Organizator : OFICJALNY FAN CLUB WIDZEWA ŁÓDŹ OFC KUTNO
Data : 2022-03-06
Miejsce : Kutno
Dystans : 8 km
Zgłoszonych : 80
Wystartowało : 74
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 74
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
8km
Czas
brutto
8km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1TRZCINKA Michał 89KS ULTRA TEAM ŁÓDŹŁÓDŹM1 do 49 lat1M 100:00:0000:33:31.0000:33:31.00 4:1114,3
2SZEWCZYK Jarosław 84NOWY BEDOŃM1 do 49 lat2M 200:00:0000:33:44.0000:33:44.00+00:00:134:1314,2
3WŁODARCZYK Dawid 94KUTNO BIEGASTRZELCEM1 do 49 lat3M 300:00:0000:34:07.0000:34:07.00+00:00:364:1514,1
4PRZYBYLSKI Rafał 77PRZYBYL-KUTNOKUTNOM1 do 49 lat4M 400:00:0000:34:38.0000:34:38.00+00:01:074:1913,9
5BEDNAREK Tomasz 25WIERZYKIM1 do 49 lat5M 500:00:0000:34:47.0000:34:47.00+00:01:164:2013,8
6FRYDRYSIAK Igor 42KUTNO BIEGAKUTNOM1 do 49 lat6M 600:00:0000:35:45.0000:35:45.00+00:02:144:2813,4
7DYSZKIEWICZ Tomasz 36ULTRA KUTNOKUTNOM1 do 49 lat7M 700:00:0000:37:18.0000:37:18.00+00:03:474:3912,9
8GUNTHER Dawid 50RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDZM1 do 49 lat8M 800:00:0000:39:00.0000:39:00.00+00:05:294:5212,3
9BŁASZCZYK Czesław 27EXPOM KROŚNIEWICEKROŚNIEWICEM2 50 lat +1M 900:00:0000:39:09.0000:39:09.00+00:05:384:5312,3
10FIRADZA Michał 39KROŚNIEWICEM1 do 49 lat9M 1000:00:0000:39:15.0000:39:15.00+00:05:444:5412,2
11BŁASZKOWSKI Andrzej 28GOSTYNINM1 do 49 lat10M 1100:00:0000:39:17.0000:39:17.00+00:05:464:5412,2
12RYKOWSKI Arkadiusz 78KUTNO BIEGAKUTNOM1 do 49 lat11M 1200:00:0000:39:24.0000:39:24.00+00:05:534:5512,2
13MATUSIAK Artur 61KUTNOM1 do 49 lat12M 1300:00:0000:39:35.0000:39:35.00+00:06:044:5612,1
14WILKOŃSKI Adam 93KUTNOM1 do 49 lat13M 1400:00:0000:39:36.0000:39:36.00+00:06:054:5712,1
15STRZECHOWSKI Dariusz 81RAJSPORT ACTIVEBEDOŃ PRZYKOŚCIELNYM1 do 49 lat14M 1500:00:0000:39:41.0000:39:41.00+00:06:104:5712,1
16TRACZYKOWSKI Marcin 88KUTNOM1 do 49 lat15M 1600:00:0000:39:46.0000:39:46.00+00:06:154:5812,1
17GÓRALSKI Jarek 44KUTNO BIEGAKUTNOM2 50 lat +2M 1700:00:0000:40:54.0000:40:54.00+00:07:235:0611,7
18DYSZKIEWICZ Grzegorz 37KUTNOM1 do 49 lat16M 1800:00:0000:41:11.0000:41:11.00+00:07:405:0811,7
19BRYL Krzysztof 30RAZEM TRENUJEMY SPORT/KUTNO BIEGAKUTNOM1 do 49 lat17M 1900:00:0000:41:18.0000:41:18.00+00:07:475:0911,6
20FLISZEWSKI Kacper 40KUTNOM1 do 49 lat18M 2000:00:0000:41:27.0000:41:27.00+00:07:565:1011,6
21ZIELIŃSKI Sebastian 99ŁĘCZYCAM1 do 49 lat19M 2100:00:0000:41:40.0000:41:40.00+00:08:095:1211,5
22KUSIAK Wojtek 57KUTNOM1 do 49 lat20M 2200:00:0000:43:18.0000:43:18.00+00:09:475:2411,1
