BIEG NIEPODLEGŁOŚCI ULICAMI ZBUCZYNA | DZIECI 0-9 LAT
XI Bieg Niepodległości Ulicami Zbuczyna
Organizator : Stowarzyszenie na rzecz Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zbuczynie ”Optymizm”
Data : 2021-11-11
Miejsce : Zbuczyn
Dystans : 0.8 km
Zgłoszonych : 86
Wystartowało : 75
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 75
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
0.8km
Czas
brutto
0.8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1BORKOWSKI Maciej 248GRUBALEChłopcy1M 100:00:0200:06:11.8500:06:14.40 7:437,8
2JASINSKA Antoni 189ZBUCZYNChłopcy2M 200:00:0200:06:14.5000:06:16.50+00:00:027:477,7
3TYMIŃSKI Michał 264SEMP SiedlceSIEDLCEChłopcy3M 300:00:0100:06:15.7500:06:17.45+00:00:037:487,7
4TROJANOWSKI Tymoteusz 320Zbucki RuchZBUCZYNChłopcy4M 400:00:0200:06:15.7000:06:17.90+00:00:037:487,7
5KUBAK Franciszek 171Szkoła Podstawowa ZbuczynZBUCZYNChłopcy5M 500:00:0200:06:24.7500:06:27.05+00:00:128:007,5
6IZDEBSKI Piotr 191Wektra ZbuczynZBUCZYNChłopcy6M 600:00:0200:06:59.1000:07:01.10+00:00:468:436,9
7ORZEŁOWSKI Paweł 226Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ZbuczynieCHROMNAChłopcy7M 700:00:0400:07:09.3500:07:13.45+00:00:598:566,7
8ZDANOWSKI Franek 124-TRZEBIESZÓWChłopcy8M 800:00:0100:07:16.8000:07:18.40+00:01:049:056,6
9CHROMIŃSKA Jakub 251ZBUCZYNChłopcy9M 900:00:0300:07:24.3500:07:27.80+00:01:139:156,5
10WISZNIEWSKI Tymon 163BORKI-SOŁDYChłopcy10M 1000:00:0000:07:31.1500:07:31.15+00:01:169:236,4
11PIEKARSKI Gabriel 139ZBUCZYNChłopcy11M 1100:00:0300:07:29.1000:07:32.75+00:01:189:216,4
12KOWIESKI Norbert 190Zbucki RuchZBUCZYNChłopcy12M 1200:00:0300:07:33.2000:07:36.75+00:01:229:266,4
13MIKOŁAJCZUK Wojciech 179ZBUCZYNChłopcy13M 1300:00:0300:07:34.7000:07:38.55+00:01:249:276,3
14CELIŃSKI Kacper 286Wektra ZbuczynZBUCZYNChłopcy14M 1400:00:0100:07:39.2000:07:40.90+00:01:269:336,3
15WIERZBICKI Antoni 316ZBUCZYNChłopcy15M 1500:00:0300:07:51.5500:07:54.95+00:01:409:486,1
16ŚWIDERSKI Filip 333ZBUCZYNChłopcy16M 1600:00:0100:07:55.6500:07:57.35+00:01:429:536,1
17KIERGIELEWICZ Zosia 194ZBUCZYNDziewczynki1K 100:00:0300:07:59.2500:08:03.15+00:01:489:586,0
18ZAMYŁKO Filip 149ZBUCZYNChłopcy17M 1700:00:0300:08:04.9000:08:08.15+00:01:5310:056,0
19KARPIARZ Łucja 230ZBUCZYNDziewczynki2K 200:00:0400:08:25.8500:08:30.25+00:02:1510:315,7
20KACZYŃSKA Zuzanna 242ZBUCZYNDziewczynki3K 300:00:0700:08:33.0000:08:40.55+00:02:2610:415,6
21STAŃCZUK Bartosz 228TARCZEChłopcy18M 1800:00:0300:08:42.6000:08:45.65+00:02:3110:525,5
