPSKM-OPEN Bieg11M 11Bieg00:44:59.95+00:09:268:596,7
12SITEK Mariusz 66SŁUPSKM-OPEN Bieg12M 12Bieg00:46:13.70+00:10:409:146,5
13GARDULSKI Cyprian 98ZESPÓŁ SZKÓŁ MUNDUROWYCHOSIEKI SŁUPSKIEM-OPEN Bieg13M 13Bieg00:48:46.45+00:13:139:456,2
14OLESZEK Jerzy 56SZKOŁA PODOFICERSKA MWGRABNOM-OPEN Bieg14M 14Bieg00:48:49.95+00:13:169:456,1
15JĘCEK Krzysztof 26MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKAM-OPEN Bieg15M 15Bieg00:49:08.40+00:13:359:496,1
16KAPCZYŃSKI Damian 106BEST BEASTSSŁUPSKM-OPEN Bieg16M 16Bieg00:49:18.15+00:13:449:516,1
17SITNIK Mikołaj 67USTKAM-OPEN Bieg17M 17Bieg00:49:18.25+00:13:459:516,1
18KIEŁCZYŃSKI Dawid 34TEAM DAVE BUKÓWKA/NIGHT WOLVES SŁUPSKBUKÓWKAM-OPEN Bieg18M 18Bieg00:49:22.90+00:13:499:526,1
19JANKOWSKI Grzegorz 25POZYTYWNIE NAKRĘCONYBYTÓWM-OPEN Bieg19M 19Bieg00:49:45.05+00:14:119:576,0
20SOKOŁOWSKA Emilia 72SŁUPSKK-OPEN Bieg1K 1Bieg00:50:43.30+00:15:1010:085,9
21HORBACZ Grzegorz 23SŁUPSKM-OPEN Bieg20M 20Bieg00:51:05.70+00:15:3210:135,9
22SOBOŃ Wojciech 71:)SŁUPSKM-OPEN Bieg21M 21Bieg00:51:32.65+00:15:5910:185,8
23BRZOZOWSKI Piotr 8AKTYWNI POSTOMINOSŁAWNOM-OPEN Nordic Walking1M 22Nordic Walking00:51:34.05+00:16:0010:185,8
24SZCZYGIEŁ Marcin 73KRĘPA SŁUPSKAM-OPEN Bieg22M 23Bieg00:51:54.00+00:16:2010:225,8
25WEILAND Cyprian 83NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKM-OPEN Bieg23M 24Bieg00:52:44.10+00:17:1010:325,7
26GAWEŁ Zbigniew 18POMERIDERS SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN Bieg24M 25Bieg00:52:57.30+00:17:2410:355,7
27DERRA Michał 12W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-OPEN Bieg25M 26Bieg00:53:29.20+00:17:5510:415,6
28ROSIAK Jacek 103SŁUPSKM-OPEN Bieg26M 27Bieg00:53:57.90+00:18:2410:475,6
29DREWNIAK Tomasz 13SŁUPSKM-OPEN Bieg27M 28Bieg00:54:10.80+00:18:3710:505,5
30TOMCZAK Dominik 78W.P.K SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN Bieg28M 29Bieg00:54:39.30+00:19:0610:555,5
31FIGURSKI Andrzej 16USTKAM-OPEN Bieg29M 30Bieg00:54:52.10+00:19:1810:585,5
32ŻYCKA Ewelina 92SŁUPSKK-OPEN Bieg2K 2Bieg00:55:24.30+00:19:5111:045,4
33SMOLIŃSKI Krzysztof 70SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOM-OPEN Bieg30M 31Bieg00:55:24.50+00:19:5111:045,4
34MAŚLANKA Jacek 52SŁUPSKM-OPEN Nordic Walking2M 32Nordic Walking00:55:41.40+00:20:0811:085,4
35ANTOSIAK Grzegorz 43FALE TEAMSŁUPSKM-OPEN Bieg31M 33Bieg00:55:48.30+00:20:1511:095,4
