Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 110 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 496
Wystartowało : 458
Nie ukończyło : 39
Ukończyło : 419
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA8
0.01km
A9
15km
A11
40km
A13
70km
A15
98km
Czas
netto
110km
Czas
brutto
110km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1NEHRING Karol 3051BREAKING3SULEJÓWEKSenior I M - 20 1M 100:00:0000:00:0301:22:3403:44:1407:06:1810:12:1311:18:16.5011:18:16.50 6:099,7
2WOLEK Szymon 3438TYCHYSenior II M - 30 1M 200:00:0000:00:0201:26:4403:59:3507:28:4710:33:3311:39:10.2011:39:10.20+00:20:536:219,4
3KOMRAUS Krzysztof 3361PRESS GLASS - BIEGAMY I WSPIERAMYŁĄKASenior II M - 30 2M 300:00:0000:00:0201:31:2404:00:2207:28:3810:31:1311:39:51.8511:39:51.85+00:21:356:219,4
4PERYKASZA Paweł 3477GRUPALUKTRANSKRAKÓWMasters M - 40 1M 400:00:0000:00:0301:31:2304:03:1307:28:3710:44:4911:56:30.9011:56:30.90+00:38:146:309,2
5OLEKSIEWICZ Maurycy 3030ALPIN SPORT TEAMŁÓDŹMasters M - 40 2M 500:00:0000:00:0201:22:2303:46:3907:23:5110:50:3212:04:26.0512:04:26.05+00:46:096:359,1
6MORAWA Mateusz 3316LACHO TEAMKRAKÓWMasters M - 40 3M 600:00:0000:00:0301:31:2604:07:4507:40:5611:03:3512:11:56.0512:11:56.05+00:53:396:399,0
7KRÓL Adrian 3448SIEPRAWSenior I M - 20 2M 700:00:0000:00:0201:32:0904:07:4707:48:5211:03:3812:15:18.6012:15:18.60+00:57:026:419,0
8PASTUSZKA Paweł 3188EX TEAMZIĘBICESenior II M - 30 3M 800:00:0000:00:0401:22:3703:52:3507:29:2911:18:1712:38:54.7512:38:54.75+01:20:386:538,7
9STYPEREK Jakub 3120VEGE RUNNERSPSARSKIEMasters M - 40 4M 900:00:0000:00:0301:31:5404:11:2608:11:1011:33:2912:49:20.5012:49:20.50+01:31:046:598,6
10SKORUPA Jacek 3427EUFORIABIEGACZŚCINAWAMasters M - 40 5M 1000:00:0000:00:0101:36:2504:33:3108:40:1211:43:5112:50:01.2512:50:01.25+01:31:447:008,6
11BASISTA Wojciech 3404WILKI MIĘDZYLESKIEDOMASZKÓWSenior II M - 30 4M 1100:00:0000:00:0601:41:5604:30:2908:23:0211:45:5713:02:22.9513:02:22.95+01:44:067:068,4
12BERNAT Katarzyna 3177BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAWeteran K - 501K 100:00:0000:00:0201:40:4304:23:4408:14:1711:53:4913:13:25.1013:13:25.10+01:55:087:128,3
13MASTYGA Andrzej 3332ANDREA TEAMCHARBIELINMasters M - 40 6M 1200:00:0000:00:2401:35:2804:19:1008:45:2711:55:1713:15:35.0013:15:35.00+01:57:187:138,3
14RYBIŃSKI Radosław 3400VOSS AUTOMOTIVE PLLEGNICASenior II M - 30 5M 1300:00:0000:00:0201:39:2704:19:0208:30:0112:01:5113:20:21.5013:20:21.50+02:02:057:168,2
14ZIENTARA Adrian 3444KGHM ZG RUNLEGNICASenior II M - 30 5M 1300:00:0000:00:0201:39:2904:19:1308:30:0012:01:4913:20:21.5013:20:21.50+02:02:057:168,2
16ZAWADZKI Andrzej 3326MKS SIECHNICESIECHNICESenior II M - 30 7M 1500:00:0000:00:0501:32:4104:22:1708:25:4612:06:3413:31:38.7013:31:38.70+02:13:227:228,1
16SZRAMOWIAT Marek 3489BRITALWÓWEK ŚLĄSKIMasters M - 40 7M 1500:00:0000:00:0301:35:2304:17:0608:25:3312:06:3613:31:38.7013:31:38.70+02:13:227:228,1
18WIECZOREK Łukasz 3353DĄBRÓWKASenior II M - 30 8M 1700:00:0001:39:4604:26:4108:35:3912:11:4513:32:25.5013:32:25.50+02:14:097:238,1
19WIERZBOWY Przemek 3123KOKO DŻAMBO I DO PRZODUNAMYSŁÓWSenior II M - 30 9M 1800:00:0000:00:1601:37:5204:25:5108:42:1112:11:4513:32:25.7513:32:25.75+02:14:097:238,1
20JANAS Kacper 3288PUSZCZYK BUKOWYBEZRZECZESenior II M - 30 10M 1900:00:0000:00:1101:37:4804:22:1108:25:3212:12:2013:35:53.6513:35:53.65+02:17:377:258,1
21ŻEBROWSKI Juliusz 3269CZARNECKI RUN TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 11M 2000:00:0000:00:2101:42:4704:22:1808:20:5812:17:3013:37:35.1513:37:35.15+02:19:187:258,1
22ŁUKOMSKI Krzysztof 3270KAZIMIERZ BISKUPISenior II M - 30 12M 2100:00:0000:00:2101:42:4904:22:1908:20:5812:17:3213:37:35.5513:37:35.55+02:19:197:258,1
23KOGUT Stanisław 3457BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAMasters M - 40 8M 2200:00:0000:00:0201:40:4704:29:2708:37:1212:24:5313:42:02.9513:42:02.95+02:23:467:288,0
24BERG Aleksander 3267KŁODZKOMasters M - 40 9M 2300:00:0000:00:0401:45:0604:34:1908:40:1212:20:4213:45:21.3013:45:21.30+02:27:047:308,0
25GREDYS Grzegorz 3369KŁODZKOMasters M - 40 10M 2400:00:0000:00:0401:45:0704:34:1908:40:1112:20:4213:45:21.3513:45:21.35+02:27:047:308,0
26MICHALSKI Piotr 3458WROCŁAWSenior II M - 30 13M 2500:00:0000:00:1801:41:0604:26:2508:40:5112:22:4413:46:02.5513:46:02.55+02:27:467:308,0
27BEŁDOWSKI Sławomir 3491PIOTRKÓW TRYBUNALSKIWeteran I M - 50 1M 2600:00:0000:00:0201:40:2404:30:3008:40:1212:23:0813:46:02.7513:46:02.75+02:27:467:308,0
28MISZTAL Kamil 3341GLIWICESenior II M - 30 14M 2700:00:0000:00:0601:50:0004:46:5408:55:5212:30:3813:46:05.5013:46:05.50+02:27:497:308,0
29IWAŃCIÓW Katarzyna 3160DZIERŻONIÓWSenior II K - 301K 200:00:0000:00:0401:48:0104:42:0808:58:0812:30:4013:51:54.1013:51:54.10+02:33:377:337,9
30NIEZGÓDKA Tomasz 3500ZAŁOGA GÓRSKAWROCŁAWWeteran I M - 50 2M 2800:00:0000:00:1101:48:0304:47:3209:03:2212:36:2913:58:26.7013:58:26.70+02:40:107:377,9
31HIBNER Jacek 3373ŁÓDŹWeteran I M - 50 3M 2900:00:0000:00:0601:39:4004:25:3908:39:5612:38:0014:05:09.5014:05:09.50+02:46:537:407,8
32MATLOK Marek 3476RESHAPE RUNNERSZABRZEMasters M - 40 11M 3000:00:0000:00:0401:38:0204:31:5408:36:1712:33:0414:08:03.1014:08:03.10+02:49:467:427,8
33RYZHYNSKYI Vitalii 3442WIELICZKASenior II M - 30 15M 3100:00:0000:00:2601:50:4604:50:3609:03:1512:48:2314:09:27.6514:09:27.65+02:51:117:437,8
34STEFANIAK Łukasz 3337SZCZECINMasters M - 40 12M 3200:00:0000:00:0501:37:5404:31:5708:53:1912:53:1214:15:50.2514:15:50.25+02:57:337:467,7
35LUBAŃSKI Robert 3437BUKOWICEWeteran I M - 50 4M 3300:00:0000:00:0701:43:1304:34:2908:54:5712:48:1214:16:39.0514:16:39.05+02:58:227:477,7
36WOŁOSZYN Artur 3173RZESZÓWSenior II M - 30 16M 3400:00:0000:00:0902:02:0105:15:2009:26:5712:58:0914:17:02.2514:17:02.25+02:58:457:477,7
37GŁOWACKI Artur 3099KGHM ZG RUNGŁOGÓWMasters M - 40 13M 3500:00:0000:00:0401:41:5404:50:3909:22:1113:01:5114:18:51.7014:18:51.70+03:00:357:487,7
38WEINERT Artur 3061RUNNER'S POWERŚREMMasters M - 40 14M 3600:00:0000:00:0301:40:3604:36:0108:54:4512:53:4814:21:50.5014:21:50.50+03:03:347:507,7
39LAWRENC Artur 3210MASATEAMNOWA SÓLSenior II M - 30 17M 3700:00:0000:00:0401:48:0704:56:2009:14:5713:01:5614:23:23.3014:23:23.30+03:05:067:507,6
40PODLEŚ Rafał 3309SPYROSOFT SYNERGYSZCZECINSenior I M - 20 3M 3800:00:0000:00:0601:43:5404:47:4208:52:4312:56:2714:24:45.5014:24:45.50+03:06:297:517,6
41GEZELA Robert 3403EUFORIA BIEGACZA TEAMGÓRAMasters M - 40 15M 3900:00:0000:00:0101:37:5204:33:3308:54:4412:55:4114:28:35.5514:28:35.55+03:10:197:537,6
42SIETKIEWICZ Piotr 3314GLEIPNIRWROCŁAWSenior II M - 30 18M 4000:00:0000:00:1701:43:1304:40:2908:58:0813:05:1214:30:24.9014:30:24.90+03:12:087:547,6
43ŁASKARZEWSKI Jarosław 3413OLSZTYNWeteran I M - 50 5M 4100:00:0000:00:0501:41:2404:54:4109:13:2013:03:3314:31:03.4514:31:03.45+03:12:467:557,6
44GAŁUSZKA Rafał 3401GUBINMasters M - 40 16M 4200:00:0000:00:0101:42:4204:40:2809:09:1213:06:1814:31:48.3014:31:48.30+03:13:317:557,6
45BEDNAREK Anna 3436SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWASenior II K - 302K 300:00:0000:00:0501:48:2304:47:5609:16:4413:04:1514:32:46.7014:32:46.70+03:14:307:567,6
46POSADOWSKI Szymon 3164ZŁOTORYJASenior II M - 30 19M 4300:00:0000:00:0301:41:4704:40:2808:58:5113:06:1714:34:31.3014:34:31.30+03:16:147:577,5
47MAJCHRZAK Jacek 3026KOŚCIAN TEAM ULTRAKOŚCIANMasters M - 40 17M 4400:00:0000:00:0901:48:0404:56:5709:13:1413:06:3114:34:35.8014:34:35.80+03:16:197:577,5
48ROSZCZYK Karol 3190LUBASZMasters M - 40 18M 4500:00:0000:00:1601:46:1704:40:3709:08:4413:13:0514:38:34.2514:38:34.25+03:20:177:597,5
49CHOŁKA Michał 3412RZESZÓWSenior II M - 30 20M 4600:00:0000:00:0701:48:1004:51:2109:07:3213:08:4614:39:24.5514:39:24.55+03:21:087:597,5
50CZAJKA Tomasz 3340JASTRZEBIE-ZDROJMasters M - 40 19M 4700:00:0000:00:1501:50:3804:54:4209:18:5513:14:0214:40:15.1014:40:15.10+03:21:588:007,5
51MARCINKOWSKA-CHOLEWA Katarzyna 3468GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMOSTROŁĘKAMasters K - 401K 400:00:0000:00:0701:57:5905:21:0109:42:3413:18:3214:40:38.4514:40:38.45+03:22:218:007,5
52KUROWSKI Maciej 3343NATIONALE-NEDERLANDEN RUNNING TEAMWARSZAWAMasters M - 40 20M 4800:00:0000:00:1301:56:3405:02:2409:36:3813:20:5514:44:32.4514:44:32.45+03:26:158:027,5
53RZEŹNICZEK Anna 3433STOWARZYSZENIE DZIAŁAMY RAZEMKOWALEWO POMORSKIESenior II K - 303K 500:00:0000:00:1901:52:2504:58:5209:16:4313:17:3214:45:14.9514:45:14.95+03:26:588:027,5
54PTASIŃSKI Tomasz 3180CZAJKERSI - OSAKTRANSPORTNOWA RUDAMasters M - 40 21M 4900:00:0000:00:0201:34:1004:22:1208:52:0013:10:0914:49:16.8514:49:16.85+03:31:008:057,4
55NAPARTY Zbigniew 3056KĘSY TEAMOBORNIKIWeteran I M - 50 6M 5000:00:0000:00:0801:53:2005:22:3009:42:3213:31:5214:50:45.7014:50:45.70+03:32:298:057,4
56BIADASZ Andrzej Michał 3232POLITECHNIKA POZNAŃSKAPOZNAŃMasters M - 40 22M 5100:00:0000:00:0701:58:0405:15:2409:30:4413:23:0314:51:24.2514:51:24.25+03:33:078:067,4
