Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2017-02-26 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 357 |
Wystartowało : | 320 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 317 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 2.45km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BEDNARZ Paweł | 9 | 13-TY FUN CLUB ASI CHMIEL :* | KOSZALIN - NACŁAW | M30-39 | 00:00:01 | 00:08:33 | |
2 | KASZEWSKI Zbigniew | 119 | TALEX BORYSŁAW BORZYTUCHOM | BYTÓW | M18-29 | 00:00:01 | 00:08:33 | |
3 | ORZECHOWSKI Kamil | 201 | RADOM/KOSZALIN | M18-29 | 00:00:01 | 00:08:53 | ||
4 | BRAUN Grzegorz | 21 | GRYFICE | GRYFICE | M18-29 | 00:00:01 | 00:08:53 | |
5 | KRAUS Damian | 142 | CHROBRY GRYFICE | GRYFICE | M18-29 | 00:00:01 | 00:08:55 | |
6 | HERING Mateusz | 82 | TALEX BORZYTUCHOM | BYTÓW | M18-29 | 00:00:02 | 00:09:05 | |
7 | POLAK Szymon | 219 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:02 | 00:09:05 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
KĘPKA Adrian | 120 | DARŁOWO/WIEKOWO | M18-29 | DNF | 00:09:10 DNF | |||
9 | WOJDASIEWICZ Tadeusz | 316 | KĘPICE | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:14 | ||
10 | JAROSZ Wiesław | 98 | JW. 1223/BLOG | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:02 | 00:09:14 | |
11 | EMILIT Grzegorz | 56 | DZIESIĄTKA BIAŁOGARD | KARLINO | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:20 | |
12 | GOLECKI Mirosław | 65 | CSSP KOSZALIN | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:03 | 00:09:20 | |
13 | RYBACZEK Sebastian | 249 | JW 1223/3DPLOT - FORMA ROSNOWO | ROSNOWO | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:21 | |
14 | KACZMAREK Tomasz | 235 | MOSINA | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:21 | ||
15 | RUDNIKOWSKI Maciej | 244 | BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:02 | 00:09:22 | |
16 | GLAZER Piotr | 64 | TECHNIKUM LEŚNE W WARCINIE | IWIĘCINO | M18-29 | 00:00:03 | 00:09:26 | |
17 | DURMAN Dawid | 52 | DARŁOWO | M18-29 | 00:00:03 | 00:09:27 | ||
18 | GOLIŃSKI Łukasz | 66 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:02 | 00:09:30 | |
19 | SZKOŁUDA Miłosz | 279 | DECATHLON KOSZALIN | POLANÓW | M18-29 | 00:00:04 | 00:09:32 | |
20 | BUCZKO Krystian | 26 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:33 | ||
21 | BIEDRZYCKI Adam | 11 | CW FANZA KOŁOBRZEG | STARY BOREK | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:34 | |
22 | BURDA Robert | 28 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:02 | 00:09:36 | |
23 | MOKSA Dariusz | 184 | SIANÓW | M18-29 | 00:00:03 | 00:09:36 | ||
24 | USTIANOWSKI Wojciech | 297 | JW1223 (ROZBIEGANY KOSZALIN) | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:03 | 00:09:36 | |
25 | PAKULSKI Marcin | 207 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:05 | 00:09:37 | ||
26 | WEGNER Przemysław | 304 | USTKA | M30-39 | 00:00:06 | 00:09:42 | ||
27 | PRZEWŁOCKI Michał | 220 | (L) | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:45 | |
28 | WILCZEWSKI Krzysztof | 405 | MKS ŚWIĘC | TYCHOWO | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:46 | |
29 | JAROSZEWICZ Grzegorz | 99 | PARKRUN SZCZECIN | POLICE | M40-49 | 00:00:03 | 00:09:47 | |
30 | ROSZKOWSKI Damian | 240 | BAGNA IZBICKIE | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:47 | |
31 | MŁYNARCZYK Zbigniew | 418 | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:47 | ||
32 | GRZESIK Eugeniusz | 75 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:02 | 00:09:48 | |
33 | KRUKOWSKI Błażej | 147 | SŁAWNO | M30-39 | 00:00:03 | 00:09:48 | ||
34 | GRACHEL Darek | 73 | #BIEGOHOLIZM | SŁUPSK | M18-29 | 00:00:03 | 00:09:55 | |
35 | GIERLACH Jacek | 63 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M18-29 | 00:00:04 | 00:09:55 | |
36 | KALETA Sebastian | 111 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:05 | 00:09:55 | |
