BIEG RZEŹNIKA 2019 - POMIARY INDYWIDUALNE

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
101.2 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1398
Wystartowało:
1282
Nie ukończyło:
1264
Ukończyło:
18
Na trasie:
946
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 17.4km | 31.5km | 31.51km | 48.5km | 48.51km | 67.3km | 74.6km | 79.8km | 80.02km | 93km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Hardcore | K | M

<
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZebrak
17.4km
Orlik1
31.5km
Orlik2
31.51km
Smerek
48.5km
Smerek
48.51km
Roztoki
67.3km
Liszna
74.6km
Finish_All
79.8km
Wyjscie_HC
80.02km
Jablonki
93km
Czas
netto
103km
Czas
brutto
103km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
                 
1PIECHA Artur 52 XUTWT RunnersRYBNIKM1M 100:00:0001:45:2703:24:2203:31:2405:47:2705:58:5008:44:0210:10:5610:59:2511:09:2513:16:1414:40:08.3514:40:08.35 8:327
2KOWALIK Andrzej 52 YUTWT RunnersOPOLEM2M 200:00:0001:45:2603:24:2103:31:2405:47:2605:58:5008:44:0110:11:0210:59:2511:09:2513:16:1914:40:09.0514:40:09.05+00:00:008:327
3POLNY Daniel 34 X2DPSANOKM3M 300:00:0001:45:2803:21:4203:24:2805:49:0705:58:0308:50:0310:15:1311:10:1511:24:2213:24:1614:57:41.6514:57:41.65+00:17:338:426.9
4DYDIO Piotr 34 Y2DPSANOKM4M 400:00:0001:45:3003:21:4203:24:3105:49:0705:58:0208:50:0310:15:1511:10:1611:24:2513:24:2014:57:42.7014:57:42.70+00:17:348:426.9
5MAZUREK Robert 64 YlubelakyLUBLINM5M 500:00:0001:49:3203:29:1103:31:0805:53:5605:59:0708:48:3610:12:0611:04:1611:20:3513:36:3215:14:10.8515:14:10.85+00:34:028:526.8
6KĘPOWICZ Marcin 64 XlubelakyŻABIA WOLAM6M 600:00:0001:49:2903:29:1003:31:0805:53:5705:59:0808:48:4110:12:0711:04:1511:20:3613:36:2315:14:15.5015:14:15.50+00:34:078:526.8
7BARANOWSKI Maciej 147 XJacek Biega Running Team 1WARSZAWAM7M 700:00:0001:53:3603:38:5103:47:5406:15:3006:27:1009:20:1010:43:1011:38:2311:49:4613:58:5015:20:06.0015:20:06.00+00:39:578:556.7
8MATYSIAK Bartłomiej 147 YJacek Biega Running Team 1CZACHÓWEKM8M 800:00:0001:53:3403:38:5103:47:5306:15:3006:27:0909:20:1110:43:1011:38:2311:49:4513:58:5315:20:08.3015:20:08.30+00:39:598:566.7
9NOWAKOWSKI Tobiasz 23 XRaceFighterSTANISŁAWÓWM9M 900:00:0001:53:0603:29:5103:35:5806:06:5106:22:4209:19:5610:49:2711:44:3211:54:0613:59:2915:29:06.7515:29:06.75+00:48:589:016.7
10ZALEWSKI Karol 23 YRaceFighterJAKUBÓWM10M 1000:00:0001:53:1003:29:5203:35:5706:06:5806:22:4209:19:5510:49:3011:44:3211:54:0713:59:3215:29:07.1015:29:07.10+00:48:589:016.7
11JARMOLIŃSKI Piotr 100 XWieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM11M 1100:00:0001:54:0203:36:3803:41:0806:03:0006:08:0508:53:4410:08:4811:00:2811:21:2013:44:1315:36:10.3515:36:10.35+00:56:029:056.6
12KOMISARCZYK Anna 100 YWieczorne bieganie w SzczecinieSZCZECINK1K 100:00:0001:54:0403:36:3803:41:0906:02:5906:08:0408:53:4410:08:4811:00:2811:21:2013:44:1715:36:11.0015:36:11.00+00:56:029:056.6
13FLORCZAK Sebastian 25 XSZWLA StargardSTARGARDM12M 1200:00:0001:51:5403:32:1303:40:0606:13:4506:22:5109:21:1010:47:0911:43:2611:56:0014:11:4115:43:01.5015:43:01.50+01:02:539:096.6
14PIECHOTA Krzysztof 25 YSZWLA StargardSTARGARDM13M 1300:00:0001:51:5503:32:1403:40:1706:13:4406:22:5609:21:1310:47:0711:43:2611:56:0514:11:4415:43:01.6015:43:01.60+01:02:539:096.6
15KRAKOWCZYK Marta 491 XYno UltraWODZISŁAW ŚLĄSKIK2K 200:00:0002:13:4304:00:4004:06:0106:39:2706:46:4609:50:3611:26:1512:24:5212:29:1514:36:3115:57:38.3515:57:38.35+01:17:309:176.5
16WIECZOREK Tomasz 491 YYno UltraROGÓWM14M 1400:00:0002:13:4204:00:4004:06:0206:39:2706:46:4509:50:3511:26:1512:24:5312:29:1514:36:3415:57:39.3015:57:39.30+01:17:309:176.5
17ŁAGOŻNY Łukasz 32 YBRUBECK TEAMSANOKM15M 1500:00:0001:50:3803:29:5003:36:1506:07:0906:19:3409:18:4010:54:4211:56:4812:11:4014:24:4815:59:05.7515:59:05.75+01:18:579:186.4
18MATLĄG Michał 32 XBRUBECK TEAMPOZNAŃM16M 1600:00:0001:50:3903:29:5103:36:1606:07:1406:19:3509:18:4010:54:4311:56:5012:11:4314:24:4615:59:09.5515:59:09.55+01:19:019:186.4
19SKAWIŃSKI Tomasz 98 YGOPR BieszczadyM17M 1700:00:0001:50:2903:42:0103:42:3406:05:3706:22:5209:06:4910:23:5411:17:0411:46:19+00:36:548:496.8
20OLESKI Arkadiusz 41 YA&AWARGAWKA MŁODAM18M 1800:00:0001:59:0703:43:3003:51:3406:24:5106:35:3209:35:3211:11:5212:10:4512:12:54+01:03:299:096.6
21MATOGA Mikołaj 640 XUBS Kraków Running TeamBIELSKO-BIAŁAM19M 1900:00:0002:11:2704:04:3204:16:5107:03:4407:19:4310:31:4812:03:1013:04:3013:12:34+02:03:099:546.1
22AMANOWICZ Marek 214 XRunning PołaniecPOŁANIECM20M 2000:00:0002:03:5303:55:1204:08:3306:42:2007:01:0610:27:4612:08:2213:06:1613:14:49+02:05:249:556
23MENDEL Roland 170 YPLOTSERWIS TEAMBAZANYM21M 2100:00:0002:01:4804:05:1704:18:5507:08:1407:34:2210:55:1212:47:5813:58:5714:04:17+02:54:5210:335.7
24PROBST Wojciech 9 XBiegiem przez ChybieHAZLACHM22M 2200:00:0001:38:3502:59:4603:00:4805:01:2805:03:3607:21:2108:30:1809:16:27+6:588.6
25MIŚKIEWICZ Mariusz 9 YBiegiem przez ChybieMNICHM23M 2300:00:0001:38:3702:59:4603:00:4705:01:3105:03:3507:21:2108:30:2009:16:27+6:588.6
26KOT Rafał 29 XGajowy z KotemSZCZYTNOM24M 2400:00:0001:43:0803:10:4203:12:1805:19:2805:22:1507:47:2408:59:1509:51:49+7:248.1
27GAJOS Daniel 29 YGajowy z KotemKRAKÓWM25M 2500:00:0001:43:0703:10:4203:12:1905:19:3005:22:1507:47:2608:59:1409:51:49+7:248.1
28LESNIAK Michal 22 XLeniwe Żołwie Ninja/ Team Mountain Fuel PolskaTIVERTONM26M 2600:00:0001:40:5103:10:3003:11:5205:21:3605:27:2508:06:4409:25:2210:16:25+7:437.8
29RĄCZKA Janusz 22 YLeniwe Żołwie Ninja/ Team Mountain Fuel PolskaSKOMIELNA BIALAM27M 2700:00:0001:40:4903:10:3103:11:5205:21:3605:27:2008:06:4009:25:2510:16:25+7:437.8
30ŚWIDEREK Jacek 35 XJPJÓZEFOSŁAWM28M 2800:00:0001:52:0603:30:0503:35:1305:47:2505:53:2808:26:3709:40:5610:30:01+7:537.6
31BLICHARZ Paweł 35 YJPM29M 2900:00:0001:52:0403:30:0503:35:1305:47:2505:53:2508:26:3709:40:5810:30:01+7:537.6
32SCHMIDT Roland 173 YLa Deliziosa TychyKOBIÓRM30M 3000:00:0001:45:4903:15:4903:23:0005:40:2605:48:3208:28:1509:46:4910:46:45+8:067.4
33PATER Wojciech 173 XLa Deliziosa TychyKOBIÓRM31M 3100:00:0001:45:5903:15:4903:22:5905:40:2705:48:3008:28:1509:46:4910:46:46+8:067.4
34KIDAWA Aleksander 339 YPagóry JaworznickieM32M 3200:00:0001:48:3103:23:0703:27:3405:48:1205:55:2308:43:0110:08:5010:59:10+8:157.3
35PADEWSKI Artur 339 XPagóry JaworznickieJAWORZNOM33M 3300:00:0001:48:3003:23:0603:27:3305:48:1305:55:2008:43:0110:08:5110:59:10+8:157.3
36STOPA Michał 27 XW trupa od startu!TYCHYM34M 3400:00:0001:47:2703:23:4903:33:1005:55:3706:09:5309:00:4710:12:4311:05:39+00:06:148:207.2
37KOSICKI Łukasz 27 YW trupa od startu!M35M 3500:00:0001:47:2903:23:5003:33:1005:55:3306:09:5209:00:4710:12:4011:05:39+00:06:148:207.2
38JASŁOWSKA Justyna 15 XPosmakuj Run TeamPORĘBY 84K3K 300:00:0001:53:1603:30:4903:36:4006:04:5206:11:5108:54:5410:17:3411:13:14+00:13:498:267.1
39KOSTKA Janusz 15 YPosmakuj Run TeamMYSŁOWICEM36M 3600:00:0001:53:1803:30:4903:36:4006:04:5406:11:5008:54:5610:17:3311:13:14+00:13:498:267.1
40LUŹNIAK Damian 131 XSCI Górscy EntuzjaściPOGWIZDÓWM37M 3700:00:0001:55:4703:35:0403:44:0806:02:1406:08:2408:56:3210:19:2711:14:29+00:15:048:277.1
41OREŁ Tomasz 131 YSCI Górscy EntuzjaściKACZYCEM38M 3800:00:0001:55:4903:35:0403:44:0906:02:1406:08:3808:56:3210:19:2711:14:30+00:15:058:277.1
42STAŃKO Paweł 98 XGOPR BieszczadySANOKM39M 3900:00:0001:50:2803:42:0203:42:3506:05:3606:22:5109:06:4810:23:5411:17:03+00:17:388:297.1
43KOCEMBA Askaniusz 164 XBiathloniściLUBAWKAM40M 4000:00:0001:50:3203:24:4303:38:5506:00:4506:13:5009:00:1010:27:2011:24:47+00:25:228:347
44PAZDAN Piotr 164 YBiathloniściKOWARYM41M 4100:00:0001:50:3403:24:4203:38:5406:00:4206:13:4909:00:0510:27:1911:24:47+00:25:228:347
45MORAWA Mateusz 51 YOldżi & Sylwo Team - Lacho TeamKRAKÓWM42M 4200:00:0001:57:3003:35:2503:37:0706:18:3506:38:1709:22:2510:44:4811:31:46+00:32:218:406.9
46AUGUSTYŃSKI Sylwester 51 XOldżi & Sylwo Team - Lacho TeamKRAKÓWM43M 4300:00:0001:57:3103:35:2503:37:0506:18:3406:38:1709:22:2510:44:5311:31:46+00:32:218:406.9
47BARCZYK Mariusz 24 YTeam OlkuszOLKUSZM44M 4400:00:0001:40:4903:13:0203:20:3605:48:2106:04:5008:52:5810:29:3611:33:38+00:34:138:416.9
48STACHOWICZ Tomasz 24 XTeam OlkuszZAWADA (OLKUSZ)M45M 4500:00:0001:40:4703:13:0303:20:3605:48:2406:04:5108:52:5810:29:3711:33:38+00:34:138:416.9
49CIOCH Cezary 265 XKALLIPSO TEAMSKARYSZEWM46M 4600:00:0001:44:3803:17:2703:23:1605:51:0506:03:1609:11:3810:38:5211:33:40+00:34:158:416.9
50SOCHA Norbert 265 YKALLIPSO TEAMMAKÓWM47M 4700:00:0001:44:3903:17:2703:23:1405:51:0506:03:1209:11:3810:38:5411:33:40+00:34:158:416.9
51ŻUCHOWSKI Daniel 46 XMUAY RUNNING TEAMKRAKÓWM48M 4800:00:0001:51:1303:31:1903:41:3406:07:0406:19:4609:10:0910:37:1311:35:09+00:35:448:426.9
52KAROLAK Anna 46 YMUAY RUNNING TEAMSIEMIANICEK4K 400:00:0001:51:1303:31:1903:41:3306:07:0606:19:4509:10:1010:37:1211:35:09+00:35:448:426.9
53OZIMKIEWICZ Radosław 58 XSZWLA StargardSTARGARDM49M 4900:00:0001:45:5803:26:2603:29:2006:02:4406:11:2109:11:1210:40:0111:35:38+00:36:138:436.9
54POMORSKI Marcin 58 YSZWLA StargardM50M 5000:00:0001:45:5803:26:2703:29:2306:02:4006:11:2109:11:1210:40:0211:35:38+00:36:138:436.9
55LONC Tomasz 523 XM&T wyjadacze parówkówRZESZÓWM51M 5100:00:0001:56:2303:37:1403:47:5606:16:3606:29:2109:17:1810:42:3011:36:09+00:36:448:436.9
56REJ Mirosław 523 YM&T wyjadacze parówkówMIELECM52M 5200:00:0001:56:2503:37:1403:47:5506:16:3606:29:2409:17:1810:42:2811:36:10+00:36:458:436.9
57MAŁEK Andrzej 188 XAADŁUGIEM53M 5300:00:0001:51:2503:41:5703:42:3306:12:0406:20:0309:12:1010:42:3211:39:40+00:40:158:466.8
58PRZYJEMSKI Artur 188 YAAM54M 5400:00:0001:51:2703:41:5703:42:3406:12:0406:20:0409:12:1010:42:3211:39:41+00:40:168:466.8
59WIERZBICKI Hubert 422 XTrening UltrasaPASIKUROWICEM55M 5500:00:0001:53:2803:34:4903:42:0606:11:3206:19:5209:18:2210:49:0011:46:17+00:46:528:516.8
60DURAŁ Grzegorz 422 YTrening UltrasaWROCŁAWM56M 5600:00:0001:53:2903:34:4903:42:0506:11:3006:19:4809:18:2110:48:5711:46:17+00:46:528:516.8
61NIEDZIAŁKOWSKI Jan 305 XSkauciPOZNAŃM57M 5700:00:0002:00:5104:03:3804:12:3906:32:2706:43:1709:30:1510:53:4011:52:19+00:52:548:556.7
62JESIOLOWSKI Michal 117 XDziady DwaZIELONKIM58M 5800:00:0001:51:5803:33:0203:43:0506:13:4906:30:1709:25:5911:01:2511:56:50+00:57:258:586.7
63FILICIAK Michal 117 YDziady DwaKRAKOWM59M 5900:00:0001:51:5703:33:0203:43:0406:13:4906:30:1609:25:5911:01:2411:56:50+00:57:258:586.7
64CZERWIŃSKI Michał 101 XMisiakiRYBNIKM60M 6000:00:0001:54:5003:40:3103:48:1406:22:3406:31:2709:36:0111:03:3711:57:17+00:57:528:596.7
65MARCOL Mateusz 101 YMisiakiM61M 6100:00:0001:54:4903:40:3003:48:1406:22:3406:31:2709:36:0011:03:3611:57:17+00:57:528:596.7
66WINIARCZYK-JADACH Beata 118 XKrakusyKRAKÓWK5K 500:00:0002:01:0403:59:5604:00:3206:37:4406:46:0009:44:3611:05:0911:59:21+00:59:569:006.7
67ŻYWCZAK Artur 118 YKrakusyKRAKÓWM62M 6200:00:0002:01:0503:59:5704:01:0906:37:4406:45:5909:44:3611:05:0911:59:21+00:59:569:006.7
68BOGACKI Andrzej 206 XChłopaki z JaworznaJAWORZNOM63M 6300:00:0001:56:3703:41:2803:53:2306:27:1906:35:0109:30:3711:05:0811:59:29+01:00:049:006.7
69KOLKA Piotr 206 YChłopaki z JaworznaJAWORZNOM64M 6400:00:0001:56:3903:41:2903:53:2406:27:2006:35:1009:30:4011:05:1011:59:29+01:00:049:006.7
70STEFANIAK Łukasz 62 XSylwia i ŁukaszSZCZECINM65M 6500:00:0001:51:1703:40:5603:45:1106:22:4406:40:2109:41:4611:06:1512:00:01+01:00:369:016.6
71TELATYŃSKA Sylwia 62 YSylwia i ŁukaszCHOSZCZNOK6K 600:00:0001:51:1603:40:5603:45:1006:22:4406:40:2009:41:4611:06:1412:00:01+01:00:369:016.6
72MARCINIAK Przemysław 37 YKulawi na EPOPRUDNIKM66M 6600:00:0002:04:1003:54:2904:02:1106:34:1006:45:0809:33:5411:06:3112:03:47+01:04:229:046.6
73GROSZ Tomasz 37 XKulawi na EPOMOSZNAM67M 6700:00:0002:04:0903:54:3004:02:1306:34:1306:45:1009:33:5511:06:3012:03:48+01:04:239:046.6
74MYŚLIWIEC Mariusz 97 XFast FuriousRADZYMINM68M 6800:00:0001:57:2903:38:5203:42:2106:23:0606:28:0709:32:1911:06:1912:05:55+01:06:309:056.6
75ŚWIĘTOŃ Grzegorz 97 YFast FuriousSTRACHÓWM69M 6900:00:0001:57:2803:38:5203:42:2006:23:0806:28:0609:32:1911:06:1812:05:55+01:06:309:056.6
76WYSOKIŃSKI Konrad 179 XMesmerik RunnersPIASECZNOM70M 7000:00:0001:56:3603:38:5403:44:3206:18:4306:26:3609:31:2511:13:5012:09:51+01:10:269:086.6
77ARAK Tomasz 179 YMesmerik RunnersM71M 7100:00:0001:56:3403:38:5403:44:3706:18:4306:26:3909:31:2611:13:5112:09:51+01:10:269:086.6
78KACZMAREK Tomasz 141 XGórale z PuszczyWIELICZKAM72M 7200:00:0001:59:1303:47:4404:00:5006:34:3006:50:5509:50:4411:20:5012:10:25+01:11:009:096.6
79KOPEL Andrzej 141 YGórale z PuszczyNIEPOŁOMICEM73M 7300:00:0001:59:1103:47:4304:00:5006:34:3006:50:5609:50:4311:20:4812:10:26+01:11:019:096.6
80TAUZ Andrzej 41 XA&AWARSZAWAM74M 7400:00:0001:59:0603:43:2903:51:3506:24:5206:35:3109:35:3211:11:5312:10:45+01:11:209:096.6
81PRZYPOLSKI Paweł 300 XBeauty and the BeardWARSZAWAM75M 7500:00:0002:01:0203:49:1003:49:2506:24:3606:29:5309:45:4511:16:1712:11:12+01:11:479:096.5
82PRZEPIÓRKA Barbara 300 YBeauty and the BeardWARSZAWAK7K 700:00:0002:01:0103:49:1103:49:2806:24:3706:29:5309:45:4611:16:1912:11:13+01:11:489:096.5
83ADAMUS - KOWALSKA Justyna 76 YWciągonosaczeIMIELINK8K 800:00:0002:06:5003:54:0504:03:4306:32:2609:37:4011:10:2412:11:22+01:11:579:096.5
84MALINOWSKI Mateusz 76 XWciągonosaczeMYSŁOWICEM76M 7600:00:0002:06:4603:54:0504:03:4306:32:2509:37:3911:10:2412:11:32+01:12:079:106.5
85KAMIŃSKI Krzysztof 140 XGąbin BiegaPŁOCKM77M 7700:00:0002:19:5604:27:5104:35:1807:05:3507:13:3509:57:5411:19:2212:11:58+01:12:339:106.5
86MILEWSKI Dominik 140 YGąbin BiegaPŁOCKM78M 7800:00:0002:19:5704:27:5004:35:1907:05:3707:13:3509:57:5411:19:2312:11:59+01:12:349:106.5
87PIĄTEK Mateusz 660 YSM KaMoSM79M 7900:00:0002:13:0604:03:2104:10:5806:45:0606:56:1109:48:0411:15:1012:13:23+01:13:589:116.5
88MROWCA Joanna 660 XSM KaMoSKRZESZÓWK9K 900:00:0002:13:0704:03:2104:10:5906:45:0606:56:1109:48:0411:15:1212:13:23+01:13:589:116.5
89GOŁĄB Mateusz 456 XJurne KnuryPOZNAŃM80M 8000:00:0002:02:1603:49:0204:01:1406:37:4606:50:2609:54:4711:19:1512:14:45+01:15:209:126.5
90PUCHNIARZ Mateusz 456 YJurne KnuryGDAŃSKM81M 8100:00:0002:02:1903:49:0204:01:1406:37:4606:50:4509:54:4711:19:1612:14:45+01:15:209:126.5
91DAJEMA Sławomir 45 YZgórmysynyKRAKÓWM82M 8200:00:0001:54:3003:39:0103:48:4106:26:4306:38:2109:40:4411:14:4512:16:50+01:17:259:146.5
92BEM Jakub 45 XZgórmysynyKRAKÓWM83M 8300:00:0001:54:2703:39:0003:48:4006:26:4206:40:5509:40:4411:15:3312:16:50+01:17:259:146.5
93LASEK Jakub 166 YKubuś TeamOPOLEM84M 8400:00:0001:56:0503:50:3004:00:2306:39:0506:47:2009:56:1211:31:3912:26:12+01:26:479:216.4
94JAGIELA Rafał 166 XKubuś TeamOPOLEM85M 8500:00:0001:56:0403:50:2904:00:2506:39:0206:47:1809:56:1211:31:4012:26:12+01:26:479:216.4
95KŁĘCZEK Łukasz 268 YKłęczkiBREMENM86M 8600:00:0002:14:2704:10:1904:20:3006:54:3307:03:5310:07:5511:31:5712:26:56+01:27:319:216.4
96KŁĘCZEK Katarzyna 268 XKłęczkiJASTRZĘBIE-ZDRÓJK10K 1000:00:0002:14:2704:10:1904:20:2906:54:2707:04:4310:07:5711:31:5712:26:56+01:27:319:216.4
97SZCZOTKA Paweł 30 YOdważniZABORÓWM87M 8700:00:0001:59:2603:46:0403:53:2906:33:5106:43:3109:43:1211:26:0612:29:01+01:29:369:236.4
98BUŁANOW Leszek 30 XOdważniHIPOLITÓWM88M 8800:00:0001:59:1703:46:0603:53:2906:33:5006:42:3909:43:0811:26:1912:29:02+01:29:379:236.4
99BŁĄDEK Sławomir 374 YSZWLA StargardM89M 8900:00:0001:58:5203:50:2404:00:5706:38:3006:47:3109:57:2011:32:0512:31:01+01:31:369:246.4
100JARUZEL Robert 374 XSZWLA StargardSTARGARDM90M 9000:00:0001:58:5703:50:3404:00:5906:38:3606:49:0309:57:2311:32:0612:31:02+01:31:379:246.4
101CIACIURA Magdalena 281 XSCI Górscy EntuzjaściBIELSKO-BIAŁAK11K 1100:00:0002:04:5704:01:1204:10:1506:44:0106:54:3810:00:3311:32:1612:31:03+01:31:389:246.4
102PAZDA - POZORSKA Małgorzata 95 YPolka Sport Girls IKOBYLNICAK12K 1200:00:0002:07:2803:58:4704:01:5106:45:1006:49:2909:53:5411:28:2812:31:04+01:31:399:246.4
103LEŚKÓW Joanna 281 YSCI Górscy EntuzjaściCIESZYNK13K 1300:00:0002:05:0304:01:1204:10:1506:44:0206:54:3810:00:3311:32:1612:31:07+01:31:429:246.4
104CIEŚLA Elżbieta 95 XPolka Sport Girls IOLSZTYNEKK14K 1400:00:0002:07:2703:58:5204:01:5206:45:0906:49:2909:53:5311:28:2812:31:15+01:31:509:246.4
105ŁUCJANEK Andrzej 270 YKAJA TeamWARSZAWAM91M 9100:00:0001:59:2803:42:1803:58:2906:29:1506:49:1009:52:3011:33:0812:31:40+01:32:159:256.4
106PODBIELSKI Krystian 270 XKAJA TeamWARSZAWAM92M 9200:00:0001:59:2703:42:1903:58:2906:29:1606:50:1209:52:3111:33:0912:31:40+01:32:159:256.4