22ROWICKI Antoni Daniel 233ŁUGI RĘTKIChłopcy19M 1900:00:0300:08:48.7500:08:52.45+00:02:3811:005,5
23PASIAK Maria 145SP KrzeskKRZESKDziewczynki4K 400:00:0200:08:55.6500:08:57.65+00:02:4311:085,4
24KOWIESKI Albert 187Zbucki RuchZBUCZYNChłopcy20M 2000:00:0300:09:05.6500:09:09.25+00:02:5411:215,3
25SKARUZ Mikołaj 330ZBUCZYNChłopcy21M 2100:00:0300:09:06.4500:09:09.60+00:02:5511:225,3
26JASTRZĘBSKA Oleg 223ZBUCZYNChłopcy22M 2200:00:0200:09:10.5000:09:12.75+00:02:5811:275,2
27RATYŃSKI Miłosz 290ZBUCZYNChłopcy23M 2300:00:0200:09:22.9000:09:25.35+00:03:1011:425,1
27KOSIERADZKI Hubert 288ZBUCZYNChłopcy23M 2300:00:0600:09:18.5000:09:25.35+00:03:1011:375,2
29POGONOWSKI Szymon 207ZBUCZYNChłopcy25M 2500:00:0700:09:18.9500:09:26.35+00:03:1111:375,2
30RZĄŻEWSKI Kamil 292Zbucki RuchZBUCZYNChłopcy26M 2600:00:0500:09:29.2000:09:34.45+00:03:2011:515,1
31FLACZEK Julia 136ZBUCZYNDziewczynki5K 500:00:0400:09:31.0000:09:35.80+00:03:2111:535,0
32SIECZKIEWICZ Julia 255ZBUCZYNDziewczynki6K 600:00:0500:09:36.3500:09:41.85+00:03:2712:005,0
33SZCZEŚNIAK Hanna 340ZBUCZYNDziewczynki7K 700:00:0400:09:41.0000:09:45.95+00:03:3112:065,0
34SKORUPSKA Paulina 268ZBUCZYNDziewczynki8K 800:00:0700:09:39.6000:09:47.10+00:03:3212:035,0
35BORKOWSKI Filip 193ZBUCZYNChłopcy27M 2700:00:0400:09:49.7500:09:53.75+00:03:3912:164,9
36ŁUGOWSKI Wiktor 318ZBUCZYNChłopcy28M 2800:00:0600:09:52.1500:09:58.70+00:03:4412:204,9
37KARCZMARCZYK Dominik 200ZBUCZYNChłopcy29M 2900:00:0300:09:57.8500:10:01.20+00:03:4612:264,8
38PAWLUK Patryk 347ZBUCZYNChłopcy30M 3000:00:0300:10:09.4000:10:13.20+00:03:5812:414,7
39JASIŃSKI Wiktor 298Wektra ZbuczynZBUCZYNChłopcy31M 3100:00:0200:10:14.9500:10:17.75+00:04:0312:474,7
40ZAMYŁKO Hanna 146ZBUCZYNDziewczynki9K 900:00:0600:10:11.7000:10:18.15+00:04:0312:434,7
41RADZIKOWSKI Mikołaj 244ZBUCZYNChłopcy32M 3200:00:0300:10:18.3000:10:22.10+00:04:0712:524,7
42DOBROWOLSKA Aleksandra 338ZbuczynZBUCZYNDziewczynki10K 1000:00:0300:10:20.6000:10:23.95+00:04:0912:554,6
43POGONOWSKA Marta 125ZBUCZYNDziewczynki11K 1100:00:0200:10:22.0000:10:24.15+00:04:0912:574,6
44BULIK Piotr 249WISNIEWChłopcy33M 3300:00:0500:10:23.8500:10:29.45+00:04:1512:584,6
45KALISZUK Filip 335-ZBUCZYNChłopcy34M 3400:00:0100:10:28.6000:10:30.45+00:04:1613:054,6
46WASILEWSKA Olga 153DZIEWULEDziewczynki12K 1200:00:0100:10:29.0000:10:30.55+00:04:1613:064,6
47TURSKI Paweł 243ZBUCZYNChłopcy35M 3500:00:0100:10:30.6000:10:32.50+00:04:1813:074,6
48ROWICKI Adam Daniel 234ŁUGI RĘTKIChłopcy36M 3600:00:0000:10:37.8500:10:37.85+00:04:2313:164,5
49ZYGMUNT Kornelia 132ZBUCZYNDziewczynki13K 1300:00:0500:10:36.0500:10:41.80+00:04:2713:154,5