36BRZEZIŃSKA Agnieszka 7SŁUPSKK-OPEN Nordic Walking1K 3Nordic Walking00:56:06.25+00:20:3311:135,3
37ADAMIEC Marek 2W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKASŁUPSKM-OPEN Bieg32M 34Bieg00:56:09.80+00:20:3611:135,3
38SZMIGIERO Arkadiusz 74W. P. K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN Bieg33M 35Bieg00:56:16.30+00:20:4311:155,3
39RACZYŃSKI Roman 61SŁUPSKM-OPEN Bieg34M 36Bieg00:56:29.60+00:20:5611:175,3
40KWAŚNIAK Zdzisław 463 FALE SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN Bieg35M 37Bieg00:56:39.50+00:21:0611:195,3
41SZUDARSKI Edward 76DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKM-OPEN Nordic Walking3M 38Nordic Walking00:56:55.15+00:21:2111:235,3
42DĄBROWSKA Romualda 11SKRĘOWANEKRĘPA SŁUPSKAK-OPEN Nordic Walking2K 4Nordic Walking00:57:03.90+00:21:3011:245,3
43ZIELONKA Mateusz 90BALTIC SEALS/ 7BOWDAMNICAM-OPEN Bieg36M 39Bieg00:57:11.65+00:21:3811:265,2
44SZMIGIERO Sebastian 75BIEGAMPOLESIESŁUPSKM-OPEN Bieg37M 40Bieg00:57:20.25+00:21:4711:285,2
45RUDNIK Janina 65SLUPSKK-OPEN Nordic Walking3K 5Nordic Walking00:58:44.55+00:23:1111:445,1
46KRZYŻANEK Marcin 45GARDNA WIELKAM-OPEN Bieg38M 41Bieg00:58:53.90+00:23:2011:465,1
47KULESZA Marzena 109BIEG Z RANA SŁUPSKK-OPEN Bieg3K 6Bieg00:58:54.40+00:23:2111:465,1
48ŻĄDEŁEK Jarek 91MACHOWINOM-OPEN Bieg39M 42Bieg00:58:56.30+00:23:2311:475,1
49CHALECKI Piotr 107STRZELINOM-OPEN Bieg40M 43Bieg00:59:19.15+00:23:4511:515,1
50MACIEJEWSKI Tomasz 51NIGHT WOLVES SŁUPSKUSTKAM-OPEN Nordic Walking4M 44Nordic Walking00:59:29.10+00:23:5511:535,0
51LEWANDOWSKI Adam 49W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAM-OPEN Bieg41M 45Bieg00:59:52.35+00:24:1911:585,0
52ŚMIGIEL Magdalena 77SKRĘPOWANEKRĘPA SŁUPSKAK-OPEN Nordic Walking4K 7Nordic Walking01:00:21.00+00:24:4712:045,0
53HENRYK Brzeziński 21SŁUPSKM-OPEN Nordic Walking5M 46Nordic Walking01:00:46.45+00:25:1312:094,9
54KĘSIK Agnieszka 33ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKK-OPEN Bieg4K 8Bieg01:01:10.40+00:25:3712:144,9
55TRUSIAK Miłosz 94SŁUPSKM-OPEN Bieg42M 47Bieg01:01:11.35+00:25:3812:144,9
56ADAMCZYK Aleksandra 1SKRĘPOWANEKRĘPA SŁUPSKAK-OPEN Nordic Walking5K 9Nordic Walking01:01:24.10+00:25:5012:164,9
57LEWANDOWSKA Maria 48W.P.K SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN Bieg5K 10Bieg01:01:31.55+00:25:5812:184,9
58KWIATEK Ireneusz 47IRU75/K.M SZCZEBA CZELADŹBĘDZINM-OPEN Bieg43M 48Bieg01:02:41.20+00:27:0712:324,8