57PASTERNOK Marian 3399RESHAPE RUNNERSZABRZEMasters M - 40 23M 5200:00:0000:00:2301:56:0705:00:5209:20:4113:27:3614:57:47.7514:57:47.75+03:39:318:097,4
58MELLER Joanna 3391GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMDYWITYMasters K - 402K 600:00:0000:00:0701:57:5405:15:2209:44:2913:33:5614:59:40.8014:59:40.80+03:41:248:107,3
59MŁYNARSKI Mateusz 3205TRITOGOWROCŁAWSenior II M - 30 21M 5300:00:0000:00:1901:47:3004:57:0209:42:4713:41:2315:08:45.5515:08:45.55+03:50:298:157,3
60TIETZ Przemyslaw 3048STARGARDMasters M - 40 24M 5400:00:0000:00:5601:52:3005:16:1809:47:4713:43:3415:10:20.0015:10:20.00+03:52:038:167,3
61WŁODARCZYK Michał 3425ŁÓDŹMasters M - 40 25M 5500:00:0000:00:0601:43:1904:54:1809:32:0413:41:1615:10:33.9515:10:33.95+03:52:178:167,2
62LITWIN Michał 3322LITEWINPASIKUROWICEMasters M - 40 26M 5600:00:0000:00:1301:42:5904:41:5109:19:1413:46:5815:13:19.0515:13:19.05+03:55:028:187,2
63ŁUKACKI Daniel 3243#SOBASTEAMDOMASZCZYNMasters M - 40 27M 5700:00:0000:00:1601:42:5004:41:5109:19:1513:46:5815:13:19.3515:13:19.35+03:55:028:187,2
64TYLIŃSKI Arkadiusz 3263LESZ NO LIMITS RUNNERSLESZNOWeteran I M - 50 7M 5800:00:0000:00:0801:52:3205:01:2609:32:4813:46:4615:13:34.9515:13:34.95+03:55:188:187,2
65KUPCZYK Jacek 3336MOL RUNNERSBYTKOWOWeteran I M - 50 8M 5900:00:0000:00:2502:01:5805:21:0409:48:0813:41:2115:15:03.5515:15:03.55+03:56:478:197,2
66KONIECZNA Paulina 3396CH10CHOSZCZNOSenior II K - 304K 700:00:0000:00:2801:53:5305:00:4809:37:3713:43:0015:16:28.2015:16:28.20+03:58:118:197,2
67STANISZ Marcin 3106GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM / NR PYSKOWICEPYSKOWICESenior II M - 30 22M 6000:00:0000:00:0301:43:5004:54:5409:28:0313:44:0715:16:39.0515:16:39.05+03:58:228:197,2
68BURZYŃSKI Łukasz 3101BIEGAJĄCE KREJZOLEBOGUCINSenior II M - 30 23M 6100:00:0000:00:2501:52:0205:00:2509:28:0513:44:1415:16:56.2515:16:56.25+03:58:398:207,2
69BIŃCZARSKI Patryk 3042WŁOCŁAWEKMasters M - 40 28M 6200:00:0000:00:0501:54:1005:14:0509:49:3713:46:5115:22:25.8515:22:25.85+04:04:098:237,2
70BATOR Michał 3302NADOLICE WIELKIESenior II M - 30 24M 6300:00:0000:00:3001:56:2504:53:3909:13:0613:46:3915:22:50.9515:22:50.95+04:04:348:237,2
71KOZŁOWSKA Iwona 3129LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOMasters K - 403K 800:00:0000:00:0801:58:2605:13:3209:48:2313:51:3715:24:11.3015:24:11.30+04:05:548:247,1
72PIWKO Mateusz 3029SZCZECINSenior II M - 30 25M 6400:00:0000:00:2602:10:0605:24:2809:49:2913:52:1015:25:03.8015:25:03.80+04:06:478:247,1
73MORAWSKI Filip 3418KRAKOWIAK ULTRA TEAMPUSZCZYKOWOMasters M - 40 29M 6500:00:0000:00:0901:54:1705:15:1910:02:0213:59:3215:26:13.6515:26:13.65+04:07:578:257,1
74WOJCIECHOWSKI Dariusz 3416KRAKOWIAK ULTRA TEAM / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMKROSNOMasters M - 40 30M 6600:00:0000:00:0901:54:1605:15:2110:03:2414:12:5315:28:12.7515:28:12.75+04:09:568:267,1
75PAŻUCHA Wojciech 3321LUSÓWKOMasters M - 40 31M 6700:00:0000:00:0901:54:1705:15:2010:03:2314:12:5415:29:58.0015:29:58.00+04:11:418:277,1
76MENDYKA Łukasz 3155KB AKTYWNI ŚRODA WLKP.ŚRODA WIELKOPOLSKASenior II M - 30 26M 6800:00:0000:00:3302:05:0705:24:4209:56:2514:06:5515:30:04.9015:30:04.90+04:11:488:277,1
77MELLER Wojciech 3392GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMDYWITYMasters M - 40 32M 6900:00:0000:00:0701:57:4405:15:2309:44:3013:51:3015:30:29.0015:30:29.00+04:12:128:277,1
78OGŁAZA Rafał 3394SZCZECINSenior II M - 30 27M 7000:00:0001:46:2004:51:4709:49:1513:51:4215:30:57.8515:30:57.85+04:12:418:277,1
79WETHACZ Dariusz 3426GANG BIESA / ON RUNNING POLSKACISNASenior II M - 30 28M 7100:00:0000:00:0401:43:5004:51:5009:37:2313:51:4115:30:59.8515:30:59.85+04:12:438:277,1
80WOJTYCZKA Wojciech 3320GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMRUDA ŚLĄSKASenior II M - 30 29M 7200:00:0000:00:0301:54:3505:15:2509:59:5614:05:0415:31:18.6515:31:18.65+04:13:028:277,1
81MATUSZEWSKI Marek 3432RUNNER'S POWERŚREMWeteran I M - 50 9M 7300:00:0001:48:5105:01:2109:53:0414:05:3315:34:05.5515:34:05.55+04:15:498:297,1
82ŻARNIEWSKI Wojciech 3278DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIBRWINÓWMasters M - 40 33M 7400:00:0000:00:4002:06:3605:18:2109:42:3513:58:1815:34:22.2015:34:22.20+04:16:058:297,1
83GADOMSKI Radosław 3330ŻÓRAWSKI TEAM / PKO BPWARSZAWASenior II M - 30 30M 7500:00:0000:00:1301:56:3505:02:2409:36:3814:02:5215:34:29.1515:34:29.15+04:16:128:297,1
84CZYŚCIAK Krzysztof 3139KB SOBÓTKAŻÓRAWINAMasters M - 40 34M 7600:00:0000:00:0701:49:5105:09:5309:42:0213:58:1515:34:43.5015:34:43.50+04:16:278:297,1
85GIL Mirosław 3290KB GEPARD MUROWANA GOŚLINABOLECHOWO OSIEDLEMasters M - 40 35M 7700:00:0000:00:4002:04:2505:24:1409:53:4714:12:5915:35:24.1515:35:24.15+04:17:078:307,1
86PIETRZAK Paweł 3293DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWMasters M - 40 36M 7800:00:0000:00:3902:01:2505:12:4309:44:1814:03:4715:36:35.5015:36:35.50+04:18:198:307,0
87MIŚ Mateusz 3193SŁAWASŁAWAMasters M - 40 37M 7900:00:0000:00:2101:57:2705:18:4310:01:5314:16:4515:43:16.0015:43:16.00+04:24:598:347,0
88KWIATEK Agnieszka 3461ORZESZESenior II K - 305K 900:00:0000:00:1601:55:5405:14:1209:47:1214:03:1615:43:27.0515:43:27.05+04:25:108:347,0
89SENDOBRY Artur 3239RUDA ŚLĄSKAMasters M - 40 38M 8000:00:0000:00:0201:48:5505:01:5109:45:0414:03:5815:44:44.1015:44:44.10+04:26:278:357,0
90RUSIN Krzysztof 3298LECE Z PANTALONEMSZARÓWMasters M - 40 39M 8100:00:0000:00:1001:48:2504:56:1109:32:4914:03:2615:44:49.6015:44:49.60+04:26:338:357,0
91MISZTAL Rafał 3273LOS PANTALONES ROJOSCHRZANÓWWeteran I M - 50 10M 8200:00:0000:00:1201:48:2804:56:1309:32:4814:03:2715:44:49.6515:44:49.65+04:26:338:357,0
92SOBCZAK Antoni 3091CROSSACTIVE NYSANYSAWeteran I M - 50 11M 8300:00:0000:00:1901:52:4705:11:5209:48:2114:08:5315:46:36.4515:46:36.45+04:28:198:367,0
93PAWLUCZUK Tomasz 3478WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKWeteran I M - 50 12M 8400:00:0000:00:1501:54:5905:12:5809:57:3814:08:2015:48:34.5515:48:34.55+04:30:188:377,0
94JEZIORSKI Wojciech 3259MALUTKA ŻMERYNKAGOLENIOWSenior I M - 20 4M 8500:00:0000:00:3701:48:5205:01:0309:46:5014:20:4315:48:53.5015:48:53.50+04:30:378:377,0
95KASPERKIEWICZ Wojtek 3096KOBYLA GÓRASenior II M - 30 31M 8600:00:0000:00:0301:46:4305:16:1609:55:1214:12:4815:49:21.2015:49:21.20+04:31:048:377,0
95KUCHARSKI Adrian Kucharski 3103KOBYLA GÓRASenior II M - 30 31M 8600:00:0000:00:0201:43:0505:10:4509:55:1014:12:2415:49:21.2015:49:21.20+04:31:048:377,0
97GIBAS Michał 3113SŁAWNOSenior II M - 30 33M 8800:00:0000:00:2201:52:0705:12:3009:53:4814:11:4215:49:34.3515:49:34.35+04:31:178:377,0
98BUCZKOWSKI Krzysztof 3271POZNAŃSenior I M - 20 5M 8900:00:0000:00:1601:54:3005:01:2409:39:1014:12:5515:55:04.2515:55:04.25+04:36:478:406,9
99PYREK Krzysztof 30121 RBLOGWAŁCZMasters M - 40 40M 9000:00:0000:00:0501:42:4504:58:1409:54:2714:23:3915:58:17.4515:58:17.45+04:40:008:426,9
100SALAMON Mateusz 3473POWER TRAININGKIELCESenior II M - 30 34M 9100:00:0000:00:2401:50:4804:40:3908:42:2113:43:3915:59:53.1515:59:53.15+04:41:368:436,9
101BASTRZYK Tomasz 3032SKARŻYSKO-KAMIENNAMasters M - 40 41M 9200:00:0000:00:1001:56:3105:09:4909:54:4614:26:1216:00:05.9016:00:05.90+04:41:498:436,9
102NAGLAK Łukasz 3095KOŹMIN BIEGA ULTRA RUNNERSKOŹMIN WIELKOPOLSKIMasters M - 40 42M 9300:00:0000:00:1702:04:5605:21:0210:25:3414:32:2916:02:21.2516:02:21.25+04:44:048:446,9
103GAŁEK Wojciech 3049NO PAIN NO GAINWROCŁAWMasters M - 40 43M 9400:00:0000:00:1202:04:5005:45:4510:30:5314:33:2616:05:17.3016:05:17.30+04:47:008:466,8
104POLACZEK Daniel 3131IZBICKO W BIEGUOTMICESenior I M - 20 6M 9500:00:0000:00:2801:58:2405:19:2210:32:1314:36:1616:08:04.8516:08:04.85+04:49:488:486,8
105LUTOMSKA Dorota 3010OFIX.PL BIKE TEAMOBORNIKIMasters K - 404K 1000:00:0000:00:0701:53:2205:22:3109:42:3214:39:3516:11:41.9016:11:41.90+04:53:258:506,8
106DOMERADZKI Grzegorz 3256GLIWICESenior II M - 30 35M 9600:00:0000:00:1902:06:3005:39:2610:33:3114:45:4716:15:01.9516:15:01.95+04:56:458:516,8
107HRONOWSKI Kamil 3487BLACK HAT TEAMOKOCIMSenior I M - 20 7M 9700:00:0000:00:3902:03:4605:21:0410:14:5614:45:4216:15:02.0516:15:02.05+04:56:458:516,8
108PARUCKI Michał 3166VEGE RUNNERSPOZNAŃMasters M - 40 44M 9800:00:0000:00:4902:00:0805:20:3510:21:0714:43:5216:22:20.4016:22:20.40+05:04:038:556,7
109SIEMIEŃCZUK Robert 3090WARSZAWAWeteran I M - 50 13M 9900:00:0000:00:1801:58:0205:16:1910:01:3914:48:4616:22:21.5016:22:21.50+05:04:058:556,7
110MITIS Marek 3033KRAKÓWSenior II M - 30 36M 10000:00:0000:00:3002:10:5305:37:3910:30:5314:45:3316:23:33.8016:23:33.80+05:05:178:566,7
111ŁYCZKO Anna 3087PODIUMSTOBIERNASenior II K - 306K 1100:00:0000:00:1102:08:5405:44:1510:27:4714:50:5016:23:47.2016:23:47.20+05:05:308:566,7
112JAGIELSKI Jerzy 3346JKS SALAMANDRAJAWORSenior II M - 30 37M 10100:00:0000:00:4002:03:5605:37:2010:27:4814:50:5016:23:47.2516:23:47.25+05:05:308:566,7
113MIKRUT Remigiusz 3324CHEŁMNOMasters M - 40 45M 10200:00:0000:00:0701:48:0005:07:0510:17:5315:03:5516:33:08.9016:33:08.90+05:14:529:016,6
