Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2017-02-26 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 357 |
Wystartowało : | 320 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 317 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 2.45km | Start_All 4.9km | Start_All 7.35km | Start_All 9.8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEDNARZ Paweł | 9 | 13-TY FUN CLUB ASI CHMIEL :* | KOSZALIN - NACŁAW | M30-39 | 00:00:01 | 00:08:33 | 00:17:18 | 00:26:24 | 00:35:31 | |
2 | ORZECHOWSKI Kamil | 201 | RADOM/KOSZALIN | M18-29 | 00:00:01 | 00:08:53 | 00:17:56 | 00:27:24 | 00:36:40 | ||
3 | KASZEWSKI Zbigniew | 119 | TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM | BYTÓW | M18-29 | 00:00:01 | 00:08:33 | 00:17:05 | 00:25:28 | 00:33:43 | |
4 | BRAUN Grzegorz | 21 | GRYFICE | GRYFICE | M18-29 | 00:00:01 | 00:08:53 | 00:18:28 | 00:28:28 | 00:38:38 | |
5 | SAŁABON Grzegorz | 251 | RWT BYDGOSZCZ-WŁ LĘBORK | LĘBORK | M50-59 | 00:00:01 | 00:10:48 | 00:22:21 | 00:34:04 | 00:46:07 | |
6 | KRAUS Damian | 142 | CHROBRY GRYFICE | GRYFICE | M18-29 | 00:00:01 | 00:08:55 | 00:18:01 | 00:27:13 | 00:36:29 | |
7 | MARKOWSKI Andrzej | 172 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:01 | 00:12:34 | 00:25:52 | 00:39:38 | 00:53:23 | |
8 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 140 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:01 | 00:12:34 | 00:25:13 | 00:38:14 | 00:50:58 | |
9 | UZNAŃSKI Ryszard | 299 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:01 | 00:10:00 | 00:20:19 | 00:30:45 | 00:41:01 | |
10 | WOJDASIEWICZ Tadeusz | 316 | KĘPICE | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:14 | 00:18:51 | 00:28:31 | 00:38:07 | ||
11 | KOŚCIELNIAK Robert | 135 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:02 | 00:09:59 | 00:20:11 | 00:30:30 | 00:40:40 | |
12 | BURDA Robert | 28 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:02 | 00:09:36 | 00:19:32 | 00:29:32 | 00:39:10 | |
13 | RUDNIKOWSKI Maciej | 244 | BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:02 | 00:09:22 | 00:19:18 | 00:29:28 | 00:39:32 | |
14 | CENIUCH Sylwester | 30 | BIKE TEAM ROLETKI.HOME.PL | SZCZECIN | M40-49 | 00:00:02 | 00:10:09 | 00:20:40 | 00:31:52 | 00:43:23 | |
15 | JAROSZ Wiesław | 98 | JW. 1223/BLOG | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:02 | 00:09:14 | 00:18:38 | 00:28:19 | 00:38:01 | |
16 | OSTAFI Robert | 202 | REDŁO | M30-39 | 00:00:02 | 00:11:14 | 00:23:20 | 00:35:44 | 00:47:52 | ||
17 | GRZESIK Eugeniusz | 75 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:02 | 00:09:48 | 00:20:08 | 00:30:29 | 00:40:39 | |
18 | HERING Mateusz | 82 | TALEX BORZYTUCHOM | BYTÓW | M18-29 | 00:00:02 | 00:09:05 | 00:18:16 | 00:27:20 | 00:36:07 | |
19 | MURAWSKA Wioletta | 190 | PARKRUN SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:00:02 | 00:10:09 | 00:20:36 | 00:31:18 | 00:42:08 | |
20 | RYBACZEK Sebastian | 249 | JW 1223/3DPLOT - FORMA ROSNOWO | ROSNOWO | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:21 | 00:18:34 | 00:27:55 | 00:37:18 | |
21 | POLAK Szymon | 219 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:02 | 00:09:05 | 00:18:17 | 00:27:31 | 00:36:40 | |
22 | KACZMAREK Zenon | 110 | MORSY KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M60-69 | 00:00:02 | 00:14:01 | 00:28:43 | 00:43:27 | 00:58:32 | |
23 | GOLIŃSKI Łukasz | 66 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:30 | 00:19:19 | 00:29:08 | 00:38:54 | |
24 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 12 | CW FANZA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:02 | 00:10:00 | 00:20:19 | 00:30:21 | 00:40:12 | |
25 | DZIEMIANKO Karol | 53 | ZAWISZA BORZYTUCHOM | KROSNOWO | M18-29 | 00:00:02 | 00:10:03 | 00:20:22 | 00:30:34 | 00:40:46 | |
26 | WILCZEWSKI Krzysztof | 405 | MKS ŚWIĘC | TYCHOWO | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:46 | 00:19:38 | 00:29:17 | 00:38:39 | |
27 | KACZMAREK Tomasz | 235 | MOSINA | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:21 | 00:18:34 | 00:27:48 | 00:36:37 | ||
28 | DURMAN Dawid | 52 | DARŁOWO | M18-29 | 00:00:03 | 00:09:27 | 00:19:22 | 00:29:20 | 00:39:13 | ||
29 | JAROSZEWICZ Grzegorz | 99 | PARKRUN SZCZECIN | POLICE | M40-49 | 00:00:03 | 00:09:47 | 00:20:12 | 00:31:02 | 00:41:30 | |
30 | MOKSA Dariusz | 184 | SIANÓW | M18-29 | 00:00:03 | 00:09:36 | 00:19:56 | 00:30:20 | 00:41:14 | ||
31 | BIEDRZYCKI Adam | 11 | CW FANZA KOŁOBRZEG | STARY BOREK | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:34 | 00:19:30 | 00:29:31 | 00:39:22 | |
32 | GRACHEL Darek | 73 | #BIEGOHOLIZM | SŁUPSK | M18-29 | 00:00:03 | 00:09:55 | 00:20:36 | 00:31:18 | 00:42:15 | |
33 | ROSZKOWSKI Damian | 240 | BAGNA IZBICKIE | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:47 | 00:19:59 | 00:30:20 | 00:40:48 | |
34 | EMILIT Grzegorz | 56 | DZIESIĄTKA BIAŁOGARD | KARLINO | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:20 | 00:18:33 | 00:28:00 | 00:37:46 | |
35 | MŁYNARCZYK Zbigniew | 418 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:47 | 00:19:59 | 00:30:20 | 00:40:49 | ||
36 | PRZEWŁOCKI Michał | 220 | (L) | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:45 | 00:20:33 | 00:31:45 | 00:43:19 | |
37 | GLAZER Piotr | 64 | TECHNIKUM LEŚNE W WARCINIE | IWIĘCINO | M18-29 | 00:00:03 | 00:09:26 | 00:20:34 | 00:31:45 | 00:42:51 | |
