BIEG RZEŹNICZEK 2016

Organizator:
Fundacja Rzeźnika
Data:
2016-05-28
Miejsce:
Cisna
Dystans:
27 km
Zgłoszonych:
1063
Wystartowało:
1002
Nie ukończyło:
22
Ukończyło:
980
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 14km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu14kmCzas
netto
27km
Czas
brutto
27km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GORCZYCA Bartosz 4011SALCO SPORT TEAMSKOŁYSZYNM201M 100:00:0001:13:0802:13:19.3002:13:19.30 4:5612.2
2DOMISZEWSKI Ignacy 3987MKS HALICZ PAMO-PLAST USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEM202M 200:00:0001:13:4702:18:40.7002:18:40.70+00:05:215:0811.7
3FARON Robert 3981SALCO SPORT TEAMKAMIENICAM401M 300:00:0001:14:4102:20:48.1002:20:48.10+00:07:285:1211.5
4KAROLKIEWICZ Daniel 3766ENTRE.PL TEAMWARSZAWAM301M 400:00:0001:18:0902:25:11.6502:25:11.65+00:11:525:2211.2
5BELCIK Paweł 3353ROGIM203M 500:00:0601:17:5902:28:44.6502:28:51.55+00:15:255:3010.9
6POLAŃSKI Tomasz 3990B4SPORTBYDGOSZCZM402M 600:00:0002:29:09.5502:29:09.55+00:15:505:3110.9
7LUBASZEWSKI Zbigniew 3055AUGUSTÓWM302M 700:00:0001:22:4202:32:50.7002:32:50.70+00:19:315:3910.6
8KRZYWANIA Bartłomiej 3781OBOZYBIEGOWE.PLSTAROKRZEPICEM303M 800:00:1301:24:5802:36:02.1002:36:15.70+00:22:425:4610.4
9WACKO Marcin 3217TOMASZÓW LUBELSKIM304M 900:00:0001:23:3802:36:04.1502:36:04.15+00:22:445:4610.4
10GRONEK Adrian 3978ORTOREH TEAMWARSZAWAM204M 1000:00:0001:22:4102:37:11.0002:37:11.00+00:23:515:4910.3
11MARCINIEC Damian 3013SMASHING PĄPKINSWIELICZKAM305M 1100:00:0801:26:1902:38:19.3502:38:28.10+00:25:005:5110.2
12BAKALARZ Emil 3877WROCŁAWM205M 1200:00:0001:27:5002:39:01.7002:39:01.70+00:25:425:5310.2
13ZAJĄC Robert 3602ORANGE POLSKAZĄBKIM403M 1300:00:0001:23:1102:40:18.9502:40:18.95+00:26:595:5610.1
14MAJER Ewa 4010SOLGAR.PLDOBCZYCEK301K 100:00:0001:30:0202:47:30.7002:47:30.70+00:34:116:129.7
15DĄBROWSKI Marcin 3575OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAM306M 1400:00:0001:30:3102:47:53.2502:47:53.25+00:34:336:139.6
16KONOPIŃSKI Tomasz 3476BYDGOSZCZM307M 1500:00:0801:29:5802:47:58.7002:48:06.75+00:34:396:139.6
17BŁASZYK Mateusz 3998POCO LOCO ATLUBOŃM206M 1600:00:0601:26:5402:48:27.8002:48:34.70+00:35:086:149.6
18JANUSZCZAK Tomasz 4038SANOKSANOKM207M 1700:00:0701:31:1502:48:33.4502:48:40.75+00:35:146:149.6
19CIUPIŃSKI Michał 3983WARSZAWAM208M 1800:00:0401:27:5602:48:54.3502:48:59.05+00:35:356:159.6
20LIPA Wojciech 3852RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM308M 1900:00:0001:27:4602:48:58.4502:48:58.45+00:35:396:159.6
21ZYCH Dariusz 30184 RUN TEAM PIŁAPIŁAM404M 2000:00:0701:30:5802:49:11.3002:49:18.40+00:35:526:159.6
22WIĘCH Piotr 4019WOŁOMINM309M 2100:00:1201:30:2102:49:26.2502:49:38.45+00:36:066:169.6
23POŻAROWSZCZYK Adam 3279LEGIONOWOM3010M 2200:00:0001:30:0402:50:05.2502:50:05.25+00:36:456:179.5
24DYBIŻBAŃSKI Wojciech 3967CITY TRAIL TEAMPOLICEM209M 2300:00:0801:30:3702:50:40.5502:50:48.60+00:37:216:199.5
25NITKIEWICZ Marcin 3930TASOWANIEPRUSZKÓWM3011M 2400:00:1101:27:3102:51:35.9002:51:47.80+00:38:166:219.4
26MYŚLIŃSKI Jan 3492BIESZCZADYPOLANAM3012M 2500:00:0601:33:0802:52:56.6502:53:03.45+00:39:376:249.4
27SKARUZ Jarosław 3036WARSZAWAM3013M 2600:00:2601:37:5502:53:15.5502:53:42.50+00:39:566:259.3
28GRZYŚ Piotr 3745GDYNIAM2010M 2700:00:2701:32:4902:53:43.6502:54:11.35+00:40:246:269.3
29WINIARSKA Katarzyna 3484PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/SZAFA BIEGACZA TEAMPRZEMYSLK302K 200:00:0701:33:0002:54:02.7502:54:10.50+00:40:436:269.3
30CZARNY Tomasz 3180M2011M 2800:00:1201:35:3002:54:03.5002:54:16.20+00:40:446:269.3
31WAŁCZYK Krzysztof 3674ŁOWCEM3014M 2900:00:1301:35:5102:54:39.8502:54:52.95+00:41:206:289.3
32PYTLOS Marcin 3099WARSZAWAM3015M 3000:00:1101:34:0002:54:42.0002:54:53.80+00:41:226:289.3
33NOWAKOWSKI Tobiasz 3037MKB DREPTAKSTANISŁAWÓWM2012M 3100:00:1101:30:5602:54:42.6002:54:53.60+00:41:236:289.3
34BARAŃSKI Grzegorz 3802RAIFFEISEN POLBANKWARSZAWAM3016M 3200:00:0001:29:5102:55:00.0502:55:00.05+00:41:406:289.3
35PUCZYŃSKI Damian 3705CZĘSTOCHOWAM2013M 3300:00:0001:30:3802:55:27.3002:55:27.30+00:42:086:299.2
36MOSIOŁEK Monika 3139SKARŻYSKO-KAMIENNAK303K 300:00:1201:36:4202:55:45.8502:55:58.55+00:42:266:309.2
37ŚLĘCZKA Damian 3788DIT PRORZESZÓWM3017M 3400:00:0601:33:0902:55:46.1002:55:52.75+00:42:266:309.2
38KIBART Krzysztof 3532BUBBA GUMP RUN TEAMWARSZAWAM3018M 3500:00:1301:33:5802:56:01.4002:56:15.20+00:42:426:319.2
39GRZYWACZEWSKA Justyna 3929CITY TRAIL TEAMLUBLINK201K 400:00:0701:32:3102:56:07.7502:56:14.75+00:42:486:319.2
40SUROWIEC Grzegorz 3324BESTA SP. Z O.O.RZESZÓWM3019M 3600:00:0001:33:1202:56:27.2502:56:27.25+00:43:076:329.2
41ŻEBROWSKI Jakub 3426PZU SPORT TEAMOTWOCKM2014M 3700:00:0901:38:4902:57:20.4002:57:30.30+00:44:016:349.1
42RODRIGO PEREIRA Oswald 3259WILD FOR THE RUNWARSZAWAM3020M 3800:00:0601:37:2502:57:40.7502:57:47.65+00:44:216:349.1
43KRAWCZYK Daniel 3649AZS UJK KIELCESOLECM2015M 3900:01:2201:37:0302:58:50.4003:00:12.60+00:45:316:379.1
44MATEJCZUK Jarosław 3487KS ALASKA ŁÓDŹPARZĘCZEWM3021M 4000:00:0001:27:4602:59:12.6002:59:12.60+00:45:536:389
45DŁUGOSIELSKI Piotr 3875ENDOMONDOWARSZAWAM3022M 4100:00:2401:37:1003:00:31.7003:00:56.00+00:47:126:419
46FABISIAK Andrzej 3144ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM501M 4200:00:1001:35:3503:00:42.0503:00:52.65+00:47:226:419
47RESZKA Marek 3349BANDA GRUDNIALUBLINM2016M 4300:00:1201:37:3703:00:52.9003:01:05.65+00:47:336:419
48MORAWSKI Filip 3174FILIP MORAWSKIPOZNAŃM405M 4400:00:0001:33:2203:01:22.9003:01:22.90+00:48:036:438.9
49GAPSKI Mateusz 3973GDAŃSKM2017M 4500:00:0001:30:0103:01:40.1503:01:40.15+00:48:206:438.9
50KAPAON Łazarz 3110STRACHOWKAM2018M 4600:00:1201:33:5303:01:55.2503:02:07.45+00:48:356:448.9
51PIĄTEK Mateusz 3419WKURW_TEAMBUKOWNOM2019M 4700:00:0701:34:1403:02:06.2003:02:13.50+00:48:466:448.9
52ILKIEWICZ Adam 37923BROWARSZAWAM3023M 4800:00:1801:37:2803:03:25.4503:03:44.40+00:50:066:478.8
53MOSIOŁEK Przemysław 3156WARSZAWAM3024M 4900:00:3301:39:3203:03:35.4503:04:08.75+00:50:166:478.8
54BRUŚ Marcin 3299SASKAWARSZAWAM3025M 5000:00:0001:34:3703:03:45.6503:03:45.65+00:50:266:488.8
55BIENIEK Damian 3129TRI AKTYWNY PIOTRKÓWPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3026M 5100:00:1201:37:0803:03:54.6503:04:07.35+00:50:356:488.8
56PIECUCH Tomasz 3057JEST MOC!MSZANKAM3027M 5200:00:0901:35:1303:03:54.7503:04:03.85+00:50:356:488.8
57MOĆKO Jacek 3138ZAGNAŃSKM2020M 5300:00:2701:41:1203:03:55.7503:04:23.30+00:50:366:488.8
58PYSZ Grzegorz 3219HRMAX ŻORYŻORYM406M 5400:00:2101:38:0103:04:24.9003:04:46.20+00:51:056:498.8
59DUCKI Piotr 3838OTK RZEŹNIKPOLKOWICEM3028M 5500:00:1401:41:0003:05:32.3503:05:46.80+00:52:136:528.7
60SOBORSKI Krzysztof 3901OLKUSZM3029M 5600:00:0901:37:0303:05:57.3503:06:06.55+00:52:386:538.7
61ADAMSKI Maciej 3911OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAM3030M 5700:00:1001:37:2103:06:45.1003:06:55.35+00:53:256:558.7
62CHOŁKA Michał 3839RZESZÓWM3031M 5800:00:3101:42:0603:06:58.2003:07:29.20+00:53:386:558.7
63DOMISZEWSKA Maria 3846USTRZYKI DOLNEK501K 500:00:3501:44:4903:07:28.9003:08:04.25+00:54:096:568.6
64SZCZEPANIAK Kuba 3256MIDNIGHTRUN.PLWARSZAWAM3032M 5900:00:1201:36:2603:07:36.5003:07:49.20+00:54:176:568.6
65JARZĄB Marcin 3423WARSZAWAM3033M 6000:00:1501:40:3703:07:38.1003:07:53.10+00:54:186:568.6
66GOLBA Łukasz 3118ZABIEGANI MIELECMIELECM3034M 6100:00:1101:42:3803:07:40.8503:07:52.75+00:54:216:578.6
67SALETRA Grzegorz 3380OLKUSZBIEGA.PLOLKUSZM3035M 6200:00:0801:38:1303:07:52.2503:08:01.00+00:54:326:578.6
68PAŁKA Robert 3620ZSL LESKOLESKOM407M 6300:00:0901:39:1203:08:34.6003:08:44.00+00:55:156:598.6
69FILIPEK Wojciech 3851KRAKÓWM408M 6400:00:1601:42:3203:08:55.7003:09:12.60+00:55:366:598.6
70NOWAK Piotr 3700BOOTCAMP POLSKAWARSZAWAM3036M 6500:00:0901:34:2803:08:59.5003:09:08.70+00:55:406:598.6
71ŁOMIAK Piotr 3637WARSZAWAM409M 6600:00:0801:38:4903:09:04.3503:09:12.55+00:55:457:008.6
72NOWAK Piotr 3765BIESZCZADYUSTRZYKI DOLNEM4010M 6700:00:1001:41:4303:09:43.0003:09:53.45+00:56:237:018.5
73WNOROWSKI Stefan 3599KONSTANCIN -JEZIORNAM3037M 6800:00:2201:40:3603:10:08.6003:10:31.40+00:56:497:028.5
74ROBAKOWSKI Michał 4057ŁÓDŹM2021M 6900:00:4501:44:2903:10:08.6503:10:54.05+00:56:497:028.5
75KOŁODZIEJ Andrzej 3577OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAM2022M 7000:00:1001:40:4303:10:36.2003:10:46.90+00:57:167:038.5
76GOLEC Ireneusz 3309VEGE RUNNERS / KRASNYSTAW BIEGAKRASNYSTAWM3038M 7100:00:0901:39:2003:10:41.0503:10:50.45+00:57:217:038.5
77NIEMIRO Dominika 3512JAGODOWO-KALINOWY TEAMPOLICEK304K 600:00:3501:45:4903:10:41.9003:11:17.05+00:57:227:038.5
78HUBNER Antoni 3334HUBNER TEAMWARSZAWAM3039M 7200:00:3301:40:4603:10:42.6003:11:16.30+00:57:237:038.5
79BUKIEL Justyna 3785MAPA-TURYSTYCZNA.PLKRAKÓWK305K 700:00:3801:48:0903:10:58.1503:11:36.90+00:57:387:048.5
80MORAWSKI Filip 3304WARSZAWAM2023M 7300:00:4401:50:5103:11:01.8003:11:46.40+00:57:427:048.5
81LATAROWSKI Grzegorz 3379RÜBEZAHLLWÓWEK SLĄSKIM3040M 7400:00:1501:44:0703:11:24.0503:11:39.20+00:58:047:058.5
82PANEK Bartosz 3198KRAKÓWM2024M 7500:00:3901:45:5803:11:25.0503:12:04.55+00:58:057:058.5
83STARZYK Michał 3634BĄBLE I ODCISKIWARSZAWAM3041M 7600:00:4301:42:2903:12:07.7003:12:51.35+00:58:487:068.4
84SZCZEPANIAK Michał 4054KSIĘŻYCWOŁOMINM4011M 7700:01:2701:43:5703:12:18.3003:13:45.50+00:58:597:078.4
85MUCKUS Filip 3417WACAWARSZAWAM2025M 7800:00:2101:45:5303:12:29.4503:12:51.25+00:59:107:078.4
86ŚWIĘCICKI Tomasz 3367ACCELERATING POLANDWARSZAWAM3042M 7900:00:0801:38:5203:12:42.0003:12:50.65+00:59:227:088.4
87KOSZYK Daniel 3734VISEGRAD MARATON RYTRONOWY SĄCZM3043M 8000:00:0501:44:2803:12:45.1503:12:50.95+00:59:257:088.4
88NOWICKI Zbigniew 3712BLUETEAMGAŁKÓW MAŁYM4012M 8100:00:1701:39:2103:13:25.2003:13:42.80+01:00:057:098.4
89BADOWSKI Jerzy 3607PZU SPORT TEAMPIASECZNOM4013M 8200:00:1801:39:2003:13:25.9503:13:43.95+01:00:067:098.4
90BLAJCHERT Adam 30144 RUN TEAM PIŁAPIŁAM4014M 8300:00:1101:44:1203:13:31.0003:13:42.20+01:00:117:108.4
91DOMIN Tomasz 3593NIGHT RUNNERSKRAKÓWM4015M 8400:00:3301:45:0203:13:37.6503:14:10.95+01:00:187:108.4
92MALEC Bartosz 4030AUGUSTÓWM3044M 8500:00:0001:37:0203:13:42.4003:13:42.40+01:00:237:108.4
93BURAŚ Bartek 3533WARSZAWAM3045M 8600:00:0801:36:2503:13:48.8003:13:56.90+01:00:297:108.4
94PABICH Krzysztof 30154 RUN TEAM PIŁAPIŁAM4016M 8700:00:1001:42:2103:14:05.1503:14:15.60+01:00:457:118.3
95GRUPA Marcin 3490R2GPRZYŁEKIM3046M 8800:00:2201:48:5703:14:08.0503:14:30.80+01:00:487:118.3
96MIKULSKI Hubert 3729BLUE DOGSWARSZAWAM3047M 8900:00:1601:42:4203:14:11.1003:14:27.70+01:00:517:118.3
97MIKULSKI Artur 3093BLUE DOGSWARSZAWAM4017M 9000:00:1601:42:4303:14:11.2503:14:27.65+01:00:517:118.3
98RYWACKI Emil 3365BBL_PIONKIPIONKIM3048M 9100:00:2301:46:1703:14:16.6503:14:39.75+01:00:577:118.3
99KUŚMIDER Jakub 3896PIKULICEM3049M 9200:01:0701:50:5503:14:30.1503:15:37.40+01:01:107:128.3
100ŚMIŁOWSKA Marzena 3580OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK306K 800:00:1701:46:1703:14:31.2503:14:48.50+01:01:117:128.3
101SACEWICZ Marek 3090RUN EXPERT TEAMSZCZECINM4018M 9300:00:0001:42:4903:14:55.1003:14:55.10+01:01:357:138.3
102PACZKA Michał 3538GLIWICEGLIWICEM4019M 9400:00:3801:46:3003:14:58.1503:15:36.15+01:01:387:138.3
103GOLAS Grażyna 3520TRI LADIESGDYNIAK401K 900:00:2701:46:1103:15:09.3003:15:36.75+01:01:507:138.3
104GROCHOWALSKI Tomasz 3009POGOTOWIE ENERGETYCZNEM4020M 9500:00:4201:41:4803:15:15.2003:15:58.05+01:01:557:138.3
105BARTKOWIAK Michał 3968CITY TRAIL TEAMPOZNAŃM2026M 9600:00:0801:46:4403:15:20.5503:15:28.65+01:02:017:148.3
106KOWALSKI Wojciech 3539WARSZAWAM3050M 9700:00:0601:39:0203:15:31.9503:15:38.90+01:02:127:148.3
107BOROWSKI Marcin 3834LUBLINM2027M 9800:00:4101:47:2003:15:33.9003:16:15.60+01:02:147:148.3
108GREŃ Wacław 3248BRENNAM2028M 9900:00:3001:45:5703:15:43.9003:16:14.80+01:02:247:148.3
109REJ Mirosław 3376MT WYJADACZE PARÓWKÓWMIELECM3051M 10000:00:2701:48:3303:15:48.9503:16:16.50+01:02:297:158.3
110LONC Tomasz 3364MT WYJADACZE PARÓWKÓWRZESZÓWM3052M 10100:00:2701:48:3403:15:54.5503:16:22.10+01:02:357:158.3
111ŚCIUBA Aneta 3537LUBLINK202K 1000:00:1801:45:3203:15:58.8003:16:16.80+01:02:397:158.3
112BUŁDAK Krzysztof 3862SANOKM3053M 10200:00:1001:41:4503:16:04.8003:16:15.05+01:02:457:158.3
113SZAKIEL Jerzy 3891RYBNAM4021M 10300:00:0701:43:0403:16:11.7003:16:19.30+01:02:527:168.3
114SENK Aleksander 3448OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAM3054M 10400:00:1303:16:13.4503:16:26.60+01:02:547:168.3
115GAWRON Maciej 3813WARSZAWAM3055M 10500:00:1801:40:3103:16:15.1003:16:33.10+01:02:557:168.3
116ĆWIKLIŃSKI Maciej 3579POZNAŃM4022M 10600:00:1501:45:4503:16:16.0003:16:31.20+01:02:567:168.3
117JARECKI Aleksander 3999RK ATHLETICSWARSZAWAM4023M 10700:00:1901:45:5203:16:20.2003:16:39.95+01:03:007:168.3
118WALKOSZ BEREDA Grzegorz 3961BIEGAM Z ABSLUBLINM3056M 10800:00:1901:47:3103:16:25.4503:16:44.60+01:03:067:168.2
119KIEDROWSKI Bartosz 396987031205019POZNAŃM2029M 10900:00:4501:45:5303:17:32.9503:18:18.45+01:04:137:198.2
120SALACHNA-NOWAK Magdalena 3964BIEGAM Z ABSLUBLINK307K 1100:00:1701:47:4303:18:07.6503:18:25.30+01:04:487:208.2
121FIUPIAK Mateusz 3618ORTOREHWARSZAWAM3057M 11000:00:0003:18:13.0003:18:13.00+01:04:537:208.2
122WYLEŻAŁEK Alina 3943GLIWICEK308K 1200:00:3401:50:2103:18:26.8503:19:01.70+01:05:077:218.2
123SOSNOWSKI Rafał 3952OLSZTYNM3058M 11100:01:0001:47:2603:18:40.1003:19:40.40+01:05:207:218.2
124ZASINA Sebastian 3386RÜBEZAHLPRUSZKÓWM3059M 11200:00:1501:49:0103:18:53.2003:19:08.70+01:05:337:218.1