114KAKOSZKA Marcin 3142MAŁA PANEW TEAM ZAWADZKIEZAWADZKIESenior II M - 30 38M 10300:00:0000:00:0301:40:4205:19:3710:53:3815:08:2116:33:19.8516:33:19.85+05:15:039:016,6
115KRUPA Piotr 3493LAF_CAMPERVANSZCZYRKSenior II M - 30 39M 10400:00:0000:00:2202:02:0005:13:3310:18:5415:03:3016:33:33.4516:33:33.45+05:15:169:016,6
116KOWCZYK Łukasz 3481DRUŻYNA CHROBREGOSZPROTAWAMasters M - 40 46M 10500:00:0000:00:3302:08:5105:43:0610:43:0314:58:5216:36:14.1516:36:14.15+05:17:579:036,6
117GAŁKA Krzysztof 3409WKURW_TEAMWARSZAWASenior II M - 30 40M 10600:00:0000:00:5402:09:0205:19:1410:15:4214:48:4216:37:28.6516:37:28.65+05:19:129:046,6
118PELJAK Mariusz 3227GRZMOTOMOCNI SOBÓTKASOBÓTKASenior II M - 30 41M 10700:00:0000:00:1602:01:2305:47:5210:55:0815:03:3016:38:25.7016:38:25.70+05:20:099:046,6
119BUDZYŃSKI Przemysław 3127BUDZYŃSCY TEAMSZCZECINMasters M - 40 47M 10800:00:0000:00:1001:54:2805:24:1710:17:4714:55:5616:40:17.9516:40:17.95+05:22:019:056,6
120PIETRZAK Sławomir 3158PLESZEWMasters M - 40 48M 10900:00:0000:00:1101:54:4805:21:2910:28:5214:58:5116:40:19.1016:40:19.10+05:22:029:056,6
121KĘDZIELEWSKI Łukasz 3349WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINMasters M - 40 49M 11000:00:0000:00:1001:54:2605:24:1510:17:4514:55:5416:40:21.5516:40:21.55+05:22:059:056,6
122SZYNAWA Marcin 3100ENDURANCE TEAMSIEMIANOWICEMasters M - 40 50M 11100:00:0000:00:5502:14:5705:52:5010:53:4215:17:5716:40:24.3516:40:24.35+05:22:079:056,6
123CHOMA Marek 3260PĘDZĄCE LENIWCEREPKIMasters M - 40 51M 11200:00:0000:00:1401:56:5405:29:3310:18:5114:56:2416:41:52.4016:41:52.40+05:23:359:066,6
124GAWKOWSKI Artur 3255OSTRÓW BIEGAOSTRÓW MAZOWIECKASenior II M - 30 42M 11300:00:0000:00:5502:16:5005:50:4410:46:3315:05:4916:42:09.2516:42:09.25+05:23:529:066,6
125JAGNIĄTKOWSKI Jacek 3351TEAM KURORT LĄDKU ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 52M 11400:00:0000:00:2001:56:4505:18:1210:15:0715:25:2216:42:16.3016:42:16.30+05:23:599:066,6
126KINOWSKA Katarzyna 3238GRUPA BIEGOWA 65GDAŃSKMasters K - 405K 1200:00:0000:00:2002:05:1105:24:1910:01:5614:52:3916:42:24.1016:42:24.10+05:24:079:066,6
127KOŁODZIEJ Paweł 3077CZERNICAMasters M - 40 53M 11500:00:0000:00:0702:01:4105:22:3310:15:4114:57:0316:42:54.1016:42:54.10+05:24:379:076,6
128KOSIN Marcin 3211PGB SPORTOWA PACZKABARCZEWOSenior II M - 30 43M 11600:00:0000:00:1602:02:1305:37:4710:34:5915:13:0116:43:11.5016:43:11.50+05:24:559:076,6
129DĄBKOWSKI Wojciech 3291ARP E-VEHICLESSOLEC KUJAWSKIMasters M - 40 54M 11700:00:0000:00:3102:04:5105:33:4210:28:3415:04:1816:44:32.9016:44:32.90+05:26:169:076,6
130PRZYBYŁ Piotr 3191EASY RUNNERSGOSTYŃWeteran I M - 50 14M 11800:00:0000:00:3102:04:2405:36:4410:45:4415:13:4816:47:18.3516:47:18.35+05:29:019:096,6
131MIELECKI Maciej 3175PAIN IS MY FRIENDWARSZAWASenior II M - 30 44M 11900:00:0000:00:3302:07:5305:28:5210:21:4015:07:5616:49:30.2016:49:30.20+05:31:139:106,5
132KANDEFER Beata 3195KB ,,ATHLETIC'' ZRĘCINKORCZYNAWeteran K - 502K 1300:00:0000:00:1502:01:3105:33:2510:41:5515:11:5116:51:13.3516:51:13.35+05:32:569:116,5
133BIESZCZAD Mateusz 3143KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKASenior II M - 30 45M 12000:00:0000:00:1602:01:3105:33:2610:43:5715:11:5016:51:13.5516:51:13.55+05:32:579:116,5
134BIAŁCZYK Marcin 3202MARATOŃCZYK POZNAŃROŚCIMINSenior II M - 30 46M 12100:00:0000:00:3701:48:5805:24:4210:40:3415:27:5816:52:53.6516:52:53.65+05:34:379:126,5
135ŚWIERCZYŃSKI Kacper 3395STAJNIA CROSSFITPOZNAŃSenior II M - 30 47M 12200:00:0000:00:0401:48:4805:00:2110:03:5815:10:4716:54:16.3516:54:16.35+05:35:599:136,5
136FRYSIAK Artur 3262WIELUŃ ULTRAWIELUŃWeteran I M - 50 15M 12300:00:0000:00:0901:54:2405:21:0910:31:0515:16:3116:55:29.4016:55:29.40+05:37:129:136,5
137MUCHA Robert 3417OLKUSZ/JERZMANOWICEMasters M - 40 55M 12400:00:0000:00:1502:08:5305:42:4310:34:4115:12:1916:55:34.6016:55:34.60+05:37:189:136,5
138KROK Sławomir 3424JĘDRZYCHÓWMasters M - 40 56M 12500:00:0000:00:5202:09:0305:58:5110:38:1515:16:4516:56:01.0016:56:01.00+05:37:449:146,5
139BRONIEWSKI Piotr 3011KUNOWICESenior II M - 30 48M 12600:00:0000:00:1101:54:3705:26:5810:26:0215:18:0216:56:35.8516:56:35.85+05:38:199:146,5
140JASINIAK Bartosz 3053SŁUBICEMasters M - 40 57M 12700:00:0000:00:1101:54:3905:26:5810:26:0215:19:0816:56:37.6516:56:37.65+05:38:219:146,5
141KUBICKA Magdalena 3389FLORENTYNÓWMasters K - 406K 1400:00:0000:00:4302:20:2805:55:3111:00:2315:22:2716:57:35.7516:57:35.75+05:39:199:156,5
142HACHOŁ Justyna 3004WROCŁAWMasters K - 407K 1500:00:0000:00:1802:04:1105:42:5410:38:4915:22:0616:59:50.8516:59:50.85+05:41:349:166,5
143KLIGLICH Paweł 3019STARE LIPINYMasters M - 40 58M 12800:00:0000:00:1302:00:2105:42:5110:38:4915:28:3716:59:51.6516:59:51.65+05:41:359:166,5
144BIECUSZEK Tomasz 3110AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDAMasters M - 40 59M 12900:00:0000:00:2101:57:2205:36:2910:53:0815:32:3217:01:44.4517:01:44.45+05:43:279:176,5
145SIWIEC Stanisław 3162RZESZÓWWeteran II M - 601M 13000:00:0000:00:1001:58:2105:27:0010:29:3015:23:2217:04:27.2017:04:27.20+05:46:109:186,4
146BUCHHOLTZ Tomasz 3122PORANNY BESKID RUNMIĘDZYŚWIEĆMasters M - 40 60M 13100:00:0000:00:3202:11:4605:56:0711:00:1915:29:0017:05:25.5517:05:25.55+05:47:099:196,4
147HELLER Karina 3258PORANNY BESKID RUNSKOCZÓWMasters K - 408K 1600:00:0000:00:3202:11:4805:56:0711:00:2215:28:2417:05:26.5017:05:26.50+05:47:109:196,4
148BŁASZCZYK Mariusz 3308SNG WILD DUCKSZGIERZSenior II M - 30 49M 13200:00:0000:00:4501:57:1905:19:2310:32:1415:28:3917:05:27.3017:05:27.30+05:47:109:196,4
149GIBALSKI Tomasz 3310OBORYGENIROŚCISŁAWICEWeteran I M - 50 16M 13300:00:0000:00:3602:24:1206:47:5611:31:2115:41:0717:07:09.2517:07:09.25+05:48:529:206,4
150PIETRUCHA Jakub 3453STG WARSZAWAWARSZAWASenior II M - 30 50M 13400:00:0000:00:2201:48:2404:54:3109:54:2815:02:5917:07:51.5517:07:51.55+05:49:359:206,4
151KRZYSZTOŃ Maciej 3299KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAMasters M - 40 61M 13500:00:0000:00:4002:04:2605:24:1910:20:4315:28:0917:10:40.3017:10:40.30+05:52:239:226,4
152HOFSTRA Tsjeard 3247FRYSMANWOMMELSMasters M - 40 62M 13600:00:0000:00:3302:02:0305:15:2209:46:4615:03:0917:11:23.1017:11:23.10+05:53:069:226,4
153CZERNIACHOWSKI Artur 3074ULTRA TEAM ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRAMasters M - 40 63M 13700:00:0000:00:1202:04:5305:45:3510:45:5315:32:3517:11:29.0517:11:29.05+05:53:129:226,4
154DRAGANEK Ewelina 3387WROCŁAWMasters K - 409K 1700:00:0000:00:2702:00:2805:33:3610:40:3515:28:4217:11:42.4017:11:42.40+05:53:259:226,4
155PAUL Violetta 3219BIEGAMY W GÓRACHGLIWICEMasters K - 4010K 1800:00:0000:00:2902:09:1005:46:0110:33:5815:22:4417:13:13.4017:13:13.40+05:54:569:236,4
156ŻMIJEWSKI Dariusz 3488EXTREMALNI RZEŹNICY NA RELAKSIEGLIWICEWeteran I M - 50 17M 13800:00:0000:00:2902:09:0805:46:0110:46:1915:22:4617:13:13.5517:13:13.55+05:54:579:236,4
157WIERZCHOŃ Michał 3439MR. DOCŁÓDŹMasters M - 40 64M 13900:00:0000:00:1601:55:0605:19:0010:33:0015:30:2017:14:57.0517:14:57.05+05:56:409:246,4
158WOJTCZAK Krzysztof 3264WKB PIAST WROCŁAWWROCŁAWWeteran I M - 50 18M 14000:00:0000:00:1301:57:0105:29:3610:46:4615:34:0217:16:56.8517:16:56.85+05:58:409:256,4
159NAWROT Artur 3480KSIĘGINICEMasters M - 40 65M 14100:00:0000:00:2201:49:0305:16:1510:29:2115:33:5917:19:34.7517:19:34.75+06:01:189:276,3
160KOSTERA Katarzyna 3335VEGE RUNNERSWARSZAWAMasters K - 4011K 1900:00:0000:00:0902:09:2006:02:2011:01:0015:49:2217:26:13.0517:26:13.05+06:07:569:306,3
161SŁOWIK Grzegorz 3144NIE WIEM GDZIE JESTEMOSTRZESZÓWMasters M - 40 66M 14200:00:0000:00:0301:54:4705:35:2310:46:3015:35:0617:31:59.2017:31:59.20+06:13:429:336,3
162JASIAK Karol 3141NIE WIEM GDZIE JESTEMOSTRZESZÓWSenior II M - 30 51M 14300:00:0000:00:0301:54:4605:21:5710:31:1815:35:0717:31:59.3517:31:59.35+06:13:429:336,3
163KOZŁOWSKI Artur 3184DĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 67M 14400:00:0000:00:0801:58:2505:22:4310:28:5515:40:3717:32:35.3017:32:35.30+06:14:189:346,3
164KONS Katarzyna 3105KRAKÓWSenior II K - 307K 2000:00:0000:00:2702:17:2006:04:1411:29:1515:57:2117:35:18.5017:35:18.50+06:17:029:356,3
165PIETRZAK Agnieszka 3294DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWMasters K - 4012K 2100:00:0000:00:3702:17:0506:22:0011:29:1216:00:1117:37:26.0517:37:26.05+06:19:099:366,2
166SZCZEPAŃSKI Marcin 3246STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINSenior II M - 30 52M 14500:00:0000:00:2702:04:2805:36:3410:35:5015:36:1017:37:26.3517:37:26.35+06:19:099:366,2
167GŁOWACKI Rafał 3098GDAŃSKMasters M - 40 68M 14600:00:0000:00:2002:01:5405:47:4411:14:1415:58:4817:37:33.3017:37:33.30+06:19:169:366,2
168WALASZCZYK Anna 3266GLIWICEMasters K - 4013K 2200:00:0000:00:1002:05:0205:51:2310:44:3315:53:5917:39:05.1517:39:05.15+06:20:489:376,2
169SMIESZKOŁ BRYKOWSKA Sonia 3244KIELCZAMasters K - 4014K 2300:00:0000:00:1002:05:0305:51:2410:44:3415:53:5917:39:05.3517:39:05.35+06:20:489:376,2