107WIERZBICKI Witold 370 XNie widzę przeszkódWROCŁAWM93M 9300:00:0002:13:1004:06:2104:15:1506:50:1107:08:0510:06:1511:33:4112:31:47+01:32:229:256.4
108ABRAMOWICZ Agata 370 YNie widzę przeszkódBRZEG DOLNYK15K 1500:00:0002:13:1104:06:2004:15:1606:50:1107:08:0710:06:1611:35:4712:31:47+01:32:229:256.4
109KOSTKA Sebastian 80 YRACIOKIM94M 9400:00:0002:00:0603:55:5304:08:2706:49:1107:00:4610:02:1011:36:3012:34:04+01:34:399:266.3
110DEJAS Tomasz 80 XRACIOKIMYSŁOWICEM95M 9500:00:0002:00:0303:55:5104:08:2806:49:0307:00:4210:02:0511:36:3312:34:04+01:34:399:266.3
111GRUSZKA Grzegorz 271 YBad BoysSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM96M 9600:00:0002:05:4503:58:0604:05:3906:40:1406:48:2509:49:4511:33:4112:34:33+01:35:089:276.3
112WALDON Krzysztof 91 XHRmax Żory/Multima Bielsko-BiałaŻORYM97M 9700:00:0001:52:0603:35:3303:39:0806:25:4306:34:1109:54:2811:36:0912:36:15+01:36:509:286.3
113KOZIK Damian 91 YHRmax Żory/Multima Bielsko-BiałaŻORYM98M 9800:00:0001:52:0803:35:3303:39:0806:25:4806:34:1109:54:2911:36:1012:36:15+01:36:509:286.3
114SOSNOWSKA Agnieszka 208 XPrze(w)AgaSOSNOWIECK16K 1600:00:0002:04:0403:55:2704:02:2206:40:0006:54:0210:00:4711:35:5912:37:02+01:37:379:296.3
115RYBAK Przemysław 208 YPrze(w)AgaPUŁAWYM99M 9900:00:0002:04:0103:55:2704:02:2206:40:0006:54:0210:00:4711:36:0112:37:02+01:37:379:296.3
116BERLIŃSKI Dominik 55 XWPRunningOTRĘBUSYM100M 10000:00:0001:58:5103:47:1404:05:2406:36:2607:10:3210:06:3311:35:4412:37:21+01:37:569:296.3
117FOJUD Tadeusz 55 YWPRunningM101M 10100:00:0001:58:5303:47:1304:05:2606:36:2507:10:2910:06:3311:35:4512:37:21+01:37:569:296.3
118KAPROŃ Sebastian 134 YSupermaratończyk klub biegaczaRAKOWNIAM102M 10200:00:0002:11:5004:07:0104:17:4306:53:5207:06:3710:08:1111:44:1312:43:46+01:44:219:346.3
119MAY-ADAMEK Katarzyna 134 XSupermaratończyk klub biegaczaRAKOWNIAK17K 1700:00:0002:11:4904:07:0104:17:4606:53:5107:06:3710:08:1111:44:1712:43:46+01:44:219:346.3
120SALWA Ewelina 3 YPan i Pani S.K18K 1800:00:0001:59:0303:45:1703:51:2006:28:4806:43:0409:53:4611:39:0112:44:39+01:45:149:346.3
121SIKORSKI Piotr 3 XPan i Pani S.PIŁAM103M 10300:00:0001:59:0503:45:1703:51:2606:28:5006:44:0909:53:4711:39:0312:44:39+01:45:149:346.3
122WRÓBEL Kamila 298 XTrebi & KelliRZESZÓWK19K 1900:00:0002:10:5504:06:2804:11:2306:52:3806:58:3509:57:2811:35:5712:45:28+01:46:039:356.3
123KORAB Robert 298 YTrebi & KelliRZESZÓWM104M 10400:00:0002:10:5404:06:2904:11:2206:52:3706:59:1909:57:2811:35:5812:45:29+01:46:049:356.3
124PIOTROWSKI Marek 38 YKB Szerszeń OleśnicaOLEŚNICAM105M 10500:00:0002:06:3603:53:0504:15:0806:41:4807:16:2410:11:1011:44:1812:46:13+01:46:489:366.2
125PAPIERSKI Kamil 38 XKB Szerszeń OleśnicaOLEŚNICAM106M 10600:00:0002:06:3303:53:0204:15:0806:41:4407:16:2210:11:0911:44:1912:46:13+01:46:489:366.2
126BASZAK Tomasz 350 YSiła OgraSTRACHÓWM107M 10700:00:0002:10:4004:01:1304:18:2006:53:3307:12:1610:07:1411:45:4412:46:23+01:46:589:366.2
127BĘŚ Marcin 350 XSiła OgraJORDANÓW ŚLĄSKIM108M 10800:00:0002:10:4104:01:0404:18:2106:53:3407:12:2110:07:1611:45:4512:46:23+01:46:589:366.2
128MITRUCZUK Sławomir 138 YŁęczyniakiLUBLINM109M 10900:00:0002:03:3803:56:2404:07:1406:49:5807:07:2410:14:1311:49:4812:49:57+01:50:329:386.2
129JANOWSKI Tomasz 138 XŁęczyniakiŁĘCZNAM110M 11000:00:0002:03:3803:56:2604:07:1306:50:0007:07:2510:14:1211:49:5012:49:57+01:50:329:386.2
130KOŚCIAK Jan 428 XStare Konie :)PASZCZYNAM111M 11100:00:0002:11:1504:07:4004:14:2606:57:2607:09:0710:12:1511:46:5912:51:00+01:51:359:396.2
131CZERWIEC Zdzisław 428 YStare Konie :)PASZCZYNAM112M 11200:00:0002:11:1404:07:4104:14:2806:57:2507:09:0910:12:1511:47:0112:51:00+01:51:359:396.2
132GERC Jarosław 33 YWulkany miłościSZCZECINM113M 11300:00:0001:59:1403:45:1303:55:3406:27:4606:42:1709:47:3211:44:5912:53:56+01:54:319:416.2
133CZACHOR Marek 33 XWulkany miłościŚWIEBODZINM114M 11400:00:0001:59:1503:45:1303:55:3306:27:4706:42:1709:47:3211:44:5912:53:56+01:54:319:416.2
134STEFAŃCZUK Waldemar 221 YBorysKATOWICEM115M 11500:00:0002:08:5204:09:4604:22:3707:10:0807:23:2110:28:1012:00:0612:54:13+01:54:489:426.2
135WIECZOREK Damian 221 XBorysKATOWICEM116M 11600:00:0002:08:5104:09:4504:22:3607:10:0507:23:2110:28:1012:00:0712:54:13+01:54:489:426.2
136SĘK Tomasz 144 XSękateZiębyPIASTÓWM117M 11700:00:0001:57:2303:45:4403:51:4006:28:1206:38:2609:52:5811:42:1312:55:34+01:56:099:436.2
137ZIĘBA Mariusz 144 YSękateZiębyM118M 11800:00:0001:57:2203:45:5903:51:4006:28:1206:38:2509:52:5811:42:1412:55:34+01:56:099:436.2
138WOJDA Dariusz 111 XDZIKIE DZIKIJÓZEFÓWM119M 11900:00:0002:03:3503:58:5204:09:3206:55:1307:13:3410:20:3011:57:5212:57:13+01:57:489:446.2
139KACZOREK Marcin 111 YDZIKIE DZIKIJÓZEFÓWM120M 12000:00:0002:03:3703:58:5204:09:3306:55:1407:13:3810:20:3011:58:2012:57:13+01:57:489:446.2
140GAWLEWICZ Tomasz 494 YGawełki TeamM121M 12100:00:0001:57:2703:48:2903:53:2006:56:5207:19:4410:25:0311:57:0812:57:19+01:57:549:446.2
141GAWLEWICZ Krystyna 494 XGawełki TeamSANOKK20K 2000:00:0001:57:2603:48:3504:18:1406:56:5407:19:4410:25:0311:57:0912:57:19+01:57:549:446.2
142FRĄCKOWIAK Michał 137 YCzerwonak BiegaKOZIEGŁOWYM122M 12200:00:0002:01:4204:05:5904:18:4906:59:0507:19:0410:27:4112:01:4712:57:28+01:58:039:446.2
143STANKIEWICZ Paweł 137 XCzerwonak BiegaPOTASZEM123M 12300:00:0002:01:4404:05:5904:18:4106:59:0407:19:0410:27:4112:01:4412:57:29+01:58:049:446.2
144SOIŃSKI Przemek 263 XKB Maniac/RunWallPOZNAŃM124M 12400:00:0002:08:0703:57:1004:08:3006:42:0907:02:4810:07:3011:47:0513:00:12+02:00:479:466.1
145KLIMEK Mateusz 263 YKB Maniac/RunWallSZCZECINM125M 12500:00:0002:08:0603:57:1004:08:2906:42:0907:02:5010:07:3011:47:0513:00:12+02:00:479:466.1
146POTOCZNY Łukasz 254 YEuforia BiegaczaGÓRAM126M 12600:00:0002:22:4804:21:1004:32:0307:03:0307:13:5210:26:0511:57:0413:01:39+02:02:149:476.1
147MICHAŁOWSKI Marcin 254 XEuforia BiegaczaŚWIĘTOSZÓWM127M 12700:00:0002:22:4604:21:1104:32:0007:03:0007:13:5110:26:0211:57:0613:01:39+02:02:149:476.1
148FRANCKOWSKA Marta 247 XRawrr!ŚWIECIEK21K 2100:00:0002:10:3304:05:1004:15:4106:59:0707:12:1910:26:0712:02:2413:03:01+02:03:369:486.1
149HRYCAJ Mariusz 247 YRawrr!OPOLEM128M 12800:00:0002:10:3404:05:1004:15:4206:59:0807:12:2010:26:0612:02:2613:03:01+02:03:369:486.1
150LISOWSKA-WOŚ Agnieszka 512 XNiegotowi Na OpakNIEPOŁOMICEK22K 2200:00:0002:02:2503:56:5804:10:1406:56:0407:10:2110:27:4812:03:4413:03:10+02:03:459:486.1
151JUSZCZYK Łukasz 512 YNiegotowi Na OpakWĘGRZCE WIELKIEM129M 12900:00:0002:02:2403:56:5804:10:1306:56:0507:10:1910:27:4912:03:4513:03:10+02:03:459:486.1
152GIERULA Robert 640 YUBS Kraków Running TeamKRAKÓWM130M 13000:00:0002:11:2604:04:3304:16:5007:03:4507:19:4210:31:4912:03:1213:04:29+02:05:049:496.1
153WOŹNIAK Michał 589 YStay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINM131M 13100:00:0002:02:3804:04:5004:06:0207:00:2607:21:1810:29:0112:07:1313:05:43+02:06:189:506.1
154KONDZIOŁA Krzysztof 589 XStay Insane / Perfect Runner LublinLUBLINM132M 13200:00:0002:02:3604:04:5204:07:3807:00:2807:21:1810:29:0212:07:1413:05:43+02:06:189:506.1
155SIKORSKI Marcin 31 YSZWLA StargardSZCZECINM133M 13300:00:0001:58:4603:50:5703:57:5606:38:3006:49:0910:01:3712:01:4913:05:50+02:06:259:506.1
156SZOTOWICZ Sebastian 31 XSZWLA StargardSZCZECINM134M 13400:00:0001:58:4803:50:5203:57:5606:38:2906:50:3510:01:3712:01:5113:05:50+02:06:259:506.1
157KUBIK Grzegorz 214 YRunning PołaniecWARSZAWAM135M 13500:00:0002:03:5203:55:1204:08:3406:42:2607:01:0710:27:4612:08:2013:06:16+02:06:519:516.1
158RYMARSKI Arkadiusz 433 XNOAWROCŁAWM136M 13600:00:0001:57:2403:44:1403:56:0206:32:2806:49:2310:12:2212:05:3413:10:15+02:10:509:546.1
159CYRAN Piotr 433 YNOAM137M 13700:00:0001:57:2603:44:1403:56:0306:32:2906:49:5010:12:2212:05:3713:10:15+02:10:509:546.1
160GOŁĄB Marek 187 XSTAY INSANELUBLINM138M 13800:00:0002:03:3603:55:0304:09:2006:49:5206:57:4610:08:4012:00:1013:10:31+02:11:069:546.1
161AGRES Paweł 187 YSTAY INSANELUBLINM139M 13900:00:0002:03:3603:55:0304:09:2106:49:5306:57:5210:08:4012:00:1113:10:31+02:11:069:546.1
162WALENDA Arkadiusz 153 XVege Ultras z SKB GRANITLESZNOWOLAM140M 14000:00:0002:02:2203:55:4104:04:1006:46:1907:05:5310:23:4212:09:0613:11:49+02:12:249:556
163WOSZCZAK Zbigniew 153 YVege Ultras z SKB GRANITM141M 14100:00:0002:02:2103:55:4004:04:0906:46:2007:05:5210:23:4212:09:0913:11:49+02:12:249:556
164JAKUBCZAK Karol 66 Y42.195 WejherowoWEJHEROWOM142M 14200:00:0001:59:5703:50:5004:05:4906:39:0007:00:0910:16:3012:03:2113:14:59+02:15:349:576
165BORSKI Adam 66 X42.195 WejherowoWEJHEROWOM143M 14300:00:0001:59:5603:50:5004:05:4906:39:0107:00:0910:16:3012:03:2013:15:00+02:15:359:576
166BRYSZEWSKA Patrycja 237 YDomatorkiŁÓDŹK23K 2300:00:0002:05:3404:02:5404:11:4306:57:2307:11:5110:26:1212:06:4913:16:08+02:16:439:586
167BARTELA Edyta 237 XDomatorkiŁÓDŹK24K 2400:00:0002:05:3504:02:5304:11:4706:57:2407:12:4210:26:1112:06:5013:16:09+02:16:449:586
168ŁĘCKI Piotr 323 YMłodzież NRGM144M 14400:00:0001:54:1103:39:0203:46:0606:33:2406:44:3510:08:4812:00:5413:16:16+02:16:519:586
169JĘDZURA Daniel 323 XMłodzież NRGGLIWICEM145M 14500:00:0001:54:1003:39:0103:46:0606:33:2706:44:3410:08:5012:00:5413:16:17+02:16:529:586
170KOKOT Krzysztof 36 XNiewybieganiŻORYM146M 14600:00:0001:50:3703:42:2904:04:2106:25:4407:02:3110:21:2212:17:5313:20:36+02:21:1110:016
171DZIĘGIELOWSKI Paweł 36 YNiewybieganiNIEPOŁOMICEM147M 14700:00:0001:50:3603:42:2904:04:2106:25:4307:02:3010:21:2112:17:5413:20:37+02:21:1210:016
172BANASIK Grzegorz 314 YScyzorykiDYMINYM148M 14800:00:0002:20:2704:24:4404:36:4107:05:3907:24:3410:33:1312:19:1713:24:01+02:24:3610:046
173KRAWCZYK Daniel 314 XScyzorykiSZYDŁÓWM149M 14900:00:0002:20:2804:24:4504:36:3907:05:4007:24:3510:33:1312:19:1813:24:01+02:24:3610:046
174ROJEWSKI Paweł 199 YRossbiegani & EVErRUNM150M 15000:00:0002:00:3103:54:4804:09:2207:01:0307:19:2410:32:1912:15:2613:25:16+02:25:5110:055.9
175LACHOWSKI Robert 199 XRossbiegani & EVErRUNŁÓDŹM151M 15100:00:0002:00:3503:54:5204:09:2807:01:0707:19:2810:32:2612:15:2613:25:16+02:25:5110:055.9
176DELEKTA Dariusz 332 XDelnovadelja TeamŁOWISKO 99M152M 15200:00:0002:12:0104:08:3404:30:5807:19:3007:39:2510:47:2512:28:5913:26:19+02:26:5410:065.9
177DELEKTA Jan 332 YDelnovadelja TeamŁOWISKO 99M153M 15300:00:0002:12:0304:08:3404:30:5907:19:3107:39:2510:47:2512:29:0013:26:19+02:26:5410:065.9
178ILIN Alexandr 213 YFaurecia Russia Operations TeamFAURECIAM154M 15400:00:0002:11:0304:06:5904:15:0307:02:5107:13:2310:28:5512:00:0813:28:46+02:29:2110:085.9
179BABUSKA Lukasz 213 XFaurecia Russia Operations TeamWARSZAWAM155M 15500:00:0002:11:0004:06:5504:15:0307:02:5107:13:2310:28:4912:00:0913:28:47+02:29:2210:085.9
180DYŚ Paweł 26 XNovembeer Insane TeamLUBLINM156M 15600:00:0001:58:5903:45:4303:52:1706:35:3406:42:5910:09:1912:14:3813:29:31+02:30:0610:085.9
181LISTOPAD Dariusz 26 YNovembeer Insane TeamLUBLINM157M 15700:00:0001:59:0003:45:4403:52:1706:35:3506:42:5810:09:1912:14:3913:29:31+02:30:0610:085.9
182SZCZEPANIAK Angelika 245 YAkademia Biegacza/Ultra dla KubyK25K 2500:00:0001:54:2303:47:4003:53:0906:34:3706:48:5410:29:5512:16:2913:29:52+02:30:2710:085.9
183WOJTASIK Andrzej 245 XAkademia Biegacza/Ultra dla KubyŁÓDŹM158M 15800:00:0001:54:2203:47:4003:53:0806:34:3806:49:1410:29:5512:16:3213:29:52+02:30:2710:085.9
184STYKOWSKI Sławomir 114 YMiśkiWARSZAWAM159M 15900:00:0002:02:0803:51:4704:03:3806:39:4906:48:5010:19:5212:24:2513:30:19+02:30:5410:095.9
185PÓŁTORAK Krzysztof 114 XMiśkiWARSZAWAM160M 16000:00:0002:02:0503:51:4804:03:1606:39:5606:48:2910:19:5212:24:2513:30:20+02:30:5510:095.9
186PRZYBYL Rafal 192 YDzikie KunyPIASKIM161M 16100:00:0001:57:1503:45:4404:06:0306:52:0507:06:0810:31:5112:20:2413:31:16+02:31:5110:095.9
187GORYNIA Hubert 192 XDzikie KunyPIASKIM162M 16200:00:0001:57:1703:45:4504:06:0306:52:0607:06:1210:31:5212:20:2513:31:17+02:31:5210:095.9
188JASIŃSKI Piotr 90 YGórale z CentrumBEŁCHATÓWM163M 16300:00:0002:05:0503:58:4604:07:0806:58:3107:07:5910:39:3012:28:2013:32:49+02:33:2410:115.9
189BIENIEK Damian 90 XGórale z CentrumPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM164M 16400:00:0002:05:0703:58:4604:07:0806:58:3307:08:0310:39:3012:28:3313:32:49+02:33:2410:115.9
190LEWANDOWSKI Sebastian 115 YStargard Ja się nie ścigam 2M165M 16500:00:0002:00:4903:56:2004:15:0207:11:5807:41:5310:53:0212:35:3513:33:20+02:33:5510:115.9
191TIETZ Przemysław 115 XStargard Ja się nie ścigam 2STARGARDM166M 16600:00:0002:00:4803:56:2004:15:0207:12:1107:41:5410:53:0212:35:3613:33:20+02:33:5510:115.9
192SZARSZEWSKI Paweł 50 Y'Miękkie Faje GRUDZIĄDZ'M167M 16700:00:0001:56:1403:48:1403:55:1606:50:1807:02:5010:29:4912:16:3413:34:54+02:35:2910:125.9
193WOLSKI Piotr 50 X'Miękkie Faje GRUDZIĄDZ'GRUDZIĄDZM168M 16800:00:0001:56:1203:48:0603:55:1406:50:1307:02:4410:29:4112:16:3413:34:55+02:35:3010:125.9
194OLEWNIK Łukasz 403 XAGB TorfyŁÓDŹM169M 16900:00:0001:58:3703:52:0103:59:5906:48:5106:56:3410:27:2312:19:4013:35:00+02:35:3510:125.9
195PODGÓRSKI Michał 403 YAGB TorfyM170M 17000:00:0001:58:2703:52:0004:00:0106:48:5006:56:4610:27:2512:19:2913:35:02+02:35:3710:125.9
196WOJCIECHOWSKI Zbigniew 227 YLesz No Limits TeamWIJEWOM171M 17100:00:0002:12:1104:03:4804:11:5907:10:0307:22:3010:46:2812:32:0213:35:08+02:35:4310:125.9
197ADLER Łukasz 227 XLesz No Limits TeamWILKOWICEM172M 17200:00:0002:12:0904:03:4804:11:5707:10:0307:22:1610:46:2812:32:0313:35:08+02:35:4310:125.9
198KOWALSKA Joanna 103 XDebiutanciWARSZAWAK26K 2600:00:0002:03:0503:54:2804:02:1006:58:4807:07:3710:30:0012:24:0313:35:11+02:35:4610:125.9
199PAWLAK Jakub 103 Y12triM173M 17300:00:0002:03:0603:54:2804:02:1506:58:4907:07:3610:30:0012:24:0613:35:11+02:35:4610:125.9
200TALAGA Tomasz 106 XMKS WyzwolenieDĄBROWAM174M 17400:00:0002:10:0104:16:4304:27:1707:22:2807:34:2110:51:3512:29:3813:35:18+02:35:5310:135.9
201TALAGA Robert 106 YMKS WyzwolenieSZARÓWM175M 17500:00:0002:10:0404:16:4204:27:1707:22:2707:34:2610:51:3512:29:3713:35:19+02:35:5410:135.9
202KRUPA Grzegorz 113 XŚlężański Festiwal BiegowySTRZEGOMIANYM176M 17600:00:0001:59:4403:52:1604:03:3806:59:1007:15:3710:45:3412:33:2913:40:06+02:40:4110:165.8
203SZCZOT Andrzej 113 YŚlężański Festiwal BiegowyM177M 17700:00:0001:59:4603:52:1804:03:2706:59:0907:15:3410:45:3312:33:2313:40:07+02:40:4210:165.8
204RÓŻAŃSKI Mateusz 287 YMistrzowie Drugiego PlanuKATOWICEM178M 17800:00:0002:13:5604:18:4504:27:2807:18:0807:35:5110:55:3812:36:2913:40:18+02:40:5310:165.8
205GALUSKIN Alexey 287 XMistrzowie Drugiego PlanuTARNOWSKIE GÓRYM179M 17900:00:0002:13:5704:18:4604:27:2807:18:1307:35:5510:55:4012:36:3413:40:18+02:40:5310:165.8
206KONDZIELNIK Magdalena 698 XDziki TeamPSZCZYNAK27K 2700:00:0002:13:0204:13:4304:20:0607:07:5507:15:2710:32:1512:25:0613:42:53+02:43:2810:185.8
207SZCZOTKA Katarzyna 698 YDziki TeamPSZCZYNAK28K 2800:00:0002:13:0104:13:4404:20:0707:07:5507:15:2610:32:1612:25:0613:42:53+02:43:2810:185.8
208PAWLYTA Jerzy 53 YElblaskie zakapioryELBLĄGM180M 18000:00:0002:12:0004:15:4604:36:5407:28:1507:59:4511:13:5212:42:1513:42:56+02:43:3110:185.8
209SANECKI Patryk 53 XElblaskie zakapioryPASŁĘKM181M 18100:00:0002:11:5904:15:4804:36:5807:28:1608:00:2611:13:5312:42:1713:42:56+02:43:3110:185.8
210GUZIK Łukasz 204 XSię Nam K**a ZachciałoŁYSOKANIEM182M 18200:00:0002:07:2504:02:4104:12:3807:03:3507:13:3110:48:4212:41:3113:43:34+02:44:0910:195.8
211BŁASZCZAK Jarosław 204 YSię Nam K**a ZachciałoKRAKÓWM183M 18300:00:0002:07:2404:02:4104:12:3707:03:3407:13:3210:48:4212:41:3313:43:34+02:44:0910:195.8
212KRAWCZYK Włodzimierz 182 YBonnie&ClydeTOMASZÓW MAZOWIECKIM184M 18400:00:0002:17:0104:18:5804:27:2407:17:5407:37:5310:54:4812:40:2913:46:28+02:47:0310:215.8
213PIETRUSZCZAK Agnieszka 182 XBonnie&ClydeTOMASZÓW MAZOWIECKIK29K 2900:00:0002:17:0104:18:5904:27:2407:18:0407:37:5310:54:4812:40:3113:46:28+02:47:0310:215.8
214PIWOWARCZYK Dariusz 272 YLOTOS Running TeamGDAŃSKM185M 18500:00:0002:07:2603:58:5304:16:5107:05:0607:28:0810:50:1912:37:3413:46:35+02:47:1010:215.8
215KRAWCZYK Kamil 272 XLOTOS Running TeamJANOWIECM186M 18600:00:0002:07:2603:58:5504:16:5207:05:0707:28:0710:50:2012:37:4013:46:35+02:47:1010:215.8
216BARTKOWSKA Joanna 4 YKM UMK ToruńK30K 3000:00:0002:18:0504:20:0104:26:4107:10:2407:17:4610:38:5812:35:5913:48:05+02:48:4010:225.8
217MOLTZAN-MAŁKOWSKA Magdalena 4 XKM UMK ToruńTORUŃK31K 3100:00:0002:18:0604:20:0104:26:4107:10:2407:17:4710:38:5812:36:0013:48:05+02:48:4010:225.8