50BORKOWSKA Liliana 148ZBUCZYNDziewczynki14K 1400:00:0500:10:36.4500:10:41.85+00:04:2713:154,5
51KRYPA Natalia 137ZBUCZYNDziewczynki15K 1500:00:0100:10:47.8000:10:49.50+00:04:3513:284,5
52CHROMIŃSKA Aleksandra 271ZBUCZYNDziewczynki16K 1600:00:0200:10:47.4000:10:49.70+00:04:3513:284,5
53MARCINIUK Aleksandra 176Szkoła w ZbuczynieZBUCZYNDziewczynki17K 1700:00:0600:10:45.1000:10:51.30+00:04:3613:264,5
54JASIŃSKA Aleksandra 312ZBUCZYNDziewczynki18K 1800:00:0500:10:48.1000:10:53.90+00:04:3913:304,4
55JASTRZĘBSKA Hanna 304SIEDLCEDziewczynki19K 1900:00:0500:10:57.3500:11:03.30+00:04:4813:414,4
56WYSOCKA Alicja 303ZBUCZYNDziewczynki20K 2000:00:0500:10:58.1500:11:03.95+00:04:4913:424,4
57BORKOWSKI Filip 331BORKI- WYRKIChłopcy37M 3700:00:0200:11:03.2000:11:06.05+00:04:5113:484,3
58NURZYŃSKA Liliana 307ZBUCZYNDziewczynki21K 2100:00:0400:11:02.9500:11:07.00+00:04:5213:474,4
59TYMIŃSKA Marcelina 258SP nr 12 'Biedronki'SIEDLCEDziewczynki22K 2200:00:0200:11:04.5000:11:07.05+00:04:5213:504,3
60IZDEBSKI Michał 212ZBUCZYNChłopcy38M 3800:00:0400:11:04.8000:11:09.00+00:04:5413:504,3
61JASTRZĘBSKA Alicja 306SIEDLCEDziewczynki23K 2300:00:0600:11:04.6000:11:11.05+00:04:5613:504,3
62WIELGÓRSKA Kamila 172ZBUCZYNDziewczynki24K 2400:00:0500:11:24.6500:11:30.25+00:05:1514:154,2
63STAŃCZUK Damian 238TARCZEChłopcy39M 3900:00:0400:11:46.8500:11:50.85+00:05:3614:424,1
64WIERZEJSKI Jakub 120ZBUCZYNChłopcy40M 4000:00:0000:11:54.0000:11:54.00+00:05:3914:524,0
65JASIŃSKA Marianna 186ZBUCZYNDziewczynki25K 2500:00:0400:11:49.5500:11:54.45+00:05:4014:464,1
66PERKA Ola 236Zbucki RuchZBUCZYNDziewczynki26K 2600:00:0400:11:50.2000:11:55.15+00:05:4014:474,1
67BRODOWSKA Antonina 259ZBUCZYNDziewczynki27K 2700:00:0800:12:02.2500:12:10.45+00:05:5615:024,0
68BORKOWSKA Izabela 147ZBUCZYNDziewczynki28K 2800:00:0500:12:05.3500:12:11.15+00:05:5615:064,0
69KRÓL Tomasz 140ZBUCZYNChłopcy41M 4100:00:0600:12:10.0000:12:16.30+00:06:0115:123,9
70JASTRZĘBSKA Lena 175DZIEWULEDziewczynki29K 2900:00:0300:12:26.9500:12:30.75+00:06:1615:323,9
71BABIAK Blanka 343ZBUCZYNDziewczynki30K 3000:00:0600:12:32.5000:12:39.10+00:06:2415:403,8
72KUROWSKI Jan 246ZBUCZYNChłopcy42M 4200:00:0600:12:33.0000:12:39.90+00:06:2515:413,8
73ZYGMUNT Marcelina 276ZBUCZYNDziewczynki31K 3100:00:0600:12:43.3000:12:49.45+00:06:3515:533,8
74MOSKWIAK Gabriel 263ZBUCZYNChłopcy43M 4300:00:0400:12:47.2000:12:51.40+00:06:3715:583,8
75ROSA Nikola 346ZBUCZYNDziewczynki32K 3200:00:0400:12:57.7500:13:02.10+00:06:4716:113,7
Znaleziono 75 wynik(ów)