BIEG PO SKRZYDŁA - 5 KM

Wydarzenie:
Organizator:
I Liceum Ogólnokształcącego im. Księżnej Elżbiety w Szczecinku
Data:
2020-08-30
Miejsce:
Szczecinek
Dystans:
5 km
Zgłoszonych:
235
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
97
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K18 | M18

Klasyfikacja wg czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1CERK Łukasz 18BIEGAJ Z CERKIEMSZCZECINEKM-Open1M 100:17:23.95 3:2817,2
2SZACHO-GŁUCHOWICZ Ryszard 240SYPNIEWOM-Open2M 200:17:34.05+00:00:103:3017,1
3NOCEK Paweł 177SZCZECINEKM-Open3M 300:17:44.50+00:00:203:3316,9
4POŁUBIŃSKI Paweł 200BORNE BIEGABORNE SULINOWOM-Open4M 400:17:51.90+00:00:283:3416,8
5FOLTYNIEWICZ Maciej 294SZCZECINEKM-Open5M 500:17:53.85+00:00:303:3416,8
6LASAK Konrad 138SZCZECINEKM-Open6M 600:17:54.80+00:00:313:3516,7
7SZABAŁOWSKA Małgorzata 115MKL SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open1K 100:18:55.05+00:01:323:4715,9
8CUBER Wojciech 23#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓWM-Open7M 700:19:00.25+00:01:383:4815,8
9NIEWIADOWSKI Patryk 305SZCZECINEKM-Open8M 800:19:15.40+00:01:533:5115,6
10CHMIELEWSKI Tomasz 19BARWICEM-Open9M 900:19:17.65+00:01:553:5115,5
11JAKIMIEC Tadeusz 80HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-Open10M 1000:19:23.65+00:02:003:5215,5
12DUCHNOWSKI Tomasz 39BIEGAJ Z CERKIEMSZCZECINEKM-Open11M 1100:19:29.40+00:02:053:5415,4
13KOŃCZAK Magdalena 108PRO DYSTANS KASPEROWICZSZCZECINEKK-Open2K 200:19:29.05+00:02:063:5315,4
14RYNDAK Mariusz 101TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-Open12M 1200:20:20.55+00:02:584:0414,7
15DRĄŻKOWSKI Tomasz 37MIEJSKI KLUB PŁYWACKI SZCZECINEKSZCZECINEKM181M 1300:20:26.85+00:03:044:0514,7
16KUKLINSKI Maciej 130METROŻERCYMIROSZEWOM-Open13M 1400:19:56.90+00:03:223:5915,0
17MAZUR Tomasz 153I LO SZCZECINEKSZCZECINEKM-Open14M 1500:20:17.95+00:03:424:0314,8
18KASPEROWICZ Zdzisław 91PRO DYSTANS KASPEROWICZSŁUPSKM-Open15M 1600:21:24.35+00:04:014:1714,0
19KRAUZE Damian 122CZŁUCHÓWM-Open16M 1700:20:55.75+00:04:214:1114,3
20FOLTYNIEWICZ Hanna 199MKP SZCZECINEKSZCZECINEKK181K 300:20:55.50+00:04:224:1114,3
21JABŁOŃSKI Andrzej 79CZARNEM-Open17M 1800:21:48.60+00:04:274:2113,8
22REDLICKI Piotr 211SZCZECINEKM-Open18M 1900:21:10.70+00:04:354:1414,2
23THOMAS Daniel 256PRECON POLSKAJASTROWIEM-Open19M 2000:21:40.95+00:05:074:2013,8
24ZAKIELARZ Jan 288PRECON POLSKA JASTROWIESYPNIEWKO11M-Open20M 2100:21:49.40+00:05:144:2213,7
25SUCHANOWSKI Zygmunt 237RESPECT LOTYŃLOTYŃM-Open21M 2200:21:54.95+00:05:194:2313,7
26SZKOPEK Krzysztof 246SZCZECINEKM-Open22M 2300:22:15.35+00:05:394:2713,5
27CIECHAŃSKI Michał 22ZDARTE PODESZWYZAJĄCZKOWOM-Open23M 2400:22:29.25+00:05:554:2913,3
28KOCIK Janusz 106TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-Open24M 2500:22:47.95+00:06:154:3313,2
29ZAKIELARZ Piotr 286PRECON POLSKAJASTROWIEM-Open25M 2600:23:00.40+00:06:264:3613,0