218STRZELCZYK Wiktor 504 YHusaria Race TeamKOLBUSZOWAM187M 18700:00:0002:11:1004:07:0804:21:2007:18:3007:35:5310:58:5512:42:4813:50:02+02:50:3710:245.8
219PERENC Michał 504 XHusaria Race TeamJAROSŁAWM188M 18800:00:0002:11:0904:07:0804:20:0807:18:3207:35:5410:58:5412:42:5013:50:03+02:50:3810:245.8
220JAKUBOWSKI Michał 269 YBMJ TeamUSTROŃM189M 18900:00:0002:17:5504:07:4704:32:5607:08:3007:41:5610:53:3712:44:3213:51:12+02:51:4710:245.8
221MYSZKA Bartłomiej 269 XBMJ TeamKRAKÓWM190M 19000:00:0002:17:5504:07:4804:32:5807:08:3207:41:5510:53:3812:44:3313:51:12+02:51:4710:245.8
222WIERNASZ Grzegorz 197 XKrośnieńscy wuefiściKROSNOM191M 19100:00:0002:15:2804:12:3104:22:5707:12:1007:29:4711:04:4312:42:2413:51:42+02:52:1710:255.8
223WŁOCH Sławomir 197 YKrośnieńscy wuefiściKROSNOM192M 19200:00:0002:15:2604:12:2804:23:3507:12:1007:29:2511:04:4412:42:4113:51:42+02:52:1710:255.8
224MAŃKA Krzysztof 158 XPZU Sport Team – dzieci fryzjeraWARSZAWAM193M 19300:00:0002:25:4004:27:1204:40:3707:21:5907:42:4911:04:1612:52:5413:53:50+02:54:2510:265.7
225KNYCHAS Darek 158 YPZU Sport Team – dzieci fryzjeraWARSZAWAM194M 19400:00:0002:25:3904:27:1204:40:3807:21:5907:43:1011:04:1612:52:5413:53:50+02:54:2510:265.7
226BĄK Agata 399 YADHD TeamSOBIENIE - JEZIORYK32K 3200:00:0002:20:3704:30:3804:43:2807:35:5607:49:1911:04:1012:42:3413:53:55+02:54:3010:275.7
227KOZERA Katarzyna 399 XADHD TeamWARSZAWAK33K 3300:00:0002:20:3904:30:3904:43:0207:36:0007:49:2011:04:1012:42:3513:53:55+02:54:3010:275.7
228SARKA Bartłomiej 477 YBiegiem Na RowerKRAKÓWM195M 19500:00:0002:13:0804:10:2304:28:0507:18:4907:42:0611:04:2512:55:2313:54:07+02:54:4210:275.7
229PARWA Michał 477 XBiegiem Na RowerDZIEKANOWICEM196M 19600:00:0002:13:0904:10:2604:28:0207:19:0107:42:0711:04:2512:55:2813:54:07+02:54:4210:275.7
230RZEPKA Remigiusz 203 YPROSPERO ML TeamMIKOŁÓWM197M 19700:00:0002:16:4704:20:1804:27:1507:24:0107:34:0611:04:0012:47:3013:54:16+02:54:5110:275.7
231LINEK Michał 203 XPROSPERO ML TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEM198M 19800:00:0002:16:4804:20:1904:27:1607:24:0007:34:1211:04:0012:47:3613:54:16+02:54:5110:275.7
232JANUS Radosław 92 YXXXWROCŁAWM199M 19900:00:0002:28:1304:30:5304:50:5507:35:0407:51:5311:07:5112:53:0113:54:33+02:55:0810:275.7
233LIWOCH Marcin 92 XXXXZAWIERCIEM200M 20000:00:0002:28:1404:30:5204:50:4607:35:0607:51:5311:07:4812:53:0213:54:33+02:55:0810:275.7
234MARKOV Ilya 14 YKoń+SłońKRAKÓWM201M 20100:00:0002:14:1204:10:1604:16:3207:21:3207:34:4711:05:3712:50:2413:55:37+02:56:1210:285.7
235ŚCIGALSKI Marcin 14 XKoń+SłońNIEPOŁOMICEM202M 20200:00:0002:14:1104:10:1604:16:3007:21:3407:34:4711:05:3712:50:2413:55:37+02:56:1210:285.7
236GRABOŚ Nina 79 YŚwiekryWARSZAWAK34K 3400:00:0002:10:2104:07:4904:20:5307:13:5707:37:4010:58:1612:44:5113:55:46+02:56:2110:285.7
237ASŁANOWICZ Marcin 79 XŚwiekryWARSZAWAM203M 20300:00:0002:10:2104:07:5004:20:5207:14:0107:37:4010:58:1612:44:5513:55:46+02:56:2110:285.7
238PASIECZNY Robert 568 XFartlek GOGORZYCEM204M 20400:00:0002:22:4404:18:3304:32:1507:24:4407:39:5311:06:5012:48:4413:58:04+02:58:3910:305.7
239CHRUŚCIEL Michał 568 YFartlek GOGORZYCEM205M 20500:00:0002:22:4504:18:3304:32:1407:24:4707:39:5311:06:5112:48:4513:58:04+02:58:3910:305.7
240TKACZEWSKI Piotr 340 YMiechów RunnersMIECHÓWM206M 20600:00:0002:37:3204:47:5205:06:3707:49:3908:11:5411:18:2612:53:5313:58:22+02:58:5710:305.7
241MAJEWICZ Grzegorz 340 XMiechów RunnersMIECHÓWM207M 20700:00:0002:37:3304:47:5105:06:3707:49:4008:11:5211:18:2612:53:5413:58:22+02:58:5710:305.7
242SZYSZKA Sebastian 57 YTruchtacz.plGARWOLINM208M 20800:00:0002:05:4104:00:3804:07:3507:32:1107:44:1211:18:3712:59:0913:58:42+02:59:1710:305.7
243MASNY Dawid 57 XTruchtacz.plGARWOLINM209M 20900:00:0002:05:4304:00:3804:07:3707:32:1507:47:0611:18:3712:59:1113:58:43+02:59:1810:305.7
244MRUGAŁA Monika 170 XPLOTSERWIS TEAMOPOLEK35K 3500:00:0002:02:1804:05:1904:18:5507:08:1307:34:2210:55:1012:48:2613:58:56+02:59:3110:305.7
245SOBIERAJ Grzegorz 337 XKumple SebanaGDYNIAM210M 21000:00:0002:08:5304:07:3204:19:3607:15:1207:34:4210:58:0312:54:1714:01:39+03:02:1410:325.7
246MYSZK Łukasz 337 YKumple SebanaGDYNIAM211M 21100:00:0002:08:5604:07:3304:19:3607:15:1207:34:4310:58:0412:54:1714:01:39+03:02:1410:325.7
247KOSTASZ Mariusz 239 YMountain PowerGŁUSZYCAM212M 21200:00:0002:16:4204:17:3804:28:0407:25:4607:37:1710:57:1512:42:1014:02:48+03:03:2310:335.7
248BOCHEŃSKA Aleksandra 239 XMountain PowerKIEŁCZÓWK36K 3600:00:0002:16:4404:17:3804:28:0407:25:4807:35:4010:57:1512:42:1514:02:48+03:03:2310:335.7
249SAMEREK Dariusz 167 YMarmel ToruńTORUŃM213M 21300:00:0002:12:5504:12:4304:23:5107:17:3707:31:2410:59:0612:52:0114:03:52+03:04:2710:345.7
250STAWARSKA Elżbieta 167 XMarmel ToruńTORUŃK37K 3700:00:0002:12:5504:12:4304:23:5107:17:3707:31:2510:59:0612:52:0114:03:52+03:04:2710:345.7
251JEZIORSKI Tomasz 478 YCOŚ BEZ NAZWYŁÓDŹM214M 21400:00:0002:17:5904:24:5004:34:0507:25:0707:35:5611:02:3912:53:2014:04:03+03:04:3810:345.7
252JEZIORSKI Przemysław 478 XCOŚ BEZ NAZWYŁASKM215M 21500:00:0002:17:5804:24:5004:34:0607:25:1007:35:4911:02:3912:53:3214:04:03+03:04:3810:345.7
253KAŁUS Maciej 380 YNa Bani WybieganiKATOWICEM216M 21600:00:0002:05:4204:03:3304:23:0907:11:3807:37:4210:57:1112:55:3714:04:14+03:04:4910:345.7
254KAŁUS Wojciech 380 XNa Bani WybieganiKATOWICEM217M 21700:00:0002:05:4004:03:3304:23:1007:11:3807:37:4210:57:1212:55:3814:04:14+03:04:4910:345.7
255DYBOWSKI Piotr 693 X1on1 TeamŁÓDŹM218M 21800:00:0002:01:4903:53:2203:58:2406:52:5207:10:5910:50:1112:41:1314:04:58+03:05:3310:355.7
256POŁATYŃSKI Daniel 693 Y1on1 TeamDĄBIEM219M 21900:00:0007:11:0112:41:1114:05:51+03:06:2610:355.7
257ŚLIWIŃSKI Rafał 688 YCZARNY KOŃPROSZOWAM220M 22000:00:0002:14:1004:13:0004:22:1907:08:2707:26:5510:41:4212:37:0514:12:11+03:12:4610:405.6
258SZCZUREK Józef 688 XCZARNY KOŃRĘBISZÓWM221M 22100:00:0002:14:0904:12:5904:22:1807:08:2707:26:5810:41:4212:37:0514:12:11+03:12:4610:405.6
259TRZEJA-ZDANOWSKA Dorota 189 XImperium Sportu Team/Biegaj z BananemBĘDZINK38K 3800:00:0002:03:4104:00:0904:22:2507:04:3907:32:1210:51:2512:55:2614:14:01+03:14:3610:425.6
260SUPERNAK Łukasz 189 YImperium Sportu Team/Biegaj z BananemM222M 22200:00:0002:03:4104:00:0904:22:2707:04:3907:32:3910:51:2512:55:2714:14:01+03:14:3610:425.6
261MIKOWSKI Artur 70 XBiegający po żużlu.GRÓJECM223M 22300:00:0002:05:0804:05:5504:12:0407:13:2807:31:2910:58:3512:55:3114:14:10+03:14:4510:425.6
262BOBROWSKI Jan 253 YFast FootEŁKM224M 22400:00:0002:19:1104:21:4204:35:5607:21:0607:33:1610:59:1813:00:4514:14:10+03:14:4510:425.6
263WOJCIECHOWSKI Ireneusz 70 YBiegający po żużlu.GRÓJECM225M 22500:00:0002:05:1204:05:5604:12:0407:13:3007:31:3710:58:3512:55:3314:14:11+03:14:4610:425.6
264JURGA Anna 626 YSznupy TeamKOŚCIANK39K 3900:00:0002:21:0204:26:0404:33:1207:32:4107:44:3611:06:3412:59:3114:14:44+03:15:1910:425.6
265JURGA Marcin 626 XSznupy TeamKOŚCIANM226M 22600:00:0002:21:0304:26:0504:33:1307:32:4107:44:3811:06:3412:59:3214:14:44+03:15:1910:425.6
266IWASZKO Paweł 267 YPasja ChrzankaM227M 22700:00:0002:14:1604:17:5804:33:1107:20:3307:48:3011:03:3412:54:2714:16:11+03:16:4610:435.6
267MELIŃSKI Marek 267 XPasja ChrzankaDZIERŻONIÓWM228M 22800:00:0002:14:1504:17:5704:33:1207:20:3507:48:2711:03:3412:54:2814:16:11+03:16:4610:435.6
268JARCZOK Zdzisław 582 YŚląsk TeamM229M 22900:00:0002:27:3904:25:3604:51:4207:45:0808:11:4011:25:0813:09:5114:16:21+03:16:5610:435.6
269KRYSKA Eliza 582 XŚląsk TeamBIELSKO-BIAŁAK40K 4000:00:0002:27:3804:25:3604:51:4107:45:0908:11:4811:25:0913:09:5214:16:21+03:16:5610:435.6
270BŁACHOWIAK Mariusz 44 YAmbit Racing Team 3LESZNOM230M 23000:00:0002:12:2504:08:5104:25:0407:17:2007:26:4011:07:3113:12:1614:16:49+03:17:2410:445.6
271PROZOROWSKI Wiesław 44 XAmbit Racing Team 3LESZNOM231M 23100:00:0002:12:2704:08:5104:25:0207:17:2007:26:4011:07:3213:12:0214:16:50+03:17:2510:445.6
272KONOPKA Bartosz 228 XTrójka/BiegamBoLubieKRAKÓWM232M 23200:00:0002:16:1404:23:5604:45:5707:57:4308:21:5411:39:4513:14:0414:17:11+03:17:4610:445.6
273SZCZUREK Dominik 228 YTrójka/BiegamBoLubieM233M 23300:00:0002:16:1204:23:5704:45:5907:57:4308:21:5511:39:4513:14:0514:17:11+03:17:4610:445.6
274JANOWICZ Rafał 609 XCrockett & TabsWARSZAWAM234M 23400:00:0002:25:4104:30:4004:43:2007:36:3107:58:0511:17:3913:12:3114:17:13+03:17:4810:445.6
275KOZARSKI Krzysztof 609 YCrockett & TabsWARSZAWAM235M 23500:00:0002:25:4004:30:4004:43:1707:36:3107:59:0211:17:3913:12:3014:17:14+03:17:4910:445.6
276SUSZ Marian 668 XGrzmotomocni SobótkaSOBÓTKAM236M 23600:00:0002:19:1304:17:0704:32:3807:19:5307:50:5711:18:4913:12:0214:17:54+03:18:2910:455.6
277ZIĘBA Marek 668 YGrzmotomocni SobótkaSOBÓTKAM237M 23700:00:0002:19:1204:17:0604:32:3707:19:5207:50:5811:18:4913:12:0214:17:54+03:18:2910:455.6
278LANGE Beata 13 XChrupiące GolonkiBIŁGORAJK41K 4100:00:0002:11:3204:17:0204:33:5707:38:4807:56:5811:28:1913:14:3014:18:55+03:19:3010:455.6
279SWOBODA Jarosław 13 YChrupiące GolonkiGLIWICEM238M 23800:00:0002:11:3104:17:0204:33:5807:38:4907:56:5911:28:1913:14:3014:18:55+03:19:3010:455.6
280GANDZIAROWSKI Marek 120 YWataha SobótkaSOBÓTKAM239M 23900:00:0002:13:2404:07:1104:24:0707:15:2807:16:1111:01:3513:00:3914:19:16+03:19:5110:465.6
281ZIMOCH Paweł 120 XWataha SobótkaSOBÓTKAM240M 24000:00:0002:13:2304:07:1104:24:0607:15:2907:15:5311:01:3513:00:4214:19:16+03:19:5110:465.6
282GNIADEK Tomasz 466 XDabex-BoltKRAKÓWM241M 24100:00:0002:11:5604:07:2304:18:5307:08:1907:31:1411:04:3913:08:0614:19:41+03:20:1610:465.6
283GNIADEK Gosia 466 YDabex-BoltKRAKÓWK42K 4200:00:0002:11:5504:07:2204:18:5407:08:1907:31:1511:04:3913:08:0914:19:41+03:20:1610:465.6
284DONIEC Sebastian 410 XNAPIERaj DALEJJASŁOM242M 24200:00:0002:09:1004:19:4604:30:1007:28:3207:43:2311:05:4013:02:5614:20:11+03:20:4610:465.6
285GRYZŁO Jakub 410 YNAPIERaj DALEJJASŁOM243M 24300:00:0002:09:1104:19:4604:30:1107:28:3007:43:1711:05:4013:02:5514:20:12+03:20:4710:465.6
286KONRAD Artur 39 XBRACIA TEAM ZAWIERCIEZAWIERCIEM244M 24400:00:0002:06:5303:58:0804:18:0607:04:5607:32:3711:04:2813:05:0014:20:28+03:21:0310:465.6
287KONRAD Mrcin 39 YBRACIA TEAM ZAWIERCIEZAWIERCIEM245M 24500:00:0002:06:5503:58:0804:18:0607:04:5507:32:3811:04:2813:05:0114:20:28+03:21:0310:465.6
288DADAŚ Janusz 286 XJAN-MARGLIWICEM246M 24600:00:0002:18:0004:30:2504:53:3607:45:5108:07:0511:23:3113:11:3214:20:31+03:21:0610:475.6
289NOWAK Mariusz 286 YJAN-MARM247M 24700:00:0002:17:5104:30:2504:53:3307:45:5208:07:0511:23:3113:11:3414:20:31+03:21:0610:475.6
290WASIEWICZ Jolanta 412 YWażkostanK43K 4300:00:0002:31:2104:41:0904:48:4807:39:4307:49:1911:03:5913:07:4514:24:24+03:24:5910:495.5
291WASIEWICZ Adam 412 XWażkostanWARSZAWAM248M 24800:00:0002:31:2204:41:0904:48:4607:39:4207:49:2011:03:5913:07:4514:24:24+03:24:5910:495.5
292KĘPA Justyna 145 XHusaria Race Team RzeszówKRAKÓWK44K 4400:00:0002:10:3804:22:4004:31:5907:35:3707:49:1011:21:0913:10:1614:25:24+03:25:5910:505.5
293MICHALSKI Marcin 145 YHusaria Race Team RzeszówKRAKÓWM249M 24900:00:0002:10:3904:22:4104:31:5907:35:3807:49:1111:21:0913:10:1714:25:24+03:25:5910:505.5
294WINIAREK Leszek 317 X#TEAMDKMSWARSAWM250M 25000:00:0002:13:0204:12:3604:27:3207:22:5107:46:4811:20:5613:16:3114:25:42+03:26:1710:505.5
295DENEKA Ryszard 317 Y#TEAMDKMSPIASTÓWM251M 25100:00:0002:13:0504:12:3804:29:0107:22:5207:47:0511:21:0713:16:3214:25:43+03:26:1810:505.5
296RZEPNICKI Łukasz 143 YNie ma DruhaM252M 25200:00:0002:21:0504:26:4904:31:1707:32:5507:59:3011:23:1513:18:0214:26:31+03:27:0610:515.5
297WALENCIK Grzegorz 143 XNie ma DruhaELBLAGM253M 25300:00:0002:21:0604:26:4804:44:4807:32:5507:59:3111:23:1513:18:0514:26:31+03:27:0610:515.5
298TRZEŹWIŃSKA Anna 352 XLBLBIŁGORAJK45K 4500:00:0002:41:0304:49:3505:11:4808:03:3108:29:5011:37:5413:21:5414:28:21+03:28:5610:525.5
299WIŚNIEWSKI Sławomir 352 YLBLGDAŃSKM254M 25400:00:0002:41:0404:49:3505:11:4508:03:3108:29:5911:37:5413:21:5414:28:21+03:28:5610:525.5
300SZKODA Dariusz 597 XSOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM255M 25500:00:0002:34:1704:33:2004:56:2807:43:2908:22:1711:36:2913:34:5714:28:45+03:29:2010:535.5
301NYKIEL Mariusz 597 YSOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM256M 25600:00:0002:34:1804:33:2204:56:2707:43:3108:22:1811:36:3213:34:5914:28:45+03:29:2010:535.5
302KUCZERA Filip 318 YSlonskie kaRlusyRUDA ŚLĄSKAM257M 25700:00:0002:18:4404:13:0004:36:4807:12:4107:28:2611:00:5713:00:5014:29:11+03:29:4610:535.5
303PODGÓRSKI Marek 318 XSlonskie kaRlusyRUDA ŚLĄSKAM258M 25800:00:0002:18:4504:13:0104:13:4407:12:4007:28:2411:01:0013:00:5214:29:14+03:29:4910:535.5
304KAŃDUŁA Grzegorz 490 YNest TeamPOZNAŃM259M 25900:00:0002:25:4604:28:3104:38:5507:32:4307:43:0811:15:1713:14:1614:29:17+03:29:5210:535.5
305KAŃDUŁA Klaudia 490 XNest TeamPOZNAŃK46K 4600:00:0002:25:4704:28:3004:38:5707:32:4307:43:0811:15:1713:14:1614:29:17+03:29:5210:535.5
306KRÓL Maciej 110 YWiRan TeamREDAM260M 26000:00:0001:56:4103:52:3804:03:0007:08:0707:21:1010:59:2013:11:3514:29:24+03:29:5910:535.5
307KLARECKI Adrian 110 XWiRan TeamREDAM261M 26100:00:0001:56:4003:52:3904:03:0007:08:0707:21:1110:59:2013:11:3614:29:24+03:29:5910:535.5
308FLOREK Paweł 136 XrunaddictsBYDGOSZCZM262M 26200:00:0002:11:0804:09:0304:26:1707:25:4507:52:1011:24:1513:21:5514:30:03+03:30:3810:545.5
309WILK Łukasz 136 YrunaddictsBYDGOSZCZM263M 26300:00:0002:11:1004:09:0304:26:1907:25:4507:52:1611:24:1513:21:5214:30:04+03:30:3910:545.5
310SOLAREK Krzysztof 207 XDZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WLKP.M264M 26400:00:0002:15:4604:13:0604:32:0907:15:2007:39:4011:09:1213:19:3614:30:07+03:30:4210:545.5
311PALCZARSKI Marcin 207 YDZIKIE DZIKI GORZÓW66-400M265M 26500:00:0002:15:4404:13:0504:32:0307:15:1907:39:4011:09:1013:19:3714:30:07+03:30:4210:545.5
312MAĆKOWIAK Krzysztof 495 XMaćkowiak TeamPSARSKIEM266M 26600:00:0002:22:1204:26:5104:42:3007:33:3607:52:2811:20:3313:10:4114:30:35+03:31:1010:545.5
313MAĆKOWIAK Michał 495 YMaćkowiak TeamM267M 26700:00:0002:22:0904:26:5004:42:3007:33:3607:52:3011:20:3313:10:4114:30:35+03:31:1010:545.5
314ZASŁONKA Konrad 528 XOby przed limitemSKIERNIEWICEM268M 26800:00:0002:08:1403:58:5504:11:0407:23:1907:44:5211:13:2013:13:0314:31:06+03:31:4110:545.5
315URBANEK Dariusz 528 YOby przed limitemSKIERNIEWICEM269M 26900:00:0002:08:1603:58:5604:11:0907:23:2107:44:5111:13:2313:13:0414:31:06+03:31:4110:545.5
316PAWLAK Radosław 65 YKPPOZNAŃM270M 27000:00:0002:10:5704:10:4204:32:5907:33:2007:58:5011:23:1713:20:4314:31:49+03:32:2410:555.5
317ŻBIKOWSKI Tomasz 65 XCP JackPOZNAŃM271M 27100:00:0002:10:5804:10:4004:32:5907:33:1807:58:4711:23:1613:21:0014:31:50+03:32:2510:555.5
318RAJNER Gosia 316 YULTRA KoszalinK47K 4700:00:0002:17:2404:20:4704:24:5707:39:1907:55:4411:29:2213:20:0714:32:16+03:32:5110:555.5
319RAJNER Krzysztof 316 XULTRA KoszalinKOSZALINM272M 27200:00:0002:17:2604:20:4704:25:1707:39:2007:55:3611:29:2313:20:0714:32:17+03:32:5210:555.5
320PATELKA Przemysław 615 XSympatyczne grubaskiNOWA SÓLM273M 27300:00:0002:31:4704:43:1304:58:1307:54:2708:10:1211:36:1813:25:2614:32:40+03:33:1510:565.5
321RZEŹNICZEK Patrycja 615 YSympatyczne grubaskiKRAKÓWK48K 4800:00:0002:31:5104:43:1604:58:1107:54:2708:10:1311:36:1913:25:2714:32:40+03:33:1510:565.5
322RZĄDKOWSKI Mirosław 40 YTT Szczecin / Niagara fitness klub RakoniewiceM274M 27400:00:0001:57:1303:45:1403:59:0906:36:2206:56:3211:41:0813:29:5814:33:45+03:34:2010:565.5
323KOCIUBA Przemysław 40 XTT Szczecin / Niagara fitness klub RakoniewiceSZCZECINM275M 27500:00:0001:57:1003:45:1503:58:1406:36:2406:56:3310:14:2213:29:5614:33:47+03:34:2210:565.5
324GŁOWACKI Jordan 222 X6 BPD GliwiceGLIWICEM276M 27600:00:0002:10:5904:08:1004:30:2207:32:1207:55:1411:23:4513:32:1714:33:50+03:34:2510:575.5
325KŁOS Adam 707 YCHOBOTM277M 27700:00:0002:37:4004:45:0204:58:2407:51:1908:09:4511:34:3813:25:4814:35:22+03:35:5710:585.5
326RADECKI Wojciech 707 XKRAKÓWM278M 27800:00:0002:37:3904:45:0204:57:0007:51:2408:09:4511:34:3813:25:5014:35:22+03:35:5710:585.5
327KOSICKI Rafał 544 YRUNNING 5ZASADAM279M 27900:00:0002:14:0704:14:4304:26:1407:23:1207:45:1111:20:1313:24:0614:35:27+03:36:0210:585.5
328CISŁO Wojciech 544 XRUNNING 5BIELSKO-BIAŁAM280M 28000:00:0002:14:0804:14:4404:26:1507:23:1807:45:5711:20:1813:24:0614:35:27+03:36:0210:585.5
329MAZIARZ Artur 177 YRun For FunMIELCAM281M 28100:00:0002:17:3004:26:3504:44:4107:50:2808:06:5111:38:0213:28:0714:36:08+03:36:4310:585.5
330PALUCH Andrzej 177 XRun For FunMIELECM282M 28200:00:0002:17:3104:26:3404:44:3907:50:2908:06:5111:38:0213:28:0814:36:08+03:36:4310:585.5
