BIEG NIEPODLEGŁOŚCI ULICAMI ZBUCZYNA | DZIECI 10-12 LAT
XI Bieg Niepodległości Ulicami Zbuczyna
Organizator : Stowarzyszenie na rzecz Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zbuczynie ”Optymizm”
Data : 2021-11-11
Miejsce : Zbuczyn
Dystans : 1.5 km
Zgłoszonych : 109
Wystartowało : 98
Nie ukończyło : 4
Ukończyło : 94
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.5km
Czas
brutto
1.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1CHROMIŃSKA Kacper 166Szkoła w Borkach KosachJASIONKAChłopcy1M 100:00:0300:05:39.8000:05:43.55 3:4615,9
2PASIAK Karol 350SP KrzeskKRZESKChłopcy2M 200:00:0200:05:47.2500:05:49.70+00:00:063:5115,6
3KOWIESKI Jan 167WIŚNIEWChłopcy3M 300:00:0200:05:56.5000:05:58.80+00:00:153:5715,2
4RADZIKOWSKI Kacper 170WEKTRA ZBUCZYNDZIEWULEChłopcy4M 400:00:0200:06:06.0500:06:08.30+00:00:244:0414,8
5KOWIESKI Bartosz 174ZBUCKI RUCHZBUCZYNChłopcy5M 500:00:0100:06:26.0000:06:27.75+00:00:444:1714,0
6KĘDZIERSKI Tomasz 209Zbucki Ruch¸ WektraZBUCZYNChłopcy6M 600:00:0500:06:22.6000:06:27.85+00:00:444:1414,1
7TUREK Malwina 348SKÓRZECDziewczynki1K 100:00:0400:06:23.5000:06:28.25+00:00:444:1514,1
8WIELGÓRSKI Łukasz 297ZBUCZYNChłopcy7M 700:00:0200:06:41.1000:06:43.25+00:00:594:2713,5
9BORLOWSKI Mateusz 168Szkoła Borki-KosyBORKI-KOSYChłopcy8M 800:00:0200:06:41.3500:06:44.15+00:01:004:2713,5
10WISZNIEWSKI Filip 158Szkoła podstawowa im. Żołnieży Wyklętych w Borkach-KosachBORKI-SOŁDYChłopcy9M 900:00:0200:06:45.8000:06:47.85+00:01:044:3013,3
11PERKA Jakub 203ZBUCZYNChłopcy10M 1000:00:0500:06:42.6000:06:48.45+00:01:044:2813,4
12DOROSZ Piotr 156DZIEWULEChłopcy11M 1100:00:0200:06:50.3000:06:53.15+00:01:094:3313,2
13MIKOŁAJCZUK Krzysztof 181ZBUCZYNChłopcy12M 1200:00:0500:06:51.4500:06:56.85+00:01:134:3413,1
14JAKIMIAK Natalia 274ZBUCZYNDziewczynki2K 200:00:0100:06:59.6500:07:01.25+00:01:174:3912,9
15POGONOWSKI Mikołaj 206ZBUCZYNChłopcy13M 1300:00:0300:07:02.8500:07:05.95+00:01:224:4112,8
16CHOJECKI Fabian 126ZBUCZYNChłopcy14M 1400:00:0500:07:01.8000:07:06.80+00:01:234:4012,8
17NURZYŃSKA Witold 173ZBUCZYNChłopcy15M 1500:00:0400:07:15.7500:07:20.20+00:01:364:5012,4
18BORKOWSKI Kamil 182JASIONKAChłopcy16M 1600:00:0300:07:16.7500:07:20.45+00:01:364:5012,4
19STAŃCZUK Wiktor 239TARCZEChłopcy17M 1700:00:0400:07:23.4000:07:27.75+00:01:444:5512,2
20WISZNIEWSKI Kacper 219Wektra ZbuczynJASIONKAChłopcy18M 1800:00:0400:07:23.8000:07:27.85+00:01:444:5512,2
21TROJANOWSKA Nikola 177Zbucki RuchZBUCZYNDziewczynki3K 300:00:0600:07:24.9500:07:31.05+00:01:474:5612,2
