BIEG PRZEŁAJOWY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA I GMINY
Organizator : Miasto i Gmina Murowana Goślina, Fundacja Herkules All Sports
Data : 2021-08-21
Miejsce : Murowana Goślina
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 40
Wystartowało : 37
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 37
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 2.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Drużynowa | K13 | M13 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50+ | M50 | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M2.5kmCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1DREWS Adrian 37WĄGROWIECM131M 100:09:1600:19:37.76 3:5515,3
2ANDRZEJEWSKI Dominik 3KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM301M 200:10:1200:20:42.32+00:01:044:0814,5
3ADAMCZYK Bartosz 1OBSESJA DOSKONAŁOŚCIKONINM132M 300:10:1500:20:54.91+00:01:174:1014,4
4WAŁKIEWICZ Paweł 30LESZNOM302M 400:10:2400:21:35.37+00:01:574:1913,9
5MIREK Adrian 21PLEWISKAPLEWISKAM401M 500:11:0800:22:47.25+00:03:094:3313,2
6WYSOCKI Piotr 34KŁECKOM303M 600:10:5900:22:54.67+00:03:164:3413,1
7JANKOWIAK Chrystian 7MUROWANA GOŚLINAM133M 700:11:0700:23:00.36+00:03:224:3613,0
8KACZMARCZYK Bogdan 8KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM402M 800:11:3300:23:16.37+00:03:384:3912,9
9LEWANDOWSKI Bartłomiej 14TSK ORZEŁ OSIEKWYRZYSKM134M 900:11:0500:23:28.62+00:03:504:4112,8
10WITKOWSKI Krzysztof 31PCH_RUNCHODZIEŻM304M 1000:11:2200:23:33.05+00:03:554:4212,7
11HENKELMAN Zdzisław 6KP.GEPARD MUROWANA GOŚLINAKAMINSKOM501M 1100:11:3300:23:35.36+00:03:574:4312,7
12LISIAK Bartosz 15KB GEPARD MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM305M 1200:11:2700:23:57.54+00:04:194:4712,5
13KRASIŃSKI Piotr 12BYDGOSZCZM403M 1300:11:5300:24:10.04+00:04:324:5012,4
14MUSIELAK Piotr 22PGB SPORTOWA PACZKA UP P-ŃPOZNAŃM502M 1400:11:5200:24:17.71+00:04:394:5112,4
15KACZMAREK Paulina 35ŚWIEBODZINK131K 100:11:5600:24:37.74+00:04:594:5512,2
16MICHALAK Mateusz 19BOLECHÓWKOM306M 1500:11:3600:25:05.99+00:05:285:0112,0
17MIELCZAREK Sebastian 20POZNAŃM135M 1600:12:2100:25:13.77+00:05:365:0211,9
18MAJEWSKI Maciej 18POZNAŃM503M 1700:12:3100:25:29.10+00:05:515:0511,8
19KOWALSKA Roma 10ROKIETNICA BIEGABYTKOWOK301K 200:12:2900:25:33.77+00:05:565:0611,7
20PRZYBYLAK Mariusz 25POZNAŃM307M 1800:12:1800:25:34.38+00:05:565:0611,7
21WOROCH Roman 32KGHMMETRACORUDNADOPIEWOM60+1M 1900:12:4600:25:44.83+00:06:075:0811,7
22LUDZKOWSKI Andrzej 16KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM504M 2000:12:4900:26:07.75+00:06:295:1311,5
23ANDRZEJEWSKA Joanna 2MUROWANA GOŚLINAK302K 300:13:0100:26:44.56+00:07:065:2011,2
24PATELSKA Katarzyna 40ŁOSINIECK303K 400:13:5300:28:04.07+00:08:265:3610,7
25WYLEŻAŁA Marzena 33PAWŁOWO SKOCKIEK401K 500:13:3100:28:08.56+00:08:305:3710,7
26NYCZ Joanna 39SUCHY LASK304K 600:13:3700:28:18.59+00:08:405:3910,6
27SZCZEPANIAK Wanda 28KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAK402K 700:14:2100:29:32.02+00:09:545:5410,2
28LENARTOWICZ Stanisław 13STARA ŁUBIANKAM60+2M 2100:14:3600:29:49.65+00:10:115:5710,1
29ŁOBODA Mariusz 17POZNAŃM60+3M 2200:14:3400:30:11.52+00:10:336:029,9
30KRASIŃSKA Katarzyna 11BYDGOSZCZK403K 800:15:3100:31:55.72+00:12:176:239,4
31SIEKIERSKI Marek 27POZNAŃM60+4M 2300:15:5700:32:02.18+00:12:246:249,4
32DREGER Roman 5LZS WIATROWOWIATROWOM60+5M 2400:15:3900:32:43.80+00:13:066:329,2
33NOWAK Witold 36POZNAŃM505M 2500:15:3800:34:07.34+00:14:296:498,8
34PIECZYŃSKI Jacek 23KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAMUROWANA GOŚLINAM404M 2600:16:4600:34:39.92+00:15:026:558,7
35KACZMARCZYK Joanna 9MUROWANA GOŚLINAK404K 900:17:1000:36:22.12+00:16:447:168,2
36KZIMIERCZAK Tomasz 38LISEWOM405M 2700:16:3300:36:58.53+00:17:207:238,1
37PRZYBYLAK Weronika 24POZNAŃK305K 1000:19:2800:39:02.01+00:19:247:487,7
Znaleziono 37 wynik(ów)