170MARKOWSKI Marek 3490KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 69M 14700:00:0000:00:2702:06:5905:44:1711:00:1715:59:4717:42:45.4017:42:45.40+06:24:289:396,2
171SMOLAK Agata 3133WOLSZTYNMasters K - 4015K 2400:00:0000:00:3102:14:1806:02:2811:15:1516:02:3617:42:47.6517:42:47.65+06:24:319:396,2
172DECHNIK Łukasz 3297I W GÓRĘ I W DÓŁWROCLAWMasters M - 40 70M 14800:00:0000:00:1702:02:1605:42:0310:48:5415:57:0417:47:35.0517:47:35.05+06:29:189:426,2
173JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej 3485KUDOWA-ZDRÓJSenior II M - 30 53M 14900:00:0000:00:3301:58:5005:13:1309:58:5715:30:2517:48:14.9517:48:14.95+06:29:589:426,2
174PĘCHRA Mateusz 3281TURAWASenior II M - 30 54M 15000:00:0000:00:1902:11:0306:04:1511:43:1315:58:2117:48:30.2017:48:30.20+06:30:139:426,2
175CHRZANOWSKI Paweł 3431LĄDEK-ZDRÓJMasters M - 40 71M 15100:00:0000:00:3102:09:4605:37:5211:11:0415:54:1017:49:36.2017:49:36.20+06:31:199:436,2
176GRZELAK Justyna 3486MARATON LESZNOLESZNOMasters K - 4016K 2500:00:0000:00:3202:24:3106:13:1411:29:1616:17:2317:50:51.5517:50:51.55+06:32:359:446,2
177SUSZ Marian 3338GRZMOTOMOCNI SOBÓTKASOBÓTKAMasters M - 40 72M 15200:00:0000:00:1702:01:2605:48:2611:06:4315:59:3917:51:55.3517:51:55.35+06:33:389:446,2
178SZNAJDER Joanna 3088GŁUCHOŁAZYMasters K - 4017K 2600:00:0000:00:2502:06:5805:59:2011:00:1615:58:0017:51:59.8517:51:59.85+06:33:439:446,2
179FILIPIAK Hieronim 3209MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters M - 40 73M 15300:00:0000:00:1802:00:1105:33:3711:18:5316:19:4917:53:04.5517:53:04.55+06:34:489:456,2
180KADŁUBOWSKI Piotr 3494RUN100LOVE / GÓRYLASY / KOTWICA BRZEGBRZEGMasters M - 40 74M 15400:00:0000:00:0102:07:3105:50:2311:33:2816:22:4117:53:35.0017:53:35.00+06:35:189:456,1
181GRYCMAN Magdalena 3440SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICAMasters K - 4018K 2700:00:0000:00:2302:06:1006:10:0111:16:3316:13:4817:56:23.7517:56:23.75+06:38:079:476,1
182GRYCMAN Łukasz 3441TRZCINICAMasters M - 40 75M 15500:00:0000:00:2302:07:0106:10:0111:16:3316:13:4717:56:23.8017:56:23.80+06:38:079:476,1
183KRÓLAK Krystian 3374#TEAMKRÓLAKPOBIEDZISKASenior I M - 20 8M 15600:00:0000:00:5502:11:5305:52:4811:11:1416:09:4617:58:17.6517:58:17.65+06:40:019:486,1
184BERNAT Arkadiusz 3178BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAWeteran I M - 50 19M 15700:00:0000:00:0601:58:1305:12:4110:07:3116:08:5917:59:02.3017:59:02.30+06:40:459:486,1
185HORŁUKOWICZ Kamil 3483KPP ŚWIDNICAŚWIDNICASenior I M - 20 9M 15800:00:0000:00:0801:57:5605:47:4911:26:1316:23:4218:00:26.1518:00:26.15+06:42:099:496,1
186PANTOŁ Mirosław 3194RZESZÓWMasters M - 40 76M 15900:00:0000:00:0902:14:5106:05:0211:01:2716:18:3618:03:08.6518:03:08.65+06:44:529:506,1
187SZYSZŁOWSKI Waldemar 3345GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 55M 16000:00:0000:00:0202:05:5905:44:1511:09:3116:25:1718:08:49.8518:08:49.85+06:50:339:536,1
188ZAWADZKI Paweł 3187WROCŁAWSenior II M - 30 56M 16100:00:0000:00:4002:20:1006:35:3212:30:0516:47:0018:16:41.5018:16:41.50+06:58:259:586,0
189ANDRZEJCZUK Marzena 3398WROCŁAWMasters K - 4019K 2800:00:0000:00:1702:05:5705:50:4411:12:5816:33:1418:16:54.7518:16:54.75+06:58:389:586,0
190STELMACH Krzysztof 3407WIELUŃMasters M - 40 77M 16200:00:0000:00:0902:05:2705:56:4411:12:5816:33:3018:16:55.9518:16:55.95+06:58:399:586,0
191ZACHARYASZ Milosz 3312KOCHAM MONICZKEPOZNAŃSenior I M - 20 10M 16300:00:0000:00:5702:08:3805:33:1810:45:1516:40:5818:17:36.1518:17:36.15+06:59:199:586,0
192LEWANDOWSKI Grzegorz 3009GOLENIÓWGOLENIÓWMasters M - 40 78M 16400:00:0000:00:2202:11:5505:56:4611:15:1816:31:5518:18:24.9018:18:24.90+07:00:089:596,0
193PASIEKA Agnieszka 3072KB ATHLETIC ZRĘCINKROSNOMasters K - 4020K 2900:00:0000:00:0902:09:4006:05:0711:42:1916:44:2718:19:07.4518:19:07.45+07:00:509:596,0
194WITUSIK Dorota 3450JASŁOMasters K - 4021K 3000:00:0000:00:0902:09:4406:05:0811:42:1916:44:2818:19:07.7518:19:07.75+07:00:519:596,0
195NICPOŃ Sebastian 3430PATOBIEGACZEPIŁAMasters M - 40 79M 16500:00:0000:00:0202:05:5805:44:1611:09:3116:25:1718:20:46.0018:20:46.00+07:02:2910:006,0
196WELTER Przemysław 3306KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYSenior II M - 30 57M 16600:00:0000:00:1301:58:3005:43:0311:18:1916:33:4618:22:36.6518:22:36.65+07:04:2010:016,0
197BIEŃCZAK Zuzanna 3295ASICS FRONTRUNNER POLANDWARSZAWASenior II K - 308K 3100:00:0000:00:1402:00:0305:46:4811:18:1616:33:4518:22:36.7518:22:36.75+07:04:2010:016,0
198CZYRNIA Andrzej 3242TURAWASenior II M - 30 58M 16700:00:0000:00:1902:11:0406:04:1611:15:3116:34:4418:27:35.4518:27:35.45+07:09:1810:046,0
199KARCZ Anna 3475BYDGOSZCZSenior II K - 309K 3200:00:0000:00:2402:00:3305:52:4011:14:4916:40:5518:27:52.5018:27:52.50+07:09:3610:046,0
200KANIA Paweł 3479BIEGAM NA TARCHOMINIEWARSZAWAWeteran I M - 50 20M 16800:00:0000:00:4702:22:2506:14:1511:40:3416:49:0518:29:55.7518:29:55.75+07:11:3910:055,9
201BRZOZOWSKI Rafał 3474KŁODZKOMasters M - 40 80M 16900:00:0000:00:3902:15:1805:58:5911:21:2116:41:2318:30:22.0518:30:22.05+07:12:0510:055,9
202GAWLAS Przemysław 3495KŁODZKOWeteran I M - 50 21M 17000:00:0000:00:1402:06:5205:54:3311:17:4116:44:3018:33:09.0018:33:09.00+07:14:5210:075,9
203MIKUŁAN Mikołaj 3024POZNAŃSenior II M - 30 59M 17100:00:0000:00:2802:23:1106:31:4012:11:0316:58:4318:34:43.3518:34:43.35+07:16:2610:085,9
204JAROSIŃSKI Łukasz 3132TAŃCZACE MUCHOMORKIKRZEWINAMasters M - 40 81M 17200:00:0000:00:1202:01:3905:50:4511:49:2016:51:3518:36:10.6018:36:10.60+07:17:5410:085,9
205BRAUN Zbigniew 3362WKB MARATOŃCZYKWLOCLAWEKMasters M - 40 82M 17300:00:0000:00:0601:54:1605:14:1110:22:5816:31:5718:37:09.4018:37:09.40+07:18:5210:095,9
206DAWIDZIAK Jarosław 3414MARATON LESZNO /AMBITLESZNOWeteran I M - 50 22M 17400:00:0000:00:3202:07:4305:43:2610:51:5416:35:3818:37:12.7518:37:12.75+07:18:5610:095,9
207SKRZYPIŃSKI Arkadiusz 3102PSI PATROLLESZNOMasters M - 40 83M 17500:00:0000:00:3202:07:4505:43:2711:21:2016:35:3918:37:13.1018:37:13.10+07:18:5610:095,9
208JUSZCZAK Zbigniew 3350PKB KMP KALISZOPATÓWEKWeteran I M - 50 23M 17600:00:0000:00:3802:26:2806:58:3311:52:4216:17:0418:41:00.2018:41:00.20+07:22:4310:115,9
209RAFA Asia 3280RUNNERS TEAM NYSAOPOLEMasters K - 4022K 3300:00:0000:00:2502:22:2706:21:5411:44:3716:41:5318:41:57.0518:41:57.05+07:23:4010:115,9
210STANGIERSKI Adam 3231KORNELCIA TEAMPOZNANSenior II M - 30 60M 17700:00:0000:00:3402:10:5806:10:1111:22:1016:58:2118:42:13.4518:42:13.45+07:23:5610:125,9
211NIEMIRO Paweł 3421JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEMasters M - 40 84M 17800:00:0000:00:3402:13:5306:19:3911:57:3216:54:0818:46:30.2518:46:30.25+07:28:1310:145,9
212PAWLIK Joanna 3054POZNAŃSenior II K - 3010K 3400:00:0000:00:2902:15:1306:19:4311:37:5816:54:0718:46:30.6518:46:30.65+07:28:1410:145,9
213KRACZKOWSKI Przemysław 3251142BLP TRZEBIATÓWKOSZALINMasters M - 40 85M 17900:00:0000:00:2002:14:4006:19:4711:37:5916:54:0618:46:31.1018:46:31.10+07:28:1410:145,9
214TALAR Marek 3017KĘSY TEAMDĄBRÓWKA LEŚNASenior II M - 30 61M 18000:00:0000:00:2902:15:0706:19:4111:37:5216:54:5618:46:31.4018:46:31.40+07:28:1410:145,9
215KRAUSE Kuba 3364NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃMasters M - 40 86M 18100:00:0000:00:2601:58:4805:20:5711:33:1116:55:1118:48:30.4518:48:30.45+07:30:1310:155,8
216MAŁKOWSKI Krzysztof 3163POZNAŃMasters M - 40 87M 18200:00:0000:00:2601:58:4905:20:5811:33:1316:55:1418:48:33.0518:48:33.05+07:30:1610:155,8
217DĄDELSKI Mariusz 3045RUNCROSS ROZGARTYTORUŃMasters M - 40 88M 18300:00:0000:00:3602:24:3206:26:3011:39:5016:52:5918:49:38.9518:49:38.95+07:31:2210:165,8
218GOKIERT-SKRENTNA Justyna 3047GÓRSKIE KOZICEZŁOTÓWMasters K - 4023K 3500:00:0000:00:1802:05:2505:48:3211:15:1716:43:3718:54:08.8018:54:08.80+07:35:5210:185,8
219OLSZAŃSKI Krzysztof 3108RUNNING FREEWARSZAWAMasters M - 40 89M 18400:00:0000:01:0402:30:2106:45:1512:41:1617:07:5418:55:21.7018:55:21.70+07:37:0510:195,8
220RACZYŃSKI Bogusz 3446ZEMAT TECHNOLOGY GROUPALEKSANDRÓW ŁÓDZKISenior II M - 30 62M 18500:00:0000:00:0602:01:3705:49:3511:46:1517:15:2518:56:08.3018:56:08.30+07:37:5110:195,8
221GUMIENNY Grzegorz 3411KOBYLNICAMasters M - 40 90M 18600:00:0000:00:2401:41:2804:36:3109:33:2015:34:1418:56:45.7518:56:45.75+07:38:2910:205,8
222CIECIELĄG Piotr 3149PIASECZNOWeteran I M - 50 24M 18700:00:0000:00:4702:31:0206:16:4711:42:1417:08:2618:57:37.9018:57:37.90+07:39:2110:205,8
223KOREK Krystian 3174POZNAŃMasters M - 40 91M 18800:00:0000:00:5202:31:5606:44:5911:53:5517:03:2418:59:17.0518:59:17.05+07:41:0010:215,8
224PIGUŁA Daria 3435CARBON SILESIA SPORTCZELADŹMasters K - 4024K 3600:00:0000:00:3002:13:5706:11:3111:53:4317:11:4818:59:37.5518:59:37.55+07:41:2110:215,8
225ZATAJ Igor 3015KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 92M 18900:00:0000:00:4402:18:1306:32:0412:07:1717:21:4918:59:56.0518:59:56.05+07:41:3910:215,8
226WRÓBEL Maciej 3167VEGERUNNERSPOZNAŃSenior II M - 30 63M 19000:00:0000:00:5002:24:2906:16:1211:45:0116:55:3319:00:06.1019:00:06.10+07:41:4910:215,8
