Organizator : | MGOSiR Kępice, Fundacja Valetudinaria, Nadleśnictwo Warcino, Fundacja Herkules All Sports, Burmistrz Miasta i Gminy Kępice |
Data : | 2020-09-19 |
Miejsce : | Korzybie |
Dystans : | 9 km |
Zgłoszonych : | 56 |
Wystartowało : | 45 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 45 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap_3km 3km | Lap_6km 6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STRZELECKI Zbigniew | 47 | KORZYBSKIE REKINY | KORZYBIE | M60+ | 00:13:00 | 00:28:22 | |
2 | WALCZAK Paweł | 52 | KOSZALIN | M16-39 | 00:10:53 | 00:22:25 | ||
3 | HERMAN Arkadiusz | 13 | SŁUPSK | M40-49 | 00:11:41 | 00:23:49 | ||
4 | JAKUBEK Patryk | 15 | RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW | BYTÓW | M16-39 | 00:10:59 | 00:26:02 | |
5 | KRYZEL Tomasz | 30 | UKS WIKING RYCHNOWY | CZŁUCHÓW | M16-39 | 00:10:53 | 00:22:10 | |
6 | WALEŃSKI Michał | 53 | TKKF KOSZALIN | SKIBIENKO | M40-49 | 00:11:45 | 00:23:54 | |
7 | WOJDASIEWICZ Tadeusz | 55 | KĘPICE | M16-39 | 00:11:20 | 00:23:08 | ||
8 | CZUPA Oskar | 8 | BARCINO | M16-39 | 00:11:43 | 00:23:46 | ||
9 | GUZOWSKI Dariusz | 11 | TALEX BORZYTUCHOM | TRZEBIELINO | M50-59 | 00:10:47 | 00:22:08 | |
10 | IWANIEC Dariusz | 14 | BIEGOLAS KOSZALIN | SIERAKOWO | M40-49 | 00:12:38 | 00:25:28 | |
11 | JANKOWSKI Grzegorz | 16 | POZYTYWNIE NAKRECONY | BYTÓW | M40-49 | 00:12:19 | 00:25:32 | |
12 | OLESZEK Jerzy | 38 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | M40-49 | 00:12:50 | 00:26:12 | |
13 | SIDOR Mariusz | 41 | 3FALE TEAM | SŁUPSK | M16-39 | 00:12:37 | 00:26:24 | |
14 | SADZIŃSKI Karol | 40 | 3FALE TEAM | SŁUPSK | M16-39 | 00:13:53 | 00:29:16 | |
15 | TURCZYN Tomasz | 60 | SŁAWNO | M40-49 | 00:13:02 | 00:26:55 | ||
16 | SZPITER Tomasz | 49 | OLAWS ZŁOTORYJA | SŁAWNO | M50-59 | 00:14:26 | 00:28:55 | |
17 | KANIA Brajan | 20 | –/ROZBIEGANA AKADEMIA¸ AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKU | SŁUPSK | M16-39 | 00:15:26 | 00:31:54 | |
18 | BURMAN Tomasz | 5 | 3FALETEAM | SŁUPSK | M16-39 | 00:16:25 | 00:34:48 | |
19 | CZYŻYKOWSKI Krzysztof | 9 | 3FALE TEAM | SŁUPSK | M16-39 | 00:13:01 | 00:26:36 | |
20 | STAWIARZ Bartłomiej | 44 | 3 FALE TEAM | SŁUPSK | M40-49 | 00:16:25 | 00:34:48 | |
21 | TREDER Marian | 50 | TEAM TREDER | ŁOSINO | M50-59 | 00:13:42 | 00:27:19 | |
22 | STANIUK Bartosz | 42 | TOYOTA KAWISBIKE TEAM SŁUPSK | SŁUPSK | M16-39 | 00:15:24 | 00:31:40 | |
23 | PACAK Łukasz | 58 | SŁUPSK | M16-39 | 00:14:24 | 00:30:23 | ||
24 | KRUMPLEWSKI Mariusz | 29 | SŁUPSK | M40-49 | 00:14:23 | 00:30:35 | ||
25 | RADOMSKI Michał | 61 | ŁOMIANKI | M40-49 | 00:17:23 | 00:36:29 | ||
26 | JUNGLING Piotr | 18 | KEPICE | M50-59 | 00:17:53 | 00:35:24 | ||
27 | KOWALEWSKI Jacek | 56 | BARCINO | M40-49 | 00:16:52 | 00:34:35 | ||
28 | JUNGLING Miroslaw | 19 | ZAJACZKOWO | M40-49 | 00:14:22 | 00:29:31 | ||
29 | MASŁOWSKI Roman | 62 | OLSZEWNICA | M16-39 | 00:14:21 | 00:30:25 | ||
29 | LACZKOWSKI Grzegorz | 64 | OSTROŁĘKA | M16-39 | 00:14:21 | 00:30:28 |
Znaleziono 30 wynik(ów)