22ORZEŁOWSKI Jan 225Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ZbuczynieCHROMNAChłopcy19M 1900:00:0400:07:28.6000:07:33.05+00:01:494:5812,1
23CHOJECKA Julia 155WIŚNIEWDziewczynki4K 400:00:0400:07:28.5500:07:33.15+00:01:494:5812,1
24KUBIAK Wojciech 123ZBUCZYNChłopcy20M 2000:00:0400:07:29.5500:07:34.50+00:01:504:5912,0
25NURZYŃSKA Alicja 141ZBUCZYNDziewczynki5K 500:00:0400:07:31.5000:07:35.95+00:01:525:0012,0
26BORKOWSKI Kuba 344Wektra ZbuczynBORKI KOSY 3Chłopcy21M 2100:00:0200:07:34.7500:07:37.55+00:01:545:0211,9
27JURZYK Michał 121ZBUCZYNChłopcy22M 2200:00:0100:07:36.7500:07:38.70+00:01:555:0411,8
28SZCZEŚNIAK Aleksander 199WektraZBUCZYNChłopcy23M 2300:00:0200:07:36.9500:07:39.55+00:01:565:0411,8
29ORZYŁOWSKA Kinga 247ZBUCZYNDziewczynki6K 600:00:0300:07:39.1500:07:43.00+00:01:595:0611,8
30LAŃSKI Szymon 280BORKI PADUCHYChłopcy24M 2400:00:0500:07:39.5000:07:45.25+00:02:015:0611,8
31POGONOWSKA Kamila 205ZBUCZYNDziewczynki7K 700:00:0200:07:50.0500:07:52.15+00:02:085:1311,5
32KULESZA Bartosz 157Szkoła Podstawowa w DziewulachDZIEWULEChłopcy25M 2500:00:0200:07:54.1500:07:56.70+00:02:135:1611,4
33URBAN Piotr 229WIŚNIEWChłopcy26M 2600:00:0500:07:53.4500:07:58.65+00:02:155:1511,4
34KOSIERADZKI Piotr 287ZBUCZYNChłopcy27M 2700:00:0300:07:57.1000:08:00.25+00:02:165:1811,3
35KRASUSKI Adam 192ZBUCZYNChłopcy28M 2800:00:0300:08:01.2500:08:04.75+00:02:215:2011,2
36BORAS Aleksandra 162Szkoła Podstawowa im. Jana Czesława Tajcherta w CzuryłachCZURYŁYDziewczynki8K 800:00:0400:08:00.1500:08:04.90+00:02:215:2011,3
37RZĄŻEWSKA Julia 267ZBUCZYNDziewczynki9K 900:00:0200:08:04.1500:08:06.40+00:02:225:2211,2
38WIELOGÓRSKI Szymon 220ZBUCZYNChłopcy29M 2900:00:0300:08:04.1500:08:07.50+00:02:235:2211,2
39JASTRZĘBSKA Jan 305SIEDLCEChłopcy30M 3000:00:0500:08:03.4500:08:08.50+00:02:245:2211,2
40KĘDZIERSKI Michał 210Zbucki Ruch¸ WektraZBUCZYNChłopcy31M 3100:00:0700:08:02.5500:08:09.60+00:02:265:2111,2
41FIUK Mateusz 164Szkoła Podstawowa w CzuryłachZBUCZYNChłopcy32M 3200:00:0500:08:10.3500:08:16.00+00:02:325:2611,0
42JASTRZĘBSKI Dawid 272BORKI-PADUCHYChłopcy33M 3300:00:0200:08:16.8000:08:19.25+00:02:355:3010,9
43CHMIELEWSKA Antoni 341ZBUCZYNChłopcy34M 3400:00:0200:08:24.5500:08:26.90+00:02:435:3610,7
44ŻÓŁKOWSKI Marcel 183Wektra ZbuczynZBUCZYNChłopcy35M 3500:00:0300:08:24.0000:08:27.25+00:02:435:3610,7
45BOCZEK Szymon 154DZIEWULEChłopcy36M 3600:00:0400:08:23.1500:08:27.50+00:02:435:3510,7
46KRUPSKA Amelia 300ZBUCZYNDziewczynki10K 1000:00:0200:08:26.3000:08:28.60+00:02:455:3710,7
