Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-15
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 110 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 510
Wystartowało : 454
Nie ukończyło : 53
Ukończyło : 401
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuA9
15km
A11
40km
A13
70km
A14
85km
A15
98km
Czas
netto
110km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1MAŁYGA Grzegorz 3323RMT TEAM PROWROCŁAWSenior II M - 30 1M 12021-07-16 19:00:0501:30:3903:49:3007:15:4208:54:3510:22:4011:36:09.50 6:199,5
2ŠTVERÁK Tomáš 3474INOV-8 TEAMZUBŘÍSenior I M - 20 1M 22021-07-16 19:00:0301:25:4503:47:0107:19:2209:04:0310:38:2811:51:07.90+00:14:586:279,3
3JUREK Michał 3175RMT TEAM PROWROCŁAWSenior II M - 30 2M 32021-07-16 19:00:0501:27:5303:49:3407:33:5709:16:5610:46:0511:59:08.30+00:22:586:329,2
4WENTA Marta 3470KASZUBSKA PONIEWIERKACHMIELNOSenior II K - 301K 12021-07-16 19:00:0401:31:0604:08:2907:53:5909:40:2011:10:4312:25:21.60+00:49:126:468,9
5SZCZEPAŃSKI Andrzej 3494WILD SKUNKSZIELONA GORAMasters M - 40 1M 42021-07-16 19:00:0401:35:1404:07:1007:58:0109:46:0011:26:3312:52:26.00+01:16:167:018,5
6ŁUKSZA Robert 3216POZNAŃWeteran I M - 50 1M 52021-07-16 19:00:0601:34:2904:11:2408:00:5209:51:1011:34:0612:59:00.35+01:22:507:048,5
7MORMUL Przemek 3389DSVKRAKOWMasters M - 40 2M 62021-07-16 19:00:0501:34:2004:08:3208:01:0309:51:0811:36:3113:03:09.25+01:26:597:078,4
8ŚCIESZKA Wojciech 330613 ELT KRAKÓW - BALICEKRAKÓWMasters M - 40 3M 72021-07-16 19:00:0501:36:3804:28:0908:23:5610:14:0211:49:2813:05:44.35+01:29:347:088,4
9KAMERDUŁA Łukasz 3077#TEAMCZTERYSTRUŻKAMasters M - 40 4M 82021-07-16 19:00:0301:32:0104:18:0608:24:4710:19:2312:07:0313:18:42.90+01:42:337:158,3
10SZAFRAŃSKI Jan 3480PANTHERS WROCŁAWWROCŁAWMasters M - 40 5M 92021-07-16 19:00:1601:36:1704:12:1708:06:2410:10:2412:01:5113:21:02.80+01:44:537:168,2
11WIERZCHOWIAK Karolina 3009WARSZAWASenior I K - 201K 22021-07-16 19:00:1701:39:4904:23:2608:24:4810:22:1512:04:5213:26:14.20+01:50:047:198,2
12ROSOLSKI Dawid 3193KOŚCIANSenior II M - 30 3M 102021-07-16 19:00:4901:44:3404:37:4708:48:0810:45:3812:28:2113:45:59.55+02:09:507:308,0
13MICHALSKI Piotrek 3132WROCŁAWSenior II M - 30 4M 112021-07-16 19:00:4201:38:1804:28:1208:40:1710:40:5912:24:5313:56:27.65+02:20:187:367,9
14JĘDRZEJKO Tomasz 3472KS SPRONT BIELSKO-BIAŁA_SIDOR TEAM POLSKAJANOWICEMasters M - 40 6M 122021-07-16 19:00:0501:42:4409:07:0411:06:2612:47:3914:02:01.80+02:25:527:397,8
15SZRAMOWIAT Marek 3433BRITALWÓWEK ŚLĄSKIMasters M - 40 7M 132021-07-16 19:00:2601:42:2704:38:0909:06:0811:03:2412:47:3414:08:59.65+02:32:507:437,8
16ARDELLI Ewa 3280BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIABIELAWAMasters K - 401K 32021-07-16 19:19:0301:46:4504:46:5809:01:1710:59:3812:48:1314:10:36.20+02:34:267:437,8
17BUŁANOW Leszek 3467HIPOLITÓWWeteran I M - 50 2M 142021-07-16 19:00:0401:41:0304:38:3609:03:2411:03:5412:57:3914:19:08.55+02:42:597:487,7
18WIERZBOWY Przemek 3292KOKO DŻAMBO I DO PRZODUNAMYSŁÓWSenior II M - 30 5M 152021-07-16 19:00:5101:48:3904:55:0509:15:0511:15:1113:07:1314:19:23.85+02:43:147:487,7
19STYPUŁKOWSKI Darek 3483WARSZAWAWeteran I M - 50 3M 162021-07-16 19:00:0601:40:5604:41:3809:12:0711:06:3212:54:2914:20:19.55+02:44:107:497,7
20WYLĘGA Dominik 3293KS GEPARD KĘPNOMROCZEŃSenior II M - 30 6M 172021-07-16 19:00:4601:42:1404:37:5209:05:5011:05:4913:06:4214:27:22.05+02:51:127:537,6
21POPRAWSKI Mateusz 3191KILIŃSKIEGO TEAMBOJANOWOSenior II M - 30 7M 182021-07-16 19:03:1801:47:3304:54:4109:12:3311:21:2413:04:5014:31:08.30+02:54:587:557,6
22GRUSZKA Aleksandra 3401WILD ULTRA WARRIORSBOGUSZÓW-GORCESenior II K - 302K 42021-07-16 19:14:2501:52:2405:05:1909:27:1211:23:2913:10:5614:38:22.35+03:02:127:597,5
23SCHUSTER Martin 3361CZAJLANDIAKRAKÓWSenior II M - 30 8M 192021-07-16 19:00:1401:38:1204:46:1409:11:5511:12:0013:12:4014:42:18.00+03:06:088:017,5
24KUPIŃSKI Cezary 3108MOCNA GRUPA CEZARA/SBRT WROCŁAWWROCŁAWWeteran I M - 50 4M 202021-07-16 19:00:4101:44:5404:48:3409:10:5511:16:4313:15:0314:42:50.90+03:06:418:017,5
25ŚLEZIAK Jarek 3332DANIEL WOSIK TERVEL TEAM ZŁOTY STOKZŁOTY STOKMasters M - 40 8M 212021-07-16 19:00:3601:43:4604:44:5209:16:1711:22:4713:23:0714:46:45.25+03:10:358:037,4
26KARAMON Marcin 3340OPOLEMasters M - 40 9M 222021-07-16 19:02:5201:45:3704:57:1809:28:3311:31:5713:23:1814:49:07.85+03:12:588:047,4
27MIKULSKI Grzegorz 3318CHOROSZCZMasters M - 40 10M 232021-07-16 19:00:3101:43:5604:44:5509:11:4911:19:4413:20:4714:50:14.90+03:14:058:057,4
28OTRĘBSKI Maciej 3325VEGE RUNNERSKRAKÓWSenior II M - 30 9M 242021-07-16 19:00:3001:47:5604:54:0709:24:0611:37:3113:30:3714:54:41.45+03:18:318:087,4
29EFIMOV Aleksandr 3316VEGE RUNNERSKRAKÓWSenior II M - 30 10M 252021-07-16 19:00:2901:47:5504:54:0809:24:0511:36:4013:30:3814:54:42.85+03:18:338:087,4
30STEFANIAK Łukasz 3382SZCZECINMasters M - 40 11M 262021-07-16 19:02:0101:44:0204:49:5309:28:3111:36:0713:29:5014:55:48.90+03:19:398:087,4
31KRYGIER Tomasz 3265EUROCASHŻNINSenior I M - 20 2M 272021-07-16 19:05:2401:56:0005:04:2009:30:3011:33:4813:27:1814:57:19.15+03:21:098:097,4
32GUZERA Justyna 3103MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II K - 303K 52021-07-16 19:01:5702:00:4005:07:4709:33:5711:37:1813:30:2415:01:21.30+03:25:118:117,3
33BORYCKI Łukasz 3284BIEGAJĄCE WŁÓCZYKIJEKIELCESenior II M - 30 11M 282021-07-16 19:03:3001:51:5404:52:4809:27:3511:34:1413:39:1115:02:59.90+03:26:508:127,3
34ŚLUSARCZYK Katarzyna 3398OLSZYNASenior II K - 304K 62021-07-16 19:03:5301:51:2805:10:0409:54:1111:50:5813:40:0415:03:24.00+03:27:148:127,3
35CHMIELOWIEC Daniel 3195GORLICKA GRUPA BIEGOWASZYMBARKSenior II M - 30 12M 292021-07-16 19:02:5601:45:2304:50:4509:32:5211:38:4513:39:5115:04:26.20+03:28:168:137,3
36SKROBAŁA Dariusz 3333KB SOBÓTKABOLECHOWOMasters M - 40 12M 302021-07-16 19:00:1701:43:1204:55:5709:21:5911:36:5013:34:5015:09:38.75+03:33:298:167,3
37ŚLIŻ Sylwia 3412SIECHNICESenior II K - 305K 72021-07-16 19:00:2001:56:3504:55:5909:26:0211:39:0313:41:3115:13:47.30+03:37:378:187,2
38RINK Jan 3144BOLKÓWMasters M - 40 13M 312021-07-16 19:00:5701:47:3105:13:0410:01:1812:18:0214:03:4615:18:29.05+03:42:198:207,2
39SCHRODER Patryk 3355ZIELONA GÓRAMasters M - 40 14M 322021-07-16 19:02:1101:56:5105:19:5910:00:5212:04:5513:58:4615:20:07.75+03:43:588:217,2
40OSTROWSKI Marcin 3179PZU SPORT TEAMWARSZAWASenior II M - 30 13M 332021-07-16 19:04:4202:01:1905:13:1809:38:4111:57:4813:57:3715:20:28.25+03:44:188:227,2
41JÓZEF Tomasz 3087DĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 14M 342021-07-16 19:00:4101:48:4304:59:2409:41:1211:53:1413:51:4315:21:24.25+03:45:148:227,2
42PASTUSZKA Marek 3439ŁÓDŹSenior II M - 30 15M 352021-07-16 19:00:5201:40:2404:49:0709:29:4113:45:5415:22:02.05+03:45:528:227,2
43KOWALSKI Łukasz 3221MARELLIGIERAŁTOWICEMasters M - 40 15M 362021-07-16 19:01:4301:55:3205:12:1509:44:2512:04:2513:59:0415:22:56.90+03:46:478:237,2
44NESTOROWICZ Marek 3270KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOKĘTRZYNWeteran I M - 50 5M 372021-07-16 19:00:2601:42:3504:50:2610:04:2612:08:4214:00:1015:32:22.30+03:56:128:287,1
45MICHALSKA Agnieszka 3413OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 402K 82021-07-16 19:02:1401:48:5005:01:5909:49:2412:20:1214:19:0015:43:12.20+04:07:028:347,0
46SIWEK Jarek 3208SZCZECINMasters M - 40 16M 382021-07-16 19:00:3001:50:2105:15:5409:52:3212:21:3014:21:0215:48:41.75+04:12:328:377,0
47BARCZAK Robert 3415MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWMasters M - 40 17M 392021-07-16 19:05:4701:59:1805:14:0409:57:5612:17:0514:15:4815:49:32.95+04:13:238:377,0
48WITKE-ORLIKOWSKA Marta 3376POZNANSenior II K - 306K 92021-07-16 19:04:4801:57:2105:14:4709:59:5312:12:4514:16:2115:49:36.10+04:13:268:377,0
49FRANKIEWICZ Artur 3374GLIWICESenior II M - 30 16M 402021-07-16 19:10:0702:01:5805:14:0410:13:0712:15:3914:24:4615:52:03.45+04:15:538:396,9
50MARKOWSKI Tomasz 3220RYKOWISKO TEAMGRABINASenior II M - 30 17M 412021-07-16 19:04:2701:54:0905:17:0510:07:1012:32:0014:30:4315:52:09.70+04:16:008:396,9
51GÓRNA Anita 3341LPP TEAMKRAKÓWSenior II K - 307K 102021-07-16 19:02:4502:00:4105:14:5509:43:4012:09:3314:20:2315:54:47.70+04:18:388:406,9
52WINIARSKI Andrzej 3420DXTREEMWARSZAWAMasters M - 40 18M 422021-07-16 19:01:1501:46:5204:58:4909:51:5912:16:2714:27:3715:58:58.80+04:22:498:436,9
53CHYBOWSKI Jarek 3244ŁÓDŹMasters M - 40 19M 432021-07-16 19:00:5901:54:3105:20:0210:32:3312:36:2214:35:3615:59:44.80+04:23:358:436,9
54MIREK Grzegorz 3448MOVE STUDIOKRAKÓWMasters M - 40 20M 442021-07-16 19:05:0401:57:4005:13:0809:51:0112:09:4614:17:5116:04:57.45+04:28:478:466,8
55ROSTAFIŃSKI Jerzy 3477WASZA WYSOKOŚĆ / MILO OF CLIMBINGWARSZAWASenior II M - 30 18M 452021-07-16 19:01:4502:02:3305:19:4410:22:3912:42:3114:42:0516:05:54.55+04:29:458:466,8