37 | KOŚCIELNIAK Robert | 135 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:02 | 00:09:59 | |
38 | MAZUR Emiliusz | 174 | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:03 | 00:09:59 | ||
39 | UZNAŃSKI Ryszard | 299 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:01 | 00:10:00 | |
40 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 12 | CW FANZA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:02 | 00:10:00 | |
41 | MATYJASEK Zbigniew | 173 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN/WARSZAWA | M40-49 | 00:00:05 | 00:10:01 | |
42 | DZIEMIANKO Karol | 53 | ZAWISZA BORZYTUCHOM | KROSNOWO | M18-29 | 00:00:02 | 00:10:03 | |
43 | KULIŚ Przemysław | 153 | KARLINO | M18-29 | 00:00:06 | 00:10:03 | ||
44 | KROCZYŃSKI Sławomir | 145 | KOŁOBRZEG | M50-59 | 00:00:10 | 00:10:05 | ||
45 | SURDACKI Piotr | 272 | MONIA TEAM | GRYFINO | M40-49 | 00:00:08 | 00:10:07 | |
46 | TROŚNIAK Piotr | 291 | 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:03 | 00:10:08 | |
47 | CHUDY Henryk | 36 | K SOLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | M60-69 | 00:00:04 | 00:10:08 | |
48 | CENIUCH Sylwester | 30 | BIKE TEAM ROLETKI.HOME.PL | SZCZECIN | M40-49 | 00:00:02 | 00:10:09 | |
49 | MURAWSKA Wioletta | 190 | PARKRUN SZCZECIN | SZCZECIN | K40-49 | 00:00:02 | 00:10:09 | |
50 | KONKEL Agnieszka | 130 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:05 | 00:10:10 | ||
51 | SMAGOWSKI Wojciech | 259 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | RĄBINO | M30-39 | 00:00:08 | 00:10:19 | |
52 | BRESZKA Tomek | 22 | CAPTAIN AMERICA VS THE FLASH | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:04 | 00:10:21 | |
53 | KORZYSTKO Bartosz | 133 | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:04 | 00:10:27 | ||
54 | NOWICKI Michał | 343 | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:08 | 00:10:29 | ||
55 | RACZYŃSKI Kazimierz | 225 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KOSZALINIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:10:30 | |
56 | BŁASZCZYK Tadeusz | 15 | STARY JAROSŁAW | M50-59 | 00:00:05 | 00:10:31 | ||
57 | WILKOWSKI Krzysztof | 312 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:05 | 00:10:33 | ||
58 | MATEBLOWSKI Szymon | 20 | DECATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:04 | 00:10:34 | |
59 | FADDA Bruno-André | 57 | PARIS | M30-39 | 00:00:11 | 00:10:35 | ||
60 | KALKOWSKI Paweł | 112 | JW 1223 KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:21 | 00:10:36 | |
61 | WIERZBICKI Jakub | 310 | ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:04 | 00:10:38 | |
62 | NOWAK Piotr | 194 | CZARNE BIEGA | CZARNE | M30-39 | 00:00:07 | 00:10:39 | |
63 | JĘDRASZCZYK Marek | 103 | WŁ SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:11 | 00:10:39 | |
64 | CZAPLIŃSKI Jacek | 42 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:21 | 00:10:42 | ||
65 | BARANOWSKI Piotr | 3 | SKWIERZYNKA | M40-49 | 00:00:03 | 00:10:45 | ||
66 | GRZYSTEK Adam | 77 | PARKRUN GDAŃSK POŁUDNIE | KOWALE | M18-29 | 00:00:09 | 00:10:47 | |
67 | SAŁABON Grzegorz | 251 | RWT BYDGOSZCZ-WŁ LĘBORK | LĘBORK | M50-59 | 00:00:01 | 00:10:48 | |
68 | URBAŃSKI Tomasz | 295 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:09 | 00:10:48 | ||
69 | SKONECZNY Kacper | 257 | KONTRA DARŁOWO | DARŁOWO | M18-29 | 00:00:12 | 00:10:48 | |
70 | SZULC Arek | 281 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | 00:10:50 | |
71 | CHOŁUJ Jarek | 34 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | 00:10:50 | |
72 | JAKUBOWSKI Karol | 92 | 2BZ | ZŁOCIENIEC | M18-29 | 00:00:09 | 00:10:50 | |
73 | RATAJEWSKI Arkadiusz | 231 | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:08 | 00:10:52 | ||
74 | ROMANOWSKI Piotr | 238 | BRAK | ZIELONA GÓRA | M30-39 | 00:00:09 | 00:10:52 | |
75 | CIUPA Marcin | 188 | H2 DESIGN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:11 | 00:10:52 | |