38 | MRÓZ Dawid | 187 | REDŁO | M40-49 | 00:00:03 | 00:11:45 | 00:24:39 | 00:37:53 | 00:50:53 | ||
39 | BUCZKO Krystian | 26 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:33 | 00:19:23 | 00:29:18 | 00:39:06 | ||
40 | KRUKOWSKI Błażej | 147 | SŁAWNO | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:48 | 00:19:43 | 00:29:36 | 00:39:20 | ||
41 | GOLECKI Mirosław | 65 | CSSP KOSZALIN | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:03 | 00:09:20 | 00:18:33 | 00:27:47 | 00:36:55 | |
42 | MAZUR Emiliusz | 174 | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:03 | 00:09:59 | 00:20:35 | 00:31:16 | 00:42:00 | ||
43 | USTIANOWSKI Wojciech | 297 | JW1223 (ROZBIEGANY KOSZALIN) | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:03 | 00:09:36 | 00:19:55 | 00:30:20 | 00:41:01 | |
44 | TROŚNIAK Piotr | 291 | 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:03 | 00:10:08 | 00:20:34 | 00:31:14 | 00:42:02 | |
45 | BARANOWSKI Piotr | 3 | SKWIERZYNKA | M40-49 | 00:00:03 | 00:10:45 | 00:21:28 | 00:32:06 | 00:42:37 | ||
46 | CHUDY Henryk | 36 | K SOLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M60-69 | 00:00:04 | 00:10:08 | 00:20:35 | 00:31:28 | 00:42:33 | |
47 | NOWAK Piotr | 196 | KĘPICE | M18-29 | 00:00:04 | 00:11:19 | 00:23:08 | 00:35:34 | 00:48:19 | ||
48 | SZKOŁUDA Miłosz | 279 | DECATHLON KOSZALIN | POLANÓW | M18-29 | 00:00:04 | 00:09:32 | 00:19:10 | 00:29:01 | 00:39:01 | |
49 | SZAREK Arkadiusz | 277 | USTKA | M18-29 | 00:00:04 | 00:11:16 | 00:23:07 | 00:35:33 | 00:48:16 | ||
50 | BOBER Jakub | 16 | AKADEMIA POMORSKA | MIASTKO | M18-29 | 00:00:04 | 00:11:08 | 00:23:22 | 00:36:02 | 00:48:29 | |
51 | SOBOLEWSKI Marek | 332 | 17 WOG | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:04 | 00:14:26 | 00:30:24 | 00:46:54 | 01:02:14 | |
52 | MAJCHRZAK Paweł | 166 | SUNDAYBIKERS KARLINO TEAM | KARLINO | M40-49 | 00:00:04 | 00:11:38 | 00:24:22 | 00:38:11 | 00:52:08 | |
53 | WIERZBICKI Kacper | 309 | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:04 | 00:13:24 | 00:27:42 | 00:43:30 | 01:00:13 | ||
54 | SMARSZCZ Wiesław | 260 | TEAM RWT BYDGOSZCZ-WŁ LĘBORK | LĘBORK | M50-59 | 00:00:04 | 00:13:04 | 00:27:28 | 00:42:39 | 00:57:54 | |
55 | WIERZBICKI Jakub | 310 | ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:04 | 00:10:38 | 00:21:48 | 00:33:26 | 00:45:18 | |
56 | BRESZKA Tomek | 22 | CAPTAIN AMERICA VS THE FLASH | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:04 | 00:10:21 | 00:20:59 | 00:31:51 | 00:42:36 | |
57 | KORZYSTKO Bartosz | 133 | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:04 | 00:10:27 | 00:21:20 | 00:32:51 | 00:45:23 | ||
58 | MATEBLOWSKI Szymon | 20 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:04 | 00:10:34 | 00:21:42 | 00:32:53 | 00:43:27 | |
59 | ZWOLIŃSKI Jan | 329 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M40-49 | 00:00:04 | 00:11:05 | 00:22:15 | 00:33:34 | 00:44:39 | |
60 | SZAREK Paweł | 276 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:04 | 00:11:32 | 00:23:50 | 00:36:18 | 00:48:46 | |
61 | GIERLACH Jacek | 63 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M18-29 | 00:00:04 | 00:09:55 | 00:20:13 | 00:30:41 | 00:40:58 | |
62 | FILIPCZYK Mieczysław | 61 | NIEZRZESZONY | ŚWIDWIN | M50-59 | 00:00:04 | 00:14:09 | 00:29:59 | 00:46:31 | 01:03:11 | |
63 | PUŚCIAN Krzysztof | 224 | GIMNAZJUM W MANOWIE | MANOWO | M40-49 | 00:00:05 | 00:11:40 | 00:24:34 | 00:36:51 | 00:48:51 | |
64 | BŁASZCZYK Tadeusz | 15 | STARY JAROSŁAW | M50-59 | 00:00:05 | 00:10:31 | 00:21:17 | 00:32:07 | 00:42:49 | ||
65 | CHODOR Martyna | 334 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:05 | 00:11:09 | 00:22:30 | 00:33:49 | 00:45:11 | |
66 | SZABLA Ewelina | 273 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:05 | 00:11:05 | 00:22:38 | 00:34:20 | 00:46:03 | ||
67 | ZDROWIECKI Artur | 322 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:31 | 00:24:03 | 00:36:48 | 00:49:27 | ||
68 | KALETA Sebastian | 111 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:05 | 00:09:55 | 00:20:17 | 00:30:52 | 00:41:26 | |
69 | MATYJASEK Zbigniew | 173 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN/WARSZAWA | M40-49 | 00:00:05 | 00:10:01 | 00:21:00 | 00:32:16 | 00:43:22 | |
70 | WILKOWSKI Krzysztof | 312 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:05 | 00:10:33 | 00:21:47 | 00:33:25 | 00:44:55 | ||
71 | KONKEL Agnieszka | 130 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:05 | 00:10:10 | 00:21:05 | 00:32:17 | 00:43:22 | ||
72 | GUDANIEC Radosław | 337 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:05 | 00:11:11 | 00:23:13 | 00:35:23 | 00:47:10 | |
73 | PAKULSKI Marcin | 207 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:05 | 00:09:37 | 00:19:40 | 00:29:55 | 00:40:10 | ||
74 | ZADROŻNY Szymon | 320 | RUNNER'S OF WAŁCZ | WAŁCZ | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:38 | 00:24:02 | 00:36:47 | 00:48:59 | |
75 | MELLER Paweł | 331 | 17 WOG | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:05 | 00:11:24 | 00:23:07 | 00:34:52 | 00:46:25 | |
76 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 150 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K50-59 | 00:00:05 | 00:11:40 | 00:23:42 | 00:35:46 | 00:47:50 | |