47SAMOĆKO Emilia 196-ŁĘCZNOWOLADziewczynki11K 1100:00:0300:08:25.9000:08:29.05+00:02:455:3610,7
48CELIŃSKA Gabriela 281ZBUCZYNDziewczynki12K 1200:00:0600:08:23.8000:08:30.20+00:02:465:3510,7
49CELIŃSKI Kuba 285ZBUCZYNChłopcy37M 3700:00:0400:08:31.3000:08:35.70+00:02:525:4010,6
50BORKOWSKI Wojtek 266KRZESKChłopcy38M 3800:00:0400:08:38.3000:08:42.65+00:02:595:4510,4
51JASZCZUK Łukasz 345ZBUCZYNChłopcy39M 3900:00:0400:08:42.3000:08:46.35+00:03:025:4810,3
52JASTRZĘBSKA Zuzanna 208Szkoła Podstawowa im Kardynała Stefana Wyszyńskiego w DziewulachDZIEWULEDziewczynki13K 1300:00:0300:08:47.2000:08:51.05+00:03:075:5110,2
53ŁAWECKA Renata 131ZBUCZYNDziewczynki14K 1400:00:0400:08:53.0500:08:57.55+00:03:145:5510,1
54BIADUŃ Amelia 214ZBUCZYNDziewczynki15K 1500:00:0400:08:54.2000:08:58.20+00:03:145:5610,1
55ZAMYŁKO Szymon 260Wektra ZbuczynZBUCZYNChłopcy40M 4000:00:0800:08:53.8500:09:02.00+00:03:185:5510,1
56IZDEBSKI Jan 184CHROMNAChłopcy41M 4100:00:0500:09:05.8000:09:11.55+00:03:286:039,9
57BORKOWSKA Amelka 261ZBUCZYNDziewczynki16K 1600:00:0400:09:07.1500:09:11.95+00:03:286:049,9
58KOWIESKA Nikola 262WIŚNIEWDziewczynki17K 1700:00:0400:09:08.0500:09:12.65+00:03:296:059,9
59JASIŃSKI Aleksander 188ZBUCZYNChłopcy42M 4200:00:0600:09:08.4500:09:14.85+00:03:316:059,9
60PIEKARSKA Maja 138ZBUCZYNDziewczynki18K 1800:00:0300:09:16.1000:09:19.85+00:03:366:109,7
61URBAN Patrycja 213BORKI PADUCHYDziewczynki19K 1900:00:0400:09:21.7500:09:26.00+00:03:426:149,6
62MROCZEK Patryk 135ZBUCZYNChłopcy43M 4300:00:0400:09:22.2500:09:26.60+00:03:436:149,6
63IWANOWSKA Karolina 295CHROMNADziewczynki20K 2000:00:0500:09:22.2000:09:27.55+00:03:446:149,6
64KRASUSKI Wojciech 329ZBUCZYNChłopcy44M 4400:00:0500:09:22.9500:09:28.70+00:03:456:149,6
65TCHÓRZEWSKI Kamil 204ZBUCZYNChłopcy45M 4500:00:0500:09:30.0000:09:35.35+00:03:516:209,5
66DZIEWULSKI Miłosz 197Zbucki RuchZBUCZYNChłopcy46M 4600:00:0500:09:30.1000:09:35.75+00:03:526:209,5
67RZĄŻEWSKI Kacper 269ZBUCZYNChłopcy47M 4700:00:0100:09:35.8500:09:37.35+00:03:536:239,4
68BORKOWSKA Zuzia 227-RÓWCEDziewczynki21K 2100:00:0100:09:37.5000:09:39.25+00:03:556:249,4
69DOBROWOLSKA Gabriela 336ZbuczynZBUCZYNDziewczynki22K 2200:00:0300:09:37.0500:09:40.30+00:03:566:249,4
70ORZEŁOWSKA Anna 224Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w ZbuczynieCHROMNADziewczynki23K 2300:00:0500:09:35.5000:09:41.05+00:03:576:239,4
71JASTRZĘBSKA Oliwia 327ZBUCZYNDziewczynki24K 2400:00:0200:09:39.9500:09:42.20+00:03:586:269,3