76 | PERCZYŃSKI Jarosław | 215 | BEZ FORMY | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:12 | 00:10:53 | |
77 | MAJCHRZAK Dariusz | 165 | USTKA | M50-59 | 00:00:32 | 00:10:56 | ||
78 | KSZCZANOWICZ Jacek | 151 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:17 | 00:10:57 | ||
79 | PĘKAŁA Piotr | 216 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:16 | 00:11:00 | |
80 | MISZCZYK Jan | 183 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:19 | 00:11:02 | |
81 | KUKIEŁA Tomasz | 152 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:03 | ||
82 | ŁOPIŃSKI Piotr | 162 | DREZDENKO | M30-39 | 00:00:07 | 00:11:03 | ||
83 | ZWOLIŃSKI Jan | 329 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M40-49 | 00:00:04 | 00:11:05 | |
84 | SZABLA Ewelina | 273 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:05 | 00:11:05 | ||
85 | SZYMAŃSKI Piotr | 287 | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:12 | 00:11:05 | ||
86 | TESKA Bartosz | 290 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:06 | |
87 | KRACZKOWSKI Przemysław | 141 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:12 | 00:11:06 | ||
88 | JASICZEK Darek | 101 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:13 | 00:11:06 | |
89 | NIEMCZUK Darek | 348 | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:22 | 00:11:07 | ||
90 | BOBER Jakub | 16 | AKADEMIA POMORSKA | MIASTKO | M18-29 | 00:00:04 | 00:11:08 | |
91 | MISZEWSKA Aleksandra | 500 | BYTÓW | K18-29 | 00:00:06 | 00:11:08 | ||
92 | CHODOR Martyna | 334 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:05 | 00:11:09 | |
93 | GUDANIEC Radosław | 337 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:05 | 00:11:11 | |
94 | OTTO Michał | 206 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:11 | ||
95 | MUCHA Krzysztof | 189 | KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:06 | 00:11:11 | |
96 | SIKORSKI Adam | 344 | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:10 | 00:11:11 | ||
97 | DUDA Andrzej | 50 | KOŁOBRZEG | M50-59 | 00:00:10 | 00:11:13 | ||
98 | OSTAFI Robert | 202 | REDŁO | M30-39 | 00:00:02 | 00:11:14 | ||
99 | JARZYNA Roman | 100 | SZWLA STARGARD | STARGARD | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:14 | |
100 | ŁABEJSZA Łukasz | 160 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:16 | 00:11:14 | |
101 | KUŁAKOWSKI Dawid | 154 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:15 | |
102 | SZAREK Arkadiusz | 277 | USTKA | M18-29 | 00:00:04 | 00:11:16 | ||
103 | MICERSKI Tomasz | 178 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:16 | |
104 | IWANIEC Dariusz | 89 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:17 | |
105 | CHOŁUJ Karol | 35 | ZAWSZE DO PRZODU | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:08 | 00:11:17 | |
106 | WILIŃSKI Marek | 311 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M50-59 | 00:00:09 | 00:11:17 | |
107 | MALINOWSKI Mariusz | 170 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:17 | 00:11:17 | ||
108 | NOWAK Piotr | 196 | KĘPICE | M18-29 | 00:00:04 | 00:11:19 | ||
109 | CYBULSKI Robert | 39 | MTS HAMER | MIASTKO | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:20 | |
110 | CZOS Łukasz | 336 | ZŁOCIENIEC | M30-39 | 00:00:08 | 00:11:20 | ||
111 | SZAŁKOWSKI Wojtek | 275 | TUPOT USTKA | USTKA | M40-49 | 00:00:25 | 00:11:20 | |
112 | SOROKA Piotr | 264 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:08 | 00:11:21 | ||
113 | OTOKA Kasia | 205 | MONIA TEAM | SZCZECIN | K40-49 | 00:00:15 | 00:11:21 | |
114 | BUCZYŃSKI Eugeniusz | 27 | JW 1696 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:22 | |
115 | WOJCIECHOWSKI Marcin | 315 | INOWROCŁAW | M18-29 | 00:00:20 | 00:11:22 | ||
116 | MELLER Paweł | 331 | 17 WOG | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:05 | 00:11:24 | |
117 | GOŁDYN Marek | 67 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:20 | 00:11:24 | |