77 | KUKIEŁA Tomasz | 152 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:03 | 00:21:57 | 00:32:59 | 00:43:53 | ||
78 | GUDANIEC Dorota | 338 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | K50-59 | 00:00:06 | 00:12:57 | 00:26:17 | 00:39:41 | 00:53:28 | |
79 | SZULC Arek | 281 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | 00:10:50 | 00:21:31 | 00:32:23 | 00:42:23 | |
80 | DUDZIAK Piotr | 51 | KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:39 | 00:24:36 | 00:37:46 | 00:50:14 | |
81 | ZIÓŁKOWSKA Małgorzata | 327 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:06 | 00:12:18 | 00:24:56 | 00:37:29 | 00:49:56 | ||
82 | KULIŚ Przemysław | 153 | KARLINO | M18-29 | 00:00:06 | 00:10:03 | 00:21:02 | 00:32:20 | 00:42:57 | ||
83 | WEGNER Przemysław | 304 | USTKA | M30-39 | 00:00:06 | 00:09:42 | 00:19:39 | 00:29:39 | 00:39:39 | ||
84 | MISZEWSKA Aleksandra | 500 | BYTÓW | K18-29 | 00:00:06 | 00:11:08 | 00:22:41 | 00:34:35 | 00:46:48 | ||
85 | CHOŁUJ Jarek | 34 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | 00:10:50 | 00:21:31 | 00:32:23 | 00:42:50 | |
86 | OTTO Michał | 206 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:11 | 00:22:54 | 00:35:03 | 00:46:52 | ||
87 | IWANIEC Dariusz | 89 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:17 | 00:22:47 | 00:34:11 | 00:45:39 | |
88 | MUCHA Krzysztof | 189 | KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:11 | 00:22:54 | 00:35:03 | 00:47:10 | |
89 | FRASZKIEWICZ Jarosław | 62 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | 00:13:13 | 00:27:48 | 00:43:07 | 00:58:24 | ||
90 | JARZYNA Roman | 100 | SZWLA STARGARD | STARGARD | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:14 | 00:22:50 | 00:34:53 | 00:47:04 | |
91 | ŁOPIŃSKI Piotr | 162 | DREZDENKO | M30-39 | 00:00:07 | 00:11:03 | 00:22:21 | 00:33:47 | 00:45:14 | ||
92 | MICERSKI Tomasz | 178 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:16 | 00:22:51 | 00:34:50 | 00:46:45 | |
93 | RASZPLA Radosław | 227 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:51 | 00:24:41 | 00:38:05 | 00:51:35 | ||
94 | NOWAK Piotr | 194 | CZARNE BIEGA | CZARNE | M30-39 | 00:00:07 | 00:10:39 | 00:21:45 | 00:33:07 | 00:44:21 | |
95 | RUSINEK Artur | 246 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:07 | 00:11:31 | 00:23:47 | 00:36:37 | 00:49:24 | ||
96 | RACZYŃSKI Kazimierz | 225 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KOSZALINIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:10:30 | 00:21:21 | 00:32:25 | 00:43:27 | |
97 | BERNACKI Adam | 10 | EB BERNACKI | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:32 | 00:25:59 | 00:39:42 | 00:53:26 | |
98 | TRZEŚNIEWSKI Zbigniew | 292 | GRUDZIĄDZ | M50-59 | 00:00:07 | 00:13:12 | 00:26:59 | 00:41:03 | 00:55:19 | ||
99 | ZIĘBA Paweł | 325 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:10 | 00:25:49 | 00:40:34 | 00:55:02 | |
100 | RUTKOWSKI Lucjan | 248 | ARCAN TEAM | TRZCIANKA | M50-59 | 00:00:07 | 00:13:30 | 00:27:23 | 00:41:14 | 00:54:17 | |
101 | KUŁAKOWSKI Dawid | 154 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:15 | 00:22:50 | 00:34:53 | 00:46:45 | |
102 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 72 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:07 | 00:12:13 | 00:25:24 | 00:38:58 | 00:52:39 | ||
103 | NOWAK Sylwia | 195 | CZARNE BIEGA | CZARNE | K30-39 | 00:00:07 | 00:13:18 | 00:27:17 | 00:41:19 | 00:55:26 | |
104 | TESKA Bartosz | 290 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:06 | 00:22:24 | 00:33:54 | 00:45:23 | |
105 | WICHER Krzysztof | 308 | ADWOKATURA | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:07 | 00:11:32 | 00:23:37 | 00:35:45 | 00:47:38 | |
106 | KARNICKI Zygmunt | 116 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:07 | 00:12:29 | 00:26:00 | 00:39:53 | 00:53:48 | |
107 | CYBULSKI Robert | 39 | MTS HAMER | MIASTKO | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:20 | 00:22:58 | 00:34:49 | 00:46:15 | |
108 | NOWICKI Michał | 343 | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:08 | 00:10:29 | 00:21:48 | 00:33:08 | 00:44:24 | ||
109 | CZOS Łukasz | 336 | ZŁOCIENIEC | M30-39 | 00:00:08 | 00:11:20 | 00:24:36 | 00:38:14 | 00:51:56 | ||
110 | MALINOWSKA Małgorzata | 167 | ŚWIDWIN | K50-59 | 00:00:08 | 00:13:05 | 00:26:33 | 00:40:33 | 00:54:57 | ||
111 | CHOŁUJ Karol | 35 | ZAWSZE DO PRZODU | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:08 | 00:11:17 | 00:23:29 | 00:36:05 | 00:48:40 | |
112 | BUCZYŃSKI Eugeniusz | 27 | JW 1696 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:22 | 00:23:48 | 00:36:37 | 00:49:09 | |
113 | RATAJEWSKI Arkadiusz | 231 | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:08 | 00:10:52 | 00:22:26 | 00:34:22 | 00:45:58 | ||
114 | MICHALAK Kamila | 179 | KLUB BIEGACZY JYSK | GDAŃSK | K30-39 | 00:00:08 | 00:12:22 | 00:26:16 | 00:40:18 | 00:54:18 | |
115 | SMAGOWSKI Wojciech | 259 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | RĄBINO | M30-39 | 00:00:08 | 00:10:19 | 00:21:02 | 00:32:04 | 00:43:12 | |
116 | UTTKE Kamil | 298 | DZIADOSTWOOOOO | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:08 | 00:11:32 | 00:23:26 | 00:35:32 | 00:47:34 | |
117 | KONKEL Łukasz | 131 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:08 | 00:11:43 | 00:24:33 | 00:38:06 | 00:51:49 | ||