331KOŁKOWSKI Przemysław 88 XMKS Miedź Legnica S.A.LEGNICAM283M 28300:00:0002:28:5004:34:1604:49:2307:39:2707:54:1311:17:2513:13:3614:36:45+03:37:2010:595.5
332SUDOŁ Rafał 88 YMKS Miedź Legnica S.A.SPALONAM284M 28400:00:0002:28:5104:34:1704:49:2507:39:2807:54:1511:17:2413:13:3714:36:45+03:37:2010:595.5
333KOZŁOWSKI Leszek 129 XK&K TeamLESZNOM285M 28500:00:0002:14:3504:16:1304:34:0107:29:4507:50:2611:19:5413:20:1114:37:56+03:38:3111:005.5
334KOZŁOWSKI Tomasz 129 YK&K TeamTYCHYM286M 28600:00:0002:14:3604:16:1304:34:0007:29:4707:50:2711:19:5413:20:1114:37:56+03:38:3111:005.5
335SEICHTER Adam 77 XRun TorBydTORUŃM287M 28700:00:0002:11:5304:13:4504:32:1207:25:2007:49:4311:19:0713:20:2714:38:40+03:39:1511:005.4
336KOZIŃSKI Marek 77 YRun TorBydOSIELSKOM288M 28800:00:0002:11:5404:13:4504:32:1307:25:2107:49:2611:19:1513:20:5414:38:40+03:39:1511:005.4
337FAMULSKI Mariusz 398 Y15 Gołdapski Pułk PrzeciwlotniczyGOŁDAPM289M 28900:00:0002:13:5204:10:2004:27:3807:14:3707:40:1211:10:5913:24:3214:38:48+03:39:2311:005.4
338BARAN Michał 398 X15 Gołdapski Pułk PrzeciwlotniczyBYDGOSZCZM290M 29000:00:0002:13:5104:10:2004:27:3607:14:3707:40:1111:11:0013:24:3314:38:48+03:39:2311:005.4
339CHOMONT Robert 150 XCzuby z GoleniowaKRĘPSKOM291M 29100:00:0002:00:1003:51:2904:00:4607:29:0207:45:3211:24:1513:20:3314:39:01+03:39:3611:005.4
340GESS Mariusz 150 YCzuby z GoleniowaGOLENIÓWM292M 29200:00:0002:00:1103:51:3004:00:4607:29:0307:45:1811:24:1613:20:3914:39:03+03:39:3811:005.4
341GRZELAKOWSKI Robert 378 YPingwiny z MadagaskaruPOZNAŃM293M 29300:00:0002:19:1404:17:5104:46:0407:34:2308:07:2311:30:0113:34:2914:39:20+03:39:5511:015.4
342ZDANOWSKI Dawid 378 XPingwiny z MadagaskaruPOZNAŃM294M 29400:00:0002:19:1504:17:5204:46:0107:34:2208:07:2211:30:0213:34:3114:39:20+03:39:5511:015.4
343KARCZYŃSKI Dariusz 193 YElite Runners ClubSYCÓWM295M 29500:00:0002:09:0804:09:1304:28:3007:23:4407:46:4911:19:3713:21:2114:40:02+03:40:3711:015.4
344SONNEK Marta 193 XElite Runners ClubSYCÓWK49K 4900:00:0002:09:0704:09:1404:28:3207:23:4307:47:0911:19:4013:21:2114:40:02+03:40:3711:015.4
345PIETROSZEK Rafał 96 YAktywna Pszczyna Runners TeamSTRUMIEŃM296M 29600:00:0002:02:2003:54:3104:08:3707:08:5607:38:2011:30:2513:34:0914:40:03+03:40:3811:015.4
346OPUCHLIK Tomasz 96 XAktywna Pszczyna Runners TeamSTUDZIENICEM297M 29700:00:0002:02:2003:54:3004:08:3907:08:5507:38:1911:30:2613:34:1014:40:03+03:40:3811:015.4
347DATA Marek 533 XKuguar Xtreme RunnersSTRONIE ŚLĄSKIEM298M 29800:00:0002:20:1904:24:5204:39:5807:42:4308:09:5911:32:0513:24:1414:40:52+03:41:2711:025.4
348STACHURSKA Ilona 533 YKuguar Xtreme RunnersK50K 5000:00:0002:20:1704:24:5204:39:5807:42:4108:10:0011:32:0513:24:1414:40:52+03:41:2711:025.4
349PAŃTAK Sławomir 349 X21daplot JarosławBIAŁOBRZEGIM299M 29900:00:0002:30:1804:41:2505:06:1507:57:5508:20:3011:39:2413:33:5914:41:05+03:41:4011:025.4
350KARUŚ Waldemar 242 YGarnizon JarosławORŁYM300M 30000:00:0002:30:1604:41:2605:05:0407:57:5008:26:3811:39:2513:33:5914:41:05+03:41:4011:025.4
351PIĄTEK Robert 242 XGarnizon JarosławGAĆM301M 30100:00:0002:30:2904:41:2405:05:0207:57:4908:26:3711:39:2513:34:0514:41:05+03:41:4011:025.4
352GRANDA Paweł 349 Y21daplot JarosławZARZECZEM302M 30200:00:0002:30:2204:41:2505:06:1607:57:5508:20:2711:39:2413:34:1814:41:05+03:41:4011:025.4
353KARASIŃSKI Radosław 445 XSZWLA StargardSTARGARDM303M 30300:00:0002:20:1504:19:4404:36:4207:32:3907:53:5611:15:4713:25:2214:41:27+03:42:0211:025.4
354SOSIN Kamil 445 YSZWLA StargardAMSTERDAMM304M 30400:00:0002:20:1404:19:4504:36:4307:32:4007:53:5611:15:4713:25:2214:41:27+03:42:0211:025.4
355SZADKOWSKI Jacek 408 Xpo co mi to byłoJEZIÓRKOM305M 30500:00:0002:31:2904:50:1305:03:2907:53:2908:12:0811:36:0513:32:0714:43:13+03:43:4811:045.4
356RZEPKOWSKA Mirosława 408 Ypo co mi to byłoJEZIÓRKOK51K 5100:00:0002:31:2804:50:1305:03:3007:53:2908:12:0811:36:0513:32:0814:43:13+03:43:4811:045.4
357CHMIELEWSKI Michał 123 YDWÓCH TAKICHGDAŃSKM306M 30600:00:0002:11:0504:05:4404:22:1407:16:2507:36:0111:20:0513:22:1614:43:56+03:44:3111:045.4
358CEGIEŁKO Paweł 123 XDWÓCH TAKICHLUBLINM307M 30700:00:0002:11:0504:05:4404:22:1207:16:2407:35:4411:20:0413:22:1714:43:56+03:44:3111:045.4
359SZCZUREK Sławomir 681 XDrwaleMYŚLENICEM308M 30800:00:0002:11:4804:21:0704:48:3907:55:0408:23:1411:43:1913:43:3714:44:00+03:44:3511:045.4
360SZMAJ Michał 161 XStaramy Się...OSTRZESZÓWM309M 30900:00:0002:29:1504:30:1404:44:4507:38:5708:10:2311:32:4313:32:1814:44:01+03:44:3611:045.4
361ŁĄK Tomasz 681 YDrwaleWROCŁAWM310M 31000:00:0002:11:5204:21:0804:48:3707:55:0508:23:4011:43:1913:43:3614:44:01+03:44:3611:045.4
362KUŻAJ Sławomir 161 YStaramy Się...DĄBRÓWKAM311M 31100:00:0002:29:1404:30:1404:44:5307:39:0208:10:2411:32:4513:32:1814:44:02+03:44:3711:045.4
363PANKIEWICZ Ireneusz 574 XRealny BarcelończykKATOWICEM312M 31200:00:0002:07:3604:07:3804:45:0807:46:4808:06:5411:42:1213:34:2914:44:42+03:45:1711:055.4
364NOWAK Dawid 574 YRealny BarcelończykSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM313M 31300:00:0002:07:3904:07:3604:45:1007:46:4708:06:5311:42:1013:34:3214:44:42+03:45:1711:055.4
365KANTOR Darek 619 YKantor JanM314M 31400:00:0002:29:2504:41:5604:52:5607:56:2608:23:1211:53:5213:38:5314:45:18+03:45:5311:055.4
366KOŁAKOWSKI Przemek 619 XKantor JanZAMOŚĆM315M 31500:00:0002:29:2304:41:5504:52:5907:56:2408:23:2911:53:5313:39:0414:45:18+03:45:5311:055.4
367KRUK Tomasz 225 YRozdziobią nas KRUKI ....KIELCEM316M 31600:00:0002:12:0304:07:0704:26:3307:15:1107:32:0611:27:2913:34:1514:45:41+03:46:1611:055.4
368PYTEL Stanisław 225 XRozdziobią nas KRUKI ....KIELCEM317M 31700:00:0002:12:0504:07:0804:26:3007:15:1107:32:0611:27:3213:34:2214:45:41+03:46:1611:055.4
369FORGEL Paweł 132 YRONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM318M 31800:00:0002:20:0404:26:0704:49:4807:36:5108:04:4411:25:0413:33:2314:45:43+03:46:1811:055.4
370FABISIAK Grzegorz 132 XRONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM319M 31900:00:0002:20:0504:26:0604:49:4807:36:5008:04:4511:25:0413:33:2314:45:43+03:46:1811:055.4
371SIWIELA Mateusz 310 YWatahaM320M 32000:00:0001:59:0103:45:2403:59:3807:01:1507:21:3211:08:0213:19:3814:46:16+03:46:5111:065.4
372SZCZEPAŃSKI Patryk 310 XWatahaRUMIAM321M 32100:00:0001:59:0003:45:2503:59:3807:01:1407:21:3111:08:0213:19:3614:46:17+03:46:5211:065.4
373RYCHTER Marcin 108 XThe RychtersNIEMCZM322M 32200:00:0001:56:1103:55:5704:14:5607:14:0507:30:5411:14:2713:29:0314:46:39+03:47:1411:065.4
374RYCHTER Karol 108 YThe RychtersBYDGOSZCZM323M 32300:00:0001:56:0903:55:5904:14:5607:14:0107:30:5211:14:2613:28:5714:46:40+03:47:1511:065.4
375KOCIK Marcin 383 YFatboys sprintWAŁBRZYCHM324M 32400:00:0002:16:2104:12:5404:20:1507:32:3507:52:2511:36:5413:37:2214:46:54+03:47:2911:065.4
376PRUTA Rafał 383 XFatboys sprintWARSZAWAM325M 32500:00:0002:16:2404:12:5504:20:1707:32:3007:52:3811:36:5513:37:2514:46:54+03:47:2911:065.4
377JAREMA Marek 200 YŁysi jak TygrysiKRAKÓWM326M 32600:00:0002:08:0004:10:1704:28:4907:44:1408:06:5811:44:3413:35:2714:47:35+03:48:1011:075.4
378PAŚNIK Paweł 200 XŁysi jak TygrysiWARSZAWAM327M 32700:00:0002:08:1204:10:1804:28:4907:44:1708:07:2711:44:3313:36:5914:47:35+03:48:1011:075.4
379HOŃKA Michał 99 YMB - ProjektKRAPKOWICEM328M 32800:00:0002:09:5104:00:3904:28:0107:15:4407:48:5911:23:2313:24:1414:48:46+03:49:2111:085.4
380REJMAN Krzysztof 99 XMB - ProjektŁOWKOWICEM329M 32900:00:0002:09:4804:00:3704:28:0107:15:4307:48:5911:23:2013:24:2014:48:59+03:49:3411:085.4
381IWASZKIEWICZ Magdalena 232 YM&MK52K 5200:00:0002:16:5304:20:1304:30:0707:31:0607:49:0411:26:0413:33:2814:49:01+03:49:3611:085.4
382OLCZAK Marta 232 XM&MSTARGARDK53K 5300:00:0002:16:5404:20:1404:30:0707:31:0507:48:5311:26:0313:33:2914:49:01+03:49:3611:085.4
383ŻYŁA Sebastian 198 XSCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI IIKOŃCZYCE MAŁEM330M 33000:00:0002:14:0304:09:4904:22:3207:12:4407:38:3511:10:4113:24:0114:49:26+03:50:0111:085.4
384LAPCZYK Jacek 198 YSCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI IIMARKLOWICE GÓRNEM331M 33100:00:0002:14:0304:09:4804:22:3307:12:4507:38:1311:10:4213:24:1114:49:26+03:50:0111:085.4
385KRÓL Łukasz 61 XKlub Biegacza BolesławiecBOLESŁAWIECM332M 33200:00:0002:04:4404:04:5504:21:1007:25:5107:42:1911:22:0913:34:0714:49:48+03:50:2311:095.4
386SKORUPIŃSKI Piotr 61 YKlub Biegacza BolesławiecBOLESŁAWIECM333M 33300:00:0002:04:4504:04:5504:21:1007:25:5107:42:2811:22:0813:34:0814:49:49+03:50:2411:095.4
387MAJ Grzegorz 154 YScyzorykiKIELCEM334M 33400:00:0002:27:3704:37:0904:54:5808:06:4808:19:4711:54:3313:41:4214:50:54+03:51:2911:095.4
388BĄK Adam 154 XScyzorykiKIELCEM335M 33500:00:0002:27:3704:37:0804:54:5908:06:4808:19:4811:54:3213:41:4414:50:54+03:51:2911:095.4
389KAJUT Sylwester 295 YAktywni Kociewiacy SkórczM336M 33600:00:0002:21:5204:24:5304:34:1607:34:4307:47:3111:29:1213:35:1114:50:55+03:51:3011:095.4
390WIŚNIEWSKI Piotr 295 XAktywni Kociewiacy SkórczSKÓRCZM337M 33700:00:0002:21:5304:24:5404:34:1207:34:4407:47:2711:29:1013:35:1614:50:55+03:51:3011:095.4
391POLANECKI Marcin 701 YNiołek i BełekGLIWICEM338M 33800:00:0002:17:2904:21:3904:33:1507:38:3608:08:4811:34:4013:41:2214:51:02+03:51:3711:095.4
392PALENGA Artur 701 XNiołek i BełekGLIWICEM339M 33900:00:0002:17:2704:21:3904:33:1007:38:3508:08:5011:34:3913:41:2414:51:02+03:51:3711:095.4
393SOSNOWSKI Dariusz 285 YMarkowi BiegaczeMARKIM340M 34000:00:0002:20:2104:23:5504:31:2007:33:3407:46:1611:36:5213:39:5414:51:48+03:52:2311:105.4
394KWIECIEŃ Marek 285 XMarkowi BiegaczeMARKIM341M 34100:00:0002:20:2004:23:5504:31:2207:33:3207:46:3711:36:5213:40:1514:51:48+03:52:2311:105.4
395BIEL Tomasz 250 YBridgestone B-olympicKATOWICEM342M 34200:00:0002:37:3604:53:2305:07:4908:07:2908:25:0411:58:5613:48:5514:52:03+03:52:3811:105.4
396BIEL Łukasz 250 XBridgestone B-olympicWARSAWM343M 34300:00:0002:37:3704:53:2305:07:5008:07:3008:25:0311:58:5713:48:5514:52:03+03:52:3811:105.4
397CIEMBOROWICZ Karol 424 Xhmm...KATOWICEM344M 34400:00:0002:20:0204:28:0504:39:0907:51:3808:07:2011:44:3813:39:4614:53:51+03:54:2611:125.4
398KOZŁOWSKI Tomasz 424 Yhmm...KATOWICEM345M 34500:00:0002:20:0404:28:0804:39:0907:51:4508:07:1511:44:3913:39:5214:53:51+03:54:2611:125.4
399PACUSZKA Krzysztof 264 YŁubudubuTORUŃM346M 34600:00:0002:25:3404:34:3704:46:5907:53:1508:12:3911:47:3313:40:2414:54:05+03:54:4011:125.4
400WSZELAK Tomasz 264 XŁubudubuPIEŃKI KRÓLEWSKIEM347M 34700:00:0002:25:3404:34:3704:46:5907:53:1608:12:4011:47:3413:40:2714:54:05+03:54:4011:125.4
401JANOWSKI Mariusz 104 XAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM348M 34800:00:0002:24:0904:34:3604:52:0807:56:0608:16:0511:48:1913:42:5614:54:05+03:54:4011:125.4
402BORC Piotr 104 YAkademia Biegania GrudziądzGRUDZIĄDZM349M 34900:00:0002:24:0904:34:3604:52:2807:56:0708:16:2211:48:1913:42:5614:54:05+03:54:4011:125.4
403WRÓBLEWSKI Sylwester 364 XLOTOS Runing TeamGDAŃSKM350M 35000:00:0002:22:1304:22:2204:37:0007:29:2107:54:2811:29:4713:38:3114:54:09+03:54:4411:125.4
404GÓRSKI Marcin 364 YLOTOS Runing TeamTCZEWM351M 35100:00:0002:22:1304:22:2104:36:5907:29:2207:54:2911:29:4813:38:3114:54:09+03:54:4411:125.4
405LECH Ewa 379 XE.T. go homeKRAKÓWK54K 5400:00:0002:24:4004:38:2904:41:2608:02:5708:23:3011:54:1213:46:5914:54:10+03:54:4511:125.4
406DZIEDZINA Tomasz 379 YE.T. go homeKRAKÓWM352M 35200:00:0002:24:4104:38:3304:41:2908:02:5908:23:3211:54:1213:47:0014:54:10+03:54:4511:125.4
407ŻUKOWSKI Paweł 677 YDzikusy z MadagaskaruWARSZAWAM353M 35300:00:0002:15:2104:16:3204:37:0507:36:1308:03:3711:43:0213:43:1214:54:16+03:54:5111:125.4
408KANIA Przemysław 677 XDzikusy z MadagaskaruWARSZAWAM354M 35400:00:0002:15:2904:16:3304:37:0707:36:1508:03:3811:43:0213:43:1314:54:16+03:54:5111:125.4
409BATKO Grzegorz 122 YMARATONEK TEAMKRAKÓWM355M 35500:00:0002:05:3804:07:0504:23:0607:28:2907:51:5211:42:3913:45:5414:54:22+03:54:5711:125.4
410MIROŃCZUK Roman 122 XMARATONEK TEAMKRAKÓWM356M 35600:00:0002:05:3904:07:0104:23:0707:28:2507:51:5211:42:3713:45:5614:54:22+03:54:5711:125.4
411JUREK Przemysław 85 YP&MWARSZAWAM357M 35700:00:0002:13:4904:18:2304:33:2007:34:2107:48:5011:38:1313:34:5214:54:26+03:55:0111:125.4
412MĘŻYKOWSKI Michał 85 XP&MWARSZAWAM358M 35800:00:0002:13:4804:18:2304:33:1607:34:2007:48:4911:38:1213:34:5314:54:26+03:55:0111:125.4
413STRUK Jacek 319 YTeam foxBIAŁOBRZEGIM359M 35900:00:0002:14:5104:12:3004:34:2507:28:4907:59:1811:37:1613:43:5914:54:43+03:55:1811:125.4
414SMOLEŃ Janusz 319 XTeam foxPILZNOM360M 36000:00:0002:14:5204:12:3004:34:2707:28:4807:59:3411:37:1613:44:0114:54:43+03:55:1811:125.4
415BRZESKI Szczepan 696 XBIEGAMY - POMAGAMYBOCHNIAM361M 36100:00:0002:13:0404:19:3104:36:3407:35:1208:03:4011:39:2913:48:1314:55:10+03:55:4511:135.3
416GIBAŁA Marcin 696 YBIEGAMY - POMAGAMYMIELECM362M 36200:00:0002:13:0504:19:3104:36:3307:35:0908:03:4011:39:2713:48:0914:55:12+03:55:4711:135.3
417BANASZYNSKI Damian 483 XWŚCIEKŁE BANANYREADINGM363M 36300:00:0002:26:1604:34:3004:44:5107:40:0107:57:0111:26:2313:32:2514:55:56+03:56:3111:135.3
418BANASZYNSKA Paulina 483 YWŚCIEKŁE BANANYREADINGK55K 5500:00:0002:26:2604:34:3104:51:5807:39:5307:57:0211:26:2513:32:2614:55:56+03:56:3111:135.3
419MAKARSKI Krzysztof 330 XRUNAWAYSJAROSŁAWM364M 36400:00:0002:17:2004:27:0904:43:1307:48:0208:07:2811:53:1913:55:0014:56:01+03:56:3611:135.3
420ZAJĄC Józef 330 YRUNAWAYSJAROSŁAWM365M 36500:00:0002:17:2104:27:0904:43:1407:48:0208:07:2911:53:1813:55:0314:56:01+03:56:3611:135.3
421GRABIAS Aleksandra 67 XIWONA I OLAGDAŃSKK56K 5600:00:0002:14:1904:14:3204:21:2307:23:1311:25:4113:28:3914:56:20+03:56:5511:135.3
422KRÓL Michał 190 YNajpiękniejsiSOPOTM366M 36600:00:0002:24:4604:38:4304:55:0507:52:3008:30:5511:52:5013:50:4514:56:32+03:57:0711:145.3
423GAJDUS Wiktor 190 XNajpiękniejsiGDAŃSKM367M 36700:00:0002:24:5204:38:4604:55:0407:52:3108:30:4111:52:5113:50:4314:56:35+03:57:1011:145.3
424JĘKALSKI Andrzej 47 YATJŻUŁAWKIM368M 36800:00:0002:11:5804:09:1504:23:5807:21:5307:45:2911:21:0513:32:4415:01:04+04:01:3911:175.3
425JĘKALSKI Tomasz 47 XATJWARSZAWAM369M 36900:00:0002:11:5904:09:1604:24:1907:21:5207:45:4311:21:0513:34:3115:01:04+04:01:3911:175.3
426KRAWCZUK Dawid 315 YpyryPOZNAŃM370M 37000:00:0002:13:3104:11:5004:42:3507:38:2908:11:5611:38:2613:46:0115:01:20+04:01:5511:175.3
427KOŁTOWSKI Piotr 315 XpyrySKÓRZEWOM371M 37100:00:0002:13:2904:11:5104:42:3407:38:3108:11:5511:38:2813:46:0215:01:20+04:01:5511:175.3
428GÓRNY Robert 651 XJUMP_IN_THE_FIREOZIMEKM372M 37200:00:0002:27:1304:43:0804:54:2808:00:1108:16:1311:52:1113:46:5015:01:51+04:02:2611:185.3
429DEJA Dariusz 651 YJUMP_IN_THE_FIREGRODKÓWM373M 37300:00:0002:27:1204:43:0904:54:3008:00:1108:16:1411:52:1113:46:5115:01:51+04:02:2611:185.3
430PIĘTNIK Ewelina 377 YJarmuż RunnersWARSZAWAK57K 5700:00:0002:27:0304:36:1004:54:0908:03:0308:20:0711:56:4613:52:3515:01:57+04:02:3211:185.3
431ZUBOWICZ Jakub 377 XJarmuż RunnersWARSZAWAM374M 37400:00:0002:27:0504:36:1104:54:1308:03:0408:20:0611:56:4613:52:3715:01:57+04:02:3211:185.3
432SNOPKIEWICZ Joanna 406 XBIEGACZ CEGŁÓWCEGŁÓWK58K 5800:00:0002:38:3604:51:4104:52:2108:15:4108:26:5911:59:0813:52:4215:01:58+04:02:3311:185.3
433NOWOMIEJSKI Marcin 406 YBIEGACZ CEGŁÓWMIŃSK MAZOWIECKIM375M 37500:00:0002:38:3604:51:4205:05:3308:15:4108:26:5811:59:0813:52:4415:01:58+04:02:3311:185.3
434GOLBA Łukasz 217 YRogo&Ajvar REACTIVATIONMIELECM376M 37600:00:0002:26:2704:27:5504:52:4107:56:2208:26:4412:12:1713:55:4815:02:26+04:03:0111:185.3
435DYMEK Paweł 217 XRogo&Ajvar REACTIVATIONMIELECM377M 37700:00:0002:26:2804:27:5504:52:4207:56:2208:26:4512:12:1713:55:5315:02:26+04:03:0111:185.3
436WŁOCH Kamil 72 XSarnia ZemstaKRAKÓWM378M 37800:00:0002:11:1204:07:0304:27:5908:04:2808:50:4112:13:2013:54:0315:02:28+04:03:0311:185.3
437MUSIOŁ Michał 72 YSarnia ZemstaCHEŁM ŚLĄSKIM379M 37900:00:0002:11:1204:07:0404:27:5808:04:3008:50:4112:13:2013:54:0215:02:29+04:03:0411:185.3
438ŁABĘDZKI Mariusz 509 XStargard Ja się nie ścigamSTARGARDM380M 38000:00:0002:30:4204:34:5104:58:0608:03:2108:29:4411:54:3113:57:3615:04:40+04:05:1511:205.3
439LEWANDOWSKA KRAKOWIAK Ewa 509 YStargard Ja się nie ścigamSTARGARDK59K 5900:00:0002:30:4104:34:4704:58:0808:03:2008:29:4411:54:3113:57:3715:04:40+04:05:1511:205.3
440WALUK Piotr 102 YEVErRUNBRZEZINYM381M 38100:00:0002:09:1204:08:5704:23:2407:28:5207:49:1611:32:1213:40:5215:05:05+04:05:4011:205.3