30GRĘŻLIKOWSKI Adam 298SZCZECINEKM-Open26M 2700:23:05.75+00:06:294:3713,0
31GOTOWIEC Tomasz 53SZCZECINEKM-Open27M 2800:23:08.65+00:06:364:3713,0
32WEJNER-POLASIK Ewelina 43TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open3K 400:23:09.90+00:06:364:3812,9
32KLUPŚ Monika 102ROZBIEGANEJASTROWIEJASTROWIEK-Open3K 400:23:07.30+00:06:364:3713,0
34KLUPŚ Janusz 103ROZBIEGANEJASTROWIEJASTROWIEM-Open28M 2900:23:09.35+00:06:384:3812,9
35GAWORECKI Sławomir 49HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-Open29M 3000:22:06.80+00:06:434:2513,6
36ROLIK Anna 216SZCZECINEKK-Open5K 600:23:25.10+00:06:554:4112,8
37BUTOWICZ Adam 302M-Open30M 3100:23:18.10+00:07:434:3912,9
38JASIEK Paweł 84#ZABIEGANINOCĄZAKRZEWOM-Open31M 3200:24:30.65+00:07:5524:312,4
39FIRAZA Monika 249HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open6K 700:23:29.55+00:07:574:4112,8
40KURZAWIŃSKA-JABŁOŃSKA Kasia 132CZARNE BIEGACZARNEK-Open7K 800:25:00.45+00:08:275:0012,0
41BARTON Krystyna 9PRZECHLEWOPRZECHLEWOK-Open8K 900:25:00.80+00:08:275:0012,0
42ORLIKOWSKA Dorota 182CZŁUCHÓWK-Open9K 1000:25:05.60+00:08:325:0112,0
43DENESZEWSKI Tomasz 30DENESIE NA TARASIEBORNE SULINOWOM-Open32M 3300:25:10.20+00:08:395:0211,9
44DOLAT Justyna 33HUSARIA SZCZECINEKTUROWOK-Open10K 1100:24:42.20+00:09:094:5612,1
45JANKOWSKA Natalia 306K-Open11K 1200:25:05.35+00:09:325:0112,0
46SKONIECZNY Krzysztof 226HUSARIA SZCZECINEKTUROWOM-Open33M 3400:25:15.30+00:09:435:0311,9
47POKUSA Adam 198CROSSTEAMSZCZECINEKLOTYŃM-Open34M 3500:26:38.15+00:10:055:1911,3
48ŚWIĘCIASZEK Zuzanna 251WAŁCZK182K 1300:25:41.75+00:10:0725:422,3
49STRZELECKA Małgorzata 232SAILING TEAM FERAJNAPIŁAK-Open12K 1400:26:43.75+00:10:115:2011,2
50JAROSZEWICZ Andrzej 82WAŁCZM-Open35M 3600:25:50.10+00:10:165:1011,6
51KOCIK Magdalena 107TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open13K 1500:26:47.90+00:10:185:2111,2
52DENESZEWSKA Elżbieta 28DENESIE NA TRASIEBORNE SULINOWOK-Open14K 1600:26:48.35+00:10:185:2111,2
53JASTRZĘBSKA Anna 85HUSARIA SZCZECINEKBORNE SULINOWOK-Open15K 1700:25:44.65+00:10:215:0911,7
54WIELGUS Paweł 277PRO DYSTANS KASPEROWICZOKONEKM-Open36M 3700:26:00.50+00:10:285:1211,5
55LEONIAK Łucja 139TSUNAMI SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open16K 1800:26:13.15+00:10:415:1411,4
56FECULAK Bartosz 42RZECZENICAM182M 3800:26:11.00+00:10:435:1411,5
57ADAMOWICZ Kinga 2SZCZECINEKK-Open17K 1900:26:13.20+00:10:435:1411,4
58PESTKA Wojciech 271JELENINOM183M 3900:26:12.15+00:10:445:1411,5
59SZERSZEŃ Rafał 242HUSARIA SZCZECINEK/HORNET TEAMSZCZECINEKM-Open37M 4000:26:20.90+00:10:575:1611,4
60KĘSIK Michał 98ZDARTE PODESZWYKOSZALINM-Open38M 4100:26:25.60+00:11:045:1711,4
61KARWAT Stanisław 301PARKRUNSZCZECINEKM-Open39M 4200:26:35.40+00:11:085:1911,3
62HOŁOWACZ Kamil 73HUSARIA RACE TEAMSZCZECINEKM-Open40M 4300:26:41.85+00:11:105:2011,2
63RYNKIEWICZ Piotr 304TB WALDEKSZCZECINEKM-Open41M 4400:26:47.15+00:11:215:2111,2
