BIEG NIEPODLEGŁOŚCI ULICAMI ZBUCZYNA | 5KM
XI Bieg Niepodległości Ulicami Zbuczyna
Organizator : Stowarzyszenie na rzecz Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zbuczynie ”Optymizm”
Data : 2021-11-11
Miejsce : Zbuczyn
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 107
Wystartowało : 86
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 85
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN Kobiet | OPEN Mężczyzn
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MŁYNARZ Kamil 2SKB KRAŚNIK/ TEAM 7:30ŁĘCZNOWOLAOPEN Mężczyzn1M 100:00:0100:15:57.4500:15:59.25 3:1118,8
2GOLEC Rafał 11ZBUCKI RUCH & KAPS SKÓRZEC& IWONEXKRZESK KRÓLOWA NIWAOPEN Mężczyzn2M 200:00:0200:18:02.9000:18:05.10+00:02:053:3616,6
3CHOMKA Bartosz 39WEKTRA ZBUCZYNZBUCZYNOPEN Mężczyzn3M 300:00:0200:19:17.2000:19:19.75+00:03:203:5115,6
4KOKOSZKA Wojciech 90SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEOPEN Mężczyzn4M 400:00:0300:20:07.7000:20:11.35+00:04:124:0114,9
5KAMUT Hubert 102YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEOPEN Mężczyzn5M 500:00:0300:20:10.3500:20:14.05+00:04:144:0214,9
6IWAŃCZUK Emil 76OSP DZIEWULEDZIEWULEOPEN Mężczyzn6M 600:00:0200:20:30.0500:20:32.30+00:04:334:0614,6
7IWAŃCZUK Kacper 58SGSPDZIEWULEOPEN Mężczyzn7M 700:00:0100:21:13.8500:21:15.50+00:05:164:1414,1
8STAŃCZUK Leszek 12YULO RUN TEAM SIEDLCECHODÓWOPEN Mężczyzn8M 800:00:0400:21:13.8000:21:18.55+00:05:194:1414,1
9STEFANIUK Roman 84SKÓRZEC BIEGA .SIEDLCEOPEN Mężczyzn9M 900:00:0500:21:19.3500:21:24.45+00:05:254:1514,1
10KMIECIK Arkadiusz 33WARSZAWAOPEN Mężczyzn10M 1000:00:0400:21:24.4000:21:28.40+00:05:294:1614,0
11HAPUNOWICZ Joanna 32ZBUCZYNOPEN Kobiet1K 100:00:0200:21:34.9000:21:36.95+00:05:374:1813,9
12WISZNIEWSKA Hanna 53BORKI-SOŁDYOPEN Kobiet2K 200:00:0300:21:53.2500:21:56.65+00:05:574:2213,7
13JASIŃSKI Grzegorz 88ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn11M 1100:00:0500:22:04.3000:22:09.75+00:06:104:2413,6
14MICHAŁOWSKI Grzegorz 66ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn12M 1200:00:0300:22:14.2000:22:17.75+00:06:184:2613,5
15DĄBROWSKI Mariusz 67KAPSSKÓRZECOPEN Mężczyzn13M 1300:00:0300:22:15.1000:22:18.75+00:06:194:2713,5
16DOBROWOLSKI Sebastian 17ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn14M 1400:00:0500:22:21.6000:22:27.05+00:06:274:2813,4
17TUREK Michał 85MX CZERNIEJEWSKÓRZECOPEN Mężczyzn15M 1500:00:0300:22:30.1000:22:33.85+00:06:344:3013,3
18DZIEWULSKI Robert 6ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn16M 1600:00:0500:22:40.7000:22:46.55+00:06:474:3213,2
19KRZYZIŃSKA Iza 34KAPSSKÓRZECOPEN Kobiet3K 300:00:0300:22:47.3000:22:50.95+00:06:514:3313,2
20PERKA Przemysław 43ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn17M 1700:00:0600:23:08.6000:23:14.95+00:07:154:3713,0
21JASZCZUK Mateusz 104ZBUCZYNOPEN Mężczyzn18M 1800:00:0700:23:13.1000:23:20.90+00:07:214:3812,9
22DĄBROWSKA Aneta 68KAPSSKÓRZECOPEN Kobiet4K 400:00:0300:23:23.6500:23:27.30+00:07:284:4012,8
23NOWOSIELSKI Radomir 78CIELEMĘCOPEN Mężczyzn19M 1900:00:0800:23:24.5500:23:32.75+00:07:334:4012,8
24NOWOSIELSKA Wioleta 79YULO RUN TEAM SIEDLCEŁUGI-RĘTKIOPEN Kobiet5K 500:00:0300:23:38.3500:23:41.50+00:07:424:4312,7
25KĘDZIERSKI Wojciech 51ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn20M 2000:00:0300:23:50.2000:23:53.20+00:07:534:4612,6
