Organizator : | Agencja Rozwoju Miasta Siedlce sp. z o.o. |
Data : | 2021-08-29 |
Miejsce : | Siedlce |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 306 |
Wystartowało : | 233 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 230 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RACZYŃSKA Natalia | 430 | MORSY SIEDLCE | SIEDLCE | K20 | 00:00:00 | |
2 | BORUTA Anna | 367 | SIEDLCE | K50 | 00:00:00 | ||
3 | SOSZYŃSKA Agnieszka | 265 | SUCHOŻEBRY | K30 | 00:00:00 | ||
4 | KORZENIOWSKA Agnieszka | 440 | SIEDLCE | K30 | 00:00:00 | ||
5 | KORZENIOWSKA Karolina | 505 | Power Training | WARSZAWA | K30 | 00:00:06 | |
6 | GRABOWSKA Paulina | 482 | SIEDLCE | K20 | 00:00:06 | ||
7 | SZELECH Gabriela | 486 | SIEDLCE | K20 | 00:00:06 | ||
8 | WIERCIOCH Izabela | 314 | RaceFighter Gosir Dębe Wielkie | CYGANKA | K20 | 00:00:07 | |
9 | OSIŃSKA Monika | 376 | Biegacze Pomagacze/Dzikie Borsuki | ŁUKÓW | K40 | 00:00:07 | |
10 | JAREK Anna | 323 | Racefighter Gosir Dębe Wielkie | MIŃSK MAZOWIECKI | K40 | 00:00:07 | |
11 | ŻÓŁKOWSKA Agnieszka | 354 | Zbucki Ruch | ZBUCZYN | K40 | 00:00:07 | |
12 | RZĄŻEWSKA Joanna | 302 | Zbucki Ruch | ZBUCZYN | K40 | 00:00:07 | |
13 | HYCKOWSKA Aleksandra | 216 | SIEDLCE | K30 | 00:00:07 | ||
14 | ANDRZEJEWSKA Joanna | 333 | lubelskibiegacz.pl TEAM | LUBLIN | K50 | 00:00:08 | |
15 | GÓRSKA Angelika | 466 | SIEDLCE | K30 | 00:00:08 | ||
16 | HERTMAN Marzena | 232 | ŻELKÓW KOLONIA | K30 | 00:00:08 | ||
17 | JASTRZĘBSKA Sylwia | 362 | WLKS Siedlce Iganie Nowe | TWORKI | K20 | 00:00:08 | |
18 | ROSA Kasia | 332 | ŻELKÓW KOLONIA | K30 | 00:00:08 | ||
19 | MOŻDŻONEK Beata | 318 | ŻELKÓW KOLONIA | K30 | 00:00:08 | ||
20 | ROZBICKA Iwona | 386 | ŻELKÓW KOLONIA | K40 | 00:00:08 | ||
21 | ZYŚK Natalia | 247 | SIEDLCE | K30 | 00:00:08 | ||
22 | JÓŹWIAK Barbara | 229 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | K40 | 00:00:09 | |
23 | BIERNACKA Agnieszka | 315 | Yulo Run Team Siedlce | SIEDLCE | K30 | 00:00:09 | |
24 | SIEROCIŃSKA Monika | 452 | Dziki Gołoborzy | SIEDLCE | K40 | 00:00:09 | |
25 | IGNACIUK Iwona | 398 | WĘGRÓW | K40 | 00:00:09 | ||
26 | ŻABCZYNSKA-KOMOR Anita | 465 | SIEDLCE | K40 | 00:00:09 | ||
27 | ZAWIŚLAK Jolanta | 262 | WARSZAWA | K50 | 00:00:09 | ||
28 | GONDEK Justyna | 436 | LIPNICA MAŁA | K20 | 00:00:09 | ||
29 | GŁUCHOWSKA Agnieszka | 490 | SIEDLCE | K30 | 00:00:09 | ||
30 | MRÓZ Magdalena | 204 | SIEDLCE | K30 | 00:00:09 | ||
31 | JAREK Katarzyna | 380 | MIŃSK MAZOWIECKI | K40 | 00:00:10 | ||