125BODZON Marcin 3079ŻÓŁWULTRAS TEAM WOŁOMINWOŁOMINM3060M 11300:00:3301:52:3803:19:44.1003:20:17.35+01:06:247:238.1
126BINDER Piotr 3949OTK RZEŹNIKM3061M 11400:00:1401:45:5403:20:03.9503:20:17.95+01:06:447:248.1
127WÓJCIAK Wojtek 3640BIESZCZADZKIE WILKIOLSZANICAM4024M 11500:00:0801:40:1503:20:07.2503:20:15.75+01:06:477:248.1
128SZTOMBER Daniel 3350AXA RUNNING TEAMWARSZAWAM3062M 11600:00:4501:51:0903:20:30.1503:21:15.55+01:07:107:258.1
129KĘCKI Sylwester 3133BBLBUGAJM2030M 11700:00:3501:44:5103:20:33.2003:21:08.30+01:07:137:258.1
130ZASADA Edwin 3306ZABIJGRUBASA.PLWARSZAWAM2031M 11800:00:2301:45:4103:20:37.8003:21:01.00+01:07:187:258.1
131TABER Konrad 3525STO-NOGI MILANÓWEK/ ACTIVE PROSPERIA RUNNING TEAMBRWINÓWM2032M 11900:00:1201:47:1403:20:43.9003:20:56.20+01:07:247:268.1
132PAJĄK Malwina 3024GOLDEN TEAM BIEGAJMY RAZEMWARSZAWAK309K 1300:00:1701:47:3803:20:50.5503:21:08.15+01:07:317:268.1
133KĘCKI Marcin 3103BBLBUGAJM2033M 12000:00:3401:40:5503:20:51.5503:21:26.25+01:07:327:268.1
134TABER Jerzy 3812STO-NOGI MILANÓWEK/ ACTIVE PROSPERIA RUNNING TEAMBRWINÓWM502M 12100:00:1101:47:1703:20:52.1503:21:04.05+01:07:327:268.1
135SKOMRA Krzysztof 3414BANDA LULUSIAPIONKIM3063M 12200:00:2301:46:1603:21:08.8003:21:32.00+01:07:497:278.1
136KAZIMIERSKI Michał 3148BYTÓWM4025M 12300:00:0001:41:0703:21:20.6003:21:20.60+01:08:017:278
137KSIĄŻKIEWICZ Jacek 3926CITY TRAIL TEAMWĄGROWIECM3064M 12400:00:0901:46:1903:21:45.0503:21:54.35+01:08:257:288
138PIĘTKA Marta 3278WARSZAWAK3010K 1400:00:3401:50:1403:21:46.8503:22:21.15+01:08:277:288
139CHWAŁA Artur 3666WARWSZAWAM3065M 12500:00:2001:49:3703:21:51.6503:22:12.00+01:08:327:288
140BRÓG Wojciech 3581OLKUSZM3066M 12600:00:1901:43:3903:22:10.1503:22:29.55+01:08:507:298
141WRÓBEL Mateusz 3001UHERCEUHERCE MINERALNEM2034M 12700:00:0801:51:2903:22:10.4503:22:19.30+01:08:517:298
142DERKOWSKI Dawid 3391NOWOMIESZCZANIELUBIĄBIEGANIENOWE MIASTO LUBAWSKIEM3067M 12800:00:2001:47:0903:22:14.9503:22:35.50+01:08:557:298
143SOŁTYS Jan 3679FMW RUNNERSWARSAWM3068M 12900:00:1201:39:2403:22:29.2003:22:41.40+01:09:097:298
144PALEJ Piotr 3275JADOWNIKIM3069M 13000:00:0701:43:0603:22:42.3503:22:49.95+01:09:237:308
145KAWECZYŃSKI Krzysztof 3403TEAM KOPEĆRYBNOM3070M 13100:00:2301:54:2503:22:43.5003:23:07.30+01:09:247:308
146KOTŁOWSKA Katarzyna 3354NOWOMIESZCZANIE L.B.NOWE MIASTO LUBAWSKIEK3011K 1500:00:2301:54:2403:22:43.9503:23:07.25+01:09:247:308
147HARATYNOWICZ Tomasz 3962BIEGAM Z ABSLUBLINM3071M 13200:00:1801:46:2403:22:55.8503:23:14.30+01:09:367:308
148JURKIEWICZ Jakub 3768WARSZAWAM3072M 13300:00:3601:46:0803:23:00.0503:23:36.20+01:09:407:318
149SAWA Piotr 3631WW TEAMLUBLINM2035M 13400:00:1101:39:2903:23:30.3503:23:41.95+01:10:117:328
150ZASĘPA Sebastian 3906WARSZAWAM3073M 13500:00:2501:37:1003:23:34.4503:23:59.90+01:10:157:328
151PAWŁOWSKI Rafał 3171KB DLUGOSIODLODŁUGOSIODŁOM3074M 13600:00:2501:48:5803:23:38.5003:24:03.75+01:10:197:328
152KRUPIŃSKI Maciej 3821ZGIERZM3075M 13700:00:3001:45:0003:24:03.2003:24:33.80+01:10:437:337.9
153SZAPIEL Łukasz 3845MAD RABBITJÓZEFOSŁAWM3076M 13800:00:2601:46:2603:24:06.2003:24:32.60+01:10:467:337.9
154WÓJCIK Robert 3855OTK RZEŹNIKNIEPORTM2036M 13900:00:2201:36:3903:24:22.2503:24:45.05+01:11:027:347.9
155LENGIEWICZ Jakub 2042OTK RZEŹNIKM3077M 14000:00:1301:44:2503:24:31.0503:24:44.80+01:11:117:347.9
156ROMEJ Aleksandra 3925CITY TRAIL TEAMŁOBEZK203K 1600:00:0901:49:5803:24:43.9003:24:53.75+01:11:247:347.9
157MIKLAS Piotr 3878PRZYBYNÓWM3078M 14100:00:1101:52:3603:24:48.9003:25:00.25+01:11:297:357.9
158FOLTA Sławomir 3101ORANGE POLSKAMIELECM4026M 14200:00:1201:46:2803:25:07.2503:25:19.30+01:11:477:357.9
159KUDŁACZ Grzegorz 3526RZESZOWSKI KLUB WYSOKOGÓRSKIRZESZÓWM3079M 14300:00:2401:44:5903:25:11.4503:25:35.90+01:11:527:357.9
160ŁUKASIAK Bartek 3984WARSZAWAM3080M 14400:00:2802:01:3803:25:15.2503:25:43.25+01:11:557:367.9
161BIELAWSKI Leszek 3108ROZBIEGANY SULEJÓWEKOKUNIEWM4027M 14500:00:3401:45:1803:25:23.2503:25:57.55+01:12:037:367.9
162PIRÓG Krzysztof 3521WARSZAWAM4028M 14600:00:4801:47:3603:25:27.9503:26:16.20+01:12:087:367.9
163PORĘBA Jacek 3594MS UBEZPIECZENIA SP. Z O.O.NOWY SĄCZM4029M 14700:00:0601:48:5303:25:33.0003:25:39.05+01:12:137:367.9
164CZARNECKI Karol 3874POWERADEWARSZAWAM3081M 14800:00:5201:50:0303:25:54.7503:26:47.45+01:12:357:377.9
165PIETRAS Ryszard 3960BIEGAM Z ABSLUBLINM4030M 14900:00:0001:45:1703:25:57.1003:25:57.10+01:12:377:377.9
166BRZEZIŃSKI Paweł 3491R2GBYDGOSZCZM3082M 15000:00:2201:49:0003:25:57.1503:26:20.05+01:12:377:377.9
167KAWALEC Jacek 3302AMASON - BIEGAM SERCEMSANOKM3083M 15100:00:1101:51:1903:26:07.6503:26:18.95+01:12:487:387.9
168WOJCIECHOWSKI Jarosław 3698CZASEM BIEGAMKIELCEM503M 15200:00:3001:50:1003:26:09.6003:26:40.05+01:12:507:387.9
169SOCHA Katarzyna 3710CZASEM BIEGAMKIELCEK3012K 1700:00:2901:50:2903:26:11.0503:26:40.20+01:12:517:387.9
170ZARZYŃSKI Artur 4029FUNFLYWARSZAWAM4031M 15300:00:1601:49:1403:26:42.6003:26:59.50+01:13:237:397.8
171MAREK Wojciech 3772KRAKÓWM4032M 15400:00:1301:46:0303:26:49.6503:27:03.35+01:13:307:397.8
172CZAPLICKI Piotr 3630PZU SPORT TEAMWARSZAWAM2037M 15500:00:2001:46:2803:26:51.8003:27:12.45+01:13:327:397.8
173PASZEK Jacek 3114KATOWICEM3084M 15600:00:0003:26:58.6503:26:58.65+01:13:397:397.8
174PALLACH Lech 3216BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM3085M 15700:00:2701:51:4703:27:07.3003:27:34.30+01:13:487:407.8
175BOSEK Robert 3815ORANGE POLSKAWARSZAWAM3086M 15800:00:0801:48:5703:27:08.5503:27:17.20+01:13:497:407.8
176KALINOWSKI Piotr 3578WARSZAWAM3087M 15900:00:5401:49:2603:27:10.4003:28:05.20+01:13:517:407.8
177GIMZICKA Ewa 3774BANDA I WANDAPOZNAŃK3013K 1800:00:1801:53:0203:27:14.2003:27:33.15+01:13:547:407.8
178GRYMUZA Zbigniew 3994POLSKA21-030M504M 16000:00:2001:52:1103:27:21.8003:27:42.50+01:14:027:407.8
179KACZOREK Dominik 3743NAPIERAJ.PLWARSZAWAM3088M 16100:00:1001:39:3303:27:36.7003:27:46.95+01:14:177:417.8
180MYSZKOWSKI Sebastian 3435KALIŃSKATEAMKONSTANCINM3089M 16200:00:2501:51:2203:27:50.6003:28:16.05+01:14:317:417.8
181GAJDOWSKI Tomasz 3318TORUŃM2038M 16300:01:0001:56:3803:27:53.2003:28:54.15+01:14:337:427.8
182GRZEGORCZYK Wojciech 3861KONDYCJAWARSZAWAM4033M 16400:00:3501:58:0703:28:45.3503:29:21.30+01:15:267:437.8
183DZIADOWIEC Krzysztof 3583KROK ZA GROSZTORUŃM4034M 16500:00:1501:49:3003:29:22.8003:29:38.00+01:16:037:457.7
184JASTER Anna 3783BOOT CAMP POLSKAWARSZAWAK3014K 1900:00:1301:48:4903:29:23.4503:29:37.05+01:16:047:457.7
185ŚWITALSKA Jowita 3892NIGHT RUNNERSKRAKÓWK3015K 2000:01:0401:56:5303:29:37.3503:30:41.55+01:16:187:457.7
186SIDOROWICZ Grzegorz 3711AXA RUNNING TEAMMARKIM4035M 16600:00:4301:51:5603:29:38.6003:30:22.10+01:16:197:457.7
187STRZELECKI Michał 3647PZSFWARSZAWAM3090M 16700:01:3801:56:5303:29:38.6003:31:16.60+01:16:197:457.7
188BIELAWIEC Bartłomiej 3796BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYBIAŁYSTOKM3091M 16800:01:1101:56:4403:29:40.0003:30:51.60+01:16:207:457.7
189SZUMIGAJ Alicja 3518WARSZAWAK3016K 2100:00:3601:52:4103:30:05.5503:30:41.75+01:16:467:467.7
190SZEREMETA Andrzej 3069PZU SPORT TEAMWARSZAWAM4036M 16900:00:2101:49:2503:30:19.6003:30:41.20+01:17:007:477.7
191DĄBKOWSKI Andrzej 3136BARTOSZYCEM4037M 17000:00:2101:42:3303:30:21.0003:30:42.40+01:17:017:477.7
192KUC Wojciech 3820KŁOBUCKM3092M 17100:00:4001:45:1303:30:32.1003:31:13.00+01:17:127:477.7
193WOŁOWSKI Filip 3567WARSZAWAM4038M 17200:00:0001:47:1903:30:49.8503:30:49.85+01:17:307:487.7
194KOZIARSKI Piotr 3806PO LINIEWARSZAWAM3093M 17300:00:2801:51:3103:32:01.7503:32:30.30+01:18:427:517.6
195ZAWIŚLAK Kazimierz 3540TOMASZÓW LUBELSKIM3094M 17400:00:1401:47:5003:32:03.2003:32:17.45+01:18:437:517.6
196KAMIŃSKA Jolanta 377712TRI.PLMARKIK204K 2200:01:0601:50:2203:32:03.3503:33:09.35+01:18:447:517.6
197JANKOWIAK Marta 3513RAJSPORT ACTIVE ANTON TEAMDOLSKK205K 2300:00:1701:49:4303:32:17.6503:32:35.00+01:18:587:517.6
198LECH Marek 3330RADOMM3095M 17500:00:3901:55:2003:32:18.0003:32:57.20+01:18:587:517.6
199MIECH Szymon 3254USTROŃM3096M 17600:00:3101:49:1803:32:33.6503:33:04.70+01:19:147:527.6
200MACIASZCZYK Magda 3238UKL ÓSEMKA POLICESZCZECINK402K 2400:00:1701:54:3103:32:37.9503:32:54.95+01:19:187:527.6
201BOBROWICZ Mateusz 3724WARSZAWAM3097M 17700:00:2401:51:0203:32:55.8503:33:20.75+01:19:367:537.6
202STAŚKIEWICZ Marcin 3328OLSZTY?SKIE USTAWKI BIEGOWE/TRI NEGUJAROTYM3098M 17800:00:2801:58:4203:33:12.9003:33:41.25+01:19:537:537.6
203TOMCZAK Agnieszka 3374BYDGOSZCZK403K 2500:00:1401:52:3803:33:21.3003:33:35.80+01:20:027:547.6
204KŁĘBEK Arkadiusz 3819KB WYSZKÓWWYSZKÓWM3099M 17900:00:5701:52:4203:33:26.0003:34:23.50+01:20:067:547.6
205RONKOWSKA Małgorzata 3660WARSZAWAK206K 2600:00:3901:55:3003:33:37.1503:34:16.30+01:20:177:547.6
206DYCZKOWSKI Andrzej 3084TYGRYSKI KUBUSIA PUCHATKAWARSZAWAM505M 18000:00:3201:53:4203:33:43.8503:34:16.15+01:20:247:547.6
207PLEWA Tomasz 3314KIELCEM4039M 18100:00:3401:46:0003:33:51.1503:34:25.95+01:20:317:557.6
208KULIGA Sławomir 3762POSMAKUJ RUN TEAMKROSNOM30100M 18200:00:1701:51:5703:34:03.9503:34:21.10+01:20:447:557.6
209WOJTKIEWICZ Jarosław 4045PODKOWA LEŚNAM4040M 18300:00:1901:53:4503:34:16.3503:34:35.85+01:20:577:567.6
210JĘDRZEJCZAK Artur 3511SOLEC WLKPPOZNAŃM30101M 18400:01:0001:52:5903:34:31.4503:35:31.50+01:21:127:567.6
211SZOPIŃSKA Agnieszka 3389BYDGOSZCZK3017K 2700:00:1501:52:3603:34:40.3503:34:55.45+01:21:217:577.5
212PAJĄK Andrzej 3966BIEGAM Z ABSLUBLINM4041M 18500:00:1801:47:3703:34:55.4003:35:14.15+01:21:367:577.5
213TUCHOŁKA Marta 3997POCO LOCO ATWARSZAWAK3018K 2800:00:1101:51:5503:35:07.3003:35:18.60+01:21:487:587.5
214CHAŁUPA Daniel 3165KLUB BIEGACZA GOCHBYTÓWM4042M 18600:00:0601:47:4103:35:11.9003:35:18.85+01:21:527:587.5
215MIODUSZEWSKI Paweł 4055ARPWAVEWARSZAWAM4043M 18700:01:2601:46:3403:35:15.2503:36:41.90+01:21:557:587.5
216ZAŁUCKI Maciej 37091000 MILESGŁOGOWOM4044M 18800:00:2101:54:3903:35:48.0003:36:09.80+01:22:287:597.5
217KOLANKO Michał 3284INFOSOFTWARE POLSKAKROŚCIENKO WYŻNEM30102M 18900:00:1801:47:3303:35:55.3503:36:13.35+01:22:367:597.5
218DOMISZEWSKI Wojciech 3847USTRZYKI DOLNEM506M 19000:00:3501:53:4403:35:57.9003:36:33.65+01:22:387:597.5
219MAŁYSIAK Julian 3194KRAKÓWM2039M 19100:00:3901:57:2203:35:58.2503:36:38.10+01:22:387:597.5
220PLACHA Piotr 3446TARNOBRZEGM4045M 19200:00:2801:50:3003:36:09.9003:36:38.85+01:22:508:007.5
221CZERNIAK Anna 3317VEGE RUNNERS / KRASNYSTAW BIEGAKRASNYSTAWK207K 2900:00:2902:02:1203:36:18.0503:36:47.95+01:22:588:007.5
222MAJOR Zby 3699NIGHT RUNNERSKRAKÓWM4046M 19300:01:0101:54:0303:36:38.2003:37:39.85+01:23:188:017.5
223ZAJDEL Karolina 4056AZS KRAKÓWNIEBOCKOK208K 3000:00:2401:53:3003:37:01.8503:37:26.65+01:23:428:027.5
224GŁOGOWSKI Adam 3776NBP / NIGHT RUNNERS KABATYWARSZAWAM30103M 19400:00:2201:49:4003:37:11.2503:37:33.70+01:23:518:027.5
225ŁOPIAN Wojciech 3944SOBÓTKAM30104M 19500:01:2302:14:0503:37:13.0003:38:36.10+01:23:538:027.5
226PODOLSKI Marek 3215BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM30105M 19600:00:2701:49:1103:37:29.7503:37:57.70+01:24:108:037.4
227MATUSIAK Arkadiusz 3185ŁÓDŹM4047M 19700:00:1501:47:4303:37:37.0003:37:52.60+01:24:178:037.4
228CHUDY Michał 3899WARSZAWAM30106M 19800:01:1801:56:3803:37:51.9503:39:10.60+01:24:328:047.4
229SZULC Sebastian 3040ORNONTOWICEM2040M 19900:00:3001:50:5403:37:57.5003:38:27.75+01:24:388:047.4
230POLANOWSKI Daniel 3264POZNAŃM30107M 20000:00:3501:52:1403:38:03.1503:38:39.05+01:24:438:047.4
231BEKIER Pawel 3368BUBBA GUMP RUN TEAMWARSZAWAM30108M 20100:00:1401:53:1903:38:40.2503:38:55.00+01:25:208:057.4
232GODYŃ Jan 3465DELOITTE ADVENTURE CLUBKATOWICEM30109M 20200:00:4201:54:2803:38:45.3503:39:27.35+01:25:268:067.4
233ADAMCZYK Julia 307512TRI.PLWARSZAWAK209K 3100:00:3501:58:4103:38:50.6503:39:26.55+01:25:318:067.4
234IDZIAK Marcin 3659NOWOMIESZCZANIE LUBIĄ BIEGANIEKURZĘTNIKM30110M 20300:00:2001:52:0203:39:06.7003:39:26.75+01:25:478:067.4
235MAŁECKI Piotr 3190NAPRZÓD MŁOCINYLASKIM2041M 20400:01:1001:50:3903:39:10.3003:40:20.80+01:25:518:077.4
236SMERECKI Maciej 3274POSMAKUJ RUN TEAMTARGOWISKAM30111M 20500:00:1601:56:3503:39:23.1003:39:39.40+01:26:038:077.4
237ANDRUSZKIEWICZ-ĆWIK Natalia 337012TRI.PL DRUŻYNA WILKAOLSZTYNK3019K 3200:00:2501:59:5003:39:38.8003:40:04.20+01:26:198:087.4
238KASZYCKA Renata 3519USTRZYKI DOLNEK404K 3300:00:5102:03:1803:39:43.5003:40:34.80+01:26:248:087.4
239KRAMER Rafał 3957NAUCZYCIELRADOMM4048M 20600:00:3102:00:1303:39:45.7503:40:17.45+01:26:268:087.4
240WIECZOREK Ola 3615WALCEK2010K 3400:00:0701:55:0103:40:05.0003:40:12.95+01:26:458:097.4
241MIŁUŃSKI Filip 3732WARSZAWAM30112M 20700:00:3002:01:2403:40:28.1503:40:58.60+01:27:088:097.3
242WRÓBEL Bartłomiej 3002CISNA GÓRYCISNAM4049M 20800:00:0901:51:3003:40:59.6503:41:08.70+01:27:408:117.3
243BRZOZOWSKI Andrzej 3588WKZZAMOŚĆM601M 20900:00:3201:57:4303:41:01.1003:41:33.70+01:27:418:117.3
244PAWLUS Piotr 3805GRUNWALD TEAM POZNAŃPOZNAŃM30113M 21000:00:3202:02:2103:41:04.8003:41:37.50+01:27:458:117.3
245BEDNARCZYK Paulina 3832MADRABBITJÓZEFOSŁAWK3020K 3500:00:2801:56:2503:41:05.3503:41:34.25+01:27:468:117.3
246BEDNARCZYK Maciej 3835MADRABBITJÓZEFOSŁAWM30114M 21100:00:2801:51:4903:41:06.0003:41:34.30+01:27:468:117.3
247WALASZCZYK Anna 3995GLIWICEK3021K 3600:00:3401:55:0903:41:11.4003:41:45.90+01:27:528:117.3
248DZIEDZINA Tomasz 3844NIGHT RUNNERSKRAKÓWM30115M 21200:00:3001:58:2903:41:23.5503:41:54.00+01:28:048:127.3
249KAWALEC Krystian 3143WARSZAWAM4050M 21300:00:1101:50:4903:41:25.1003:41:36.40+01:28:058:127.3
250JĘDRASZEK Maciej 3439KORONA PABIANICEPABIANICEM30116M 21400:00:1001:54:5103:41:28.0003:41:38.80+01:28:088:127.3
