BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - 10KM
BIEG I MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI
Organizator : Stowarzyszenie Pozytywni z Pasją
Data : 2021-11-14
Miejsce : Jastrowie
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 60
Wystartowało : 58
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 58
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KUŚMIDER Andrzej 78RUNDORFINACZAPLINEKOPEN -M1M 100:39:07.65 3:5415,3
2MANIKOWSKI Piotr 86RUN POLAND TEAMZŁOTÓWOPEN -M2M 200:39:52.85+00:00:453:5915,1
3POCZEWSKI Jan 165ZŁOTÓWOPEN -M3M 300:43:09.25+00:04:014:1813,9
4MIELNIK Wojtek 93TT SZCZECINSZCZECINOPEN -M4M 400:44:14.25+00:05:064:2513,6
5SZACHO-GŁUCHOWICZ Ryszard 130SYPNIEWOOPEN -M5M 500:44:35.80+00:05:284:2713,5
6WOŹNIAK Grzegorz 15312WBOT/ MŁODZIEŻOWY OŚRODEK SOCJOTERAPII W KRAJENCEKRAJENKAOPEN -M6M 600:45:32.90+00:06:254:3313,2
7CUBER Wojciech 170#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWOPEN -M7M 700:45:34.35+00:06:264:3313,2
8RATAJ Artur 1093:33 TEAMTRZCIANKAOPEN -M8M 800:46:57.40+00:07:494:4112,8
9JURJEWICZ Grzegorz 52SZCZECINEKOPEN -M9M 900:48:37.35+00:09:294:5112,3
10JABŁOŃSKI Andrzej 44CZARNEOPEN -M10M 1000:48:57.85+00:09:504:5312,3
11KACZOR Agnieszka 172DEBRZNOOPEN -K1K 100:49:02.45+00:09:544:5412,2
12TRĘBSKI Krzysztof 163#ZABIEGANINOCĄOKONEKOPEN -M11M 1100:49:34.95+00:10:274:5712,1
13BYLEWSKI Michał 123:33 TEAMTRZCIANKAOPEN -M12M 1200:50:06.25+00:10:585:0012,0
14ODWROT Hubert 1003:33 TEAMTRZCIANKAOPEN -M13M 1300:51:23.25+00:12:155:0811,7
15JAWORUCKI Krystian 50JASTROWIEOPEN -M14M 1400:51:33.45+00:12:255:0911,6
16SUCHANOWSKI Zygmunt 129RESPECT LOTYŃLOTYŃOPEN -M15M 1500:52:05.95+00:12:585:1211,5
17KUBIŚ Paweł 74SZCZECINEKOPEN -M16M 1600:52:09.05+00:13:015:1211,5
18KACZMARZEWSKI Piotr 553:33 TEAMTRZCIANKAOPEN -M17M 1700:52:19.15+00:13:115:1311,5
19STROMIDŁO Sebastian 127KB AKTYWNI KRZYŻ WLKPPIŁAOPEN -M18M 1800:52:52.15+00:13:445:1711,3
20JANKOWSKI Mariusz 48TEAMBIEGOWYSZCZECINEK/SZCZECINEKOPEN -M19M 1900:53:06.00+00:13:585:1811,3
21GÓRA Sylwester 166#ZABIEGANINOCĄOKONEKOPEN -M20M 2000:53:09.95+00:14:025:1811,3
22ECKERT Zbigniew 25GLADIATORSZCZECINEKOPEN -M21M 2100:53:10.40+00:14:025:1911,3
23KOŁODZIEJCZAK Grzegorz 61TUROWOOPEN -M22M 2200:53:47.15+00:14:395:2211,2
24TOWSTOKORY Marek 145ZŁOTÓWOPEN -M23M 2300:53:53.35+00:14:455:2311,1
25ŁUC Bożena 83STOWARZYSZENIE BIEGACZYGM. SZYDŁOWOKRĘPSKOOPEN -K2K 200:54:02.90+00:14:555:2411,1
26SKRENTNY Franciszek 118ZŁOTÓWOPEN -M24M 2400:54:09.70+00:15:025:2411,1
