BIEG NIEPODLEGŁOŚCI - 5KM
BIEG I MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI
Organizator : Stowarzyszenie Pozytywni z Pasją
Data : 2021-11-14
Miejsce : Jastrowie
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 83
Wystartowało : 70
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 70
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1HOFFMAN Aleksander 167PRECON POLSKA /POZYTYWNI Z PASJĄJASTROWIEOPEN -M1M 100:20:27.60 4:0514,7
2WIRKUS Antonina 173SZCZECINEKOPEN -K1K 100:23:14.05+00:02:464:3812,9
3LECKI Mateusz 160SZCZECINEKOPEN -M2M 200:24:09.00+00:03:414:4912,4
4MINCEWICZ Piotr 96TEAM TERMINATORUNWAŁCZOPEN -M3M 300:25:22.90+00:04:555:0411,8
5KOŃCZAK Magdalena 161SZCZECINECCY BIEGACZESZCZECINEKOPEN -K2K 200:26:14.40+00:05:465:1411,4
6KUBIAK Daniel 73JASTROWIEOPEN -M4M 400:26:42.35+00:06:145:2011,2
7DOMAGALSKI Tomasz 18JASTROWIEOPEN -M5M 500:26:52.50+00:06:245:2211,2
8SAWCZUK Piotr 116SZCZECINEKOPEN -M6M 600:26:58.10+00:06:305:2311,1
9SKROBANEK Hanna 120SZCZECINEKOPEN -K3K 300:27:16.10+00:06:485:2711,0
10OSTROWSKI Marian 164SENIORZŁOCIENIECOPEN -M7M 700:27:33.35+00:07:055:3010,9
11ZAKIELARZ Piotr 155TEM TERMINATORUNJASTROWIEOPEN -M8M 800:27:59.00+00:07:315:3510,7
12THOMAS Daniel 142PRECON POLSKAJASTROWIEOPEN -M9M 900:27:59.60+00:07:325:3510,7
13MELON Jacek 89JASTROWIEOPEN -M10M 1000:28:22.45+00:07:545:4010,6
14CZACHOROWSKI Karol 14WUJKOWIE:)ZŁOTÓWOPEN -M11M 1100:28:24.55+00:07:565:4010,6
15KOMORSKI Jacek 63JASTROWIEOPEN -M12M 1200:28:39.95+00:08:125:4310,5
16GRUSZCZYŃSKA Daria 37TEAM TERMINATORUNPIŁAOPEN -K4K 400:28:56.45+00:08:285:4710,4
17PRZYBYŁOWICZ Małgorzata 169SZCZECINEKOPEN -K5K 500:29:04.15+00:08:365:4810,3
18MIKIETYŃSKI Michał 94#ZABIEGANINOCĄ \ ARKADIUSZ GARDZIELEWSKI RUNNING TEAMOKONEKOPEN -M13M 1300:29:16.80+00:08:495:5110,3
19KOKOWSKI Jakub 60BBL ZŁOTÓWZŁOTÓWOPEN -M14M 1400:29:22.70+00:08:555:5210,2
20PLUTA Magdalena 102JASTROWIEOPEN -K6K 600:29:35.10+00:09:075:5510,1
21HRYNCEWICZ Jarosław 42SAILLING TEAM FERAJNAPIŁAOPEN -M15M 1500:30:19.15+00:09:516:039,9
22MIEDZIANOWSKA Karolina 90PIŁAOPEN -K7K 700:32:01.30+00:11:336:249,4
23KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 76CZARNEOPEN -K8K 800:32:12.60+00:11:456:269,3
24RYNKIEWICZ Piotr 114TB WALDEKSZCZECINEKOPEN -M16M 1600:32:14.80+00:11:476:269,3
25KUŻAJ Sławomir 79SAILING TEAM FERAJNAPIŁAOPEN -M17M 1700:32:15.80+00:11:486:279,3
26STĘPIEŃ Marcin 125ZŁOTÓWOPEN -M18M 1800:32:38.65+00:12:116:319,2
27NOWICKI Paweł 99CIOSANIECOPEN -M19M 1900:32:39.25+00:12:116:319,2
28GOSZCZYK Sebastian 30WAŁCZOPEN -M20M 2000:32:39.90+00:12:126:319,2
29BYLEWSKI Jarosław 113:33 TEAMTRZCIANKAOPEN -M21M 2100:32:51.30+00:12:236:349,1
30KOKOWSKA Anna 59BBL ZŁOTÓWZŁOTÓWOPEN -K9K 900:32:57.80+00:12:306:359,1
31DŁUGA Magdalena 17ZŁOTÓWOPEN -K10K 1000:33:27.45+00:12:596:419,0
32GRABOWSKI Marek 34BIEGAM BO LUBIĘZŁOTÓWOPEN -M22M 2200:33:30.50+00:13:026:429,0
33SZTECHMILER Katarzyna 136KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKOPEN -K11K 1100:33:39.70+00:13:126:438,9