251MICHALSKA Agnieszka 3557OSTRÓW WIELKOPOLSKIK3022K 3700:01:3102:04:4103:41:31.3503:43:02.55+01:28:128:127.3
252JAZŁOCKI Łukasz 3696WARSZAWAM30117M 21500:00:0901:47:4803:41:40.7003:41:50.20+01:28:218:127.3
253KRACZKOWSKI Przemysław 3474KOSZALINM30118M 21600:00:4701:57:5203:41:50.6003:42:38.50+01:28:318:137.3
254DYLEWSKI Paweł 3400FIZJO-SPORT ŁĘCZNAŁĘCZNAM30119M 21700:00:2301:56:1103:41:59.0503:42:22.90+01:28:398:137.3
255SZYMKOWIAK Tomasz 3271POZNAŃM2042M 21800:00:2901:48:1303:42:03.2503:42:32.65+01:28:438:137.3
256PECIAK Robert 3266WW TEAMLUBLINM507M 21900:00:2501:55:5503:42:05.6503:42:30.70+01:28:468:137.3
257CZAPIEWSKI Paweł 3910BYDGOSZCZM30120M 22000:00:2601:49:1503:42:08.4503:42:34.60+01:28:498:137.3
258MANEL Mariusz 3475NETBOX BIEGAKĄKOLEWOM4051M 22100:00:4801:54:1503:42:13.7003:43:02.40+01:28:548:137.3
259LESIEWICZ Jarosław 3207ORANGE POLSKAŁÓDŹM4052M 22200:00:4001:55:2903:42:18.7503:42:59.70+01:28:598:147.3
260MAJCHRZAK Jakub 3644GLIWICEM30121M 22300:00:2101:58:0803:42:23.6503:42:45.45+01:29:048:147.3
261WASYLÓW Jacek 3881KLUB BIEGOWY IC PRZEMYŚLPRZEMYŚLM30122M 22400:00:1401:47:2503:42:33.2503:42:47.30+01:29:138:147.3
262ZALEWSKA Marta 3416ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAK2011K 3800:00:2702:02:0803:42:39.3003:43:06.30+01:29:208:147.3
263GŁODOWSKI Michał 3424ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM2043M 22500:00:2602:02:0903:42:39.4003:43:06.20+01:29:208:147.3
264NOWICKI Bartosz 4052PODROZNICY.EU TEAMPIASTÓWM30123M 22600:01:0001:56:0303:42:40.0003:43:40.70+01:29:208:147.3
265PITEK Grzegorz 3965BIEGAM Z ABSMEŁGIEWM4053M 22700:00:1801:49:2503:42:43.5503:43:01.70+01:29:248:147.3
266NERKOWSKI Paweł 3116GDAŃSKM30124M 22800:00:1401:47:4803:42:46.8503:43:01.50+01:29:278:157.3
267CHMIELEWSKI Marcin 3121DĘBNICA KASZUBSKAM4054M 22900:00:1401:47:4903:42:46.8503:43:01.70+01:29:278:157.3
268JĘDRZEJCZYK Agnieszka 3200RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWK405K 3900:00:1502:02:0203:42:51.8503:43:07.30+01:29:328:157.3
269PĘKALA Magda 3652NIGHT RUNNERSKRAKÓWK2012K 4000:01:0801:58:4403:42:51.9003:44:00.25+01:29:328:157.3
270THIER Dominik 3172PZSFWARSZAWAM30125M 23000:01:3901:56:5503:43:00.4003:44:39.70+01:29:418:157.3
271JAGIELSKI Damian 3565NGB KŁOBUCKKŁOBUCKM30126M 23100:00:1801:49:2503:43:05.4503:43:23.95+01:29:468:157.3
272WĄS Marcin 3132NIEPOŁOMICEM2044M 23200:00:4902:01:2303:43:26.9003:44:16.15+01:30:078:167.2
273SZYDŁOWSKI Mateusz 3690ZABIERZÓW BOCHEŃSKIM2045M 23300:00:4902:01:2203:43:27.0503:44:16.35+01:30:078:167.2
274DZIERWA Sylwia 4009BRODŁAK2013K 4100:00:5402:01:1003:43:38.5003:44:33.30+01:30:198:177.2
275ULATOWSKI Rafal 3912360GYM.DKGRUDZIADZM30127M 23400:00:5502:00:1403:43:38.5503:44:33.60+01:30:198:167.2
276KOBYŁKA Rafał 3452WARSZAWAM30128M 23500:00:2601:51:2603:43:39.2503:44:06.10+01:30:198:177.2
277KOTLIŃSKI Janusz 3731RZESZÓWM508M 23600:00:4801:58:5603:43:50.9503:44:39.45+01:30:318:177.2
278BEDNARSKI Tomasz 4001COCA-COLA RUNNERS CLUBJÓZEFOSŁAWM4055M 23700:00:1901:55:0403:43:57.9503:44:17.50+01:30:388:177.2
279SZAFRAŃSKI Mateusz 3907ALSTARKRAKÓWM2046M 23800:01:0602:01:5303:43:58.1503:45:04.15+01:30:388:177.2
280ŚLIWIŃSKI Piotr 4047YOUNG SHUFFLERS TEAMM509M 23900:01:0502:03:5203:44:04.8503:45:10.35+01:30:458:177.2
281HEMMERLING Roman 3193KARGOWAM2047M 24000:00:3101:59:0903:44:06.5003:44:37.80+01:30:478:187.2
282KOCHMAN Karol 3422POZNAŃM2048M 24100:00:3101:59:0903:44:06.6003:44:37.95+01:30:478:187.2
283KASPRZYK Szymon 3548IDŹ SOBIERADOMM30129M 24200:01:0901:52:1603:44:08.3503:45:18.00+01:30:498:187.2
284WIELECHOWSKA Magdalena 3272NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAK3023K 4200:01:1002:05:2703:44:08.4503:45:18.80+01:30:498:187.2
285SZYMANEK Anna 3472NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAK3024K 4300:01:0902:05:2803:44:09.1503:45:18.80+01:30:498:187.2
286ZATORSKI Paweł 3059ŁÓDŹM30130M 24300:01:0302:03:1303:44:14.2003:45:18.00+01:30:548:187.2
287MARCHUT Rafał 3823NISKOM4056M 24400:00:5001:58:0203:44:19.1503:45:09.30+01:30:598:187.2
288JANOWSKI Tomasz 3822LUBLINM30131M 24500:00:4901:58:0403:44:19.4503:45:09.40+01:31:008:187.2
289KORPAK Marta 3246TEAM MOTIVATOWARSZAWAK3025K 4400:00:2902:06:1703:44:20.0003:44:49.55+01:31:008:187.2
290GAWĘDA Arek 3902CZĘSTOCHOWAM2049M 24600:00:5301:59:1903:44:25.1503:45:18.90+01:31:058:187.2
291DZIAMSKI Ryszard 3624FUNDACJA ISKIERKA - BIEGAM DLA MIRKICHORZÓWM4057M 24700:01:0002:01:2203:44:25.9003:45:26.55+01:31:068:187.2
292LIGĘZA - CHYŁEK Irmina 3905NIEGOWONICEK3026K 4500:00:0001:57:4703:44:31.5003:44:31.50+01:31:128:187.2
293PIECUCH Tomasz 3460SANOKM30132M 24800:00:3501:57:2603:44:34.5503:45:10.20+01:31:158:197.2
294SZANIAWSKI Marcin 3800WARSZAWA (PRAGA PŁN)M30133M 24900:00:1301:46:4803:44:39.1003:44:52.85+01:31:198:197.2
295KOWALCZYK Rafał 3642ELEKTROMOCWARSZAWAM2050M 25000:00:2001:50:3203:44:48.1503:45:08.95+01:31:288:197.2
296LIS Anna 3658OD GRUBASA DO ULTRASAKIELCEK3027K 4600:00:2402:01:2003:44:49.6003:45:14.25+01:31:308:197.2
297PAŚNIEWSKI Piotr 3189CHIIR.PLWARSZAWAM2051M 25100:00:2201:57:3503:44:54.4503:45:16.90+01:31:358:197.2
298NOWACKI Michał 3829NOWORKTEAMTORUŃM4058M 25200:00:2102:00:4103:44:54.5003:45:16.30+01:31:358:197.2
299FAJDEK Anna 3582PEŁZACZ NIZINNYWARSZAWAK3028K 4700:00:1702:01:4503:44:55.2003:45:12.50+01:31:358:197.2
300GRUSZCZYŃSKA Sandra 3262WILD FOR THE RUNWARSZAWAK3029K 4800:00:1301:57:4803:44:56.8003:45:09.90+01:31:378:197.2
301SZUMSKA Anna 3974WROCŁAWK2014K 4900:00:2502:01:2803:44:59.0503:45:24.60+01:31:398:197.2
302KAPUŚCIK Jakub 3827CHŁOPAKI OD MARIANAKATOWICEM2052M 25300:00:0802:01:5603:45:03.0003:45:11.50+01:31:438:207.2
303BOROWSKI Roman 3063SANOKM4059M 25400:01:4102:00:3903:45:05.8003:46:47.50+01:31:468:207.2
304ARUSZTOWICZ Bartek 3176OTWOCKM30134M 25500:01:2402:06:2403:45:06.1003:46:30.20+01:31:468:207.2
305KALARUS Jacek 3733PĘDZĄCE MISIENOWY SĄCZM30135M 25600:00:0602:03:1903:45:06.2503:45:12.60+01:31:468:207.2
306AUGUST Ryszard 3810CZELADŹM4060M 25700:00:1801:56:5603:45:08.7003:45:27.15+01:31:498:207.2
307WRÓBLEWSKA Katarzyna 3909ZAWIERCIEK3030K 5000:00:1902:01:5003:45:11.9503:45:31.00+01:31:528:207.2
308ZEDELSKI Michał 3868SZWLA STARGARDSTARGARDM4061M 25800:00:1201:56:5103:45:25.9003:45:38.60+01:32:068:207.2
309SEREDYN Aldona 3329WARSZAWAK3031K 5100:00:3601:57:4103:45:27.7503:46:03.90+01:32:088:217.2
310RENKEL-BUCHA Ewa 3719NOWOMIESZCZANIE LUBIĄ BIEGANIENOWE MIASTO LUBAWSKIEK3032K 5200:00:2101:54:1703:45:36.7503:45:58.05+01:32:178:217.2
311GOSTKOWSKI Wiesław 3352KURZĘTNIKM5010M 25900:00:2001:54:1903:45:39.6003:45:59.70+01:32:208:217.2
312SŁOBODA Elżbieta 3032K3033K 5300:00:4902:03:3903:45:42.6503:46:32.60+01:32:238:217.2
313MARCINIAK Wojciech 3430SZCZECINM4062M 26000:00:4102:09:1403:45:47.5003:46:29.10+01:32:288:217.2
314GESZPRYCH Marek 3635KANIEM4063M 26100:00:3502:04:2603:45:51.2003:46:26.25+01:32:318:217.2
315BUZALSKI Robert 3623ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4064M 26200:00:3301:57:3803:45:52.4503:46:26.15+01:32:338:217.2
316MALEC Piotr 3277URBANOWICEM2053M 26300:00:5301:59:2103:45:58.6503:46:52.25+01:32:398:227.2
317INDYKA Kornelia 3331NIGHT RUNNERSTROJANOWICEK2015K 5400:01:0702:12:0603:46:05.6003:47:12.60+01:32:468:227.2
318KIBART Robert 3070BUBBA GUMP RUN TEAMWARSZAWAM4065M 26400:00:1701:53:5803:46:06.7003:46:24.25+01:32:478:227.2
319KONDZIOŁA Krzysztof 4026PERFECT RUNNER LUBLINLUBLINM30136M 26500:00:1801:55:2003:46:22.0003:46:40.15+01:33:028:237.2
320LEŚNIAK-POPEI Marta 3848K406K 5500:00:5902:03:4803:46:30.9503:47:30.20+01:33:118:237.2
321SACHARUK Robert 3837TERESPOLM4066M 26600:00:5701:53:0903:46:33.3003:47:30.55+01:33:148:237.2
322PYTA Krzysiek 3942WELNOWIETZBYTOMM30137M 26700:00:5601:56:0903:46:36.0003:47:32.85+01:33:168:237.1
323KURASZKIEWICZ Robert 3471ROPCZYCEM4067M 26800:00:5402:03:2303:46:37.4003:47:31.65+01:33:188:237.1
324ZIĘBA Witold 3753MKS BŁĘKITNI ROPCZYCEROPCZYCEM4068M 26900:00:5302:03:2403:46:38.2003:47:31.80+01:33:188:237.1
325MATUSIAK Małgorzata 3342MILANÓWEKK2016K 5600:00:2402:06:4303:46:40.7503:47:05.50+01:33:218:237.1
326PASZEK Tomasz 3042CZECHOWICE-DZIEDZICEM4069M 27000:00:4602:01:0403:46:41.2003:47:27.90+01:33:218:237.1
327ZIÓŁEK Mirosław 4049PERFEKT RUNNERLUBLINM5011M 27100:01:1202:01:3003:46:44.4003:47:56.45+01:33:258:237.1
328LENKOWSKA Adrianna 3164BIEGAM BO NIE LUBIĘPOZNAŃK2017K 5700:00:2602:03:3603:47:00.4503:47:26.90+01:33:418:247.1
329WAWRZYNIAK Zofia 3091KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃK3034K 5800:00:2602:03:3503:47:00.5503:47:27.00+01:33:418:247.1
330JANKOWSKI Rafał 3043POLICZNAM30138M 27200:00:3301:55:1203:47:02.9503:47:36.75+01:33:438:247.1
331SZABELAK Witold 4008WARSZAWAM30139M 27300:01:2002:06:1803:47:03.5003:48:23.80+01:33:448:247.1
332KĘCKI Karol 3791BUGAJM30140M 27400:00:3401:54:3803:47:04.1503:47:38.55+01:33:448:247.1
333ZIEMBLA Jakub 3233NIGHT RUNNERSKRAKÓWM30141M 27500:01:0702:06:1703:47:16.9003:48:24.20+01:33:578:257.1
334APOSTOLSKI Wojciech 3718HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECM30142M 27600:00:2001:56:5603:47:18.1503:47:38.80+01:33:588:257.1
335MARCIAK Karol 3880OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWE OUBSTAWIGUDAM30143M 27700:00:2301:58:4903:47:23.2503:47:47.10+01:34:038:257.1
336SKIBA Daniel 3535KB DŁUGOSIODŁODŁUGOSIODŁOM2054M 27800:00:2602:01:4403:47:33.5503:47:59.70+01:34:148:257.1
337DREWNIK Piotr 3348OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAM30144M 27900:00:1701:57:5503:47:37.3003:47:54.60+01:34:188:257.1
338CIESZKO Marek 3939KW WARSZAWAWARSZAWAM30145M 28000:00:1601:59:5603:47:39.7503:47:56.00+01:34:208:257.1
339MAZURCZAK Anna 3938KW WARSZAWAWARSZAWAK2018K 5900:00:1501:59:5403:47:42.6503:47:58.40+01:34:238:267.1
340SKORCZYK Adrian 3670TGV RUNNING TEAMKOŚCIANM30146M 28100:01:1702:01:2603:47:53.0503:49:10.85+01:34:338:267.1
341DAWID-SAWICKA Monika 3459WARSZAWAK3035K 6000:00:1502:01:2803:48:08.2003:48:23.20+01:34:488:267.1
342BAUER Artur 3807SM RYKIRYKIM30147M 28200:00:5702:12:5103:48:15.6503:49:13.50+01:34:568:277.1
343LEMIESZKA Marta 3097ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKK2019K 6100:01:1302:02:0003:48:20.8003:49:33.90+01:35:018:277.1
344FURS Teodor 3953PIERDZĄCE ZAJĄCECISNAM4070M 28300:01:0802:00:4803:48:25.0503:49:33.30+01:35:058:277.1
345KUFEL Magdalena 3191ŚWIEKATOWOK2020K 6200:00:2501:59:5003:48:26.2503:48:51.85+01:35:068:277.1
346JAKUBOWSKA Natalia 3958WARSZAWAK3036K 6300:01:0002:04:3503:48:36.6003:49:36.90+01:35:178:287.1
347KUBICKI Mikołaj 3970WARSZAWAM30148M 28400:00:4001:57:2903:48:51.2503:49:31.80+01:35:318:287.1
348KANIA Przemysław 3843WARSZAWAM30149M 28500:00:4001:57:2703:48:51.6503:49:32.00+01:35:328:287.1
349MAŁKOWSKI Witold 3316PABIANICEM30150M 28600:00:1401:57:5603:48:52.7503:49:06.85+01:35:338:287.1
350WOCH Ewelina 3541LUBLINK2021K 6400:00:3002:17:0903:48:54.7503:49:25.20+01:35:358:287.1
351PRUSACZYK Michał 3884POWERADE TEAMPIASECZNOM2055M 28700:00:1902:02:2003:48:59.7503:49:19.55+01:35:408:287.1
352PETRUSEWICZ Paweł 3959BIEGAM Z ABSLUBLINM4071M 28800:00:2002:00:5803:49:02.8003:49:22.90+01:35:438:287.1
353SERWIŃSKI Włodzimierz 3584MYŚLI W BIEGUKIELNOM4072M 28900:01:0702:01:3103:49:05.4003:50:12.40+01:35:468:297.1
354ULICZNY Paweł 3895REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM4073M 29000:00:3802:02:3103:49:10.7003:49:49.45+01:35:518:297.1
355IWANIEC Marcin 3784PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM2056M 29100:00:2401:58:1503:49:12.2503:49:36.85+01:35:528:297.1
356ODOLIŃSKI Jacek 4033BRZOZOWSKI TEAMOSTRÓDAM4074M 29200:00:5802:15:1703:49:17.2503:50:15.45+01:35:578:297.1
357KRUPCZYŃSKI Mariusz 3188KRUPOLS TEAMRASZYNM5012M 29300:00:5502:03:4003:49:19.4503:50:14.50+01:36:008:297.1
358ADAMCZAK Grzegorz 3359KATOWICEM30151M 29400:00:5702:08:1403:49:21.8503:50:19.45+01:36:028:297.1
359BOROWSKI Robert 3479TEAM KOPEĆNIDZICAM30152M 29500:00:2302:01:1503:49:28.2503:49:51.75+01:36:088:297.1
360KAWAŁKO Patrycja 3457TEAM KOPEĆNIDZICAK407K 6500:00:2202:01:1603:49:28.7003:49:51.45+01:36:098:297.1
361GŁĘBOCKA Marta 4018E-PRZEMEK.PLBRWINÓWK408K 6600:01:1702:01:1503:49:34.7003:50:52.45+01:36:158:307.1
362DUCH Emil 3613Mężczyźni1M 29600:01:0702:12:2503:49:37.8003:50:45.10+01:36:188:307.1
363KRUPCZYŃSKI Szymon 4058KRUPOLS TEAMRASZYNM2057M 29700:01:0602:02:1003:49:41.1503:50:48.05+01:36:218:307.1
364MORAWSKI Artur 3033BIEGNĘKIELCEM30153M 29800:00:3001:59:4303:49:53.5503:50:24.00+01:36:348:307
365RESIAK Maciej 3728DAWIDYM30154M 29900:00:1902:02:3503:49:55.4003:50:15.20+01:36:368:307
366KAMIŃSKI Mateusz 3897TUP TEAMSTROMIECM2058M 30000:00:3702:05:1203:49:56.2503:50:34.20+01:36:368:317
367STARCZYNOWSKI Dariusz 3954WARSZAWAM4075M 30100:00:3101:58:1203:50:08.9003:50:40.10+01:36:498:317
368KADŁUBICKA Dorota 3339NOWY SĄCZK3037K 6700:00:5802:08:2603:50:09.2003:51:07.40+01:36:498:317
369KACZMARCZYK Urszula 3632PRO RUN WROCŁAWWROCŁAWK3038K 6800:00:2302:01:4503:50:09.4503:50:33.30+01:36:508:317
370SZYMAŃSKA Edyta 319912TRI.PL DRUŻYNA WILKAOLSZTYNK2022K 6900:00:2402:01:1903:50:23.7003:50:48.50+01:37:048:327
371MARUSIAK Piotr 3344JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWAJAROSŁAWM30155M 30200:00:1801:59:1403:50:34.9003:50:53.30+01:37:158:327
372URBAŃSKA Agnieszka 3671LUBAWA KOCHA BIEGAĆLUBAWAK2023K 7000:00:1901:54:2103:50:36.0503:50:55.90+01:37:168:327
373PROKOP Jacek 3253BIEGAM U KOLESIOSTASZEWOM4076M 30300:00:1901:54:5503:50:36.1503:50:56.00+01:37:168:327
374DEC Piotr 3523OLESZYCENOWA IWICZNAM4077M 30400:00:4702:05:2603:50:43.7003:51:31.60+01:37:248:327