118 | SIKORA Tomasz | 254 | ŚWIDWIN | M50-59 | 00:00:08 | 00:13:05 | 00:26:33 | 00:40:33 | 00:54:56 | ||
119 | SURDACKI Piotr | 272 | MONIA TEAM | GRYFINO | M40-49 | 00:00:08 | 00:10:07 | 00:21:04 | 00:32:14 | 00:43:13 | |
120 | SOROKA Piotr | 264 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:08 | 00:11:21 | 00:23:22 | 00:36:06 | 00:48:52 | ||
121 | SKIBA Artur | 255 | ŚWIDWIN | M40-49 | 00:00:08 | 00:13:06 | 00:26:33 | 00:40:33 | 00:54:57 | ||
122 | KRASIŃSKI Witold | 341 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:09 | 00:12:14 | 00:25:51 | 00:40:38 | 00:56:02 | ||
123 | URBAŃSKI Arkadiusz | 296 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:09 | 00:12:04 | 00:24:33 | 00:37:03 | 00:49:41 | ||
124 | KOSECKA Katarzyna | 134 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:09 | 00:11:35 | 00:24:30 | 00:37:27 | 00:50:09 | |
125 | KOBUS Maciej | 126 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:09 | 00:12:13 | 00:25:51 | 00:40:37 | 00:56:02 | ||
126 | GONTARZ Wojciech | 69 | HONEY STINGER RUNNERS | BOLKÓW/DARŁOWO | M18-29 | 00:00:09 | 00:12:04 | 00:24:43 | 00:37:46 | 00:50:13 | |
127 | ROMANOWSKI Piotr | 238 | BRAK | ZIELONA GÓRA | M30-39 | 00:00:09 | 00:10:52 | 00:21:54 | 00:33:11 | 00:44:14 | |
128 | WILIŃSKI Marek | 311 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M50-59 | 00:00:09 | 00:11:17 | 00:22:42 | 00:34:05 | 00:45:33 | |
129 | JAKUBOWSKI Karol | 92 | 2BZ | ZŁOCIENIEC | M18-29 | 00:00:09 | 00:10:50 | 00:22:23 | 00:33:57 | 00:45:32 | |
130 | RÓG Michał | 241 | JW 1223 | STARE BIELICE | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:31 | 00:23:37 | 00:36:35 | 00:50:00 | |
131 | TUCHORSKA Julita | 293 | ZŁOCIENIEC | K30-39 | 00:00:09 | 00:11:52 | 00:24:22 | 00:37:06 | 00:49:53 | ||
132 | WACHOLC Michał | 300 | KRETOMINO | M18-29 | 00:00:09 | 00:12:08 | 00:24:46 | 00:37:19 | 00:49:45 | ||
133 | WYGANOWSKI Andrzej | 342 | KOŁOBRZEG | M70+ | 00:00:09 | 00:11:42 | 00:23:37 | 00:35:29 | 00:47:10 | ||
134 | URBAŃSKI Tomasz | 295 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:09 | 00:10:48 | 00:21:40 | 00:32:31 | 00:43:22 | ||
135 | GRZYSTEK Adam | 77 | PARKRUN GDAŃSK POŁUDNIE | KOWALE | M18-29 | 00:00:09 | 00:10:47 | 00:21:41 | 00:32:33 | 00:43:29 | |
136 | KOTULSKI Piotr | 136 | KLUB BIEGACZY JYSK | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:09 | 00:12:19 | 00:25:41 | 00:39:14 | 00:52:59 | |
137 | DUDA Andrzej | 50 | KOŁOBRZEG | M50-59 | 00:00:10 | 00:11:13 | 00:22:47 | 00:34:37 | 00:46:25 | ||
138 | JANKOWSKI Piotr | 94 | SZCZECIN | M40-49 | 00:00:10 | 00:11:39 | 00:23:07 | 00:34:30 | 00:45:49 | ||
139 | BURKIET Marek | 29 | JW 1223 | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:10 | 00:11:32 | 00:23:20 | 00:35:17 | 00:47:00 | |
140 | RUTKOWSKA Anna | 247 | WAŁCZ | K40-49 | 00:00:10 | 00:11:33 | 00:23:57 | 00:36:42 | 00:48:54 | ||
141 | KROCZYŃSKI Sławomir | 145 | KOŁOBRZEG | M50-59 | 00:00:10 | 00:10:05 | 00:20:26 | 00:31:02 | 00:41:23 | ||
142 | KASPROWICZ Małgorzata | 118 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K30-39 | 00:00:10 | 00:11:27 | 00:23:19 | 00:35:23 | 00:47:19 | |
143 | GRZYSTEK Marcin | 76 | PARKRUN SZCZECINEK | SITNO | M30-39 | 00:00:10 | 00:11:36 | 00:23:38 | 00:35:58 | 00:47:58 | |
144 | STRUŚ Artur | 271 | KB BRYZA POSTOMINO | WRZEŚNICA | M50-59 | 00:00:10 | 00:11:36 | 00:23:37 | 00:35:36 | 00:47:43 | |
145 | PUSZ Kuba | 223 | JS1373 | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:10 | 00:11:41 | 00:24:26 | 00:38:43 | 00:52:55 | |
146 | DANOWSKI Maciej | 45 | FITNESS CLUB FORMA | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:10 | 00:13:00 | 00:26:28 | 00:40:03 | 00:53:12 | |
147 | SIKORSKI Adam | 344 | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:10 | 00:11:11 | 00:23:27 | 00:36:05 | 00:48:33 | ||
148 | KISIELIŃSKI Igor | 122 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:11 | 00:12:08 | 00:24:30 | 00:38:04 | 00:51:53 | |
149 | CZYŻ Izabella | 44 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | 00:00:11 | 00:12:09 | 00:24:35 | 00:37:00 | 00:49:27 | |
150 | RUDZIEWICZ Urszula | 245 | FIZJOBIEGACZE SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | 00:00:11 | 00:12:03 | 00:24:25 | 00:36:57 | 00:49:37 | |
151 | JĘDRASZCZYK Marek | 103 | WŁ SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:11 | 00:10:39 | 00:22:00 | 00:33:52 | 00:45:36 | |
152 | SOBALA Anna | 261 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:11 | 00:13:09 | 00:27:08 | 00:42:35 | 00:56:32 | ||
153 | KRZANOWSKI Marcin | 149 | MARCINBIEGA | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:11 | 00:11:46 | 00:24:46 | 00:37:55 | 00:50:47 | |
154 | WASZEK Marzena | 302 | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:00:11 | 00:13:19 | 00:27:10 | 00:40:49 | 00:54:46 | ||
155 | ORŁOWSKA Beata | 199 | KĄPIELE NA SPONTANIE | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:00:11 | 00:11:53 | 00:24:32 | 00:37:22 | 00:50:09 | |
156 | MICHALCZYK Mariusz | 180 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:11 | 00:11:32 | 00:23:23 | 00:35:48 | 00:48:42 | |
157 | CIUPA Marcin | 188 | H2 DESIGN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:11 | 00:10:52 | 00:22:03 | 00:33:35 | 00:45:04 | |