56TOKARCZYK Marcin 3313NYSAMasters M - 40 21M 462021-07-16 19:00:2501:51:1105:05:2409:53:5412:06:5814:23:2116:06:03.50+04:29:548:466,8
57HARASIUK Adam 3432ALIANCA DE MISERICORDIA EQUIPE DE CORRIDAWROCŁAWSenior II M - 30 19M 472021-07-16 19:00:0601:39:1204:51:4809:53:0314:38:5816:07:33.30+04:31:238:476,8
58ŁUCJANEK Andrzej 3170KAJA TEAMWARSZAWAMasters M - 40 22M 482021-07-16 19:34:1901:46:2104:57:0609:19:1411:59:3814:31:0316:12:24.60+04:36:158:506,8
59KOPCZYŃSKI Łukasz 3099K-TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 20M 492021-07-16 19:00:4001:59:4905:47:1910:40:2212:47:0314:44:3816:16:51.45+04:40:418:526,8
60GWOZDECKI Tomasz 3089PRZEDWOJEWSKI TEAMWROCLAWSenior II M - 30 21M 502021-07-16 19:00:4001:59:4705:47:2010:40:2312:46:4014:44:5316:16:52.00+04:40:428:526,8
61KARCZ Tomasz 3476TEALTREE.PLSTRZEGOMMasters M - 40 23M 512021-07-16 19:14:1102:02:0305:23:2910:16:4212:40:1214:40:0116:17:31.20+04:41:218:536,8
62MARZEC Karolina 3315DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOMasters K - 403K 112021-07-16 19:03:5301:51:4005:02:4010:03:1912:25:3314:40:3016:20:23.30+04:44:138:546,7
63OBRZUD Krzysztof 3255BOŻEPOLE WIELKIEMasters M - 40 24M 522021-07-16 19:04:3601:59:0205:29:2610:22:2712:39:4514:39:4416:24:23.25+04:48:138:566,7
64ŻABIEREK Tomasz 3447GORZÓW WLKP.Masters M - 40 25M 532021-07-16 19:04:0801:59:2805:25:2710:30:2312:58:3514:56:1016:25:36.55+04:49:278:576,7
65BOROWSKA Karolina 3142MONIA GYMSZCZECINSenior II K - 308K 122021-07-16 19:01:2001:56:4205:28:3110:22:2412:55:2714:58:0216:29:20.90+04:53:118:596,7
66CIENIAWSKI Piotr 3092CSRGBYTOMMasters M - 40 26M 542021-07-16 19:04:2501:54:3405:14:3010:26:2212:45:2714:52:4416:29:35.75+04:53:268:596,7
67ZERZUT Jarosław 3225SZCZECINWeteran I M - 50 6M 552021-07-16 19:11:1901:57:1205:26:0310:14:1512:42:2414:48:0716:34:27.10+04:58:179:026,6
68GOŁĘBIEWSKA Katarzyna 3450GLIWICEMasters K - 404K 132021-07-16 19:00:0501:49:1605:11:4710:04:4812:47:2115:03:1916:36:43.65+05:00:349:036,6
69SOWA Dariusz 3213RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY/CZARNECKI RUN TEAMRZESZÓWWeteran II M - 601M 562021-07-16 19:00:4902:09:1805:42:3010:35:3013:00:5215:06:0216:41:59.55+05:05:509:066,6
70GULCZYŃSKI Tomasz 3425ZIELONKASenior II M - 30 22M 572021-07-16 19:01:1001:52:0705:22:4510:29:0412:58:4915:14:3016:43:21.00+05:07:119:076,6
71CZYŚCIAK Krzysztof 3346KB SOBÓTKAŻÓRAWINAMasters M - 40 27M 582021-07-16 19:04:1401:52:3005:19:3910:16:5012:45:1914:52:2816:43:27.15+05:07:179:076,6
72KONIECZNA Paulina 3263CH10CHOSZCZNOSenior II K - 309K 142021-07-16 19:01:4401:50:4605:10:1010:03:1012:47:0815:01:4116:44:15.70+05:08:069:076,6
73LISIK Wojciech 3017KS WINORĄBIEŃ ABMasters M - 40 28M 592021-07-16 19:05:1102:05:4105:41:3210:35:1413:02:2615:12:1016:44:41.05+05:08:319:086,6
74LOREK Adam 3033LESZNOMasters M - 40 29M 602021-07-16 19:00:2401:50:5005:15:1410:12:5312:34:2115:06:4516:45:15.85+05:09:069:086,6
75PODBIELSKI Krystian 3098KAJA TEAMWARSZAWAMasters M - 40 30M 612021-07-16 19:01:2101:51:1605:12:2109:52:0512:32:3015:03:4416:45:22.25+05:09:129:086,6
76MANELSKI Pawel 3118WARSZAWASenior II M - 30 23M 622021-07-16 19:04:3902:06:0305:42:3810:38:0113:07:4115:19:5716:50:21.70+05:14:129:116,5
77ZORAN Henryk 3254RUDA ŚLĄSKAWeteran I M - 50 7M 632021-07-16 19:04:2002:13:2406:03:5211:12:3913:22:5315:21:2416:53:42.55+05:17:339:126,5
78NOGA Krystian 3051FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior II M - 30 24M 642021-07-16 19:03:4101:59:4705:28:3210:32:0213:08:3515:22:2016:56:20.30+05:20:109:146,5
79POLNIK Rafał 3031FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior II M - 30 25M 652021-07-16 19:03:4101:59:4005:28:3110:32:0213:10:1115:22:2016:56:20.60+05:20:119:146,5
80SZYMCZYK Michał 3148DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAMasters M - 40 31M 662021-07-16 19:16:2202:17:2306:05:4811:00:0313:17:0215:20:2016:57:15.30+05:21:059:146,5
81WAŃKOWICZ Adrian 3233BRZEG DOLNYSenior II M - 30 26M 672021-07-16 19:00:1601:59:4505:41:5010:41:0913:07:1315:23:0616:58:03.60+05:21:549:156,5
82ZIMNY Tomasz 3168SZCZECINWeteran II M - 602M 682021-07-16 19:11:1801:59:3805:46:4410:41:4313:03:5815:14:3516:59:22.60+05:23:139:166,5
83WIERZBIŃSKI Karol 3488ULTRADZICZKI I ULTRALISICZKIPIASECZNOMasters M - 40 32M 692021-07-16 19:00:4302:06:4506:08:5310:57:3013:22:2715:27:0016:59:51.35+05:23:419:166,5
84BEDNARSKA Kaśka 3072BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEMasters K - 405K 152021-07-16 19:03:2802:10:2805:52:3310:29:1512:45:0515:06:1517:00:06.95+05:23:579:166,5
85IGNACZAK Marek 30201ON1 TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 27M 702021-07-16 19:01:3302:04:1205:50:3510:48:0713:20:5415:29:0017:01:16.30+05:25:069:176,5
86ZIOBROWSKI Mateusz 3252ZIELONA GÓRASenior II M - 30 28M 712021-07-16 19:04:3802:08:0805:46:3410:59:3513:17:5815:14:0417:02:14.20+05:26:049:176,5
87HELWICH Pawel 3330HERLEVSenior II M - 30 29M 722021-07-16 19:00:3001:42:2204:55:4209:45:5812:32:4015:13:4317:02:31.75+05:26:229:176,5
88GARBOWSKA Monika 3186COMPAŃEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters K - 406K 162021-07-16 19:02:0802:08:0906:05:2711:02:1713:30:3915:34:2517:03:15.30+05:27:059:186,5
89FALDZINSKI Bartosz 3396POLACY BIEGAJA W NLEINDHOVENSenior II M - 30 30M 732021-07-16 19:05:2602:14:4905:47:4610:49:0213:24:1115:26:5117:05:09.85+05:29:009:196,4
90TOKARZ Robert 3194TARNÓWMasters M - 40 33M 742021-07-16 19:02:3401:55:1005:29:0510:48:1013:19:3615:32:2717:06:12.80+05:30:039:196,4
91WOJEWODA Maciek 3305VEGE RUNNERSJEZIERZYCESenior II M - 30 31M 752021-07-16 19:05:0702:01:2805:48:1010:49:2813:21:4815:33:0017:06:39.05+05:30:299:196,4
92LUBIK Adam 3427POZNAŃSenior II M - 30 32M 762021-07-16 19:01:1201:56:2105:22:5510:37:1313:13:4915:25:4717:06:46.95+05:30:379:206,4
93WODZIŃSKA Danuta 3107INSTRUKTOR BIEGANIA TEAMKRAPKOWICEMasters K - 407K 172021-07-16 19:00:5501:58:4205:30:3010:20:0613:06:5015:26:2317:07:26.00+05:31:169:206,4
94PARSZEWSKA Aleksandra 3328BYTOMSenior II K - 3010K 182021-07-16 19:01:4102:09:2205:45:3010:47:0513:12:2215:23:5717:08:12.40+05:32:029:206,4
95KANIA Marcin 3210GLIWICESenior I M - 20 3M 772021-07-16 19:05:2801:50:0005:13:0110:35:0113:10:4415:27:4917:09:48.75+05:33:399:216,4
96PRZYSTOLIK Magdalena 3365KATOWICESenior II K - 3011K 192021-07-16 19:01:3402:08:1405:51:4010:53:0013:25:1815:36:0517:10:12.90+05:34:039:216,4
97BIAŁECKI Zbyszek 3348ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹWeteran I M - 50 8M 782021-07-16 19:00:4001:57:1905:34:4810:55:3213:19:0115:31:5917:10:49.85+05:34:409:226,4
98BRZOZOWSKI Rafał 3496KŁODZKOMasters M - 40 34M 792021-07-16 19:02:1002:03:4605:30:1910:40:0213:10:4515:24:5917:12:02.60+05:35:539:226,4
99FINKBEINER Lukasz 3485HURAGAN LIGOTAKATOWICESenior II M - 30 33M 802021-07-16 19:00:3702:03:0805:32:1610:42:0013:15:4615:32:1117:12:26.10+05:36:169:236,4
100NOWAK Krystian 3105NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLKUŚLINSenior I M - 20 4M 812021-07-16 19:01:1702:02:1205:37:5010:36:2413:17:4515:31:5917:13:15.30+05:37:059:236,4
101SZCZEPAŃSKI Sebastian 3404KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters M - 40 35M 822021-07-16 19:05:0002:06:3205:50:1910:55:4813:36:5215:37:1217:15:28.95+05:39:199:246,4
102TOMASZEWSKI Michał 3140OPOLEMasters M - 40 36M 832021-07-16 19:16:2702:09:3205:45:4210:47:4813:17:0115:33:3917:15:36.30+05:39:269:246,4
103ZALEWSKI Daniel 3038SUSZSenior I M - 20 5M 842021-07-16 19:00:3001:53:3005:23:2110:47:1113:16:5015:32:5917:16:56.65+05:40:479:256,4
104ANTKOWIAK Monika 3509MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II K - 3012K 202021-07-16 19:03:4602:06:5305:57:0611:02:0513:24:1615:34:2817:17:56.90+05:41:479:266,4
105ANTKOWIAK Michał 3508MUAY RUNNING TEAMMUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 34M 852021-07-16 19:03:4602:06:5405:57:0711:02:0713:24:1915:34:2617:17:57.50+05:41:489:266,4
106STROJEK Grzegorz 3334PRZEMKÓWMasters M - 40 37M 862021-07-16 19:02:3801:56:0505:42:0110:52:5413:18:3215:34:0117:18:37.50+05:42:289:266,4
107MOSKAŁA Remigiusz 3468WARSZAWAMasters M - 40 38M 872021-07-16 19:04:0802:12:0405:57:3110:55:1313:24:1515:35:2417:19:09.80+05:43:009:266,4
108PRZYBYSZ Ryszard 3076ŻORYWeteran I M - 50 9M 882021-07-16 19:07:0802:09:2705:53:5511:17:5513:46:0415:48:5817:21:30.35+05:45:209:286,3
109KOCEMBA Kamil 3189KĘCKIE HARPAGANYKOBIERNICESenior II M - 30 35M 892021-07-16 19:07:0902:09:2705:53:5511:17:5513:46:1215:48:5817:21:30.55+05:45:219:286,3
110PIWOWARCZYK Wojciech 3211DZIABONG TEAMROKIETNICASenior II M - 30 36M 902021-07-16 19:02:3601:56:0505:22:4310:33:3613:05:1715:31:0917:21:56.40+05:45:469:286,3
111PIECZARA Błażej 3357HARPAGAN BEASTJAWORZNOMasters M - 40 39M 912021-07-16 19:00:2701:50:5805:19:1710:44:3113:28:0615:43:0617:21:56.90+05:45:479:286,3
112CHOJECKI Paweł 3047ZBUCKI RUCHZBUCZYNWeteran I M - 50 10M 922021-07-16 19:01:1201:57:5905:39:5910:46:3013:16:5715:37:3317:22:00.25+05:45:509:286,3
