Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 110 km |
Zgłoszonych : | 226 |
Wystartowało : | 210 |
Nie ukończyło : | 17 |
Ukończyło : | 193 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 98km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A9 15km | A11 40km | A12 61km | A13 73km | A14 85km | A15 98km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JÓZWIAK Piotr | 5143 | Kita Team | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:29:23 | 03:51:47 | 06:10:57 | 07:31:19 | 09:16:57 | 10:40:36 | |
2 | KORAB Robert | 5216 | LURBEL POLSKA | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:38:26 | 04:19:52 | 06:41:55 | 08:00:28 | 09:44:55 | 11:21:15 | ||
3 | PIĄTEK Mateusz | 5003 | wkurw_team | BUKOWNO | Senior I M - 20 | 00:00:04 | 01:37:42 | 04:18:04 | 08:09:38 | 09:54:55 | 11:24:52 | ||
4 | WENTA Marta | 5158 | Kaszubska Poniewierka | GDYNIA | Senior I K - 20 | 00:00:04 | 01:37:46 | 04:21:31 | 06:49:55 | 08:17:38 | 10:01:55 | 11:39:23 | |
5 | SZCZOTKA Paweł | 5183 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:37:10 | 04:21:26 | 06:49:55 | 08:17:39 | 10:01:55 | 11:39:29 | ||
6 | SARNOWSKI Paweł | 5215 | UltraSarny | OSTRZESZOW | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 01:32:17 | 04:14:04 | 06:44:51 | 08:09:35 | 10:01:51 | 11:40:36 | |
7 | BUŁANOW Leszek | 5213 | HIPOLITÓW | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:33:37 | 04:14:01 | 06:44:55 | 08:09:38 | 10:05:55 | 11:40:37 | ||
8 | PODSIADŁO Mikołaj | 5130 | KW Poznań | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:09 | 01:40:17 | 04:27:17 | 06:54:50 | 08:20:27 | 10:11:50 | 11:46:54 | |
9 | ŚWIERAD Dariusz | 5012 | ASICS FrontRunner Polska | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:43:39 | 04:33:42 | 07:04:52 | 08:29:21 | 10:17:52 | 11:46:58 | |
10 | RZEPKA Remigiusz | 5210 | CLEAREX | MIKOŁÓW | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:32:19 | 04:06:18 | 06:34:53 | 08:00:26 | 10:06:53 | 12:00:47 | |
11 | KUTER Krzysztof | 5181 | Kondycja | PIASECZNO | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:34:02 | 04:14:28 | 06:47:54 | 08:15:48 | 10:14:54 | 12:05:53 | |
12 | DRABIK Dawid | 5062 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:39:22 | 04:23:02 | 06:54:33 | 08:42:47 | 10:27:33 | 12:08:34 | ||
13 | ŚWIDEREK Jacek | 5222 | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:40:16 | 04:24:36 | 07:00:55 | 08:45:10 | 10:29:55 | 12:11:11 | |||
14 | GOLIAT Damian | 5075 | CKBabcie | KIELCE | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:38:29 | 04:18:03 | 06:43:55 | 08:00:38 | 10:01:55 | 12:13:21 | |
15 | KULIŃSKI Maciej | 5057 | OIRP Wrocław | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:38:31 | 04:26:57 | 07:12:53 | 08:40:00 | 10:29:53 | 12:15:27 | |
16 | DĄBROWSKI Kamil | 5047 | Biegiem po Piwo Piwoteka Łódź | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:16 | 01:37:22 | 04:27:18 | 07:01:43 | 08:46:35 | 10:39:43 | 12:23:25 | |
17 | GÓRNY Piotr | 5098 | Górny Team | GOSTYŃ | Senior I M - 20 | 00:00:23 | 01:45:46 | 04:33:58 | 07:20:36 | 08:51:52 | 10:54:36 | 12:33:39 | |
18 | WYRODEK Jakub | 5201 | It Kontrakt | NOWA RUDA | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 02:01:47 | 04:50:33 | 07:20:38 | 08:51:54 | 10:49:38 | 12:34:47 | |
19 | PISAREK Maciej | 5174 | BIOCO Running Team | ŁOZINA | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:29:23 | 04:34:22 | 07:11:57 | 08:40:35 | 10:42:57 | 12:35:33 | |
20 | TUCZYŃSKI Maciej | 5225 | RGiG / Old School Trail Runners | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:47:06 | 04:46:10 | 07:20:39 | 09:06:52 | 10:56:39 | 12:37:21 | ||
21 | MIKUŚ Marcin | 5053 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:44:57 | 04:44:14 | 07:42:43 | 09:20:38 | 11:09:43 | 12:39:45 | ||
22 | KUŹNIAK Marcin | 5036 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:43:30 | 04:45:44 | 07:28:53 | 09:08:58 | 11:04:53 | 12:44:29 | ||
23 | STOKŁOSA Sebastian | 5072 | Lesz NO Limits Runners | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:46:43 | 04:45:46 | 07:30:52 | 09:09:32 | 11:12:52 | 13:01:20 | |
24 | WICHŁACZ Paweł | 5058 | KB Maniac Poznań | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:50:58 | 04:50:06 | 07:35:28 | 09:07:31 | 11:19:28 | 13:06:25 | |
