BIEG NIEPODLEGŁOŚCI ULICAMI ZBUCZYNA | DZIECI 13-16LAT
XI Bieg Niepodległości Ulicami Zbuczyna
Organizator : Stowarzyszenie na rzecz Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Zbuczynie ”Optymizm”
Data : 2021-11-11
Miejsce : Zbuczyn
Dystans : 1.5 km
Zgłoszonych : 36
Wystartowało : 31
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 31
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczynki | Chłopcy
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
1.5km
Czas
brutto
1.5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1MIKOŁAJCZUK Jakub 57ZBUCZYNChłopcy1M 100:00:0200:08:09.2500:08:11.95 5:2611,0
2JURZYK Mateusz 180ZBUCZYNChłopcy2M 200:00:0100:08:52.4500:08:54.15+00:00:425:5410,2
3JASIŃSKI Przemysław 275wlks siedlceWÓLKA KAMIENNAChłopcy3M 300:00:0000:09:15.6500:09:16.45+00:01:046:109,7
4FURMAN Jakub 159ZBUCZYNChłopcy4M 400:00:0200:09:46.4500:09:48.75+00:01:366:309,2
5ŁUGOWSKI Jakub 254ZBUCZYNChłopcy5M 500:00:0100:09:51.7000:09:53.35+00:01:416:349,1
6MARKIEWICZ Maciej 325Straż ZbuczynZBUCZYNChłopcy6M 600:00:0100:10:06.7500:10:07.75+00:01:556:448,9
7WASILEWSKI Marcel 152DZIEWULEChłopcy7M 700:00:0300:10:15.6500:10:18.95+00:02:076:508,8
8JASTRZĘBSKI Jakub 273BORKI-PADUCHYChłopcy8M 800:00:0100:10:21.8500:10:23.50+00:02:116:548,7
9MICHAŁOWSKI Adam 314ZBUCZYNChłopcy9M 900:00:0100:10:25.5500:10:27.00+00:02:156:568,6
10DZIEWULSKI Jan 201Zbucki RuchZBUCZYNChłopcy10M 1000:00:0300:10:23.5500:10:27.15+00:02:156:558,7
11GRODZICKI Kacper 283ZBUCZYNChłopcy11M 1100:00:0100:11:04.8000:11:06.75+00:02:547:228,1
12HAPONIUK Wojtek 302BORKI PADUCHYChłopcy12M 1200:00:0100:11:35.5500:11:36.95+00:03:257:437,8
13BIADUŃ Szymon 218Wektra ZbuczynZBUCZYNChłopcy13M 1300:00:0200:11:44.4000:11:46.75+00:03:347:497,7
14BASZKIEWICZ Zuzanna 217ZBUCZYNDziewczynki1K 100:00:0300:12:04.8500:12:08.65+00:03:568:027,5
15JASIŃSKI Kacper 311JASIONKAChłopcy14M 1400:00:0000:12:34.6000:12:35.35+00:04:238:227,2
16MYRCHA Piotr 222ZBUCZYNChłopcy15M 1500:00:0200:12:34.8000:12:36.85+00:04:248:227,2
17TYMIŃSKA Madgalena 257Pogoń SiedlceSIEDLCEDziewczynki2K 200:00:0100:12:39.6500:12:41.50+00:04:298:267,1
18KONIECZNY Bartosz 160ZBUCZYNChłopcy16M 1600:00:0200:12:47.1000:12:49.60+00:04:378:317,0
19ŚWIDERSKI Hubert 334ZBUCZYNChłopcy17M 1700:00:0200:12:50.6000:12:52.90+00:04:408:337,0
20ŁAWECKA Katarzyna 75ZBUCZYNDziewczynki3K 300:00:0200:12:54.0000:12:56.35+00:04:448:367,0
21JASTRZĘBSKI Szymon 165DZIEWULEChłopcy18M 1800:00:0200:12:55.4000:12:57.55+00:04:458:367,0
22MICHAŁOWSKA Alicja 315ZBUCZYNDziewczynki4K 400:00:0200:13:01.7000:13:04.20+00:04:528:406,9
23GINTER Tomasz 215BORKI KOSYChłopcy19M 1900:00:0100:13:46.7000:13:48.45+00:05:369:106,5
24ŁUGOWSKI Sebastian 256BORKI KOSYChłopcy20M 2000:00:0100:13:53.6000:13:55.25+00:05:439:156,5
25SKUP Dawid 323KRZYMOSZEChłopcy21M 2100:00:0200:14:36.1000:14:38.45+00:06:269:446,2
26BIADUŃ Wiktoria 291BORKI-KOSYDziewczynki5K 500:00:0100:15:07.6500:15:09.10+00:06:5710:046,0
27URBAN Dominika 231BORKI PADUCHYDziewczynki6K 600:00:0200:15:17.2500:15:19.25+00:07:0710:115,9
28KOSZARA Kuba 321ZBUCZYNChłopcy22M 2200:00:0100:15:54.7000:15:56.35+00:07:4410:365,7
29KĘDZIERSKA Maria 211Zbucki RuchZBUCZYNDziewczynki7K 700:00:0200:15:54.5500:15:57.35+00:07:4510:365,7
30POGONOWSKA Aleksandra 129ZBUCZYNDziewczynki8K 800:00:0200:16:09.7000:16:12.25+00:08:0010:465,6
31NIKOŃCZUK Wiktoria 151ŁUGI WIELKIEDziewczynki9K 900:00:0100:18:09.2500:18:10.35+00:09:5812:065,0
Znaleziono 31 wynik(ów)