158 | FADDA Bruno-André | 57 | PARIS | M30-39 | 00:00:11 | 00:10:35 | 00:21:51 | 00:33:21 | 00:45:03 | ||
159 | WALERIAŃCZYK Roman | 301 | GMINA KOŁOBRZEG | GRZYBOWO | M40-49 | 00:00:11 | 00:11:35 | 00:23:34 | 00:35:36 | 00:47:32 | |
160 | FAJGIER Tomasz | 58 | MANOWO | M40-49 | 00:00:11 | 00:12:07 | 00:25:00 | 00:38:14 | 00:51:05 | ||
161 | RAWSKI Jarosław | 232 | SŁUPSK | M50-59 | 00:00:11 | 00:12:47 | 00:25:33 | 00:37:55 | 00:49:48 | ||
162 | GÓRNIAK Stanisław | 71 | WŁ SŁUPSK | SŁUPSK | M50-59 | 00:00:11 | 00:13:28 | 00:27:34 | 00:42:18 | 00:56:09 | |
163 | PERCZYŃSKI Jarosław | 215 | BEZ FORMY | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:12 | 00:10:53 | 00:22:03 | 00:33:40 | 00:44:58 | |
164 | GWIAZDA Jarosław | 78 | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:09 | 00:24:38 | 00:36:59 | 00:49:09 | ||
165 | KAŃDUŁA Mariusz | 114 | WŁ SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:12 | 00:11:43 | 00:23:47 | 00:36:03 | 00:47:39 | |
166 | KRACZKOWSKI Przemysław | 141 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:12 | 00:11:06 | 00:22:11 | 00:33:13 | 00:44:07 | ||
167 | SZYMAŃSKI Piotr | 287 | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:12 | 00:11:05 | 00:22:27 | 00:34:15 | 00:46:18 | ||
168 | RATAJEWSKA Agnieszka | 230 | PANI | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:00:12 | 00:14:10 | 00:29:31 | 00:45:18 | 01:01:15 | |
169 | SKONECZNY Kacper | 257 | KONTRA DARŁOWO | DARŁOWO | M18-29 | 00:00:12 | 00:10:48 | 00:22:28 | 00:35:02 | 00:47:49 | |
170 | ŚLEDŹ Andrzej | 288 | WŁ SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:56 | 00:27:07 | 00:41:20 | 00:55:34 | |
171 | BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria | 17 | WOMENS FIGHT CLUB KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:12 | 00:12:12 | 00:25:04 | 00:38:19 | 00:50:59 | |
172 | MIKIETYŃSKI Michał | 182 | OKONEK | OKONEK | M30-39 | 00:00:12 | 00:11:42 | 00:23:50 | 00:36:07 | 00:48:17 | |
173 | KUROWSKA Izabela | 157 | FITOSKA | BERKANOWO | K30-39 | 00:00:12 | 00:13:18 | 00:26:44 | 00:39:56 | 00:53:14 | |
174 | NACHYŁA Paweł | 192 | DZIKI KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:13 | 00:11:25 | 00:23:24 | 00:35:37 | 00:47:38 | |
175 | DĄBROWSKI Grzegorz | 47 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:13 | 00:11:54 | 00:24:29 | 00:37:20 | 00:50:08 | ||
176 | KUPREWICZ Grzegorz | 155 | JW 1223 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:13 | 00:13:35 | 00:28:34 | 00:42:44 | 00:57:03 | |
177 | KOWALCZYK Mariusz | 138 | WZAJEMNEJ ADORACJI:-) | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:13 | 00:12:05 | 00:25:03 | 00:38:18 | 00:50:58 | |
178 | ZIĘTARA Ryszard | 326 | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:13 | 00:14:36 | 00:30:45 | 00:48:35 | 01:07:49 | ||
179 | OSTROWSKI Artur | 204 | POŁCZYN ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:13 | 00:12:10 | 00:25:25 | 00:39:45 | 00:53:45 | ||
180 | JASICZEK Darek | 101 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:13 | 00:11:06 | 00:22:37 | 00:34:18 | 00:45:45 | |
181 | RADECKI Jacek | 226 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:13 | 00:13:12 | 00:27:29 | 00:42:16 | 00:57:09 | |
182 | GIL Remigiusz | 498 | LYCONET TRIATHLON TEAM | KRETOMINO | M40-49 | 00:00:13 | 00:12:11 | 00:24:47 | 00:37:26 | 00:50:05 | |
183 | MORDACZ Tomasz | 185 | PORZECZE BIEGA :) | PORZECZE | M30-39 | 00:00:13 | 00:12:24 | 00:25:07 | 00:37:50 | 00:50:03 | |
184 | FALGOWSKI Paweł | 59 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:13 | 00:12:49 | 00:29:07 | 00:46:05 | 01:01:56 | ||
185 | SOBOLEWSKI Marcin | 262 | SIANÓW | M30-39 | 00:00:14 | 00:11:54 | 00:25:05 | 00:39:19 | 00:53:29 | ||
186 | KRYGIER Ireneusz | 148 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | 00:00:14 | 00:12:29 | 00:26:01 | 00:39:51 | 00:53:46 | |
187 | RASZPLA Ilona | 228 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:14 | 00:14:36 | 00:30:05 | 00:45:54 | 01:01:32 | ||
188 | KARCZEWSKI Krzysztof | 115 | AT - AKTYWNY TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M50-59 | 00:00:14 | 00:12:10 | 00:24:50 | 00:38:05 | 00:50:43 | |
189 | MAZURKIEWICZ Jolanta | 176 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:14 | 00:12:25 | 00:25:00 | 00:37:50 | 00:50:32 | ||
190 | STANULA Matylda | 267 | MIELNO | K18-29 | 00:00:14 | 00:13:52 | 00:28:38 | 00:43:58 | 00:58:56 | ||
191 | BĄK Halszka | 7 | POZNAŃ | K30-39 | 00:00:14 | 00:13:19 | 00:27:15 | 00:41:02 | 00:55:16 | ||
192 | OTOKA Kasia | 205 | MONIA TEAM | SZCZECIN | K40-49 | 00:00:15 | 00:11:21 | 00:23:30 | 00:35:48 | 00:47:54 | |
193 | PIÓRO Ewa | 345 | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:00:15 | 00:13:13 | 00:27:06 | 00:41:51 | 00:56:08 | ||
194 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 169 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:15 | 00:13:41 | 00:28:04 | 00:42:17 | 00:56:21 | ||
195 | LITWINOWICZ Renata | 159 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:00:15 | 00:11:52 | 00:23:52 | 00:35:59 | 00:48:13 | |
196 | NACHYŁA Piotr | 191 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:43 | 00:25:29 | 00:38:17 | 00:50:46 | |
197 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 323 | BRIDGESTONE | STARE CZARNOWO | M40-49 | 00:00:15 | 00:13:14 | 00:26:49 | 00:40:16 | 00:53:15 | |