113DZIURKA Rafal 3459SKAVEN DANMARKTARMMasters M - 40 40M 932021-07-16 19:04:3502:11:4105:46:3611:01:5913:31:5315:54:5817:22:19.30+05:46:099:286,3
114TONDYTKO Piotr 3493KŁODZKOWeteran I M - 50 11M 942021-07-16 19:02:1102:03:5305:30:1710:40:0013:09:4315:27:4917:22:21.30+05:46:119:286,3
115WESOŁEK Marek 3177SENTEWROCŁAWMasters M - 40 41M 952021-07-16 19:10:0602:02:2105:28:0710:27:4713:14:1815:26:5417:22:38.25+05:46:289:286,3
116SOKOŁOWSKI Marcin 3128MOSINASenior II M - 30 37M 962021-07-16 19:05:0802:09:5605:51:5810:53:0513:29:3015:41:3917:22:49.70+05:46:409:286,3
117ROJEWSKI Paweł 3032EVERRUNŁÓDŹSenior II M - 30 38M 972021-07-16 19:03:0901:46:1805:17:2810:34:3513:09:1515:35:4217:22:58.35+05:46:489:286,3
118KUBLIK Łukasz 3062WROCŁAWSenior I M - 20 6M 982021-07-16 19:04:4101:50:4805:07:3910:41:3813:17:1315:35:0317:23:14.75+05:47:059:296,3
119NAPIERAŁA Marcin 3044BIEGAJĄCE KREJZOLEKOZIEGŁOWYMasters M - 40 42M 992021-07-16 19:04:0602:08:1306:04:2811:20:5613:48:1415:51:3217:24:31.50+05:48:229:296,3
120SURDEL Dawid 3164BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCESenior II M - 30 39M 1002021-07-16 19:03:3001:52:0505:10:4710:29:1312:55:5915:22:1117:28:06.75+05:51:579:316,3
121KOŁODZIEJ Paweł 3056CZERNICAMasters M - 40 43M 1012021-07-16 19:05:4602:02:4005:46:5611:08:0713:27:4715:43:5117:28:13.10+05:52:039:316,3
122NĘDZUSIAK Dariusz 3471DBN SUKURSALEKSANDRÓW KUJAWSKIWeteran I M - 50 12M 1022021-07-16 19:04:2602:06:2805:47:5210:58:0413:30:5815:42:3017:28:40.40+05:52:309:326,3
123GRZEŚKOWIAK Zbigniew 3258JUTROSINMasters M - 40 44M 1032021-07-16 19:05:1302:09:4906:48:5911:38:1613:56:0715:54:4017:28:50.75+05:52:419:326,3
124MIELNIK Krzysztof 3023LESZ NO LIMITS RUNNERSLIPNOMasters M - 40 45M 1042021-07-16 19:00:2302:03:2505:43:5011:03:5313:40:4115:56:1717:29:16.45+05:53:069:326,3
125KOSTRZEWSKI Sławomir 3109OPOLEMasters M - 40 46M 1052021-07-16 19:00:2501:49:1205:16:2611:30:4813:53:5015:56:0417:30:01.05+05:53:519:326,3
126GRYS Paweł 3101WAWRZYNTEAMWROCŁAWSenior II M - 30 40M 1062021-07-16 19:06:1502:14:0406:03:2210:51:5913:39:3515:54:5117:30:14.35+05:54:049:326,3
127JAKUBCZYK Rafał 3353TRIBOYSLUBOŃMasters M - 40 47M 1072021-07-16 19:05:0602:07:2805:53:1911:11:4813:33:0315:45:4817:31:35.15+05:55:259:336,3
128KUBICA Bartosz 3445WISŁA WIELKAMasters M - 40 48M 1082021-07-16 19:10:2002:04:4305:40:4110:55:0713:35:2115:49:4717:34:23.85+05:58:149:356,3
129HAMPEL Hubert 3338ZIELONA GÓRASenior I M - 20 7M 1092021-07-16 19:04:3802:08:0705:46:3611:00:0013:28:3415:54:5517:35:11.90+05:59:029:356,3
130ZIELIŃSKI Bartek 3377TT SZCZECINSZCZECINWeteran I M - 50 13M 1102021-07-16 19:06:0502:17:3805:57:2010:54:3113:27:5815:52:2317:37:00.00+06:00:509:366,2
131JOVANOVIĆ-DOBRZYŃSKA Marta 3446BIAŁE BŁOTASenior I K - 202K 212021-07-16 19:01:3402:21:3006:33:5211:39:4214:10:2416:13:0217:39:44.90+06:03:359:386,2
132RYBARCZYK Ilona 3153SPARTA RUNNERSKOŁOSenior II K - 3013K 222021-07-16 19:00:2001:57:5305:17:5110:18:2913:10:4315:34:4517:40:42.05+06:04:329:386,2
133ŁĘCKI Piotr 3436BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 49M 1112021-07-16 19:01:4601:49:0805:08:0010:33:1813:11:1615:39:5017:41:37.55+06:05:289:396,2
134BIAŁAS Tomek 3253CONSULTASCHORZÓWMasters M - 40 50M 1122021-07-16 19:00:3602:02:0605:51:1011:26:0713:50:3516:04:5417:47:01.95+06:10:529:426,2
135MELLER Wojciech 3182DRUŻYNA WILKADYWITYMasters M - 40 51M 1132021-07-16 19:03:1902:14:5806:40:3112:00:2914:15:4916:18:1717:49:14.80+06:13:059:436,2
136DŻUGAN Witold 3409POZNANWeteran I M - 50 14M 1142021-07-16 19:04:5702:11:1605:59:0211:21:3311:34:2216:15:4717:51:03.70+06:14:549:446,2
137GĄSZCZAK Mariusz 3086KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 52M 1152021-07-16 19:01:4202:11:0806:08:0911:26:0713:51:4316:05:0717:51:56.00+06:15:469:446,2
138ŁUCZYŃSKI Maciej 3288KŁODAWAMasters M - 40 53M 1162021-07-16 19:03:5902:04:4205:29:0210:40:0413:20:2015:53:3117:52:01.35+06:15:519:446,2
139BRODA Dominik 3053WROCŁAWSenior II M - 30 41M 1172021-07-16 19:01:4401:51:0205:31:4111:30:4713:55:0716:03:0017:52:32.40+06:16:229:456,2
140ŁUKAWSKI Krzysztof 3188ŚWIEBODZICESenior II M - 30 42M 1182021-07-16 19:05:2102:15:1206:04:4711:16:0413:44:4616:13:5117:53:55.90+06:17:469:456,1
141BATOR Michał 3001#SOBASTEAMNADOLICE WIELKIESenior II M - 30 43M 1192021-07-16 19:04:1202:15:5805:50:5510:58:2613:50:4816:14:3417:54:28.70+06:18:199:466,1
142ISZCZAK Kazimierz 3190SZCZECINMasters M - 40 54M 1202021-07-16 19:00:3402:02:0505:58:3411:11:3513:48:1016:04:3317:54:33.15+06:18:239:466,1
143LECHAŃSKI Łukasz 3397KS ULTRA TEAM ŁÓDŹŁÓDŹMasters M - 40 55M 1212021-07-16 19:00:4701:54:4405:20:1310:45:4213:37:0916:15:4817:55:10.50+06:19:019:466,1
144OLSZEWSKI Jarosław 3367NIGHT RUNNERSPOZNAŃWeteran I M - 50 15M 1222021-07-16 19:06:4202:07:1906:03:5711:45:2614:15:2416:24:3217:55:23.45+06:19:139:466,1
145KOZICZAK Katarzyna 3078WROCŁAWSenior II K - 3014K 232021-07-16 19:06:1802:14:0505:56:2910:56:3713:45:2216:07:3317:56:28.30+06:20:189:476,1
146DORNIAK Jarosław 3117PZU SPORT TEAMWROCŁAWMasters M - 40 56M 1232021-07-16 19:05:2502:06:0005:42:3311:31:1114:10:3916:26:2217:58:37.95+06:22:289:486,1
147PLEWA Sylwia 3286RKS PIŁA PODLASIEPIŁAWeteran K - 501K 242021-07-16 19:04:0102:08:1806:12:5411:46:0214:11:0816:22:1418:00:17.35+06:24:079:496,1
148RADZIWOŃ Anna 3082GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters K - 408K 252021-07-16 19:03:2502:16:2206:16:0411:28:0914:06:1516:17:4118:00:32.95+06:24:239:496,1
149JURA Mariusz 3490ZŁOWIESZCZE ZGRZYTNIĘCIE ZWIERACZAŁÓDŹMasters M - 40 57M 1242021-07-16 19:03:1202:09:2206:08:2011:32:5014:04:0316:22:1718:06:54.75+06:30:459:526,1
150GRYCMAN Magda 3040SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAMasters K - 409K 262021-07-16 19:01:3002:07:0205:56:3411:14:5213:50:5616:17:5218:07:09.75+06:31:009:526,1
151SZCZERBAL Agnieszka 3052TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4010K 272021-07-16 19:03:0402:18:3206:14:2811:29:5214:06:2516:19:4618:08:07.65+06:31:589:536,1
152QUIRINI Ewa 3393NOWY TARGSenior II K - 3015K 282021-07-16 19:05:1902:14:5406:04:1511:34:3514:04:5316:24:0418:08:58.10+06:32:489:536,1
153ANZEL Dawid 3026KURZĘTNIK BIEGAOLSZTYNSenior II M - 30 44M 1252021-07-16 19:05:0502:22:5206:24:4911:32:5214:01:4316:21:0418:10:21.45+06:34:119:546,1
154BOROWSKA-NAJDEREK Paulina 3067WLKP MOUNTAINS ULTRA /FREE RUNROKIETNICAMasters K - 4011K 292021-07-16 19:03:0901:58:5105:29:1710:43:0813:24:0616:03:0518:11:54.65+06:35:459:556,0
155ŁĄK Tomasz 3134NOAWROCŁAWMasters M - 40 58M 1262021-07-16 19:03:0002:00:1405:53:1911:32:1614:39:0616:53:5018:12:47.65+06:36:389:566,0
156MICHALSKI Marek 3414OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 59M 1272021-07-16 19:02:1502:12:2006:10:1111:55:4814:21:4416:33:0218:12:51.35+06:36:419:566,0
157KAMIŃSKI Daniel 3027KS GRUCHAOZORKÓWSenior II M - 30 45M 1282021-07-16 19:04:0001:59:3105:47:2711:17:3814:10:4116:31:2818:13:58.25+06:37:489:566,0
158WINNIK Ela 3424MROWINOSenior II K - 3016K 302021-07-16 19:00:3101:58:3705:31:5510:45:4613:27:0016:05:4218:14:12.70+06:38:039:566,0
159NOWAK Bartłomiej 3319ZIELONKISenior I M - 20 8M 1292021-07-16 19:02:0402:14:4706:10:5411:38:4114:15:2316:32:5018:15:01.25+06:38:519:576,0
160ZGOŁA Przemysław 3029TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEWeteran I M - 50 16M 1302021-07-16 19:03:0502:18:3306:14:3111:34:2514:08:5716:25:5918:22:54.25+06:46:4410:016,0
161JACHIMOWSKI Jarosław 3218POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKSenior II M - 30 46M 1312021-07-16 19:13:0702:18:4906:33:1411:53:3714:38:2716:50:4118:23:42.90+06:47:3310:026,0
162CEBRAT Ewa 3024SOSNOWIECMasters K - 4012K 312021-07-16 19:13:0402:18:5206:33:3011:53:4014:38:4216:50:4318:23:44.90+06:47:3510:026,0
163SUDUŁ Jarosław 3310WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 60M 1322021-07-16 19:04:0102:07:3806:00:5011:12:5114:07:4016:29:2018:23:57.20+06:47:4710:026,0
164MUCHA Michał 3119QCE SPARTY - MONIA GYMSZCZECINMasters M - 40 61M 1332021-07-16 19:01:1402:03:5005:45:5510:58:5914:00:2816:25:5518:24:36.55+06:48:2710:026,0
165ŁATAK - SKRABUT Basia 3080MUSTANGIGLIWICEMasters K - 4013K 322021-07-16 19:02:0802:08:2806:08:2411:14:4414:09:2316:29:4218:25:48.80+06:49:3910:036,0
166KORECKI Andrzej 3241ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄMUROWANIECMasters M - 40 62M 1342021-07-16 19:02:3402:08:1506:13:4611:48:5114:33:4316:39:5118:28:33.55+06:52:2410:046,0
167ŚNIEGOCKA Magdalena 3326TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4014K 332021-07-16 19:00:3202:19:2106:43:3712:13:1114:28:3116:45:2318:29:47.60+06:53:3810:055,9
168MACIEJEWICZ Krzysztof 3014K2TERESPOLWeteran I M - 50 17M 1352021-07-16 19:05:3802:14:0806:08:3111:29:5414:25:4616:53:3218:30:13.20+06:54:0310:055,9
