BIEG PO SKRZYDŁA - 1 KM

Wydarzenie:
Organizator:
I Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku
Data:
2020-08-30
Miejsce:
Szczecinek
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
73
Wystartowało:
39
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
39
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Dziewczęta | Chłopcy

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1MADAJCZYK Emilia 146AKS BIAŁOGARDBIAŁOGARDDziewczęta1K 100:04:34.20 4:3413,1
2WRZALIK Filip 282ZŁOTÓW M 100:04:50.60+00:00:214:5112,4
3PRYCZEK Karol 203AP SZCZECINEKSZCZECINEKChłopcy1M 200:04:56.00+00:00:224:5612,2
4PRYCZEK Artur 202AP SZCZECINEKSZCZECINEK M 300:04:56.85+00:00:244:5712,1
5NIEDZIÓŁKA Marcel 174SZCZECINEKChłopcy2M 400:04:57.45+00:00:284:5812,1
6CYWIŃSKA Julia 24ULKS BARWICEBARWICE K 200:05:05.60+00:00:315:0611,8
7THOMAS Jessica 257ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEDziewczęta2K 300:05:15.35+00:00:415:1611,4
8NIEDZIÓŁKA Marika 173SZCZECINEK K 400:05:10.40+00:00:425:1011,6
9ZDYBEL-DUCHNOWSKI Kacper 295MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKSZCZECINEKChłopcy3M 500:05:38.60+00:01:045:3910,6
10ŁAPIŃSKI Patryk 142BROCZYNOChłopcy4M 600:05:42.60+00:01:105:4310,5
11NERĆ Jędrzej 171AP SZCZECINEK/ MKP SZCZECINEKSZCZECINEKChłopcy5M 700:05:46.60+00:01:135:4710,4
12NERĆ Przemysław 172SZCZECINEK M 800:05:47.05+00:01:145:4710,4
13FIRAZA Jan 307SZCZECINEKChłopcy6M 900:05:49.90+00:01:185:5010,3
14MADAJCZYK Inez 300Dziewczęta3K 500:05:53.10+00:01:195:5310,2
15DENESZEWSKI Jakub 29BORNE SULINOWOChłopcy7M 1000:06:04.20+00:01:316:049,9
16DŹAZGA Kacper 278SZCZECINEK M 1100:06:05.90+00:01:356:059,9
17GRZYSTEK Hania 63SZCZECINEKDziewczęta4K 600:06:10.05+00:01:366:109,7
18JABŁOŃSKA Milenka 78CZARNEDziewczęta5K 700:06:09.40+00:01:366:099,8
19TRYBUŁA Michelle 265SZCZECINEK K 800:06:13.85+00:01:406:139,7
20GRZYSTEK Zosia 64SZCZECINEKDziewczęta6K 900:06:16.60+00:01:436:169,6
21LEONIAK Zuzanna 222SZCZECINEKDziewczęta7K 1000:06:35.55+00:02:026:369,1
22WILK Klaudia 299 K 1100:06:36.45+00:02:046:379,1
23SKROBANEK Jakub 228SZCZECINEKChłopcy8M 1200:06:37.20+00:02:066:379,1
24GRONOWSKA Blanka 55GMJJASTROWIEDziewczęta8K 1200:06:35.25+00:02:066:369,1
25ZAKIELARZ Tatiana 287JASTROWIE K 1300:06:36.45+00:02:076:369,1
26KIEDOS Ilona 100KOSZALIN K 1400:06:58.40+00:02:286:588,6
27OSIPOWICZ Julia 184GMJJASTROWIEDziewczęta9K 1500:07:09.70+00:02:417:108,4
28DĄBROWSKA Joanna 26CZARNE K 1600:07:25.55+00:02:547:258,1
29DĄBROWSKA Lena 25CZARNEDziewczęta10K 1700:07:25.80+00:02:547:268,1
30KUKLINSKA Joanna 129METROŻERCYMIROSZEWO K 1800:07:35.10+00:03:037:357,9
31KROSMAN Filip 125STOWARZYSZENIE BE HAPPYKRĄGIChłopcy9M 1300:07:42.00+00:03:127:427,8
32DRĄŻKOWSKA Dominika 36SZCZECINEK K 1900:08:03.65+00:03:348:037,5
33HAWETO Janina 71KIJOWE SIOSTRY I BRATJASTROWIE K 2000:08:12.40+00:03:448:137,3
34KOWALCZUK Maria 114KIJOWE SIOSTRY I BRATJASTROWIE K 2100:08:12.60+00:03:448:137,3
35KOZŁOWSKI Jerzy 303 M 1400:09:08.05+00:04:359:086,6
36ROKITA Emilia 212CZARNE K 2200:09:27.75+00:04:569:286,3
37ROKITA Mikołaj 214CZARNEChłopcy10M 1500:09:27.85+00:04:569:286,3
38GRZYSTEK Ania 61SITNODziewczęta11K 2300:09:47.25+00:05:229:476,1
39GRZYSTEK Madzia 60SITNO K 2400:09:47.20+00:05:229:476,1
Znaleziono 39 wynik(ów)