118 | NACHYŁA Paweł | 192 | DZIKI KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:13 | 00:11:25 | |
119 | KASPROWICZ Małgorzata | 118 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K30-39 | 00:00:10 | 00:11:27 | |
120 | JABŁOŃSKI Arkadiusz | 90 | KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:26 | 00:11:29 | |
121 | ZDROWIECKI Artur | 322 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:31 | ||
122 | RUSINEK Artur | 246 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:07 | 00:11:31 | ||
123 | RÓG Michał | 241 | JW 1223 | STARE BIELICE | M30-39 | 00:00:09 | 00:11:31 | |
124 | JANUSZEK Adam | 335 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:23 | 00:11:31 | ||
125 | SZAREK Paweł | 276 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SŁUPSK | M30-39 | 00:00:04 | 00:11:32 | |
126 | WICHER Krzysztof | 308 | ADWOKATURA | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:07 | 00:11:32 | |
127 | UTTKE Kamil | 298 | DZIADOSTWOOOOO | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:08 | 00:11:32 | |
128 | BURKIET Marek | 29 | JW 1223 | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:10 | 00:11:32 | |
129 | MICHALCZYK Mariusz | 180 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:11 | 00:11:32 | |
130 | RUTKOWSKA Anna | 247 | WAŁCZ | K40-49 | 00:00:10 | 00:11:33 | ||
131 | KOSECKA Katarzyna | 134 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:09 | 00:11:35 | |
132 | WALERIAŃCZYK Roman | 301 | GMINA KOŁOBRZEG | GRZYBOWO | M40-49 | 00:00:11 | 00:11:35 | |
133 | GRZYSTEK Marcin | 76 | PARKRUN SZCZECINEK | SITNO | M30-39 | 00:00:10 | 00:11:36 | |
134 | STRUŚ Artur | 271 | KB BRYZA POSTOMINO | WRZEŚNICA | M50-59 | 00:00:10 | 00:11:36 | |
135 | MAJCHRZAK Paweł | 166 | SUNDAYBIKERS KARLINO TEAM | KARLINO | M40-49 | 00:00:04 | 00:11:38 | |
136 | ZADROŻNY Szymon | 320 | RUNNER'S OF WAŁCZ | WAŁCZ | M30-39 | 00:00:05 | 00:11:38 | |
137 | ZAWADA Andrzej | 321 | ZESPÓŁ SZKÓŁ SAMORZĄDOWYCH W OBJEŹDZIE | WODNICA | M50-59 | 00:00:28 | 00:11:38 | |
138 | DUDZIAK Piotr | 51 | KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:39 | |
139 | JANKOWSKI Piotr | 94 | SZCZECIN | M40-49 | 00:00:10 | 00:11:39 | ||
140 | PUŚCIAN Krzysztof | 224 | GIMNAZJUM W MANOWIE | MANOWO | M40-49 | 00:00:05 | 00:11:40 | |
141 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 150 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K50-59 | 00:00:05 | 00:11:40 | |
142 | PUSZ Kuba | 223 | JS1373 | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:10 | 00:11:41 | |
143 | WYGANOWSKI Andrzej | 342 | KOŁOBRZEG | M70+ | 00:00:09 | 00:11:42 | ||
144 | MIKIETYŃSKI Michał | 182 | OKONEK | OKONEK | M30-39 | 00:00:12 | 00:11:42 | |
145 | KONKEL Łukasz | 131 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:08 | 00:11:43 | ||
146 | KAŃDUŁA Mariusz | 114 | WŁ SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:12 | 00:11:43 | |
147 | ROGALSKI Roberto | 236 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:16 | 00:11:43 | |
148 | ALABA Jerzy | 497 | BIAŁOGARD | M50-59 | 00:00:16 | 00:11:43 | ||
149 | METERA Piotr | 177 | RUNNERSWALDE | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:16 | 00:11:44 | |
150 | MRÓZ Dawid | 187 | REDŁO | M40-49 | 00:00:03 | 00:11:45 | ||
151 | KRZANOWSKI Marcin | 149 | MARCINBIEGA | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:11 | 00:11:46 | |
152 | DIDŁUCH Jacek | 48 | KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAM | KARŚCINO | M40-49 | 00:00:24 | 00:11:46 | |
153 | CHUDZINSKI Dariusz | 37 | ŻYDOWO | M50-59 | 00:00:22 | 00:11:48 | ||
154 | ŚWIETLIK Tomasz | 289 | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:23 | 00:11:48 | ||
155 | RASZPLA Radosław | 227 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:51 | ||
156 | TUCHORSKA Julita | 293 | ZŁOCIENIEC | K30-39 | 00:00:09 | 00:11:52 | ||
