BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - 4KM
Bieg Niepodległości
Organizator : Urząd Gminy Biały Bór
Data : 2021-11-11
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 4 km
Zgłoszonych : 71
Wystartowało : 60
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 60
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | K-15 | M-15 | K-16 | M-16 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
4km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KACZOR Agnieszka 108DEBRZNOK-161K 100:16:44.85 4:1114,3
2PIASZCZYŃSKI Maciej 68ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRM-161M 100:17:34.45+00:00:494:2313,7
3TOMKOWSKI Przemysław 107BIAŁY BÓRM-162M 200:17:51.85+00:01:074:2713,4
4KOZŁOWSKI Bartosz 33BIAŁY BÓRM-163M 300:18:18.60+00:01:334:3413,1
5PELA Dariusz 124TMT ToruńŁUBIANKAM-164M 400:18:36.05+00:01:514:3912,9
6KOWALEWSKI Kacper 29ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRM-165M 500:19:44.70+00:02:594:5612,2
7WIŚNIEWSKI Seweryn 96ZS7 Biały BórSĘPOLNO WIELKIEM-166M 600:19:48.95+00:03:044:5712,1
8GAŁCZYŃSKI Mikołaj 15LKK¸¸Hubertus''BIALY BÓRM-151M 700:19:49.45+00:03:044:5712,1
9KWAŚNIEWSKI-DROŹDZIEL Dawid 50LKK¸¸Hubertus''BIALY BÓRM-152M 800:20:15.25+00:03:305:0311,9
10JURKOWSKI Jacek 18LKK¸¸Hubertus''BIALY BÓRM-153M 900:20:19.40+00:03:345:0411,8
11KIELING Maciej 19GULKS BarwiceBARWICEM-167M 1000:20:21.80+00:03:365:0511,8
12ZGLINICKI Dariusz 101ZS7 Biały BórSĘPOLNO WIELKIEM-154M 1100:20:30.85+00:03:465:0711,7
13KUŚNIERZ Paweł 45ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRM-168M 1200:20:32.50+00:03:475:0811,7
14RABENDA Seweryn 78ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRM-169M 1300:20:34.40+00:03:495:0811,7
15GÓRKO Maja 17LKK¸¸Hubertus''BIALY BÓRK-151K 200:20:37.10+00:03:525:0911,6
16PELA Tomasz 122TMT ToruńŁUBIANKAM-155M 1400:20:47.85+00:04:035:1111,5
17PIETUSZEK Jakub 75ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRM-1610M 1500:20:52.95+00:04:085:1311,5
18KOZŁOWSKI Konrad 32ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRM-1611M 1600:20:59.75+00:04:145:1411,4
19SCHRAMKE Konrad 85ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRM-156M 1700:21:23.85+00:04:395:2011,2
20ŁUCZEJKO Sławomir 53SZCZECINEKM-501M 1800:21:33.10+00:04:485:2311,1
21RYNKIEWICZ Aleksandra 84TB WaldekSZCZECINEKK-162K 300:21:55.05+00:05:105:2811,0
22RYNKIEWICZ Piotr 83SZCZECINEKM-1612M 1900:21:57.20+00:05:125:2910,9
23BORDUN Nikodem 5LKK¸¸Hubertus''BIALY BÓRM-157M 2000:22:05.40+00:05:205:3110,9
24KUSZMAR Jakub 115BIAŁY BÓRM-1613M 2100:22:05.55+00:05:205:3110,9
25NISZTUK Dominik 64ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRM-1614M 2200:22:10.15+00:05:255:3210,8
26WOJCIECHOWSKI Dominik 97ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRM-1615M 2300:22:10.95+00:05:265:3210,8
27ANDRUSZKIEWICZ Igor 118BIAŁY BÓRM-158M 2400:22:16.75+00:05:315:3410,8