168JARZYNKA Krzysztof 3055K2LUBLINWeteran I M - 50 17M 1352021-07-16 19:05:3802:14:0506:08:2911:29:5314:25:4016:53:3118:30:13.20+06:54:0310:055,9
170WYDRYCH Barbara 3434PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZSenior II K - 3017K 342021-07-16 19:00:3302:15:4606:24:1111:43:5414:15:1116:37:5418:30:20.25+06:54:1010:055,9
171MARCHWICKI Arkadiusz 3291FEHLAU RUN TEAMPOZNANMasters M - 40 63M 1372021-07-16 19:05:0202:15:3206:11:2011:46:2314:32:0416:49:0918:31:36.45+06:55:2610:065,9
172SMYK Kamil 3256GDAŃSKSenior II M - 30 47M 1382021-07-16 19:04:2901:59:0905:47:2711:13:1514:11:2116:37:2618:32:00.15+06:55:5010:065,9
173MARGOL Paweł 3373WROCŁAWSenior II M - 30 48M 1392021-07-16 19:05:5002:04:1010:18:3313:24:3416:36:0518:34:13.40+06:58:0310:075,9
174KORYTEK Piotr 3120WITKOWO BIEGAWITKOWOMasters M - 40 64M 1402021-07-16 19:03:0802:03:5705:37:0610:55:0513:50:1016:33:5318:34:47.90+06:58:3810:085,9
175GRZESZCZAK Marek 3473LUBLINWeteran II M - 603M 1412021-07-16 19:05:1302:17:2506:02:5311:09:2914:18:4316:48:4018:34:55.30+06:58:4510:085,9
176GORALEWSKI Mateusz 3215ZABOROWSenior II M - 30 49M 1422021-07-16 19:02:4202:05:5706:00:0411:13:3613:51:0516:29:2618:35:02.35+06:58:5210:085,9
177WALCZAK Dariusz 3196OLKUSZBIEGABOLESŁAWMasters M - 40 65M 1432021-07-16 19:05:4502:12:2705:57:4511:34:5914:11:2916:40:0418:37:24.80+07:01:1510:095,9
178WALCZAK Agnieszka 3217OLKUSZBIEGABOLESŁAWMasters K - 4015K 352021-07-16 19:05:4402:09:1605:57:4511:35:0114:11:3416:40:0718:37:25.85+07:01:1610:095,9
179BULIKOWSKI Tomasz 3277SZCZECINMasters M - 40 66M 1442021-07-16 19:03:1302:06:3705:58:4711:14:1114:01:1716:38:0318:42:29.45+07:06:1910:125,9
180ORLICZ Michał 3123WARSZAWAWeteran I M - 50 19M 1452021-07-16 19:04:3602:00:3705:47:4711:27:3314:10:0916:52:0118:44:03.75+07:07:5410:135,9
181GRZYWACZ Rafał 3369NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 50M 1462021-07-16 19:06:3802:00:2505:45:5611:33:3614:19:1317:01:2018:44:54.25+07:08:4410:135,9
182SMOŁUCH Tomasz 3178SAINT-GOBAIN SQUADOLKUSZMasters M - 40 67M 1472021-07-16 19:12:5602:15:0706:10:1611:34:1314:14:5516:45:5118:45:33.25+07:09:2310:135,9
183RADZIWOŃ Krzysiek 3088GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters M - 40 68M 1482021-07-16 19:03:2602:16:2606:25:1911:54:2214:42:0216:55:4818:46:04.35+07:09:5410:145,9
184KLONOWSKI Sławomir 3096WAŁCZMasters M - 40 69M 1492021-07-16 19:04:4302:08:0506:06:5012:09:4114:26:5317:09:3818:46:23.05+07:10:1310:145,9
185NOWACKI Michał 3417MORSY POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 70M 1502021-07-16 19:03:4602:17:4306:15:1911:22:3214:18:3316:45:3018:47:03.00+07:10:5310:145,9
186ZIMNIEWICZ Jacek 3309SZCZYTNIKIMasters M - 40 71M 1512021-07-16 19:03:4702:17:4606:15:2111:22:3214:19:0316:45:3018:47:03.20+07:10:5310:145,9
187SIERŻANT Karol 3356FIKU-MIKU GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 72M 1522021-07-16 19:02:4102:01:4005:54:3711:35:3214:19:4617:05:1818:48:38.90+07:12:2910:155,8
188KACZYŃSKI Artur 3500WARSZAWAMasters M - 40 73M 1532021-07-16 19:04:4602:04:1206:06:3311:38:3614:26:2116:57:2018:51:23.20+07:15:1310:175,8
189STODULSKI Krzysztof 3283ULTRA KUTNOKRZYŻANÓWMasters M - 40 74M 1542021-07-16 19:01:0702:03:0505:49:3011:33:3414:14:3016:58:2718:55:41.30+07:19:3110:195,8
190KUCHARSKI Waldemar 3285TT-SZCZECINSZCZECINWeteran I M - 50 20M 1552021-07-16 19:06:2602:12:5705:55:4111:43:3314:39:2917:10:0218:55:55.65+07:19:4610:195,8
191GAŁKA Jacek 3166VEGE RUNNERSŻMIGRÓDMasters M - 40 75M 1562021-07-16 19:05:1002:12:1906:05:1811:50:2414:47:1917:16:0318:57:01.00+07:20:5110:205,8
192WAROWNY Dawid 3271WAWRZYNTEAMSIODŁKOWICEMasters M - 40 76M 1572021-07-16 19:03:2502:07:1905:58:3911:46:3514:39:4217:13:0118:58:59.25+07:22:4910:215,8
193AZAREWICZ Grzegorz 3489GDAŃSKMasters M - 40 77M 1582021-07-16 19:05:0302:08:4106:05:3012:00:0114:46:4817:17:2318:59:56.45+07:23:4610:215,8
194KONOPKA Bartosz 3479BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWMasters M - 40 78M 1592021-07-16 19:00:5302:03:4305:46:5111:22:0914:23:2516:58:3119:00:29.25+07:24:1910:225,8
195JAUMOTTE Laurent 3461UNIQAPRAHAMasters M - 40 79M 1602021-07-16 19:02:3701:55:2405:18:5810:56:4714:00:3316:52:2019:01:44.45+07:25:3410:225,8
196LEWANDOWSKA Marlena 3364PODGÓRZ TORUŃTORUŃMasters K - 4016K 362021-07-16 19:00:5502:03:5706:02:3311:36:5914:15:0517:09:3119:03:50.85+07:27:4110:235,8
197CURZYDŁO Bogdan 3192POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKMasters M - 40 80M 1612021-07-16 19:13:0702:19:5106:33:1411:56:5214:44:0817:20:5019:03:58.75+07:27:4910:235,8
198DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 3018SANOKSenior II K - 3018K 372021-07-16 19:13:0702:19:5606:33:1611:58:1814:44:3217:20:5319:03:59.15+07:27:4910:235,8
199LEŚNIAK-POPIEL Marta 3110POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKMasters K - 4017K 382021-07-16 19:13:0502:20:0106:33:3011:56:5514:44:1417:20:5219:04:01.05+07:27:5110:245,8
200ZYGNER Sławomir 3030LEŚNE DZIKI PGBTWORZANICEWeteran I M - 50 21M 1622021-07-16 19:13:4002:05:5006:06:2111:43:3714:30:1216:54:0719:12:31.55+07:36:2210:285,7
201LESZCZYŃSKI Krzysztof 3104PODLASIAKIBIAŁYSTOKMasters M - 40 81M 1632021-07-16 19:05:4902:13:3806:12:0111:25:5714:42:0417:21:2119:15:48.20+07:39:3810:305,7
202KIERSKI Dariusz 3060PSZCZYNAWeteran I M - 50 22M 1642021-07-16 19:02:2302:14:5506:22:5312:10:1515:06:1117:39:5919:22:24.05+07:46:1410:345,7
203BARAN Stanisław 3403SAINT-GOBAIN SQUADCIEŚLINMasters M - 40 82M 1652021-07-16 19:12:3502:10:4206:10:3611:37:2914:55:5117:27:2019:22:57.20+07:46:4710:345,7
204PRZEWŁOKA Wojciech 3399SAINT-GOBAIN SQUADKOLBARKMasters M - 40 83M 1662021-07-16 19:12:3402:14:1706:07:3611:37:2814:54:2917:26:5819:22:59.85+07:46:5010:345,7
205ŁABĘDZKI Mariusz 3046STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAMSTARGARDMasters M - 40 84M 1672021-07-16 19:28:3302:21:1106:40:4112:31:2915:21:3917:37:1319:23:35.35+07:47:2510:345,7
206BEDNARCZYK Bogusław 3497PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWWeteran I M - 50 23M 1682021-07-16 19:05:5902:21:1706:37:5512:42:4815:29:5417:47:0019:23:58.35+07:47:4810:345,7
207PIĄTOŃ Piotr 3224NIEPOŁOMICE BIEGAJĄWIELICZKAMasters M - 40 85M 1692021-07-16 19:03:1002:07:3505:55:4811:24:1014:43:3717:35:1119:25:05.05+07:48:5510:355,7
208RYBACKI Dariusz 3202NAUCZYCIELSIERADZMasters M - 40 86M 1702021-07-16 19:08:1702:11:2206:28:1212:17:4515:12:2917:44:4019:25:35.50+07:49:2610:355,7
209WOSZCZAK Zbigniew 3407STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran I M - 50 24M 1712021-07-16 19:02:0602:30:1806:58:4112:28:3915:22:0617:46:1819:29:46.20+07:53:3610:385,6
210WOSZCZAK Jolanta 3408STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran K - 502K 392021-07-16 19:02:0402:30:5306:58:5312:28:4115:23:2317:46:2019:29:47.55+07:53:3810:385,6
211GRZESIAK Mateusz 3387KLUB AAMIANOWICESenior II M - 30 51M 1722021-07-16 19:01:3102:15:5606:37:3112:24:3715:12:4617:40:4819:29:55.70+07:53:4610:385,6
212BIAŁEK Adam 3484ŁÓDŹWeteran I M - 50 25M 1732021-07-16 19:04:1202:22:5006:44:3112:32:0115:17:1017:44:0819:32:51.60+07:56:4210:395,6
213BALCERZAK Mariusz 3320DROGA DO ULTRA / SZAKALE BAŁUTŁÓDŹMasters M - 40 87M 1742021-07-16 19:04:1002:22:5106:44:3312:32:0415:17:1617:44:1419:32:54.05+07:56:4410:395,6
214NOWAK Jarosław 3441ŁOMNICAWeteran I M - 50 26M 1752021-07-16 19:22:4602:13:4606:23:2412:05:2314:56:0917:43:1219:33:46.40+07:57:3610:405,6
215GRABOWICZ Paweł 3444SIEKIERKI WIELKIEMasters M - 40 88M 1762021-07-16 19:22:4602:19:1706:23:2612:05:2315:04:5617:43:1019:33:47.25+07:57:3710:405,6
216LITEWKA Jacek 3421KUMPLE ŻWIRKAWIELKA WIEŚMasters M - 40 89M 1772021-07-16 19:05:0002:06:3006:07:5912:05:0315:03:2117:43:4519:38:50.85+08:02:4110:435,6
217GŁÓWKA Maciej 3264KARWIANYSenior II M - 30 52M 1782021-07-16 19:05:0102:16:3906:36:4412:36:1415:35:3118:00:1219:39:50.80+08:03:4110:435,6
218GARSTKA Zbigniew 3281WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIMasters M - 40 90M 1792021-07-16 19:02:5602:12:3906:43:5012:34:5415:18:1918:01:3419:42:36.20+08:06:2610:455,6
219ZDANOWICZ Elżbieta 3223VEGE RUNNERSWROCŁAWMasters K - 4018K 402021-07-16 19:04:4902:18:2406:35:0912:20:1515:16:0017:52:3719:42:46.15+08:06:3610:455,6
220KOBIEC Elzbieta 3405GÓRNOMasters K - 4019K 412021-07-16 19:00:4502:10:3606:34:4912:12:2415:13:3717:51:3919:42:59.25+08:06:4910:455,6
221MINIUR Jacek 3406KIELCEWeteran I M - 50 27M 1802021-07-16 19:00:4502:10:3706:34:5012:12:2415:13:4717:51:4019:43:00.15+08:06:5010:455,6
222WÓJCIK Artur 3050W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 91M 1812021-07-16 19:04:1902:06:2905:50:3011:33:3317:17:2519:43:32.70+08:07:2310:455,6
223SUROWIEC Robert 3419GORZÓW WIELKOPOLSKIWeteran I M - 50 28M 1822021-07-16 19:05:2402:18:3906:34:2412:24:3115:23:3018:02:2819:46:11.25+08:10:0110:475,6