157 | LITWINOWICZ Renata | 159 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:00:15 | 00:11:52 | |
158 | ORŁOWSKA Beata | 199 | KĄPIELE NA SPONTANIE | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:00:11 | 00:11:53 | |
159 | ZIENCINA Marcin | 324 | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:18 | 00:11:53 | ||
160 | PIETRZYCKI Adrian | 217 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:32 | 00:11:53 | ||
161 | DĄBROWSKI Grzegorz | 47 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:13 | 00:11:54 | ||
162 | SOBOLEWSKI Marcin | 262 | SIANÓW | M30-39 | 00:00:14 | 00:11:54 | ||
163 | JUSZCZAK Krzysztof | 107 | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:34 | 00:12:02 | ||
164 | RUDZIEWICZ Urszula | 245 | FIZJOBIEGACZE SZCZECIN | SZCZECIN | K30-39 | 00:00:11 | 00:12:03 | |
165 | URBAŃSKI Arkadiusz | 296 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:09 | 00:12:04 | ||
166 | GONTARZ Wojciech | 69 | HONEY STINGER RUNNERS | BOLKÓW/DARŁOWO | M18-29 | 00:00:09 | 00:12:04 | |
167 | KOWALCZYK Mariusz | 138 | WZAJEMNEJ ADORACJI:-) | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:13 | 00:12:05 | |
168 | FAJGIER Tomasz | 58 | MANOWO | M40-49 | 00:00:11 | 00:12:07 | ||
169 | WACHOLC Michał | 300 | KRETOMINO | M18-29 | 00:00:09 | 00:12:08 | ||
170 | KISIELIŃSKI Igor | 122 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:11 | 00:12:08 | |
171 | PRZYMORSKI Waldemar | 221 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:08 | |
172 | CZYŻ Izabella | 44 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | 00:00:11 | 00:12:09 | |
173 | GWIAZDA Jarosław | 78 | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:09 | ||
174 | ZIĘBA Paweł | 325 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:10 | |
175 | OSTROWSKI Artur | 204 | POŁCZYN ZDRÓJ | M30-39 | 00:00:13 | 00:12:10 | ||
176 | KARCZEWSKI Krzysztof | 115 | AT - AKTYWNY TRZEBIATÓW | TRZEBIATÓW | M50-59 | 00:00:14 | 00:12:10 | |
177 | GIL Remigiusz | 498 | LYCONET TRIATHLON TEAM | KRETOMINO | M40-49 | 00:00:13 | 00:12:11 | |
178 | JANUSZEWSKI Jacek | 96 | 17 WOK KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:15 | 00:12:11 | |
179 | PEŁKA Janusz | 214 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:00:23 | 00:12:11 | |
180 | BORKOWSKA-KOWALCZYK Daria | 17 | WOMENS FIGHT CLUB KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:12 | 00:12:12 | |
181 | NAPIERAŁA Bogumił | 193 | KORA KOSZALIN | KARLINO | M50-59 | 00:00:19 | 00:12:12 | |
182 | GRABOWSKA-LESISZ Aneta | 72 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:07 | 00:12:13 | ||
183 | KOBUS Maciej | 126 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:09 | 00:12:13 | ||
DQ | KRÓL Marcin | 146 | MORZYCZYN | M40-49 | DQ | 00:12:13 DQ | ||
185 | KRASIŃSKI Witold | 341 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:09 | 00:12:14 | ||
186 | KRAWCZUK Szymon | 143 | GEPARD GLEŹNOWO | GLEŹNOWO | M30-39 | 00:00:19 | 00:12:17 | |
187 | ZIÓŁKOWSKA Małgorzata | 327 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:06 | 00:12:18 | ||
188 | RUDNIK Tomasz | 243 | LUB WYBIERZ Z LISTY | MIASTKO | M30-39 | 00:00:22 | 00:12:18 | |
189 | KOTULSKI Piotr | 136 | KLUB BIEGACZY JYSK | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:09 | 00:12:19 | |
190 | BĄCZYK Monika | 5 | MONIA TEAM | SZCZECIN | K30-39 | 00:00:22 | 00:12:19 | |
191 | KOWALCZYK Piotr | 137 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:15 | 00:12:20 | ||
192 | ZWIRDOWSKI Andrzej | 328 | MIASTKO | M30-39 | 00:00:20 | 00:12:20 | ||
193 | HUDASZEK Grzegorz | 88 | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:20 | 00:12:20 | ||
194 | CZEPUKOJĆ Wojciech | 43 | USTRONIE MORSKIE | M18-29 | 00:00:25 | 00:12:21 | ||
195 | MICHALAK Kamila | 179 | KLUB BIEGACZY JYSK | GDAŃSK | K30-39 | 00:00:08 | 00:12:22 | |
196 | KACZMAREK Łukasz | 109 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:16 | 00:12:22 | |