198 | SEKUŁA Mariusz | 252 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:25 | 00:25:51 | 00:39:51 | 00:54:18 | ||
199 | JANUSZEWSKI Jacek | 96 | 17 WOK KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:15 | 00:12:11 | 00:24:54 | 00:37:49 | 00:50:51 | |
200 | PSTRĄGOWSKA Marlena | 222 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:15 | 00:13:21 | 00:27:04 | 00:40:53 | 00:54:37 | |
201 | KOWALCZYK Piotr | 137 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:15 | 00:12:20 | 00:25:35 | 00:39:35 | 00:53:39 | ||
202 | MALINOWSKA Agnieszka | 168 | CIOTECZKI.PL | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:15 | 00:14:35 | 00:30:04 | 00:45:53 | 01:01:31 | |
203 | PRZYMORSKI Waldemar | 221 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:08 | 00:24:58 | 00:38:32 | 00:52:13 | |
204 | KĘPKA Karolina | 121 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | 00:00:15 | 00:13:18 | 00:27:21 | 00:41:41 | 00:55:45 | |
205 | BARA Monika | 2 | JW 1223/3DPLOT | MIELNO | K18-29 | 00:00:15 | 00:13:51 | 00:28:37 | 00:44:02 | 01:00:05 | |
206 | MODRZEJEWSKI Mateusz | 339 | KOCHAM ASIE | HALERA | M30-39 | 00:00:16 | 00:12:29 | 00:25:19 | 00:38:18 | 00:50:50 | |
207 | PĘKAŁA Piotr | 216 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:16 | 00:11:00 | 00:22:04 | 00:33:11 | 00:44:06 | |
208 | BŁACH Piotr | 14 | SŁAWOBORZE | M30-39 | 00:00:16 | 00:13:59 | 00:29:16 | 00:44:41 | 00:59:44 | ||
209 | SZUBERT Agnieszka | 280 | USTRONIE MORSKIE | K30-39 | 00:00:16 | 00:12:54 | 00:26:04 | 00:39:13 | 00:52:13 | ||
210 | KACZMAREK Łukasz | 109 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:16 | 00:12:22 | 00:25:38 | 00:39:39 | 00:53:29 | |
211 | ROGALSKI Roberto | 236 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:16 | 00:11:43 | 00:24:17 | 00:37:22 | 00:49:58 | |
212 | LICA Krzysztof | 346 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:16 | 00:12:29 | 00:25:19 | 00:38:16 | 00:51:02 | ||
213 | ŁABEJSZA Łukasz | 160 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:16 | 00:11:14 | 00:22:50 | 00:34:25 | 00:45:56 | |
214 | MACHŁAJ Sonia | 164 | SŁAWNO | K18-29 | 00:00:16 | 00:12:59 | 00:26:28 | 00:40:14 | 00:54:02 | ||
215 | METERA Piotr | 177 | RUNNERSWALDE | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:16 | 00:11:44 | 00:23:31 | 00:35:53 | 00:48:30 | |
216 | JASIENIECKI Piotr | 102 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:55 | 00:26:52 | 00:41:59 | 00:58:10 | ||
217 | ALABA Jerzy | 497 | BIAŁOGARD | M50-59 | 00:00:16 | 00:11:43 | 00:23:22 | 00:35:09 | 00:46:54 | ||
218 | KOMODA Mariusz | 128 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:17 | 00:13:51 | 00:28:36 | 00:43:45 | 00:58:44 | ||
219 | BRESZKA Paweł | 23 | DARŁOWO | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:17 | 00:13:58 | 00:29:16 | 00:44:40 | 00:59:43 | |
220 | WICENS Jacek | 95 | JACEK – BIEGAM BO LUBIE | SŁAWNO | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:29 | 00:25:19 | 00:38:18 | 00:51:23 | |
221 | WOJTANOWSKI Tomasz | 318 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:17 | 00:13:20 | 00:27:56 | 00:42:51 | 00:57:56 | |
222 | PAWLAK Ewelina | 212 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:17 | 00:13:22 | 00:28:13 | 00:43:10 | 00:58:44 | ||
223 | KSZCZANOWICZ Jacek | 151 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:17 | 00:10:57 | 00:22:18 | 00:33:38 | 00:45:00 | ||
224 | WOJTALIK Jacek | 317 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:28 | 00:25:18 | 00:38:18 | 00:51:17 | ||
225 | MALINOWSKI Mariusz | 170 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:17 | 00:11:17 | 00:22:59 | 00:34:38 | 00:45:57 | ||
226 | CYRKLEWICZ Weronika | 40 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:17 | 00:14:25 | 00:29:08 | 00:44:25 | 01:00:28 | ||
227 | ZIELIŃSKI Andrzej | 349 | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:18 | 00:14:35 | 00:29:44 | 00:45:31 | 01:01:29 | ||
228 | ZIENCINA Marcin | 324 | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:18 | 00:11:53 | 00:24:44 | 00:38:03 | 00:51:28 | ||
229 | WOJTANOWSKI Michał | 350 | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:18 | 00:14:34 | 00:26:49 | 00:39:33 | 00:51:54 | ||
230 | GZELA Olga | 79 | BABECZKI KOSZALIN, ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:18 | 00:13:08 | 00:26:58 | 00:41:40 | 00:55:48 | |
231 | RATAJCZYK Monika | 229 | STRZELINKO | K30-39 | 00:00:18 | 00:12:28 | 00:24:59 | 00:37:46 | 00:50:40 | ||
232 | BRYGAŁA Magdalena | 24 | DARŁOWO | K30-39 | 00:00:18 | 00:12:53 | 00:26:37 | 00:40:37 | 00:54:33 | ||
233 | SZULTKA Sylwia | 282 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:18 | 00:14:24 | 00:29:07 | 00:44:24 | 01:00:28 | ||
234 | REMPLAKOWSKA Małgorzata | 233 | WE RUN | ROSNOWO | K30-39 | 00:00:18 | 00:13:49 | 00:28:01 | 00:42:39 | 00:57:05 | |
235 | SZKATULSKI Tomasz | 278 | DARŁOWO | DARŁOWO | M18-29 | 00:00:18 | 00:12:53 | 00:27:37 | 00:43:13 | 00:58:26 | |
236 | SZULTKA Mariusz | 283 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:18 | 00:12:54 | 00:26:20 | 00:39:56 | 00:53:16 | ||
237 | ROGANOWSKA Danuta | 237 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:18 | 00:13:02 | 00:25:27 | 00:37:40 | 00:49:33 | |