375SADY Sebastian 3047OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM30156M 30500:00:1001:58:4003:50:48.2003:50:58.20+01:37:288:327
376GAJDA Piotr 3586ORANGE POLSKAZGIERZM5013M 30600:00:4002:01:2003:50:50.1003:51:30.90+01:37:308:327
377ŻYWICKI Maciej 3481RUDKAM30157M 30700:00:3502:02:0103:50:57.5503:51:32.70+01:37:388:337
378OBŁĄK Agnieszka 3735BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆKIELCEK3039K 7100:00:2001:58:0903:51:09.7503:51:30.45+01:37:508:337
379ROWIŃSKI Tomasz 3502M4078M 30800:00:3902:09:2203:51:11.4003:51:50.85+01:37:528:337
380WÓJCIK Renata 3879LUBLINK3040K 7200:01:1202:07:4803:51:22.0503:52:34.20+01:38:028:347
381RESZYTYŁO Grzegorz 3857ŁAŃCUTM4079M 30900:00:1801:57:1403:51:34.4003:51:53.00+01:38:158:347
382CIUBA Patrycja 3458NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAK2024K 7300:01:1002:09:0903:51:35.8503:52:46.05+01:38:168:347
383ŻURAWSKI Patryk 3789WARSZAWAM2059M 31000:00:1102:06:2803:51:40.4003:51:52.30+01:38:218:347
384MATICH Karolina 3245WARSZAWAK3041K 7400:00:3002:06:1703:51:46.6503:52:17.15+01:38:278:357
385KULIS Aleksandra 3394WARSZAWAK3042K 7500:00:3102:03:3303:52:06.6503:52:38.25+01:38:478:357
386KOT Klaudia 3661NIGHT RUNNERSKRAKÓWK2025K 7600:01:0701:58:2303:52:14.2003:53:21.40+01:38:548:367
387BARCZEWSKA Agnieszka 3919WARSZAWAK2026K 7700:00:2002:04:0503:52:19.5503:52:40.40+01:39:008:367
388JENDRYSIK Kinga 3988NIGHT RUNNERS GLIWICETOSZEKK3043K 7800:01:0802:07:2003:52:30.8003:53:39.20+01:39:118:367
389RYBCZYŃSKI Przemysław 3775NIGHT RUNNERS KRAKÓWKRAKÓWM5014M 31100:00:5003:52:31.0003:53:21.00+01:39:118:367
390RYSZ Tomasz 3437SANOKM30158M 31200:01:3402:00:3803:52:36.3003:54:11.20+01:39:178:367
391SARZAŁA Artur 3197TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM30159M 31300:00:3701:58:3203:52:53.0503:53:30.70+01:39:338:377
392DURKIEWICZ Tomasz 3071DOM KULTURY JOGISTĘSZEWM4080M 31400:01:1202:03:5403:53:05.5003:54:17.55+01:39:468:377
393NAWROT Bartłomiej 3888LESKOM30160M 31500:00:4702:05:0003:53:07.2003:53:54.30+01:39:478:386.9
394GAŁKA Marcin 3406JASIEŃM30161M 31600:00:2202:09:5003:53:36.3003:53:58.90+01:40:178:396.9
395KRET Michał 3864WARSZAWAM4081M 31700:01:1002:08:5003:53:42.1503:54:52.35+01:40:228:396.9
396PASECKA Sylwia 3920GLIWICEK409K 7900:01:0902:01:2803:53:48.6503:54:58.55+01:40:298:396.9
397STOLARCZYK Robert 3089NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM30162M 31800:01:1002:08:1403:53:49.0003:54:59.45+01:40:298:396.9
398ROGULSKA - SŁOMIŃSKA Agnieszka 3945AGIZ/ PSZCZ?ŁKOWSKI TEAMOLSZTYNK3044K 8000:00:0902:02:0003:53:55.0503:54:05.00+01:40:358:396.9
399KRASOWSKI Jakub 3065ATAK KRETAWARSZAWAM30163M 31900:00:2301:59:3703:53:56.9503:54:20.60+01:40:378:396.9
400KUROWSKI Michał 3225NIGHT RUNNERS GLIWICERUDA ŚLĄSKAM2060M 32000:01:1402:06:5003:54:00.2003:55:14.75+01:40:408:406.9
401GRĘZIAK Magdalena 3799BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYSIEDLCEK2027K 8100:01:1102:05:5803:54:09.8003:55:20.80+01:40:508:406.9
402HANDERMANDER Agnieszka 3573USTRZYKI DOLNEK3045K 8200:00:5202:07:0503:54:13.2503:55:05.40+01:40:538:406.9
403NYCZ Sławomir 3569STRZYŻÓWM2061M 32100:00:3302:01:2803:54:29.4003:55:02.40+01:41:108:416.9
404PIETRZAK Maciej 3052WARSZAWAM4082M 32200:00:4202:07:5403:54:31.4003:55:13.95+01:41:128:416.9
405LIPIŃSKI Hubert 3780WARSZAWAM30164M 32300:00:2101:50:5303:54:36.7003:54:58.60+01:41:178:416.9
406SIWIŃSKI Jerzy 313412TRI.PL DRUŻYNA WILKAOLSZTYNM5015M 32400:00:2602:04:4503:54:41.1003:55:07.40+01:41:218:416.9
407ZARĘBA Beata 3760ORANGE POLSKABIAŁA RAWSKAK3046K 8300:00:1802:01:2203:54:46.1503:55:04.50+01:41:268:416.9
408WRÓBEL Radosław 3721WARSZAWAM30165M 32500:00:4402:04:2403:55:03.8003:55:48.50+01:41:448:426.9
409BUNK Daria 3713GRUDZIĄDZK3047K 8400:00:2602:04:1103:55:09.9003:55:35.95+01:41:508:426.9
410KASZYCKA Dorota 4004WKURW_TEAMDUBIECKOK2028K 8500:01:0002:05:4403:55:19.6003:56:20.55+01:42:008:426.9
411BARTŁOMIEJSKA Urszula 3918WARSZAWAK3048K 8600:00:3602:04:3503:55:20.0003:55:56.60+01:42:008:426.9
412DOMAGAŁA Joanna 3867KB SOBÓTKASOBÓTKAK3049K 8700:01:2202:14:3503:55:50.5003:57:13.35+01:42:318:446.9
413KRÓLICKI Konrad 3371AXA RUNNING TEAMWARSZAWAM30166M 32600:02:5202:12:0703:56:22.4503:59:14.80+01:43:038:456.9
414FABISIAK Ewa 3131ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKK4010K 8800:00:3502:06:2603:56:30.6003:57:05.75+01:43:118:456.8
415GRUMBIANIN Paulina 3948PRUSZKÓWK4011K 8900:00:3202:09:1503:56:40.2503:57:12.95+01:43:208:456.8
416ZARUDZKI Łukasz 3104NOTHING TO FEARGLIWICEM4083M 32700:00:5802:08:4403:56:40.5503:57:39.30+01:43:218:456.8
417KWIECIŃSKA Izabela 3928PIOTRKÓW TRYBUNALSKIK2029K 9000:00:5002:04:0203:56:44.7003:57:34.90+01:43:258:466.8
418HARNIK Michal 3531HARNIK RUNNERTARNOBRZEGM30167M 32800:00:2802:02:2103:56:44.9003:57:13.35+01:43:258:466.8
419ŚLUSARCZYK-BARAN Magdalena 3937KRAKÓWK3050K 9100:00:2802:00:5303:57:08.6503:57:36.95+01:43:498:466.8
420KIELAR Marcin 3654IDEO.PLSANOKM2062M 32900:00:2201:58:1303:57:12.7503:57:35.50+01:43:538:476.8
421TRENTOWSKI Wojciech 3203KB DLUGOSIODLOOSTROW MAZOWIECKAM4084M 33000:00:2501:56:0203:57:18.1503:57:43.75+01:43:588:476.8
422PISARCZYK Grzegorz 3676NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM30168M 33100:01:1102:05:0503:57:21.0503:58:32.10+01:44:018:476.8
423PAJĄCZEK Dominika 3853TYCHYK3051K 9200:00:3002:11:0703:57:21.4003:57:52.30+01:44:028:476.8
424ZDUNEK Maciej 3951CALYPSO PIŁAPIŁAM2063M 33200:01:1602:07:1903:57:26.9003:58:43.80+01:44:078:476.8
425MILCZAREK Jacek 3341PEŁZACZ NIZINNYSKIERNIEWICEM30169M 33300:00:1502:00:4703:57:40.5003:57:56.40+01:44:218:486.8
426DOBRZENIECKI Adrian 3756GDYNIAM2064M 33400:00:2801:55:1303:57:45.5003:58:14.05+01:44:268:486.8
427PALEWICZ Renata 3451WARSZAWAK3052K 9300:00:3502:06:4903:58:32.8503:59:07.90+01:45:138:506.8
428JACH-BALICKA Aleksandra 4027WIELICZKAK3053K 9400:00:3102:11:2403:58:35.4003:59:06.75+01:45:168:506.8
429GĄTARCZYK Mariusz 3717DZIKIE GRUBASY SZATANASIEDLCEM30170M 33500:01:3702:14:3403:58:36.3504:00:14.20+01:45:178:506.8
430KRZEMIŃSKI Leszek 3633WARSZAWAM30171M 33600:00:3202:00:3303:58:38.3003:59:10.60+01:45:198:506.8
431SOŁKIEWICZ Robert 4016BIEGNĘKIELCEM4085M 33700:00:3002:02:2103:58:39.0503:59:09.80+01:45:198:506.8
432PIKIEWICZ Bartłomiej 3508PZSFKATOWICEM30172M 33800:01:3902:10:1203:58:39.3004:00:18.40+01:45:208:506.8
433AURZECKI Michał 3173ZAMOSCM30173M 33900:01:3302:02:1903:58:40.6004:00:14.45+01:45:218:506.8
434MROZOWSKA Magdalena 3247MARZĘ O RZEŹNIKUWARSZAWAK4012K 9500:00:4602:08:0303:58:44.5503:59:31.20+01:45:258:506.8
435HOLEWA Rafał 3286CABALLO BLANCO TEAMKATOWICEM4086M 34000:00:3902:02:5903:59:06.5003:59:45.85+01:45:478:516.8
436KUJAWSKA Małgorzata 3787WARSZAWAK3054K 9600:00:4702:11:1303:59:07.1003:59:54.90+01:45:478:516.8
437KOBIERSKI Szymon 3751SOSNOWIECM4087M 34100:00:4502:05:4403:59:09.2503:59:55.05+01:45:498:516.8
438KOSEDOWSKI Krzysztof 3935WARSZAWAM5016M 34200:00:0001:47:1603:59:17.0503:59:17.05+01:45:578:516.8
439RYZIŃSKI Ryszard 3934WARSZAWAM4088M 34300:00:0001:48:4503:59:17.0503:59:17.05+01:45:578:516.8
440SZLOSER Anna 3680MAMY RUSZAMYWARSZAWAK3055K 9700:01:2902:13:4103:59:18.3504:00:48.25+01:45:598:516.8
441PASTERZ Piotr 3026RZESZÓWM30174M 34400:00:2402:01:2003:59:24.8003:59:49.30+01:46:058:526.8
442BAKA Mateusz 3128GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM2065M 34500:00:4702:08:5903:59:27.5504:00:14.55+01:46:088:526.8
443DULIK Arkadiusz 3727STRZYŻEWICEM30175M 34600:01:4002:19:3403:59:33.5504:01:14.20+01:46:148:526.8
444STRZELECKI Jakub 3462RYSIOTEAMŁÓDŹM5017M 34700:00:2102:08:4803:59:37.1503:59:58.65+01:46:178:526.8
445KWIECIEŃ Kamila 3478AMBITNE TYGRYSICEŁÓDŹK4013K 9800:00:2002:08:4703:59:37.3503:59:58.30+01:46:188:526.8
446BAKA` Marcin 3096GTS TRADYCJAGRODZISK MAZOWIECKIM4089M 34800:00:4702:08:5903:59:40.7004:00:27.70+01:46:218:526.8
447SENCZENKO Waldemar 3142NOTHING TO FEARBYTOMM30176M 34900:00:5802:08:4103:59:43.0004:00:41.30+01:46:238:526.8
448PARTYKA Maja 30164 RUN TEAM PIŁAPIŁAK3056K 9900:00:1102:06:2803:59:46.5503:59:58.15+01:46:278:526.8
449STRZĘPEK Bartosz 3603WIŚNIOWAM2066M 35000:00:0003:59:47.0003:59:47.00+01:46:278:526.8
450ODOLIŃSKA Agnieszka 3050BRZOZOWSKI TEAMOSTRÓDAK4014K 10000:00:5802:16:1903:59:49.2004:00:48.15+01:46:298:526.8
451WITKOWSKI Krzysztof 3617TARNOBRZEGM4090M 35100:00:2802:13:4803:59:49.3504:00:18.00+01:46:308:526.8
452ZIEMLEWSKA Ewa 3667LUBLINK3057K 10100:01:1502:06:5103:59:50.5504:01:05.85+01:46:318:526.8
453BRUDNICKA Kamila 3596SOSNOWIECK2030K 10200:00:3202:09:2503:59:51.2004:00:23.25+01:46:318:536.8
454RÓŻOWICZ Maciej 3917SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM30177M 35200:00:5302:16:2603:59:54.2004:00:47.50+01:46:348:536.8
455JAWORSKI Łukasz 3750WARSZAWAM30178M 35300:00:1902:04:2103:59:58.7004:00:18.25+01:46:398:536.8
456DYKTYŃSKA Agnieszka 4046GLIWICEK3058K 10300:00:4002:10:5404:00:02.9004:00:42.95+01:46:438:536.7
457KACZOREK Beata 3332JÓZEFÓWK4015K 10400:00:1402:03:5604:00:06.9504:00:21.30+01:46:478:536.7
458LEŚNIAK Marcin 3088ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKM30179M 35400:00:3401:50:2004:00:14.5004:00:49.20+01:46:558:536.7
459CHARKOT Sławomir 3976BIEGUSIEM.PLKRASNYSTAWM4091M 35500:00:2602:11:0704:00:22.5504:00:49.50+01:47:038:546.7
460SOSZYŃSKI Wojtek 3195PZU SPORT TEAM/PRALINY Z PONURZYCYCELESTYNÓWM4092M 35600:00:3702:06:3504:00:30.7004:01:08.05+01:47:118:546.7
461TYMOSIEWICZ Piotr 3797YULO RUN TEAM SIEDLCEPARCZEWM30180M 35700:00:3602:00:3804:00:39.5504:01:16.00+01:47:208:546.7
462BIELSKI Bartłomiej 3313WW TEAMLUBLINM30181M 35800:00:2402:03:5404:00:44.1504:01:08.35+01:47:248:546.7
463AUGUSTYNIAK Marek 3816ZAWIERCIEM5018M 35900:00:2002:08:4204:00:50.3504:01:10.50+01:47:318:556.7
464PALUCH Andrzej 3149ZABIEGANI MIELECMIELECM4093M 36000:00:1201:54:5504:00:59.3004:01:11.40+01:47:408:556.7
465FUKS Wiktoria 3749SANOKK2031K 10500:01:0702:12:2904:01:07.8004:02:15.60+01:47:488:556.7
466SIUDA Krzysztof 3871WROCLAWM2067M 36100:00:2902:06:1804:01:07.9004:01:37.80+01:47:488:556.7
467POTYKANOWICZ Aleksandra 3996SMASHING PĄPKINSZIELONKAK3059K 10600:00:2902:15:5204:01:14.7004:01:44.40+01:47:558:566.7
468NOWOTARSKA Anita 3498USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEK4016K 10700:00:5202:08:5404:01:27.0004:02:19.00+01:48:078:566.7
469KALINOWSKA Dorota 3638WARSZAWAK3060K 10800:01:3902:10:1304:01:41.7004:03:21.50+01:48:228:576.7
470ROSA Bartosz 4006WKURW_TEAMTORUŃM30182M 36200:01:0202:04:3904:01:55.1504:02:57.60+01:48:358:576.7
471JODEŁKA Andrzej 3086KRZYWDAM30183M 36300:00:3401:57:0904:01:57.2004:02:31.50+01:48:378:576.7
472PODLASIŃSKA Paulina 3346KOBYŁKAK3061K 10900:00:2202:06:1604:01:57.6504:02:20.10+01:48:388:576.7
473KUZIOR Tomasz 3883MYSZKÓWJAWORZNIKM4094M 36400:00:1101:52:3604:02:04.8504:02:16.35+01:48:458:576.7
474WASĄŻNIK Marcin 3412HALINÓWM30184M 36500:01:3502:14:3604:02:06.0004:03:41.05+01:48:468:586.7
475BRYŁKA Sebastian 3522SIEDLCEM30185M 36600:00:3702:08:0004:02:07.5504:02:44.65+01:48:488:586.7
476CAŁKA Agnieszka 3793RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINK3062K 11000:00:3702:12:4404:02:07.8504:02:45.80+01:48:488:586.7
477CAŁKA Grzegorz 3794RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM4095M 36700:00:3802:12:4404:02:08.4504:02:46.65+01:48:498:586.7
478BAI Jozsef 4000RK ATHLETICSKONSTANCIN-JEZIORNAM4096M 36800:00:2002:04:1804:02:18.0504:02:38.85+01:48:588:586.7
479KOŁODZIEJCZYK Maciej 3384FIZJO-SPORT ŁĘCZNAŁĘCZNAM30186M 36900:00:2301:56:0604:02:23.2504:02:46.65+01:49:038:586.7
480HOŁYSZ Daniel 3141JAWORZNOM4097M 37000:00:3702:15:1604:02:27.1004:03:04.95+01:49:078:586.7
481JAZ Małgorzata 3048KM TEAMMIESZKOWICEK4017K 11100:00:2702:10:0704:02:37.1504:03:04.70+01:49:178:596.7
482TROCIŃSKI Marcin 3564KB DŁUGOSIODŁODŁUGOSIODŁOM30187M 37100:01:1002:09:3504:02:41.3004:03:51.70+01:49:228:596.7
483GARGAS-MARUT Małgorzata 3288PZU SPORT TEAMJÓZEFOSŁAWK4018K 11200:00:4702:17:3004:02:42.9004:03:30.80+01:49:238:596.7
484MURAS Michał 3029BYDGOSZCZM4098M 37200:00:1502:00:4604:02:45.5004:03:01.20+01:49:268:596.7
485JAGIELSKA Magdalena 3551NBG KŁOBUCKKŁOBUCKK3063K 11300:00:3602:06:2304:02:50.5004:03:27.25+01:49:318:596.7
486ZALEŚKIEWICZ Krzysztof 3068TORUŃSKIE WIEPRZETORUŃM4099M 37300:00:3802:13:0604:02:54.6504:03:33.15+01:49:358:596.7
487DOMARADZKA Violetta 3831K3064K 11400:00:2902:00:3204:02:58.6504:03:28.45+01:49:398:596.7
488ARTOWICZ Jacek 3159TORUŃSKIE WIEPRZETORUNM30188M 37400:00:3802:13:0504:03:01.7504:03:40.25+01:49:429:006.7
489CHOJNOWSKI Łukasz 3023CIECHANÓWM2068M 37500:00:1301:47:5804:03:18.7004:03:31.80+01:49:599:006.7
490SZYMOT Adrian 3900OBORNIKIM2069M 37600:00:5602:04:1404:03:30.0004:04:26.45+01:50:109:016.7
491BANASZEK Dominika 3924BIEGUSIEM.PLWARSZAWAK3065K 11500:01:2402:13:0404:03:37.9004:05:02.05+01:50:189:016.6
492GOGÓŁ-IŻOWSKA Edyta 3381WARSZAWAK2032K 11600:00:1802:08:2604:03:49.8004:04:08.50+01:50:309:016.6
493BEZKOROWAJNY Mateusz 3415BRZESKOM2070M 37700:01:1602:08:3404:04:02.8004:05:19.25+01:50:439:026.6
494CYBULA Dominik 3922RADZYŃ PODLASKIM2071M 37800:00:4302:12:1604:04:10.7504:04:54.70+01:50:519:026.6
495KONIK Sylwia 3591KONIK TEAMGLIWICEK4019K 11700:00:5702:14:1404:04:17.3004:05:15.20+01:50:589:026.6
496KACZMARSKI Wojciech 3355WARSZAWAM5019M 37900:00:3102:14:3604:04:26.9004:04:58.15+01:51:079:036.6
497MOSOŃ Sławek 3527WARSZAWAM30189M 38000:01:0502:13:2104:04:33.5004:05:38.85+01:51:149:036.6
498WÓJCICKI Bartosz 3265WARSZAWAM30190M 38100:01:2302:10:0604:04:35.9504:05:59.35+01:51:169:036.6