224KACZMAREK Dagmara 3462HURAGAN LIGOTAKATOWICESenior II K - 3019K 422021-07-16 19:05:1302:20:5306:39:0212:05:1714:58:2317:53:4919:51:23.00+08:15:1310:495,5
225GŁADYSZ Robert 3167SCE24.PLBIELAWAMasters M - 40 92M 1832021-07-16 19:03:2202:10:3606:08:2112:11:4915:18:0818:05:1919:56:28.70+08:20:1910:525,5
226RYBCZYŃSKI Przemysław 3048KRAKÓWWeteran I M - 50 29M 1842021-07-16 19:03:2202:10:3306:08:1712:11:4815:17:5118:05:1719:56:29.30+08:20:1910:525,5
227SZYMKOWIAK Mariusz 3203WRONKIWeteran I M - 50 30M 1852021-07-16 19:02:5702:09:2306:08:4212:12:1315:18:2118:05:4219:56:53.30+08:20:4310:525,5
228MUCHA Adam 3261BORÓWIECWeteran I M - 50 31M 1862021-07-16 19:03:4802:14:5006:26:2112:22:0915:27:2418:02:4819:59:42.50+08:23:3310:545,5
229BUDKOWSKI Kamil 3478SIECHNICESenior II M - 30 53M 1872021-07-16 19:05:0202:07:1206:25:5212:30:2315:20:3517:54:1020:08:47.85+08:32:3810:595,5
230DUDEK Bartłomiej 335912TRI.PLWARSZAWASenior II M - 30 54M 1882021-07-16 19:09:5402:35:0106:42:5512:15:5015:12:3417:53:0420:10:24.75+08:34:1511:005,5
231ŚLUZEK Mirosław 3095WARSZAWAWeteran I M - 50 32M 1892021-07-16 19:01:1802:08:1206:34:3312:13:1915:21:5318:05:5820:15:41.85+08:39:3211:035,4
232SADOWSKI Grzegorz 3058NA WYBIEGUGDAŃSKSenior II M - 30 55M 1902021-07-16 19:04:1502:08:2706:29:5812:30:4615:16:1817:59:3620:18:49.55+08:42:4011:045,4
233BURZYŃSKA Ewelina 3084NATURA BIEDRUSKOBIEDRUSKOMasters K - 4020K 432021-07-16 19:01:4002:18:0406:38:4313:03:0215:49:5418:21:4020:18:53.90+08:42:4411:045,4
234SZYSZŁOWSKI Waldemar 3206PATOBIEGACZEPOZNAŃSenior II M - 30 56M 1912021-07-16 19:04:0102:08:1706:12:5311:47:0814:53:4317:50:5520:19:01.95+08:42:5211:045,4
235IGNASZEWSKI Michał 3042DRUŻYNA SZPIKURADZYNYSenior II M - 30 57M 1922021-07-16 19:04:1102:23:3406:41:5212:26:0115:18:1318:22:0520:26:27.50+08:50:1811:085,4
236WOJTAS Ryszard 3073WĄGROWIECWeteran I M - 50 33M 1932021-07-16 19:04:1102:23:3606:41:5412:26:0115:18:2918:22:1520:26:30.00+08:50:2011:095,4
237PĘKALA Julita 3295RYTWIANYMasters K - 4021K 442021-07-16 19:01:3202:15:5306:43:2212:47:1015:53:2118:26:0220:26:46.10+08:50:3611:095,4
238HOFSTRA Tsjeard 3430WOMMELSMasters M - 40 93M 1942021-07-16 19:05:3602:16:2806:11:2511:39:5415:14:5118:11:5120:27:21.65+08:51:1211:095,4
239BUJLIS Eugeniusz 3443GIENO BIEGAWRÓBLOWICEMasters M - 40 94M 1952021-07-16 19:06:1202:12:1306:51:4113:06:0916:16:3518:34:1120:28:17.30+08:52:0711:095,4
240ZAJĄC Rafał 3437KP ZIELONA GÓRABYTOM ODZAŃSKISenior II M - 30 58M 1962021-07-16 19:34:1202:12:0706:23:4512:28:5415:49:5618:26:2420:29:26.45+08:53:1611:105,4
241SŁAWOMIR Chyliński 3321NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOWeteran I M - 50 34M 1972021-07-16 19:34:1202:12:1006:23:5612:35:3715:50:0118:27:1320:29:26.55+08:53:1711:105,4
242KUŻEL Adrian 3204NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOMasters M - 40 95M 1982021-07-16 19:34:1302:12:0706:23:4812:29:0115:50:0618:31:0620:29:26.95+08:53:1711:105,4
243NOWICKI Marek 3174PORANNI BIEGACZEDOBRZYKOWICEWeteran I M - 50 35M 1992021-07-16 19:10:0602:21:0106:34:5912:26:5615:28:4918:19:5620:30:39.60+08:54:3011:115,4
244WOŹNIAK Paweł 3037ENDORFINA WSCHOWADĘBOWA ŁĘKAMasters M - 40 96M 2002021-07-16 19:25:2002:14:0706:57:2112:53:3815:59:1218:31:1020:33:18.90+08:57:0911:125,4
245DEKIERT Agnieszka 3411LUBINMasters K - 4022K 452021-07-16 19:04:4902:18:2206:35:1112:21:1415:17:0318:21:1120:33:41.75+08:57:3211:125,3
246BAR Aleksandra 3449GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEMasters K - 4023K 462021-07-16 19:00:3902:09:3806:23:2412:12:2115:17:4518:29:2120:34:13.35+08:58:0311:135,3
247ZBYRYT Marek 3150AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAWeteran I M - 50 36M 2012021-07-16 19:00:4202:11:5006:27:5812:34:3415:18:3418:02:5320:34:41.60+08:58:3211:135,3
248DEIGSLER Przemyslaw 3155POZNAŃMasters M - 40 97M 2022021-07-16 19:03:0902:09:3106:19:5112:20:3118:22:3220:35:20.30+08:59:1011:135,3
249ZAMBRZYCKI Maciej 3344SAP LABS POLAND TEAMGLIWICEMasters M - 40 98M 2032021-07-16 19:01:4302:09:1805:52:5211:57:5715:17:0218:15:5220:36:59.75+09:00:5011:145,3
250KOSIERKIEWICZ Grzegorz 3501KIELCEMasters M - 40 99M 2042021-07-16 19:01:2302:21:1706:42:2812:51:0915:51:0718:37:2220:38:32.30+09:02:2211:155,3
251SKŁADZIEŃ Bartosz 3339WARSZAWASenior II M - 30 59M 2052021-07-16 19:03:0402:07:5405:50:0311:32:0814:46:3418:08:0420:43:32.40+09:07:2211:185,3
252JAKUBIEC Bartłomiej 3294ROZPIERDOLSIWROCŁAWSenior II M - 30 60M 2062021-07-16 19:03:0102:07:5405:49:5811:32:1414:39:3618:09:3120:43:36.05+09:07:2611:185,3
253JEKA Mateusz 3312***** ***WROCŁAWSenior II M - 30 61M 2072021-07-16 19:02:5802:07:5405:50:0711:32:1114:39:4418:08:0820:43:37.75+09:07:2811:185,3
254NIKEL Jacek 3458SOSNOWIECSenior II M - 30 62M 2082021-07-16 19:07:5002:18:0406:36:3412:48:1115:37:4218:37:0620:46:57.60+09:10:4811:205,3
255KRAŃSKA Sandra 3440KRAKÓWSenior II K - 3020K 472021-07-16 19:07:4102:18:0906:36:4512:48:2115:45:0018:37:1520:47:50.40+09:11:4011:205,3
256PRONOBIS-PROŃSKI Michał 3102SLOW JOGGINGWARSZAWAMasters M - 40 100M 2092021-07-16 19:05:3902:10:3606:38:5512:50:1215:59:2118:31:5820:49:13.10+09:13:0311:215,3
257RABSCH Patrycja 3068POZNAŃSenior II K - 3021K 482021-07-16 19:04:4302:30:5406:43:5512:44:0015:52:4318:38:2620:49:13.70+09:13:0411:215,3
258PAKUŁA Konrad 3371WITKOWOSenior II M - 30 63M 2102021-07-16 19:05:3702:00:3105:47:5112:20:5716:00:1318:50:1320:50:23.85+09:14:1411:225,3
259BIELECKI Damian 3372KIELCESenior I M - 20 9M 2112021-07-16 19:05:3702:00:3005:47:5012:20:5616:00:2418:50:1620:50:23.90+09:14:1411:225,3
260PIĄTEK Tomasz 3146WILD BUCHAYSPISARZOWICEMasters M - 40 101M 2122021-07-16 19:00:3102:10:5306:17:0112:09:0215:14:0718:28:3120:50:49.35+09:14:3911:225,3
261BATOR Monika 3019WARSZAWASenior II K - 3022K 492021-07-16 19:00:4002:11:2806:29:1912:30:3415:38:2918:39:0720:52:41.05+09:16:3111:235,3
262NOWAK Rafał 3400NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWSenior II M - 30 64M 2132021-07-16 19:16:5802:26:2106:54:5512:50:5215:53:3018:49:0120:53:56.25+09:17:4611:235,3
263PASISZ Artur 3360NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters M - 40 102M 2142021-07-16 19:16:5202:27:3306:55:1312:53:4615:54:4218:46:0820:54:04.40+09:17:5411:245,3
264KUPIEC Maciej 3061#ŻEBERKATEAMIWINYMasters M - 40 103M 2152021-07-16 19:06:2302:19:3106:50:1812:50:0215:58:2018:50:2620:55:06.30+09:18:5611:245,3
265PIOTROWSKI Michał 3115#ŻEBERKATEAMWROCŁAWMasters M - 40 104M 2162021-07-16 19:06:2202:19:3506:50:1612:49:5215:58:1018:58:4420:55:07.70+09:18:5811:245,3
266PÓŁGRABIA Dawid 3151#ŻEBERKATEAMWROCŁAWMasters M - 40 105M 2172021-07-16 19:06:2002:19:3606:50:1612:50:0115:58:2018:50:1420:55:09.70+09:19:0011:245,3
267NAPIERAŁA Katarzyna 3426SUCHY LASMasters K - 4024K 502021-07-16 19:01:3802:18:1106:39:0013:23:5416:35:1019:09:1920:55:44.05+09:19:3411:245,3
268DOBEK Tomasz 3268BIEGAMPŁOCKTEAMPŁOCKWeteran I M - 50 37M 2182021-07-16 19:08:2002:18:5406:22:3612:32:0315:28:2618:26:3820:55:56.00+09:19:4611:255,3
269MALIK Robert 3013NEWATERWROCŁAWMasters M - 40 106M 2192021-07-16 19:05:3502:25:3906:39:1112:33:0016:08:3418:51:1020:56:25.80+09:20:1611:255,3
270RZEPKA Aleksandra 3116WKURW_TEAMWARSZAWASenior II K - 3023K 512021-07-16 19:00:3602:09:5906:38:2812:47:5616:17:3418:54:2820:56:40.90+09:20:3111:255,3
271WITEK Eryk 3138QCE SPARTY - MONIA GYMSZCZECINMasters M - 40 107M 2202021-07-16 19:01:1602:03:5106:08:1712:16:1215:18:2518:24:5720:57:20.05+09:21:1011:255,2
272WRONA Sylwester 3388KRAKÓWMasters M - 40 108M 2212021-07-16 19:05:1402:11:2406:26:2912:16:0315:39:5218:42:1820:57:26.45+09:21:1611:255,2
273WILK Jarosław 3147BEMOWO BIEGAWARSAWAWeteran I M - 50 38M 2222021-07-16 19:00:3802:08:3406:29:2112:36:3815:37:3618:39:0720:57:56.80+09:21:4711:265,2
274GAWLAS Przemysław 3507MŁYNÓWMasters M - 40 109M 2232021-07-16 19:40:4802:20:4606:43:3812:38:1215:43:4618:48:4920:58:12.55+09:22:0311:265,2
275STAJNIAK-STELIGA Izabela 3214OBORYGENIWILCZYNMasters K - 4025K 522021-07-16 19:26:4402:56:1507:55:0613:58:0116:53:5419:19:0321:00:01.30+09:23:5111:275,2
276POLIWKA Mariusz 3300FITNESS PIEKARY LEGNICASPALONAMasters M - 40 110M 2242021-07-16 19:06:3202:10:1506:29:3013:29:0816:31:2819:15:2721:00:31.30+09:24:2111:275,2
277KRUPIŃSKI Marek 3503DĄBROWSKI TEAM/ MARO RUNNEROSTROŁĘKASenior I M - 20 10M 2252021-07-16 19:00:3101:51:3606:02:1213:06:0416:06:0018:43:3221:02:35.50+09:26:2611:285,2
278RUDY Iwona 3299WARSZAWASenior II K - 3024K 532021-07-16 19:00:4002:11:3206:29:1912:30:3415:40:3418:39:0421:06:08.80+09:29:5911:305,2
279GRZYB Krzysztof 3245KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD/ SMASHING PĄPKINSPOZNAŃMasters M - 40 111M 2262021-07-16 19:12:0202:34:2607:42:0513:46:2416:40:1919:13:4821:07:35.70+09:31:2611:315,2
280SZMYT Piotr 3273WLKP MOUNTAINS ULTRAPOZNANMasters M - 40 112M 2272021-07-16 19:03:3302:15:3606:49:1113:06:0816:15:2619:12:4821:10:06.45+09:33:5611:325,2
