Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja, Koszalińskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej |
Data : | 2017-02-26 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 357 |
Wystartowało : | 320 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 317 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Start_All 2.45km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POLAK Szymon | 219 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:02 | 00:09:05 | |
2 | JAROSZ Wiesław | 98 | JW. 1223/BLOG | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:02 | 00:09:14 | |
3 | GOLECKI Mirosław | 65 | CSSP KOSZALIN | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:03 | 00:09:20 | |
4 | RUDNIKOWSKI Maciej | 244 | BIEGUZDROWISKOWY.PL | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:02 | 00:09:22 | |
5 | BURDA Robert | 28 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:02 | 00:09:36 | |
6 | PAKULSKI Marcin | 207 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:05 | 00:09:37 | ||
7 | JAROSZEWICZ Grzegorz | 99 | PARKRUN SZCZECIN | POLICE | M40-49 | 00:00:03 | 00:09:47 | |
8 | KALETA Sebastian | 111 | CENTRUM SZKOLENIA SIŁ POWIETRZNYCH | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:05 | 00:09:55 | |
9 | MAZUR Emiliusz | 174 | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:03 | 00:09:59 | ||
10 | UZNAŃSKI Ryszard | 299 | KOŁOBRZEG BIEGA | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:01 | 00:10:00 | |
11 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 12 | CW FANZA KOŁOBRZEG | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:02 | 00:10:00 | |
12 | MATYJASEK Zbigniew | 173 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN/WARSZAWA | M40-49 | 00:00:05 | 00:10:01 | |
13 | SURDACKI Piotr | 272 | MONIA TEAM | GRYFINO | M40-49 | 00:00:08 | 00:10:07 | |
14 | TROŚNIAK Piotr | 291 | 10 BIAŁOGARD | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:03 | 00:10:08 | |
15 | CENIUCH Sylwester | 30 | BIKE TEAM ROLETKI.HOME.PL | SZCZECIN | M40-49 | 00:00:02 | 00:10:09 | |
16 | RACZYŃSKI Kazimierz | 225 | ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 1 IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W KOSZALINIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:10:30 | |
17 | JĘDRASZCZYK Marek | 103 | WŁ SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:11 | 00:10:39 | |
18 | BARANOWSKI Piotr | 3 | SKWIERZYNKA | M40-49 | 00:00:03 | 00:10:45 | ||
19 | URBAŃSKI Tomasz | 295 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:09 | 00:10:48 | ||
20 | SZULC Arek | 281 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | 00:10:50 | |
21 | CHOŁUJ Jarek | 34 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | 00:10:50 | |
22 | CIUPA Marcin | 188 | H2 DESIGN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:11 | 00:10:52 | |
23 | PERCZYŃSKI Jarosław | 215 | BEZ FORMY | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:12 | 00:10:53 | |
24 | KSZCZANOWICZ Jacek | 151 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:17 | 00:10:57 | ||
25 | PĘKAŁA Piotr | 216 | ROZBIEGANY KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:16 | 00:11:00 | |
26 | ZWOLIŃSKI Jan | 329 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M40-49 | 00:00:04 | 00:11:05 | |
27 | SZYMAŃSKI Piotr | 287 | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:12 | 00:11:05 | ||
28 | TESKA Bartosz | 290 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:06 | |
29 | JASICZEK Darek | 101 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:13 | 00:11:06 | |
30 | JARZYNA Roman | 100 | SZWLA STARGARD | STARGARD | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:14 | |
31 | KUŁAKOWSKI Dawid | 154 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:15 | |
32 | MICERSKI Tomasz | 178 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:16 | |
33 | IWANIEC Dariusz | 89 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:17 | |
34 | CYBULSKI Robert | 39 | MTS HAMER | MIASTKO | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:20 | |
35 | SZAŁKOWSKI Wojtek | 275 | TUPOT USTKA | USTKA | M40-49 | 00:00:25 | 00:11:20 | |
36 | BUCZYŃSKI Eugeniusz | 27 | JW 1696 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:08 | 00:11:22 | |