26CHOMKA Łukasz 89ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn21M 2100:00:0800:24:05.9000:24:14.55+00:08:154:4912,5
27ZDANOWSKI Adam 101TRZEBIESZÓWOPEN Mężczyzn22M 2200:00:0300:24:13.2000:24:17.15+00:08:174:5012,4
28BOBRYK Magdalena 13ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Kobiet6K 600:00:0300:24:22.1000:24:25.25+00:08:264:5212,3
29JURCZYSZYN Krystian 4ZBUCKI RUCHSIEDLCEOPEN Mężczyzn23M 2300:00:0700:24:18.1000:24:25.35+00:08:264:5112,3
30ŻÓŁKOWSKA Agnieszka 10ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Kobiet7K 700:00:0300:24:33.7500:24:37.40+00:08:384:5412,2
31RZĄŻEWSKA Joanna 45ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Kobiet8K 800:00:0300:24:45.9500:24:49.10+00:08:494:5712,1
32KARCZEWSKA Agnieszka 48DZIEWULE 50848714OPEN Kobiet9K 900:00:0300:24:54.2000:24:57.55+00:08:584:5812,0
33BORUTA Jarosław 95SIEDLCEOPEN Mężczyzn24M 2400:00:0400:24:57.1000:25:01.70+00:09:024:5912,0
34JASZCZUK Tomasz 47ZBUCZYNOPEN Mężczyzn25M 2500:00:0700:25:02.1000:25:09.85+00:09:105:0012,0
35MARKIEWICZ Mariusz 24STRAŻ ZBUCZYNZBUCZYNOPEN Mężczyzn26M 2600:00:0500:25:05.4500:25:10.75+00:09:115:0112,0
36WIERZEJSKI Patryk 20ZBUCZYNOPEN Mężczyzn27M 2700:00:0700:25:03.8500:25:10.85+00:09:115:0012,0
37CABAJ Tomasz 22ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn28M 2800:00:0500:25:06.8500:25:12.70+00:09:135:0112,0
38GORGOL Emilia 81PIETRUSYOPEN Kobiet10K 1000:00:0500:25:09.1000:25:14.15+00:09:145:0111,9
39KUBAK Wojciech 3ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn29M 2900:00:0400:25:41.7000:25:45.70+00:09:465:0811,7
40SOLNICA Alicja 40KAPSKOTUŃOPEN Kobiet11K 1100:00:0300:25:54.0500:25:57.55+00:09:585:1011,6
41BASZKIEWICZ Paweł 9ZBUCKI YZBUCZYNOPEN Mężczyzn30M 3000:00:0400:26:06.6500:26:11.50+00:10:125:1311,5
42SZCZĄCHOR Marcin 25ZBUCZYNOPEN Mężczyzn31M 3100:00:0500:26:08.7000:26:14.35+00:10:155:1311,5
43ZDANOWSKA Katarzyna 72KAPSDĄBRÓWKA ŁUGOPEN Kobiet12K 1200:00:0400:26:18.5000:26:23.45+00:10:245:1511,4
44BASZKIEWICZ Monika 8ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Kobiet13K 1300:00:0400:26:39.9000:26:44.80+00:10:455:1911,3
45JASZCZUK Anna 100ZBUCZYNOPEN Kobiet14K 1400:00:0800:27:02.7000:27:11.60+00:11:125:2411,1
46GIERSZEWSKI Mariusz 73KOTUŃOPEN Mężczyzn32M 3200:00:0600:27:13.3500:27:19.90+00:11:205:2611,0
47ŁAWECKA Marzena 74ZBUCZYNOPEN Kobiet15K 1500:00:0300:27:28.8000:27:32.30+00:11:335:2910,9
48WIERZEJSKI Kamil 30ZBUCZYNOPEN Mężczyzn33M 3300:00:0500:27:50.7500:27:56.05+00:11:565:3410,8
49KĘDZIERSKI Jacek 50ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn34M 3400:00:0600:28:21.2500:28:27.80+00:12:285:4010,6
50KĘDZIERSKA Asia 52ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Kobiet16K 1600:00:0600:28:21.2500:28:27.95+00:12:285:4010,6
51POGONOWSKA Marcin 23ZBUDZKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn35M 3500:00:0700:28:20.9500:28:28.10+00:12:285:4010,6
52POGONOWSKA Anna 16ZBUDZKI RUCHZBUCZYNOPEN Kobiet17K 1700:00:0500:28:22.9000:28:28.15+00:12:285:4010,6
53BRODOWSKI Marcin 61ZBUCZYNOPEN Mężczyzn36M 3600:00:0700:28:22.2500:28:29.70+00:12:305:4010,6
54JASZCZUK Aleksandra 98ZBUCZYNOPEN Kobiet18K 1800:00:0900:28:32.1000:28:41.15+00:12:415:4210,5
55IZDEBSKI Bartek 99ZBUCZYNOPEN Mężczyzn37M 3700:00:0800:28:33.4000:28:42.35+00:12:435:4210,5