441GUZIUK Rafał 102 XEVErRUNŁÓDŹM382M 38200:00:0002:09:1204:08:5704:23:2007:28:5007:48:4211:32:1213:40:5615:05:07+04:05:4211:205.3
442JARACZ Bartłomiej 224 XEkspresyKRAKÓWM383M 38300:00:0002:25:4204:33:3404:45:3507:46:4408:06:4511:44:5713:47:3815:05:07+04:05:4211:205.3
443BANAŚ Krzysztof 224 YEkspresyPOZNACHOWICE GÓRNEM384M 38400:00:0002:25:4304:33:3404:45:3507:46:4308:06:4711:45:0613:47:3915:05:07+04:05:4211:205.3
444KORZEP-CZEKALSKA Dorota 279 YZawzięte KurpsiakiBIAŁOBIELK60K 6000:00:0002:18:3104:26:3204:49:2107:42:3308:22:4611:48:4013:55:5015:05:13+04:05:4811:205.3
445SULEWSKI Maciej 279 XZawzięte KurpsiakiOSTROŁĘKAM385M 38500:00:0002:18:3204:26:3304:49:2107:42:3508:22:4711:48:4113:55:5115:05:13+04:05:4811:205.3
446SZYBIAK Waldemar 426 YAgona W&MPRZEMYŚLM386M 38600:00:0002:15:0304:18:5504:33:4707:36:4608:02:0111:40:3413:43:3415:05:14+04:05:4911:205.3
447KONIECZNY Mariusz 426 XAgona W&MŁAŃCUTM387M 38700:00:0002:15:0604:18:5504:33:4907:36:4808:02:0011:40:3413:43:3815:05:14+04:05:4911:205.3
448KRZYWDA Grażyna 362 YLENIWE PANDYSTARY WISŃICZK61K 6100:00:0002:22:0404:26:5204:41:1407:42:0507:54:5611:44:3613:42:3415:05:21+04:05:5611:205.3
449BYDOŃ Agnieszka 362 XLENIWE PANDYKOKOTÓWK62K 6200:00:0002:22:0004:26:5204:41:1307:42:0607:54:5511:44:4513:42:3115:05:22+04:05:5711:205.3
450LASKO Łukasz 641 YBIESYGDYNIAM388M 38800:00:0002:24:3404:27:0904:49:3907:39:5408:05:5711:40:0413:44:5315:05:28+04:06:0311:205.3
451GESSLER Łukasz 641 XBIESYBOLSZEWOM389M 38900:00:0002:24:3604:27:0804:49:3907:39:5608:05:2711:40:0513:44:5615:05:29+04:06:0411:205.3
452PIEKIELNY Mariusz 470 YZ PIEKŁA RODEMM390M 39000:00:0002:20:2404:35:4204:48:0507:49:5307:57:2911:43:5913:46:3615:05:31+04:06:0611:205.3
453PIEKIELNA Angelika 470 XZ PIEKŁA RODEMCZASTARYK63K 6300:00:0002:20:2304:35:4204:38:2207:49:4507:57:3811:43:5913:46:3615:05:31+04:06:0611:205.3
454WŁODARCZYK Łukasz 590 XKrok za krokiemKUZNOCINM391M 39100:00:0002:14:2304:16:5804:28:2707:30:3007:45:2311:25:5513:31:2615:08:01+04:08:3611:225.3
455BRÓDKA Wojciech 590 YKrok za krokiemM392M 39200:00:0002:14:2504:16:5804:28:2607:30:3107:45:2311:25:5613:31:2915:08:01+04:08:3611:225.3
456ZALEWSKA Anna 252 YBBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAK64K 6400:00:0002:20:0204:21:4104:35:3907:17:3907:29:4811:25:0813:44:3715:08:06+04:08:4111:225.3
457ZALEWSKI Bartłomiej 252 XBBL Zduńska WolaZDUŃSKA WOLAM393M 39300:00:0002:20:0304:21:4204:35:3807:17:3907:29:4911:25:0913:44:3815:08:06+04:08:4111:225.3
458LENART-KŁOŚ Katarzyna 231 XTym Razem Nas WylosująLUBLINK65K 6500:00:0002:18:3304:16:2404:30:5407:40:5908:02:4611:44:5113:52:0115:08:08+04:08:4311:225.3
459KŁOŚ Artur 231 YTym Razem Nas WylosująLUBLINM394M 39400:00:0002:18:3204:16:2604:30:5507:41:0308:02:4711:44:5213:52:0215:08:08+04:08:4311:225.3
460KASZKUR Tomasz 458 XTRICITY ULTRAGDAŃSKM395M 39500:00:0002:33:5204:47:2104:59:1608:11:5008:25:0011:58:2713:52:0315:08:11+04:08:4611:225.3
461ROŻNIATA Andrzej 321 YIkarGŁOWNOM396M 39600:00:0002:15:2404:22:0804:32:4907:36:2607:56:0011:43:4313:47:3615:08:12+04:08:4711:225.3
462ROŻNIATA Iwona 321 XIkarGŁOWNOK66K 6600:00:0002:15:2304:22:0804:32:4907:36:2507:56:0111:43:4213:47:3715:08:12+04:08:4711:225.3
463DAGIEL Dominik 458 YTRICITY ULTRAM397M 39700:00:0002:33:5104:47:2104:59:1708:11:5108:25:0211:58:2813:52:0515:08:12+04:08:4711:225.3
464MORAWIEC Daniel 68 XDMŁÓDŹM398M 39800:00:0002:19:3804:22:0004:49:5407:51:5408:38:1012:02:5014:05:3815:08:24+04:08:5911:235.3
465NOWAKOWSKI Bartek 68 YDMŁÓDŹM399M 39900:00:0002:19:3004:22:0004:49:5507:51:5608:38:1112:02:5014:05:4215:08:24+04:08:5911:235.3
466CZADO Waldemar 276 XGOPR BieszczadyRYMANÓW-ZDRÓJM400M 40000:00:0002:10:2104:12:4304:31:2707:28:1407:53:2711:42:0413:56:3215:09:20+04:09:5511:235.3
467CISEK Piotr 276 YGOPR BieszczadyIWONICZ-ZDRÓJM401M 40100:00:0002:10:2004:12:4204:31:2507:28:1307:53:2711:42:0413:56:4815:09:20+04:09:5511:235.3
468WIERZBICKI Paweł 634 XTSA SandomierzSANDOMIERZM402M 40200:00:0002:30:2704:38:3505:02:4208:03:1508:22:5311:51:2613:58:1615:09:49+04:10:2411:245.3
469WIERZBICKA Beata 634 YTSA SandomierzSANDOMIERZK67K 6700:00:0002:30:2804:38:3608:03:1513:58:1615:09:50+04:10:2511:245.3
470NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 691 YPozytywnie Zabiegani SanokK68K 6800:00:0002:15:3704:19:3304:31:2407:38:5007:56:4811:42:3113:47:4815:10:46+04:11:2111:245.3
471DROBOT Piotr 691 XPozytywnie Zabiegani SanokSANOKM403M 40300:00:0002:15:3504:19:3304:31:2507:38:5107:56:4811:42:3113:47:4815:10:46+04:11:2111:245.3
472DETMER Przemysław 508 YCienkie BolkiGDAŃSKM404M 40400:00:0002:19:5704:20:4904:45:3407:48:3608:19:5911:50:2613:57:0715:11:05+04:11:4011:255.3
473SKWIROWSKI Karol 508 XCienkie BolkiGDAŃSKM405M 40500:00:0002:19:5804:20:4904:45:3307:48:3508:19:5911:50:2613:57:0915:11:05+04:11:4011:255.3
474BEZULSKI Łukasz 326 YKTS DonkiWARSZAWAM406M 40600:00:0002:28:5304:33:3304:45:2107:48:2108:06:0411:52:0213:57:3515:11:15+04:11:5011:255.3
475BIGAJCZYK Bartosz 326 XKTS DonkiMYSZKÓWM407M 40700:00:0002:28:5204:33:3304:45:2307:48:2308:06:0511:52:0213:57:3615:11:15+04:11:5011:255.3
476WÓJCIK Dariusz 149 XSprawni InaczejGLIWICEM408M 40800:00:0002:14:3904:23:4704:41:1807:53:5808:22:1212:07:0914:00:0515:11:36+04:12:1111:255.3
477SURMA Maciej 149 YSprawni InaczejJAWORZNOM409M 40900:00:0002:14:4004:23:5204:41:2207:54:0108:22:1312:07:0914:00:1115:11:36+04:12:1111:255.3
478STREIT Dawid 195 YSklep Biegacza Running Team Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM410M 41000:00:0002:15:1204:21:1204:34:2007:35:2507:55:0411:58:1714:04:4115:11:45+04:12:2011:255.3
479ŁOJEWSKI Michał 195 XSklep Biegacza Running Team Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM411M 41100:00:0002:15:1104:21:1404:34:1907:35:2507:55:0511:58:2114:04:4215:11:45+04:12:2011:255.3
480ŁOŚ Piotr 256 XInsane RunnersLUBLINM412M 41200:00:0002:26:3704:33:3604:57:3607:58:0308:26:1211:51:5913:58:1815:11:48+04:12:2311:255.3
481BERBEĆ Marcin 256 YInsane RunnersLUBLINM413M 41300:00:0002:26:3804:33:3604:57:2207:58:0408:26:2311:51:5913:58:1815:11:48+04:12:2311:255.3
482JAWORSKI Konrad 146 XF & A - który to już raz ?KRAKÓWM414M 41400:00:0002:25:2404:34:3604:42:3307:52:2208:01:1511:43:5113:51:0515:12:09+04:12:4411:255.2
483JAWORSKI Daniel 146 YF & A - który to już raz ?WARSZAWAM415M 41500:00:0002:25:3604:34:3804:42:2907:52:2308:01:1511:43:5813:51:0915:12:09+04:12:4411:255.2
484FUCZIK Małgorzata 558 YSklep Biegacza Running Team Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAK69K 6900:00:0002:24:2904:28:0204:50:3607:43:4008:26:0111:52:4313:58:5715:12:16+04:12:5111:255.2
485FUCZIK Maciej 558 XSklep Biegacza Running Team Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM416M 41600:00:0002:24:3004:28:0204:50:3707:43:4008:26:0311:52:4413:58:5715:12:16+04:12:5111:255.2
486PRUGAR-FUKOWSKA Paulina 307 Ydream runK70K 7000:00:0002:12:3904:17:0104:28:3907:43:0708:28:1911:57:0913:57:1315:13:22+04:13:5711:265.2
487REJMAN Grzegorz 307 Xdream runWAŁBRZYCHM417M 41700:00:0002:12:3804:17:0104:28:3807:43:1208:28:1911:57:0913:57:1415:13:22+04:13:5711:265.2
488MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika 351 XSzakale Bałut Łódź i zającK71K 7100:00:0002:24:2804:35:4104:48:2108:06:5508:17:4512:05:1314:01:2615:16:25+04:17:0011:295.2
489SKORUPA Tomasz 351 YSzakale Bałut Łódź i zającM418M 41800:00:0002:24:3904:35:4104:48:2108:06:5608:17:4712:05:1414:01:2915:16:25+04:17:0011:295.2
490BOREK Robert 83 XThe Runners ŚwiecieŚWIECIEM419M 41900:00:0002:03:3404:10:0304:22:1607:27:1407:50:4511:43:1713:42:1115:16:41+04:17:1611:295.2
491JANUS Dawid 83 YThe Runners ŚwiecieM420M 42000:00:0002:03:3304:10:0504:22:1407:27:2507:49:5011:43:1713:42:2115:16:45+04:17:2011:295.2
492STANKIEWICZ Anna 209 XDogoń Grodzisk Mazowiecki Is greatCZARNY LASK72K 7200:00:0002:19:3104:22:1904:52:5408:08:1208:39:3512:03:5913:57:2215:17:01+04:17:3611:295.2
493KOZIEŁ Piotr 209 YDogoń Grodzisk Mazowiecki Is greatGRODZISK MAZOWIECKIM421M 42100:00:0002:19:3204:22:2004:52:5408:08:1308:39:3512:03:5913:57:2515:17:01+04:17:3611:295.2
494NIERADKA Anna 514 XAnKarPOZNAŃK73K 7300:00:0002:38:3404:46:3804:59:3207:55:0108:12:0911:51:3413:57:3215:17:13+04:17:4811:295.2
495SOŁTYSIAK Karol 514 YAnKarM422M 42200:00:0002:38:3304:46:3804:59:3407:55:0308:12:0911:51:3413:57:3315:17:13+04:17:4811:295.2
496ZGLIŃSKI Bartłomiej 465 Xwkurw_team WarszawaWARSZAWAM423M 42300:00:0002:30:3404:34:4904:46:3807:42:2808:10:3411:47:2413:56:4615:17:30+04:18:0511:295.2
497SZAFRAŃSKA Aleksandra 465 Ywkurw_team WarszawaPIASTÓWK74K 7400:00:0002:30:3304:34:4904:51:5607:42:2808:10:3311:47:2613:56:4615:17:30+04:18:0511:295.2
498MYRTA Andrzej 344 YD**py nie urywaRADOMM424M 42400:00:0002:20:1604:34:3904:44:5907:59:3708:24:3212:11:4514:00:4715:17:54+04:18:2911:305.2
499DUDA Joanna 344 XD**py nie urywaRADOMK75K 7500:00:0002:20:1804:34:3904:44:5507:59:3808:23:4312:11:4514:00:4615:17:55+04:18:3011:305.2
500ZAWADA Mateusz 135 YZarażeni BólemWARSZAWAM425M 42500:00:0002:31:3904:42:3204:51:5307:56:4008:13:3711:53:0414:02:5115:19:35+04:20:1011:315.2
501LEŚNIAK Marcin 135 XZarażeni BólemSULEJÓWEKM426M 42600:00:0002:31:4004:42:3304:51:5407:56:4108:13:3811:53:0414:02:5315:19:35+04:20:1011:315.2
502TABER Konrad 448 XActive Prosperia/STO-nogi MilanówekBRWINÓWM427M 42700:00:0002:15:1504:15:0504:23:4707:33:0807:42:2711:51:5813:58:0515:19:45+04:20:2011:315.2
503TABER Jerzy 448 YActive Prosperia/STO-nogi MilanówekBRWINÓWM428M 42800:00:0002:15:1604:15:0604:24:0007:33:1107:42:3011:51:5713:58:0615:19:45+04:20:2011:315.2
504SZAFRAŃSKI Jan 235 XPanthers WrocławWROCŁAWM429M 42900:00:0002:07:2304:09:1904:26:1707:39:4508:14:1612:15:5814:13:0615:20:14+04:20:4911:315.2
505ŚMIECHOWSKI Michał 235 YPanthers WrocławM430M 43000:00:0002:07:2204:09:1904:26:2007:39:5808:14:3312:15:5814:13:0915:20:14+04:20:4911:315.2
506TOMASZ Ostrowski 702 YKRAKÓWM431M 43100:00:0002:25:5204:38:0905:01:1208:11:5308:33:3112:11:3014:13:5315:20:26+04:21:0111:325.2
507GRUDNIK Zbigniew 702 XWIELICZKAM432M 43200:00:0002:25:5304:38:1105:01:1108:11:5208:33:3012:11:3014:13:5415:20:26+04:21:0111:325.2
508PIECZARA Krzysztof 481 YFebys TeamJAWORZNOM433M 43300:00:0002:43:5705:01:2905:16:2208:27:1308:41:5812:14:3814:08:0215:21:07+04:21:4211:325.2
509DZIEMBA Wojciech 481 XFebys TeamKATOWICEM434M 43400:00:0002:43:5405:01:3005:16:2208:27:1308:41:5912:14:3814:08:0315:21:07+04:21:4211:325.2
510KRAKOWCZYK Adam 530 YSzybciej niż 16hM435M 43500:00:0002:14:0004:27:0104:45:3307:52:1408:09:4811:56:0414:02:1015:21:55+04:22:3011:335.2
511WAWRZAK Ryszard 530 XSzybciej niż 16hGLIWICEM436M 43600:00:0002:13:5004:27:0104:45:3107:52:1508:09:4711:56:0314:02:1115:21:55+04:22:3011:335.2
512ZARODA Jerzy 168 XSZWAGRY_KONINKONINM437M 43700:00:0002:19:5304:36:4504:57:5708:12:1508:26:4611:58:4114:03:4015:22:35+04:23:1011:335.2
513SZYGENDA Waldemar 168 YSZWAGRY_KONINKONINM438M 43800:00:0002:19:5304:36:4404:57:5808:12:1508:26:4811:58:4214:03:4215:22:35+04:23:1011:335.2
514LUTEREK Michał 675 YByle do metyWARSZAWAM439M 43900:00:0002:12:4004:18:3804:40:5207:38:0008:10:4811:58:4214:03:3115:23:01+04:23:3611:335.2
515CHUDZICKI Łukasz 675 XByle do metyŁOMIANKI DOLNEM440M 44000:00:0002:12:3504:18:3804:40:5107:37:5408:10:4811:58:4314:03:3215:23:01+04:23:3611:335.2
516ŁUKOMSKI Maciej 289 XGang ChódegoŁÓDŹM441M 44100:00:0002:11:2404:22:5204:50:1708:00:3008:19:0412:00:2814:05:2915:23:09+04:23:4411:345.2
517WOJCIECHOWICZ Leszek 289 YGang ChódegoBORZYKOWOM442M 44200:00:0002:11:2304:22:5204:50:2908:00:2708:19:0712:00:2814:06:2515:23:10+04:23:4511:345.2
518BAŚ Anna 697 XLeniwceKRAKÓWK76K 7600:00:0002:27:0204:36:0404:50:5208:01:2308:22:2012:08:5114:11:4915:24:06+04:24:4111:345.2
519BAŚ Mateusz 697 YLeniwceKRAKÓWM443M 44300:00:0002:27:0204:36:0404:50:5308:01:2308:22:2212:08:5114:11:5015:24:06+04:24:4111:345.2
520NOWAKOWSKI Konrad 572 YTurbo żółwieŻYRARDÓWM444M 44400:00:0002:20:1004:23:4604:32:5407:40:5008:13:1211:54:3614:02:4415:25:21+04:25:5611:355.2
521MUSZYŃSKI Marcin 572 XTurbo żółwieJAKTORÓWM445M 44500:00:0002:20:1104:23:4904:32:5707:40:5208:13:1111:54:3614:02:4515:25:21+04:25:5611:355.2
522KOKOTEK Maciej 251 XKITA TEAM KS CELIRONMANŁÓDŹM446M 44600:00:0002:26:3904:39:1104:53:1807:57:1108:07:1911:54:5814:01:3615:25:41+04:26:1611:365.2
523KICIŃSKA-KOKOTEK Beata 251 YKITA TEAM KS CELIRONMANŁÓDŹK77K 7700:00:0002:26:4004:39:1104:53:1807:57:1108:07:1911:54:5914:01:3915:25:41+04:26:1611:365.2
524MUTRYNOWSKI Piotr 172 YSto-nogi MilanówekWROCŁAWM447M 44700:00:0002:42:4604:50:1105:11:4408:19:0408:47:1112:25:0714:13:4915:26:12+04:26:4711:365.2
525KOPACZ Dariusz 172 XSto-nogi MilanówekMILANOWEKM448M 44800:00:0002:42:4604:50:1005:11:4408:19:0308:47:1112:25:0514:13:5815:26:12+04:26:4711:365.2
526KRÓLAK Krystian 484 XKotek&Królik TeamSTRZELNOM449M 44900:00:0002:29:1704:38:4905:11:5908:16:4808:46:1112:16:1314:03:5215:26:19+04:26:5411:365.2
527KOTKOWSKI Arthur 484 YKotek&Królik TeamSILNOWOM450M 45000:00:0002:29:1604:38:4804:39:5408:16:4608:46:1312:16:1314:03:5315:26:19+04:26:5411:365.2
528CZECHOWSKI Konrad 369 YKOPALNIA MOCYM451M 45100:00:0002:19:5404:29:2204:44:5807:50:1008:07:2111:47:4214:00:1015:26:20+04:26:5511:365.2
529SZEWC Tomasz 369 XKOPALNIA MOCYTARNOBRZEGM452M 45200:00:0002:19:3904:28:3204:45:0007:50:1008:07:2611:47:4214:00:1015:26:20+04:26:5511:365.2
530KUTNIK Mirosław 175 XPRZELATKIBIAŁA PODLASKAM453M 45300:00:0002:13:4504:21:4404:33:5407:42:3408:05:5511:54:1414:03:2215:26:21+04:26:5611:365.2
531ŁAJTAR Krzysztof 175 YPRZELATKIKOMARÓWKA PODLASKAM454M 45400:00:0004:21:4404:33:5407:42:3408:05:5611:54:1514:03:2215:26:21+04:26:5611:365.2
532LUDWICZAK Jacek 302 XMPK WybieganieWARSZAWAM455M 45500:00:0002:09:1904:08:2204:27:3807:35:1707:46:4911:57:5114:04:3015:26:23+04:26:5811:365.2
533TRACZYK Marek 302 YMPK WybieganieWARSZAWAM456M 45600:00:0002:09:1804:08:2204:27:3707:35:1807:46:5011:57:5114:04:3115:26:23+04:26:5811:365.2
534SZUBA Tadeusz 130 YSzuba TeamŁOBEZM457M 45700:00:0002:20:4804:26:0604:46:5807:56:5608:31:4212:06:5314:12:3715:28:24+04:28:5911:385.2
535SZUBA Teofil 130 XSzuba TeamSZCZECINM458M 45800:00:0002:20:4704:26:0504:47:0207:56:5508:31:4212:06:5214:12:3815:28:24+04:28:5911:385.2
536SERYLAK Tadeusz 288 YST RUN TEAMM459M 45900:00:0002:04:5204:05:3304:19:3207:20:5807:59:1011:50:2813:58:4615:28:57+04:29:3211:385.2
537PLONKOWSKI Sebastian 288 XST RUN TEAMPŁOTYM460M 46000:00:0002:04:5104:05:3604:19:3207:20:5807:59:0911:50:2913:58:4615:28:57+04:29:3211:385.2
538SURMACZ Rafał 151 YCARDIORUNNERSM461M 46100:00:0002:21:4804:32:2004:55:1408:14:2208:23:3312:07:1614:09:1315:29:27+04:30:0211:385.2
539RYBAKOWSKI Marcin 151 XCARDIORUNNERSPOZNAŃM462M 46200:00:0002:21:4904:32:1904:55:1608:14:2208:23:3412:07:1614:09:2415:29:27+04:30:0211:385.2
540NYKIEL Daniel 555 XRaw SHOOTiTPOGWIZDÓW NOWYM463M 46300:00:0002:05:2404:17:5004:35:3007:47:4508:07:2511:49:1814:09:1615:29:31+04:30:0611:385.2
541RUSINEK Witosław 555 YRaw SHOOTiTRZESZÓWM464M 46400:00:0002:05:2304:17:5104:35:2907:47:4808:07:2511:49:1814:09:1715:29:31+04:30:0611:385.2
542CYGAN Łukasz 510 YAmbitni AmatorzyKRAKÓWM465M 46500:00:0002:20:4804:20:3904:40:4607:49:5508:14:3911:59:1414:01:4115:30:09+04:30:4411:395.1
543MAREK Paweł 510 XAmbitni AmatorzyWADOWICEM466M 46600:00:0002:20:4904:20:3904:40:4807:49:5708:14:4011:59:1514:01:4315:30:10+04:30:4511:395.1
544SERKOWSKI Marcin 277 XBiegamyrazem.plGDYNIAM467M 46700:00:0002:27:4504:35:2404:49:4907:59:0308:19:2412:05:0414:09:3815:30:29+04:31:0411:395.1
545PAWLUCZUK Tomek 277 YBiegamyrazem.plEŁKM468M 46800:00:0002:27:4604:35:2404:49:5107:59:0308:19:2512:05:0414:09:3915:30:29+04:31:0411:395.1
546KRĘPA Daniel 502 YExtreme WolfDOBRAM469M 46900:00:0002:17:0304:24:3404:43:1508:00:0008:19:2712:14:5314:23:1615:31:54+04:32:2911:405.1
547LEW Piotr 502 XExtreme WolfDOBRAM470M 47000:00:0002:17:0604:24:3604:43:1608:00:0808:19:2712:14:5314:23:2215:32:02+04:32:3711:405.1
548MILEWICZ Marek 529 XKuce z BronksuGDAŃSKM471M 47100:00:0002:36:5604:44:5205:09:2508:16:0908:55:3212:34:4014:21:5015:32:48+04:33:2311:415.1
549KWIATKOWSKI Kajetan 529 YKuce z BronksuGDAŃSKM472M 47200:00:0002:36:5604:44:5205:09:2708:16:1108:55:3212:34:4014:21:5015:32:49+04:33:2411:415.1
550MIKOŁAJCZYK Marcin 599 YDroga Do UltraŁÓDŹM473M 47300:00:0002:15:4104:29:4104:45:5107:56:5108:23:5111:57:0914:05:0015:34:16+04:34:5111:425.1
551MIKOŁAJCZYK Agnieszka 599 XDroga Do UltraŁÓDŹK78K 7800:00:0002:15:4204:29:4304:45:5007:56:5408:23:5111:57:0914:05:0315:34:16+04:34:5111:425.1