37 | BURKIET Marek | 29 | JW 1223 | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:10 | 00:11:32 | |
38 | MICHALCZYK Mariusz | 180 | JW 1223 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:11 | 00:11:32 | |
39 | WALERIAŃCZYK Roman | 301 | GMINA KOŁOBRZEG | GRZYBOWO | M40-49 | 00:00:11 | 00:11:35 | |
40 | MAJCHRZAK Paweł | 166 | SUNDAYBIKERS KARLINO TEAM | KARLINO | M40-49 | 00:00:04 | 00:11:38 | |
41 | DUDZIAK Piotr | 51 | KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | 00:11:39 | |
42 | JANKOWSKI Piotr | 94 | SZCZECIN | M40-49 | 00:00:10 | 00:11:39 | ||
43 | PUŚCIAN Krzysztof | 224 | GIMNAZJUM W MANOWIE | MANOWO | M40-49 | 00:00:05 | 00:11:40 | |
44 | KAŃDUŁA Mariusz | 114 | WŁ SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:12 | 00:11:43 | |
45 | MRÓZ Dawid | 187 | REDŁO | M40-49 | 00:00:03 | 00:11:45 | ||
46 | DIDŁUCH Jacek | 48 | KOŁOBRZEG BIEGA MARATON TEAM | KARŚCINO | M40-49 | 00:00:24 | 00:11:46 | |
47 | RASZPLA Radosław | 227 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:11:51 | ||
48 | PIETRZYCKI Adrian | 217 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:32 | 00:11:53 | ||
49 | DĄBROWSKI Grzegorz | 47 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:13 | 00:11:54 | ||
50 | URBAŃSKI Arkadiusz | 296 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:09 | 00:12:04 | ||
51 | KOWALCZYK Mariusz | 138 | WZAJEMNEJ ADORACJI:-) | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:13 | 00:12:05 | |
52 | FAJGIER Tomasz | 58 | MANOWO | M40-49 | 00:00:11 | 00:12:07 | ||
53 | PRZYMORSKI Waldemar | 221 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:08 | |
54 | GWIAZDA Jarosław | 78 | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:09 | ||
55 | ZIĘBA Paweł | 325 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:10 | |
56 | GIL Remigiusz | 498 | LYCONET TRIATHLON TEAM | KRETOMINO | M40-49 | 00:00:13 | 00:12:11 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
DQ | KRÓL Marcin | 146 | MORZYCZYN | M40-49 | DQ | 00:12:13 DQ | ||
58 | KRASIŃSKI Witold | 341 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:09 | 00:12:14 | ||
59 | KOTULSKI Piotr | 136 | KLUB BIEGACZY JYSK | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:09 | 00:12:19 | |
60 | DZIESZUK Dariusz | 54 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:20 | 00:12:24 | |
61 | SEKUŁA Mariusz | 252 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:25 | ||
62 | HOC Dariusz | 84 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:25 | 00:12:30 | ||
63 | BERNACKI Adam | 10 | EB BERNACKI | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:07 | 00:12:32 | |
64 | BĄCZYK Adam | 6 | MONIA TEAM | SZCZECIN | M40-49 | 00:00:22 | 00:12:37 | |
65 | NACHYŁA Piotr | 191 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:15 | 00:12:43 | |
66 | HNATOWSKI Artur | 83 | SZYBKIE STOPY | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:19 | 00:12:54 | |
67 | JASIENIECKI Piotr | 102 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:16 | 00:12:55 | ||
68 | ŚLEDŹ Andrzej | 288 | WŁ SŁUPSK | SŁUPSK | M40-49 | 00:00:12 | 00:12:56 | |
69 | CZAPLICKI Paweł | 41 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:21 | 00:12:56 | |
70 | DANOWSKI Maciej | 45 | FITNESS CLUB FORMA | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:00:10 | 00:13:00 | |
71 | SKIBA Artur | 255 | ŚWIDWIN | M40-49 | 00:00:08 | 00:13:06 | ||
72 | RADECKI Jacek | 226 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:13 | 00:13:12 | |
73 | FRASZKIEWICZ Jarosław | 62 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:06 | 00:13:13 | ||
74 | ZIELIŃSKI Grzegorz | 323 | BRIDGESTONE | STARE CZARNOWO | M40-49 | 00:00:15 | 00:13:14 | |
75 | KLUPŚ Janusz | 123 | JASTROWIE | M40-49 | 00:00:30 | 00:13:23 | ||
76 | BOROWIEC Mariusz | 18 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:00:26 | 00:13:26 | ||
77 | REMPLAKOWSKI Krzysztof | 234 | WE RUN | ROSNOWO | M40-49 | 00:00:19 | 00:13:44 | |
78 | KOMODA Mariusz | 128 | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:17 | 00:13:51 | ||
79 | BRESZKA Paweł | 23 | DARŁOWO | DARŁOWO | M40-49 | 00:00:17 | 00:13:58 | |
80 | SOBOLEWSKI Marek | 332 | 17 WOG | KOSZALIN | M40-49 | 00:00:04 | 00:14:26 |
Znaleziono 80 wynik(ów)