197 | MORDACZ Tomasz | 185 | PORZECZE BIEGA :) | PORZECZE | M30-39 | 00:00:13 | 00:12:24 | |
198 | CHODOR Izabela | 33 | TKKF KOSZALIN | GORZEBĄDŹ | K30-39 | 00:00:20 | 00:12:24 | |
199 | DZIESZUK Dariusz | 54 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:20 | 00:12:24 | |
200 | MAZURKIEWICZ Jolanta | 176 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:14 | 00:12:25 | ||
201 | SEKUŁA Mariusz | 252 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:25 | ||
202 | WOJTALIK Jacek | 317 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:28 | ||
203 | RATAJCZYK Monika | 229 | STRZELINKO | K30-39 | 00:00:18 | 00:12:28 | ||
204 | KARNICKI Zygmunt | 116 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:07 | 00:12:29 | |
205 | KRYGIER Ireneusz | 148 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M30-39 | 00:00:14 | 00:12:29 | |
206 | MODRZEJEWSKI Mateusz | 339 | KOCHAM ASIE | HALERA | M30-39 | 00:00:16 | 00:12:29 | |
207 | LICA Krzysztof | 346 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:16 | 00:12:29 | ||
208 | WICENS Jacek | 95 | JACEK – BIEGAM BO LUBIE | SŁAWNO | M30-39 | 00:00:17 | 00:12:29 | |
209 | HOC Dariusz | 84 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:25 | 00:12:30 | ||
210 | BERNACKI Adam | 10 | EB BERNACKI | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:32 | |
211 | MARKOWSKI Andrzej | 172 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:01 | 00:12:34 | |
212 | KOZŁOWIECKI Waldemar | 140 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:01 | 00:12:34 | |
213 | BĄCZYK Adam | 6 | MONIA TEAM | SZCZECIN | M40-49 | 00:00:22 | 00:12:37 | |
214 | FELSKI Łukasz | 60 | TORUŃ/KOSZALIN | M30-39 | 00:00:32 | 00:12:42 | ||
215 | NACHYŁA Piotr | 191 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:43 | |
216 | RAWSKI Jarosław | 232 | SŁUPSK | M50-59 | 00:00:11 | 00:12:47 | ||
217 | HRYCAJ Tomasz | 86 | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:26 | 00:12:47 | ||
218 | STOKROCKI Wojciech | 270 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:29 | 00:12:47 | ||
219 | FALGOWSKI Paweł | 59 | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:13 | 00:12:49 | ||
220 | BORYS Przemysław | 19 | BIEGNIJMY.PL | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:28 | 00:12:49 | |
221 | BRYGAŁA Tomasz | 25 | DARŁOWO | M30-39 | 00:00:19 | 00:12:50 | ||
222 | PODAWCA Łukasz | 218 | JW 1223 | SIANÓW | M30-39 | 00:00:22 | 00:12:50 | |
223 | HRYCIÓW Paweł | 87 | BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M30-39 | 00:00:26 | 00:12:50 | |
224 | BRYGAŁA Magdalena | 24 | DARŁOWO | K30-39 | 00:00:18 | 00:12:53 | ||
225 | SZKATULSKI Tomasz | 278 | DARŁOWO | DARŁOWO | M18-29 | 00:00:18 | 00:12:53 | |
226 | LASKOWSKI Grzegorz | 158 | PARNOWO | M30-39 | 00:00:21 | 00:12:53 | ||
227 | SZUBERT Agnieszka | 280 | USTRONIE MORSKIE | K30-39 | 00:00:16 | 00:12:54 | ||
228 | SZULTKA Mariusz | 283 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:18 | 00:12:54 | ||
229 | HNATOWSKI Artur | 83 | SZYBKIE STOPY | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:19 | 00:12:54 | |
230 | JASIENIECKI Piotr | 102 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:55 | ||
231 | KLUPŚ Monika | 124 | JASTROWIE | K40-49 | 00:00:32 | 00:12:55 | ||
232 | ŚLEDŹ Andrzej | 288 | WŁ SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:56 | |
233 | CZAPLICKI Paweł | 41 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:21 | 00:12:56 | |
234 | GUDANIEC Dorota | 338 | TKKF TRIATHLON KOSZALIN | KOSZALIN | K50-59 | 00:00:06 | 00:12:57 | |
235 | JURA Kazimierz | 106 | MTS HAMER | MIASTKO | M60-69 | 00:00:20 | 00:12:57 | |
236 | ŁUCZEJKO Sławomir | 163 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M50-59 | 00:00:26 | 00:12:57 | |
237 | BASIAK Krystian | 4 | KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:25 | 00:12:58 | |
238 | MACHŁAJ Sonia | 164 | SŁAWNO | K18-29 | 00:00:16 | 00:12:59 | ||