25 | BIADASZ Andrzej Michał | 5063 | Politechnika Poznańska | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:40:16 | 04:24:34 | 06:44:54 | 09:09:34 | 11:14:54 | 13:11:31 | |
26 | PERYKASZA Paweł | 5014 | NR + | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:45:20 | 04:51:24 | 07:54:51 | 09:31:15 | 11:37:51 | 13:23:18 | |
27 | STATECZYŃSKI Błażej | 5120 | Defendu | RABOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:52:01 | 04:50:40 | 07:38:38 | 09:24:39 | 11:31:38 | 13:26:46 | |
28 | LEHMANN Dawid | 5022 | Holistic Crew Kępno | KĘPNO | Senior I M - 20 | 00:00:04 | 01:37:36 | 04:28:06 | 07:30:55 | 09:14:43 | 11:29:55 | 13:34:18 | |
29 | KURPIEWSKA Anna | 5123 | GT RAT | WROCŁAW | Masters K - 40 | 00:00:08 | 01:46:28 | 05:06:00 | 09:40:14 | 11:57:51 | 13:43:52 | ||
30 | GŁODOWSKA Kamila | 5193 | Team K34 | IWONICZ-ZDRÓJ | Senior I K - 20 | 00:00:07 | 01:50:35 | 04:52:09 | 07:54:52 | 09:33:30 | 11:40:52 | 13:44:20 | |
31 | SOBOL Tomasz | 5157 | KATOWICE | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:45:58 | 05:02:41 | 07:57:55 | 09:41:36 | 11:56:55 | 13:45:44 | ||
32 | MAZURKIEWICZ Jerzy | 5051 | WROCLAW | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:44:24 | 04:47:22 | 07:57:50 | 09:32:36 | 11:50:50 | 13:52:19 | ||
33 | TOMALSKI Marcin | 5202 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:44:52 | 04:53:38 | 07:51:51 | 09:31:02 | 11:47:51 | 13:52:58 | ||
34 | JĘDRASZEK Alicja | 5168 | Korona Pabianice | PABIANICE | Senior II K - 30 | 00:00:22 | 01:59:39 | 05:08:51 | 08:07:37 | 09:40:11 | 11:56:37 | 13:55:43 | |
35 | MILCZAREK Paweł | 5194 | szukam sponsora | DOBRZYCA | Senior I M - 20 | 00:00:13 | 01:42:50 | 04:45:38 | 07:46:46 | 09:24:47 | 11:44:46 | 13:55:45 | |
36 | PAWŁOWSKI Tomasz | 5182 | Team Pleszew | DOBRZYCA | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 01:43:05 | 04:45:40 | 07:42:46 | 09:25:15 | 11:45:46 | 13:55:48 | |
37 | SIKORSKI Marcin | 5171 | TT Szczecin | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:58:14 | 05:03:04 | 09:40:36 | 11:58:48 | 13:55:52 | ||
38 | ZIENIEWICZ Wojciech | 5125 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:44:08 | 04:57:07 | 08:07:55 | 09:40:28 | 11:58:55 | 14:06:13 | ||
39 | JUSZKO Krzysztof | 5161 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:50:43 | 05:08:26 | 08:09:53 | 09:57:20 | 12:14:53 | 14:08:48 | ||
40 | KUC Wojciech | 5048 | KŁOBUCK | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:48:18 | 04:58:18 | 08:01:44 | 09:42:32 | 12:02:44 | 14:11:33 | ||
41 | SADZIK Robert | 5002 | BARDO | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:45:45 | 05:20:49 | 08:32:56 | 10:15:40 | 12:33:56 | 14:20:03 | ||
42 | KUNICKI Konrad | 5064 | NOA | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:46:26 | 04:48:35 | 07:45:52 | 09:25:15 | 11:54:52 | 14:21:32 | |
42 | RYMARSKI Arkadiusz | 5065 | NOA | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:46:24 | 04:48:22 | 07:45:51 | 09:25:14 | 11:54:51 | 14:21:32 | |
44 | CAŁY Patryk | 5066 | #KFD FALLOUT TEAM | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 02:06:43 | 05:23:48 | 08:26:33 | 10:07:10 | 12:30:33 | 14:24:01 | |
45 | DZIUBA Piotr | 5026 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:44:13 | 04:59:38 | 08:06:47 | 09:49:42 | 12:28:47 | 14:25:25 | ||
46 | KUKULSKI Wojciech | 5124 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:53:23 | 05:18:33 | 08:26:48 | 10:12:07 | 12:23:48 | 14:25:27 | ||
47 | SOBCZAK Daniel | 5142 | OPOLE | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:52:54 | 05:05:44 | 08:14:33 | 09:59:40 | 12:21:33 | 14:25:30 | ||
48 | KOTARBA Wojciech | 5050 | FEBRISAN | KIELCE | Senior II M - 30 | 00:00:25 | 02:02:56 | 05:24:55 | 08:32:34 | 10:09:49 | 12:43:34 | 14:39:08 | |
49 | ŚWITALSKA Jowita (Julja) | 5073 | Night Runners / NR+ | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 01:57:44 | 05:28:20 | 08:40:53 | 10:26:08 | 12:35:53 | 14:39:11 | |
50 | JĘDRYCHOWSKI Bartłomiej | 5205 | WemecoTeam | KUDOWA-ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:56:46 | 05:20:58 | 08:32:45 | 10:10:01 | 12:43:45 | 14:39:23 | |
51 | REJF Tomasz | 5019 | Rudy and Tuniek | BARTOSZYCE | Masters M - 40 | 00:00:21 | 02:05:47 | 05:45:37 | 08:59:38 | 10:39:25 | 12:59:38 | 14:53:08 | |