552TRACZ Jacek 275 XMix TeamKARŁOWICEM474M 47400:00:0002:23:2804:29:1204:50:0007:57:5308:08:3412:06:0014:07:3415:34:44+04:35:1911:425.1
553LIRSZ Justyna 275 YMix TeamBIEDRUSKOK79K 7900:00:0002:23:3004:29:1204:50:0107:57:5408:08:3512:06:0314:07:3715:34:44+04:35:1911:425.1
554BOIŃSKI Bartosz 282 XKGB(B)DOBIEŻYNM475M 47500:00:0002:13:1204:16:1404:23:5307:49:1808:16:5812:12:4514:20:0515:34:49+04:35:2411:425.1
555GRZYB Krzysztof 282 YKGB(B)POZNAŃM476M 47600:00:0002:13:1304:16:1504:24:0407:49:1808:17:0812:12:4514:20:0515:34:49+04:35:2411:425.1
556SACHARUK Sebastian 296 YMarSebLUBICZM477M 47700:00:0002:37:5804:53:1105:14:1408:12:1308:36:4512:13:1514:21:5215:35:16+04:35:5111:435.1
557MISIUWIANIEC-KRÓLIKIEWICZ Marta 296 XMarSebTORUŃK80K 8000:00:0002:37:5904:53:1005:14:1508:12:1408:36:4412:13:1614:21:5215:35:16+04:35:5111:435.1
558GRZYB Dorian 210 XRawa Tim Zawsze SlimRAWA MAZOWIECKAM478M 47800:00:0002:25:3304:34:5404:45:1107:49:5908:08:3311:59:1914:06:5315:35:19+04:35:5411:435.1
559JANISZEWSKI Sławomir 210 YRawa Tim Zawsze SlimRAWA MAZOWIECKAM479M 47900:00:0002:25:3504:34:5504:46:0707:50:0008:08:3311:59:1914:06:5415:35:19+04:35:5411:435.1
560FROŁOW Jakub 345 YSamozaje**ciWARSZAWAM480M 48000:00:0002:31:4404:42:2805:10:5608:25:5208:49:2412:23:5014:25:5415:35:57+04:36:3211:435.1
561PINIARSKI Paweł 345 XSamozaje**ciPOZNAŃM481M 48100:00:0002:31:4504:42:2805:10:5508:25:5008:49:3012:23:4814:26:1115:35:57+04:36:3211:435.1
562DĄBROWSKI Jarosław 308 XMamy ruszamyWARSZAWAM482M 48200:00:0002:14:4904:21:3804:37:4707:52:5508:27:5212:16:2814:21:0315:36:01+04:36:3611:435.1
563BRUSIŁO Ilona 308 YMamy ruszamyWARSZAWAK81K 8100:00:0002:14:4704:21:3704:37:4407:52:5608:27:5412:16:2814:21:0515:36:02+04:36:3711:435.1
564ZAWADKA Dariusz 10 YPierwszy i OstatniWÓLKA MIŃSKAM483M 48300:00:0002:25:4804:34:4705:04:1408:03:1308:18:4811:59:4414:10:5015:36:14+04:36:4911:435.1
565RECZEK Sebastian 10 XPierwszy i OstatniMIŃSK MAZOWIECKIM484M 48400:00:0002:25:4904:34:5205:04:1708:03:1908:19:1711:59:4514:10:5015:36:14+04:36:4911:435.1
566ZAWADZKI Mateusz 171 YŻórawski TeamPUŁTUSKM485M 48500:00:0002:17:5304:18:4704:35:4508:01:2508:18:0612:09:5314:26:1715:37:03+04:37:3811:445.1
567WÓJCIK Piotr 171 XŻórawski TeamWARSZAWAM486M 48600:00:0002:17:5304:18:4604:35:4308:01:2508:18:0412:09:5314:26:1915:37:03+04:37:3811:445.1
568SZWEDA Marek 353 YKaMarkiZŁOTÓWM487M 48700:00:0002:31:5404:46:4005:05:3008:20:5308:37:2412:17:1414:24:5815:37:07+04:37:4211:445.1
569BORKOWSKA Katarzyna 353 XKaMarkiZŁOTÓWK82K 8200:00:0002:31:5304:46:4005:05:2808:20:5308:37:2212:17:1514:25:0115:37:07+04:37:4211:445.1
570JAZ Krzysztof 119 XKM TEAMMIESZKOWICEM488M 48800:00:0002:18:3004:34:3404:57:3508:16:5608:39:5812:20:3114:22:3015:37:29+04:38:0411:445.1
571ŁĘTOWSKI Mariusz 119 YKM TEAMNAWODNAM489M 48900:00:0002:18:2904:34:3404:57:3408:16:5608:39:5912:20:3114:22:2915:37:30+04:38:0511:445.1
572MAŁACHOWSKI Mariusz 176 YRozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM490M 49000:00:0002:27:4004:34:3205:05:4608:11:3408:44:4812:24:3214:26:4615:38:02+04:38:3711:455.1
573WAWRZYNIAK Damian 176 XRozbiegajmy RadomskoRADOMSKOM491M 49100:00:0002:27:4304:34:3305:05:4508:11:3308:44:5012:24:3314:26:4515:38:03+04:38:3811:455.1
574WIŚNIEWSKI Michał 545 Y#NajlepszykumpeldobieganiaGDAŃSKM492M 49200:00:0002:41:5204:56:2705:17:4608:33:4208:46:5112:28:2514:27:1615:38:48+04:39:2311:455.1
575ZYGRY-WIŚNIEWSKA Karolina 545 X#NajlepszykumpeldobieganiaGDAŃSKK83K 8300:00:0002:41:5104:56:2805:17:4608:33:4408:46:5312:28:2614:27:1815:38:48+04:39:2311:455.1
576PIĄTEK Rafał 274 YHola HolaM493M 49300:00:0002:10:3104:35:0205:12:5508:18:0608:40:1012:27:1814:28:1715:39:27+04:40:0211:465.1
577SZEWC Bogdan 274 XHola HolaKRAKÓWM494M 49400:00:0002:10:3204:35:0205:12:5308:18:1308:40:0812:27:1814:28:1815:39:27+04:40:0211:465.1
578KURS Kamil 234 XSgo GdańskGDAŃSKM495M 49500:00:0002:17:1804:17:4004:28:2707:39:2608:13:2612:10:3014:17:0215:40:12+04:40:4711:465.1
579WOJCIECHOWSKI Dawid 234 YSgo GdańskGDYNIAM496M 49600:00:0002:17:1804:17:3904:28:2507:39:1708:13:2712:10:3214:17:0615:40:12+04:40:4711:465.1
580BARAN Henryk 183 YHENKOLSZANKAM497M 49700:00:0002:28:4304:43:2405:04:2408:22:3108:50:3112:23:0114:19:5415:40:46+04:41:2111:475.1
581TERLECKI Krzysztof 183 XHENKCHEŁMM498M 49800:00:0002:28:4204:43:2305:04:1908:24:3708:50:2912:23:0114:19:5515:40:46+04:41:2111:475.1
582ARMACIŃSKI Patrick 71 YGruby i chudyUSTRZYKI DOLNEM499M 49900:00:0002:01:3404:19:0404:34:2507:41:4508:13:0412:01:5114:22:0215:40:51+04:41:2611:475.1
583ARMACIŃSKI Filip 71 XGruby i chudyUSTRZYKI DOLNEM500M 50000:00:0002:01:4104:19:0504:34:2707:41:4508:13:2312:01:5114:22:0415:40:51+04:41:2611:475.1
584KUTAJ Dawid 347 YKarkonosz Running TeamHENRYKÓWM501M 50100:00:0002:29:0704:45:3105:02:1608:03:3008:30:1012:07:1314:23:0915:41:23+04:41:5811:475.1
585KACZMARCZYK Urszula 347 XKarkonosz Running TeamWROCŁAWK84K 8400:00:0002:29:1004:45:3105:02:1608:03:3008:30:0812:07:1314:23:0615:41:24+04:41:5911:475.1
586WIELECHOWSKA Magdalena 163 YKonDzik & MambaWARSZWAK85K 8500:00:0002:16:5604:11:4704:26:3707:36:2807:58:0012:00:4014:20:5315:41:45+04:42:2011:485.1
587PYTKA Konrad 163 XKonDzik & MambaWARSZAWAM502M 50200:00:0002:16:5504:11:4704:26:3907:36:3007:58:0012:00:4014:20:5415:41:45+04:42:2011:485.1
588SZUFNARA Adrian 260 YPiter&AdiKRASNYSTAWM503M 50300:00:0002:46:0405:05:4205:16:0908:34:2709:00:3812:37:2214:35:4415:42:27+04:43:0211:485.1
589KASPEREK Piotr 260 XPiter&AdiLUBLINM504M 50400:00:0002:46:0405:05:4105:16:0708:34:2809:00:3712:37:2014:35:2915:42:28+04:43:0311:485.1
590JURASZCZYK Dominika 616 XMama i córka Running TeamŻORYK86K 8600:00:0002:33:1104:54:0205:08:3008:18:2208:30:1912:12:2314:22:2815:42:44+04:43:1911:485.1
591JURASZCZYK Katarzyna 616 YMama i córka Running TeamŻORYK87K 8700:00:0002:33:1204:54:0405:08:3108:18:2408:30:1812:12:2314:22:3715:42:44+04:43:1911:485.1
592KUNCEWICZ Dariusz 169 XStay Insane & BroLUBLINM505M 50500:00:0002:37:5304:47:0505:03:3308:11:1508:31:4212:32:4214:28:2315:42:46+04:43:2111:485.1
593KUNCEWICZ Sławomir 169 YStay Insane & BroM506M 50600:00:0002:37:5204:47:0605:03:3308:10:4908:31:1612:32:4214:28:2415:42:46+04:43:2111:485.1
594LUTOWSKI Wojciech 54 XTKKF Kolejarz Bydgoszcz / R2GBYDGOSZCZM507M 50700:00:0002:33:5404:49:1304:49:5508:14:4708:39:5412:22:1414:36:0815:42:46+04:43:2111:485.1
595DRANICKI Łukasz 54 YTKKF Kolejarz Bydgoszcz / R2GBYDGOSZCZM508M 50800:00:0002:33:5604:49:1605:16:4308:14:4308:39:4212:22:1614:36:1015:42:47+04:43:2211:485.1
596SAWICKI Radek 409 XDzikie Grubasy SzatanaWARSZAWAM509M 50900:00:0002:28:5804:46:4805:02:4708:10:1208:13:3212:15:1314:24:2915:43:20+04:43:5511:495.1
597BARTOSIEWICZ Daria 409 YDzikie Grubasy SzatanaK88K 8800:00:0002:28:5904:46:4805:02:4808:10:1308:13:3212:15:1314:24:3015:43:20+04:43:5511:495.1
598WILK Wiktoria 551 XWilkiKRAKÓWK89K 8900:00:0002:43:0705:00:3905:19:5708:36:5709:02:0712:43:2414:35:0315:43:29+04:44:0411:495.1
599WILK Krzysztof 551 YWilkiKRAKÓWM510M 51000:00:0002:43:1005:00:3805:19:5708:36:5909:02:0812:43:2414:35:1015:43:29+04:44:0411:495.1
600FARON Marcin 371 YSalt Runners BochniaBOCHNIAM511M 51100:00:0002:38:0204:53:3605:12:3308:18:2808:45:1312:20:5914:33:1415:43:33+04:44:0811:495.1
601WIĘCEK Artur 371 XSalt Runners BochniaBOCHNIAM512M 51200:00:0002:38:0104:53:3605:12:3308:18:3008:45:1512:21:0014:32:5415:43:34+04:44:0911:495.1
602GUZIK Grzegorz 594 X:-)BYDGOSZCZM513M 51300:00:0002:13:5904:19:1304:45:1308:06:2408:27:4812:20:4414:23:4515:43:45+04:44:2011:495.1
603MAŁOWIŃSKI Artur 594 Y:-)BYDGOSZCZM514M 51400:00:0002:13:5804:19:1204:45:1408:06:2708:28:2012:20:5814:23:4615:43:46+04:44:2111:495.1
604KRÓLIKOWSKI Igor 600 XRabbitsKRAKÓWM515M 51500:00:0002:35:2904:54:4105:08:5408:40:0608:51:3812:42:5114:36:2715:44:54+04:45:2911:505.1
605LESZEK-KRÓLIKOWSKA Patrycja 600 YRabbitsKRAKÓWK90K 9000:00:0002:35:2804:54:4105:08:4108:40:0708:51:3612:42:5314:36:2815:44:54+04:45:2911:505.1
606MATEJUK Arkadiusz 617 YBeztlenowi MalborkMALBORKM516M 51600:00:0002:38:1204:49:3105:05:1908:07:2008:41:4912:22:4014:35:1615:45:15+04:45:5011:505.1
607HOFFMAN Sławomir 360 YReaktywuj się w MaratonieGDAŃSKM517M 51700:00:0002:28:1804:43:2505:09:3708:28:0108:56:0312:37:3014:37:4515:45:40+04:46:1511:515.1
608KUCHARSKA Anna 360 XReaktywuj się w MaratonieGDAŃSKK91K 9100:00:0002:28:1804:43:2605:09:3508:28:0208:56:0412:37:3214:37:4615:45:40+04:46:1511:515.1
609CZERWIENKO Mateusz 407 YEkscytującaEkspedycjaTeamWARSZAWAM518M 51800:00:0002:20:4404:26:1704:59:2808:03:3508:49:1913:04:3114:45:0715:45:41+04:46:1611:515.1
610WRĘCZYCKI Mirosław 322 YCidry LotajomM519M 51900:00:0002:27:4104:36:2004:54:2408:00:1108:22:4312:07:3414:24:1015:45:44+04:46:1911:515.1
611BIADASIEWICZ Andrzej 322 XCidry LotajomBYTOMM520M 52000:00:0002:27:4304:36:1904:54:2508:00:1008:22:3312:07:3614:24:0915:45:45+04:46:2011:515.1
612KRZYŻANOWSKI Przemysław 421 YKlodnitz RunJAWORZNOM521M 52100:00:0002:37:3004:50:4505:12:4608:31:0108:59:0412:30:5814:31:1115:45:49+04:46:2411:515.1
613TRELA Bartłomiej 709 XZGŁOWICEM522M 52200:00:0002:28:0204:39:5404:53:2708:10:1208:31:5512:21:3014:32:3715:46:01+04:46:3611:515.1
614SIENIAWSKI Daniel 709 YTARNÓWM523M 52300:00:0002:28:0204:39:5204:53:2508:10:1308:31:5612:21:2914:32:3815:46:02+04:46:3711:515.1
615ROMAN Krzysztof 614 YPrzecinak77BOLSZEWOM524M 52400:00:0002:52:1505:53:5709:54:5113:07:2414:47:5215:46:51+04:47:2611:515.1
616CZYCZ Mateusz 427 XM&M's TeamBŁAŻOWAM525M 52500:00:0002:19:1004:32:0304:54:1407:59:0608:29:2812:22:4514:27:1315:47:27+04:48:0211:525.1
617KUNYSZ Mateusz 427 YM&M's TeamKRACZKOWAM526M 52600:00:0002:19:0904:32:0404:54:1507:59:0708:29:2812:22:4514:27:1415:47:27+04:48:0211:525.1
618KOWALCZYK Marek 43 XCIECHANÓWCIECHANÓWM527M 52700:00:0002:11:2204:20:2704:40:0607:45:5608:11:4112:03:4914:24:4215:47:42+04:48:1711:525.1
619ŻURAWSKI Arkadiusz 43 YCIECHANÓWSOŃSKM528M 52800:00:0002:11:2104:20:2804:40:0507:45:5808:12:0012:03:5114:24:4215:47:43+04:48:1811:525.1
620GMAJ Karolina 655 XósemkiGRÓJECK92K 9200:00:0002:39:1204:46:4905:03:1908:17:3808:31:3512:21:3114:32:4015:47:44+04:48:1911:525.1
621KACZANOWSKI Maciej 655 YósemkiGRÓJECM529M 52900:00:0002:39:1104:46:4905:03:2008:17:4008:31:4512:21:3014:32:4115:47:44+04:48:1911:525.1
622SZYMANEK Anna 291 XDZIKA WARSZAWAWARSZAWAK93K 9300:00:0002:22:5204:31:5304:57:0108:20:3508:50:0712:31:5014:36:4315:47:44+04:48:1911:525.1
623WNUK Tomasz 291 YDZIKA WARSZAWAWARSZAWAM530M 53000:00:0002:22:5304:31:5304:57:0208:20:3408:50:0912:31:5014:36:4615:47:44+04:48:1911:525.1
624BLAZOWSKI Wojciech 392 XMajster Sport TeamTYCZYNM531M 53100:00:0002:31:3704:44:1805:09:5408:19:4208:47:2812:30:5714:28:3715:48:34+04:49:0911:535
625SZCZEPANSKI Grzegorz 392 YMajster Sport TeamM532M 53200:00:0002:31:3804:44:1905:10:1908:19:4608:49:3612:30:5814:29:1715:48:34+04:49:0911:535
626DULI Sokol 218 YBristol and West ACBRISTOLM533M 53300:00:0002:23:5404:40:5005:04:3708:27:3908:48:4312:34:2814:32:0015:48:35+04:49:1011:535
627WANAT Krzysztof 218 XBristol and West ACBRISTOLM534M 53400:00:0002:23:5504:40:5005:04:4308:27:3908:48:4312:34:2814:32:0215:48:36+04:49:1111:535
628RACZYŃSKI Bogusz 194 XTIGERS TEAMALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM535M 53500:00:0002:09:4004:21:3604:39:5307:52:4108:12:1412:20:3614:36:2215:49:18+04:49:5311:535
629TONDYS Piotr 194 YTIGERS TEAMŁÓDŹM536M 53600:00:0002:09:4204:21:3604:39:5507:52:4208:12:1412:20:3614:36:2415:49:18+04:49:5311:535
630JĘDRYCHA Bożena 69 XRazem łatwiejRYBNIKK94K 9400:00:0002:27:5904:47:3805:00:4408:32:2308:48:0812:35:2014:35:2215:49:31+04:50:0611:535
631JĘDRYCHA Artur 69 YRazem łatwiejM537M 53700:00:0002:28:0004:47:3805:00:4508:32:2308:48:0912:35:2114:35:2515:49:31+04:50:0611:535
632ZAJĄC Paweł 585 XZAJACKRAKÓWM538M 53800:00:0002:09:5904:11:1904:26:0807:40:0808:03:2212:22:0214:36:0715:49:40+04:50:1511:545
633ZAJĄC Piotr 585 YZAJACKRAKÓWM539M 53900:00:0002:10:0004:11:1804:26:0707:40:0808:03:0712:22:0214:36:0815:49:40+04:50:1511:545
634JANIK Janusz 336 YCompaneros- ciężki składGLIWICEM540M 54000:00:0002:35:3105:06:5005:25:4308:41:0109:01:0412:41:3214:36:1915:49:51+04:50:2611:545
635BUCZYŃSKI Radosław 336 XCompaneros- ciężki składGLIWICEM541M 54100:00:0002:35:3005:06:5005:25:4308:41:0109:01:0312:41:3214:36:1915:49:52+04:50:2711:545
636PUZIO Waldemar 133 YMaratończyk DębicaDĘBICAM542M 54200:00:0002:31:0904:51:1605:10:5908:25:1708:47:2012:35:5514:33:3415:49:57+04:50:3211:545
637JEDLIŃSKI Bartosz 133 XMaratończyk DębicaBRZEŹNICAM543M 54300:00:0002:31:1004:51:1605:11:0108:25:2208:47:1912:35:5514:33:4515:49:57+04:50:3211:545
638JANISZ Katarzyna 541 XJanisz TeamKSIĄŻENICEK95K 9500:00:0002:37:1304:58:2505:14:4808:37:1908:54:3312:37:4014:33:0915:50:25+04:51:0011:545
639JANISZ Michał 541 YJanisz TeamKSIĄŻENICEM544M 54400:00:0002:37:1504:58:2605:14:4808:37:2008:54:3412:37:4114:33:1115:50:26+04:51:0111:545
640KUBICKA Magdalena 516 XAGB TorfyFLORENTYNÓWK96K 9600:00:0002:24:2104:31:3604:53:1508:10:4408:47:4112:30:5914:31:1915:51:05+04:51:4011:555
641HARĘŻLAK Krzysztof 516 YAGB TorfyŁÓDŹM545M 54500:00:0002:24:2804:31:3704:53:1408:10:4508:48:0412:31:0014:31:2515:51:05+04:51:4011:555
642ZMITROWICZ Bogdan 365 XZMITEK TEAM NOWA DĘBANOWA DĘBAM546M 54600:00:0002:43:2205:00:4105:14:0208:28:0608:48:0612:28:2914:30:1215:52:23+04:52:5811:565
643KOPEĆ Kinga 365 YZMITEK TEAM NOWA DĘBAMAJDAN KRÓLEWSKIK97K 9700:00:0002:43:2005:00:4205:14:0208:28:0608:48:0612:28:2914:30:1215:52:23+04:52:5811:565
644KAŁUŻNY Rafał 401 XRetkinia RunŁÓDŹM547M 54700:00:0002:20:0804:40:2005:14:4208:25:1008:49:2112:32:1515:52:28+04:53:0311:565
645CHYBOWSKI Jarosław 401 YRetkinia RunŁÓDŹM548M 54800:00:0002:20:0904:40:1905:14:4308:25:1008:49:2212:32:1515:52:28+04:53:0311:565
646ZIELIŃSKI Piotr 261 XKryptoJanuszeWARSZAWAM549M 54900:00:0002:21:5604:27:5704:45:1908:10:4008:31:0812:23:5714:34:3415:52:58+04:53:3311:565
647MARCHEWKA Grzegorz 261 YKryptoJanuszeWARSZAWAM550M 55000:00:0002:21:5604:27:5704:45:1808:10:3908:31:0912:23:5914:34:3615:53:00+04:53:3511:565
648ŻUKOWSKI Jerzy 390 YZEPI-Pneumatyka TeamOLSZTYNM551M 55100:00:0002:34:4404:42:3005:03:0508:08:5008:49:4812:35:5814:37:1015:53:22+04:53:5711:565
649MILEWICZ Łukasz 390 XZEPI-Pneumatyka TeamOLSZTYNM552M 55200:00:0002:34:4304:42:3005:03:0408:08:4908:49:4912:35:5614:37:1115:53:22+04:53:5711:565
650TABIŚ Przemysław 301 YI tak nas nie wylosujaKRAKÓWM553M 55300:00:0002:42:2305:00:1905:18:3908:25:1108:40:5312:46:3314:47:1515:53:31+04:54:0611:565
651MULTANA Hubert 301 XI tak nas nie wylosujaKRAKÓWM554M 55400:00:0002:42:2305:00:1905:18:4108:25:1208:40:5412:46:3414:47:2015:53:31+04:54:0611:565
652SURDEL Dawid 667 Yrunning forestersKIELCEM555M 55500:00:0002:29:0504:58:1105:18:1008:50:0609:04:5713:00:4114:50:5115:53:39+04:54:1411:575
653ZAMOJSKI Daniel 506 Yśląskie chacharyBYTOMM556M 55600:00:0002:40:1705:06:4705:22:0608:38:2308:51:3912:37:2114:34:0315:53:40+04:54:1511:575
654RUTKOWSKA Hanna 506 Xśląskie chacharyRUDA ŚLĄSKAK98K 9800:00:0002:40:2005:06:4605:22:0608:38:1908:51:3812:37:2814:34:0315:53:40+04:54:1511:575
655RADKOWSKI Dariusz 628 Xwszystko Oli winaBYDGOSZCZM557M 55700:00:0002:42:0504:49:1604:59:5307:53:0908:33:4012:20:3614:34:0515:54:06+04:54:4111:575
656LEWIŃSKI Jacek 628 Ywszystko Oli winaBYDGOSZCZM558M 55800:00:0002:42:0604:49:1704:59:5407:53:0708:33:4112:20:3914:34:0815:54:06+04:54:4111:575
657JAKUBIEC Bartłomiej 257 XRozpierdolsiCHEŁMM559M 55900:00:0002:30:2004:35:1004:58:2908:09:4408:43:5012:38:0114:35:5815:54:23+04:54:5811:575
658MAJEWSKI Marcin 312 XGolonka HULSGĄBINM560M 56000:00:0002:20:3204:34:0704:53:3408:09:5808:37:5712:22:1014:33:0715:54:35+04:55:1011:575
659MAJEWSKI Wojciech 312 YGolonka HULSGĄBINM561M 56100:00:0002:20:3304:34:1004:53:3508:10:0208:37:5912:22:1014:33:0715:54:35+04:55:1011:575
660MARGOL Paweł 659 YGruby&ChudyWROCŁAWM562M 56200:00:0002:41:5904:55:5505:20:1308:33:1708:51:4112:33:3514:37:3815:54:40+04:55:1511:575
661KRUPIANIK Tomasz 659 XGruby&ChudyWROCŁAWM563M 56300:00:0002:42:0004:55:5705:20:0908:33:1908:51:4512:33:3514:37:3415:54:41+04:55:1611:575
662WYSMOLIŃSKI Piotr 184 YRosomakiOSIELSKOM564M 56400:00:0002:20:3504:32:4004:44:2407:55:4108:10:3111:52:5214:29:1415:54:54+04:55:2911:575
663WYRZYKOWSKI Andrzej 211 Y7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJGDAŃSKM565M 56500:00:0002:23:4604:34:3304:58:4408:12:1208:42:1112:39:2714:44:0415:54:56+04:55:3111:575