499ANIOŁ Mateusz 3915TERNOL TEAMRADLINM30191M 38200:00:5602:12:5304:04:59.6504:05:55.75+01:51:409:046.6
500PYZEL Agnieszka 3923K4020K 11800:01:3602:14:2904:05:13.1004:06:49.30+01:51:539:046.6
501JANICZEK Maciej 3682GLIWICEM30192M 38300:01:0102:14:1104:05:30.1504:06:32.05+01:52:109:056.6
502JANICZEK Martyna 3685KRAKÓWK3066K 11900:01:0202:14:1004:05:32.6504:06:34.95+01:52:139:056.6
503BOGUTA Cezary 3963BIEGAM Z ABSLUBLINM30193M 38400:00:1801:57:5104:06:02.0504:06:21.00+01:52:429:066.6
504KRASOWSKI Marek 3808PRZEMYŚLM30194M 38500:01:3402:09:3404:06:12.1504:07:46.45+01:52:529:076.6
505DROZD Sławomir 3655JAK NIE MY TO KTO? ROPCZYCEBOREK WIELKIM30195M 38600:00:5102:07:0504:06:23.6004:07:14.90+01:53:049:076.6
506GÓRA Marek 3663JAK NIE MY TO KTO?ROPCZYCEM40100M 38700:00:5102:07:0504:06:23.7004:07:14.70+01:53:049:076.6
507ZYMRÓZ Tomek 3737JAK NIE MY TO KTO?ROPCZYCEM2072M 38800:00:5002:07:0504:06:24.1504:07:14.85+01:53:049:076.6
508KIELEK Jakub 3122KOŁOBRZEGM2073M 38900:00:4902:18:1004:06:25.7504:07:15.15+01:53:069:076.6
509ZAWADA Mateusz 3081ROZBIEGANY SULEJÓWEKWARSZAWAM2074M 39000:00:3401:58:3204:06:29.2504:07:04.05+01:53:099:076.6
510SZYSZ Łukasz 3669METRO WARSZAWSKIEWARSZAWAM30196M 39100:00:3802:10:1204:06:30.9504:07:09.55+01:53:119:076.6
511GULBINOWICZ Ewelina 3604WARSZAWAK3067K 12000:01:1902:13:5204:06:39.7004:07:59.60+01:53:209:086.6
512SKARUZ Anna 3031WARSZAWAK3068K 12100:01:1702:14:4204:06:47.1504:08:04.15+01:53:279:086.6
513MAJ Anna 3251KIELCEK4021K 12200:00:2902:13:0604:07:06.4004:07:36.30+01:53:479:096.6
514TARASIEWICZ Ryszard 3543BRANIEWOM602M 39200:00:5502:14:3504:07:06.5004:08:01.95+01:53:479:096.6
515PARYS Michał 3183WOŁOMINM30197M 39300:00:3302:07:4604:07:09.3504:07:43.10+01:53:509:096.6
516RACZKOWSKI Jacek 3382KIELCEM5020M 39400:00:2902:17:1404:07:09.4004:07:39.30+01:53:509:096.6
517RACZKOWSKA Beata 3375KIELCEKIELCEK4022K 12300:00:2902:17:1304:07:10.0004:07:39.00+01:53:509:096.6
518CHABROWSKA Anita 3684MUVMENT MARKETINGZIELONKI PARCELAK3069K 12400:01:3302:16:4604:07:16.6004:08:50.05+01:53:579:096.6
519KONOPKA Anna 3322GDAŃSKK3070K 12500:00:2502:14:3604:07:32.7504:07:58.00+01:54:139:106.5
520SYGIET Andrzej 3505GLIWICEM40101M 39500:00:1702:08:0504:07:37.4004:07:54.90+01:54:189:106.5
521SOKOŁOWSKI Krzysztof 3688WARSZAWAM30198M 39600:00:0702:04:1504:07:40.9504:07:48.40+01:54:219:106.5
522LEWANDOWSKI Stefan 3817WARSZAWAM30199M 39700:00:2802:08:5404:07:50.0504:08:18.60+01:54:309:106.5
523LEPCZAK Michał 3392NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM40102M 39800:01:1002:12:5004:08:13.9004:09:24.45+01:54:549:116.5
524WITKOWSKA Anna 3407SKĘPEK3071K 12600:00:5102:12:4504:08:28.5504:09:20.40+01:55:099:126.5
525KORDYS Krzysztof 3115ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWM30200M 39900:00:3102:12:5504:08:40.0504:09:11.70+01:55:209:126.5
526MILER Lidia 3135ZABIERZÓW BIEGAZABIERZÓWK3072K 12700:00:1904:08:54.0004:09:13.00+01:55:349:136.5
527SALA Edyta 3979OLSZTYNK4023K 12800:00:2602:11:3304:08:55.2504:09:21.60+01:55:359:136.5
528RADECKA Alicja 3393TORUŃK3073K 12900:01:0102:14:4204:08:55.7504:09:56.85+01:55:369:136.5
529KACZMAREK Norbert 3035PRZEMYŚLM30201M 40000:00:2302:05:1204:09:02.5504:09:26.25+01:55:439:136.5
530BASIŃSKA Anna 3552NIGHT RUNNERSKRAKÓWK2033K 13000:01:0602:15:1104:09:11.9004:10:18.75+01:55:529:136.5
531NORKOWSKA Aleksandra 3106ORANGEWARSZAWAK3074K 13100:01:1102:15:2604:09:14.4004:10:26.25+01:55:559:136.5
532ELTANBOULI-JABŁOŃSKA Iwona 3004NATIONAL GEOGRAPHIC POLSKAWARSZAWAK4024K 13200:00:5502:15:2104:09:15.0004:10:10.35+01:55:559:136.5
533PREJS Beata Marta 3544NIGHT RUNNERSSIEMIANOWICEK3075K 13300:01:0902:18:0104:09:15.9004:10:25.75+01:55:569:136.5
534TROJNAR Tomek 3833PRZEMYŚLM30202M 40100:01:3402:11:3304:09:16.9004:10:51.00+01:55:579:136.5
535KOWALCZUK Jakub 3425WARSZAWAM30203M 40200:01:0602:10:1004:09:18.7004:10:25.40+01:55:599:146.5
536WASILEWSKA Iwona 3840NA MAXA TEAMWARSZAWAK3076K 13400:00:5602:02:1904:09:23.2004:10:19.80+01:56:039:146.5
537GÓRSKA Justyna 3841NA MAXA TEAMWARSZAWAK3077K 13500:00:5602:02:1904:09:23.2504:10:19.80+01:56:039:146.5
538SIERAKOWSKI Igor 3066PIŁAM40103M 40300:01:1702:29:0004:09:24.5004:10:42.45+01:56:059:146.5
539ZARUDZKI Paweł 3127NOTHING TO FEARGLIWICEM30204M 40400:00:5902:08:4304:09:26.9504:10:25.95+01:56:079:146.5
540KOZŁOWSKI Bartłomiej 3616KKL/BBMKIELCEM40104M 40500:01:2102:07:2004:09:28.6504:10:50.00+01:56:099:146.5
541WĄSOWSKA Jagoda 4039K502K 13600:01:3602:21:4504:09:29.5504:11:05.70+01:56:109:146.5
542MAZIAKOWSKI Adam 3039OPOLEM2075M 40600:00:5401:58:0904:09:40.8504:10:35.40+01:56:219:146.5
543KLADZIŃSKA Anna 3619POZNAŃK2034K 13700:00:3602:12:1104:09:50.2504:10:26.40+01:56:309:156.5
544PUCHLIK Paweł 3869M30205M 40700:01:3402:23:2004:09:51.2504:11:25.45+01:56:319:156.5
545ARKUSZYŃSKA Beata 3335TIME4RUNNINGTOMASZÓW MAZOWIECKIK4025K 13800:00:4302:08:2604:10:05.2504:10:49.20+01:56:459:156.5
546SZCZEPKOWSKI Paweł 3209ARTEQUIPMENTWARSZAWAM603M 40800:01:1602:14:3504:10:05.6504:11:21.65+01:56:469:156.5
547SZADKOWSKI Paweł 3321NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM30206M 40900:01:1002:08:1604:10:06.6504:11:17.55+01:56:479:156.5
548PYTKA Konrad 3366NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM30207M 41000:01:1002:05:0604:10:09.3004:11:19.65+01:56:509:156.5
549KUBAŃSKI Rafał 3946INTERRISK TEAMKONSTANCIN JEZIORNAM40105M 41100:00:5802:11:2504:10:23.0504:11:21.90+01:57:039:166.5
550WRÓBLEWSKA Katarzyna 3467CHORZÓWK3078K 13900:00:5402:09:3004:10:33.1504:11:27.45+01:57:139:166.5
551KUCIŃSKA Magdalena 3694WARSZAWAK3079K 14000:00:2302:09:1704:10:40.1504:11:03.70+01:57:209:176.5
552MOŻDŻONEK Michał 3296WARSZAWAM30208M 41200:01:3002:29:5704:10:45.5004:12:15.60+01:57:269:176.5
553HYCZKO Paweł 3125CSWIICHWROCŁAWM2076M 41300:01:1202:17:4704:10:50.7504:12:02.80+01:57:319:176.5
554DOPIERAŁA Kinga 3113WARSZAWAK2035K 14100:01:1102:17:4804:10:51.3004:12:02.80+01:57:329:176.5
555ŻURAWSKI Arkadiusz 3461SOŃSKM40106M 41400:01:0302:05:5204:10:51.5504:11:55.45+01:57:329:176.5
556KOCÓJ Dominika 3163NIGHT RUNNER'S GLIWICEZABRZEK2036K 14200:01:1502:18:2304:10:57.6004:12:13.20+01:57:389:176.5
557GRYLEWICZ Tomasz 3686RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZM30209M 41500:00:1602:14:0604:11:11.2004:11:27.80+01:57:519:186.4
558FUNKA Andrzej 3235NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM5021M 41600:01:0102:19:1804:11:12.0004:12:13.50+01:57:529:186.4
559BARTECKI Tomasz 3323WROCŁAWM30210M 41700:01:1102:15:1304:11:21.7504:12:33.10+01:58:029:186.4
560SZPAIDEL Paweł 3534NIGHT RUNNERSSOSNOWIECM30211M 41800:01:2802:07:3504:11:23.6004:12:51.80+01:58:049:186.4
561WNUK Dominik 3627KOŁOBRZEGM2077M 41900:00:4902:18:1204:11:24.4004:12:13.65+01:58:059:186.4
562RAUER Maciej 3297REAL PASSION KRAKÓWKRAKÓWM2078M 42000:00:3202:11:2404:11:31.6004:12:03.80+01:58:129:186.4
563DĄBROWSKI Łukasz 3536WARSZAWAM30212M 42100:00:5802:13:2504:11:32.7504:12:31.50+01:58:139:196.4
564CZYŻEWSKI Krzysztof 3798SIEDLCEM40107M 42200:01:4002:14:2404:11:34.2004:13:14.65+01:58:149:196.4
565ODYA Marian 3109M40108M 42300:00:5802:08:4604:11:36.5004:12:35.10+01:58:179:196.4
566SZAFRUGA Piotr 3420GLIWICEM30213M 42400:00:4102:05:1504:11:38.1004:12:19.30+01:58:189:196.4
567DOBRZYŃSKA Daria 3849BBLRZESZÓWK3080K 14300:01:1902:18:0304:11:41.9504:13:00.95+01:58:229:196.4
568BAZYDŁO Dariusz 3117KNURÓWM40109M 42500:00:3402:14:4204:11:42.6004:12:16.80+01:58:239:196.4
569PLAZE Olga 3205NIGHT RUNNERSKRAKÓWK3081K 14400:01:0302:16:3104:11:43.6004:12:47.55+01:58:249:196.4
570TOMKIEWICZ Przemysław 3730WARSZAWAM40110M 42600:01:0402:20:0604:11:49.1004:12:53.70+01:58:299:196.4
571TKACZYK Przemysław 3463LUBLINM40111M 42700:00:4902:17:1204:12:03.4504:12:52.80+01:58:449:206.4
572TKACZYK Jolanta 3456LUBLINK4026K 14500:00:4802:17:2804:12:04.1004:12:52.85+01:58:449:206.4
573PLICHTA Karolina 4035WARSZAWAWARSZAWAK2037K 14600:00:4402:15:2804:12:08.0004:12:52.15+01:58:489:206.4
574ZIELIŃSKI Adam 4036WARSZAWAWARSZAWAM2079M 42800:00:4302:15:3104:12:08.9004:12:51.95+01:58:499:206.4
575SŁOMIŃSKI Piotr 3270AGIZ TEAMOLSZTYNM30214M 42900:00:4802:03:1204:12:12.5004:13:01.40+01:58:539:206.4
576LASOTA Edyta 3692RADOMK3082K 14700:00:2102:14:3004:12:39.5504:13:00.65+01:59:209:216.4
577BARTKOWIAK Anna 3495POZNAŃK2038K 14800:01:1402:19:1504:12:50.4004:14:05.10+01:59:319:216.4
578PARUZEL Ireneusz 3243MIKOŁÓWM40112M 43000:04:0402:16:5104:13:22.8504:17:27.40+02:00:039:236.4
579KASPRZAK Radek 3589BUFFWARSZAWAM30215M 43100:01:2102:20:2504:13:33.0504:14:54.25+02:00:139:236.4
580HORBACZ Hanna 3702POZNAŃK3083K 14900:01:1902:18:3604:13:33.5004:14:53.05+02:00:149:236.4
581PYŻYŃSKA-WÓJTOWICZ Marta 4031DRUŻYNA SZPIKU / KOBIETYBIEGAJA.PLPOZNAŃK3084K 15000:01:1902:18:3604:13:33.6504:14:53.35+02:00:149:236.4
582TRZCIŃSKI Sebastian 3192PEŁZACZ NIZINNYWARSZAWAM30216M 43200:00:1502:00:5604:13:50.1004:14:05.55+02:00:309:246.4
583ZDANOWICZ Michał 3155NOTHING TO FEARGLIWICEM30217M 43300:00:5802:11:0804:13:54.4004:14:52.85+02:00:359:246.4
584KOWALSKA Justyna 3863STOWARZYSZENIE MORSY OŚNO LUBUSKIEOŚNO LUBUSKIEK3085K 15100:01:1702:21:0004:13:59.7004:15:17.25+02:00:409:246.4
585BIL Janusz 3372NEAPCO PRASZKAPRASZKAM5022M 43400:00:3702:15:1604:14:00.3504:14:38.25+02:00:419:246.4
586LITWORA Sebastian 3742CROSS SPOTMYŚLENICEM30218M 43500:00:5302:16:0004:14:00.5504:14:53.70+02:00:419:246.4
587WOJTOWICZ Daniel 3267KRAKÓW/USTRZYKI DOLNEM40113M 43600:00:2202:02:4604:14:02.4004:14:24.85+02:00:439:246.4
588SAMBORSKA Anna 3250ULKS LIPINKILIPINKIK4027K 15200:01:3002:12:5704:14:03.1004:15:33.55+02:00:439:246.4
589KOZUBAŁA Piotr 3828ŻÓŁW ULTRAS TEAMWOŁOMINM30219M 43700:00:3302:08:1804:14:10.9504:14:44.70+02:00:519:246.4
590KASPRZYK-KUŹNIAK Michalina 3592KATOWICEK3086K 15300:00:5302:15:3304:14:11.2504:15:05.00+02:00:519:246.4
591LUDWIKOWSKI Adam 3668GDAŃSKM30220M 43800:00:5002:04:1804:14:35.8004:15:26.20+02:01:169:256.4
592JAŁOWIEC Agnieszka 4020OLKUSZK3087K 15400:00:3502:19:5104:14:44.7004:15:20.35+02:01:259:266.4
593DRWIĘGA Beata 3704SANOKK4028K 15500:01:4502:14:3804:15:09.5004:16:54.85+02:01:509:276.3
594BUJAKIEWICZ Marta 3547OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK3088K 15600:00:4902:17:4504:15:21.4004:16:11.10+02:02:029:276.3
595ADAMCZUK Jarosław 3980PGNIG SANOKZAGÓRZM40114M 43900:01:1502:19:1204:15:39.3004:16:55.00+02:02:209:286.3
596WNUCZYŃSKI Andrzej 3646ORANGE POLSKABYDGOSZCZM40115M 44000:00:3302:04:0004:15:41.0504:16:14.65+02:02:219:286.3
597DARMOCHWAŁ Jerzy 3517SAMOTNY WILK GANIA PO KASZUBACHCHOJNICEM604M 44100:00:2102:11:1704:15:54.9504:16:16.55+02:02:359:286.3
598BEZKOROWAJNY Joanna 3413SIEPRAWK2039K 15700:01:1602:16:2404:16:17.0004:17:33.40+02:02:579:296.3
599MICHALSKI Marek 3542OSTRÓW WIELKOPOLSKIM30221M 44200:01:3102:04:5604:16:29.4504:18:01.00+02:03:109:306.3
600KRUZEL Rafal 3795BIEGOWE MISIELEGNICAM40116M 44300:00:3702:18:2004:16:38.5004:17:16.35+02:03:199:306.3
601BOGACZEWICZ Dawid 3187KAMIONKAM2080M 44400:01:0502:18:1004:16:41.6504:17:47.00+02:03:229:306.3
602LACHOWICZ Julia 3005NATIONAL GEOGRAPHIC POLSKAWARSZAWAKobiety1K 15800:00:5502:13:5504:16:46.0004:17:41.40+02:03:269:306.3
603RACZYŃSKA Małgorzata 3885POWERADE TEAMMYSŁOWICEK4029K 15900:01:0302:16:0104:16:55.5504:17:58.60+02:03:369:306.3
604GOŁĘBIOWSKA Barbara 3598CHEŁM BIEGACHEŁMK4030K 16000:00:5202:15:1304:16:59.8504:17:51.95+02:03:409:316.3
605GOŁĘBIOWSKI Krzysztof 3601CHEŁM BIEGACHEŁMM40117M 44500:00:5102:15:1404:17:00.0504:17:51.70+02:03:409:316.3
606DUDEK Michał 3405RGR ŁÓDŹŁÓDŹM40118M 44600:00:4202:08:5504:17:01.5504:17:44.00+02:03:429:316.3
607PUCHALA Mariusz 3916TERNOL TEAMKIELCEM30222M 44700:00:5502:12:5404:17:01.6504:17:57.40+02:03:429:316.3
608POŚNIK Michał 3046CROSSFIT ELEKTROMOCWARSZAWAM30223M 44800:00:4902:13:2404:17:11.8004:18:01.50+02:03:529:316.3
609ŻBIKOWSKI Artur 3082TORUŃM40119M 44900:00:2102:09:3704:17:18.6004:17:40.20+02:03:599:316.3
610BICZKOWSKA Magdalena 3175RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK3089K 16100:00:2702:16:5004:17:33.0504:18:00.60+02:04:139:326.3
611POPŁAWSKA Katarzyna 3483PĘDZIWIATR HIPOLITÓWWARSZAWAK4031K 16200:01:0402:10:2704:17:33.5504:18:37.75+02:04:149:326.3
612POPŁAWSKI Arkadiusz 3347PĘDZIWIATR HIPOLITÓWWARSZAWAM40120M 45000:01:0302:11:3804:17:34.0004:18:37.90+02:04:149:326.3
613SPRAWKA Marcin 3184SKLEP BIEGACZA LUBLIN / WW TEAMLUBLINM30224M 45100:00:2702:13:0804:17:35.9504:18:03.50+02:04:169:326.3
614ŁUKASZEWSKA Anna 3992PRZECLAWK4032K 16300:01:2102:26:4804:17:53.2504:19:14.55+02:04:339:336.3
615GĄTKIEWICZ Paweł 3626KRAKÓWM30225M 45200:01:2202:20:1204:18:02.3504:19:24.85+02:04:439:336.3
616MIKUŁA Paweł 3556RISE&SHINEKATOWICEM30226M 45300:00:4102:08:1004:18:26.3504:19:08.10+02:05:079:346.3
617WINIARZ Witold 3105PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30227M 45400:00:2302:12:0104:18:38.2004:19:02.05+02:05:189:346.3
618BALICKI Marcin 4022WIELICZKAM30228M 45500:00:3102:11:3404:18:41.5004:19:13.20+02:05:229:346.3
619SMOŁA Angelina 3072CHRZANÓWK3090K 16400:00:1902:13:2704:18:47.6004:19:06.75+02:05:289:356.3
620MERCIK Marta 3252WARSZAWAK3091K 16500:00:2902:10:1404:18:48.4004:19:18.35+02:05:299:356.3
621KORBA Michał 3570WARSZAWAM40121M 45600:00:5402:11:4404:19:07.6004:20:01.95+02:05:489:356.3
622STAWIŃSKA Zuzanna 3161WARSZAWAK3092K 16600:01:0602:21:1804:19:16.9504:20:23.55+02:05:579:366.2
623STAWIŃSKI Piotr 3162WARSZAWAM30229M 45700:01:0502:22:1804:19:18.6004:20:24.50+02:05:599:366.2
624SZYL Marek 3814WARSZAWAM30230M 45800:00:4002:17:0104:19:18.9504:19:59.90+02:05:599:366.2
625MIKRUT Małgorzata 3450GRUDZIĄDZK4033K 16700:00:2602:17:5504:19:30.5004:19:56.50+02:06:119:366.2