227BOGUCKA Zuzanna 3296POZNAŃSenior II K - 3011K 3700:00:0000:00:4202:25:2806:46:2212:18:1317:13:2219:00:46.2019:00:46.20+07:42:2910:225,8
228LUTY Mariusz 3140KĘSY TEAMOBORNIKIMasters M - 40 93M 19100:00:0000:00:0701:53:2405:22:3111:45:3817:10:5619:01:45.7519:01:45.75+07:43:2910:225,8
229KWIECIEŃ Krzysztof 3196MEGAWONSZKRAKÓWMasters M - 40 94M 19200:00:0000:00:3802:21:2205:55:4411:14:4116:40:4519:02:30.6519:02:30.65+07:44:1410:235,8
230SZCZUREK Mariusz 3492AGROAS TEAMGRODKÓWMasters M - 40 95M 19300:00:0000:00:0702:02:1006:07:0411:49:2517:09:4919:03:24.9519:03:24.95+07:45:0810:235,8
231LESZCZYNOWICZ Jacek 3114POLACY BIEGAJĄ W UKBOLESŁAWIECSenior II M - 30 64M 19400:00:0000:00:0902:13:2906:21:4612:16:3117:26:1119:04:43.2019:04:43.20+07:46:2610:245,8
232PALIŃSKI Bartłomiej 3275ROZBIEGANI CHOJNÓWCHOJNÓWSenior I M - 20 11M 19500:00:0000:00:1602:07:2806:08:0212:04:0117:20:1819:05:52.2019:05:52.20+07:47:3510:255,8
233SZPYT Andrzej 3402GUBINWeteran I M - 50 25M 19600:00:0000:00:1502:00:3205:42:0111:50:1117:16:5819:07:47.8519:07:47.85+07:49:3110:265,8
234ZIELIŃSKI Tomasz 3031ULTRAPIOTRKÓWKARLINMasters M - 40 96M 19700:00:0000:00:0402:28:5906:37:0412:11:2717:20:1819:10:55.8519:10:55.85+07:52:3910:275,7
235KUŚMIDER Michał 3348TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWMasters M - 40 97M 19800:00:0000:00:1502:01:4105:50:4211:59:5917:37:0819:11:49.1519:11:49.15+07:53:3210:285,7
236MARCINIAK Rafał 31288A.PLGLIWICESenior II M - 30 65M 19900:00:0000:00:3302:17:5806:00:0911:29:4017:15:2419:13:40.1519:13:40.15+07:55:2310:295,7
237KOTYCZKA Dominik 3375ASICS FRONTRUNNER POLANDKATOWICESenior I M - 20 12M 20000:00:0000:00:1502:05:0606:05:1211:48:5517:38:5619:13:42.6019:13:42.60+07:55:2610:295,7
238STRAMOWSKA-JARCZEWSKA Sandra 3451MONSTER CROSS TEAM WOŁCZYNWOŁCZYNSenior II K - 3012K 3800:00:0000:00:1302:06:2206:03:0311:55:4717:27:4019:14:19.1519:14:19.15+07:56:0210:295,7
239SZYROCKI Krzysztof 3347ONE PERSON TEAMMARKLOWICESenior II M - 30 66M 20100:00:0000:00:4102:18:0106:03:0511:55:4817:27:4119:14:33.3019:14:33.30+07:56:1610:295,7
240WIATER Tomasz 3130CHORZÓWMasters M - 40 98M 20200:00:0000:00:4202:24:2506:31:3512:21:1117:37:1219:15:23.9019:15:23.90+07:57:0710:305,7
241OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 3151ZAŁOGA GÓRSKAKATOWICEMasters K - 4025K 3900:00:0000:00:4202:24:2806:31:3512:21:1017:37:1419:15:24.9019:15:24.90+07:57:0810:305,7
242PASZKIEWICZ Maciej 3408DZIADEK BIEGA ULTRAMUROWANA GOŚLINAWeteran II M - 602M 20300:00:0000:00:1702:20:2406:14:2211:59:1517:17:5019:16:16.2519:16:16.25+07:57:5910:305,7
243PIWOWARCZYK Wojciech 3135WLKP MOUNTAINS ULTRAROKIETNICASenior II M - 30 67M 20400:00:0000:00:0501:55:4605:33:4110:39:1716:42:3619:18:00.3019:18:00.30+07:59:4310:315,7
244ŚMICHURSKI Krzysztof 3044FIZJOTERAPIA BIEGACZACEREKWICASenior II M - 30 68M 20500:00:0000:00:0601:55:5705:33:4010:39:1716:42:3519:18:07.5519:18:07.55+07:59:5110:315,7
245CAŁKA Krystian 3038ULTRINO AMATEURPOZNAŃSenior II M - 30 69M 20600:00:0001:55:4805:34:2810:39:1416:42:3519:18:08.7519:18:08.75+07:59:5210:315,7
246HAAS Przemysław 3065BACKPACKING OKAPI TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 70M 20700:00:0000:00:4602:20:5106:21:4512:11:2917:26:5419:20:10.4019:20:10.40+08:01:5310:325,7
247KOCIOŁEK Zbigniew 3331WOŁÓWMasters M - 40 99M 20800:00:0000:00:4702:24:1506:31:5112:08:2417:27:0419:20:32.9519:20:32.95+08:02:1610:335,7
248POPCZYK Ewelina 3388HEALTHY BODY ŻELAZNY&ŻELAZNYSOSNOWIECMasters K - 4026K 4000:00:0000:00:3102:16:4706:18:3011:53:4417:48:0119:20:37.7019:20:37.70+08:02:2110:335,7
249KŁAK Wojciech 3327SZYBKIE ŻÓŁWIE OPATÓWPIASKI 38Masters M - 40 100M 20900:00:0000:00:3602:26:1306:56:2212:27:3517:42:0319:21:17.1519:21:17.15+08:03:0010:335,7
250SITAK Adam 3146CZEWKA ULTRA SQUADCZĘSTOCHOWAMasters M - 40 101M 21000:00:0000:00:2001:59:5505:35:2411:55:5917:37:3219:21:38.7519:21:38.75+08:03:2210:335,7
251ADAMCZEWSKI Jakub 3081NIGHT RUNNERS / NBR TEAMPOZNAŃSenior II M - 30 71M 21100:00:0000:00:4102:10:5506:13:1612:06:4817:41:5319:23:29.6019:23:29.60+08:05:1310:345,7
252CWOJDZIŃSKI Piotr 3274NIGHT RUNNERS / NO PROBLLAMA TEAMPOZNAŃMasters M - 40 102M 21200:00:0000:00:4102:10:5706:13:1512:06:4717:41:5719:23:29.9019:23:29.90+08:05:1310:345,7
253KIERZEK Artur 3094BIEGACZE KOSMOSUŁÓDŹMasters M - 40 103M 21300:00:0000:00:4402:26:4506:31:3112:03:5817:00:0419:26:36.8519:26:36.85+08:08:2010:365,7
254KIERZEK Ewa 3093SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹMasters K - 4027K 4100:00:0000:00:4302:26:4906:31:3312:18:5717:00:0919:26:37.3019:26:37.30+08:08:2010:365,7
255ROSOŁOWSKI Grzegorz 3283NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOWeteran I M - 50 26M 21400:00:0000:00:4502:21:5306:21:4412:28:3817:35:5419:33:04.6019:33:04.60+08:14:4810:395,6
256CIPORA Katarzyna 3377K&M TEAMWROCŁAWMasters K - 4028K 4200:00:0000:00:1102:35:1706:50:5712:10:1017:42:3119:35:18.5519:35:18.55+08:17:0210:415,6
257CIPORA Maciej 3376K&M TEAMWROCŁAWWeteran I M - 50 27M 21500:00:0000:00:1102:35:5206:50:5912:10:1717:42:5019:35:20.1519:35:20.15+08:17:0310:415,6
258ŚWIĘTONIOWSKA Justyna 3016PODIUMRZESZÓWMasters K - 4029K 4300:00:0000:00:1102:18:3506:27:3012:06:4817:46:0319:36:29.3519:36:29.35+08:18:1210:415,6
259WÓJCIAK Ewelina 3393WARRIORS ŁÓDŹRAWA MAZOWIECKASenior II K - 3013K 4400:00:0000:00:4602:26:0106:30:0211:44:3817:26:5119:37:46.5519:37:46.55+08:19:3010:425,6
260MADALIŃSKI Mariusz 3223SOBÓTKASenior I M - 20 13M 21600:00:0000:00:4402:11:3406:05:3211:42:0117:12:5019:39:14.1519:39:14.15+08:20:5710:435,6
261JANIA Przemysław 3147CZEWKA ULTRA SQUADCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 72M 21700:00:0000:00:2002:07:3206:21:4712:01:3817:45:0919:39:59.6519:39:59.65+08:21:4310:435,6
262BARTOSIK Michał 3157CZEWKA ULTRA SQUADCZĘSTOCHOWASenior II M - 30 73M 21800:00:0000:00:2002:07:3106:21:4812:01:3717:45:1119:39:59.8519:39:59.85+08:21:4310:435,6
263ŻYWICA Marcin 3237CORORUNBYTOMSenior II M - 30 74M 21900:00:0000:00:0802:02:1105:49:0011:41:5117:33:2919:40:50.5519:40:50.55+08:22:3410:445,6
264RYCHEL-MANTUR Dominika 3018KATOWICESenior II K - 3014K 4500:00:0000:00:4802:06:0205:54:4111:36:2117:26:2619:43:06.9019:43:06.90+08:24:5010:455,6
265BOROWIEC Bartek 3315ATLAS RUNNIG TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 75M 22000:00:0000:00:3902:07:3506:16:5412:38:3618:05:4619:44:57.2019:44:57.20+08:26:4010:465,6
266SUT Iwona 3248GŁOWNOMasters K - 4030K 4600:00:0000:00:4602:31:1706:59:4312:36:5717:56:0019:45:36.0019:45:36.00+08:27:1910:465,6
267BLIŹNIEWSKI Marek 3126GŁOWNOWeteran I M - 50 28M 22100:00:0000:00:4602:31:2506:59:4912:36:5817:56:1219:45:36.5019:45:36.50+08:27:2010:465,6
267ROŻNIATA Iwona 3467SNG WILD DUCKSGŁOWNOMasters K - 4031K 4700:00:0000:00:4602:31:2306:59:4212:36:5717:55:4419:45:36.5019:45:36.50+08:27:2010:465,6
269JAKRZEWSKI Mikolaj 3057GOLASenior II M - 30 76M 22200:00:0000:00:1802:12:1106:22:5412:06:5617:40:2119:47:09.3019:47:09.30+08:28:5210:475,6
270WEWIOR Tomasz 3121DĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 104M 22300:00:0000:00:0802:09:0106:18:5912:16:0517:59:3119:49:34.3519:49:34.35+08:31:1710:485,5
271RADOMSKI Grzegorz 3059MOKRE RUNMIKOŁÓWMasters M - 40 105M 22400:00:0000:00:0501:54:5205:46:4111:34:0717:26:4319:50:05.6519:50:05.65+08:31:4910:495,5
272WOSZTYL Alicja 3043FOR-REST-RUNKOSZALINSenior II K - 3015K 4800:00:0000:00:1902:04:3205:47:1111:37:5817:49:0519:51:55.8019:51:55.80+08:33:3910:505,5
273PODAWCA Łukasz 3041SWARZĘDZSenior II M - 30 77M 22500:00:0000:00:1902:04:2905:47:1212:17:0117:49:0619:51:56.1519:51:56.15+08:33:3910:505,5
274MILEJSKA Joanna 3279BBL OPOLEOPOLEMasters K - 4032K 4900:00:0006:33:5012:29:0317:54:0519:52:19.3519:52:19.35+08:34:0210:505,5
275ZAWADZKA Marzena 3070PILAWeteran K - 503K 5000:00:0000:00:1302:26:0106:53:5712:38:1017:52:4419:52:52.0519:52:52.05+08:34:3510:505,5
276SZARF Paweł 3040ZAŁOGA GÓRSKAKĘDZIERZYN-KOŹLESenior II M - 30 78M 22600:00:0000:00:0102:05:2405:58:2411:38:0317:37:5819:53:58.7019:53:58.70+08:35:4210:515,5
277STAJNIAK-STELIGA Izabela 3313OBORYGENIWILCZYNMasters K - 4033K 5100:00:0000:00:3602:24:1206:51:4212:27:1617:47:4819:58:03.0519:58:03.05+08:39:4610:535,5
278MACKIEWICZ Maciej 3008KRM LAWWARSZAWASenior II M - 30 79M 22700:00:0000:00:2202:14:2606:23:1712:18:1718:02:4619:58:08.2019:58:08.20+08:39:5110:535,5
279KNAP Damian 3236PGB SPORTOWA PACZKACZELADŹSenior II M - 30 80M 22800:00:0000:00:3102:16:5006:18:3211:54:5017:48:0519:59:24.5519:59:24.55+08:41:0810:545,5
280KOCHANOWSKI Jerzy 3249OSTRÓW BIEGAOSTRÓW MAZOWIECKAWeteran I M - 50 29M 22900:00:0000:00:5702:16:4905:51:3411:30:4817:33:4120:00:45.6020:00:45.60+08:42:2910:545,5
281ISKRA Arkadiusz 3241SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹMasters M - 40 106M 23000:00:0000:00:4402:16:4106:50:5612:41:3518:06:5420:01:08.4020:01:08.40+08:42:5110:555,5