664WYSOCKI Dariusz 211 X7 POMORSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJGDAŃSKM566M 56600:00:0002:23:4704:34:3404:58:4608:12:1208:42:1012:39:2614:44:0515:54:56+04:55:3111:575
665URBAŃCZYK Dariusz 240 YGotowi do bieguWARSZAWAM567M 56700:00:0002:37:2104:49:5005:04:4008:28:2608:55:2912:42:4414:40:1415:54:58+04:55:3311:585
666DZIAŁA Piotr 240 XGotowi do bieguWIKTORÓWM568M 56800:00:0002:37:1904:49:4805:04:4008:28:2608:55:3112:42:4414:40:1515:54:59+04:55:3411:585
667PELIKAN Artur 538 Y#złotynakilometr/wkurw_teamKŁOBUCKM569M 56900:00:0002:42:1404:57:4405:08:0608:19:1908:39:5612:41:5214:47:1215:55:04+04:55:3911:585
668ZABOROWSKI Kamil 394 XNight Runners PoznańPOZNAŃM570M 57000:00:0002:37:0504:55:2805:11:0508:30:5408:51:4012:48:1014:43:3315:55:07+04:55:4211:585
669BORSZYŃSKI Jakub 394 YNight Runners PoznańM571M 57100:00:0002:37:0404:55:2805:11:0208:30:5208:51:3312:48:0914:43:3415:55:07+04:55:4211:585
670MAŚLAK Radosław 292 YKędzierzawi TeamGDYNIAM572M 57200:00:0002:23:2104:36:1204:59:5608:21:0508:47:3512:37:2514:47:1915:55:08+04:55:4311:585
671WRÓBEL Dariusz 292 XKędzierzawi TeamWARSZAWAM573M 57300:00:0002:23:2104:36:1204:59:5608:21:0508:47:4212:37:2514:47:1815:55:09+04:55:4411:585
672MIELEC Marta 538 X#złotynakilometr/wkurw_teamKALISZ POMORSKIK99K 9900:00:0002:42:1304:57:4405:08:0508:19:1708:39:3812:41:5114:47:1215:55:12+04:55:4711:585
673BEZAK Magdalena 405 Yoby2K100K 10000:00:0002:31:5104:45:0005:07:5808:40:3708:52:1212:38:0914:33:1915:55:43+04:56:1811:585
674SADY Sebastian 405 Xoby2OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM574M 57400:00:0002:31:5204:45:0005:08:0208:40:3708:52:1312:38:0914:33:1915:55:44+04:56:1911:585
675BINEK Michał 397 YBox88M575M 57500:00:0002:29:0204:39:0904:58:2508:05:2608:35:3212:21:3014:36:4515:55:46+04:56:2111:585
676OŻÓG Grzegorz 397 XBox88OPOLEM576M 57600:00:0002:29:0204:39:1004:58:0508:05:1708:35:2212:21:2914:36:1315:55:47+04:56:2211:585
677BORTEL Mirosław 703 YTYCHYM577M 57700:00:0002:13:3504:19:2004:33:4307:36:3608:07:0012:07:5414:25:4815:56:01+04:56:3611:585
678BARADZIEJ Bartłomiej 703 XTYCHYM578M 57800:00:0002:13:4404:19:1804:33:4307:36:3808:06:5912:07:5514:25:4915:56:01+04:56:3611:585
679PRUSS Kasia 646 XWkurw Pyra z PaprykarzemSZCZECINK101K 10100:00:0002:44:5105:06:4105:16:0608:45:5708:53:5312:38:2814:37:0515:57:17+04:57:5211:595
680ZDUNEK Michał 646 YWkurw Pyra z PaprykarzemWARSZAWAM579M 57900:00:0002:44:5105:06:4105:16:0508:45:5808:53:5512:38:2814:37:0615:57:18+04:57:5311:595
681PIWOWARCZYK Adam 415 XIch dwojeMYSŁOWICEM580M 58000:00:0002:37:4204:56:0505:10:1308:25:4608:51:3712:34:0514:44:5515:57:58+04:58:3312:005
682CHROBASIK Monika 415 YIch dwojeK102K 10200:00:0002:37:4304:56:0505:10:2008:25:4608:51:3612:34:0514:44:5615:57:58+04:58:3312:005
683USZYŃSKA Aldona 666 YMałżeńska rzeźniaK103K 10300:00:0002:47:1405:08:0505:22:5908:36:1508:57:5612:35:3414:38:5115:58:01+04:58:3612:005
684USZYŃSKI Grzegorz 666 XMałżeńska rzeźniaGLIWICEM581M 58100:00:0002:47:1905:08:0705:22:5908:36:1608:57:5712:35:3414:38:5515:58:01+04:58:3612:005
685CIOSEK Beata 557 YRzeźnicy z AugusteamCHORZÓWK104K 10400:00:0002:31:3104:55:1805:04:5308:28:5408:39:5412:35:3014:40:1915:58:23+04:58:5812:005
686MURCHA Paweł 557 XRzeźnicy z AugusteamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM582M 58200:00:0002:31:3404:55:1805:04:5608:28:5408:39:4512:35:3014:40:2015:58:23+04:58:5812:005
687MAŚLANKA Klaudia 492 XKargul TeamSZCZECINK105K 10500:00:0002:20:4104:31:2104:43:0608:10:5208:26:4012:26:2714:39:0615:58:24+04:58:5912:005
688JAWORSKI Paweł 492 YKargul TeamSZCZECINM583M 58300:00:0002:20:4104:31:2104:43:0408:10:5108:27:0412:26:2714:39:0815:58:24+04:58:5912:005
689KOTLARCZYK Ireneusz 611 XPoCoMiToKRAKÓWM584M 58400:00:0002:37:0304:54:1905:18:4408:34:4808:57:0212:50:4614:50:0115:58:35+04:59:1012:005
690MAZUR Marcin 611 YPoCoMiToM585M 58500:00:0002:37:0404:54:1805:18:4508:34:5108:57:0412:50:4714:50:0215:58:35+04:59:1012:005
691NOWICKI Damian 334 YNas nie dogoniatROKIETNICAM586M 58600:00:0002:20:1304:32:2404:55:4008:21:2708:47:1912:40:4214:38:3415:59:14+04:59:4912:015
692JĘDRUSZCZAK Marcin 334 XNas nie dogoniatLUBOŃM587M 58700:00:0002:20:1204:32:2504:55:4008:21:2908:46:5412:40:4314:38:4115:59:15+04:59:5012:015
693JEZIOREK Adam 248 YNajlepsi z NajlepszychM588M 58800:00:0002:41:4304:56:4905:19:2408:40:1309:05:2212:52:3114:51:0815:59:22+04:59:5712:015
694WÓŁKIEWICZ Paweł 248 XNajlepsi z NajlepszychPRUSZKÓWM589M 58900:00:0002:41:4104:56:4905:19:2608:40:1409:05:2312:52:2914:51:0915:59:22+04:59:5712:015
695PRZYKŁOTA Ewa 387 XNiepoprawne optymistkiGDAŃSKK106K 10600:00:0002:41:0804:59:0505:23:5708:36:4708:53:1212:49:4314:47:1016:00:15+05:00:5012:015
696KOGUT Joanna 387 YNiepoprawne optymistkiGDAŃSKK107K 10700:00:0002:41:0704:59:0705:23:5808:36:4808:53:1312:49:4514:47:1816:00:15+05:00:5012:015
697HERMAN Krystiana 320 XHermankiWEJHEROWOK108K 10800:00:0002:28:2504:43:3905:00:4808:17:0008:43:1212:37:3314:49:2516:00:22+05:00:5712:025
698HERMAN Jacek 320 YHermankiWEJHEROWOM590M 59000:00:0002:28:2304:43:4005:00:4808:16:5908:43:1312:37:3214:49:2616:00:22+05:00:5712:025
699BANEK Krzysztof 692 YChriss i tracerSZCZECINM591M 59100:00:0002:45:5805:09:4005:35:5608:48:2409:08:0113:00:3514:55:3516:00:27+05:01:0212:025
700STASZEWSKI Wiktor 692 XChriss i tracerBYTOMM592M 59200:00:0002:45:5605:09:4105:35:5208:48:2609:07:5913:00:3514:55:3916:00:27+05:01:0212:025
701STASIUK Arkadiusz 243 XPiwoszeWARSZAWAM593M 59300:00:0002:20:3104:34:0604:47:5308:25:4308:44:0512:44:0514:47:5516:00:32+05:01:0712:025
702SZCZEKUTOWICZ Adrian 243 YPiwoszeWARSZAWAM594M 59400:00:0002:20:2904:34:0504:47:5208:25:4408:45:0512:44:0514:47:5616:00:32+05:01:0712:025
703JAGIEŁŁO Dominik 178 XPsyHolePIASECZNOM595M 59500:00:0002:43:2805:02:2705:11:0308:23:2812:31:2714:41:4316:00:42+05:01:1712:025
704RAICHERT Joanna 178 YPsyHolePIASECZNOK109K 10900:00:0002:43:2905:02:2505:11:1308:23:2908:33:3012:31:2714:41:4616:00:42+05:01:1712:025
705MARCHLEWSKI Kamil 471 YDrużyna DKMSM596M 59600:00:0002:30:2604:43:0704:56:3208:10:0708:26:3212:31:5714:42:5116:00:49+05:01:2412:025
706FISZER Jakub 471 XDrużyna DKMSTORUŃM597M 59700:00:0002:30:2304:43:1204:56:3008:10:0608:26:3412:31:5714:42:5116:00:51+05:01:2612:025
707WALAC Jacek 583 XLos TorosGRODZISK MAZOWIECKIM598M 59800:00:0002:35:4504:54:2705:06:2208:23:5508:42:2412:34:3014:44:2116:01:10+05:01:4512:025
708SOWA-OKRASA Sylwia 583 YLos TorosGRODZISK MAZOWIECKIK110K 11000:00:0002:35:4504:54:2705:06:2208:23:5408:42:2612:34:3014:44:2116:01:10+05:01:4512:025
709FUDAŁA Wojciech 386 YG3 PowerWARSZAWAM599M 59900:00:0002:32:4104:43:2204:58:4208:12:0008:35:5212:35:1814:46:3916:01:25+05:02:0012:025
710GREŃ Krzysztof 386 XG3 PowerBŁONIEM600M 60000:00:0002:32:4004:43:2204:58:4408:12:0108:35:5412:35:1814:46:4116:01:25+05:02:0012:025
711KURKOWIAK Krzysztof 627 XWkurw_Team_WrocławWROCŁAWM601M 60100:00:0002:32:1004:46:4205:01:1808:34:5808:49:5212:42:5514:47:2416:03:00+05:03:3512:045
712GONTARZ Aleksandra 662 YJedzieszBejbeBIŁGORAJK111K 11100:00:0002:42:0405:02:3605:32:5808:53:5009:05:0712:52:4114:55:4916:03:00+05:03:3512:045
713LECHOWSKI Bartłomiej 627 YWkurw_Team_WrocławWROCŁAWM602M 60200:00:0002:32:1104:46:4505:01:3108:34:5908:49:5212:42:5314:47:2216:03:01+05:03:3612:045
714BLACHA Agata 662 XJedzieszBejbeBIŁGORAJK112K 11200:00:0002:42:0105:02:3605:32:5708:53:3608:53:4812:52:3614:55:4816:03:01+05:03:3612:045
715FURMAN Paweł 116 XFurkoczące KoziceKATOWICEM603M 60300:00:0002:34:3505:01:5705:18:3808:27:3508:44:5712:52:5114:55:1416:03:14+05:03:4912:045
716KOZIARSKI Maciek 116 YFurkoczące KoziceM604M 60400:00:0002:34:4105:02:0205:18:3808:27:3508:44:5812:52:5114:55:1416:03:14+05:03:4912:045
717BUŁAT Radosław 447 XApploverWROCŁAWM605M 60500:00:0002:32:1404:40:2104:55:0208:04:1508:27:5812:32:1814:49:0816:03:15+05:03:5012:045
718BUŁAT Patryk 447 YApploverWROCŁAWM606M 60600:00:0002:32:1404:40:2104:55:0208:04:1908:27:5912:32:1914:49:0916:03:15+05:03:5012:045
719PODOLSKI Marek 493 Xbiegamyrazem.plGDYNIAM607M 60700:00:0002:38:2804:54:0705:14:2908:38:1409:09:5412:54:2714:56:2816:03:20+05:03:5512:045
720GRZESZCZAK Adam 493 Ybiegamyrazem.plGDYNIAM608M 60800:00:0002:38:2604:54:0605:14:3008:38:1409:09:3812:54:2714:56:3016:03:20+05:03:5512:045
721MUZOLF Dorota 368 XSUT-yPRUSZCZ GDAŃSKIK113K 11300:00:0003:09:2205:25:2805:45:4908:50:3309:04:3912:55:0014:55:1616:03:25+05:04:0012:045
722BOLEK Daniel 368 YSUT-yPRUSZCZ GDAŃSKIM609M 60900:00:0003:09:2405:25:2805:45:4808:50:3409:04:4112:55:0014:55:1716:03:25+05:04:0012:045
723KOSIERADZKI Tomasz 280 YA&RTM610M 61000:00:0002:41:0104:59:5205:17:2608:32:4108:53:1912:51:5114:54:3316:03:28+05:04:0312:045
724PIEKARZ Radosław 280 XA&RTWARSZAWAM611M 61100:00:0002:41:0204:59:5305:17:2608:32:5208:52:5812:51:5514:54:3216:03:29+05:04:0412:045
725FLASZ Mateusz 283 XTeż chcę wygraćCZELADŹM612M 61200:00:0002:12:4904:24:2104:43:3608:03:4208:50:5012:32:0214:50:4916:04:49+05:05:2412:055
726MAGACZEWSKI Przemysław 283 YTeż chcę wygraćROGOŹNIKM613M 61300:00:0002:12:5004:25:0804:43:3708:05:0408:50:5112:32:4114:50:5016:04:49+05:05:2412:055
727SIKORA Piotr 644 XPioJaraniKATOWICEM614M 61400:00:0002:32:5304:46:5105:09:1508:27:1008:57:0912:51:4714:55:4416:04:55+05:05:3012:055
728JOPEK Jarosław 644 YPioJaraniTYCHYM615M 61500:00:0002:32:5404:46:5105:09:2008:27:1108:57:0912:51:4714:55:4616:04:55+05:05:3012:055
729ZARĘBA Beata 201 XSiła SłoikaPRUSZKÓWK114K 11400:00:0002:23:5004:39:3505:20:0508:37:4609:01:4512:54:1014:56:3816:07:24+05:07:5912:074.9
730FAJNAS Katarzyna 324 YDogoń Grodzisk Mazowiecki Ultra Mix TeamMUSUŁYK115K 11500:00:0002:30:0004:41:5705:02:4308:20:3308:51:2412:35:3114:44:2616:07:39+05:08:1412:074.9
731KULDANEK Marcin 324 XDogoń Grodzisk Mazowiecki Ultra Mix TeamSTANISŁAWÓWM616M 61600:00:0002:30:0104:41:5705:03:3808:20:3608:51:2412:35:3014:46:2116:07:39+05:08:1412:074.9
732GRÓDECKA Edyta 515 YGuziec RunningNIEPOŁOMICEK116K 11600:00:0002:30:3004:41:5004:55:3208:11:4708:30:4312:30:0914:50:0416:08:39+05:09:1412:084.9
733SUCHOWSKI Andrzej 515 XGuziec RunningNIEPOŁOMICEM617M 61700:00:0002:30:3104:41:5104:55:3108:11:4908:30:3412:30:1014:50:0616:08:39+05:09:1412:084.9
734SIATKOWSKI Marek 313 YLisek teamBIELSKO-BIALAM618M 61800:00:0002:16:5804:20:0504:44:1107:51:5108:35:4712:39:3514:54:2816:08:39+05:09:1412:084.9
735LISEK Andrzej 313 XLisek teamPOZNANM619M 61900:00:0002:16:5804:20:0404:44:1207:51:5108:35:4712:39:3514:54:2816:08:39+05:09:1412:084.9
736WOŹNIAK Łukasz 404 X...KRAKÓWM620M 62000:00:0002:42:0405:01:0605:21:4808:36:1408:54:4812:49:2814:56:0716:08:56+05:09:3112:084.9
737JANIK Joanna 404 Y...KRAKÓWK117K 11700:00:0002:42:0205:01:0705:21:4808:36:1308:54:4912:49:2714:56:0816:08:56+05:09:3112:084.9
738FILIPEK Justyna 358 XBeskidzka Grupa Freeride'owaKRZESZOWICEK118K 11800:00:0002:37:0705:03:1805:19:3408:34:2109:06:2513:04:2714:52:5116:08:58+05:09:3312:084.9
739NOWAK Grzegorz 358 YBeskidzka Grupa Freeride'owaM621M 62100:00:0002:37:0705:03:1805:19:3508:34:2309:06:2213:04:2814:52:5216:08:58+05:09:3312:084.9
740PLUCIŃSKI Jakub 475 XHusaria Race TeamKRAKÓWM622M 62200:00:0002:29:5404:44:0205:28:0508:50:4009:15:5713:05:3015:03:5316:11:36+05:12:1112:104.9
741LESZCZYŃSKI Rafał 475 YHusaria Race TeamBIAŁYSTOKM623M 62300:00:0002:29:5504:44:0305:28:0608:50:4109:15:5813:05:3115:03:5716:11:36+05:12:1112:104.9
742STARUCH Robert 233 YGrubasy z BrukselM624M 62400:00:0002:26:4104:43:1605:03:4008:28:0408:48:2412:50:2314:55:1716:12:18+05:12:5312:114.9
743KOZIK Lukasz 233 XGrubasy z BrukselBRUSSELSM625M 62500:00:0002:26:4004:43:1505:03:4108:28:1308:48:2412:50:2314:55:1816:12:18+05:12:5312:114.9
744SYZDÓŁ Karol 669 YMa-Ka-RunKRAKÓWM626M 62600:00:0002:30:0904:43:4805:04:5708:21:3408:53:0812:54:1914:59:3616:12:31+05:13:0612:114.9
745SYZDÓŁ Marcin 669 XMa-Ka-RunRUDA ŚLĄSKAM627M 62700:00:0002:30:2404:43:4905:04:5708:21:3408:53:0912:54:2014:59:3516:12:32+05:13:0712:114.9
746ŁODEJ Krzysztof 278 XLZS Makoszyn/ Wonder CanicrossBIELINYM628M 62800:00:0002:27:5104:47:2605:08:0308:35:3308:51:3512:55:1715:01:5016:12:39+05:13:1412:114.9
747WĄDER Wojciech 278 YLZS Makoszyn/ Wonder CanicrossBIELINYM629M 62900:00:0002:27:5204:47:2505:08:0408:35:3308:51:3712:55:1715:01:5516:12:39+05:13:1412:114.9
748STROIŃSKA Iwona 567 YC&C Sports TeamK119K 11900:00:0002:36:3004:58:4105:08:4008:42:3808:56:4812:47:1814:54:2416:13:27+05:14:0212:114.9
749STROIŃSKI Wojciech 567 XC&C Sports TeamWILKOWICEM630M 63000:00:0002:36:2904:58:4205:08:3908:42:3908:56:4512:47:1814:54:2416:13:28+05:14:0312:114.9
750POTERA Krystyna 642 YFrytków!!!!K120K 12000:00:0002:38:4605:05:5205:17:0008:39:5508:49:5412:45:2514:51:3616:13:47+05:14:2212:124.9
751POTERA Maciej 642 XFrytków!!!!ŁAŃCUTM631M 63100:00:0002:38:4705:05:5205:17:0008:39:5708:49:5312:45:2514:51:3716:13:47+05:14:2212:124.9
752DANIŁOWICZ Adam 75 Yrosoma teamM632M 63200:00:0002:21:0404:42:3504:55:1008:23:4708:43:2812:46:5914:54:1716:15:49+05:16:2412:134.9
753SZYNAWA Marcin 75 Xrosoma teamSIEMIANOWICE ŚLĄSKM633M 63300:00:0002:21:0404:42:3504:55:1108:23:4708:43:2812:46:5914:54:1716:15:49+05:16:2412:134.9
754WOLFF Maria 417 Xúlfur jör?SUCHY LASK121K 12100:00:0002:19:3604:40:4005:05:2008:29:1408:55:0812:49:2714:59:2016:16:58+05:17:3312:144.9
755GRUNTOWSKI Mateusz 417 Yúlfur jör?NIEMODLINM634M 63400:00:0002:19:3704:40:3905:05:2208:29:1508:55:1012:49:2714:59:2216:16:58+05:17:3312:144.9
756WOŁOSZYN Ryszard 705 YBIELSKO-BIAŁAM635M 63500:00:0002:24:1604:28:0704:40:3607:46:1108:15:4012:50:1815:02:0916:20:09+05:20:4412:164.9
757CISZYŃSKI Marek 540 YMarek i JakubKATOWICEM636M 63600:00:0002:47:0605:45:5809:12:2909:29:4913:01:0915:06:5316:20:39+05:21:1412:174.9
758WOŁOSZYN Czesław 705 XPIZUNYM637M 63700:00:0002:24:1804:28:0704:40:3507:46:1008:15:3912:50:1715:02:0816:21:20+05:21:5512:174.9
759KANIOWSKI Wojciech 480 XCONCORDIACZĘSTOCHOWAM638M 63800:00:0002:35:0404:57:1605:18:5108:35:1008:53:3212:51:2215:02:3016:21:30+05:22:0512:174.9
760TERLECKI Marcin 480 YCONCORDIACZĘSTOCHOWAM639M 63900:00:0002:35:0504:57:1705:18:4808:35:1208:53:0212:51:2715:02:3516:21:30+05:22:0512:174.9
761SUDAKOWSKI Tomasz 376 YRAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM640M 64000:00:0002:28:4704:43:4205:01:5108:08:4408:39:1012:46:4415:01:2116:23:18+05:23:5312:194.9
762BOLEK Mariusz 376 XRAWA TIM ZAWSZE SLIMWARSZAWAM641M 64100:00:0002:28:4904:43:4305:01:5208:08:4508:39:1212:46:4415:01:2216:23:18+05:23:5312:194.9
763BALIŃSKA Maria 602 YcoMBATCISNAK122K 12200:00:0002:40:5105:01:0205:14:1708:34:5208:52:5312:44:5814:50:1116:24:18+05:24:5312:204.9
764TUCZAPSKI Artur 602 XcoMBATRUDNA MAŁAM642M 64200:00:0002:40:5205:01:0305:14:1908:34:5308:52:5512:44:5814:50:3116:24:18+05:24:5312:204.9
765STALA Marcin 142 YWeekendowy ResetWARSZAWAM643M 64300:00:0002:34:4904:44:5405:11:5408:29:1108:49:1312:43:1715:00:3116:24:20+05:24:5512:204.9
766DANIEL Krzysztof 142 XWeekendowy ResetWARSZAWAM644M 64400:00:0002:34:4504:44:5505:11:5308:29:0908:49:1412:43:1915:00:3316:24:21+05:24:5612:204.9
767BUTRYN Wojciech 552 XES-SYSTEM TeamKRAKÓWM645M 64500:00:0002:35:0704:54:2305:15:4108:51:1509:06:1412:50:5715:03:3416:24:26+05:25:0112:204.9
768TOKARSKI Rafał 552 YES-SYSTEM TeamKRAKÓWM646M 64600:00:0002:35:0704:54:2505:15:4308:51:1909:06:2012:50:5715:03:3916:24:26+05:25:0112:204.9
769JACIW Krzysztof 563 XBOX 88 OpoleOPOLEM647M 64700:00:0002:36:0404:59:0205:16:1408:42:2109:10:0213:06:4315:10:0016:24:37+05:25:1212:204.9
770MAŃCZYŃSKI Marcin 563 YBOX 88 OpoleM648M 64800:00:0002:36:0204:58:5905:16:2708:42:1909:10:1113:06:3515:10:1216:24:38+05:25:1312:204.9
771ZABOROWSKI Filip 452 XM&F TeamWĘGLOWICEM649M 64900:00:0002:37:5704:49:2905:09:5208:25:5808:47:0712:47:2714:57:5916:25:58+05:26:3312:214.9
772CZERWIK Monika 452 YM&F TeamWĘGLOWICEK123K 12300:00:0002:37:5604:49:2905:09:5208:25:5808:47:0612:47:2614:58:0016:25:59+05:26:3412:214.9
773PACHUT Justyna 566 YViking Training Center IITYCHYK124K 12400:00:0002:30:3704:50:0505:31:3909:02:0409:21:3613:05:3315:16:1016:26:05+05:26:4012:214.9
774KAŹMIERSKI Piotr 128 XGeriatria TeamGOSTYŃM650M 65000:00:0002:38:5804:54:0705:20:4508:38:0809:03:3412:53:5715:00:3416:28:16+05:28:5112:234.8
775SIERŻANT Karol 128 YGeriatria TeamGOSTYŃM651M 65100:00:0002:38:5904:54:0705:20:4608:38:0909:03:3512:53:5715:00:3516:28:16+05:28:5112:234.8
776FACON Sławomir 695 XPędzące WiewióryWARSZAWAM652M 65200:00:0002:37:4904:57:1905:08:0708:41:2208:57:0513:08:5615:05:5316:30:46+05:31:2112:244.8