28POLORN-VERZHBITSKAYA Anna 102GDAŃSKK-163K 400:22:30.10+00:05:455:3710,7
29CYBOWSKI Bartosz 103SZCZECINEKM-401M 2500:22:30.20+00:05:455:3710,7
30KUŻAJ Sławomir 46Sailing Team FerajnaPIŁAM-502M 2600:22:33.85+00:05:495:3810,6
31PAWŁOWSKI Mariusz 66BIAŁY BÓRM-1616M 2700:22:36.50+00:05:515:3910,6
32PELA Jan 123TSW ToruńŁUBIANKAM-159M 2800:22:49.15+00:06:045:4210,5
33NAPIERAJ Sandra 61ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRK-152K 500:23:11.10+00:06:265:4710,4
34BREJNA Piotr 8SZCZECINEKM-402M 2900:23:11.40+00:06:265:4710,4
35NAPIERAJ Zuzanna 62ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRK-153K 600:23:20.20+00:06:355:5010,3
36FURBERGIS Sebastian 13ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRM-1510M 3000:23:32.45+00:06:475:5310,2
37KOPISZKA Filip 27ZS7 Biały BórSĘPOLNO WIELKIEM-1511M 3100:23:32.85+00:06:485:5310,2
38NOWAKOWSKA Marta 65Sama dla siebie :)BIAŁOGARDK-401K 700:23:37.15+00:06:525:5410,2
39BARTCZAK Wiktoria 3LKK¸¸Hubertus''BIALY BÓRK-154K 800:24:03.60+00:07:186:0010,0
40RUDNIK Natalia 82Błękitni NW DziemianyKOŚCIERZYNAK-164K 900:24:08.30+00:07:236:029,9
41STAŚ Adrianna 121BIAŁAK-165K 1000:24:17.20+00:07:326:049,9
42MACIEJCZAK Karolina 54Sailing Team FerajnaPIŁAK-402K 1100:24:18.50+00:07:336:049,9
43WARDA Monika 93BIAŁY BÓRK-166K 1200:24:20.65+00:07:356:059,9
44SOKÓLSKA Oliwia 87LKK¸¸Hubertus''BIALY BÓRK-155K 1300:24:21.35+00:07:366:059,9
45CHEMEL-PYZIOŁEK Amelia 11LKK¸¸Hubertus''BIALY BÓRK-156K 1400:24:24.10+00:07:396:069,8
46SUPROŃ Izabela 90BIAŁY BÓRK-403K 1500:24:54.60+00:08:096:139,6
47GOLEC Oliwia 16LKK¸¸Hubertus''BIALY BÓRK-157K 1600:24:57.35+00:08:126:149,6
48KRASIŃSKA Weronika 34ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRK-158K 1700:24:58.90+00:08:146:149,6
49KOSOWSKA Barbara 28ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRK-167K 1800:25:49.15+00:09:046:279,3
50KOPCZAK Aleksandra 25ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRK-159K 1900:26:26.05+00:09:416:369,1
51STEFANICKA Aleksandra 88ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRK-1510K 2000:26:33.20+00:09:486:389,0
52DYMARSKI Filip 12ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRM-1617M 3200:26:43.15+00:09:586:409,0
52NIEBÓJ Filip 63ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRM-1617M 3200:26:43.15+00:09:586:409,0
54PODSIEDLIK Dominik 77ZS7 Biały BórBIAŁY BÓRM-1619M 3400:26:45.00+00:10:006:419,0
55WROBLEWSKI Jerzy 98Parkrun SzczecinekSZCZECINEKM-601M 3500:26:50.30+00:10:056:428,9
56MUCHA Martyna 114BIAŁY BÓRK-168K 2100:28:11.65+00:11:267:028,5
57PIETRZYCKA Andronika 72SLUPSKK-169K 2200:30:36.60+00:13:517:397,8
58PIETRZYCKA Edytka 71SLUPSKK-404K 2300:30:36.70+00:13:517:397,8
59REPEROWICZ Wojciech 125M-403M 3600:35:34.85+00:18:508:536,7
60WIERKOWICZ Anna 94KOBYLNICAK-405K 2400:35:43.75+00:18:588:556,7
Znaleziono 60 wynik(ów)