238 | BRYGAŁA Tomasz | 25 | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:19 | 00:12:50 | 00:25:49 | 00:38:45 | 00:51:54 | ||
239 | WOLF Beata | 333 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:19 | 00:13:36 | 00:28:04 | 00:42:38 | 00:57:15 | |
240 | STACHOWSKI Michał | 266 | KIEŁBASIN | M30-39 | 00:00:19 | 00:15:01 | 00:31:44 | 00:50:02 | 01:09:34 | ||
240 | KONDRATOWICZ Agnieszka | 129 | POLICE | K30-39 | 00:00:19 | 00:15:01 | 00:31:44 | 00:50:02 | 01:09:33 | ||
242 | HNATOWSKI Artur | 83 | SZYBKIE STOPY | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:19 | 00:12:54 | 00:26:54 | 00:42:08 | 00:57:47 | |
243 | DĄBROWSKA Alicja | 46 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K50-59 | 00:00:19 | 00:13:04 | 00:26:42 | 00:40:14 | 00:53:38 | |
244 | MISZCZYK Jan | 183 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:19 | 00:11:02 | 00:22:35 | 00:34:27 | 00:46:21 | |
245 | KRAWCZUK Szymon | 143 | GEPARD GLEŹNOWO | GLEŹNOWO | M30-39 | 00:00:19 | 00:12:17 | 00:23:59 | 00:35:27 | 00:46:31 | |
246 | NAPIERAŁA Bogumił | 193 | KORA KOSZALIN | KARLINO | M50-59 | 00:00:19 | 00:12:12 | 00:24:37 | 00:37:04 | 00:49:30 | |
247 | REMPLAKOWSKI Krzysztof | 234 | WE RUN | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:19 | 00:13:44 | 00:27:59 | 00:42:37 | 00:57:05 | |
248 | ZWIRDOWSKI Andrzej | 328 | MIASTKO | M30-39 | 00:00:20 | 00:12:20 | 00:25:14 | 00:38:50 | 00:52:40 | ||
249 | JURA Kazimierz | 106 | MTS HAMER | MIASTKO | M60-69 | 00:00:20 | 00:12:57 | 00:26:35 | 00:40:13 | 00:53:55 | |
250 | WOJCIECHOWSKI Marcin | 315 | INOWROCŁAW | M18-29 | 00:00:20 | 00:11:22 | 00:23:15 | 00:35:20 | 00:47:07 | ||
251 | KRAWCZUK-KIEŁB Anna | 144 | ŻYJ Z ENERGIĄ | WIEKOWO | K40-49 | 00:00:20 | 00:16:14 | 00:33:46 | 00:51:33 | 01:10:14 | |
252 | CHODOR Izabela | 33 | TKKF KOSZALIN | GORZEBĄDŹ | K30-39 | 00:00:20 | 00:12:24 | 00:24:38 | 00:36:46 | 00:48:42 | |
253 | DZIESZUK Dariusz | 54 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:20 | 00:12:24 | 00:24:38 | 00:36:45 | 00:48:36 | |
254 | RYBARCZYK Ireneusz | 492 | DUNOWO | M30-39 | 00:00:20 | 00:13:15 | 00:26:10 | 00:39:00 | 00:52:26 | ||
255 | GOŁDYN Marek | 67 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:20 | 00:11:24 | 00:22:49 | 00:34:08 | 00:45:29 | |
256 | PASEK Paula | 209 | DUNOWO | K30-39 | 00:00:20 | 00:14:11 | 00:29:42 | 00:46:07 | 01:02:06 | ||
257 | HUDASZEK Grzegorz | 88 | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:20 | 00:12:20 | 00:25:00 | 00:37:49 | 00:50:53 | ||
258 | KALKOWSKI Paweł | 112 | JW 1223 KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:21 | 00:10:36 | 00:21:17 | 00:32:07 | 00:42:37 | |
259 | KACZMAREK Agnieszka | 108 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:21 | 00:13:36 | 00:27:48 | 00:42:17 | 00:56:44 | ||
260 | WOCH Małgorzata | 313 | KOSZALIN | K50-59 | 00:00:21 | 00:13:36 | 00:27:48 | 00:42:16 | 00:56:44 | ||
261 | CZAPLIŃSKI Jacek | 42 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:21 | 00:10:42 | 00:21:28 | 00:32:22 | 00:43:07 | ||
262 | CZAPLICKI Paweł | 41 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:21 | 00:12:56 | 00:26:15 | 00:39:41 | 00:52:52 | |
263 | MAZUREK Barbara | 175 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:21 | 00:13:11 | 00:26:54 | 00:40:53 | 00:55:07 | |
264 | PASEK Jan | 210 | DUNOWO | M60-69 | 00:00:21 | 00:15:46 | 00:33:23 | 00:51:45 | 01:10:17 | ||
265 | JANKOWSKI Remigiusz | 93 | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:23 | 00:29:39 | 00:45:30 | 01:01:05 | ||
266 | LASKOWSKI Grzegorz | 158 | PARNOWO | M30-39 | 00:00:21 | 00:12:53 | 00:26:01 | 00:39:30 | 00:53:54 | ||
267 | RUDNIK Tomasz | 243 | LUB WYBIERZ Z LISTY | MIASTKO | M30-39 | 00:00:22 | 00:12:18 | 00:24:37 | 00:37:41 | 00:51:06 | |
268 | CHUDZINSKI Dariusz | 37 | ŻYDOWO | M50-59 | 00:00:22 | 00:11:48 | 00:23:13 | 00:34:54 | 00:46:21 | ||
269 | BĄCZYK Monika | 5 | MONIA TEAM | SZCZECIN | K30-39 | 00:00:22 | 00:12:19 | 00:24:57 | 00:38:04 | 00:50:55 | |
270 | PODAWCA Łukasz | 218 | JW 1223 | SIANÓW | M30-39 | 00:00:22 | 00:12:50 | 00:25:58 | 00:39:29 | 00:53:06 | |
271 | KURCZ Barbara | 156 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:22 | 00:14:59 | 00:30:37 | 00:46:22 | 01:01:41 | |
272 | NIEMCZUK Darek | 348 | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:22 | 00:11:07 | 00:22:50 | 00:34:54 | 00:46:21 | ||
273 | PANEK Urszula | 208 | DARLOWO | K30-39 | 00:00:22 | 00:13:19 | 00:26:59 | 00:40:53 | 00:54:31 | ||
274 | ZAREMBA Tomasz | 340 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:22 | 00:13:00 | 00:28:21 | 00:43:22 | 00:57:35 | ||
275 | SCHMIDT Dariusz | 499 | KOŁOBRZEG | M50-59 | 00:00:22 | 00:14:35 | 00:29:58 | 00:46:04 | 01:02:40 | ||
276 | BĄCZYK Adam | 6 | MONIA TEAM | SZCZECIN | M40-49 | 00:00:22 | 00:12:37 | 00:25:47 | 00:39:14 | 00:52:42 | |
277 | ATALSKI Damian | 1 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:22 | 00:13:04 | 00:26:18 | 00:39:47 | 00:53:29 | ||
278 | OGRODOWCZYK Jagoda | 197 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:23 | 00:13:11 | 00:27:27 | 00:42:20 | 00:57:50 | ||
279 | HELLER Zdzisław | 81 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:23 | 00:13:42 | 00:28:14 | 00:42:48 | 00:57:06 | |
280 | KOWALSKI Kamil | 347 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:23 | 00:13:06 | 00:26:53 | 00:41:51 | 00:57:09 | ||