56MROCZEK Katarzyna 106ZBUCZYNOPEN Kobiet19K 1900:00:1000:28:55.6000:29:06.00+00:13:065:4710,4
57BIADUŃ Karol 59ZBUCZYNOPEN Mężczyzn38M 3800:00:0400:29:26.1500:29:31.10+00:13:315:5310,2
58PROTASIUK Agnieszka 80ZBUCZYNOPEN Kobiet20K 2000:00:0600:29:46.3500:29:52.75+00:13:535:5710,1
59PROCHENKA Karol 46ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn39M 3900:00:1000:29:42.2500:29:52.85+00:13:535:5610,1
60BIARDZKI Bartek 15ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn40M 4000:00:1000:29:55.9000:30:06.50+00:14:075:5910,0
61KRUPSKI Grzegorz 63ZBUCZYNOPEN Mężczyzn41M 4100:00:0900:30:00.4500:30:10.10+00:14:106:0010,0
62GROCHOWSKĄ MAŁEK Bozena 77MIĘDZYRZEC PODLOPEN Kobiet21K 2100:00:0400:30:13.6000:30:18.15+00:14:186:029,9
63JASTRZĘBSKA Hanna 64SIEDLCEOPEN Kobiet22K 2200:00:0800:30:57.0500:31:05.10+00:15:056:119,7
64BOGDAŃSKI Paweł 29OTWOCKOPEN Mężczyzn42M 4200:00:0800:30:58.9500:31:07.20+00:15:076:119,7
65MALISZKIEWICZ Grzegorz 38OSPMOKOBODYOPEN Mężczyzn43M 4300:00:0900:31:12.0000:31:21.30+00:15:226:149,6
66MIKOŁAJCZUK Martyna 27ZBUCZYNOPEN Kobiet23K 2300:00:0500:31:28.4500:31:34.00+00:15:346:179,5
67ZAMYLKO Kamil 105ZBUCZYNOPEN Mężczyzn44M 4400:00:0200:31:47.1500:31:50.10+00:15:506:219,4
68KONOPKA Luiza 56ZBUCZYNOPEN Kobiet24K 2400:00:1100:33:16.9500:33:28.00+00:17:286:399,0
69MAKARUK Maciej 55STRZAŁAOPEN Mężczyzn45M 4500:00:1100:33:17.0000:33:28.20+00:17:286:399,0
70LIPIŃSKA Jolanta 96MODRZEWOPEN Kobiet25K 2500:00:0700:33:44.2500:33:51.85+00:17:526:448,9
70DZIEWULSKA Marta 37ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Kobiet25K 2500:00:0700:33:44.2000:33:51.85+00:17:526:448,9
72BOGUSZ Anna 93ZBUCZYNOPEN Kobiet27K 2700:00:1000:34:02.9500:34:13.05+00:18:136:488,8
73BOGUSZ Tadeusz 94ZBUCZYNOPEN Mężczyzn46M 4600:00:1000:34:03.4500:34:13.70+00:18:146:488,8
74BEDNARZAK Tadeusz 14YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEOPEN Mężczyzn47M 4700:00:0900:35:17.5000:35:27.00+00:19:277:038,5
75KOWALCZUK Adam 71NOWISIEDLCEOPEN Mężczyzn48M 4800:00:1200:36:01.8500:36:14.65+00:20:157:128,3
76SZYMAŃSKA Zuzanna 69ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Kobiet28K 2800:00:0700:36:17.4500:36:24.45+00:20:257:158,3
77SZYMAŃSKI Marek 70ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Mężczyzn49M 4900:00:0700:36:17.4000:36:24.75+00:20:257:158,3
78BIADUŃ-WYSOKIŃSKA Natalia 107TĘCZKIOPEN Kobiet29K 2900:00:0700:36:18.8500:36:26.10+00:20:267:158,3
79KOMOROWSKA Agnieszka 49UJRZANÓWOPEN Kobiet30K 3000:00:0800:37:55.7000:38:04.20+00:22:047:357,9
80SZCZEŚNIAK Wojciech 97ZBUCZYNOPEN Mężczyzn50M 5000:01:4300:36:24.7500:38:07.75+00:22:087:168,2
81PERKA Dorota 5ZBUCKI RUCHZBUCZYNOPEN Kobiet31K 3100:00:1000:38:28.5000:38:38.55+00:22:397:417,8
82PILICH Natalia 21KLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZECKAMIENIECOPEN Kobiet32K 3200:00:1300:39:10.3500:39:24.00+00:23:247:507,7
83BORKOWSKI Leszek 7NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWOPEN Mężczyzn51M 5100:00:1500:39:10.1000:39:25.30+00:23:267:507,7
84WYSOCKA Magdalena 41KAPSSKÓRZECOPEN Kobiet33K 3300:00:1200:39:12.7000:39:25.45+00:23:267:507,7
85ZDANOWSKA Monika 26SIEDLCEOPEN Kobiet34K 3400:00:0800:40:45.5000:40:53.75+00:24:548:097,4
86BUDZISZEWSKI Mateusz 92ZBUCZYNOPEN Mężczyzn52M 5200:00:07   
Znaleziono 86 wynik(ów)