23CZYŻ Oliwier 33ŁANIĘTAM1 do 49 lat21M 2300:00:0000:43:41.0000:43:41.00+00:10:105:2711,0
24KRÓLIKOWSKI Roman 56KUTNO BIEGAKUTNOM2 50 lat +3M 2400:00:0000:43:46.0000:43:46.00+00:10:155:2811,0
25GRODOMIŃSKI Hubert 45TRI FOR MEKŁODAWAM1 do 49 lat22M 2500:00:0000:44:39.0000:44:39.00+00:11:085:3410,8
26BORAWSKA Anna 29PŁOCKK1 do 49 lat1K 100:00:0000:44:40.0000:44:40.00+00:11:095:3510,7
27GUNTHER Marta 49RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDZK1 do 49 lat2K 200:00:0000:45:18.0000:45:18.00+00:11:475:3910,6
28NIKODEMIAK Paulina 69KUTNO BIEGABEDLNOK1 do 49 lat3K 300:00:0000:45:22.0000:45:22.00+00:11:515:4010,6
29STOLIŃSKI Paweł 80GOSTYNINM1 do 49 lat23M 2600:00:0000:46:12.0000:46:12.00+00:12:415:4610,4
30DOMŻAŁ Michał 35KUTNOM1 do 49 lat24M 2700:00:0000:46:23.0000:46:23.00+00:12:525:4710,3
31MAMCZAREK Krzysztof 60KUTNOM1 do 49 lat25M 2800:00:0000:46:24.0000:46:24.00+00:12:535:4810,3
32CIECHOMSKI Kazimierz 31KUTNO BIEGAKUTNOM2 50 lat +4M 2900:00:0000:46:34.0000:46:34.00+00:13:035:4910,3
33OLCZAK Mariusz 70RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM1 do 49 lat26M 3000:00:0000:46:50.0000:46:50.00+00:13:195:5110,2
33ZDZIARSKI Marcin 98KUTNO TYLKO WIDZEWKUTNOM1 do 49 lat26M 3000:00:0000:46:50.0000:46:50.00+00:13:195:5110,2
35SZCZEPAŃSKA Anna 82KP PSP KUTNOKUTNOK1 do 49 lat4K 400:00:0000:46:52.0000:46:52.00+00:13:215:5110,2
36SZCZEPAŃSKI Jacek 83KUTNO BIEGAKUTNOM1 do 49 lat28M 3200:00:0000:46:56.0000:46:56.00+00:13:255:5210,2
37MIKSA Damian 66KOLUSZKIM1 do 49 lat29M 3300:00:0000:46:58.0000:46:58.00+00:13:275:5210,2
38WOJTCZAK-SZCZĘSNA Ewa 95PRZEDSZKOLE MIŚADAMOWICEK1 do 49 lat5K 500:00:0000:47:17.0000:47:17.00+00:13:465:5410,2
39WÓJKOWSKA Magdalena 97KUTNOK1 do 49 lat6K 600:00:0000:47:50.0000:47:50.00+00:14:195:5810,0
40MATUSIAK Kacper 62KUTNOM1 do 49 lat30M 3400:00:0000:48:14.0000:48:14.00+00:14:436:0110,0
41BEDNAREK Ilona 24WIERZYKIK1 do 49 lat7K 700:00:0000:48:38.0000:48:38.00+00:15:076:049,9
42LEWICKI Tomasz 58KUTNO BIEGAKUTNOM1 do 49 lat31M 3500:00:0000:48:55.0000:48:55.00+00:15:246:069,8
43KAZIMIERSKI Maciej 55KUTNO BIEGAKUTNOM1 do 49 lat32M 3600:00:0000:48:56.0000:48:56.00+00:15:256:079,8
44PASIKOWSKI Łukasz 73GOSTYNINM1 do 49 lat33M 3700:00:0000:49:10.0000:49:10.00+00:15:396:089,8
45GUNTHER Krzysztof 51RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDZM1 do 49 lat34M 3800:00:0000:49:33.0000:49:33.00+00:16:026:119,7
46GRZESZKOWIA Bogumiła 47KUTNOK2 50 lat +1K 800:00:0000:50:23.0000:50:23.00+00:16:526:179,5
47MILCZAREK Aneta 67KUTNO BIEGAKUTNOK1 do 49 lat8K 900:00:0000:50:24.0000:50:24.00+00:16:536:189,5
48WIECZORKOWSKI Tomasz 91KUTNOM1 do 49 lat35M 3900:00:0000:50:35.0000:50:35.00+00:17:046:199,5