281 | KARPIŃSKI Mateusz | 117 | BOBOLICE | M18-29 | 00:00:23 | 00:13:11 | 00:27:27 | 00:42:20 | 00:57:49 | ||
282 | PEŁKA Janusz | 214 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:23 | 00:12:11 | 00:25:50 | 00:39:06 | 00:52:34 | |
283 | JANUSZEK Adam | 335 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:23 | 00:11:31 | 00:23:39 | 00:36:26 | 00:48:48 | ||
284 | ŚWIETLIK Tomasz | 289 | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:23 | 00:11:48 | 00:23:40 | 00:35:28 | 00:47:32 | ||
285 | SZYMAŃSKA Agnieszka | 284 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:24 | 00:14:19 | 00:28:36 | 00:42:53 | 00:57:04 | ||
286 | JAROSZ Marzena | 97 | NOWE BIELICE | K50-59 | 00:00:24 | 00:14:19 | 00:28:36 | 00:42:53 | 00:57:05 | ||
287 | DIDŁUCH Jacek | 48 | KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAM | KARŚCINO | M40-49 | 00:00:24 | 00:11:46 | 00:23:45 | 00:35:53 | 00:48:27 | |
288 | SZAFIRSKI Marek | 274 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M50-59 | 00:00:24 | 00:13:27 | 00:27:38 | 00:42:04 | 00:56:13 | |
289 | GRAJ Joanna | 74 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:24 | 00:13:18 | 00:27:11 | 00:41:02 | 00:54:41 | ||
290 | PAWLAK Marek | 213 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:24 | 00:13:40 | 00:28:48 | 00:44:48 | 01:01:03 | ||
291 | HAŁKA Ola | 80 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:24 | 00:13:06 | 00:26:19 | 00:39:55 | 00:53:48 | ||
292 | STASZYŃSKA Marianna | 268 | BTC,,ORZEŁ' | BIAŁOGARD | K60+ | 00:00:24 | 00:15:52 | 00:32:23 | 00:49:18 | 01:06:15 | |
293 | BASIAK Krystian | 4 | KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:25 | 00:12:58 | 00:27:13 | 00:42:26 | 00:57:52 | |
294 | HOC Dariusz | 84 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:25 | 00:12:30 | 00:25:03 | 00:37:45 | 00:49:35 | ||
295 | ORYSZCZYN Arkadiusz | 200 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:25 | 00:13:04 | 00:26:05 | 00:39:45 | 00:53:12 | ||
296 | SPICA Łukasz | 265 | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:25 | 00:13:04 | 00:26:05 | 00:39:44 | 00:53:12 | ||
297 | URBAŃSKA Anetta | 294 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:25 | 00:14:27 | 00:29:38 | 00:45:32 | 01:02:04 | ||
298 | CZEPUKOJĆ Wojciech | 43 | USTRONIE MORSKIE | M18-29 | 00:00:25 | 00:12:21 | 00:24:28 | 00:36:33 | 00:48:34 | ||
299 | SZAŁKOWSKI Wojtek | 275 | TUPOT USTKA | USTKA | M40-49 | 00:00:25 | 00:11:20 | 00:22:39 | 00:33:53 | 00:45:05 | |
300 | ŁUCZEJKO Sławomir | 163 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M50-59 | 00:00:26 | 00:12:57 | 00:26:15 | 00:39:45 | 00:53:41 | |
301 | BOROWIEC Mariusz | 18 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:26 | 00:13:26 | 00:26:57 | 00:40:14 | 00:53:15 | ||
302 | JABŁOŃSKI Arkadiusz | 90 | KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:26 | 00:11:29 | 00:23:08 | 00:35:11 | 00:47:29 | |
303 | HRYCAJ Tomasz | 86 | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:26 | 00:12:47 | 00:26:11 | 00:39:55 | 00:53:37 | ||
304 | HRYCIÓW Paweł | 87 | BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:26 | 00:12:50 | 00:25:40 | 00:38:51 | 00:51:52 | |
305 | BINKIEWICZ Marcin | 13 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:00:27 | 00:13:50 | 00:29:11 | 00:45:33 | 01:02:42 | ||
306 | SZYMAŃSKI Marcin | 285 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M30-39 | 00:00:27 | 00:14:40 | 00:30:28 | 00:47:29 | 01:04:33 | |
307 | BORYS Przemysław | 19 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:28 | 00:12:49 | 00:25:34 | 00:39:06 | 00:52:33 | |
308 | CUDZICH Piotr | 38 | PRZYBORÓW | M30-39 | 00:00:28 | 00:13:06 | 00:26:49 | 00:40:49 | 00:54:39 | ||
309 | ZAWADA Andrzej | 321 | ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W OBJEŹDZIE | WODNICA | M50-59 | 00:00:28 | 00:11:38 | 00:23:29 | 00:35:45 | 00:48:06 | |
310 | BEDNARZ Katarzyna | 8 | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:00:29 | 00:13:49 | 00:28:16 | 00:43:03 | 00:57:57 | ||
311 | STOKROCKI Wojciech | 270 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:29 | 00:12:47 | 00:25:28 | 00:38:13 | 00:51:07 | ||
312 | KLUPŚ Janusz | 123 | JASTROWIE | M40-49 | 00:00:30 | 00:13:23 | 00:27:40 | 00:42:08 | 00:56:36 | ||
313 | FELSKI Łukasz | 60 | TORUŃ/KOSZALIN | M30-39 | 00:00:32 | 00:12:42 | 00:25:27 | 00:38:29 | 00:52:05 | ||
314 | KLUPŚ Monika | 124 | JASTROWIE | K40-49 | 00:00:32 | 00:12:55 | 00:25:54 | 00:38:59 | 00:52:06 | ||
315 | PIETRZYCKI Adrian | 217 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:32 | 00:11:53 | 00:23:51 | 00:35:45 | 00:47:06 | ||
316 | MAJCHRZAK Dariusz | 165 | USTKA | M50-59 | 00:00:32 | 00:10:56 | 00:22:21 | 00:34:11 | 00:46:11 | ||
317 | JUSZCZAK Krzysztof | 107 | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:34 | 00:12:02 | 00:24:38 | 00:37:40 | 00:50:29 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
WAWRZYNIAK Karolina | 303 | DARŁOWO | K18-29 | DNF | 00:14:27 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
KĘPKA Adrian | 120 | DARŁOWO/WIEKOWO | M18-29 | DNF | 00:09:10 DNF | 00:18:52 DNF | DNF | DNF | |||
DQ | KRÓL Marcin | 146 | MORZYCZYN | M40-49 | DQ | 00:12:13 DQ | 00:25:26 DQ | 00:39:13 DQ | DQ |
Znaleziono 320 wynik(ów)