32 | KRUPA Paulina | 213 | WĘGRÓW | K20 | 00:00:10 | ||
33 | MONTEWKA DE VALLE Jowita | 261 | CHODÓW | K40 | 00:00:10 | ||
34 | KĘDZIERSKA Joanna | 242 | ZBUCZYN | K40 | 00:00:10 | ||
35 | KOSSAKOWSKA Dorota | 403 | WĘGRÓW | K50 | 00:00:10 | ||
36 | KOSOWSKA Magdalena | 399 | WEGRÓW | K30 | 00:00:10 | ||
37 | KOMOSA Ewa | 393 | SOKOŁÓW PODLASKI | K30 | 00:00:10 | ||
38 | SOLNICA Alicja | 282 | Klub Aktywnych ParkRun Skórzec | CISIE-ZAGRUDZIE | K30 | 00:00:11 | |
39 | DANIELAK Marzena | 442 | KLUB Aktywnych Parkrun Skórzecc | KOTUŃ | K40 | 00:00:11 | |
40 | ZYCH Monika | 421 | JASIENICA | K30 | 00:00:11 | ||
41 | JAGODZIŃSKA Edyta | 266 | SUCHOŻEBRY | K30 | 00:00:11 | ||
42 | MITURA Hanna | 459 | SIEDLCE | K50 | 00:00:11 | ||
43 | MADEJ Monika | 377 | ŁUKÓW | K40 | 00:00:12 | ||
44 | KRZEWNIAK Lidia | 221 | PRZYGODY | K40 | 00:00:12 | ||
45 | KRZEWNIAK Ewa | 254 | PRZYGODY | K20 | 00:00:12 | ||
46 | JUREK Dorota | 385 | Prywatny | MIŃSK MAZOWIECKI | K30 | 00:00:12 | |
47 | WOŹNICA Marta | 457 | Golice Team | GOLICE | K40 | 00:00:12 | |
48 | SZYSZ Alina | 379 | SIEDLCE | K30 | 00:00:12 | ||
49 | JASTRZĘBSKA Barbara | 484 | SIEDLCE | K30 | 00:00:12 | ||
50 | BOJANOWSKA Elwira | 384 | MIŃSK MAZOWIECKI | K30 | 00:00:12 | ||
51 | PACIOREK Wiktoria | 412 | NADMA | K20 | 00:00:12 | ||
52 | CHACINSKA Anna | 475 | SIEDLCE | K30 | 00:00:13 | ||
53 | ZAWADA Kamila | 416 | KOBYŁKA | K20 | 00:00:13 | ||
54 | SIWIK Henryka | 374 | SIEDLCE | K50 | 00:00:13 | ||
55 | RACZYŃSKA Iza | 499 | NOWE IGANIE | K30 | 00:00:13 | ||
56 | BORKOWSKA Arletta | 429 | MORSY SIEDLCE | SIEDLCE | K40 | 00:00:13 | |
57 | MEJKA Aneta | 327 | RaceFighter GOSiR Dębe Wielkie | WARSZAWA | K40 | 00:00:13 | |
58 | ORYSZCZAK Justyna | 324 | SIEDLCE | K30 | 00:00:13 | ||
59 | JAKUBAS Agnieszka | 345 | NIWISKI | K30 | 00:00:13 | ||
60 | POCHOPIEŃ Paulina | 301 | Iks Siedlce | MORDY | K20 | 00:00:13 | |
61 | KORYCIŃSKA Mariola | 431 | WARSZAWA | K30 | 00:00:13 | ||
62 | RING Urszula | 293 | WARSZAWA | K30 | 00:00:14 | ||
63 | NIEDZIÓŁKA Anna | 402 | SIEDLCE | K30 | 00:00:14 | ||
64 | KRAKOWSKA Małgorzata | 450 | Pędzące Leniwce | SOKOŁÓW PODLASKI | K40 | 00:00:14 | |
65 | SZEWCZAK Magdalena | 298 | SIEDLCE | K30 | 00:00:14 | ||
66 | MARCINIUK Agata | 507 | Klub Aktywnych Parkrun Skórzec | SIEDLCE | K40 | 00:00:14 | |
67 | ADAMIEC Monika | 426 | MIŃSK MAZOWIECKI | K30 | 00:00:14 | ||
68 | MAGIERA Agata | 463 | HOŁUBLA | K40 | 00:00:14 | ||
69 | POCHOPIEŃ Patrycja | 342 | Iks Siedlce | MORDY | K20 | 00:00:14 | |