59WEILAND Agnieszka 82NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK-OPEN Bieg6K 11Bieg01:03:42.00+00:28:0812:444,7
60KLEJDYSZ Beata 35SŁUPSKK-OPEN Bieg7K 12Bieg01:03:42.15+00:28:0812:444,7
61CZERWIŃSKA Anna 10SŁUPSKK-OPEN Bieg8K 13Bieg01:03:42.60+00:28:0912:444,7
62TRUSIAK Agnieszka 79NIGHT VOLWES ULTRA RUNNERSSŁUPSKK-OPEN Bieg9K 14Bieg01:03:42.65+00:28:0912:444,7
63KLIMCZAK Agnieszka 110K-OPEN Bieg10K 15Bieg01:03:53.75+00:28:2012:464,7
64KOT Daniel 40KOT TEAMSLUPSKM-OPEN Bieg44M 49Bieg01:03:58.80+00:28:2512:474,7
65RODZIEWICZ Wioletta 105USTKAK-OPEN Nordic Walking6K 16Nordic Walking01:04:01.10+00:28:2712:484,7
66URBAN Ewelina 81GMINA SŁUPSKDĘBNICA KASZUBSKAK-OPEN Bieg11K 17Bieg01:04:08.40+00:28:3512:494,7
67NAGÓRSKA Dorota 55SŁUPSKK-OPEN Nordic Walking7K 18Nordic Walking01:04:36.40+00:29:0312:554,6
68KOCOŃ Sylwia 37SIEMIANICEK-OPEN Nordic Walking8K 19Nordic Walking01:04:44.85+00:29:1112:564,6
69CHRISTYNIUK Piotr 99SŁUPSKM-OPEN Bieg45M 50Bieg01:04:54.85+00:29:2112:584,6
70ZALEWSKI Grzegorz 88W.P.K. SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN Bieg46M 51Bieg01:04:58.30+00:29:2512:594,6
71KONKEL Joanna 39MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNOSŁAWNOK-OPEN Bieg12K 20Bieg01:05:38.00+00:30:0413:074,6
72OSIŃSKI Wojciech 57TEAMZABIEGANEDNISŁUPSKM-OPEN Bieg47M 52Bieg01:06:01.75+00:30:2813:124,5
73MURAWSKI Rafał 54MYWYONISŁUPSKM-OPEN Bieg48M 53Bieg01:06:08.75+00:30:3513:134,5
74ŁUKASIK Anna 50SŁUPSKK-OPEN Nordic Walking9K 21Nordic Walking01:06:30.20+00:30:5613:184,5
75WIŚNIEWSKA Monika 85BIEGAJĄCE GASTRO DZIKIUSTKAK-OPEN Bieg13K 22Bieg01:08:01.05+00:32:2713:364,4
76FRUBA Karina 17STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWOK-OPEN Bieg14K 23Bieg01:08:13.55+00:32:4013:384,4
77SKIBIŃSKI Rafał 68AJ TEAMSŁUPSKM-OPEN Bieg49M 54Bieg01:08:15.70+00:32:4213:394,4
78HORBACZ Iwona 22SŁUPSKK-OPEN Nordic Walking10K 24Nordic Walking01:09:27.75+00:33:5413:534,3
79KARAŚ Radosław 30TERMO SOL TEAMSŁUPSKM-OPEN Bieg50M 55Bieg01:09:42.45+00:34:0913:564,3
80BORODZIUK Aneta 6SŁUPSKK-OPEN Bieg15K 25Bieg01:10:40.75+00:35:0714:084,2
81ZDANOWICZ Marta 89DWA KIJE SŁUPSKSŁUPSKK-OPEN Nordic Walking11K 26Nordic Walking01:10:52.80+00:35:1914:104,2
82KOCH Katarzyna 36SŁUPSKK-OPEN Nordic Walking12K 27Nordic Walking01:11:29.75+00:35:5614:174,2
83KRZESZOWSKI Łukasz 43GASTRO DZIKISŁUPSKM-OPEN Bieg51M 56Bieg01:11:53.55+00:36:2014:224,2