52 | PIASECKI Rafał | 5192 | UKA Warszawa | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:45:45 | 04:54:22 | 07:52:52 | 10:06:28 | 12:42:52 | 14:53:22 | |
53 | MAJEWICZ Filip | 5140 | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:11 | 02:00:10 | 05:30:45 | 08:40:48 | 10:28:48 | 12:47:48 | 14:54:54 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
BRZEZOWSKI Jacek | 5079 | Vege Runners | WROCŁAW | Senior II M - 30 | DNF | 01:51:43 DNF | 04:50:35 DNF | 07:46:40 DNF | 09:36:56 DNF | 12:14:40 DNF | 14:57:34 DNF | ||
55 | KROK Sławomir | 5226 | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:51:29 | 05:18:53 | 08:32:28 | 10:20:35 | 12:55:28 | 15:00:11 | |||
56 | IWANYSZYN Tomasz | 5015 | SieLoto | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 02:03:31 | 05:44:08 | 10:34:17 | 12:58:47 | 15:01:49 | ||
57 | WŁODARCZYK Michał | 5076 | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:57:39 | 05:20:31 | 08:32:47 | 10:17:15 | 12:56:47 | 15:01:50 | ||
58 | HOFMAŃSKI Rafał | 5207 | KOTLIN | Senior I M - 20 | 00:00:11 | 01:56:46 | 05:20:32 | 10:21:18 | 12:52:48 | 15:01:52 | |||
59 | MISZCZAK Szymon | 5044 | rehabilitanci.org.pl | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:56:22 | 04:59:37 | 08:08:47 | 10:09:00 | 12:48:47 | 15:05:01 | |
60 | LASEK Jakub | 5227 | KW Opole | Senior I M - 20 | 00:00:11 | 01:59:35 | 05:27:53 | 08:47:48 | 10:34:14 | 13:06:48 | 15:08:13 | ||
61 | TASZAREK Jakub | 5016 | MROWINO | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:53:21 | 05:18:46 | 08:26:49 | 10:12:09 | 12:53:49 | 15:09:54 | ||
62 | OKIENCZUK Radek | 5136 | Kongo Safiri | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:59:58 | 05:28:12 | 08:48:49 | 10:34:15 | 13:07:49 | 15:10:30 | |
63 | DREJARZ-KACZMAREK Anna | 5165 | Oxygen | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 02:03:38 | 05:40:39 | 08:55:52 | 10:34:49 | 13:17:52 | 15:10:39 | |
64 | WIERGOWSKI Marek | 5221 | Straszyn Ultra Team | Masters M - 40 | 00:00:20 | 02:09:52 | 05:41:00 | 09:20:39 | 11:06:28 | 13:22:39 | 15:12:19 | ||
65 | TOMCZYK Tomasz | 5203 | RMF 4RACING Team OCR | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 02:00:45 | 05:08:55 | 08:08:42 | 10:09:16 | 12:56:42 | 15:13:07 | |
66 | SŁOMIAN Marcelina | 5109 | ZABRZE | Senior I K - 20 | 00:00:20 | 02:00:43 | 05:08:56 | 08:08:39 | 10:09:19 | 12:56:39 | 15:14:15 | ||
67 | NADRZYCKI Daniel | 5110 | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 02:08:45 | 05:42:01 | 08:59:45 | 10:37:18 | 13:11:45 | 15:14:17 | ||
68 | FILIPOWICZ Marcin | 5152 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:59:59 | 05:24:51 | 08:40:47 | 10:27:28 | 13:04:47 | 15:17:24 | ||
69 | KRAWCZYK Artur | 5081 | JELENIA GÓRA | Senior I M - 20 | 00:00:14 | 01:55:24 | 04:58:17 | 10:14:34 | 12:55:45 | 15:23:04 | |||
70 | NOWAK Przemysław | 5214 | KRAUSE RUNNING TEAM | DZIERŻONIÓW | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:58:13 | 05:03:04 | 10:14:37 | 13:02:48 | 15:23:06 | ||
71 | KOZŁOWSKI Bartek | 5111 | ULTRAMENTAL.pl | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:39:22 | 04:58:31 | 08:20:54 | 10:03:13 | 12:55:54 | 15:23:14 | |
72 | NOJSZEWSKA Anika | 5112 | ULTRAMENTAL.pl | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 01:48:30 | 05:06:02 | 08:07:53 | 10:00:02 | 12:55:53 | 15:24:53 | |
73 | KOWAL Wiesław | 5198 | SPARTA ZIĘBICE | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:58:46 | 05:37:04 | 08:51:46 | 10:33:41 | 13:16:46 | 15:26:28 | |
74 | PIASECKA-WSZOŁA Anna | 5179 | Saint-Gobain SGSQUAD | PIEKARY ŚLĄSKIE | Senior II K - 30 | 00:00:05 | 01:57:44 | 05:37:12 | 08:51:54 | 10:33:49 | 13:16:54 | 15:26:38 | |
75 | MALINOWSKI Jerzy | 5084 | Sparta Ziębice | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:58:46 | 05:37:04 | 08:51:45 | 10:33:39 | 13:17:45 | 15:27:04 | |
76 | MIKLER Arkadiusz | 5056 | RELIM - WeeRide | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:59:52 | 05:41:16 | 08:56:49 | 10:45:55 | 13:31:49 | 15:28:16 | |
77 | SĘDECKI Piotr | 5188 | SKIERNIEWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 02:00:22 | 05:24:08 | 08:40:39 | 10:35:22 | 13:09:39 | 15:31:03 | ||
78 | WYSTRYCHOWSKA Marzena | 5160 | bfagencja.pl | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:05 | 02:02:32 | 05:42:31 | 08:59:54 | 10:43:48 | 13:27:54 | 15:31:19 | |