34BOBRYK Joanna 159SZCZECINECCY BIEGACZESZCZECINEKOPEN -K12K 1200:33:40.05+00:13:126:448,9
35WISZNIEWSKA Sylwia 148WAŁCZOPEN -K13K 1300:33:41.10+00:13:136:448,9
36RABCZUK Anna 108TEAM TERMINATORUNSTRĄCZNOOPEN -K14K 1400:34:29.95+00:14:026:538,7
37ZAKIELARZ Adriana 154TEAM TERMINATORUNJASTROWIEOPEN -K15K 1500:34:30.00+00:14:026:548,7
38NITA Katarzyna 97VILLAGE PUNK RUNPIECEWOOPEN -K16K 1600:34:55.50+00:14:276:598,6
39MIEDZIANOWSKI Jan 91PIŁAOPEN -M23M 2300:35:43.00+00:15:157:088,4
40MIEDZIANOWSKI Marcin 92PIŁAOPEN -M24M 2400:35:51.00+00:15:237:108,4
41KOWALSKA Barbara 65KRĘPSKOOPEN -K17K 1700:36:01.95+00:15:347:128,3
42TOMASZEWSKI Dominik 144PIŁAOPEN -M25M 2500:36:05.10+00:15:377:138,3
43HRYNCEWICZ Anna 41SAILLING TEAM FERAJNAPIŁAOPEN -K18K 1800:36:09.90+00:15:427:138,3
44JUSZCZAK Magda 53PIŁAOPEN -K19K 1900:36:23.45+00:15:557:168,2
45GRZYSTEK Kasia 38SZCZECINEKOPEN -K20K 2000:36:28.55+00:16:007:178,2
46DZIERZAWA Tomasz 23BBL ZŁOTÓWZŁOTÓWOPEN -M26M 2600:37:13.65+00:16:467:268,1
47RUMIŃSKA Ewelina 113PIŁAOPEN -K21K 2100:37:25.75+00:16:587:298,0
48WEDEL Krystian 147WUJKOWIE:)WAŁCZOPEN -M27M 2700:37:42.70+00:17:157:328,0
49ZBOROWSKA-SKROBANEK Justyna 157SZCZECINEKOPEN -K22K 2200:38:00.75+00:17:337:367,9
50ŚMIECHOWSKA Teresa 139PIŁAOPEN -K23K 2300:38:06.85+00:17:397:377,9
51GROCHOWSKA Agnieszka 36LUZNE MAJTYPIŁAOPEN -K24K 2400:38:31.00+00:18:037:427,8
52DZIERZAWA Aleksandra 24BBL ZŁOTÓWZŁOTÓWOPEN -K25K 2500:38:35.40+00:18:077:437,8
53SZERSZEŃ Rafał 132KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKOPEN -M28M 2800:38:36.15+00:18:087:437,8
54SZERSZEŃ Anna 133KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKOPEN -K26K 2600:38:36.20+00:18:087:437,8
55CIŻMOWSKA Barbara 13MTS HAMER MIASTKOKĘPICEOPEN -K27K 2700:38:40.15+00:18:127:447,8
56RYNKIEWICZ Sylwia 115SZCZECINEKOPEN -K28K 2800:38:47.40+00:18:197:457,7
57GRABOWSKA Elżbieta 32BIEGAM BO LUBIĘZŁOTÓWOPEN -K29K 2900:39:09.30+00:18:413:5415,3
58DYCZKOWSKA Zofia 21KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSYPNIEWOOPEN -K30K 3000:40:11.35+00:19:438:027,5
59PROJS Sabina 105JASTROWIEOPEN -K31K 3100:40:20.15+00:19:528:047,4
60KOZŁOWSKI Piotr 68KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKJASTROWIEOPEN -M29M 2900:40:50.35+00:20:228:107,3
61POPOWSKI Mateusz 104OKONEKOPEN -M30M 3000:41:15.50+00:20:478:157,3
62MIKITA Rafał 95GLINKI MOKREOPEN -M31M 3100:41:16.15+00:20:488:157,3
63KRASOWSKI Tomasz 70WAŁCZOPEN -M32M 3200:43:04.50+00:22:368:367,0
64TOMASZEWSKA Magdalena 143PIŁAOPEN -K32K 3200:43:05.10+00:22:378:377,0
65JĘSIEK Asia 51PIŁAOPEN -K33K 3300:44:20.05+00:23:528:526,8
66SUCHANOWSKA Anna 128RESPECT LOTYŃLOTYŃOPEN -K34K 3400:44:42.55+00:24:148:566,7
67ROZPŁOCHOWSKI Robert 112CUKIERECZKICHODZIEŻOPEN -M33M 3300:46:47.75+00:26:209:216,4
68PIEŚCIKOWSKA Aleksandra 101CUKIERECZKIKACZORYOPEN -K35K 3500:46:48.60+00:26:219:216,4
69SZULC Adrianna 137CUKIERECZKIPOTULICEOPEN -K36K 3600:46:48.70+00:26:219:216,4
70KWAŚNY Marta 80OKONEKOPEN -K37K 3700:48:33.40+00:28:059:426,2
Znaleziono 70 wynik(ów)