49MICHALAK Bartłomiej 65STRZELCEM1 do 49 lat36M 4000:00:0000:51:03.0000:51:03.00+00:17:326:229,4
50TOPULNIAK Natalia 59AQUAPARKKUTNOK1 do 49 lat9K 1000:00:0000:51:14.0000:51:14.00+00:17:436:249,4
51TALAGA Paweł 87KUTNO BIEGAKUTNOM1 do 49 lat37M 4100:00:0000:51:47.0000:51:47.00+00:18:166:289,3
52WIKIŃSKI Daniel 92KUTNOM1 do 49 lat38M 4200:00:0000:52:49.0000:52:49.00+00:19:186:369,1
53GAWRYSIAK Marcin 43ZS CKR MIECZYSŁAWÓWKUTNOM1 do 49 lat39M 4300:00:0000:53:19.0000:53:19.00+00:19:486:399,0
54MATUSIAK Iwona 63WARSZAWAK2 50 lat +2K 1100:00:0000:53:56.0000:53:56.00+00:20:256:448,9
55WOJTOWSKI Damian 96KUTNOM1 do 49 lat40M 4400:00:0000:54:20.0000:54:20.00+00:20:496:478,8
56PIASECKI Dominik 74KUTNOKUTNOM1 do 49 lat41M 4500:00:0000:54:44.0000:54:44.00+00:21:136:508,8
57PIASECKI Wojciech 75KUTNOKUTNOM1 do 49 lat42M 4600:00:0000:54:47.0000:54:47.00+00:21:166:508,8
58BANACH Jarosław 23RAZEM TRENUJEMY SPORTŁÓDŹM1 do 49 lat43M 4700:00:0000:54:49.0000:54:49.00+00:21:186:518,8
59PODLASIN Agnieszka 76KUTNO BIEGAKUTNOK1 do 49 lat10K 1200:00:0000:54:51.0000:54:51.00+00:21:206:518,8
60TRZCINKA Piotr 90KUTNOM2 50 lat +5M 4800:00:0000:57:35.0000:57:35.00+00:24:047:118,3
61CZEKALSKA Krystiana 32KUTNO BIEGAKUTNOK1 do 49 lat11K 1300:00:0000:59:37.0000:59:37.00+00:26:067:278,1
62PANECKI Filip 72KLONOWIEC STARYM1 do 49 lat44M 4900:00:0000:59:42.0000:59:42.00+00:26:117:278,0
63IWAŃSKI Maciej 52KUTN BIEGAKUTNOM2 50 lat +6M 5000:00:0000:59:45.0000:59:45.00+00:26:147:288,0
64FIJAŁKOWSKI Tomasz 38LEGIONOWOM1 do 49 lat45M 5100:00:0001:00:25.0001:00:25.00+00:26:547:337,9
65JANKOWSKI Łukasz 100KUTNO BIEGAKUTNOM1 do 49 lat46M 5200:00:0001:00:27.0001:00:27.00+00:26:567:337,9
66KALIŃSKI Antoni 54KUTNO BIEGAKUTNOM2 50 lat +7M 5300:00:0001:00:47.0001:00:47.00+00:27:167:357,9
67PAKUŁA Justyna 71KUTNO BIEGAKUTNOK1 do 49 lat12K 1400:00:0001:01:48.0001:01:48.00+00:28:177:437,8
68ADAMCZYK Piotr 21KUTNO BIEGAKUTNOM1 do 49 lat47M 5400:00:0001:01:49.0001:01:49.00+00:28:187:437,8
69BRYL Magdalena 8592 BLPKUTNOK1 do 49 lat13K 1500:00:0001:04:01.0001:04:01.00+00:30:308:007,5
70MILCZAREK Anna 68KUTNOK1 do 49 lat14K 1600:00:0001:08:00.0001:08:00.00+00:34:298:307,1
71DOMŻAŁ Bartłomiej 34KUTNOM1 do 49 lat48M 5500:00:0001:08:20.0001:08:20.00+00:34:498:327,0
72ADAMOWICZ Zygmunt 22KUTNO BIEGAKUTNOM2 50 lat +8M 5600:00:0001:13:09.0001:13:09.00+00:39:389:086,6
73MICHALAK Patryk 64ZS CKR MIECZYSŁAWÓWSTRZELCEM1 do 49 lat49M 5700:00:0001:13:17.0001:13:17.00+00:39:469:096,5
74BIŃCZAK Kamil 26KUTNOM1 do 49 lat50M 5800:00:0001:20:40.0001:20:40.00+00:47:0910:056,0
Znaleziono 74 wynik(ów)