239 | DANOWSKI Maciej | 45 | FITNESS CLUB FORMA | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:10 | 00:13:00 | |
240 | ZAREMBA Tomasz | 340 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:22 | 00:13:00 | ||
241 | ROGANOWSKA Danuta | 237 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:18 | 00:13:02 | |
242 | SMARSZCZ Wiesław | 260 | TEAM RWT BYDGOSZCZ-WŁ LĘBORK | LĘBORK | M50-59 | 00:00:04 | 00:13:04 | |
243 | DĄBROWSKA Alicja | 46 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K50-59 | 00:00:19 | 00:13:04 | |
244 | ATALSKI Damian | 1 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:22 | 00:13:04 | ||
245 | ORYSZCZYN Arkadiusz | 200 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:25 | 00:13:04 | ||
246 | SPICA Łukasz | 265 | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:25 | 00:13:04 | ||
247 | MALINOWSKA Małgorzata | 167 | ŚWIDWIN | K50-59 | 00:00:08 | 00:13:05 | ||
248 | SIKORA Tomasz | 254 | ŚWIDWIN | M50-59 | 00:00:08 | 00:13:05 | ||
249 | SKIBA Artur | 255 | ŚWIDWIN | M40-49 | 00:00:08 | 00:13:06 | ||
250 | KOWALSKI Kamil | 347 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:23 | 00:13:06 | ||
251 | HAŁKA Ola | 80 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:24 | 00:13:06 | ||
252 | CUDZICH Piotr | 38 | PRZYBORÓW | M30-39 | 00:00:28 | 00:13:06 | ||
253 | GZELA Olga | 79 | BABECZKI KOSZALIN, ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:18 | 00:13:08 | |
254 | SOBALA Anna | 261 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:11 | 00:13:09 | ||
255 | MAZUREK Barbara | 175 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:21 | 00:13:11 | |
256 | OGRODOWCZYK Jagoda | 197 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:00:23 | 00:13:11 | ||
257 | KARPIŃSKI Mateusz | 117 | BOBOLICE | M18-29 | 00:00:23 | 00:13:11 | ||
258 | TRZEŚNIEWSKI Zbigniew | 292 | GRUDZIĄDZ | M50-59 | 00:00:07 | 00:13:12 | ||
259 | RADECKI Jacek | 226 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:13 | 00:13:12 | |
260 | FRASZKIEWICZ Jarosław | 62 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | 00:13:13 | ||
261 | PIÓRO Ewa | 345 | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:00:15 | 00:13:13 | ||
262 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 323 | BRIDGESTONE | STARE CZARNOWO | M40-49 | 00:00:15 | 00:13:14 | |
263 | RYBARCZYK Ireneusz | 492 | DUNOWO | M30-39 | 00:00:20 | 00:13:15 | ||
264 | NOWAK Sylwia | 195 | CZARNE BIEGA | CZARNE | K30-39 | 00:00:07 | 00:13:18 | |
265 | KUROWSKA Izabela | 157 | FITOSKA | BERKANOWO | K30-39 | 00:00:12 | 00:13:18 | |
266 | KĘPKA Karolina | 121 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | K40-49 | 00:00:15 | 00:13:18 | |
267 | GRAJ Joanna | 74 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:24 | 00:13:18 | ||
268 | WASZEK Marzena | 302 | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:00:11 | 00:13:19 | ||
269 | BĄK Halszka | 7 | POZNAŃ | K30-39 | 00:00:14 | 00:13:19 | ||
270 | PANEK Urszula | 208 | DARLOWO | K30-39 | 00:00:22 | 00:13:19 | ||
271 | WOJTANOWSKI Tomasz | 318 | K.B. SPRINT ŚWIDWIN | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:17 | 00:13:20 | |
272 | PSTRĄGOWSKA Marlena | 222 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:15 | 00:13:21 | |
273 | PAWLAK Ewelina | 212 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:17 | 00:13:22 | ||
274 | KLUPŚ Janusz | 123 | JASTROWIE | M40-49 | 00:00:30 | 00:13:23 | ||
275 | WIERZBICKI Kacper | 309 | KOSZALIN | M18-29 | 00:00:04 | 00:13:24 | ||
276 | BOROWIEC Mariusz | 18 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:26 | 00:13:26 | ||
277 | SZAFIRSKI Marek | 274 | CAMINO SŁUPSK | SŁUPSK | M50-59 | 00:00:24 | 00:13:27 | |
278 | GÓRNIAK Stanisław | 71 | WŁ SŁUPSK | SŁUPSK | M50-59 | 00:00:11 | 00:13:28 | |
279 | RUTKOWSKI Lucjan | 248 | ARCAN TEAM | TRZCIANKA | M50-59 | 00:00:07 | 00:13:30 | |