282BUJALSKA Agata 3172WARSZAWASenior II K - 3016K 5200:00:0000:00:2102:18:1906:14:1812:10:0418:13:3420:07:40.4520:07:40.45+08:49:2310:585,5
283BUJALSKI Szymon 3171WARSZAWAMasters M - 40 107M 23100:00:0000:00:2102:18:1506:14:1912:09:5718:13:3020:07:40.6020:07:40.60+08:49:2410:585,5
284KOBIERSKI Radosław 3154TAŃCZĄCE MUCHOMORKIHALINÓWWeteran I M - 50 30M 23200:00:0000:00:1502:04:2205:56:4511:53:5618:14:0120:18:05.4520:18:05.45+08:59:4811:045,4
285PASZKOWSKI Piotr 3063WKURW_TEAMSZCZECINMasters M - 40 108M 23300:00:0000:00:1401:39:4305:26:1712:33:1118:42:3520:18:39.2020:18:39.20+09:00:2211:045,4
286SMYKOWSKA Magdalena 3198RYKOWISKOTEAMPŁOCKSenior II K - 3017K 5300:00:0000:00:2401:58:2706:52:1613:16:3918:28:4620:22:03.6520:22:03.65+09:03:4711:065,4
287SIKORSKI Grzegorz 3076BORYSŁAWICE ZAMKOWEWeteran I M - 50 31M 23400:00:0000:00:1402:17:4806:38:0012:34:5918:09:3020:22:11.2020:22:11.20+09:03:5411:065,4
288DZIADOŃ Łukasz 3455BITKA O ZIVOTKRAKOWSenior II M - 30 81M 23500:00:0000:00:5602:37:1506:50:4412:34:0518:41:5620:26:06.5520:26:06.55+09:07:5011:085,4
289TROJAN Paweł 3460SZCZYTNA BIEGASZCZYTNASenior II M - 30 82M 23600:00:0000:00:4402:23:5407:00:0512:54:0418:59:0520:31:16.6520:31:16.65+09:13:0011:115,4
290SKRYNKOWSKI Michal 3466STARA ŁOMNICAMasters M - 40 109M 23700:00:0000:00:4302:20:3507:00:0312:54:0318:59:1820:31:16.8020:31:16.80+09:13:0011:115,4
291NOWAKOWSKI Mirosław 3055WIELEŃWeteran I M - 50 32M 23800:00:0000:00:4002:23:0606:49:1112:58:2218:45:5120:34:26.6020:34:26.60+09:16:1011:135,3
292STOŁOWSKI Robert 3257AMICAWIELEŃMasters M - 40 110M 23900:00:0000:00:4102:23:0806:49:1312:58:3618:45:5120:34:26.6520:34:26.65+09:16:1011:135,3
293NIKOLIN Andrzej 3261TRITOGOWROCŁAWSenior II M - 30 83M 24000:00:0000:00:1802:08:1306:50:0312:58:0618:47:5920:34:58.3020:34:58.30+09:16:4111:135,3
294PIÓRKOWSKI Marek 3034BIEGOWA KUŹNIABĘDZINWeteran I M - 50 33M 24100:00:0000:00:2202:21:5906:43:0612:42:1418:42:4620:37:00.4020:37:00.40+09:18:4311:145,3
295ZACHARIASZ Agnieszka 3282BIEGOWA KUŹNIAGRÓDKÓWSenior II K - 3018K 5400:00:0000:00:2202:21:5706:43:0612:42:1918:42:4520:37:00.5520:37:00.55+09:18:4411:145,3
296ŻOŁDAK Magdalena 3225#BIEGIEMWLASPOZNAŃMasters K - 4034K 5500:00:0000:00:2702:23:1206:31:3912:11:2418:26:1520:37:49.6520:37:49.65+09:19:3311:155,3
297DOLNY Marcin 3213FOREST GANGBYDGOSZCZMasters M - 40 111M 24200:00:0000:00:3502:25:2106:37:3512:54:3718:43:1420:39:34.9520:39:34.95+09:21:1811:165,3
298KAMYSZ Robert 3339KW KRAKÓWKRAKÓWWeteran I M - 50 34M 24300:00:0000:00:1402:13:3506:23:2412:19:4918:22:2620:39:42.5520:39:42.55+09:21:2611:165,3
299FILIPIAK Sebastian 3118EKIPA LIPALIPAMasters M - 40 112M 24400:00:0000:00:2102:20:4006:36:1812:30:2518:37:4220:40:23.9520:40:23.95+09:22:0711:165,3
300GONERA Kazimierz 3035KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEWeteran II M - 603M 24500:00:0000:00:3002:27:1707:00:1813:09:5718:47:3420:41:43.7520:41:43.75+09:23:2711:175,3
301WALAC Jacek 3217DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKISenior II M - 30 84M 24600:00:0000:00:2402:22:3406:28:2912:34:4518:23:1120:42:20.2020:42:20.20+09:24:0311:175,3
302KURKUS Aleksander 3229DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAWeteran I M - 50 35M 24700:00:0000:00:2402:22:3206:28:2112:34:4318:24:1020:42:20.5520:42:20.55+09:24:0411:175,3
303KUSY Rafał 3325PBRUNMIĘDZYŚWIEĆMasters M - 40 113M 24800:00:0000:00:3202:11:5106:16:4112:45:5018:41:2220:43:18.8020:43:18.80+09:25:0211:185,3
304BURY Marek 3212KATOWICEWeteran I M - 50 36M 24900:00:0000:00:5402:26:0306:37:4112:49:3318:46:5320:44:56.0520:44:56.05+09:26:3911:195,3
305TOMASZEWSKA Ewa 3039OPOLEMasters K - 4035K 5600:00:0000:00:3102:24:1706:27:2512:38:0818:46:2520:45:45.5520:45:45.55+09:27:2911:195,3
306GRABCZAK Jarosław 3005OPOLESenior II M - 30 85M 25000:00:0000:00:3102:22:2906:26:3012:37:3218:48:2520:45:49.8020:45:49.80+09:27:3311:195,3
307HOJCZYK Karol 3014EXPLORADOR & WOLNE ŚLIMAKIPOZNAŃMasters M - 40 114M 25100:00:0000:00:3702:32:1706:56:2112:27:3318:41:2820:46:29.6520:46:29.65+09:28:1311:195,3
308WIJAS Mariusz 3405KRAKÓWMasters M - 40 115M 25200:00:0000:00:2302:26:5006:47:3312:41:5718:43:2220:46:45.7020:46:45.70+09:28:2911:205,3
309KWIATKOWSKA Zuzanna 3109RNB TEAM POLANICA ZDRÓJSZCZYTNAMasters K - 4036K 5700:00:0000:00:4402:20:3707:00:0212:54:0118:59:0620:46:48.5020:46:48.50+09:28:3211:205,3
310KUTRZYK Przemysław 3073SOSNOWIECMasters M - 40 116M 25300:00:0000:00:1302:08:2306:35:5214:00:0018:45:3020:47:28.3020:47:28.30+09:29:1111:205,3
311MAGOCSY Justyna 3069KRAKOWSenior II K - 3019K 5800:00:0000:00:1502:33:3906:47:3513:11:2118:35:5220:50:39.7020:50:39.70+09:32:2311:225,3
312MAGOCSY Adam 3228KRAKÓWSenior II M - 30 86M 25400:00:0000:00:1502:33:3206:47:3413:07:3418:34:5620:50:40.2520:50:40.25+09:32:2311:225,3
313DRYMEL Piotr 3368ŚW. KATARZYNASenior II M - 30 87M 25500:00:0000:00:3902:33:2206:53:5613:00:1018:35:5920:53:18.2020:53:18.20+09:35:0111:235,3
314BARANIAK Beata 3136DRUŻYNA SZPIKUDASZEWICEMasters K - 4037K 5900:00:0000:00:5302:43:5407:28:0413:07:0818:57:1220:54:28.5520:54:28.55+09:36:1211:245,3
315WSUŁ Monia 3415POZNAŃMasters K - 4038K 6000:00:0000:00:2802:01:4905:34:3912:15:4118:26:4420:55:00.3520:55:00.35+09:36:4311:245,3
316JASIŃSKI Mikołaj 3469TRUSKAWWeteran I M - 50 37M 25600:00:0000:00:1702:18:3206:34:5512:43:1819:02:4321:05:33.7021:05:33.70+09:47:1711:305,2
317KOSZAREK Andrzej 3023POZNAŃWeteran I M - 50 38M 25700:00:0000:00:5402:43:5607:00:1313:01:2319:05:3721:05:36.8521:05:36.85+09:47:2011:305,2
318STODULSKI Tomasz 3197GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMPRUSZKÓWMasters M - 40 117M 25800:00:0000:00:3802:17:0706:49:4712:50:0018:47:2521:06:25.0521:06:25.05+09:48:0811:305,2
319BOCHM Szymon 3182KOBYLA GÓRASenior II M - 30 88M 25900:00:0000:00:0502:19:3106:45:2812:52:0018:47:2621:06:25.4021:06:25.40+09:48:0811:305,2
320AMANOWICZ Lukasz 3459LĄDEK-ZDRÓJMasters M - 40 118M 26000:00:0000:00:2602:12:5006:19:3812:06:4019:20:0821:06:47.6521:06:47.65+09:48:3111:305,2
321LENART Joanna 3111ZADYSZKA OŚWIĘCIMCHELMEKWeteran K - 504K 6100:00:0000:00:0802:09:0506:06:4813:08:3919:03:3721:08:27.1521:08:27.15+09:50:1011:315,2
322KADECKI Marek 3272KARGOSZYNMasters M - 40 119M 26100:00:0000:00:1302:24:3706:52:2812:52:1018:58:1821:08:40.4521:08:40.45+09:50:2311:325,2
323DOLSKI Marcin 3115POZNAŃSenior II M - 30 89M 26200:00:0000:00:5202:31:4206:51:3213:02:2619:16:2221:09:09.9521:09:09.95+09:50:5311:325,2
324FRYBES Agnieszka 3079GIŻYCKOSenior II K - 3020K 6200:00:0000:00:4002:25:5307:01:5514:27:1619:34:5621:14:39.6521:14:39.65+09:56:2311:355,2
325KUNERT Krzysztof 3358KATOWICEMasters M - 40 120M 26300:00:0000:00:0902:16:3306:31:2012:50:3218:56:1121:15:25.5021:15:25.50+09:57:0911:355,2
326ZIENIEWICZ Wojciech 3221WROCŁAWMasters M - 40 121M 26400:00:0000:00:0402:03:4006:14:0912:47:5419:13:1621:16:57.7021:16:57.70+09:58:4111:365,2
327SKOCZYLAS Piotr 3104ENDURANCE TEAMCHORZÓWMasters M - 40 122M 26500:00:0000:00:5402:19:3006:44:5412:58:0519:11:1721:18:23.4521:18:23.45+10:00:0611:375,2
328STEFAŃSKI Marcin 3075BOCZKÓWSenior II M - 30 90M 26600:00:0000:00:3802:26:3106:58:3413:05:3619:22:0021:26:00.8521:26:00.85+10:07:4411:415,1
329WICIAK Ziemowit 3185AKTYWNI KOCIEWIACYSTAROGARD GDAŃSKIWeteran I M - 50 39M 26700:00:0000:00:4802:31:2607:23:5113:26:3519:12:0021:26:36.1521:26:36.15+10:08:1911:415,1
329KACZYŃSKI Janusz 3183AKTYWNI KOCIEWIACYSKÓRCZWeteran II M - 604M 26700:00:0000:00:4802:31:2807:24:0613:26:3419:12:0121:26:36.1521:26:36.15+10:08:1911:415,1
331KROLS Hilde 3406HAMOKMOLWeteran K - 505K 6300:00:0000:00:3902:23:4407:03:3013:24:0419:23:4821:27:08.9021:27:08.90+10:08:5211:425,1
332MICHAŁOWSKI Tomasz 3304SZCZECINMasters M - 40 123M 26900:00:0000:00:2902:13:2606:33:3413:47:4419:24:4321:28:17.9021:28:17.90+10:10:0111:425,1
333PACZUSZKA Anna 3220KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOSenior II K - 3021K 6400:00:0000:00:2002:11:5806:57:4013:23:1819:25:4521:29:03.9521:29:03.95+10:10:4711:435,1
334GRABOWY Mateusz 3169NADAKTYWNI NOWE MIASTECZKONOWE MIASTECZKOSenior II M - 30 91M 27000:00:0000:00:4502:21:5106:23:2313:41:3519:35:1621:37:28.0521:37:28.05+10:19:1111:475,1
335CIOSEK Beata 3329AUGUSTEAMCHORZÓWWeteran K - 506K 6500:00:0000:00:3702:19:2106:27:2712:56:1818:48:4621:38:32.1021:38:32.10+10:20:1511:485,1
336MURCHA Paweł 3328AUGUSTEAMSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters M - 40 124M 27100:00:0000:00:3802:19:1906:27:2812:39:2618:47:3821:38:32.3521:38:32.35+10:20:1511:485,1
337KILIAN Mariusz 3463BIAŁYSTOKWeteran I M - 50 40M 27200:00:0000:00:4802:13:5806:21:5212:36:0319:20:2021:38:54.6521:38:54.65+10:20:3811:485,1
338JAKÓBCZYK Ewelina 3454GORZÓW WLKP.Senior II K - 3022K 6600:00:0000:00:5102:16:0306:37:1512:24:1419:26:0721:48:06.9521:48:06.95+10:29:5011:535,0
338PIKUŁA Sebastain 3470GORZÓW WLKP.Masters M - 40 125M 27300:00:0000:00:5102:16:0206:37:1612:24:1419:26:0621:48:06.9521:48:06.95+10:29:5011:535,0