64SZOPA Łukasz 247SZCZECINEKM-Open42M 4500:27:01.20+00:11:325:2411,1
65KOWALSKA Anna 116PIŁAK-Open18K 2000:27:08.70+00:11:345:2511,1
66ZAKIELARZ Adriana 285JASTROWIEK-Open19K 2100:27:43.00+00:12:125:3210,8
67NERĆ Anna 170SZCZECINEKK-Open20K 2200:28:02.50+00:12:335:3610,7
68HOROJDKO Magdalena 227KOZIEGKOWYK-Open21K 2300:28:11.50+00:12:405:3810,6
69HRYNIEWICZ Rafał 141TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKM-Open43M 4600:28:16.90+00:12:475:3910,6
70MRUGALSKI Stanisław 167MIASTKOM-Open44M 4700:28:22.20+00:13:005:4010,6
71MAZUR Tomasz 155ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEM-Open45M 4800:28:33.30+00:13:045:4210,5
72MĘCINA Viola 158DRAKOWAŁCZK-Open22K 2400:28:54.55+00:13:205:4710,4
73LEWKOWICZ Agnieszka 319SZCZECINEKK-Open23K 2500:28:54.25+00:13:285:4610,4
74JAROSZEWICZ Joanna 81WAŁCZK-Open24K 2600:29:02.40+00:13:295:4810,3
75SZTECHMILER Katarzyna 248KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open25K 2700:28:52.60+00:13:295:4610,4
76GRZYSTEK Kasia 62TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSITNOK-Open26K 2800:29:30.45+00:13:575:5410,2
77MAZUR Anna 154ROZBIEGANE JASTROWIEJASTROWIEK-Open27K 2900:29:29.90+00:13:595:5410,2
78DRZAZGA Zbigniew 38SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W SZCZECINKUSZCZECINEKM-Open46M 4900:29:29.20+00:14:005:5310,2
79KIEDOS Dariusz 99JW1223KOSZALINM-Open47M 5000:30:36.45+00:14:026:079,8
80DOGODA Kasia 32KOSZALINK-Open28K 3000:29:32.70+00:14:025:5410,2
81BRZEZIŃSKI Paweł 15PAB TRI KOSZALINKOSZALINM-Open48M 5100:29:33.20+00:14:035:5410,2
82SZERSZEŃ Anna 243HUSARIA SZCZECINEK/HORNET TEAMSZCZECINEKK-Open29K 3100:29:34.25+00:14:105:5410,1
83ANDRUSZKIEWICZA Grzegorz 4PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM-Open49M 5200:29:41.45+00:14:145:5610,1
84HELLER Zdzisław 72HERBMARATONOW.PLKOSZALINM-Open50M 5300:29:36.95+00:14:145:5510,1
85ANDRUSZKIEWICZ Paweł 3MORS SZCZECINEKSZCZECINEKM-Open51M 5400:29:40.70+00:14:155:5610,1
86PODGÓRSKA Agata 197KLUB SPORTOWY HUSARIA SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open30K 3200:30:25.45+00:15:026:059,9
87MAZUR Gabrysia 156GWDA PIŁAJASTROWIEK183K 3300:31:27.60+00:15:566:179,5
88PAWLUŚ Kamilla 187SZCZECINEKK-Open31K 3400:31:38.75+00:16:066:199,5
89WIECHOWICZ Agnieszka 275SZCZECINEKK-Open32K 3500:31:47.20+00:16:146:219,4
90STRZELECKI Sebastian 'Kaszana' 233SAILING TEAM FERAJNAPIŁAM-Open52M 5500:31:47.45+00:16:166:219,4
91WALKOWIAK Dariusz 272KROKOWOM-Open53M 5600:31:53.60+00:16:246:229,4
92BUCHOWSKI Marek 16PARKRUNSZCZECINEKM-Open54M 5700:32:01.20+00:16:346:249,4
93GRONOWSKA Żaklina 56GMJJASTROWIEK184K 3600:34:43.10+00:19:096:568,6
94MYLKE Katarzyna 168CZAPLINEKK-Open33K 3700:35:12.60+00:19:447:028,5
95MYLKE Marcin 169CZAPLINEKM-Open55M 5800:35:11.95+00:19:447:028,5
96OSIPOWICZ Anna 183GMJJASTROWIEK-Open34K 3800:41:49.65+00:26:168:217,2
97GRONOWSKA Sylwia 57GMJJASTROWIEK-Open35K 3900:41:49.25+00:26:168:217,2
Znaleziono 97 wynik(ów)