626SIENIAWSKA Karolina 3645PURDAK3093K 16800:01:2902:22:1504:19:57.2504:21:27.15+02:06:379:376.2
627MIARA Maciej 3590TSHBYTOMM2081M 45900:01:4202:20:3004:20:19.1504:22:01.40+02:06:599:386.2
628POŁCZYŃSKA Zuzanna 3440TAKBIEGAMYPOZNAŃK2040K 16900:00:4402:13:1804:20:22.9004:21:07.50+02:07:039:386.2
629STANOSZEK Agnieszka 3886POWERADE TEAMMYSŁOWICEK4034K 17000:01:0202:15:2804:20:35.9004:21:38.65+02:07:169:396.2
630KOTWA Arkadiusz 3236EDINBURGHM30231M 46000:01:0502:14:2704:20:36.5504:21:42.20+02:07:179:396.2
631LUKOWIEC Dagmara 3237KRZYWDA TEAMEDINBURGHK3094K 17100:01:0502:14:2504:20:37.0004:21:42.30+02:07:179:396.2
632JATCZAK Michał 3608BĄBLE I ODCISKIWARSZAWAM30232M 46100:00:4402:06:3704:20:47.9004:21:32.20+02:07:289:396.2
633PAWŁOWICZ Dorota 3767KUŹNIA TRIATHLONUWARSZAWAK3095K 17200:01:3402:23:2004:20:50.9004:22:25.00+02:07:319:396.2
634SOŁTYSIK Anna 3643NIGHT RUNNERSNOWY SĄCZK2041K 17300:00:3202:10:1504:20:52.5504:21:25.45+02:07:339:396.2
635BĄK Maciej 3157ORANGE POLSKA / NIGHT RUNNERSWARSZAWAM40122M 46200:01:0302:15:3004:20:59.5004:22:03.05+02:07:409:406.2
636OKAPIEC Aleksandra 3708AXA RUNNING TEAMWARSZAWAK3096K 17400:01:1902:25:4904:21:07.2004:22:27.10+02:07:479:406.2
637MAREK Magdalena 3769KRAKÓWK4035K 17500:01:2202:23:5804:21:13.8504:22:35.85+02:07:549:406.2
638ROBAK Marlena 3433ALBATROSYWARSZAWAK2042K 17600:00:3302:18:4204:21:16.5504:21:50.00+02:07:579:406.2
639PŁOTEK Tomasz 3418DĄBROWA GÓRNICZAM30233M 46300:00:3802:20:0104:21:22.3504:22:00.75+02:08:039:406.2
640BODZIOCH Grzegorz 4014KOBYLANKAM40123M 46400:13:2602:16:0304:21:23.6004:34:49.60+02:08:049:406.2
641BIELECKI Karol 4007M30234M 46500:00:5502:12:5404:21:28.4004:22:24.10+02:08:099:416.2
642SIECZKOWSKI Artur 3169POLISHBHOYSKOSTRZYN NAD ODRĄM40124M 46600:00:2202:05:2104:21:28.9004:21:51.00+02:08:099:416.2
643GUCWA Jarosław 3842JAREK GUCWABOCHNIAM40125M 46700:00:4902:11:4104:21:30.5004:22:19.90+02:08:119:416.2
644ŚWISTAK Piotr 3285WARSZAWAM30235M 46800:00:4702:15:2804:21:38.5004:22:26.40+02:08:199:416.2
645KUŁAKOWSKI Piotr 3244CZŁAPACZEKONSTANCIN-JEZIORNAM5023M 46900:01:5002:28:0904:22:01.0004:23:51.20+02:08:419:426.2
646TRZCIŃSKA Jolanta 3914TUP TUŚOTWOCKK3097K 17700:00:4002:24:1804:22:27.3504:23:07.60+02:09:089:436.2
647PRZYBYSŁAWSKI Miłosz 3320SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM30236M 47000:01:0902:22:3804:22:27.9004:23:37.20+02:09:089:436.2
648KIEŁBOWICZ Aneta 3326SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK3098K 17800:01:0902:22:3804:22:28.2004:23:37.30+02:09:089:436.2
649ZABOROWSKA-SOŁTYS Małgorzata 4015GDAŃSKK4036K 17900:01:0102:18:4004:22:59.2004:24:01.15+02:09:399:446.2
650ZAJĄC Daria 3020RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK3099K 18000:00:2302:22:2604:22:59.3504:23:23.15+02:09:409:446.2
651JANUSZ Grzegorz 3363BIBA TEAMLUBLINM40126M 47100:01:0702:08:4804:23:04.7004:24:12.45+02:09:459:446.2
652JAWOROWICZ Dobrochna 3378KALIŃSKA TEAMKONSTANCIN-JEZIORNAK4037K 18100:01:3502:21:4704:23:11.2004:24:47.10+02:09:519:446.2
653SAMOJLUK ŚLUSARSKA Bożena 3714WARSZAWAK503K 18200:01:2302:17:0804:23:14.4504:24:37.95+02:09:559:446.2
654PRANDZIOCH Karolina 3908KRAKÓWK30100K 18300:01:0002:23:5104:23:14.7004:24:15.05+02:09:559:456.2
655ŻAK Bartosz 4043WKURW_TEAMRZESZÓWM2082M 47200:01:0202:23:5804:23:17.4504:24:19.95+02:09:589:456.2
656OLEWNIK Łukasz 3325PŁOCKM2083M 47300:00:1402:16:0904:23:20.9504:23:35.85+02:10:019:456.2
657ROGÓŻ Elżbieta 3449PRORUNNING.PLWARSZAWAK30101K 18400:01:1702:22:2704:23:24.6504:24:41.90+02:10:059:456.2
658KOWALSKI Przemysław 3305OLSZTYNM30237M 47400:00:2802:09:0304:23:32.0504:24:00.85+02:10:129:456.1
659WASILEWSKI Marcin 3087WW TEAMLUBLINM30238M 47500:00:2502:08:2404:23:32.8004:23:58.05+02:10:139:456.1
660BORC Marzanna 3754AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK4038K 18500:00:2002:12:5904:23:41.5504:24:01.90+02:10:229:456.1
661NAPIERAŁA Katarzyna 3150SUCHY LASK4039K 18600:00:1502:23:5504:23:43.3504:23:59.15+02:10:249:466.1
662KMIEC Cezary 3146NAPRZÓD MŁOCINYWARSZAWAM40127M 47600:01:1002:09:1204:23:45.9504:24:56.05+02:10:269:466.1
663JATA Marta 3746WW TEAMLUBLINK30102K 18700:00:2602:21:1504:23:47.9004:24:14.30+02:10:289:466.1
664ADAMCZYK Edyta 3500LIMANOWAK30103K 18800:00:4002:15:1404:24:03.1504:24:43.60+02:10:439:466.1
665ADAMCZYK Daniel 3514LIMANOWAM40128M 47700:00:4002:15:1504:24:04.2004:24:45.05+02:10:449:466.1
666STĘPKOWSKA Berta 3307LUBLINK30104K 18900:01:2602:27:2304:24:05.9004:25:31.95+02:10:469:466.1
667OGÓREK Monika 3234WARSZAWAK2043K 19000:01:1302:26:3804:24:08.4004:25:22.10+02:10:499:476.1
668NIERADKA Katarzyna 3858WROCŁAWK30105K 19100:01:3702:23:0704:24:09.4004:25:46.40+02:10:509:476.1
669KOSMALA Iwona 3298WARSZAWAK2044K 19200:01:1402:26:3704:24:17.5004:25:31.60+02:10:589:476.1
670SMOŁA Ilona 3206CHRZANÓWK30106K 19300:00:1902:18:1104:24:24.1504:24:43.55+02:11:049:476.1
671KONIECZNY Piotr 3232NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM30239M 47800:01:0102:29:4504:24:30.7504:25:32.50+02:11:119:476.1
672SOSZYŃSKA Małgorzata 3242CZŁAPACZEWARSZAWAK504K 19400:01:4402:28:1604:24:37.7004:26:21.70+02:11:189:486.1
673KUKAWSKA Joanna 3893RK ATHLETICSWARSZAWAK505K 19500:01:0502:24:5604:24:41.9004:25:47.85+02:11:229:486.1
674MISZEWSKI Jan 3213GTW GEDANIA GDAŃSKGDAŃSKM5024M 47900:01:2102:20:0404:24:42.6004:26:03.60+02:11:239:486.1
675MISZEWSKA-URBAŃSKA Emilia 3208SMARUJ NA TRENING TEAMGDAŃSKK30107K 19600:01:2002:21:1104:24:42.6004:26:03.50+02:11:239:486.1
676ZYCH Anna 3098LUBLINK4040K 19700:00:2602:21:1604:25:05.4504:25:31.65+02:11:469:496.1
677PIECYK Artur 3614BLUE DOGSWARSZAWAM40129M 48000:00:3102:17:2404:25:05.7504:25:37.40+02:11:469:496.1
678MAZUREK Katarzyna 3054SKLEP BIEGACZA LUBLIN / LSBLUBLINK4041K 19800:00:2502:21:1604:25:06.7504:25:31.80+02:11:479:496.1
679SKRZYNIARZ Jarek 4034WROCŁAWM5025M 48100:01:4002:25:4304:25:11.4504:26:51.60+02:11:529:496.1
680JURAŚ-KMIEĆ Marzena 3741LUBLINK4042K 19900:00:4902:16:3204:25:16.1504:26:06.00+02:11:569:496.1
681BOBROWICZ Małgorzata 3782ACCEWTUREŁÓDŹK30108K 20000:01:2702:16:3204:25:20.6004:26:48.10+02:12:019:496.1
682WOLAREK Marzena 4048K4043K 20100:00:1602:24:4704:25:48.0504:26:04.60+02:12:289:506.1
683JEGER Wojtek 3010SKLEPBIEGOWY.PL/JEGERMAJSTEROLSZTYNM40130M 48200:01:2002:23:2804:26:03.7004:27:24.10+02:12:449:516.1
684KOZŁOWSKA Joanna 315312TRI.PL DRUŻYNA WILKAOLSZTYNK30109K 20200:01:1902:23:3004:26:04.4004:27:24.10+02:12:459:516.1
685KRAUZA-DERKOWSKA Joanna 3385NOWOMIESZCZANIELUBIĄBIEGANIENOWE MIASTO LUBAWSKIEK4044K 20300:00:3702:14:4204:26:12.7504:26:50.60+02:12:539:516.1
686FIRAZA Łukasz 3073ŁÓDŹM30240M 48300:01:2802:14:4404:26:19.4004:27:47.80+02:13:009:516.1
687KAWCZYŃSKI Piotr 3025KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM30241M 48400:01:2902:14:4304:26:30.2004:27:59.30+02:13:109:526.1
688STANOSZEK Robert 3887POWERADE TEAMMYSŁOWICEM40131M 48500:01:0302:16:1804:26:48.9004:27:52.25+02:13:299:526.1
689ŻAKIEWICZ Magdalena 3482AUGUSTOWK2045K 20400:00:3502:15:4404:26:50.0504:27:25.40+02:13:309:526.1
690KIEŁTYKA Karolina 3672HUSARIA RACE TEAMMODLNICAK30110K 20500:00:3702:16:3404:27:00.4504:27:38.40+02:13:419:536.1
691HADUCH Tomasz 3625DIGITAL_WARSZAWAWARSZAWAM5026M 48600:01:2502:21:3204:27:08.5004:28:34.35+02:13:499:536.1
692KISIEL Mateusz 3012SMASHING PĄPKINSKOSZYCEM30242M 48700:00:1802:09:5704:27:24.6504:27:43.40+02:14:059:546.1
693BARTOSIEWICZ Daria 3336DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK2046K 20600:01:3702:28:3304:27:31.2004:29:08.50+02:14:119:546.1
694GAJEWSKA Katarzyna 3657ALBATROSYWARSZAWAK30111K 20700:01:1102:26:1504:27:31.5004:28:43.00+02:14:129:546.1
695NOWAK Katarzyna 3610DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAK2047K 20800:01:3702:28:3304:27:31.5004:29:08.60+02:14:129:546.1
696SUDOL Damian 3628ONEKOTANWARSZAWAM2084M 48800:01:0702:26:0604:27:33.9504:28:41.10+02:14:149:546.1
697GÓRSKA-KORBA Ewa 40594RUN TEAM PIŁAPIŁAK4045K 20900:01:0402:31:4704:27:37.9004:28:42.80+02:14:189:546.1
698PYTLARZ Waldemar 30174 RUN TEAM PIŁAPIŁAM5027M 48900:01:0402:31:4604:27:38.2004:28:42.60+02:14:189:546.1
699SZNABEL Alina 30194 RUN TEAM PIŁAPIŁAK601K 21000:01:0402:31:4604:27:38.5004:28:42.70+02:14:199:546.1
700MAZUR Katarzyna 3224NIGHT RUNNERSNIEPOLOMICEK30112K 21100:01:2902:23:2704:27:39.9504:29:09.20+02:14:209:546.1
701ŚPIEWAK Aleksander 3434WARSZAWAM30243M 49000:00:4202:17:0104:28:01.5004:28:44.05+02:14:429:556
702BIELICKA Daria 3477NIGHT RUNNERSKRAKÓWK2048K 21200:01:2802:23:2904:28:03.2504:29:32.10+02:14:439:556
703RORAT Artur 3404SKLEP BIEGACZA LUBLIN TEAMCHEŁMM2085M 49100:00:4002:17:2104:28:03.4504:28:43.60+02:14:449:556
704KAŁUŻNA Aneta 3362WARSZAWAK30113K 21300:00:3802:16:3804:28:24.5004:29:02.65+02:15:059:566
705PINTSCHER Paulina 3008RUNMAGEDDONRABKA ZDRÓJK30114K 21400:00:0902:25:3104:28:35.0504:28:44.90+02:15:159:566
706SALA Paweł 3007RUNMAGEDDONRABKA ZDRÓJM30244M 49200:00:1002:25:2404:28:35.4004:28:45.55+02:15:169:566
707GAJOS Anna 3606LUBLINK4046K 21500:00:2902:24:2704:28:39.2504:29:08.40+02:15:199:576
708KOWALEWSKA Katarzyna 3600LUBLINK30115K 21600:00:2902:24:2704:28:39.7004:29:08.70+02:15:209:576
709SALONI-SADOWSKA Maria 3553OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK4047K 21700:01:2502:25:4304:28:47.2504:30:13.05+02:15:279:576
710MICHALSKA Anna 3687WARSZAWAK506K 21800:01:2602:25:4504:28:50.3004:30:16.80+02:15:319:576
711KOLASA Andrzej 3447KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAM605M 49300:00:1302:11:3504:28:53.2504:29:06.55+02:15:339:576
712DZIUŁA Marcin 3126IMIŁŻAM30245M 49400:00:5202:24:4004:29:27.6004:30:19.60+02:16:089:586
713SZCZEPANIUK Dawid 3656RADZYŃ PODLASKIM2086M 49500:00:4402:12:1504:29:34.5504:30:18.65+02:16:159:596
714WALASZEK Paweł 3120AGB TORFYWOLA GRZYMKOWAM30246M 49600:01:2102:24:5604:29:40.2004:31:02.00+02:16:209:596
715BIAŁECKI Gabriel 3263WARSZAWAM30247M 49700:01:0302:29:0404:29:40.2004:30:43.40+02:16:209:596
716CZAWA Aneta 3859LESKOK4048K 21900:01:1502:26:2404:29:44.1004:30:59.50+02:16:249:596
717WOJCIECHOWSKI Rafał 3707PEŁZACZ NIZINNYWARSZAWAM40132M 49800:00:1702:04:5104:30:01.8004:30:18.85+02:16:4210:006
718KULIG Robert 3636NIGHT RUNNERSTYCHYM30248M 49900:01:0102:16:2004:30:04.5004:31:06.30+02:16:4510:006
719NARLOCH Piotr 3000INTERRISKM40133M 50000:01:3002:14:0104:30:11.9004:31:42.85+02:16:5210:006
720SUCHOWIECKA Anna 3308OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWEOLSZTYNK30116K 22000:00:2302:18:1004:30:13.4504:30:37.00+02:16:5410:006
721GÓRSKI Robert 4003WARSZAWAM5028M 50100:01:2502:16:1104:30:23.2504:31:48.80+02:17:0310:006
722ARMATYS Grzegorz 3473ORANGE POLSKADĄBROWA GÓRNICZAM40134M 50200:01:1202:19:2104:30:23.8004:31:36.30+02:17:0410:006
723KALBARCZYK Beata 3124ORANGEOTWOCKK4049K 22100:01:1102:19:2204:30:24.4504:31:36.10+02:17:0510:006
724KRÓL Grażyna 3488PRZEMYŚLK4050K 22200:00:1702:17:5304:30:29.8004:30:47.30+02:17:1010:016
725FIDALI Beata 3986ŚRÓDZIEMIERZESZOTARYK30117K 22300:00:3402:19:4504:30:29.8504:31:04.65+02:17:1010:016
726HRYŃ Agata 3611NIGHT RUNNERSKRAKÓWK30118K 22400:01:0802:22:5904:30:33.7504:31:42.15+02:17:1410:016
727BŁACHOWICZ Rafał 3239ZABIEGANI MIELECMIELECM40135M 50300:01:2602:20:5204:30:42.7004:32:09.55+02:17:2310:016
728MAROSZYŃSKI Maciej 3076IMKRAKÓWM2087M 50400:00:5102:25:3104:30:56.2004:31:47.60+02:17:3610:026
729MAJCHROWICZ Patrycjusz 3683SM RYKIRYKIM40136M 50500:00:4302:18:2004:31:00.2004:31:43.20+02:17:4010:026
730BYKOWSKI Andrzej 3077PRZEMYŚLM40137M 50600:00:5302:15:2204:31:20.8504:32:14.10+02:18:0110:036
731WACOWSKI-JASTRZĘBSKI Adam 3361WARSZAWAM30249M 50700:00:3002:22:5904:31:39.8504:32:10.80+02:18:2010:036
732SACZUK Joanna 3218JÓZEFÓWK2049K 22500:01:3102:37:4904:31:44.8004:33:15.85+02:18:2510:036
733GAWRON Tomasz 4053ARPWAVEKONSTANCIN-JEZIORNAM5029M 50800:01:2702:10:5504:31:47.5504:33:14.95+02:18:2810:036
734DYCZKOWSKI Adam 3083WARSZAWAM2088M 50900:00:3202:14:1504:32:06.0504:32:38.45+02:18:4610:046
735KAŹMIERSKI Janusz 3612DA ŚIĘWARSZAWAM606M 51000:01:2602:24:4904:32:19.1504:33:45.25+02:18:5910:055.9
736JANIK Tomasz 3107ORANGE POLSKAHRUBIESZÓWM40138M 51100:00:4602:37:1604:32:28.5504:33:15.20+02:19:0910:055.9
737KORNICKA Dorota 3044ORANGE POLSKALUBLINK30119K 22600:00:4602:37:1404:32:29.0004:33:15.20+02:19:0910:055.9
738RYNKOWSKA Katarzyna 3506WARSZAWAK4051K 22700:00:4502:27:5904:32:31.4004:33:16.50+02:19:1210:055.9
739KUCHKO Irena 3809GŁOGÓW MŁP.K4052K 22800:00:3602:11:2904:32:33.4004:33:09.90+02:19:1410:055.9
740WĄSOWICZ Olgierd 3665ALBATROSYWARSZAWAM40139M 51200:01:1102:26:1604:32:38.6004:33:50.10+02:19:1910:055.9
741GAJEWSKI Piotr 3693LUBLINM30250M 51300:01:1902:21:2804:32:38.6504:33:57.90+02:19:1910:055.9
742KISIELEWSKI Konrad 3276CKKIELCEM30251M 51400:00:5902:08:2904:32:50.9504:33:50.80+02:19:3110:065.9
743WIECZOREK Aleksandra 3186MOKOBIEGACZEWARSZAWAK2050K 22900:01:2502:26:1604:32:58.0004:34:23.80+02:19:3810:065.9
744KWIATKOWSKI Michal 3931PRUSZKÓWM30252M 51500:00:5102:17:2704:33:03.1504:33:55.05+02:19:4310:065.9
745KUREK Aleksandra 3095IMKRAKÓWK2051K 23000:00:5102:25:2904:33:05.2004:33:56.25+02:19:4510:065.9
746NAWROCKA Natalia 3528KATOWICEK30120K 23100:01:0402:27:5504:33:16.4004:34:21.20+02:19:5710:075.9
747KOŁODZIEJ Jacek 3258NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM40140M 51600:01:1102:08:1604:33:30.0504:34:41.25+02:20:1010:075.9
748RYŁKO Mariola 3650SOLINA TEAMSOLINAK4053K 23200:00:1902:17:2604:33:36.5504:33:55.95+02:20:1710:085.9