79 | HETMANOWSKI Jędrzej | 5067 | Ultra Pmi | MIĘDZYCHÓD | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:55:02 | 05:25:26 | 08:40:54 | 10:55:31 | 13:38:54 | 15:32:04 | |
80 | KISIAŁA Filip | 5004 | Lacho Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:43:56 | 05:08:28 | 08:26:53 | 10:16:29 | 13:05:53 | 15:33:12 | |
81 | GRZESIAK Mateusz | 5173 | Klub AA | KĘPNO | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:52:12 | 05:24:21 | 08:46:51 | 10:44:14 | 13:31:51 | 15:34:53 | |
82 | KOLASIŃSKI Jarosław | 5189 | KTM | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 02:08:26 | 05:39:43 | 08:51:39 | 10:43:34 | 15:35:48 | ||
83 | DOMOSTOWICZ Michał | 5196 | Lodołamacz | SKIERNIEWICE | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 02:02:06 | 05:28:49 | 08:40:38 | 10:34:22 | 13:17:38 | 15:35:56 | |
84 | KAMIENNIK Sebastian | 5018 | KALISZ | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 02:19:19 | 06:01:25 | 09:19:38 | 11:02:41 | 13:24:38 | 15:35:59 | ||
85 | ZEGARMISTRZ Grzegorz | 5133 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:57:27 | 05:25:33 | 09:51:49 | 11:29:24 | 13:44:49 | 15:36:03 | ||
86 | CHROMICZ Krzysztof | 5088 | SMOLEC | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 02:02:27 | 05:28:16 | 08:52:40 | 10:42:29 | 13:26:40 | 15:36:04 | ||
87 | KACZMAREK Grzegorz | 5167 | EDC Runners | WARSZWA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 02:03:34 | 05:40:40 | 08:55:52 | 10:43:58 | 13:25:52 | 15:37:25 | |
88 | MARCHEWKA Joanna | 5025 | CZERNICHÓW | Masters K - 40 | 00:00:25 | 02:04:27 | 05:38:00 | 08:55:34 | 10:41:24 | 13:23:34 | 15:43:01 | ||
89 | ZAKRZEWSKI Marek | 5145 | AleDobre.pl | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:55:56 | 05:28:32 | 08:55:53 | 10:40:15 | 13:22:53 | 15:43:29 | |
90 | KWAŚNIK Błażej | 5199 | Dla Oluni :* | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 02:01:30 | 05:32:34 | 08:52:35 | 10:40:05 | 13:16:35 | 15:44:05 | |
91 | WŁOSKOWICZ Marcin | 5043 | WĄCHOCK | Masters M - 40 | 00:00:29 | 02:02:10 | 05:29:09 | 08:51:30 | 10:47:16 | 13:32:30 | 15:48:20 | ||
92 | PISAREK Mateusz | 5175 | BIOCO Running Team | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:50:52 | 05:22:17 | 08:33:57 | 10:21:49 | 13:09:57 | 15:49:17 | |
93 | ADAMSKA Zofia | 5020 | Kalenji Running Team | ZŁOTNIKI | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 01:59:48 | 05:02:52 | 08:26:37 | 10:33:33 | 13:22:37 | 15:49:19 | |
94 | WROBLEWSKI Krzysztof | 5069 | Runners PMI | BIELSKO | Weteran I M - 50 | 00:00:05 | 01:54:59 | 05:25:27 | 08:24:54 | 10:55:31 | 13:41:54 | 15:51:16 | |
95 | DYMEK Mateusz | 5146 | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:56:11 | 05:28:15 | 10:56:25 | 13:39:53 | 15:53:47 | |||
96 | KOPEĆ Paweł | 5206 | ModulesGarden | BRZOSTOWA GÓRA | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:45:26 | 05:18:24 | 08:32:41 | 10:29:11 | 13:31:41 | 15:56:26 | |
97 | SIENKIEWICZ Wojtek | 5013 | Ogary Dolores | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:14 | 01:53:04 | 05:23:52 | 08:45:45 | 10:40:36 | 13:31:45 | 16:03:45 | |
98 | SKWIERCZYNSKI Darek | 5164 | SULEJOWEK | Masters M - 40 | 00:00:31 | 02:09:58 | 05:43:49 | 08:55:28 | 10:46:36 | 13:47:28 | 16:05:26 | ||
99 | PELC Paweł | 5137 | ŚLIWNIKI | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 02:07:36 | 05:43:37 | 09:26:40 | 11:26:28 | 14:01:40 | 16:09:22 | ||
100 | KULIBERDA Tomasz | 5147 | Teatr O.de.la | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:20 | 02:10:47 | 05:49:29 | 09:08:39 | 10:58:29 | 14:00:39 | 16:11:36 | |
101 | DUCH Emil | 5176 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 02:01:39 | 05:59:50 | 09:42:46 | 11:37:10 | 14:02:46 | 16:11:44 | ||
102 | KOWALSKI Piotr | 5046 | GORZÓW WLKP | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:50:27 | 05:17:57 | 08:55:49 | 10:59:47 | 13:58:49 | 16:19:29 | ||
103 | ZDZIARSKI Tomasz | 5085 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:46:51 | 05:18:03 | 08:56:56 | 11:03:19 | 13:58:56 | 16:19:35 | ||
104 | NOWAKOWSKI Łukasz | 5128 | LOTOS Team/Endure team | GDYNIA | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 02:00:01 | 05:28:29 | 10:58:12 | 14:01:49 | 16:20:13 | ||