281ZYZAŃSKI Andrzej 3331ZIZUWROCŁAWMasters M - 40 113M 2282021-07-16 19:03:3302:15:4806:49:0713:06:0516:15:2919:12:4921:10:21.15+09:34:1111:325,2
282RZYHA Hubert 3262RUNNER'S POWERMOŚCIENICASenior II M - 30 65M 2292021-07-16 19:03:5602:28:5606:44:4012:23:0715:34:4018:51:1021:10:26.00+09:34:1611:325,2
283MRÓZ Anna 3395POZNAŃSenior II K - 3025K 542021-07-16 19:03:5902:28:5006:44:3912:23:0415:34:3318:51:0721:10:29.40+09:34:1911:325,2
284MAĆKOWIAK Łukasz 3345MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 66M 2302021-07-16 19:01:5902:04:1906:17:2312:29:4015:39:1918:37:5021:12:16.85+09:36:0711:335,2
285STRZYŻEWSKI Paweł 3028BEMOWO BIEGAWARSZAWAMasters M - 40 114M 2312021-07-16 19:00:3802:11:3206:29:2012:36:3815:38:3918:39:0421:13:36.95+09:37:2711:345,2
286GAŃSKA-KARAMON Monika Gańska-Karamon 3121BEMOWO BIEGAWARSZAWAMasters K - 4026K 552021-07-16 19:00:3802:11:2306:29:1912:30:3615:37:4018:39:1021:13:39.85+09:37:3011:345,2
287SERWADCZAK Marek 3491DROGOSZOWICEWeteran I M - 50 39M 2322021-07-16 19:02:0002:17:5406:39:0513:02:4816:11:2519:04:5621:14:51.80+09:38:4211:355,2
288BIELEŃ Agnieszka 3428OWOCBIEGATEAM/MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 3026K 562021-07-16 19:03:4602:23:5406:41:0913:06:0416:01:1018:53:2421:16:50.20+09:40:4011:365,2
289LUBANSKI Mateusz 3431TEAM ZABIEGANEDNIJOZEFOWSenior I M - 20 11M 2332021-07-16 19:02:5302:14:4706:37:3712:56:3116:35:1619:25:3221:17:34.70+09:41:2511:365,2
290SILSKA Sylwia 3230POTASZEMasters K - 4027K 572021-07-16 19:05:5202:27:2007:20:0613:24:3716:24:1119:09:1921:19:09.45+09:42:5911:375,2
291WÓJCICKI Kamil 3460EX TEAMLISIECICESenior II M - 30 67M 2342021-07-16 19:02:1302:15:2306:53:5213:18:3416:46:3519:31:0421:25:46.65+09:49:3711:415,1
292GÓRCZYŃSKI Rafał 3090NOWY TOMYŚLMasters M - 40 115M 2352021-07-16 19:01:2002:15:5306:47:2913:09:3516:42:1619:34:1721:29:12.10+09:53:0211:435,1
293RECZUCH Adam 3317WROCŁAWMasters M - 40 116M 23611:47:3621:30:40.45+09:54:3011:445,1
294HAMOT Artur 3131BIEGOWA KUŹNIASARNÓWSenior II M - 30 68M 2372021-07-16 19:01:1002:15:4606:44:1113:21:1116:37:0719:24:0121:31:13.50+09:55:0411:445,1
295PRUCHNIEWSKA Agnieszka 3176ROKIETNICA BIEGAROKIETNICAMasters K - 4028K 582021-07-16 19:00:3102:15:5006:26:5612:47:4716:12:1618:56:4921:31:49.65+09:55:4011:445,1
296KOWAL Sebastian 3012IM-POSSIBLE TEAMRADOMSenior I M - 20 12M 2382021-07-16 19:06:4702:05:2906:28:3712:47:5416:31:0919:51:4721:32:30.70+09:56:2111:455,1
297KRUZEL Rafał 3498BIEGOWE MISIELEGNICAWeteran I M - 50 40M 2392021-07-16 19:01:3602:41:4007:35:5714:15:5217:06:1719:40:1321:32:38.95+09:56:2911:455,1
298ODOLAK Piotr 3010SULEJOWEKSenior II M - 30 69M 2402021-07-16 19:05:3202:38:4807:36:5514:34:4517:26:3920:14:4221:41:43.25+10:05:3311:505,1
299GINTER Grzegorz 3492AZS COLLEGIUM MEDICUM UJKRAKÓWSenior II M - 30 70M 2412021-07-16 19:12:1002:24:3106:45:3213:16:4917:14:1119:52:5921:42:35.55+10:06:2611:505,1
300WOJNO Małgorzata 3071DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior II K - 3027K 592021-07-16 19:04:2302:34:2007:09:1413:30:3216:41:2419:27:4921:43:52.15+10:07:4211:515,1
301SZCZUKA Joanna 3113WIRYSenior I K - 203K 602021-07-16 19:05:5402:37:5407:47:3114:17:2517:11:5619:57:5321:47:22.55+10:11:1311:535,0
302PROŃCZUK Adam 3145ZBIEG OKOLICZNOŚCICZECHOWICE-DZIEDZICEWeteran I M - 50 41M 2422021-07-16 19:10:1002:40:0307:30:3613:52:5816:49:4019:40:5321:50:58.70+10:14:4911:555,0
303LEŚNOWOLSKI Piotr 3246KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDWARSZAWAWeteran I M - 50 42M 2432021-07-16 19:12:0702:34:1707:42:0113:49:3416:48:1519:35:2921:54:35.25+10:18:2511:575,0
304HETEL Adam 3267KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDBYDGOSZCZSenior II M - 30 71M 2442021-07-16 19:12:0002:34:2607:42:0613:46:2916:48:1019:33:1721:54:41.90+10:18:3211:575,0
305JUCHA Jacek 3198CARBO ASECURA/CA AKTYWNIGOCZAŁKOWICE ZDRÓJMasters M - 40 117M 2452021-07-16 19:10:2002:39:2607:30:3313:48:4016:54:5519:51:5421:57:37.70+10:21:2811:585,0
306BUGAJSKA-JUCHA Renata 3199CARBO ASECURA/CA AKTYWNIGOCZAŁKOWICE ZDRÓJMasters K - 4029K 612021-07-16 19:10:1902:39:2907:30:3513:48:4116:54:5819:52:3021:57:38.65+10:21:2911:585,0
307BRUZDA Piotr 3091BIEGOWA KUŹNIABĘDZINMasters M - 40 118M 2462021-07-16 19:01:0902:11:1406:26:3212:53:5516:32:5819:44:1221:58:03.55+10:21:5411:585,0
308BRUZDA Joanna 3085BIEGOWA KUŹNIABĘDZINMasters K - 4030K 622021-07-16 19:01:0802:11:1506:26:3212:53:5516:33:0819:43:4121:58:03.70+10:21:5411:585,0
309RESPONDEK Dariusz 3049WROCŁAWMasters M - 40 119M 2472021-07-16 19:00:2502:10:1206:25:5113:01:2216:24:0119:36:3521:58:35.35+10:22:2511:595,0
310HANSZ Donat 3302NETBOX BIEGAPIASKISenior I M - 20 13M 2482021-07-16 19:02:5402:19:4106:42:2813:19:5116:36:3819:46:3922:09:18.50+10:33:0912:055,0
311LEŃCZUK Waldemar 3453WROCŁAWWeteran I M - 50 43M 2492021-07-16 19:01:2202:07:2806:23:2913:06:2616:18:0719:32:0122:09:54.15+10:33:4412:055,0
312TATYS Łukasz 3173WROCŁAWSenior II M - 30 72M 2502021-07-16 19:00:3402:07:2806:15:5813:09:1216:28:3719:32:4722:10:41.55+10:34:3212:055,0
313WOŹNIAK Paweł 3011KLEPWROCŁAWMasters M - 40 120M 2512021-07-16 19:01:3902:01:0705:46:2713:36:0516:21:3619:12:5022:20:08.65+10:43:5912:104,9
314HANGIEL Urszula 3422ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZAWASenior II K - 3028K 632021-07-16 19:32:1102:38:2907:38:5914:14:4017:30:3520:29:4122:23:18.20+10:47:0812:124,9
315CZACHOWSKI Michal 3423WARSZAWAWeteran I M - 50 44M 2522021-07-16 19:31:4902:38:5407:39:2514:14:5817:30:2920:32:5522:25:30.40+10:49:2012:134,9
316SZEWCZYK Marek 3161CYBINA TEAMPOZNAŃWeteran II M - 604M 2532021-07-16 19:02:3802:30:4207:15:1513:47:2817:00:0819:57:4322:28:04.70+10:51:5512:154,9
317JEDYNAK-DOROSZ Izabela 3495KB MANIAC POZNAŃ/OWOCBIEGATULCEMasters K - 4031K 642021-07-16 19:04:3502:37:3907:06:0513:20:5816:20:2119:25:0522:30:06.35+10:53:5612:164,9
318BARAŃSKI Rafał 3227BIEGAM BO MUSZĘ OPOLEOPOLEWeteran I M - 50 45M 2542021-07-16 19:02:0302:28:0507:20:3814:00:4717:10:1120:09:5122:32:19.45+10:56:0912:174,9
319BŁASZKOWSKI Daniel 3335MAJ.R RAWICZRAWICZMasters M - 40 121M 2552021-07-16 19:13:4202:25:4107:28:1714:01:2117:18:2420:15:2122:33:06.25+10:56:5612:184,9
320WIECZOREK Monika 3232BOLKÓWMasters K - 4032K 652021-07-16 19:13:4102:25:5707:27:4614:01:2017:18:4020:15:1922:33:07.70+10:56:5812:184,9
321WOLSZCZAK Konrad 3343BIEGIEM PO MARZENIA TEAMLUBINSenior II M - 30 73M 2562021-07-16 19:07:3502:20:2006:38:4413:42:3017:13:5320:11:5022:37:18.50+11:01:0912:204,9
322CHWIAŁKOWSKI Łukasz 3301LUBINMasters M - 40 122M 2572021-07-16 19:07:3502:20:2106:25:4613:42:3017:12:5820:11:4822:37:18.85+11:01:0912:204,9
323BAGIŃSKI Jakub 3350WILD DOGS TEAMKRAKÓWSenior II M - 30 74M 2582021-07-16 19:07:5602:19:4806:21:3712:59:1716:11:2319:44:0822:41:15.75+11:05:0612:224,8
324ZAJDEL Karolina 3349WILD DOGS TEAMKRAKÓWSenior I K - 204K 662021-07-16 19:07:5502:19:4706:21:3812:59:1716:11:3019:44:0822:41:16.80+11:05:0712:224,8
325IHNATOWICZ Łukasz 3272GLIWICESenior II M - 30 75M 25902:33:1806:56:3313:47:0017:11:4120:09:5222:43:26.35+11:07:1612:234,8
326PÖPKE Anna 3259UKS AKADEMIA SPORTU GARNEK/ RUNDOMSKOKŁOMNICESenior I K - 205K 672021-07-16 19:00:2502:10:5506:56:1513:22:4117:08:0420:06:0822:46:54.25+11:10:4412:254,8
327PELJAK Mariusz 3236SOBÓTKASenior II M - 30 76M 2602021-07-16 20:08:4502:18:1407:00:5613:20:3316:50:4120:11:3922:47:16.15+11:11:0612:254,8
328KOPACKA Edyta 3243KB SOBÓTKAWROCŁAWSenior II K - 3029K 682021-07-16 20:08:4307:01:0113:20:3516:50:5020:14:5622:47:17.95+11:11:0812:254,8
329KORNAŚ Marcin 3016ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 123M 2612021-07-16 19:03:0202:19:5207:04:2113:52:2717:31:4520:26:4022:48:20.35+11:12:1012:264,8
330STAŃCZYKOWSKI Rafał 3282GDYNIAMasters M - 40 124M 2622021-07-16 19:04:2502:32:4807:09:0713:29:1317:23:3820:43:3822:48:54.90+11:12:4512:264,8
331ŁASKAWSKA Justyna 3469WARSZAWAMasters K - 4033K 692021-07-16 19:02:4602:18:1706:43:5013:11:3517:18:0020:19:1422:50:08.25+11:13:5812:274,8
332ZDUNEK Mariusz 3358WARSZAWASenior II M - 30 77M 2632021-07-16 19:05:5002:12:0106:22:3113:14:0617:28:4520:43:3022:58:54.65+11:22:4512:324,8
333CZERWIŃSKI Łukasz 3329RAFFLES EUROPEJSKI WARSAWMIŃSK MAZOWIECKIMasters M - 40 125M 2642021-07-16 19:05:5002:12:0206:22:3213:14:1317:28:5120:43:2922:58:55.90+11:22:4612:324,8
334KOPACZYŃSKA Beata 3454CROSSFIT ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAWeteran K - 503K 702021-07-16 19:04:5602:16:5406:58:4114:18:5218:08:0521:09:2223:13:16.20+11:37:0612:394,7
335LOMAGISTRO Pietro 3455A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO XCURTATONE (MN)Masters M - 40 126M 2652021-07-16 19:04:5602:16:5606:58:4514:18:5518:08:0821:09:2923:13:16.70+11:37:0712:394,7
336ŻUKOWSKI Cezary 3036FOR-REST-RUNKOSZALINSenior II M - 30 78M 2662021-07-16 19:03:5102:18:1806:31:5513:36:2217:22:4620:46:4023:13:56.60+11:37:4712:404,7