749PAUL Violetta 4024NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4054K 23300:01:1402:29:1404:33:45.7504:35:00.35+02:20:2610:085.9
750BRZEZIŃSKA Teresa 3049NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4055K 23400:01:1402:33:3004:33:45.7504:35:00.65+02:20:2610:085.9
751GABRYŚ Jolanta 3102NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4056K 23500:01:1402:33:3104:33:45.7504:35:00.60+02:20:2610:085.9
752GIEDROJC Iwona 3629PZU SPORT TEAMOPOLEK30121K 23600:00:4802:24:5804:33:47.9504:34:36.25+02:20:2810:085.9
753MAJOR Sandra 3725WARSZAWAK2052K 23700:01:1402:29:4004:33:51.4004:35:05.50+02:20:3210:085.9
754PASIK Jacek 3678WARSZAWAM30253M 51700:00:3802:12:0504:34:04.6504:34:43.60+02:20:4510:095.9
755MILDNER Jolanta 3387BANK SPÓŁDZIELCZY JASTRZĘBIE ZDRÓJJASTRZĘBIE- ZDRÓJK4057K 23800:01:0502:26:0804:34:10.8004:35:16.20+02:20:5110:095.9
756LIS Marcin 3752OUTSIDERS KRAKÓWKIELCEM40141M 51800:01:0402:26:0904:34:12.0504:35:16.75+02:20:5210:095.9
757SARNOWSKA Martyna 3503NOWOMIESZCZANIE LUBIĄ BIEGANIENOWE MIASTO LUBAWSKIEK2053K 23900:00:3702:24:1204:34:34.0004:35:11.20+02:21:1410:105.9
758IDZIAK Magdalena 3675NOWOMIESZCZANIE LUBIĄ BIEGANIEKURZĘTNIKK30122K 24000:00:3702:24:1304:34:34.0004:35:11.20+02:21:1410:105.9
759KOSTRZEWA Dariusz 3431PRUSZKÓWM2089M 51900:00:3402:21:4104:34:40.5004:35:14.60+02:21:2110:105.9
760SOWA Jacek 3860RKM SOPELEKRZESZÓWM30254M 52000:00:3702:11:3904:34:41.8004:35:19.20+02:21:2210:105.9
761KOJAT Bartosz 3428KRAKÓWM30255M 52100:00:2002:21:2504:34:43.7504:35:04.55+02:21:2410:105.9
762KIJOWSKA Małgorzata 3493NIGHT RUNNERSKRAKÓWK30123K 24100:01:0902:31:0304:34:45.3004:35:54.45+02:21:2610:105.9
763CIURZYNSKA Zuzanna 3409RK ATHLETICSWARSZAWAK30124K 24200:00:4902:25:2104:34:53.6004:35:43.30+02:21:3410:105.9
764KURAS- SMOLNIK Magdalena 3597SIERADZBIEGA.PLCHOJNEK30125K 24300:00:4402:25:1904:34:58.8504:35:43.00+02:21:3910:115.9
765KRASOŃ Janusz 3971RKM SOPELEKBUDY GŁOGOWSKIEM30256M 52200:00:3702:11:3904:35:04.7504:35:42.40+02:21:4510:115.9
766GOMÓLKA Wiesław 3972RKM SOPELEKGŁOGÓW MŁPM5030M 52300:00:3702:11:3904:35:04.9004:35:42.40+02:21:4510:115.9
767MARKIEWICZ Tomasz 3444RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM40142M 52400:01:3202:28:0304:35:19.7504:36:52.25+02:22:0010:115.9
768MARCOL Dominika 3716RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKK2054K 24400:01:3102:28:0404:35:20.1004:36:51.90+02:22:0010:115.9
769ZIEMECKI Piotr 3703HAPPY WIFE HAPPY LIFELUBLINM30257M 52500:01:1802:21:3004:35:24.4004:36:43.35+02:22:0510:125.9
770ZABŁOCKA Magdalena 3720PAMIĘTNIK BIEGAJĄCEJ DZIEWCZYNYPOZNAŃK30126K 24500:01:4102:29:2104:35:55.9504:37:37.35+02:22:3610:135.9
771PIECUCH Kinga 3160JEST MOC!MSZANKAK30127K 24600:00:1102:23:1704:36:21.6504:36:32.70+02:23:0210:145.9
772GAC-KARELUS Katarzyna 3850NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWANOWOSARZYNAK30128K 24700:01:1902:31:1304:37:28.1004:38:47.10+02:24:0810:165.8
773MICHALCZYK Marcin 3021MONSTON SPORT TEAMWARSZAWAM40143M 52600:00:4702:17:3104:37:32.5504:38:20.05+02:24:1310:165.8
774GADOMSKA Anna 3034PZU SPORT TEAMWARSZAWAK30129K 24800:00:4702:17:3104:37:32.6004:38:20.20+02:24:1310:165.8
775BALCERZAK Michał 3818LUBLINM30258M 52700:01:4202:24:5504:37:50.8504:39:33.60+02:24:3110:175.8
776GĘBALA Leszek 3151OLSZTYNM607M 52800:01:2002:23:2904:38:10.5504:39:30.95+02:24:5110:185.8
777GŁADYSZ Urszula 3836SANOKK2055K 24900:01:2802:31:0804:38:29.4004:39:57.80+02:25:1010:185.8
778GŁADYSZ Agnieszka 3947SANOKK2056K 25000:01:2802:31:0804:38:29.6004:39:57.80+02:25:1010:185.8
779ŚNIATAŁA Natalia 3494POZNAŃK2057K 25100:01:1402:19:1604:38:33.6504:39:48.50+02:25:1410:195.8
780MATOGA Lucyna 3429SIEPRAWK4058K 25200:01:2102:31:4104:38:34.1504:39:55.60+02:25:1410:195.8
781MATUZIK Mateusz 3758NIGHT RUNNERSKRAKÓWM2090M 52900:01:0802:24:3804:38:42.2004:39:50.25+02:25:2210:195.8
782GÓRZYŃSKI Paweł 3524PABIANICEM30259M 53000:00:5602:29:1804:38:44.1004:39:40.55+02:25:2410:195.8
783GNIOT Joanna 3563DIABEŁKOWA AŚGRUDZIĄDZK4059K 25300:00:2502:27:0704:39:17.8504:39:43.55+02:25:5810:205.8
784ŁAGOWSKA Magdalena 3028PRALINY Z PONURZYCYCELESTYNÓWK2058K 25400:00:4002:24:1704:39:57.4004:40:37.70+02:26:3810:225.8
785KOZERA Marcin 3064CALYPSO PIŁAPIŁAM30260M 53100:01:1702:38:1904:40:00.5004:41:18.15+02:26:4110:225.8
786SOKULSKI Marcin 3094RED TIGERWARSZAWAM30261M 53200:00:3802:09:1404:40:13.0004:40:51.35+02:26:5310:225.8
787SZPORNA Darek 3196WARSZAWAM40144M 53300:01:4102:42:2604:41:17.4504:42:58.95+02:27:5810:255.8
788SOŻYŃSKI Maciej 3408WROCLAWM5031M 53400:01:3902:42:1604:41:19.6504:42:59.15+02:28:0010:255.8
789TANJGA Konstancja 3691PLL LOTWARSZAWAK30130K 25500:01:1302:32:0704:41:25.5004:42:38.65+02:28:0610:255.8
790LISSEWSKA Konstancja 3722REWOR.WORDPRESS.COMPOZNAŃK30131K 25600:01:4102:29:2304:41:27.9004:43:09.85+02:28:0810:255.8
791LASKOWSKA Maja 3231RUNNERSCLUB.PLŻYRARDÓWK30132K 25700:00:4502:30:5004:41:48.1004:42:33.85+02:28:2810:265.7
792DREWNIK Małgorzata 3343OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK30133K 25800:00:5002:22:2304:41:57.4004:42:47.75+02:28:3810:265.7
793KORWIN-MIKKE Kacper 3761BLUE DOGSWARSZAWAM40145M 53500:00:2902:15:5904:41:59.6504:42:29.55+02:28:4010:265.7
794KUBIAK Dariusz 3402BIEGACZ NOWOSOLNAŁÓDŹM30262M 53600:00:5602:20:2504:42:04.0004:43:00.00+02:28:4410:265.7
795ROGALA Magdalena 3993SOSNOWIECK30134K 25900:00:1602:25:1104:42:04.2004:42:20.30+02:28:4410:265.7
796WALENTYNOWICZ Marzena 3178WARSZAWAK30135K 26000:00:4602:30:0004:42:14.5004:43:00.55+02:28:5510:275.7
797RZEŹNICZEK Krzysztof 3950ŁÓDŹM30263M 53700:00:2002:08:5004:42:29.6504:42:50.45+02:29:1010:275.7
798ROSIEK Anna 3921USTRZYKI DOLNEUSTRZYKI DOLNEK30136K 26100:00:5102:32:2604:42:52.4504:43:44.35+02:29:3310:285.7
799SZKUTA Adrianna 3221NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLK30137K 26200:01:0102:29:4304:43:02.0504:44:03.80+02:29:4210:285.7
800AURZECKI Mateusz 3166ZAMOSCM2091M 53800:01:3302:23:2004:43:09.6004:44:43.10+02:29:5010:295.7
801POLAK Michalina 3051OPOLEK2059K 26300:01:3202:25:2204:44:24.8004:45:57.00+02:31:0510:325.7
802DOMINIAK Waldemar 3337SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM40146M 53900:01:0902:32:3904:44:25.6504:45:34.85+02:31:0610:325.7
803JAŚKIEWICZ Szymon 3622SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOM2092M 54000:01:0902:32:3604:44:27.3504:45:36.55+02:31:0810:325.7
804MALCZEWSKA Anna 3621SŁYNNI KENIJCZYCYGNIEZNOK30138K 26400:01:0902:32:3504:44:27.5004:45:36.80+02:31:0810:325.7
805ZACHARZYŃSKA Katarzyna 3080ORANGE POLSKALUBLINK30139K 26500:00:4502:38:5304:44:33.7004:45:19.00+02:31:1410:325.7
806MAZIEC Dariusz 3220NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM30264M 54100:01:0302:31:1404:44:41.1504:45:44.15+02:31:2110:325.7
807MAZIAKOWSKI Krzysztof 4025MAZIAKOWSKI RUNNING TEAMOPOLEM40147M 54200:01:3202:26:5904:44:44.2504:46:16.25+02:31:2410:325.7
808WYSOKIŃSKI Jerzy 3111ORANGE POLSKABIAŁA PODLASKAM5032M 54300:00:4702:38:5404:44:45.8004:45:33.30+02:31:2610:325.7
809RYNKOWSKA Magdalena 3469WARSZAWAK4060K 26600:00:4602:27:5804:44:50.5004:45:37.10+02:31:3110:335.7
810GRZYBOWSKA Wiktoria 3605WĄBRZEŹNOK2060K 26700:00:5702:27:0204:44:55.4004:45:52.80+02:31:3610:335.7
811DĄBROWSKI Sławomir 3639WĄBRZEŹNOM40148M 54400:00:5702:27:0304:44:55.7504:45:53.30+02:31:3610:335.7
812KWIECIŃSKI Łukasz 3555OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM30265M 54500:00:3402:23:3004:45:09.8504:45:44.75+02:31:5010:335.7
813CICHECKA Anna 3421GRUDZIADZK4061K 26800:00:2602:30:4904:45:16.4504:45:42.80+02:31:5710:335.7
814JĘDRYS Marta 3554BBM KIELCE/ ZABIEGANIKIELCEK30140K 26900:01:2102:30:3404:46:15.4004:47:36.75+02:32:5610:365.7
815CZEPIEC Agata 3292KRAKÓWK30141K 27000:01:0702:34:5504:46:31.6004:47:39.40+02:33:1210:365.7
816KUCAB - KLICH Katarzyna 3653OLKUSZK30142K 27100:01:2302:26:5804:47:17.8004:48:41.65+02:33:5810:385.6
817KARAŚ Robert 3395AXA RUNNING TEAMBROCHÓWM30266M 54600:01:2802:40:3304:47:18.3504:48:46.75+02:33:5910:385.6
818MIKULAK Jakub 3936JAROTYM30267M 54700:00:2702:19:3104:47:40.8504:48:08.40+02:34:2110:395.6
819FABIANOWICZ Przemysław 3041WARSZAWAM30268M 54800:01:0402:22:4004:48:00.6004:49:05.20+02:34:4110:405.6
820TOMASZEWSKA Magda 3398LUBLINK30143K 27200:00:4002:34:3004:48:07.4504:48:47.75+02:34:4810:405.6
821WEŁPA Katarzyna 3786WARSZAWAK4062K 27300:00:4702:28:3304:48:08.4504:48:56.40+02:34:4910:405.6
822STARZYŃSKA Marta 3509PERFECT RUNNER LUBLINLUBLINK4063K 27400:00:4102:30:3104:48:16.9004:48:58.80+02:34:5710:405.6
823MATAREWICZ-WIAK Maryna 3223TASOWANIEWARSZAWAK30144K 27500:01:2002:21:1504:48:31.9004:49:52.10+02:35:1210:415.6
824DEJA Andrzej 3061OPOLEM5033M 54900:00:5802:14:4904:48:52.1004:49:50.85+02:35:3210:415.6
825KOPICZKO Mariusz 4021AUGUSTÓWM2093M 55000:00:2502:20:1804:48:58.8504:49:23.90+02:35:3910:425.6
826POLISHCHUK Mariya 3045WARSZAWAK2061K 27600:00:2402:20:1704:48:59.5504:49:24.05+02:35:4010:425.6
827KOTLIŃSKI Łukasz 3739RZESZÓWM2094M 55100:00:4802:21:4404:49:32.4504:50:21.00+02:36:1310:435.6
828ŁUKASZEWSKI Szymon 3228RUN EXPERT LEJDISWARZYMICEM40149M 55200:01:2002:26:4904:49:43.6504:51:04.20+02:36:2410:435.6
829DOWLASZEWICZ Małgorzata 3764WROCŁAWK30145K 27700:01:2402:32:0004:49:58.2004:51:22.35+02:36:3810:445.6
830KOZŁOWSKA Anna 3571VEGE RUNNERSKAMIEŃ KRAJEŃSKIK2062K 27800:01:1702:33:0304:50:10.7504:51:27.90+02:36:5110:445.6
831MATRASZEK Jakub 3562VEGE RUNNERSRADOMM30269M 55300:01:1602:33:0504:50:11.0004:51:27.90+02:36:5110:445.6
832MINIUR Małgorzata 3152BIEGNĘKIELCEK4064K 27900:01:0102:30:3904:50:13.4004:51:14.95+02:36:5410:445.6
833NOSAL Hanna 3214BIEGNĘKIELCEK30146K 28000:01:0102:30:3904:50:13.9004:51:15.55+02:36:5410:445.6
834GIURG Grzegorz 3454WAŁBRZYCHM30270M 55400:01:1302:30:5904:50:32.0504:51:45.10+02:37:1210:455.6
835ZAWADZKA Marzena 40604RUN TEAM PIŁAPIŁAK4065K 28100:01:0402:32:3204:50:42.9504:51:47.85+02:37:2310:465.6
836MAGER Bartosz 3438RZESZÓWM40150M 55500:01:2602:21:3304:50:49.5504:52:15.60+02:37:3010:465.6
837KARBARZ Filip 3255RZESZÓWM40151M 55600:01:2602:21:3504:50:49.7504:52:16.15+02:37:3010:465.6
838PAJĄK Karolina 3865PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK30147K 28200:00:2202:43:4104:50:52.4504:51:14.75+02:37:3310:465.6
839MOŻDŻONEK Anna 3294WARSZAWAK30148K 28300:01:3002:30:2604:50:54.0004:52:24.00+02:37:3410:465.6
840KLISZ Agnieszka 3595CROSSFIT LUBLINLUBLINK30149K 28400:01:2402:31:5504:51:05.5504:52:30.50+02:37:4610:465.6
841BARCZAK Sylwia 4032PERFECT RUNNER LUBLINLUBLINK30150K 28500:00:5902:36:4404:51:28.1504:52:28.05+02:38:0810:475.6
842KAPUSTA Grzegorz 3715SM RYKIRYKIM5034M 55700:00:4302:25:0904:52:30.6504:53:14.30+02:39:1110:505.5
843KĘPKA Robert 3201BIEGUSIEM.PLRYKIM30271M 55800:00:4202:25:1104:52:31.8004:53:14.30+02:39:1210:505.5
844SZWEDA-LEWANDOWSKA Zofia 3770WARSZAWAK30151K 28600:00:3502:30:2104:52:38.6004:53:14.35+02:39:1910:505.5
845JAWOROWICZ Tomasz 3397KALIŃSKA TEAMKONSTANCIN-JEZIORNAM30272M 55900:01:3602:32:2004:53:41.5004:55:18.00+02:40:2210:525.5
846JABŁKIEWICZ Rafał 4051RYBNIKM30273M 56000:01:3202:44:5004:53:49.2504:55:22.05+02:40:2910:525.5
847AURZECKI Łukasz 3182ZAMOSCM30274M 56100:01:3502:39:2404:54:22.8004:55:58.75+02:41:0310:545.5
848KRAKOWSKA - TWORZYDŁO Katarzyna 3529NIGHT RUNNERS KRAKÓWKRAKÓWK4066K 28700:00:5302:40:2204:54:27.3004:55:20.30+02:41:0810:545.5
849TWORZYDŁO Paweł 3560KRAKÓWM40152M 56200:00:5202:40:3704:54:27.5504:55:20.50+02:41:0810:545.5
850WIKTOREK Jadwiga 3873ŁÓDŹ RUNNING TEAMŁÓDŹK602K 28800:00:3702:28:5804:54:28.2004:55:05.60+02:41:0810:545.5
851JAKUBOWSKI Piotr 3287DZIKIE GRUBASY SZATANAWARSZAWAM2095M 56300:01:3702:39:2204:54:28.7504:56:05.75+02:41:0910:545.5
852PAWELEC Andrzej 3872NIEZRZESZONYŁÓDŹM5035M 56400:00:3702:28:5904:54:30.2004:55:07.75+02:41:1010:545.5
853DYKMAN Małgorzata 3804PILATES POWERRZESZÓWK2063K 28900:01:1702:36:4104:55:09.5004:56:26.85+02:41:5010:555.5
854KOSTRZEWA Elwira 3401PZU SPORT TEAMWARSZAWAK4067K 29000:00:4802:33:4104:55:24.5004:56:13.20+02:42:0510:565.5
855BĄK Andrzej 3576BOOT CAMP POLSKALUBICZM40153M 56500:00:5502:30:4604:55:31.0004:56:26.90+02:42:1110:565.5
856ŚLUSARSKA Włodzimierz 3773WARSZAWAM5036M 56600:01:2302:11:4404:55:37.8004:57:01.50+02:42:1810:565.5
857POSIŁA Joanna 3856POLSKA62-050K30152K 29100:01:0602:35:0804:55:53.3004:56:59.65+02:42:3410:575.5
858BORKOWSKI Mariusz 3677WIŚNIEWM40154M 56700:00:3602:19:2004:55:54.0504:56:30.80+02:42:3410:575.5
859SZOŁTYSEK Beata 3546K4068K 29200:02:2602:40:2304:56:02.3004:58:29.15+02:42:4310:575.5
860ŻYWIECKI Szymon 3803MICHAŁOWOM30275M 56800:00:3202:35:4004:56:03.6004:56:36.10+02:42:4410:575.5
861SZOŁTYSEK Wojciech 3558M40155M 56900:02:2302:40:2604:56:05.8004:58:28.90+02:42:4610:575.5
862NIZIOŁEK Marek 3747DAMY RADEZABORZEM40156M 57000:01:1602:36:3804:56:06.8004:57:23.20+02:42:4710:585.5
863NIZIOŁEK Gabriela 3744DAMY RADEZABORZEK30153K 29300:01:1602:36:5604:56:06.9504:57:23.05+02:42:4710:585.5
864GRANICA Dani 3303VIRTUAL RUNNER CLUBCIESZYNK4069K 29400:00:2402:35:1104:56:10.1004:56:34.70+02:42:5010:585.5
865JODKO Magda 3158GRUDZIĄDZK4070K 29500:00:2402:39:0104:56:10.5504:56:35.00+02:42:5110:585.5
866IGNASZEWSKI Przemysław 3568M30276M 57100:00:2402:39:0904:56:10.6004:56:34.80+02:42:5110:585.5
867MAŃKOWSKI Krzysztof 324112TRI.PL MAKERUNEASIEROLSZTYNM30277M 57200:00:2302:39:0104:56:11.1004:56:35.00+02:42:5110:585.5
868HEJMAN Maciej 4005WKURW_TEAMKRAKÓWM40157M 57300:01:0202:23:5904:56:45.3004:57:47.90+02:43:2610:595.5
869FIUK Krzysztof 3436BIJKIELCEM5037M 57400:01:2102:36:3804:56:55.9504:58:17.40+02:43:3610:595.5
870SADZA Adrianna 3689KIELCEK30154K 29600:01:2102:35:2304:56:56.1504:58:17.50+02:43:3610:595.5