340HALINIAK Marek 3064NKB CHYŻY NOWY TOMYŚŁNOWY TOMYŚLMasters M - 40 126M 27400:00:0000:00:3402:25:1107:08:5313:12:5819:56:0521:51:53.3521:51:53.35+10:33:3611:555,0
341DARSKI Rafał 3083RECAMIEREWARSZAWAWeteran I M - 50 41M 27500:00:0000:00:1102:08:5706:32:3413:29:0819:56:0521:51:53.6521:51:53.65+10:33:3711:555,0
342OWCZARZAK Tomasz 3276OWCE NA WYPASIEMUROWANA GOŚLINASenior II M - 30 92M 27600:00:0000:00:3502:25:5607:03:2913:14:2719:35:3221:56:45.8021:56:45.80+10:38:2911:585,0
343OWCZARZAK Katarzyna 3277OWCE NA WYPASIEMUROWANA GOŚLINASenior II K - 3023K 6700:00:0000:00:3502:25:5807:03:2813:14:2719:35:3221:56:46.0021:56:46.00+10:38:2911:585,0
344ŚWIĄTEK Arkadiusz 3419WARSZAWASenior II M - 30 93M 27700:00:0000:00:2402:15:1006:19:4413:32:4919:44:1921:58:02.1521:58:02.15+10:39:4511:585,0
345ŁYCZKOWSKI Łukasz 3420WARSZAWASenior II M - 30 94M 27800:00:0000:00:2402:15:2506:53:2713:09:4619:44:2821:58:12.5521:58:12.55+10:39:5611:595,0
346PLASZCZYK Bartłomiej 3464GŁOGÓWSenior II M - 30 95M 27900:00:0000:00:3202:26:2307:06:2613:21:5019:39:3721:58:14.9521:58:14.95+10:39:5811:595,0
347SAMBORSKI Daniel 3020KBKS RADOMSKOOPOLEMasters M - 40 127M 28000:00:0000:00:3202:24:3606:36:0312:37:2819:28:3622:06:38.1522:06:38.15+10:48:2112:035,0
348SAMBORSKA Monika 3027KBKS RADOMSKOOPOLEMasters K - 4039K 6800:00:0000:00:3202:24:3706:36:0512:38:0019:28:3522:06:38.2022:06:38.20+10:48:2112:035,0
349ROGUT Katarzyna 3382AGB TORFYRĄBIEŃ ABWeteran K - 507K 6900:00:0000:00:4102:34:5807:25:1613:42:3319:59:3522:12:39.8522:12:39.85+10:54:2312:065,0
349ZIMINSKA Joanna 3384HAPPYRUNNERSŁÓDŹWeteran K - 507K 6900:00:0000:00:4102:34:5607:25:1619:59:4522:12:39.8522:12:39.85+10:54:2312:065,0
351KOPKA Elżbieta 3381KOLONIA BRUŻYCAMasters K - 4040K 7100:00:0000:00:4102:34:5507:25:1513:42:4120:00:1322:12:40.1522:12:40.15+10:54:2312:065,0
352KOPKA Tomasz 3397KOLONIA BRUŻYCAWeteran I M - 50 42M 28100:00:0000:00:4302:34:3907:25:1413:42:4520:00:4722:12:40.4522:12:40.45+10:54:2312:065,0
353BĘDŹKOWSKI Marek 3456GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM - SIWY ULTRA MORSOSTROŁĘKAWeteran I M - 50 43M 28200:00:0000:00:1202:31:1307:22:2813:42:5119:35:1222:22:45.2522:22:45.25+11:04:2812:124,9
354HORAK Lesław 3371KRYZYS WIEKU ŚREDNIEGOMNICHMasters M - 40 128M 28300:00:0000:00:4102:32:5807:19:5014:03:4720:18:0722:28:33.3522:28:33.35+11:10:1612:154,9
355PIEKAROWICZ Magdalena 3357PRACE DUŻEWeteran K - 509K 7200:00:0000:00:2702:33:0007:27:5014:03:4820:13:4822:29:43.9522:29:43.95+11:11:2712:164,9
356SZEWCZYK Mariusz 3222KRAKÓWWeteran I M - 50 44M 28400:00:0000:00:5102:40:4707:38:1314:08:3020:34:1822:29:59.8522:29:59.85+11:11:4312:164,9
357KLUZA-HOWIL Lila 3153BIEGOWE KAIZENGRYFINOMasters K - 4041K 7300:00:0000:00:3402:25:5907:21:3613:52:1220:02:0022:30:53.6522:30:53.65+11:12:3712:164,9
358HOWIL Waldemar 3152BIEGOWE KAIZENGRYFINOMasters M - 40 129M 28500:00:0000:00:3502:25:5707:21:3613:52:1620:02:0222:30:54.9522:30:54.95+11:12:3812:164,9
359KOPYRA Tomasz 3058#BIEGAMWOLNOALEDOKŁADNIEOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 130M 28600:00:0000:00:5202:21:4306:30:3813:17:2219:47:5922:31:07.1022:31:07.10+11:12:5012:164,9
360LEWICKA Bożena 3168GONIMYKĘTYWeteran II K - 601K 7400:00:0000:00:3602:43:5307:33:5913:51:2620:08:4122:32:02.2022:32:02.20+11:13:4512:174,9
361MATYSZKOWICZ Janusz 3071GONIMYKĘTYWeteran II M - 605M 28700:00:0000:00:3602:43:5207:34:0013:51:2620:08:0222:32:03.1522:32:03.15+11:13:4612:174,9
362RZESZOT Łukasz 3379BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ.ĆMIŃSKSenior II M - 30 96M 28800:00:0000:00:3902:26:3306:20:2913:39:2420:54:0322:35:05.2022:35:05.20+11:16:4812:194,9
363HACZKIEWICZ Bartosz 3447HOLIMOSTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 97M 28900:00:0000:00:0902:35:3307:28:4213:43:0820:04:0522:35:34.9522:35:34.95+11:17:1812:194,9
364BEDNARSKA Kaśka 3380BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEMasters K - 4042K 7500:00:0000:00:3902:30:0206:43:0113:39:2220:54:0322:38:28.3022:38:28.30+11:20:1112:204,9
365SZURKOWSKI Michał 3410GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃSenior II M - 30 98M 29000:00:0000:00:4002:25:4907:01:5714:27:1620:43:0422:50:57.7522:50:57.75+11:32:4112:274,8
366ŻOŁYNIAK Szymon 3036SIERADZMasters M - 40 131M 29100:00:0000:00:1002:15:5106:31:0013:05:3420:08:1422:51:01.1522:51:01.15+11:32:4412:274,8
367ŁASKAWSKA Justyna 3434WARSZAWAMasters K - 4043K 7600:00:0000:00:1002:15:5306:31:0113:05:3320:08:0522:51:12.1522:51:12.15+11:32:5512:274,8
368CUPIAŁ Dariusz 3204W POGONI ZA DUCHEMSOSNOWIECWeteran I M - 50 45M 29200:00:0000:00:5502:20:3007:13:2913:59:0420:40:1523:04:34.0523:04:34.05+11:46:1712:354,8
369ŻABA Jacek 3137GORZÓW WLKP.Weteran I M - 50 46M 29300:00:0000:00:3302:31:5007:26:2013:44:2220:35:2823:11:49.0523:11:49.05+11:53:3212:394,7
370OLECHNOWICZ Magda 3138BBL GORZÓWGORZÓW WLKPMasters K - 4044K 7700:00:0000:00:3302:31:5307:26:1713:44:3120:35:2923:11:49.4523:11:49.45+11:53:3212:394,7
371LUBIŃSKI Mikołaj 3086BIEGAM BO NIE LUBIE…CZAPURYSenior II M - 30 99M 29400:00:0000:00:2602:08:1106:03:0512:59:5320:27:3923:16:02.2523:16:02.25+11:57:4512:414,7
372ADAMSKI Lukasz 3284CAFFE DEL SUD/BIEGAM BO NIE LUBIEŚREMSenior II M - 30 100M 29500:00:0000:00:2602:08:0906:03:0312:59:5520:27:4123:16:02.6023:16:02.60+11:57:4612:414,7
373MYRCIK Pawel 3334BORONÓWSenior II M - 30 101M 29600:00:0000:00:4702:56:0308:27:2815:12:1521:11:1623:16:09.1523:16:09.15+11:57:5212:414,7
374SURDACKI Jerzy 3107DRUŻYNA SZPIKUGRYFINOWeteran I M - 50 47M 29700:00:0000:00:5302:38:5007:31:4914:25:2121:13:1823:17:48.8023:17:48.80+11:59:3212:424,7
375STRZELEC Tomasz 3208KB HERMES GRYFINOGRYFINOMasters M - 40 132M 29800:00:0000:00:5302:38:4607:32:1814:25:2321:13:2123:17:52.9023:17:52.90+11:59:3612:424,7
376FUNKA Andrzej 3046NKB CHYŻYNOWY TOMYŚLWeteran II M - 606M 29900:00:0000:00:3302:42:0107:44:1714:38:4120:56:2023:18:17.5523:18:17.55+12:00:0112:424,7
377KAMIŃSKI Tonasz 3050CHOJNÓWMasters M - 40 133M 30000:00:0000:00:1702:30:0007:47:5314:38:4320:54:2923:18:17.9023:18:17.90+12:00:0112:424,7
378RESPONDEK Dariusz 3170WROCŁAWMasters M - 40 134M 30100:00:0000:00:3902:20:4306:54:4314:13:4721:08:3723:18:51.1523:18:51.15+12:00:3412:434,7
379RUSINEK Piotrek 3240KOBYŁKASenior II M - 30 102M 30200:00:0000:00:4702:26:2107:13:3014:37:2021:12:2923:19:32.1023:19:32.10+12:01:1512:434,7
380GAWORECKI Sławomir 3116KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKMasters M - 40 135M 30300:00:0000:00:2302:26:3307:23:1714:52:0321:12:3023:20:16.1523:20:16.15+12:01:5912:434,7
381GRAFENDER Michał 3203CZAPURYMasters M - 40 136M 30400:00:0000:00:3702:31:4607:32:3114:54:3820:58:1123:20:59.6023:20:59.60+12:02:4312:444,7
382TUREK Paweł 3028NOWA IWICZNAWeteran I M - 50 48M 30500:00:0000:00:4802:39:1107:31:0314:37:1320:48:3323:21:10.9023:21:10.90+12:02:5412:444,7
383PRZYBYŁA Adam 3292WOLFMOTO TEAMŁÓDŹMasters M - 40 137M 30600:00:0000:00:4402:27:1807:11:5413:42:5620:50:1823:22:43.4523:22:43.45+12:04:2612:454,7
384POPCZYK Magdalena 3021BIEGOWA KUŹNIABĘDZINSenior II K - 3024K 7800:00:0000:00:2202:51:5108:02:3414:53:4121:10:0623:30:07.6023:30:07.60+12:11:5112:494,7
385POŚPIECH Anna 3462BIEGOWA KUŹNIARUDA ŚLĄSKASenior II K - 3025K 7900:00:0000:00:2102:51:5408:02:3514:53:4123:30:07.7023:30:07.70+12:11:5112:494,7
386BIAŁEK Mirosław 3085WRONIECKI KLUB BIEGACZA / PANDA TEAMWRONKISenior II M - 30 103M 30700:00:0000:00:1802:16:4406:44:5313:10:3020:46:4223:32:22.1523:32:22.15+12:14:0512:504,7
387HOFFMANN Mariusz 3254WRONIECKI KLUB BIEGACZAWRONKIWeteran I M - 50 49M 30800:00:0000:00:1702:16:4606:44:5513:10:3120:46:5123:32:22.5523:32:22.55+12:14:0612:504,7
388KRUPA Daniel 3200STARGARDMasters M - 40 138M 30900:00:0000:00:3602:45:5207:37:5014:20:4521:16:1423:39:30.5023:39:30.50+12:21:1412:544,6
389RADOŻYCKI Radek 3201SZCZECINMasters M - 40 139M 31000:00:0000:00:3702:45:5307:37:4814:20:4421:16:1723:39:37.7523:39:37.75+12:21:2112:544,6
390DOMINIAK-LESZCZYŃSKA Elżbieta 3422LASY WAWERSKIEWARSZAWAWeteran II K - 602K 8000:00:0000:00:2803:12:2008:47:3315:38:3521:26:5323:49:29.2023:49:29.20+12:31:1212:594,6
391WIŚNIEWSKI Sławomir 3285KS LENIWIECKĘPNOSenior II M - 30 104M 31100:00:0000:00:2802:53:0507:54:3615:08:2621:47:5724:06:10.8024:06:10.80+12:47:5413:084,6
392MRÓWCZYŃSKI Tomasz 3207SARBINOWOMasters M - 40 140M 31200:00:0000:00:5702:26:1006:38:1213:32:5121:01:2224:12:21.6524:12:21.65+12:54:0513:124,5
393KURENDA Radosław 3265KLUB BIEGACZA RTVEUROAGDOPOLESenior II M - 30 105M 31300:00:0000:00:2802:14:4206:35:1113:32:4221:02:5124:12:22.9524:12:22.95+12:54:0613:124,5
394MALIGA Katarzyna 3006WROCŁAWMasters K - 4045K 8100:00:0000:00:4102:39:1507:31:0515:06:3421:51:2024:14:21.0524:14:21.05+12:56:0413:134,5
395KOPCZYŃSKA Marta 3181BIEGAJĄCE KREJZOLESWARZĘDZSenior II K - 3026K 8200:00:0000:00:5402:36:0907:06:2713:28:2221:21:2824:30:12.0524:30:12.05+13:11:5513:214,5
396SZMANIA Jakub 3179HKT AZYMUTSWARZĘDZMasters M - 40 141M 31400:00:0000:01:2002:31:0806:56:5114:23:2921:21:3024:30:13.8024:30:13.80+13:11:5713:214,5