337CHOŁUJ Jarosław 3066FOR-REST-RUNKOSZALINMasters M - 40 127M 2672021-07-16 19:03:5102:18:1606:31:5813:36:2217:23:0020:46:3523:13:56.85+11:37:4712:404,7
338GUZIK Daniel 3303GRABOWAMasters M - 40 128M 2682021-07-16 19:12:3602:20:0107:28:2214:04:1217:39:0820:39:4923:16:08.50+11:39:5912:414,7
339JERCZYŃSKI Radosław 3289ŁĘKA OPATOWSKAMasters M - 40 129M 2692021-07-16 19:14:5102:35:0008:00:5014:46:4917:58:0420:56:1323:20:12.70+11:44:0312:434,7
340JUSZCZYK Małgorzata 3226NIEPOŁOMICE BIEGAJANIEPOŁOMICEMasters K - 4034K 712021-07-16 19:03:0802:41:4307:53:0315:27:3318:32:0821:17:2423:21:43.30+11:45:3312:444,7
341DĄBROWSKI Michał 3504ULTRAPOŚLADACH/ TEAM ZABIEGANE DNIWARSZAWAMasters M - 40 130M 2702021-07-16 19:02:2602:14:3106:41:3013:20:2317:29:5020:47:3323:22:49.35+11:46:3912:454,7
342WILK Magdalena 3322ULTRAPOŚLADACH / TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWAMasters K - 4035K 722021-07-16 19:02:2602:15:2006:41:3413:20:3017:31:0020:50:1923:22:50.05+11:46:4012:454,7
343SOKOŁOWSKI Artur 3416TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKMasters M - 40 131M 2712021-07-16 19:02:4702:30:5307:14:0414:05:0017:49:1121:03:5023:26:13.80+11:50:0412:474,7
344SOBAŃSKA Paulina 3314TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3030K 732021-07-16 19:01:0002:47:0808:14:1215:06:4818:37:1921:21:4323:31:41.95+11:55:3212:504,7
345TARNOWSKI Tomasz 3184KS SOŚNICAGLIWICEMasters M - 40 132M 2722021-07-16 19:02:1702:51:4307:44:3014:28:2717:51:5920:45:2323:32:04.70+11:55:5512:504,7
346KOWALSKI Adam 3240ZŁOTE KLOCKI NA SZNURKUGDANSKSenior II M - 30 79M 2732021-07-16 19:05:3402:37:0407:37:4914:27:0018:05:4821:08:4923:32:32.85+11:56:2312:504,7
347BACA Bartosz 3238ZŁOTE KLOCKI NA SZNURKUPOZNAŃSenior II M - 30 80M 2742021-07-16 19:05:3402:37:0207:37:4414:26:3717:36:4221:08:4623:32:32.90+11:56:2312:504,7
348KRUK Jacek 3139TOTALNIE BIEGNIĘCIPOWAŁKIMasters M - 40 133M 2752021-07-16 19:04:2202:18:4606:53:0513:51:0717:35:5220:51:5923:32:48.80+11:56:3912:504,7
349ŁUGOWSKI Marek 3456SZCZECINMasters M - 40 134M 2762021-07-16 19:05:0102:17:0206:58:3314:18:4817:58:2823:34:58.90+11:58:4912:514,7
350FUNKA Andrzej 3228NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLWeteran II M - 605M 2772021-07-16 19:01:2302:56:1708:18:3615:05:2018:34:0521:25:3423:39:39.40+12:03:2912:544,6
351GAWRON Bartłomiej 3137POLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 135M 2782021-07-16 19:04:4602:35:1007:21:3214:01:4617:42:4921:15:4223:40:15.45+12:04:0512:544,6
352GRĘZEL-GAWRON Jolanta 3136POLSKA NOWA WIEŚMasters K - 4036K 742021-07-16 19:04:4502:35:0907:21:2514:01:4717:42:5921:15:4423:40:15.75+12:04:0612:544,6
353BEDNARCZYK Daria 3169POZNAŃMasters K - 4037K 752021-07-16 19:05:5902:40:1607:17:5014:21:2917:58:2721:22:4423:42:57.35+12:06:4712:564,6
354HERRMANN-JANKOWSKI Piotr 3381CYBINKASenior II M - 30 81M 2792021-07-16 19:08:1802:12:1306:01:1812:01:1416:09:4220:29:2523:43:55.10+12:07:4512:564,6
355PIWOŃSKA Agnieszka 3278ŁÓDŹMasters K - 4038K 762021-07-16 19:01:0502:28:5808:04:5815:40:1919:05:2221:49:1723:45:12.30+12:09:0212:574,6
356MIĘTEK Agnieszka 3127BYLE NIE POD GÓRKĘŻAGAŃMasters K - 4039K 772021-07-16 19:02:2402:45:0408:13:4514:59:2918:18:1521:19:1323:45:28.80+12:09:1912:574,6
357MIĘTEK Dariusz 3124BYLE NIE POD GÓRKĘŻAGAŃMasters M - 40 136M 2802021-07-16 19:02:2302:45:0308:13:2114:59:3418:19:2021:19:0023:45:32.35+12:09:2212:574,6
358GRZESIAK Rafał 3129EMERYTGŁOGÓWMasters M - 40 137M 2812021-07-16 19:05:2802:28:5007:48:1814:54:4318:07:1521:18:5723:48:50.50+12:12:4112:594,6
359OLSZEWSKI Michał 3266MSPORTTEAMPOLKOWICEMasters M - 40 138M 2822021-07-16 19:05:2902:30:0607:48:1714:54:4118:07:2221:18:2323:50:14.90+12:14:0513:004,6
360WAŚCIŃSKI Roman 3379PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran I M - 50 46M 2832021-07-16 19:03:4502:30:3907:23:5914:19:2817:15:3720:40:5623:50:46.35+12:14:3613:004,6
361WAŚCIŃSKA Edyta 3378PĘDZI - PARAGOŁASZYNWeteran K - 504K 782021-07-16 19:03:4502:31:0007:24:0614:19:3217:45:3520:58:4223:50:47.40+12:14:3713:004,6
362JACHIMECKI Rafał 3249TUPU-TUPU GŁOGÓWGŁOGÓWMasters M - 40 139M 2842021-07-16 19:05:3002:30:0307:48:1414:54:4018:07:1921:20:3123:51:34.95+12:15:2513:004,6
363JAWORSKI Barłomiej 3251WHO DARES WINS,MIKOŁÓWWeteran I M - 50 47M 2852021-07-16 19:02:1302:18:3606:55:5714:03:3918:36:4021:38:5623:51:48.25+12:15:3813:004,6
364DUMIŃSKI Tomasz 3035STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMMasters M - 40 140M 2862021-07-16 19:13:4102:28:3007:28:1813:42:1917:28:1321:05:2223:53:44.95+12:17:3513:024,6
365BAGIŃSKA Paulina 3380LESZNOMasters K - 4040K 792021-07-16 19:03:4902:18:5006:50:4614:19:2717:25:2220:55:5423:56:12.00+12:20:0213:034,6
366TKACZEW Paweł 3141OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 141M 2872021-07-16 19:26:4502:56:1407:55:1014:12:0017:11:1720:39:0723:57:41.65+12:21:3213:044,6
367KAMIŃSKI Tomasz 3126CHOJNÓWMasters M - 40 142M 2882021-07-16 19:03:2902:41:3508:00:2715:01:1218:22:1121:30:0223:57:47.70+12:21:3813:044,6
368NOWAKOWSKI Mirosław 3063WIELEŃWeteran I M - 50 48M 2892021-07-16 19:03:1202:32:3207:38:2214:58:4518:39:2121:30:2223:58:12.25+12:22:0213:044,6
369NOWAK Tomasz 3054JANOWIEC WLKPMasters M - 40 143M 2902021-07-16 19:03:5702:28:4907:13:4613:46:5117:06:5421:03:1524:03:15.65+12:27:0613:074,6
370WACHOWIAK Sebastian 3034BIEGAJĄCE KREJZOLEKOZIEGŁOWYSenior II M - 30 82M 2912021-07-16 19:03:5502:34:4707:13:5213:47:0117:07:4221:04:2124:03:21.90+12:27:1213:074,6
371NADOBNIK Beata 3156TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZMasters K - 4041K 802021-07-16 19:01:0102:47:0708:14:1115:06:5018:41:3821:39:0324:16:51.75+12:40:4213:144,5
372TOMASIK Mieczysław 3506DUSZNIKI ZDRÓJWeteran II M - 606M 2922021-07-16 19:02:2802:28:1606:57:4213:32:0317:44:3021:32:2724:17:03.60+12:40:5413:144,5
373MACZUGA Monika 3057MUSTANGI GLIWICEGLIWICESenior II K - 3031K 812021-07-16 19:02:0802:15:2407:11:3315:39:2418:51:0322:09:5424:22:37.00+12:46:2713:174,5
374KUNA Katarzyna 3083BIEGOWA KUŹNIADĄBROWA GÓRNICZAMasters K - 4042K 822021-07-16 19:01:0702:36:0207:41:2315:10:3419:02:2022:15:0124:22:45.55+12:46:3613:174,5
375MORDZIOŁEK Katarzyna 3094BIEGOWA KUŻNIASOSNOWIECMasters K - 4043K 832021-07-16 19:01:0602:36:0107:41:2115:10:3319:02:1422:15:0024:22:45.90+12:46:3613:174,5
376MAKAREWICZ Sylwia 3298MIKOŁÓWMasters K - 4044K 842021-07-16 19:16:0902:51:1508:56:1515:52:4419:25:3622:12:0524:35:09.50+12:59:0013:244,5
377ZIENIEWICZ Wojciech 3392WROCŁAWMasters M - 40 144M 2932021-07-16 19:00:2002:09:2306:48:2613:59:3317:22:4420:45:5824:35:33.10+12:59:2313:244,5
378FILIPOWICZ Dominik 3163CHOJNÓWSenior II M - 30 83M 2942021-07-16 19:03:3102:38:2707:50:2214:58:3718:22:0521:46:3624:38:36.45+13:02:2613:264,5
379KOSTYK Grzegorz 3100CHOJNÓWMasters M - 40 145M 2952021-07-16 19:03:2902:38:3907:50:2915:01:2918:23:1321:46:3624:38:41.25+13:02:3113:264,5
380WASIK Krzysztof 3269POZNAŃMasters M - 40 146M 2962021-07-16 19:05:5902:39:2807:39:2214:55:5718:45:5522:03:1724:41:07.05+13:04:5713:274,5
381SZWARGOT Marta 3159SPORTOWY KAŹMIERZ/ TARNOWO PODGÓRNE BIEGAKAŹMIERZSenior II K - 3032K 852021-07-16 19:01:0002:47:1008:14:1415:06:5318:56:3122:09:4724:44:15.00+13:08:0513:294,4
382BEŻYK Bartosz 3475GOPR GRUPA SUDECKALĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 14M 2972021-07-16 19:03:2702:33:4807:49:0715:02:1318:48:5622:24:5424:50:01.10+13:13:5113:324,4
383NAPIERAŁA Mikołaj 3059NIEMCZSenior I M - 20 15M 2982021-07-16 19:06:2502:04:2306:11:1215:03:2018:20:4222:22:1125:15:32.15+13:39:2213:464,4
384BUBEL Alina 3351WROCŁAWWeteran K - 505K 862021-07-16 19:00:5603:05:1308:48:3115:57:4719:35:3222:49:1425:20:16.00+13:44:0613:494,3
385OBARSKI Norbert 3274KIELCEWeteran II M - 607M 2992021-07-16 19:04:1902:55:2808:28:0015:30:0619:20:4122:52:4825:21:31.65+13:45:2213:494,3
386OBARSKA Małgorzata 3275STARACHOWICEWeteran II K - 601K 872021-07-16 19:04:1702:55:2608:28:0215:30:0819:20:3322:52:4625:21:33.90+13:45:2413:494,3
387SERAFIŃSKI Mirosław 3336POZNAŃMasters M - 40 147M 3002021-07-16 19:05:0802:44:3507:48:4414:28:2818:02:1022:21:1125:26:55.35+13:50:4513:524,3
388STACHOWIAK Grzegorz 3130ŻAGAŃMasters M - 40 148M 3012021-07-16 19:02:3902:13:4307:09:5215:37:3419:42:3123:37:0925:37:23.15+14:01:1313:584,3
389HEŁMECKI Marcin 3502WILCZYCESenior I M - 20 16M 3022021-07-16 19:19:0803:07:5108:22:2015:44:5519:18:2023:01:4425:44:18.40+14:08:0814:024,3
390MAŚLANIK Piotr 3122QCE SPARTY- WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE- MONIAGYMSCHWEDT/ODERMasters M - 40 149M 3032021-07-16 19:06:3002:43:1108:06:2715:56:4020:25:3923:32:4325:46:56.85+14:10:4714:034,3
391OLESIŃSKI Piotr 3165DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWSOCHACZEWMasters M - 40 150M 3042021-07-16 19:00:4402:15:5607:16:0915:10:2919:44:1523:34:5925:52:43.90+14:16:3414:064,3