871ZIÓŁEK Teresa 4042BANDA GRUDNIAJACKÓWK507K 29700:01:2402:38:3604:57:53.1504:59:17.75+02:44:3311:015.4
872NAGAŃSKA-PILAK Małgorzata 3293WROCŁAWK508K 29800:01:1302:40:2104:58:06.0004:59:19.60+02:44:4611:025.4
873PILAK Zbigniew 3291WROCŁAWM5038M 57500:01:1302:40:2204:58:06.0004:59:19.75+02:44:4611:025.4
874KAYYALI Mira 4028WARSZAWAK2064K 29900:00:5902:29:5004:58:20.5004:59:19.50+02:45:0111:025.4
875MAJOS Małgorzata 3991SZCZECINK4071K 30000:01:2002:28:4904:58:29.6504:59:50.20+02:45:1011:035.4
876WRÓBLEWSKA Joanna 3904OTK RZEŹNIKWARSZAWAK603K 30100:01:4202:39:3804:58:40.4505:00:23.35+02:45:2111:035.4
877FURMAN Agnieszka 3053KRAKÓWK30155K 30200:01:1302:41:3804:59:10.0005:00:23.80+02:45:5011:045.4
878JANICKA Aneta 3486PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWK4072K 30300:01:4002:36:5804:59:16.1005:00:57.05+02:45:5611:055.4
879MIROCHA Michał 3351NIGHT RUNNERSWIELICZKAM30278M 57600:01:0902:31:0404:59:26.2505:00:35.45+02:46:0611:055.4
880KARPIŃSKI Paweł 3755WARSZAWAM30279M 57700:01:3802:39:2105:00:11.3005:01:49.80+02:46:5211:075.4
881GĄSIOROWSKA Dorota 3078WARSZAWAWARSZAWAK4073K 30400:01:2402:40:2105:00:25.8505:01:50.55+02:47:0611:075.4
882MĄCZKA Krystyna 3003OTK RZEŹNIKGLIWICEK604K 30500:00:4602:39:2705:01:03.2005:01:49.65+02:47:4311:095.4
883CYWIŃSKI Bartłomiej 3396PRO-RUN WROCŁAWWROCŁAWM30280M 57800:01:4102:36:5805:01:43.3005:03:24.45+02:48:2411:105.4
884TURCZANIK Aneta 3411ZAMOŚĆK4074K 30600:01:2602:33:2305:01:48.9505:03:15.90+02:48:2911:105.4
885PIKOR Agata 3427POLSKAZAMOŚĆK4075K 30700:01:2602:33:2105:01:49.0505:03:15.90+02:48:2911:105.4
886TWARDOSZ Maja 3566RUDA ŚLĄSKAK4076K 30800:01:0302:39:2905:02:12.0505:03:15.25+02:48:5211:115.4
887BAUMANN-POPCZYK Anna 3311WARSZAWAK30156K 30900:01:0002:39:0805:02:23.4505:03:23.65+02:49:0411:115.4
888TABAT Leszek 3222ŚWINOUJŚCIEM30281M 57900:00:5902:38:1905:02:27.1505:03:26.75+02:49:0711:125.4
889KOZICKI Paweł 3179WARSZAWAM30282M 58000:01:3502:39:0305:03:04.6505:04:40.10+02:49:4511:135.3
890JAWORSKI Bartłomiej 3559BOOT CAMP POLSKATORUŃM2096M 58100:00:5502:31:1305:03:51.9505:04:47.45+02:50:3211:155.3
891BINIAŚ -PASTUSIAK Anna 3067NIEMCEK30157K 31000:00:4202:39:2205:04:01.7005:04:43.80+02:50:4211:155.3
892BRONOWICKA Dorota 3510WAŁBRZYCHK2065K 31100:00:3102:20:1805:04:14.4005:04:45.40+02:50:5511:165.3
893DECZKOWSKI Dariusz 3530METRO WARSZAWSKIEWARSZAWAM40158M 58200:01:1902:43:3005:04:29.1005:05:48.80+02:51:0911:165.3
894PIOTROWSKA Urszula 3726GARWOLINK30158K 31200:01:2602:44:4105:04:41.7005:06:08.15+02:51:2211:175.3
895SZYSZKA Monika 3975TRUCHTACZ.PLGARWOLINK4077K 31300:01:2602:44:4105:04:45.8005:06:12.00+02:51:2611:175.3
896ŁOSIEWICZ Anna 3662MORENKA TEAMBOJANOK30159K 31400:00:5302:32:2805:04:59.0505:05:52.90+02:51:3911:175.3
897KASPRZAK Beata 3123RUN EXPERT LEJDISSZCZECINK4078K 31500:00:2202:43:3705:05:03.8505:05:26.45+02:51:4411:175.3
898MZYK Fabian 3312BBL MIKOŁÓWORZESZEM40159M 58300:00:5302:31:4905:05:05.7505:05:59.65+02:51:4611:185.3
899MIERZEJEWSKI Jacek 4023AMATORRUDYM40160M 58400:00:3902:38:5805:06:18.5005:06:58.05+02:52:5911:205.3
900GORGOL Renata 3515RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK4079K 31600:00:5602:36:3505:06:35.6005:07:31.70+02:53:1611:215.3
901CIECIERA Paweł 3011PRZEŁAJOWIEC.PLWARSZAWAM40161M 58500:01:2902:37:2605:07:17.5505:08:46.95+02:53:5811:225.3
902CIECIERA Aneta 3955PRZELAJOWIEC.PLWARSZAWAK4080K 31700:01:2902:37:2505:07:17.7505:08:47.15+02:53:5811:225.3
903ŚWIECZKOWSKI Wiesław 3757SKARSZEWY SZCZODROWOM30283M 58600:00:5702:37:1105:07:27.1005:08:25.00+02:54:0711:235.3
904BALCERZAK Krysia 3202PIASECZNOK509K 31800:01:4102:42:2005:07:36.4005:09:17.60+02:54:1711:235.3
905SOZYNSKA Edyta 3399WROCLAWK4081K 31900:01:3802:42:1905:07:38.4005:09:17.30+02:54:1911:235.3
906WIŚNIEWSKI Paweł 3240NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEM2097M 58700:01:1502:20:0805:08:20.2005:09:35.40+02:55:0011:255.3
907CABAJ Rafał 3736BIEGUSIEM.PLMROZYM30284M 58800:01:3202:29:1105:08:39.0505:10:11.10+02:55:1911:255.2
908ZAMIATOWSKA Kinga 3585RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30160K 32000:00:1602:34:2205:08:56.4005:09:12.80+02:55:3711:265.2
909KONOPIŃSKA Agnieszka 3466RUN BYDGOSZCZBYDGOSZCZK30161K 32100:00:1602:34:3205:08:56.7005:09:12.70+02:55:3711:265.2
910BASARAB Grzegorz 3496PRZEMYŚLM40162M 58900:00:1702:18:5305:08:57.8005:09:15.45+02:55:3811:265.2
911GADOMSKA Martyna 3058BRAKWARSZAWAK30162K 32200:00:4602:43:2305:09:28.5505:10:14.65+02:56:0911:275.2
912SANKOWSKA Anna 3181WARSZAWAK2066K 32300:00:4502:43:2505:09:31.8005:10:17.70+02:56:1211:275.2
913SZACHNOWSKA Justyna 3210ALBATROSYWARSZAWAK30163K 32400:01:1102:39:0605:11:12.3505:12:23.75+02:57:5311:315.2
914GURECZNY Krzysztof 3283ALBATROSYWARSZAWAM30285M 59000:01:1102:39:0605:11:12.4505:12:24.05+02:57:5311:315.2
915MIKOŁAJCZEWSKI Krzysztof 3211WARSZAWAM30286M 59100:00:5702:43:5405:11:35.8505:12:33.15+02:58:1611:325.2
916SKOCZYLAS Artur 4037WIĄZOWNAWIĄZOWNAM40163M 59200:01:3102:37:4805:11:42.3505:13:14.00+02:58:2311:325.2
917RATKA Roma 3056CALYPSO PIŁAKACZORYK30164K 32500:01:1802:38:1905:11:45.7505:13:04.25+02:58:2611:325.2
918MALEC Barbara 3373LUBLINK5010K 32600:01:2402:31:0505:12:33.0005:13:57.65+02:59:1311:345.2
919LIPIŃSKA Żaneta 3748AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZGRUDZIADZK4082K 32700:01:1202:39:1105:12:56.3505:14:09.25+02:59:3711:355.2
920KUCHARCZYK Radoslaw 3549JOZEFOSLAWM30287M 59300:01:0602:45:1305:13:05.1005:14:11.15+02:59:4511:355.2
921REJENT Bartosz 3545JOZEFOSLAWM30288M 59400:01:0602:45:1205:13:11.7005:14:17.85+02:59:5211:355.2
922BALCEWICZ Marcin 3212CALYPSO PIŁAM30289M 59500:01:1702:43:2005:13:24.4005:14:42.15+03:00:0511:365.2
923SIERAKOWSKA Małgorzata 3085CALYPSOPIŁAK5011K 32800:01:1802:38:1905:14:27.6005:15:45.90+03:01:0811:385.2
924WYSZYŃSKA Małgorzata 4017SKĘPEK5012K 32900:01:0302:47:0405:16:19.1005:17:22.30+03:02:5911:425.1
925SADOWIŃSKA Adriana 3167POKOJOWY PATROLKRAKÓWK4083K 33000:00:3302:46:3405:16:27.5505:17:01.15+03:03:0811:435.1
926STASIAK Waldemar 3092OPOLEM40164M 59600:00:5902:47:0405:16:36.2505:17:35.50+03:03:1611:435.1
927MIŁOSZ Maria 3170BRWINÓWK2067K 33100:00:3902:49:5005:16:55.7505:17:34.95+03:03:3611:445.1
928BAZIUK Aneta 3204CALYPSO PIŁAPIŁAK30165K 33200:01:1802:31:5005:19:10.7505:20:29.25+03:05:5111:495.1
929SABATOWSKA Magda 3410GLIWICEK4084K 33300:00:4002:42:1105:19:48.6005:20:29.55+03:06:2911:505.1
930RYMON Paweł 3168CALYPSO PIŁAPIŁAM30290M 59700:01:1802:52:2505:21:14.6005:22:33.00+03:07:5511:535
931ROZMARYNOWSKI Przemek 3177CALYPSOTRZCIANKAM2098M 59800:01:1802:44:5305:21:21.8005:22:39.95+03:08:0211:545
932LECH Lesław 3876DALEKO PONAD SOLINĄSOBÓTKAM30291M 59900:01:2202:34:5505:21:32.0505:22:54.60+03:08:1211:545
933ROKITA Marek 3140PARKRUN CHRZANÓWCHRZANÓWM5039M 60000:01:3902:53:5705:24:09.6505:25:49.55+03:10:5012:005
934SKRZYNIARZ Luiza 3074WROCŁAWK5013K 33400:01:3902:54:0205:24:10.2505:25:49.30+03:10:5012:005
935SĘKOWSKA Dorota 4041STOWARZYSZENIE MARATON LUBELSKILUBLINK30166K 33500:01:1502:48:2305:26:18.4505:27:34.15+03:12:5912:055
936ZAREMBA Andrzej 3369AXA RUNNING TEAMWARSZAWAM2099M 60100:01:2802:49:4405:26:21.0505:27:49.45+03:13:0112:055
937JANAS Edyta 3112IMOWCZARNIAK4085K 33600:00:5102:59:2305:26:31.6005:27:22.95+03:13:1212:055
938SŁOWIŃSKA Karolina 3022IMPRUSZKÓWK30167K 33700:00:5102:51:0705:26:31.8005:27:23.00+03:13:1212:055
939ZAWAL Patrycja 3038WARSZAWAK30168K 33800:00:3302:40:3205:27:02.1005:27:35.25+03:13:4212:065
940ROGOWSKA-ROSZCZYK Magdalena 3310OLSZTYŃSKIE USTAWKI BIEGOWEDYWITYK30169K 33900:00:2302:45:3505:27:14.9505:27:38.90+03:13:5512:075
941SZCZEPANIAK Lucyna 3100CALYPSO PIŁAPIŁAK4086K 34000:01:1802:49:1605:27:44.4505:29:03.20+03:14:2512:084.9
942POWIERŻA Adrian 3137KOTEŁ TEAMBORZYMYM20100M 60200:00:4802:17:3705:28:10.6505:28:59.20+03:14:5112:094.9
943JASIŃSKA Justyna 3147KOTEŁ TEAMKAMIONNAK2068K 34100:00:4802:17:3805:28:11.1005:28:59.35+03:14:5112:094.9
944SNARSKA Katarzyna 4012SPARTANIE DZIECIOMHAJNÓWKAK30170K 34200:00:1402:47:5905:28:18.1505:28:32.80+03:14:5812:094.9
945RYBAŁTOWSKI Mirosław 3982Mężczyźni2M 60300:00:1502:48:0605:28:18.4505:28:34.05+03:14:5912:094.9
946KARPIŃSKI Robert 3898SPARTANIE DZIECIOMMARKIM40165M 60400:00:1602:49:2805:28:18.6505:28:34.90+03:14:5912:094.9
947KOWALEWSKA Dorota 3825SPARTANIE DZIECIOMZGORZAŁEK4087K 34300:00:1402:49:1005:28:18.7505:28:33.45+03:14:5912:094.9
948LEŚNIEWSKI Michał 3989SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM40166M 60500:00:1102:49:1105:28:19.2505:28:31.00+03:14:5912:094.9
949SYPNIEWSKA Hanna 3282SPARTANIE DZIECIOMGDYNIAK605K 34400:00:1202:44:3005:28:19.6005:28:32.30+03:15:0012:094.9
950KĘCIK Janusz 3889SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM608M 60600:00:1302:49:2105:28:22.2005:28:35.60+03:15:0212:094.9
951POBŁOCKI Jan 3281SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKM5040M 60700:00:1702:45:5505:28:22.8505:28:40.10+03:15:0312:094.9
952GAŁĘZIAK Grzegorz 3890SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM40167M 60800:00:1005:28:30.1505:28:40.85+03:15:1012:104.9
953WOJCIECHOWSKI Michał 3956SPARTANIE DZIECIOMWARSZAWAM40168M 60900:00:1105:28:30.2505:28:41.45+03:15:1012:104.9
954KAJAK Anna 3738TRUCHTACZ.PLWARSZAWAK2069K 34500:00:5202:47:1605:28:40.0005:29:32.50+03:15:2012:104.9
955G Maciej 3830SPARTANIE DZIECIOMMORYSINM30292M 61000:00:1302:51:1805:28:52.7505:29:06.70+03:15:3312:104.9
956MARONOEL Katarzyna 3230SILESIA RUNNING TEAM / FESTIWAL BIEGÓWBYTOMK30171K 34600:00:3302:44:3105:28:59.2005:29:32.95+03:15:3912:114.9
957CHOJNOWSKA Monika 3338RUNNERSCLUB WARSZAWA/BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIK2070K 34700:00:4702:49:0205:30:40.6505:31:28.05+03:17:2112:144.9
958MAZUR Klaudia 3507MAZUR FAMILYLUBLINK2071K 34800:00:2802:51:1605:31:58.0005:32:26.80+03:18:3812:174.9
959MAZUR Beata 3501MAZUR FAMILYLUBLINK4088K 34900:00:2902:51:1505:32:49.0505:33:18.45+03:19:2912:194.9
960KUKLINSKA Joanna 3985LUBINK4089K 35000:00:3902:46:0005:33:12.4505:33:52.35+03:19:5312:204.9
961CHACIŃSKA Marta 3261DZIKIE GRUBASYKOSZALINK30172K 35100:01:3702:39:2005:33:54.9505:35:32.60+03:20:3512:224.9
962CHACIŃSKI Marcin 3260DZIKIE GRUBASYSIEDLCEM30293M 61100:01:3702:39:2005:33:55.5505:35:32.65+03:20:3612:224.9
963WIŚNIEWSKA Ewela 3327TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWAK30173K 35200:01:2402:51:5705:43:54.3505:45:19.30+03:30:3512:444.7
964MĄKOSA Konrad 3790CROSSFIT ELEKTROMOCWARSZAWAM40169M 61200:00:4902:50:2005:45:36.6505:46:25.85+03:32:1712:484.7
965KUŹMA Maciej 3550SIEDLCEM40170M 61300:01:0102:45:0305:48:31.1005:49:32.35+03:35:1112:544.6
966BARANOWSKA-KUŹMA Monika 3561SIEDLCEK4090K 35300:01:0002:45:0305:48:31.4505:49:32.40+03:35:1212:544.6
967WAŁEK Piotr 3811WARSZAWAM40171M 61400:00:4102:47:5405:49:04.5005:49:46.15+03:35:4512:554.6
968LABA Anna 3932IMWARSZAWAM30294M 61500:00:5202:59:2605:55:14.5505:56:07.00+03:41:5513:094.6
969ROSIAK Agnieszka 3697IMPRUSZKÓWK30174K 35400:00:5002:59:2505:55:16.4505:56:07.15+03:41:5713:094.6
970ZAGROBELNA Magdalena 3826DRUŻYNA SZPIKUWROCŁAWK30175K 35500:01:0203:18:1406:00:48.0006:01:50.40+03:47:2813:214.5
971BORKOWSKA Ewa 3681ZŁOTÓWK606K 35600:01:3303:17:4306:01:16.9006:02:50.35+03:47:5713:224.5
972SOT Lucjan 3249WETLINAM5041M 61600:00:0502:59:5506:05:48.7006:05:54.25+03:52:2913:324.4
973KUNA Katarzyna 3641ROZBIEGANY SULEJÓWEKSULEJÓWEKK4091K 35700:01:1302:53:3506:06:57.5506:08:11.30+03:53:3813:354.4
974HILLER Jerzy 3445PERFECT RUNNER LUBLINLUBLINM609M 61700:01:2502:48:5506:10:27.9006:11:53.65+03:57:0813:434.4
975PANCZENKO Kamil 3609LUBLINM20101M 61800:00:5703:08:1606:19:21.6006:20:19.20+04:06:0214:034.3
976CHAŁUPA Ola 3060KLUB BIEGACZA GOCHBYTÓWK4092K 35800:01:2703:02:2806:20:41.1506:22:08.95+04:07:2114:054.3
977CHAŁUPA Włodzimierz 3130KLUB BIEGACZA GOCHBYTÓWM30295M 61900:01:2703:02:2906:20:41.5506:22:08.75+04:07:2214:054.3
978LACHTERA Karolina 3866KB SOBÓTKASOBÓTKAK30176K 35900:01:2202:27:0506:24:41.8506:26:04.75+04:11:2214:144.2
979SKRZYPCZAK Marta 3227RUN EXPERT LEJDISSZZCZECINK30177K 36000:00:2803:19:5506:27:50.5006:28:19.10+04:14:3114:214.2
980KASPRZAK Magdalena 3226RUN EXPERT LEJDISMIERZYNK4093K 36100:00:2703:19:4106:27:51.5006:28:19.20+04:14:3214:214.2
MARCOL Wojciech 4050RYBNIKM40DNF02:44:50 DNF DNF DNF--
ŁUBKOWSKI Adam 4002POWERADE/KB WYSZKÓWWYSZKÓWM40DNF02:59:32 DNF DNF DNF--
CZARNECKA Jolanta 3648GLINAK40DNF03:06:52 DNF DNF DNF--
SKOCZYLAS Małgorzata 3229WIĄZOWNAK40DNF03:07:14 DNF DNF DNF--
JANICKA Katarzyna 3801WARSZAWA (PRAGA PŁN)K30DNF03:16:11 DNF DNF DNF--
KOZAR Wojciech 3763WARSZAWAM40DNF DNF DNF DNF--
FABIŃSKI Maciej 4044VRCGRUDZIĄDZM20DNF DNF DNF DNF--
MIŚKIEWICZ Magdalena 3499CITYRULERS SZCZECINSZCZECINK30DNF DNF DNF DNF--
ADAMI Gabriele 3771LACZNAM30DNF DNF DNF DNF--
KOCZUŁA Justyna 3273KĘDZIERZYN-KOŹLEK30DNF DNF DNF DNF--
HYDZIK Łukasz 3516SANOKM30DNF DNF DNF DNF--
STRZELECKI Artur 3651PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM50DNF DNF DNF DNF--
PĘKACKI Robert 3356GRÓJECM30DNF DNF DNF DNF--
WOŹNY Łukasz 3913M30DNF DNF DNF DNF--
MARCINCZAK Anna 3333PLEWISKAK30DNF DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Marek 4040WARSZAWAM40DNF DNF DNF DNF--
PÓŁTORAK Katarzyna 3497WARSZAWAK30DNF DNF DNF DNF--
HOLOVIN Hanna 3290BARCZEWKOK40DNF DNF DNF DNF--
WIATER Krzysztof 3870HORNÓWEKM40DNF DNF DNF DNF--
ORNATOWSKI Michał 3388WARSZAWAM30DNF DNF DNF DNF--
KRUSZEWSKA-SENK Agnieszka 3464OBOZYBIEGOWE.PLWARSZAWAK30DNF DNF DNF DNF--
MICHALSKA Anna 3778STRAWCZYNK30DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 1002 wynik(ów)