397KUCHMECKI Maciej 3189POZNAŃSenior II M - 30 106M 31500:00:0000:00:5502:24:2607:05:5613:22:2821:21:1924:30:13.9524:30:13.95+13:11:5713:214,5
398KANDORA Piotr 3253MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMWeteran I M - 50 50M 31600:00:0000:00:3502:32:1107:23:5014:19:5921:51:1724:31:41.9024:31:41.90+13:13:2513:224,5
399KANDORA Joanna 3252MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters K - 4046K 8300:00:0000:00:3502:32:1307:23:4914:19:5921:51:1624:31:42.1524:31:42.15+13:13:2513:224,5
400DZIERGWA Agnieszka 3354PRZEDWOJEWSKI TEAMSIECHNICESenior II K - 3027K 8400:00:0000:00:3002:34:3308:03:0615:37:2022:15:0124:38:55.6524:38:55.65+13:20:3913:264,5
401IWAŃCZUK Zbigniew 3062BRZEGWeteran I M - 50 51M 31700:00:0000:00:4902:29:1507:53:3215:22:5522:29:3924:39:47.5024:39:47.50+13:21:3113:274,5
402ZAMOJSKA Iwona 3216MIECHOWICKA GRUPA BUEGOWABYTOMMasters K - 4047K 8500:00:0000:00:3502:34:2107:47:5315:27:5522:14:4424:44:31.2024:44:31.20+13:26:1413:294,4
403DOWNAR-ZAPOLSKA Laura 3003@MD_RUNWROCŁAWSenior I K - 201K 8600:00:0000:00:2902:34:3208:03:1015:37:2222:18:0224:48:23.2524:48:23.25+13:30:0613:314,4
404DOWNAR-ZAPOLSKA Rita 3001@MD_RUNWROCŁAWMasters K - 4048K 8700:00:0000:00:3102:34:3808:03:1115:37:3022:18:0624:48:23.5524:48:23.55+13:30:0713:314,4
405DOWNAR-ZAPOLSKI Bolesław 3002WROCŁAWWeteran I M - 50 52M 31800:00:0000:00:3002:34:3408:03:0815:37:2422:18:0824:48:25.7524:48:25.75+13:30:0913:314,4
406CZECHOSKA Magdalena 323064 BATALION LEKKIEJ PIECHOTYWARSZAWAMasters K - 4049K 8800:00:0000:00:4402:35:3007:28:3514:54:4522:29:1725:06:18.6525:06:18.65+13:48:0213:414,4
407KOBLAŃSKI Tomasz 3022LEGNICAMasters M - 40 142M 31900:00:0000:00:5102:23:1607:00:3315:49:0122:44:1825:11:40.7025:11:40.70+13:53:2413:444,4
408BEDNARSKA-KOZIOŁ Danuta 3052NIENAWIDZĘ BUBICZAZIELĘCICEMasters K - 4050K 8900:00:0000:00:5002:59:2708:53:3916:39:4322:50:0825:11:48.3525:11:48.35+13:53:3113:444,4
409GNIELKA Dawid 3372ZAMKOWIEC TOSZEKTOSZEKSenior I M - 20 14M 32000:00:0000:00:5902:43:5907:50:1915:51:3922:49:2125:15:48.9025:15:48.90+13:57:3213:464,4
410WALCZAK-WOJTKOWSKA Iwona 3317WARSZAWAWeteran II K - 603K 9000:00:0000:00:2903:13:5408:54:5316:17:1322:42:2325:16:07.5525:16:07.55+13:57:5113:464,4
411PIGŁA Michał 3303SPORTOWY KAŹMIERZKIĄCZYNMasters M - 40 143M 32100:00:0000:00:5002:35:1807:24:3314:21:5222:27:3925:16:52.5525:16:52.55+13:58:3613:474,4
412OWCZARCZAK Monika 3305SPORTOWY KAŹMIERZPOZNAŃSenior II K - 3028K 9100:00:0000:00:4902:35:2707:24:3214:22:0822:27:3825:16:56.6525:16:56.65+13:58:4013:474,4
413KAŹMIERCZAK Aleksandra 3199SKORUPA TEAMWOLAMasters K - 4051K 9200:00:0000:00:4503:12:2409:26:2917:55:2623:29:3625:20:06.4525:20:06.45+14:01:4913:494,3
414SCHLAPPA Sebastian 3215IZBICKO W BIEGUIZBICKOMasters M - 40 144M 32200:00:0000:00:2902:35:4807:28:3815:17:5522:58:4725:20:40.1025:20:40.10+14:02:2313:494,3
415SYPNIEWSKA Hanna 3218SPARTANIE DZIECIOM/ FESTIWAL BIEGOWY ULTRAWAYGDYNIAWeteran II K - 604K 9300:00:0000:00:4503:12:4410:02:1216:51:3823:27:3525:27:27.9525:27:27.95+14:09:1113:534,3
416OBARSKA Małgorzata 3124STARACHOWICEWeteran II K - 605K 9400:00:0000:00:4302:56:0608:27:2515:51:4823:07:4925:38:59.3525:38:59.35+14:20:4213:594,3
417OBARSKI Norbert 3125KIELCEWeteran II M - 607M 32300:00:0000:00:4302:55:3508:27:2615:51:3823:07:4725:38:59.6525:38:59.65+14:20:4313:594,3
418ROSÓŁ Roman 3013WYBIEGAĆ MARZENIA TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 53M 32400:00:0000:00:1902:36:2507:47:5016:39:4223:30:2925:48:04.1525:48:04.15+14:29:4714:044,3
419NIZIOŁ Marian 3289PIASECZNOWeteran II M - 608M 32500:00:0000:00:4203:28:3109:54:5817:21:5423:36:0225:48:18.5025:48:18.50+14:30:0214:044,3
Niesklasyfikowani
ŁOPATYŃSKI Ireneusz 3286REMA SPORT TEAMLĄDEK ZDRÓJWeteran I M - 50 DNF00:00:26 DNF01:40:22 DNF04:19:10 DNF08:37:35 DNF DNF DNF DNF--
PENIOWICZ Justyna 3224ASICS FRONTRUNNER POLANDSUŁÓWSenior II K - 30DNF00:00:14 DNF01:51:27 DNF04:41:57 DNF08:56:32 DNF DNF DNF DNF--
PTASZYŃSKI Wojciech 3428FROMBORKMasters M - 40 DNF00:00:19 DNF01:40:24 DNF04:31:54 DNF09:40:09 DNF DNF DNF DNF--
WAGNER Krystian 3383BOBOWASenior I M - 20 DNF00:00:17 DNF01:58:29 DNF05:20:26 DNF10:31:19 DNF DNF DNF DNF--
MIRSKI Jerzy 3268WATAHAKIEŁCZÓWSenior I M - 20 DNF00:00:42 DNF02:09:11 DNF05:49:37 DNF11:24:41 DNF DNF DNF DNF--
POŁCZYŃSKI Paweł 3037STALOWA ŁYDACEREKWICASenior II M - 30 DNF00:00:52 DNF02:10:24 DNF05:52:55 DNF11:30:19 DNF DNF DNF DNF--
KOWAL Sebastian 3301RADOMSenior I M - 20 DNF00:00:14 DNF01:53:58 DNF05:25:12 DNF11:33:16 DNF DNF DNF DNF--
CHROMIEC Mateusz 3300MEGA BOYSLEGIONOWOSenior II M - 30 DNF00:00:15 DNF01:55:42 DNF05:40:49 DNF11:46:14 DNF DNF DNF DNF--
NOWACKI Adam 3443STG WARSZAWAWARSZAWASenior I M - 20 DNF00:00:23 DNF01:59:47 DNF05:43:37 DNF11:56:03 DNF DNF DNF DNF--
DYCZKOWSKI Andrzej 3360KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKJASTROWIEMasters M - 40 DNF00:00:24 DNF02:20:48 DNF06:43:05 DNF12:52:27 DNF DNF DNF DNF--
WITLICKI Kacper 3025KROŚNIEŃSKIE WYDARZENIAKROSNO ODRZAŃSKIESenior I M - 20 DNF00:00:28 DNF02:18:01 DNF06:35:36 DNF13:00:11 DNF DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKI Piotr 3112KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKJASTROWIEMasters M - 40 DNF00:00:23 DNF02:29:36 DNF07:23:18 DNF14:52:02 DNF DNF DNF DNF--
SUŁEK Aldona 3471KLUB ZOELLER TECHWEJHEROWOMasters K - 40DNF00:00:18 DNF02:26:23 DNF07:33:41 DNF14:54:38 DNF DNF DNF DNF--
SZUMLAS Marcin 3352ULTRA WAY TEAMPOŁCHOWOMasters M - 40 DNF00:00:45 DNF02:35:28 DNF07:34:01 DNF14:54:47 DNF DNF DNF DNF--
POSYNIAK Anna 3449NIENAWIDZĘ BUBICZABRZEGMasters K - 40DNF00:00:50 DNF02:59:29 DNF08:53:41 DNF17:55:26 DNF DNF DNF DNF--
KŁOS Aneta 3359POZNAŃMasters K - 40DNF00:00:45 DNF03:12:29 DNF09:26:31 DNF17:55:37 DNF DNF DNF DNF--
WAŚKO Paweł 3082CENTRUM MASAŻUBIELSKO-BIAŁAMasters M - 40 DNF00:00:01 DNF01:27:07 DNF04:23:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWLIK Sławek 3366DYNAFIT POLARSPORT.PLKRAKÓWSenior II M - 30 DNF00:00:01 DNF01:27:18 DNF04:23:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
BANAŚ Radosław 3355IZERY BOGATYNIACIEPŁOWODYMasters M - 40 DNF00:00:11 DNF01:40:00 DNF04:29:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZBORUCKI Jan 3068PRZEDWOJEWSKI TEAMKRAKOWSenior II M - 30 DNF00:00:04 DNF01:39:39 DNF04:43:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
RŮŽIČKA Lukáš 3385RUNSPORT TEAMJAVORNICESenior II M - 30 DNF00:00:18 DNF01:51:55 DNF05:03:28 DNF DNF DNF DNF DNF--
STRUK Agnieszka 3066W POGONI ZA DUCHEMBĘDZINSenior II K - 30DNF00:00:05 DNF02:01:29 DNF05:29:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAKIMIEC Tadeusz 3423KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKWeteran I M - 50 DNF00:00:05 DNF01:51:00 DNF05:37:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
MISZTAL Tomasz 3150WIELISZEW HERON TEAMWIELISZEWSenior II M - 30 DNF00:00:05 DNF01:46:56 DNF05:43:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
WALKOWIAK Jacek 3484SPORT2002.PLZIELONA GÓRAWeteran I M - 50 DNF00:00:11 DNF02:04:54 DNF05:59:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
WÓJCIK Artur 3250W POGONI ZA DUCHEMDOBROWA GORNICZAMasters M - 40 DNF00:00:06 DNF01:58:23 DNF06:09:10 DNF DNF DNF DNF DNF--
WIERZBICKI Mateusz 3472PRUDNIKSenior II M - 30 DNF00:00:25 DNF02:02:00 DNF06:09:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRUNDKOWSKI Oskar 3089SOLEC KUJAWSKISenior I M - 20 DNF00:00:04 DNF02:00:34 DNF06:24:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTKIEWICZ Lech 3117ZIELONA GÓRAMasters M - 40 DNF00:00:12 DNF02:09:01 DNF07:02:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
KULA Sebastian 3148SYCÓWMasters M - 40 DNF00:00:45 DNF02:25:56 DNF07:19:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAJEWSKA-KŁODA Katarzyna 3092DRUŻYNA SZPIKUCZAPURYMasters K - 40DNF00:00:53 DNF02:43:55 DNF07:28:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCHOWICZ Filip 3007WLKP MOUNTAINS ULTRACZAPURYSenior II M - 30 DNF00:00:36 DNF02:31:44 DNF07:32:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
BUBEL Sebastian 3333TWARDOWICEMasters M - 40 DNF00:00:47 DNF02:56:08 DNF08:54:55 DNF DNF DNF DNF DNF--
JAZY Szymon 3234POZNAŃSenior II M - 30 DNF00:00:29 DNF02:30:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIOTROWSKI Karol 3161ŁOCHOWO I OKOLICE BIEGAJĄDRZEWCESenior II M - 30 DNF00:00:25 DNF02:30:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRANZ Grzegorz 3390CZAPURYWeteran I M - 50 DNF00:00:53 DNF02:31:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BĄDZIUL Dorota 3482RZESZÓWSenior II K - 30DNF00:00:48 DNF03:05:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TEJWAN Leszek 3452STG WARSZAWAWARSZAWAMasters M - 40 DNF00:00:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIAZEK Łukasz 3067SOCHACZEWMasters M - 40 DNF00:00:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 458 wynik(ów)