392WALCZAK-WOJTKOWSKA Iwona 3342WARSZAWAWeteran II K - 602K 882021-07-16 19:01:3803:00:5308:44:1716:21:5820:01:4423:20:3225:53:12.75+14:17:0314:074,2
393RUNOWICZ Magdalena 3487KŁODZKOMasters K - 4045K 892021-07-16 19:16:1702:48:3110:56:1217:40:4421:00:3423:48:0725:57:25.00+14:21:1514:094,2
394SZCZEPOCKI Andrzej 3235NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran I M - 50 49M 3052021-07-16 19:03:0702:41:4607:53:0915:27:3919:41:0623:34:2926:03:20.75+14:27:1114:124,2
395WĄDOŁOWSKI Remigiusz 3070ZABRZESenior II M - 30 84M 3062021-07-16 19:05:5502:41:1608:20:5816:24:3320:41:5623:48:0726:04:26.10+14:28:1614:134,2
396WĄDOŁOWSKA Joanna 3075ZABRZESenior II K - 3033K 902021-07-16 19:05:5502:41:1808:21:0016:24:3620:41:5423:48:1126:04:26.20+14:28:1614:134,2
397FIEDOROWICZ Marcin 3352NIEPOŁOMICESenior II M - 30 85M 3072021-07-16 19:04:2402:34:2207:42:0015:25:1219:25:2223:16:3326:11:42.25+14:35:3214:174,2
398KOCHMAŃSKA Marta 3015SOWYBOŻKÓWSenior II K - 3034K 912021-07-16 19:12:0702:22:1407:35:0015:29:1920:14:1624:19:1726:13:15.75+14:37:0614:184,2
399MICHNIEWSKI Piotr 3505GIT EKIPA!ZAWIERCIESenior II M - 30 86M 3082021-07-16 19:38:2603:47:3311:02:0018:29:2322:21:1226:23:15.10+14:47:0514:234,2
400KWIATKOWSKA Zuzanna 3386SZCZYTNAMasters K - 4046K 922021-07-16 19:04:4002:42:5209:43:3817:56:4221:56:5524:40:5126:23:37.40+14:47:2714:234,2
401KUJAWA Marek 3290SZCZYTNAMasters M - 40 151M 3092021-07-16 19:04:4002:42:5409:43:4117:56:4421:57:2424:44:1827:23:06.80+15:46:5714:564,0
Niesklasyfikowani
KŁAK Wojciech 3219SZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWPIASKI 38Masters M - 40 2021-07-16 19:04:0702:07:20 DNF05:42:45 DNF11:17:09 DNF13:53:22 DNF DNF DNF--
NIEDZIELA Krzysztof 3111GOSTYŃGOSTYŃMasters M - 40 2021-07-16 19:05:5702:16:59 DNF06:41:59 DNF13:26:39 DNF16:56:58 DNF DNF DNF--
PILARSKI Tomasz 3451IZERY BOGATYNIABOGATYNIAMasters M - 40 2021-07-16 19:00:0501:36:32 DNF04:21:02 DNF08:06:37 DNF DNF DNF DNF--
MOSSUR Kacper 3157BLOK DOBRYSZYCESenior I M - 20 2021-07-16 19:01:1402:00:33 DNF05:45:26 DNF12:06:34 DNF DNF DNF DNF--
ROŻNIATA Iwona 3158GŁOWNOMasters K - 402021-07-16 19:01:0502:21:29 DNF06:30:45 DNF12:11:03 DNF DNF DNF DNF--
PODSADNY Bartosz 3180POZNAŃSenior II M - 30 2021-07-16 19:22:4802:18:46 DNF06:18:21 DNF12:29:56 DNF DNF DNF DNF--
WRÓBLEWSKI Radosław 3135VELUXGNIEZNOMasters M - 40 2021-07-16 19:02:4002:05:36 DNF05:49:25 DNF12:30:35 DNF DNF DNF DNF--
MICHOŃ Kacper 3368NIGHT RUNNERSKONINSenior I M - 20 2021-07-16 19:06:3802:01:03 DNF06:03:14 DNF12:50:21 DNF DNF DNF DNF--
ZWOLIŃSKI Rafał 3248KOŁOMasters M - 40 2021-07-16 19:00:1902:12:06 DNF06:46:40 DNF13:40:33 DNF DNF DNF DNF--
MROZIŃSKI Błażej 3237ZŁOTE KLOCKI NA SZNURKUWARSZAWASenior II M - 30 2021-07-16 19:05:3302:37:04 DNF07:37:49 DNF14:27:01 DNF DNF DNF DNF--
SILSKI Marek 3229POTASZEWeteran I M - 50 2021-07-16 19:05:5202:27:15 DNF07:20:04 DNF15:16:50 DNF DNF DNF DNF--
WOJEWODA Renata 3481KAZIKIWARSZAWAMasters K - 402021-07-16 19:02:3202:32:18 DNF07:24:21 DNF15:23:24 DNF DNF DNF DNF--
WOJEWODA Michał 3482KAZIKIWARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 19:02:3302:32:15 DNF07:24:20 DNF15:23:25 DNF DNF DNF DNF--
MAGOCSY Justyna 3097KRAKÓWSenior II K - 302021-07-16 19:01:3202:49:48 DNF07:44:20 DNF15:31:14 DNF DNF DNF DNF--
WÓDKIEWICZ Maciej 3438WLKP MOUNTAINS ULTRATULCEWeteran I M - 50 2021-07-16 19:03:1702:30:31 DNF07:53:44 DNF15:38:58 DNF DNF DNF DNF--
DREWICZ Kinga 3125BYLE NIE POD GÓRKĘ RUNNER TEAMŻAGAŃMasters K - 402021-07-16 19:02:3902:13:30 DNF07:09:55 DNF15:39:47 DNF DNF DNF DNF--
DOWNAR-ZAPOLSKA Rita 3201WROCŁAWMasters K - 402021-07-16 19:02:2902:40:41 DNF08:17:34 DNF15:42:05 DNF DNF DNF DNF--
KLIMEK Arkadiusz 3308WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 19:05:1002:38:55 DNF08:00:35 DNF17:10:29 DNF DNF DNF DNF--
KOBLAŃSKI Tomasz 3065LEGNICAMasters M - 40 2021-07-16 19:06:3102:55:55 DNF08:47:45 DNF17:40:01 DNF DNF DNF DNF--
ZAGROBELNA Magdalena 3391DRUŻYNA SZPIKUWROCŁAWMasters K - 402021-07-16 19:05:2303:29:36 DNF10:04:57 DNF19:19:55 DNF DNF DNF DNF--
LANGNER Radosław 3064RMT TEAM PROWROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 19:00:0401:38:00 DNF04:09:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAWADZKI Andrzej 3239MKS SIECHNICESIECHNICESenior II M - 30 2021-07-16 19:02:0001:36:53 DNF04:32:39 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻARECKI Łukasz 3260WROCŁAWSenior II M - 30 2021-07-16 19:01:5501:37:00 DNF04:32:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCINIAK Jakub 3045KROTOSZYNSenior II M - 30 2021-07-16 19:00:5201:48:40 DNF04:55:29 DNF DNF DNF DNF DNF--
PALUSZKIEWICZ Robert 3402LUBINMasters M - 40 2021-07-16 19:00:3601:45:29 DNF05:04:56 DNF DNF DNF DNF DNF--
NEHRING Karol 3143SULEJÓWEKSenior I M - 20 2021-07-16 19:00:2001:38:54 DNF05:06:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
PIKUL Piotr 3279WARSZAWAMasters M - 40 2021-07-16 19:00:1501:52:52 DNF05:08:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
PROSZAK Sebastian 3442TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJKŁODZKOMasters M - 40 2021-07-16 19:05:0301:53:57 DNF05:13:19 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUBERA Paweł 3106GDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-16 19:03:4201:54:13 DNF05:16:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁĄDEK Sławomir 3394WITKOWO DRUGIESenior II M - 30 2021-07-16 19:02:4301:55:25 DNF05:22:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORSKI Szymon 3209NOAKIEŁCZÓWSenior II M - 30 2021-07-16 19:00:0501:49:17 DNF05:29:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
RZESZOT Łukasz 3112BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ 💙ĆMIŃSKSenior II M - 30 2021-07-16 19:03:3002:10:23 DNF05:52:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
HULBÓJ Sebastian 3390WKSB TEAMBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 2021-07-16 19:00:2801:59:31 DNF05:56:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
JANOWSKA Anna 3452OLSZTYNMasters K - 402021-07-16 19:03:2202:09:14 DNF06:00:03 DNF DNF DNF DNF DNF--
WALASZCZYK Anna 3384GLIWICEMasters K - 402021-07-16 19:02:1702:06:18 DNF06:06:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
JĘDZURA Daniel 3383BPRT GLIWICEGLIWICEMasters M - 40 2021-07-16 19:02:2202:06:15 DNF06:06:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
BIERNACKI Sławomir 3457ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄLIPNIKIMasters M - 40 2021-07-16 19:02:3602:08:15 DNF06:13:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUDELSKI Ireneusz 3133ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWWeteran I M - 50 2021-07-16 19:01:1102:08:14 DNF06:22:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
PURCZYŃSKI Grzegorz 3337ZIELONA GÓRAMasters M - 40 2021-07-16 19:34:1302:12:04 DNF06:23:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
MELLER Joanna 3181DRUŻYNA WILKADYWITYMasters K - 402021-07-16 19:03:2002:14:56 DNF06:40:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
CIECIELĄG Piotr 3006PIASECZNOMasters M - 40 2021-07-16 19:04:1602:18:53 DNF06:42:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
KUŚ Jan 3366JAWORZESenior I M - 20 2021-07-16 19:06:3402:29:12 DNF06:47:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
WERNO Bartłomiej 3222RAWICZSenior II M - 30 2021-07-16 19:05:1202:09:55 DNF06:48:59 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACKIEWICZ Magdalena 3021DŁUGOBIEGANIESZCZECINMasters K - 402021-07-16 19:01:1902:25:03 DNF06:56:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUZEL Joanna 3499BIEGOWE MISIELEGNICASenior II K - 302021-07-16 19:01:3602:41:40 DNF07:35:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
GNIELKA Dawid 3363ZAMKOWIEC TOSZEKPYSKOWICESenior I M - 20 2021-07-16 19:06:4302:43:55 DNF07:53:57 DNF DNF DNF DNF DNF--
KANIASTY Marta 3307WARSZAWASenior II K - 302021-07-16 19:05:1002:38:54 DNF08:00:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
PACANOWSKI Robert 3114WEŁNICA BIEGAWEŁNICAWeteran I M - 50 2021-07-16 19:01:2902:56:06 DNF08:18:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
WĄCHAŁA Damian 3362KROSNO ODRZAŃSKIESenior II M - 30 2021-07-16 19:00:0301:38:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROLBIECKI Piotr 3200GEOINGS POLSKAGDAŃSKSenior II M - 30 2021-07-16 19:00:0601:40:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STYPEREK Jakub 3304VEGE RUNNERSPSARSKIESenior II M - 30 2021-07-16 19:00:5801:42:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZEGÓRZEK Krzysztof 3247KOŁOMasters M - 40 2021-07-16 19:00:2001:57:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HALINIAK Marek 3069NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M - 40 2021-07-16 19:01:1602:06:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 454 wynik(ów)