280 | KUPREWICZ Grzegorz | 155 | JW 1223 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:13 | 00:13:35 | |
281 | WOLF Beata | 333 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:19 | 00:13:36 | |
282 | KACZMAREK Agnieszka | 108 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:21 | 00:13:36 | ||
283 | WOCH Małgorzata | 313 | KOSZALIN | K50-59 | 00:00:21 | 00:13:36 | ||
284 | PAWLAK Marek | 213 | KOSZALIN | M30-39 | 00:00:24 | 00:13:40 | ||
285 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 169 | KOSZALIN | K18-29 | 00:00:15 | 00:13:41 | ||
286 | HELLER Zdzisław | 81 | NIEZRZESZONY | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:23 | 00:13:42 | |
287 | REMPLAKOWSKI Krzysztof | 234 | WE RUN | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:19 | 00:13:44 | |
288 | REMPLAKOWSKA Małgorzata | 233 | WE RUN | ROSNOWO | K30-39 | 00:00:18 | 00:13:49 | |
289 | BEDNARZ Katarzyna | 8 | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:00:29 | 00:13:49 | ||
290 | BINKIEWICZ Marcin | 13 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:00:27 | 00:13:50 | ||
291 | BARA Monika | 2 | JW 1223/3DPLOT | MIELNO | K18-29 | 00:00:15 | 00:13:51 | |
292 | KOMODA Mariusz | 128 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:17 | 00:13:51 | ||
293 | STANULA Matylda | 267 | MIELNO | K18-29 | 00:00:14 | 00:13:52 | ||
294 | BRESZKA Paweł | 23 | DARŁOWO | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:17 | 00:13:58 | |
295 | BŁACH Piotr | 14 | SŁAWOBORZE | M30-39 | 00:00:16 | 00:13:59 | ||
296 | KACZMAREK Zenon | 110 | MORSY KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M60-69 | 00:00:02 | 00:14:01 | |
297 | FILIPCZYK Mieczysław | 61 | NIEZRZESZONY | ŚWIDWIN | M50-59 | 00:00:04 | 00:14:09 | |
298 | RATAJEWSKA Agnieszka | 230 | PANI | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:00:12 | 00:14:10 | |
299 | PASEK Paula | 209 | DUNOWO | K30-39 | 00:00:20 | 00:14:11 | ||
300 | SZYMAŃSKA Agnieszka | 284 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:24 | 00:14:19 | ||
301 | JAROSZ Marzena | 97 | NOWE BIELICE | K50-59 | 00:00:24 | 00:14:19 | ||
302 | JANKOWSKI Remigiusz | 93 | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:00:21 | 00:14:23 | ||
303 | SZULTKA Sylwia | 282 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:18 | 00:14:24 | ||
304 | CYRKLEWICZ Weronika | 40 | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:17 | 00:14:25 | ||
305 | SOBOLEWSKI Marek | 332 | 17 WOG | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:04 | 00:14:26 | |
305 | URBAŃSKA Anetta | 294 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:25 | 00:14:27 | ||
WAWRZYNIAK Karolina | 303 | DARŁOWO | K18-29 | DNF | 00:14:27 DNF | |||
308 | WOJTANOWSKI Michał | 350 | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:18 | 00:14:34 | ||
309 | MALINOWSKA Agnieszka | 168 | CIOTECZKI.PL | KOSZALIN | K30-39 | 00:00:15 | 00:14:35 | |
310 | ZIELIŃSKI Andrzej | 349 | ŚWIDWIN | M30-39 | 00:00:18 | 00:14:35 | ||
311 | SCHMIDT Dariusz | 499 | KOŁOBRZEG | M50-59 | 00:00:22 | 00:14:35 | ||
312 | ZIĘTARA Ryszard | 326 | KOSZALIN | M60-69 | 00:00:13 | 00:14:36 | ||
313 | RASZPLA Ilona | 228 | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:14 | 00:14:36 | ||
314 | SZYMAŃSKI Marcin | 285 | TEAM BIEGOWY SZCZECINEK | SZCZECINEK | M30-39 | 00:00:27 | 00:14:40 | |
315 | KURCZ Barbara | 156 | BABECZKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:00:22 | 00:14:59 | |
316 | STACHOWSKI Michał | 266 | KIEŁBASIN | M30-39 | 00:00:19 | 00:15:01 | ||
316 | KONDRATOWICZ Agnieszka | 129 | POLICE | K30-39 | 00:00:19 | 00:15:01 | ||
318 | PASEK Jan | 210 | DUNOWO | M60-69 | 00:00:21 | 00:15:46 | ||
319 | STASZYŃSKA Marianna | 268 | BTC,,ORZEŁ' | BIAŁOGARD | K60+ | 00:00:24 | 00:15:52 | |
320 | KRAWCZUK-KIEŁB Anna | 144 | ŻYJ Z ENERGIĄ | WIEKOWO | K40-49 | 00:00:20 | 00:16:14 |
Znaleziono 320 wynik(ów)