70 | POCHOPIEŃ Ewa | 328 | MORDY | K50 | 00:00:14 | ||
71 | WOSK Joanna | 259 | Bo jak nie My to Kto? | RYKI | K50 | 00:00:14 | |
72 | JASZCZUK Małgorzata | 438 | Morsy Siedlce | SIEDLCE | K40 | 00:00:14 | |
73 | MYŚKIEWICZ Monika | 437 | Morsy Siedlce | SIEDLCE | K40 | 00:00:14 | |
74 | STAŃSKA Joanna | 396 | SIEDLCE | K30 | 00:00:15 | ||
75 | OLEKSIAK Iwona | 306 | Victus Rębków | WILKOWYJA | K30 | 00:00:15 | |
76 | CHOMA Grażyna | 418 | Pędzące Leniwce | REPKI | K40 | 00:00:15 | |
77 | BOSEK-WADAS Monika | 472 | SIEDLCE | K40 | 00:00:15 | ||
78 | SIDOR-WYSZOMIERSKA Magdalena | 428 | SIEDLCE | K30 | 00:00:15 | ||
79 | TULEJ Bożena | 276 | MIŃSK MAZOWIECKI | K50 | 00:00:15 | ||
80 | JÓŹWIAK Magda | 271 | SIEDLCE | K40 | 00:00:15 | ||
81 | KOMAR Małgorzata | 358 | SIEDLCE | K40 | 00:00:15 | ||
82 | DADUŃ Magdalena | 462 | HOŁUBLA | K30 | 00:00:15 | ||
83 | LEWANDOWSKA Joanna | 470 | Bemowo Biega | WARSZAWA | K40 | 00:00:16 | |
84 | SIKORSKA Wioleta | 422 | . | WARSZAWA | K30 | 00:00:16 | |
85 | MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna | 212 | Aktywni Węgrów / Devi Himal Team | WĘGRÓW | K40 | 00:00:16 | |
86 | KISIELIŃSKA Anna | 256 | SIEDLCE | K40 | 00:00:16 | ||
87 | MARCINIAK Malwina | 285 | NOWE OPOLE | K20 | 00:00:16 | ||
88 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 215 | SIEDLCE | K40 | 00:00:16 | ||
89 | DZIEWULSKA Marta | 264 | ZBYCZYN | K40 | 00:00:16 | ||
90 | WAWRZYNCZAK Anna | 231 | SIEDLCE | K40 | 00:00:16 | ||
91 | KONDRACIUK Elwira | 252 | ZBUCZYN | K40 | 00:00:16 | ||
92 | SZYMAŃSKA Eliza | 238 | CHOJA | K40 | 00:00:16 | ||
93 | RAGO Monika | 496 | SIEDLCE | K30 | 00:00:17 | ||
94 | PRUSIŃSKA Agnieszka | 251 | SIEDLCE | K40 | 00:00:17 | ||
95 | SZYMAŃSKA Zuzanna | 241 | CHOJA | K20 | 00:00:17 | ||
96 | CISZEWSKA Magda | 498 | SIEDLCE | K30 | 00:00:18 | ||
97 | TROJANEK Małgorzata | 311 | Klub Zdrowego Stylu Życia | KISIELANY ŻMICHY | K50 | 00:00:18 | |
98 | KUKLA Monika | 274 | SIEDLCE | K40 | 00:00:18 | ||
99 | PIEKART Dorota | 419 | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | SKÓRZEC | K40 | 00:00:18 | |
100 | OLĘDZKA-KULIK Monika | 410 | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | SIEDLCE | K40 | 00:00:18 | |
101 | SKORUPKA Anna | 409 | Grupa biegaczy Skorzec Biega | IGANIE NOWE | K40 | 00:00:19 | |
102 | DĘBAŁA Ilona | 366 | Klub kropka | MIŃSK MAZOWIECKI | K20 | 00:00:20 | |
103 | BALAS Agnieszka | 208 | SIEDLCE | K30 | 00:00:20 |
Znaleziono 103 wynik(ów)