105 | GAJEWSKI Tomasz | 5092 | Pomioty Szatana | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 02:04:28 | 05:38:03 | 08:59:40 | 10:59:34 | 14:00:40 | 16:21:02 | |
106 | ŚWIDERSKI Krzysztof | 5114 | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 02:00:14 | 05:38:55 | 08:22:52 | 11:08:18 | 13:55:52 | 16:30:12 | ||
107 | KOWA Marcin | 5127 | BYTOM | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 02:02:00 | 05:59:30 | 09:27:51 | 11:29:27 | 14:15:51 | 16:31:29 | ||
108 | MAŁKOWSKI Piotr | 5104 | KOŚCIAN | Weteran II M - 60 | 00:00:29 | 02:02:36 | 05:59:05 | 09:29:30 | 11:30:57 | 14:19:30 | 16:34:08 | ||
109 | MAŁKOWSKI Krzysztof | 5103 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:30 | 02:02:35 | 05:59:05 | 11:30:56 | 14:19:29 | 16:34:09 | |||
110 | GARGAS-MARUT Małgorzata | 5190 | PZU Sport Team | JÓZEFOSŁAW | Masters K - 40 | 00:00:28 | 02:10:44 | 05:58:51 | 09:25:31 | 11:16:57 | 14:15:31 | 16:35:24 | |
111 | GARGAS Marek | 5191 | RASZYN | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 02:10:42 | 05:58:51 | 09:25:31 | 11:16:57 | 14:15:31 | 16:35:27 | ||
112 | WOLSZAKIEWICZ Tomasz | 5089 | RADOM | Weteran I M - 50 | 00:00:05 | 02:03:21 | 05:55:06 | 09:24:54 | 11:20:32 | 13:17:54 | 16:38:19 | ||
113 | SZAŁKOWSKI Tomasz | 5217 | LIBIĄŻ | Masters M - 40 | 00:00:17 | 02:10:00 | 06:01:25 | 09:44:42 | 11:32:13 | 14:20:42 | 16:38:54 | ||
114 | WOLAŃSKI Witosław | 5010 | GDAŃSK | Weteran I M - 50 | 00:00:14 | 02:10:36 | 06:01:26 | 09:44:45 | 11:32:15 | 14:20:45 | 16:38:55 | ||
115 | BOTTCHER Andrzej | 5087 | Strzeliński Klub Biegacza GRANIT | STRZELIN | Masters M - 40 | 00:00:26 | 02:09:44 | 05:59:06 | 09:35:33 | 11:35:54 | 14:31:33 | 16:45:19 | |
115 | GAJLUSZ Dawid | 5116 | KB Szerszeń Oleśnica/ www.biegiempomarzenia.blogapot.com | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 02:06:11 | 05:59:18 | 09:35:47 | 11:36:33 | 14:31:47 | 16:45:32 | |
117 | WOLSZCZAK Konrad | 5070 | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | LUBIN | Senior II M - 30 | 00:00:13 | 02:06:13 | 05:59:23 | 09:35:46 | 11:36:33 | 14:32:46 | 16:45:51 | |
118 | MATYSZCZAK Sławomir | 5054 | RĘBIELICE KRÓLEWSKIE | Weteran I M - 50 | 00:00:25 | 02:09:42 | 05:59:07 | 09:35:34 | 11:35:54 | 16:46:26 | |||
119 | PALKIJ Aleksandra | 5090 | KS Forrest Limanowa | DOBRA | Senior II K - 30 | 00:00:19 | 05:59:15 | 09:35:40 | 11:36:26 | 14:31:40 | 16:46:38 | ||
120 | MARCINIAK Damian | 5055 | PSZCZYNA | Senior I M - 20 | 00:00:19 | 02:02:51 | 05:39:53 | 08:57:40 | 10:48:04 | 13:50:40 | 16:46:46 | ||
121 | BRODOWSKI Michał | 5186 | Lemon Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:59:35 | 05:44:23 | 09:22:38 | 11:25:50 | 14:25:38 | 16:47:44 | |
122 | CIEŚLAK Jakub | 5197 | ZDROWE! | RZEPIN | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 02:02:24 | 05:46:50 | 09:30:35 | 11:22:20 | 14:26:35 | 16:49:24 | |
123 | CIEŚLAK Krzysztof | 5144 | ultraFAZA.pl - Ciemna Strona Mocy | RZEPIN | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 02:02:25 | 05:46:51 | 09:30:35 | 11:22:20 | 14:26:35 | 16:49:25 | |
124 | SYNOWIEC Grzegorz | 5211 | WROCŁAW, POLSKA | Masters M - 40 | 00:00:23 | 02:09:57 | 05:59:36 | 09:29:36 | 11:32:10 | 14:28:36 | 16:52:32 | ||
125 | SLOWINSKI Grzegorz | 5037 | WKWS Granit | WROCLAW | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 02:08:19 | 05:44:22 | 09:08:30 | 11:01:00 | 14:17:30 | 16:53:02 | |
126 | DOŁŻYCKI Daniel | 5028 | Rudy and Tuniek | BARTOSZYCE | Masters M - 40 | 00:00:22 | 02:05:46 | 05:45:35 | 09:23:37 | 11:28:45 | 14:23:37 | 16:56:15 | |
127 | BARAŃSKI Rafał | 5060 | Biegam Bo Muszę Opole | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:19 | 02:07:39 | 06:01:23 | 11:58:03 | 14:48:40 | 16:58:33 | ||
128 | LEWANDOWSKI Kamil | 5178 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 02:02:54 | 05:59:52 | 09:35:29 | 11:29:17 | 14:26:29 | 16:58:58 | ||
129 | SZMYT Maciej | 5021 | Fundacja Pomocy Dzieciom z chorobami nowotworowymi w Poznaniu | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:59:48 | 05:41:17 | 08:56:49 | 10:49:11 | 14:02:49 | 17:05:13 | |
130 | SOBKOWIAK Ewa | 5166 | Brylant Kórnik | POZNAŃ | Weteran K - 50 | 00:00:28 | 02:17:14 | 06:33:34 | 09:57:31 | 11:58:17 | 14:48:31 | 17:11:39 | |