84KARWASZ Krzysztof 32KWAKOWOM-OPEN Bieg52M 57Bieg01:12:11.70+00:36:3814:264,2
85ISKRA Joanna 24USTKAK-OPEN Bieg16K 28Bieg01:14:39.45+00:39:0614:554,0
86KOCUR Monika 38SŁUPSKK-OPEN Bieg17K 29Bieg01:14:39.55+00:39:0614:554,0
87SMOLIŃSKA Edyta 69SMOLIŃSCY TEAMGŁOBINOK-OPEN Nordic Walking13K 30Nordic Walking01:15:36.75+00:40:0315:074,0
87ROSIAK Ewa 104SŁUPSKK-OPEN Nordic Walking13K 30Nordic Walking01:15:36.75+00:40:0315:074,0
89MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 533FALE TEAMSŁUPSKK-OPEN Bieg18K 32Bieg01:15:51.20+00:40:1715:104,0
90SAGAŁA Patrycja 97SŁUPSKK-OPEN Bieg19K 33Bieg01:15:52.85+00:40:1915:104,0
91ROZENTAL Basia 64SŁUPSKK-OPEN Bieg20K 34Bieg01:15:55.45+00:40:2215:114,0
92KAMIŃSKA Monika 28SŁUPSKK-OPEN Bieg21K 35Bieg01:15:55.90+00:40:2215:114,0
93ANDRZEJCZYK Ewelina 3SŁUPSKK-OPEN Bieg22K 36Bieg01:15:56.75+00:40:2315:114,0
94RAHOZA Szymon 62¸¸ANANASY¸¸SIEMIANICEM-OPEN Bieg53M 58Bieg01:15:56.90+00:40:2315:114,0
95WYSZECKA Anna 87SŁUPSKK-OPEN Bieg23K 37Bieg01:15:57.00+00:40:2315:113,9
96WOJCIŃSKA Iwona 86SŁUPSKK-OPEN Bieg24K 38Bieg01:15:57.10+00:40:2315:113,9
97KAMIŃSKI Marcin 29SLUPSKM-OPEN Bieg54M 59Bieg01:15:57.15+00:40:2315:113,9
98BURMAN Tomasz 100¸¸ANANASY¸¸SŁUPSKM-OPEN Bieg55M 60Bieg01:15:57.45+00:40:2415:113,9
99LUBIŃSKA Liliana 111NIGHT RUNNERSSŁUPSKK-OPEN Bieg25K 39Bieg01:17:01.60+00:41:2815:243,9
100KOWALCZYK Justyna 42W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKAK-OPEN Bieg26K 40Bieg01:19:59.80+00:44:2615:593,8
101KRYGIER Ireneusz 108WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN Bieg56M 61Bieg01:20:02.15+00:44:2816:003,7
102KARAŚ Agnieszka 31TERMO SOL TEAMSŁUPSKK-OPEN Nordic Walking15K 41Nordic Walking01:21:23.15+00:45:4916:163,7
103BIERNAT KWIATEK Joanna 5BĘDZINBĘDZINK-OPEN Nordic Walking16K 42Nordic Walking01:21:27.50+00:45:5416:173,7
104KOT Iwona 41KOT TEAMSLUPSKK-OPEN Nordic Walking17K 43Nordic Walking01:22:01.50+00:46:2816:243,7
105GZIK Seweryn 96WPKUSTKAM-OPEN Bieg57M 62Bieg01:24:53.05+00:49:1916:583,5
106GZIK Radosław 95WPK SŁOŃ TEAMUSTKAM-OPEN Bieg58M 63Bieg01:24:53.50+00:49:2016:583,5
107TURCZYN Grzegorz 80WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKM-OPEN Bieg59M 64Bieg01:24:55.00+00:49:2116:593,5
Niesklasyfikowani
DNCLEWANDOWSKA Kaja 112SŁUPSKK-OPEN Nordic WalkingNordic Walking00:37:27.900:008,0
DNCJUSTEK Adam 101NORDIK WALKINGSŁUPSKM-OPEN Nordic WalkingNordic Walking00:37:28.150:008,0
Znaleziono 109 wynik(ów)