72JASIŃSKA Julia 296Szkoła Podstawowa w ZbuczynieZBUCZYNDziewczynki25K 2500:00:0400:09:38.7500:09:42.80+00:03:596:259,3
73RZĄZEWSKA Lena 278MORDYDziewczynki26K 2600:00:0200:09:41.0000:09:43.20+00:03:596:279,3
74BORKOWSKA Zuzanna 150ZBUCZYNDziewczynki27K 2700:00:0300:09:41.2000:09:44.75+00:04:016:279,3
75ZDANOWSKA Milena 342ZBUCZYNDziewczynki28K 2800:00:0500:09:43.2500:09:48.30+00:04:046:289,3
76DĄBROWSKA Oliwia 279Zespół szkół niepublicznych w Borkach-WyrkachBORKI WYRKIDziewczynki29K 2900:00:0500:09:45.7500:09:51.60+00:04:086:309,2
77KONDRACIUK Małgorzata 284Zbucki ruchZBUCZYNDziewczynki30K 3000:00:0600:09:50.3000:09:57.25+00:04:136:339,2
78CHROMIŃSKI Mikołaj 252ZBUCZYNChłopcy48M 4800:00:0500:09:55.2500:10:01.15+00:04:176:369,1
79KOZIESTAŃSKA Amelia 245ZBUCZYNDziewczynki31K 3100:00:0100:10:00.2000:10:01.65+00:04:186:409,0
80IZDEBSKI Szymon 221ZBUCZYNChłopcy49M 4900:00:0600:10:10.0000:10:16.25+00:04:326:468,9
81CHROMIŃSKA Maria 253ZBUCZYNDziewczynki32K 3200:00:0500:10:11.6500:10:17.05+00:04:336:478,8
82ADAMIAK Maria 282Szkoła Podstawowa w Borkach -KosachWIŚNIEWDziewczynki33K 3300:00:0500:10:17.0000:10:22.95+00:04:396:518,8
83KRÓLIKOWSKA Amelia 328ZBUCZYNDziewczynki34K 3400:00:0200:10:21.9000:10:24.70+00:04:416:548,7
84PERKA Patryk 128Zbucki RuchZBUCZYNChłopcy50M 5000:00:0500:10:55.6500:11:00.85+00:05:177:168,2
85ŁUGOWSKI Bartosz 178ZBUCZYNChłopcy51M 5100:00:0600:10:55.0000:11:01.15+00:05:177:168,2
86RZĄŻEWSKI Kacper 293Zbucki RuchZBUCZYNChłopcy52M 5200:00:0500:11:13.2500:11:18.85+00:05:357:288,0
87CHROMIŃSKA Julia 250ZBUCZYNDziewczynki35K 3500:00:0600:11:19.1000:11:25.50+00:05:417:328,0
88RADZIKOWSKA Lena 202ZBUCZYNDziewczynki36K 3600:00:0400:11:22.9000:11:26.90+00:05:437:347,9
89ORZYŁOWSKA Julia 122ZBUCZYNDziewczynki37K 3700:00:0200:11:27.9000:11:30.35+00:05:467:387,9
90ŁAWECKI Aleksander 332ZBUCZYNChłopcy53M 5300:00:0200:12:01.9500:12:04.15+00:06:208:007,5
91WYSOKIŃSKI Bartosz 322ZBUCZYNChłopcy54M 5400:26:0900:13:21.8000:39:30.95+00:33:478:546,7
92KRASUSKI Łukasz 144ZBUCZYNChłopcy55M 5500:26:0900:14:47.6500:40:57.45+00:35:139:516,1
93KRUPSKI Aleksander 301ZBUCZYNChłopcy56M 5600:00:02   
Niesklasyfikowani
DNCLAŃSKA Monika 277BORKI PADUCHYDziewczynki00:00:0400:07:25.8000:07:29.850:0012,1
DNCPROCHENKA Dawid 143DZIEWULEChłopcy00:26:1000:10:59.9500:37:10.200:008,2
DNCKRASUSKA Magdalena 324ZBUCZYNDziewczynki00:00:00  
DNCKRASUSKI Grzegorz 326ZBUCZYNChłopcy00:00:00  
DNCPROCHENKA Maja 142DZIEWULEDziewczynki00:00:00  
Znaleziono 98 wynik(ów)