131 | DEINIUK Roman | 5204 | WARSZAWA | Senior I M - 20 | 00:00:12 | 02:00:32 | 05:59:21 | 11:59:52 | 14:54:47 | 17:17:29 | |||
132 | STAWIARSKI Jakub | 5074 | POZNAN | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 02:00:10 | 05:52:16 | 11:42:55 | 14:58:51 | 17:19:05 | |||
133 | WOJTKOWSKI Ireneusz | 5153 | Asseco Active Team | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:27 | 02:19:53 | 06:25:43 | 10:04:32 | 12:17:14 | 14:58:32 | 17:19:13 | |
134 | MALEC Dawid | 5156 | Night Runners | KRAKÓW | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 02:02:08 | 05:52:17 | 09:37:52 | 11:46:57 | 14:58:52 | 17:19:42 | |
135 | SIERACZKIEWICZ Mariusz | 5093 | Sieraczkiewiczowie | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 02:20:06 | 06:41:45 | 12:29:33 | 15:10:43 | 17:22:58 | ||
136 | POTOCZNY Łukasz | 5049 | EuforiaBiegacza.pl | GÓRA | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 02:13:56 | 06:09:46 | 09:50:48 | 11:49:57 | 14:52:48 | 17:35:51 | |
137 | WCISŁO Ariel | 5106 | Wrocławski Klub Wysokogórski | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | Senior I M - 20 | 00:00:14 | 02:10:04 | 06:16:02 | 09:56:45 | 12:18:13 | 15:20:45 | 17:39:53 | |
138 | SZABLICKI Aleksy | 5134 | WKB META Lubliniec | KATOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:23 | 02:20:00 | 06:32:00 | 10:04:36 | 12:10:30 | 15:03:36 | 17:42:54 | |
139 | SAKOWICZ Wojciech | 5154 | UBpB Team | GDAŃSK | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 02:07:14 | 06:32:13 | 10:16:50 | 12:15:12 | 15:13:50 | 17:43:06 | |
140 | SYGOCKI Konrad | 5071 | Biegam Na Tarchominie | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 02:02:24 | 06:09:54 | 10:02:50 | 12:15:12 | 15:09:50 | 17:43:09 | |
141 | CHMIELEWSKI Jacek | 5126 | KONSTANCIN-JEZIORNA | Weteran I M - 50 | 00:00:07 | 02:09:43 | 06:09:56 | 09:55:52 | 12:00:18 | 15:12:52 | 17:55:08 | ||
142 | WIELEWSKI Waldemar | 5129 | Grupa Trójmiasto | GDAŃSK / LUBNIA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 02:09:44 | 06:09:55 | 09:55:52 | 12:00:19 | 15:12:52 | 17:55:10 | |
143 | WYBRANIEC Michał | 5086 | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:00:24 | 02:02:35 | 06:14:40 | 10:16:35 | 12:20:32 | 15:28:35 | 17:57:08 | ||
144 | OBŁOZA Piotr | 5208 | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:26 | 02:03:21 | 05:59:05 | 09:49:33 | 12:15:10 | 15:12:33 | 17:57:12 | ||
145 | URBAŃSKI Maciej | 5107 | CHORZÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:17 | 02:06:50 | 06:24:36 | 10:03:42 | 12:02:42 | 15:10:42 | 18:00:27 | ||
146 | RUPIK Ireneusz | 5113 | CHORZÓW | Masters M - 40 | 00:00:16 | 02:06:53 | 06:24:39 | 10:03:43 | 12:02:44 | 15:10:43 | 18:00:29 | ||
147 | COP Anna | 5017 | Silesia Ultra Mountain Team | KATOWICE | Senior II K - 30 | 00:00:19 | 02:09:55 | 06:50:06 | 10:18:40 | 12:07:52 | 15:14:40 | 18:06:50 | |
148 | NOWAK Mariusz | 5005 | Matner Running Team | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 02:00:40 | 06:24:15 | 10:09:39 | 12:27:39 | 15:46:39 | 18:09:21 | |
149 | SZAROWAR Alicja | 5170 | Stowarzyszenie Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Senior II K - 30 | 00:00:10 | 02:04:10 | 06:23:51 | 10:06:49 | 12:10:41 | 15:46:49 | 18:09:41 | |
150 | MATUSZEWSKA Małgorzata | 5040 | Runner's Power Śrem | ŚREM | Masters K - 40 | 00:00:15 | 02:20:22 | 06:36:41 | 10:16:44 | 12:33:46 | 15:34:44 | 18:10:04 | |
151 | MATUSZEWSKI Marek | 5039 | Runner's Power Śrem | ŚREM | Masters M - 40 | 00:00:15 | 02:20:08 | 06:36:42 | 10:16:44 | 12:33:46 | 15:34:44 | 18:10:04 | |
152 | ROJEWSKI Światosław | 5141 | Kongo Safiri | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:59:57 | 06:03:41 | 10:02:48 | 12:32:08 | 15:32:48 | 18:12:57 | |
153 | PĘKAŁA Dawid | 5035 | Żary Runners Team | NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI | Masters M - 40 | 00:00:12 | 02:00:03 | 06:00:22 | 10:02:47 | 12:32:07 | 15:33:47 | 18:12:57 | |
154 | ŻABIEREK Bogumił | 5052 | KALISZ | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 02:12:28 | 05:55:59 | 09:31:37 | 11:22:22 | 14:30:37 | 18:17:03 | ||
155 | KRAJEWSKI Artur | 5220 | Masters M - 40 | 00:00:12 | 02:24:48 | 06:50:07 | 10:46:47 | 12:37:29 | 15:58:47 | 18:19:03 | |||