27GAŁAN Leszek 29ZŁOCIENIECOPEN -M25M 2500:55:06.90+00:15:595:3010,9
28FIŁONOWICZ Monika 27TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKOPEN -K3K 300:56:04.25+00:16:565:3610,7
29DWORNICKI Miroslaw 19PIŁAOPEN -M26M 2600:56:18.85+00:17:115:3710,7
30JAROSZEWSKI Adam 49SPORTOWY SZCZECINEKSZCZECINEKOPEN -M27M 2700:57:02.90+00:17:555:4210,5
31GÓRA Agnieszka 31#ZABIEGANINOCĄOKONEKOPEN -K4K 400:57:03.85+00:17:565:4210,5
32MARCHEL Lukasz 87PMJŁPIŁAOPEN -M28M 2800:57:10.85+00:18:035:4310,5
33BIELECKI Andrzej 53:33 TEAMTRZCIANKAOPEN -M29M 2900:57:17.70+00:18:105:4310,5
34WOLDAN Jakub 152TRZCIANKAOPEN -M30M 3000:57:17.80+00:18:105:4310,5
35DYCZKOWSKI Andrzej 22KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSYPNIEWOOPEN -M31M 3100:58:36.35+00:19:285:5110,2
36WIŚNIEWSKA Iwona 149BIEGAM BO LUBIĘKRAJENKAOPEN -K5K 500:59:10.20+00:20:025:5510,1
37WIŚNIEWSKI Rafał 150KWP POZNAŃKRAJENKAOPEN -M32M 3200:59:10.75+00:20:035:5510,1
38WARZEWSKI Grzegorz 146KRAJENKAOPEN -M33M 3300:59:16.65+00:20:095:5510,1
39LEONIAK Łucja 168SZCZECINEKOPEN -K6K 600:59:20.15+00:20:125:5610,1
40DNUCHOWSKI Tomasz 26PROTEKTOR SZWECJASZWECJAOPEN -M34M 3400:59:23.60+00:20:155:5610,1
41JAKÓBCZYK Sławomir 47ZŁOTÓWOPEN -M35M 3500:59:46.75+00:20:395:5810,0
42KUSIAK Bartek 77SZCZECINEKOPEN -M36M 3601:00:28.05+00:21:206:029,9
43KUNYSZ Mieczysław 75PIŁAOPEN -M37M 3701:00:39.90+00:21:326:039,9
44KLUPŚ Monika 56POZYTYWNI Z PASJĄJASTROWIEOPEN -K7K 701:01:22.05+00:22:146:089,8
45SMOLARCZYK Dominik 121SŁABY BIEGACZGLIWICEOPEN -M38M 3801:02:25.85+00:23:186:149,6
46SMOLARCZYK Dorota 122GLIWICEOPEN -K8K 801:03:09.30+00:24:016:189,5
47SKRENTNY Andrzej 119KRZYWA WIEŚOPEN -M39M 3901:04:07.35+00:24:596:249,4
48CZECHOWSKI Grzegorz 16BE ACTIVE TRUCKERJASTROWIEOPEN -M40M 4001:04:29.85+00:25:226:269,3
49PROKOPOWICZ Marcin 1063:33 TEAMJASTROWIEOPEN -M41M 4101:05:18.95+00:26:116:319,2
50BYLEWSKA Ewa 103:33 TEAMTRZCIANKAOPEN -K9K 901:05:19.75+00:26:126:319,2
51SKOCZYLAS Bożena 117BIEGAM BO LUBIĘOKONEKOPEN -K10K 1001:05:42.95+00:26:356:349,1
52ŚCIUBA Anita 138PIŁAOPEN -K11K 1101:06:55.25+00:27:476:419,0
53RATKA Michał 110ZRYTE JELENIEPIŁAOPEN -M42M 4201:07:08.60+00:28:006:428,9
54STROMIDŁO Anna 126BROWAR DOMOWY HATAKPIŁAOPEN -K12K 1201:07:09.10+00:28:016:428,9
55BORUC Barbara 7SZCZECINEKOPEN -K13K 1301:09:26.55+00:30:186:568,6
56GAŁAN Joanna 28ZŁOCIENIECOPEN -K14K 1401:09:45.30+00:30:376:588,6
57MATYSEK Ireneusz 171WAŁCZOPEN -M43M 4301:11:20.55+00:32:127:088,4
58ZBIELSKA Agnieszka 156PIŁAOPEN -K15K 1501:11:32.40+00:32:247:098,4
Znaleziono 58 wynik(ów)