156 | NOWAK Bartosz | 5011 | Pomioty Szatana | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 02:05:15 | 06:50:15 | 10:29:47 | 12:35:42 | 15:57:47 | 18:23:32 | |
157 | OHLA Justyna | 5159 | BIEGAM BO NIE LUBIE | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:22 | 02:14:56 | 06:35:38 | 10:42:37 | 12:34:42 | 15:44:37 | 18:24:26 | |
158 | MADAJ Paweł | 5077 | Biegam, Bo Nie Lubię | SKÓRZEWO | Masters M - 40 | 00:00:23 | 02:14:56 | 06:35:36 | 10:42:36 | 12:34:39 | 15:44:36 | 18:24:26 | |
159 | KURPIK Piotr | 5008 | wataha | OPATÓWEK | Masters M - 40 | 00:00:12 | 02:03:40 | 05:59:21 | 09:49:47 | 12:31:02 | 15:33:47 | 18:25:07 | |
160 | BAZIÓR Mateusz | 5218 | Runners Power | Senior I M - 20 | 00:00:16 | 02:06:35 | 06:36:41 | 10:06:43 | 12:33:46 | 15:33:43 | 18:30:12 | ||
161 | LACHERA Tomasz | 5006 | W Pogoni Za Duchem | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 02:00:48 | 06:15:43 | 10:17:50 | 12:22:20 | 15:36:50 | 18:39:58 | |
162 | STANIA Paweł | 5078 | OPOLE | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 02:13:34 | 06:18:50 | 10:07:31 | 12:17:32 | 15:33:31 | 18:43:13 | ||
163 | TOMCZAK Andrzej | 5172 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:05 | 02:12:25 | 07:05:19 | 10:46:54 | 13:11:01 | 16:18:54 | 18:46:11 | ||
164 | KACZMAREK Mirosław | 5038 | ŚREM | Senior I M - 20 | 00:00:16 | 02:06:36 | 06:36:42 | 10:16:43 | 12:33:49 | 15:40:43 | 18:49:23 | ||
165 | WOLF Weronika | 5033 | TKKF Koszalin | SIANÓW | Masters K - 40 | 00:00:14 | 02:15:06 | 07:00:42 | 10:54:45 | 13:10:49 | 18:49:38 | ||
166 | KOJRO Bartosz | 5007 | Biegam dla Iskierki Julia Buczko fb | SZCZYTNO | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 02:04:32 | 06:00:49 | 10:16:33 | 12:54:24 | 16:07:33 | 18:55:54 | |
167 | ŁAGODA Łukasz | 5041 | AKTIV-REHABILITACJA TEAM | ZAWONIA | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 02:20:13 | 06:58:06 | 10:54:36 | 13:02:41 | 16:18:36 | 19:02:36 | |
168 | FUNKA Andrzej | 5032 | NKB Chyży Nowy Tomyśl | NOWY TOMYŚL | Weteran I M - 50 | 00:00:24 | 02:20:37 | 06:58:10 | 10:54:35 | 13:05:17 | 16:18:35 | 19:02:44 | |
169 | NOWAK Sebastian | 5042 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 02:12:24 | 06:34:26 | 10:06:51 | 12:19:39 | 16:14:51 | 19:06:27 | ||
170 | SIENICKI Piotr | 5068 | Rozbiegany Koszalin / OPIUM | KOSZALIN | Masters M - 40 | 00:00:14 | 02:15:03 | 07:00:40 | 10:54:45 | 13:10:49 | 16:17:45 | 19:18:28 | |
171 | PTAK Arkadiusz | 5096 | Spartanie Dzieciom | WILKSZYN | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 02:10:58 | 06:20:27 | 13:00:53 | 16:34:42 | 19:29:12 | ||
172 | WASIŃSKI Bartosz | 5180 | Straszyn Ultra Team | PRUSZCZ GDAŃSKI | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 02:09:51 | 05:40:58 | 09:23:38 | 12:11:37 | 16:39:38 | 19:34:42 | |
173 | GOEBEL Adam | 5119 | KRK-Krowodrza | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:27 | 02:21:33 | 07:29:16 | 11:41:32 | 13:47:50 | 17:11:32 | 19:45:29 | |
174 | JEDYNAK Izabelka | 5212 | KB Maniac Poznań | TULCE | Masters K - 40 | 00:00:27 | 02:26:28 | 07:30:43 | 12:02:32 | 14:19:28 | 17:13:32 | 19:47:06 | |
175 | PROCHOWNIK Błażej | 5139 | OŁAWA | Senior II M - 30 | 00:00:17 | 02:18:25 | 06:59:05 | 11:01:42 | 13:35:00 | 16:59:42 | 19:56:04 | ||
176 | ŚWIST Mariusz | 5185 | Timtirimtim Team | BIELSKO-BIAŁA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 02:17:53 | 06:56:39 | 11:08:42 | 13:34:55 | 17:05:42 | 20:00:05 | |
177 | MARCHEWKA Andrzej | 5024 | CZERNICHÓW | Masters M - 40 | 00:00:25 | 02:21:32 | 06:46:30 | 11:09:34 | 13:34:51 | 17:05:34 | 20:04:46 | ||
178 | DĄBROWSKI Sławek | 5169 | Doce Pares Team | WĄBRZEŻNO | Masters M - 40 | 00:00:13 | 02:26:45 | 07:05:17 | 11:08:46 | 13:35:02 | 17:05:46 | 20:04:55 | |
179 | KASPRZAK Jacek | 5101 | ZŁOTNIKI | Weteran I M - 50 | 00:00:15 | 02:08:36 | 06:24:05 | 10:26:44 | 12:53:40 | 16:40:44 | 20:09:17 | ||
180 | KASPRZAK Damian | 5102 | ZŁOTNIKI | Senior I M - 20 | 00:00:15 | 02:08:37 | 06:24:08 | 10:26:44 | 12:53:49 | 16:40:44 | 20:09:23 | ||
181 | OBSTARCZYK Andrzej | 5083 | Zadyszka Oświęcim | OŚWIĘCIM | Weteran II M - 60 | 00:00:16 | 02:31:47 | 07:31:31 | 11:34:43 | 14:02:52 | 17:36:43 | 20:33:23 | |
182 | BUTKIEWICZ Łukasz | 5080 | Irracjonalnie Maszerujący | WISZNIA MAŁA | Senior I M - 20 | 00:00:18 | 02:26:22 | 07:48:14 | 11:44:41 | 14:20:36 | 17:42:41 | 20:40:41 | |
183 | ŚWIGOŃ-SIEJEK Małgorzata | 5031 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:31 | 02:35:44 | 07:42:15 | 12:15:28 | 14:51:42 | 21:28:54 | |||
184 | BOGUCKI Wojciech | 5149 | OPOLE | Masters M - 40 | 00:00:24 | 02:40:35 | 08:06:42 | 12:29:35 | 15:14:13 | 18:48:35 | 21:43:03 | ||
185 | OBARSKA Małgorzata | 5029 | STARACHOWICE | Weteran K - 50 | 00:00:15 | 02:46:14 | 08:09:45 | 12:29:44 | 15:04:56 | 18:29:44 | 21:47:57 | ||
186 | OBARSKI Norbert | 5030 | KIELCE | Weteran I M - 50 | 00:00:15 | 02:46:05 | 08:09:44 | 12:28:44 | 15:04:47 | 18:29:44 | 21:47:59 | ||
187 | TRUSKOLAS Michał | 5187 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:26 | 02:31:08 | 08:06:39 | 12:12:33 | 15:14:33 | 19:03:33 | 21:54:44 | ||
188 | SOKOŁOWSKA Małgorzata | 5151 | JELENIA GÓRA | Masters K - 40 | 00:00:25 | 02:31:16 | 07:47:05 | 12:20:34 | 15:08:47 | 19:08:34 | 22:19:01 | ||
189 | SOKOŁOWSKI Artur | 5150 | JELENIA GÓRA | Weteran I M - 50 | 00:00:26 | 02:31:15 | 07:47:02 | 12:20:33 | 15:08:45 | 19:08:33 | 22:19:01 | ||
190 | GAVENDA Marek | 5138 | HAVIROV | Weteran I M - 50 | 00:00:22 | 02:25:17 | 08:08:03 | 12:30:37 | 15:04:07 | 19:09:37 | 22:26:17 | ||
191 | TOMICZEK Tomasz | 5059 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 02:26:27 | 07:31:00 | 12:01:30 | 15:00:09 | 19:18:30 | 22:42:50 | ||
192 | NIEDŹWIEDŹ Tomasz | 5224 | Siła Ogra | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:43:02 | 04:44:30 | 07:41:55 | 09:19:22 | 11:10:55 | |||
193 | BUGAJNY Paweł | 5163 | Stajnie Łopuchowskie | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:18 | 02:18:06 | 07:05:10 | 11:17:41 | 13:56:16 | 17:59:41 | ||
194 | BOŻEK Michał | 5118 | OZORKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:45:54 | 04:48:20 | 07:42:36 | 09:19:04 | 11:25:36 | |||
AUGUSTYŃSKI Sylwester | 5184 | Lacho Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:35:05 DNF | 04:37:50 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
BOREJSZO Karol | 5131 | ŻARY | Senior I M - 20 | DNF | 02:10:08 DNF | 07:05:09 DNF | 11:19:42 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
BŁADYKO Damian | 5177 | Byle do mety | GDYNIA | Senior II M - 30 | DNF | 01:58:56 DNF | 05:10:56 DNF | 08:03:51 DNF | 11:18:31 DNF | DNF | DNF | ||
CYGAN Tomasz | 5097 | Spartanie Dzieciom | WARSZAWA | Senior II M - 30 | DNF | 02:03:07 DNF | 06:09:55 DNF | 10:23:50 DNF | 12:18:53 DNF | 15:27:50 DNF | DNF | ||
BIELAWA Rafal | 5209 | IECO/HERCOG TEAM | WROCŁAW | Masters M - 40 | DNF | 01:34:16 DNF | 04:07:01 DNF | 06:41:54 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
POSMAN Rafał | 5200 | WAŁBRZYCH | Masters M - 40 | DNF | 02:09:23 DNF | 05:59:36 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | |||
MARCINEK Małgorzata | 5115 | SklepBiegowy.com | KRAKÓW | Senior I K - 20 | DNF | 01:48:27 DNF | 05:24:39 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KRANZ Grzegorz | 5155 | CZAPURY | Masters M - 40 | DNF | 02:20:23 DNF | 07:34:30 DNF | 11:36:35 DNF | 14:14:21 DNF | DNF | DNF | |||
FRUCZ Jacek | 5023 | SOSNOWIEC | Masters M - 40 | DNF | 02:12:43 DNF | 07:03:29 DNF | 12:27:41 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
CIECHANOWSKI Tomasz | 5122 | MIŁKOWICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:57:40 DNF | 05:31:28 DNF | 08:58:48 DNF | 11:05:26 DNF | DNF | DNF | |||
WYSOCZAŃSKI Sławek | 5100 | Hernik Team | KOŚCIAN | Senior I M - 20 | DNF | 02:00:29 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KOŚMIDER Tomasz | 5132 | Spartanie Dzieciom | WROCŁAW | Senior II M - 30 | DNF | 02:17:56 DNF | 06:58:50 DNF | 12:01:29 DNF | 15:06:34 DNF | DNF | DNF | ||
HETEL Adam | 5121 | BYDGOSZCZ | Senior II M - 30 | DNF | 02:09:41 DNF | 06:19:05 DNF | 10:23:34 DNF | 12:54:24 DNF | DNF | DNF | |||
KOZIELEWSKI Antoni | 5219 | Masters M - 40 | DNF | 02:04:28 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||||
BALUK Marek | 5195 | Borek-Chełm | CHEŁM | Weteran I M - 50 | DNF | 02:59:51 DNF | 09:27:13 DNF | 13:03:50 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
CZERNIK Andrzej | 5082 | ZABRZE | Weteran II M - 60 | DNF | 02:27:08 DNF | 08:26:44 DNF | 13:38:59 DNF | 16:25:48 DNF | 20:46:59 DNF | DNF |
Znaleziono 210 wynik(ów)