777WÓJCICKI Bartosz 695 YPędzące wiewióryWARSZAWAM653M 65300:00:0002:37:5004:57:1905:08:5208:41:2008:56:5813:08:5515:05:5416:30:46+05:31:2112:244.8
778JARZĘBOWICZ Mateusz 434 XYobbooTRZEBNICAM654M 65400:00:0002:46:2905:03:1205:31:4108:59:4109:22:5213:05:2215:00:5816:31:16+05:31:5112:254.8
779KOCIOŁEK Piotr 434 YYobbooPOZNANM655M 65500:00:0002:46:2705:03:1105:31:4308:59:4209:22:5013:05:2215:01:0016:31:16+05:31:5112:254.8
780MAZUREK Monika 596 YSzalone czterdziestkiKRAKÓWK125K 12500:00:0002:40:4105:07:2705:34:5508:50:0909:20:2813:11:3915:12:3416:31:17+05:31:5212:254.8
781PORĘBSKA Dorota 596 XSzalone czterdziestkiKRAKÓWK126K 12600:00:0002:40:4205:07:2805:34:5708:50:0909:20:2813:11:4015:12:3616:31:17+05:31:5212:254.8
782MIETŁA Łukasz 343 XOjce ze KatowicKATOWICEM656M 65600:00:0002:30:4004:42:2104:59:1808:25:3708:44:4712:52:5015:03:1316:31:21+05:31:5612:254.8
783WOLNY Maciej 343 YOjce ze KatowicM657M 65700:00:0002:30:4004:42:2204:59:2008:25:3708:44:4712:52:5115:03:1316:31:21+05:31:5612:254.8
784WOJCIECHOWSKI Tomasz 566 XViking Training Center IIGOSTYŃM658M 65800:00:0002:30:3604:50:0305:31:3909:02:0309:21:4513:05:3415:16:3016:31:30+05:32:0512:254.8
785FIREK Rafał 487 XBrygada KryzysKRAKÓWM659M 65900:00:0002:35:3704:46:4405:23:4608:34:4609:06:4412:59:0115:07:1216:32:06+05:32:4112:254.8
786ŚLEDZIOWSKI Andrzej 487 YBrygada KryzysKRAKÓWM660M 66000:00:0002:35:3604:46:4405:23:4708:34:4609:06:0812:59:0415:07:1216:32:07+05:32:4212:254.8
787MARKOWSKI Paweł 450 YMorsy Ośno LubuskieM661M 66100:00:0002:39:1904:56:1505:18:5508:38:0609:00:2512:57:5015:00:5916:32:59+05:33:3412:264.8
788KUKOROWSKI Grzegorz 450 XMorsy Ośno LubuskieOŚNO LUBUSKIEM662M 66200:00:0002:39:2004:56:1305:18:5008:37:5709:00:2612:57:3115:01:0116:32:59+05:33:3412:264.8
789RYZHYNSKYI Vitalii 107 Yw pogoni za piwemWIELICZKAM663M 66300:00:0002:29:0304:36:5205:06:2908:14:0808:29:2512:19:2014:58:3916:33:03+05:33:3812:264.8
790RESZKA Marek 107 Xw pogoni za piwemLUBLINM664M 66400:00:0002:29:0404:36:5405:06:3108:14:0908:29:2512:19:2114:58:4016:33:04+05:33:3912:264.8
791SZYMANIAK Paweł 124 XDogoń Grodzisk MazowieckiGRODZISK MAZOWIECKIM665M 66500:00:0002:18:4104:49:0305:03:5008:53:2609:04:0113:01:2315:09:5616:34:10+05:34:4512:274.8
792GRZESZAK Rafał 124 YDogoń Grodzisk MazowieckiWARSZAWAM666M 66600:00:0002:18:4204:49:0105:03:5208:53:2509:04:0113:01:2315:09:5916:34:10+05:34:4512:274.8
793JAROSŁAWSKI Marcin 284 YKB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICEM667M 66700:00:0002:22:0304:31:3604:36:1108:11:3108:47:1312:48:3414:59:3216:34:14+05:34:4912:274.8
794SZARATA Tomasz 284 XKB Harcownik Jelcz-LaskowiceJELCZ-LASKOWICEM668M 66800:00:0002:22:0204:31:4104:36:1408:11:1108:47:1312:48:3715:01:2516:34:14+05:34:4912:274.8
795SZOBAK Marcin 565 XzaŻARciKATOWICEM669M 66900:00:0002:41:4004:53:1205:22:5108:34:3709:10:3213:00:5115:06:1916:34:15+05:34:5012:274.8
796HAASE Krzysztof 565 YzaŻARciMIĘDZYBRODZIE ŻYWIECKIEM670M 67000:00:0002:41:4004:53:1305:22:5708:34:3809:10:3213:00:5215:06:2016:34:15+05:34:5012:274.8
797JANDY Honorata 373 XSpeed Queens RunSZAMOTUŁYK127K 12700:00:0002:31:5904:47:5005:12:0008:29:2509:15:4013:02:0315:09:1916:35:32+05:36:0712:284.8
798WROE Agnieszka 373 YSpeed Queens RunPOZNAŃK128K 12800:00:0002:31:5804:47:5005:12:0008:29:2509:15:4013:02:0215:09:2016:35:32+05:36:0712:284.8
799RUBINOWSKI Jarek 382 YSZCZECIŃSKIE DZIKIM671M 67100:00:0002:38:4204:58:2805:33:0108:51:3709:24:2613:04:3315:12:0516:37:25+05:38:0012:294.8
800RADOŻYCKI Radek 382 XSZCZECIŃSKIE DZIKISZCZECINM672M 67200:00:0002:38:4404:58:3105:33:0208:51:3809:24:2413:04:3315:12:0716:37:25+05:38:0012:294.8
801KORNOSZ Paweł 393 YRzeźne dziadyM673M 67300:00:0002:32:0304:51:0905:05:0908:29:3008:43:4312:42:0215:00:3016:37:47+05:38:2212:304.8
802PRUSACZYK Michał 393 XRzeźne dziadyPIASECZNOM674M 67400:00:0002:32:0504:51:1305:05:0708:29:3108:43:4212:42:0415:00:3216:37:48+05:38:2312:304.8
803BALCERZAK Robert 455 XBARCELONAPAJĘCZNOM675M 67500:00:0002:26:3304:45:0305:08:4908:28:0909:05:1512:55:2615:06:5916:38:16+05:38:5112:304.8
804BIELECKA Joanna 455 YBARCELONAK129K 12900:00:0002:26:3204:45:0505:08:4808:28:0909:05:1512:55:2615:06:5816:38:18+05:38:5312:304.8
805MATYSZCZAK Sławomir 341 YTuptaczePOPÓWM676M 67600:00:0002:37:5504:56:5605:24:5308:44:0509:05:3213:01:1515:11:3716:40:10+05:40:4512:324.8
806WOLSZCZAK Konrad 341 XTuptaczeLUBINM677M 67700:00:0002:37:5404:56:5705:24:5608:44:0509:05:5213:01:1615:11:1316:40:11+05:40:4612:324.8
807GARNYS Radosław 348 XMłodzi inaczejDĄBRÓWKA WIELKAM678M 67800:00:0002:32:1704:56:0905:33:1408:57:3409:24:5213:11:1115:15:3616:40:26+05:41:0112:324.8
808WISZOWATY Mariusz 348 YMłodzi inaczejDŁUGÓWM679M 67900:00:0002:32:1804:56:0905:33:1808:57:3309:24:3513:11:1015:15:3716:40:26+05:41:0112:324.8
809LESZCZYŃSKI Krzysztof 460 YPodlasiakiBIAŁYSTOKM680M 68000:00:0002:36:5504:56:1905:12:1908:56:1709:16:4513:09:0615:10:0416:40:29+05:41:0412:324.8
810ZABROCKI Andrzej 460 XPodlasiakiBIAŁYSTOKM681M 68100:00:0002:36:5304:56:1604:58:0308:56:1709:16:4613:09:0615:10:0616:40:29+05:41:0412:324.8
811BŁACHNO Marcin 441 XAniołki CharliegoKRAKÓWM682M 68200:00:0002:31:1404:45:2905:13:4008:27:0709:13:3813:09:0615:14:4116:40:54+05:41:2912:324.8
812MIGDAŁ Adrian 441 YAniołki CharliegoKRAKÓWM683M 68300:00:0002:31:1204:45:2905:13:3908:27:0809:13:3813:09:0615:14:4316:40:55+05:41:3012:324.8
813POMASKI Paweł 329 YDogoń Grodzisk Mazowiecki M684M 68400:00:0002:41:1204:58:0005:11:0708:50:1109:12:1013:11:4315:12:1716:41:49+05:42:2412:334.8
814KURKUS Aleksander 329 XDogoń Grodzisk Mazowiecki M685M 68500:00:0002:41:1204:58:0105:11:0808:50:1309:11:5513:11:4315:12:2116:41:49+05:42:2412:334.8
815SZEWCZAK Tomasz 454 XPrzed 50.JÓZEFOSŁAWM686M 68600:00:0002:22:1504:23:1104:55:4507:55:1108:29:4312:42:3515:00:5816:42:37+05:43:1212:334.8
816NIEMOTKO Juliusz 454 YPrzed 50.JÓZEFOSŁAWM687M 68700:00:0002:22:1704:23:1304:55:4707:55:1108:30:2212:42:3515:00:3416:42:38+05:43:1312:334.8
817DUL Marcin 259 YDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieLUBLINM688M 68800:00:0002:31:4804:47:0205:06:3308:23:4308:43:3912:49:2915:14:1216:42:42+05:43:1712:334.8
818NEPELSKI Krzysztof 259 XDziki z Podkarpacia na emigracji w LublinieLUBLINM689M 68900:00:0002:31:4904:47:0405:06:3408:23:4508:43:3912:49:2915:14:1416:42:42+05:43:1712:334.8
819SOWA-LEWANDOWSKA Katarzyna 706 XWIELICZKAK130K 13000:00:0002:40:5505:04:4905:34:5909:04:0409:26:3213:23:1515:19:2316:44:03+05:44:3812:344.8
820STOLARZ Grzegorz 706 YZABAWAM690M 69000:00:0002:40:5405:04:5205:34:5909:04:0309:27:2813:23:1715:19:2916:44:03+05:44:3812:344.8
821CHWISTEK Maciej 361 YKrk teamKRAKÓWM691M 69100:00:0002:45:1205:14:4405:46:1209:10:3809:25:2913:10:5015:14:2916:44:25+05:45:0012:354.8
822NAWARA Katarzyna 361 XKrk teamWEGRZCEK131K 13100:00:0002:45:0505:14:4505:46:1309:10:3609:25:2813:10:5015:14:3016:44:25+05:45:0012:354.8
823MARYNIAK Agata 388 XNiepoczytalniSZCZECINK132K 13200:00:0002:29:2904:52:1105:18:2908:38:2109:13:5013:07:2115:10:1216:44:54+05:45:2912:354.8
824BEKER Jan 388 YNiepoczytalniZAŁOMM692M 69200:00:0002:29:2904:52:1105:18:3108:38:2209:13:5013:07:2215:10:1716:44:54+05:45:2912:354.8
825MAŚLANY Mariusz 246 YBiegające DzikiWARSZAWAM693M 69300:00:0002:27:1604:40:3405:08:2008:29:4209:06:1113:03:1715:18:1316:45:17+05:45:5212:354.8
826TOMKIEWICZ Przemysław 246 XBiegające DzikiWARSZAWAM694M 69400:00:0002:27:1504:40:3605:08:2208:29:4409:06:1113:03:1915:18:1516:45:17+05:45:5212:354.8
827SADOWSKI Mieczysław 355 XBiegaj razem z namiZAWIERCIEM695M 69500:00:0002:20:4204:27:4604:51:2408:03:2608:23:4312:42:5616:45:33+05:46:0812:364.8
828SUROWIEC Paweł 355 YBiegaj razem z namiZAWIERCIEM696M 69600:00:0002:20:4304:27:4604:51:2008:03:2408:23:4712:42:5616:45:33+05:46:0812:364.8
829CHYLIŃSKA Agnieszka 127 XChodziMisieŁÓDŹK133K 13300:00:0002:24:2704:46:0105:02:5508:45:4409:03:5713:07:5515:17:5616:45:39+05:46:1412:364.8
830WOLNY Maciej 127 YChodziMisieM697M 69700:00:0002:24:0804:46:0105:02:5708:45:4509:03:5613:07:5815:18:1416:45:39+05:46:1412:364.8
831CHRUŚCIEL Michał 505 XSowyBRZEG DOLNYM698M 69800:00:0002:48:3605:11:1705:32:2908:57:4409:21:2713:09:2416:45:57+05:46:3212:364.8
832GALASIŃSKI Andrzej 462 YSailors' TeamLUBOŃM699M 69900:00:0002:31:5904:46:2205:02:1808:35:5808:58:4713:04:4815:10:1416:46:01+05:46:3612:364.8
833WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 462 XSailors' TeamPOZNAŃK134K 13400:00:0002:31:5704:46:2105:02:1608:35:5608:58:4613:04:4515:10:1616:46:01+05:46:3612:364.8
834ADAMOWSKI Jacek 507 XOJCIEC z CHRZESTNYmGLIWICEM700M 70000:00:0002:12:2204:27:1904:37:5008:15:0108:30:4712:51:5915:08:0916:46:49+05:47:2412:374.8
835PARUZEL Ireneusz 507 YOJCIEC z CHRZESTNYmMIKOŁÓWM701M 70100:00:0002:12:2404:27:2004:37:5408:15:0308:30:4712:52:0015:08:1216:46:49+05:47:2412:374.8
836MATUSZEK Krzysztof 488 YPROSPERO ML TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEM702M 70200:00:0002:36:0404:50:1405:12:4308:43:3609:04:0613:11:4515:16:4716:46:56+05:47:3112:374.8
837TALIK Monika 488 XPROSPERO ML TeamCZECHOWICE-DZIEDZICEK135K 13500:00:0002:36:0504:50:1405:12:4308:43:3509:04:0613:11:4515:16:5016:46:56+05:47:3112:374.8
838WIĄCEK Łukasz 496 XNa KukuczkęZIELONKIM703M 70300:00:0002:47:3805:21:1005:42:3909:21:3209:44:2713:37:2415:20:1616:47:12+05:47:4712:374.8
839PILARSKI Paweł 496 YNa KukuczkęJAWISZOWICEM704M 70400:00:0002:47:3605:21:1005:42:4309:21:3209:44:2813:37:2415:20:1716:47:12+05:47:4712:374.8
840ŻOCHOWSKI Piotr 588 YDzida TeamM705M 70500:00:0002:39:1805:01:3005:25:0308:48:2809:08:2313:01:1715:09:4316:47:33+05:48:0812:374.8
841KADECKI Marek 588 XDzida TeamKARGOSZYNM706M 70600:00:0002:39:1705:01:2905:25:0108:48:2709:08:2413:01:1715:09:4416:47:34+05:48:0912:374.8
842WRONA Sylwester 524 XKrakoBieszczeKRAKÓWM707M 70700:00:0002:37:2304:57:1205:10:3808:52:1509:15:3713:06:5815:09:0516:48:06+05:48:4112:374.7
843GRZEBYK Michał 524 YKrakoBieszczeUSTRZYKI DOLNEM708M 70800:00:0002:37:2204:57:1205:10:3508:52:1609:15:3913:06:5815:09:0616:48:06+05:48:4112:374.7
844WIŚNIEWSKI Radosław 236 XBeauty SportŁODŹM709M 70900:00:0002:25:1504:40:3004:57:3108:22:2908:42:2512:52:2915:11:4516:49:38+05:50:1312:394.7
845GAJEWSKI Paweł 236 YBeauty SportŁODŹM710M 71000:00:0002:25:1604:40:3204:57:0408:22:3408:42:2812:52:2715:12:0216:49:38+05:50:1312:394.7
846STANKOWSKA Justyna 6 YDragonTRZEMESZNOK136K 13600:00:0002:28:1604:51:0005:05:1108:24:5108:45:4912:56:2315:13:5916:49:47+05:50:2212:394.7
847BINARSCH Dagmara 6 XDragonGNIEZNOK137K 13700:00:0002:28:1604:51:0105:05:1308:24:5208:45:4912:56:2315:15:1816:49:47+05:50:2212:394.7
848KODA Paweł 503 XSąGorsi Running TeamWARSAWM711M 71100:00:0002:43:1404:57:4305:20:4208:41:3909:12:2013:18:2416:49:53+05:50:2812:394.7
849PIETRUCHA Jakub 503 YSąGorsi Running TeamM712M 71200:00:0002:43:1504:57:4305:20:4408:41:4109:12:2113:18:2416:49:53+05:50:2812:394.7
850LATOS Marcin 425 XWIÓDŁ ŚLEPY KULAWEGOŁAZYM713M 71300:00:0002:40:5805:00:5905:06:5208:50:4309:15:2613:30:4515:19:5316:50:00+05:50:3512:394.7
851SMYK Robert 704 XGLIWICEM714M 71400:00:0002:33:1404:55:4905:25:1008:37:2809:02:1913:05:4315:12:3816:50:49+05:51:2412:404.7
852BŁACH Piotr 704 YGLIWICEM715M 71500:00:0002:33:0304:55:5005:25:0308:37:3009:00:5413:05:4315:12:3816:50:50+05:51:2512:404.7
853NOWAKOWSKA Magdalena 553 XUltra SzwagrySKÓRZEWOK138K 13800:00:0002:41:1005:01:4305:20:0408:46:5609:12:4013:06:0415:16:4216:55:59+05:56:3412:434.7
854ŚRODA Sławomir 553 YUltra SzwagryPOZNAŃM716M 71600:00:0002:41:1105:01:4305:20:0308:46:5609:12:5313:06:0315:16:4216:56:00+05:56:3512:434.7
855SKORCZYK Adrian 536 XMaruda na PetardzieKOŚCIANM717M 71700:00:0002:43:0605:09:5805:13:0008:51:5009:03:2413:09:1215:17:2416:56:25+05:57:0012:444.7
856PTASZYŃSKA Anna 536 YMaruda na PetardzieK139K 13900:00:0002:43:0505:09:5805:12:0508:51:5209:03:2513:09:3315:17:2816:56:25+05:57:0012:444.7
857KANTOROWSKI Marcin 554 XkantorkiWARSZAWAM718M 71800:00:0002:44:2405:06:1605:20:3208:51:5209:06:3213:04:0915:20:1416:56:41+05:57:1612:444.7
858KOCZUR Kamila 554 YkantorkiWARSZAWAK140K 14000:00:0002:44:2305:06:1405:20:3608:51:5609:06:3213:04:0715:20:1616:56:41+05:57:1612:444.7
859ZABOROWSKA Halina 603 YZaborowscyK141K 14100:00:0002:46:2505:18:1905:32:4809:03:2809:20:5213:08:0215:06:5316:56:53+05:57:2812:444.7
860ZABOROWSKI Robert 603 XZaborowscyDĘBICAM719M 71900:00:0002:46:2405:18:1905:32:4909:03:2709:20:5413:08:0215:07:0316:56:53+05:57:2812:444.7
861KOZŁOWSKI Łukasz 241 YWytrawni SportoholicyTTYCHYM720M 72000:00:0002:38:4905:01:5305:33:2708:59:1909:28:3213:31:5716:56:56+05:57:3112:444.7
862OPYCHAŁ Marta 241 XWytrawni SportoholicyWŁOCŁAWEKK142K 14200:00:0002:38:5505:01:5305:33:2608:59:1909:28:3113:31:5816:56:56+05:57:3112:444.7
863SKROBAŃSKI Jakub 420 Yateiści pośród bogówPOZNAŃM721M 72100:00:0002:29:2104:42:2705:07:1108:36:2808:55:4913:05:5215:20:1516:57:00+05:57:3512:444.7
864ZYŚKO Tomek 157 XTom & JerryOTREBUSYM722M 72200:00:0002:26:1904:47:4605:02:3109:09:4713:06:1015:19:0216:57:01+05:57:3612:444.7
865RICHTER Marcin 420 Xateiści pośród bogówŁÓDŹM723M 72300:00:0002:29:2004:42:2605:07:0608:36:2908:55:5013:05:4415:20:1416:57:01+05:57:3612:444.7
866JESCHKA Jerry 157 YTom & JerryKASSELM724M 72400:00:0002:26:2204:47:4605:02:3308:23:2708:49:5013:06:0915:19:3016:57:02+05:57:3712:444.7
867KACZANOWSKA Monika 621 Ygrójec teamGRÓJECK143K 14300:00:0002:42:0805:15:0305:36:0409:04:0809:22:4913:20:4115:16:3916:57:11+05:57:4612:444.7
868GMAJ Daniel 621 Xgrójec teamGRÓJECM725M 72500:00:0002:42:0705:15:0305:36:0509:04:0909:22:4913:20:4215:16:3916:57:11+05:57:4612:444.7
869TATUŚKO Tomasz 459 YEXCELLENTKRAKÓWM726M 72600:00:0002:36:5404:56:0905:15:4708:52:5009:24:0513:33:3916:57:32+05:58:0712:454.7
870SZCZEPOCKI Andrzej 459 XEXCELLENTNIEPOŁOMICEM727M 72700:00:0002:36:5204:56:0705:15:4308:52:4609:24:3213:33:4116:57:34+05:58:0912:454.7
871WIŚNIEWSKI Robert 581 YRM TeamWARSZAWAM728M 72800:00:0002:40:3905:17:0005:55:1809:22:1009:47:2313:38:4716:58:12+05:58:4712:454.7
872FRĄCKOWIAK Jacek 435 XSto Twarzy ZłomiarzyŚREMM729M 72900:00:0002:36:4005:03:4005:15:5509:01:4309:10:2813:23:4516:59:18+05:59:5312:464.7
873KOSZAREK Maciej 435 YSto Twarzy ZłomiarzyŚREMM730M 73000:00:0002:36:3705:03:3005:15:5609:01:2209:11:1713:23:1916:59:19+05:59:5412:464.7
874FRYDRYCH Tomasz 446 YSiwe DziadkiZAGNAŃSKM731M 73100:00:0002:41:5505:11:4405:36:4709:30:1209:42:3213:08:4217:00:55+06:01:3012:474.7
875CHROBOCIŃSKI Michał 461 YBez Formy TeamWARSZAWAM732M 73200:00:0002:43:4805:21:1905:34:4409:24:0709:34:5413:39:1217:00:58+06:01:3312:474.7
876SZWARC Barbara 375 YKapibaryKRAKÓWK144K 14400:00:0002:53:2305:26:5805:44:1509:04:1609:24:0113:25:5517:01:10+06:01:4512:474.7
877DRZEWIECKI Michał 375 XKapibaryKATOWICEM733M 73300:00:0002:53:2405:26:5805:44:1609:04:1709:24:0113:25:5617:01:10+06:01:4512:474.7
878WIKTOR Przemysław 520 YGłupi i GłupszySKARPNÄCKM734M 73400:00:0002:35:4404:57:1005:14:2608:49:5409:17:5613:22:5215:19:0617:01:36+06:02:1112:484.7
879BUKOWSKI Mateusz 520 XGłupi i GłupszyKILCHBERGM735M 73500:00:0002:35:4904:57:1005:16:0808:49:5309:17:5413:22:5015:19:2517:01:36+06:02:1112:484.7
880BIERNACKI Krzysztof 418 YTriathlon Club WrocławTRZEBNICAM736M 73600:00:0002:48:2605:11:3405:34:3409:00:3309:33:0813:22:0417:01:52+06:02:2712:484.7
881TKACZEW Paweł 418 XTriathlon Club WrocławWROCŁAWM737M 73700:00:0002:48:2705:11:3305:34:3109:00:3509:33:1013:22:0417:01:52+06:02:2712:484.7
882DOBAJ Katarzyna 457 YGepardyKRAKÓWK145K 14500:00:0002:36:4505:11:3005:31:2009:09:4709:20:2113:27:5817:02:06+06:02:4112:484.7
883MICHALAK Sebastian 457 XGepardyDABROWKAM738M 73800:00:0002:36:4705:11:3205:31:2309:09:4409:20:2213:27:5817:02:06+06:02:4112:484.7
884POTEMPA Jonasz 708 XANDRYCHÓWM739M 73900:00:0002:34:4704:58:3905:34:3809:09:5409:26:1313:27:1417:02:08+06:02:4312:484.7
885STASIEWICZ Łukasz 708 YDYSM740M 74000:00:0002:34:4605:00:2005:34:3709:09:5209:25:0413:27:1417:02:09+06:02:4412:484.7
886IWANIEC Dariusz 537 XBiegolas KoszalinSIANÓWM741M 74100:00:0002:26:2704:45:2705:11:5208:41:5509:16:3013:24:4315:19:0317:02:20+06:02:5512:484.7
887KUŁAKOWSKI Dawid 537 YBiegolas KoszalinKOSZALINM742M 74200:00:0002:26:2404:45:3305:11:5308:42:0309:16:2813:24:3315:19:0417:02:20+06:02:5512:484.7
888WRÓBLEWSKA-GAWEŁ Agnieszka 625 YCała nadzieja w bieganiu!KRAKÓWK146K 14600:00:0002:32:4905:01:3805:27:3708:51:0309:14:4913:08:5915:13:2317:02:55+06:03:3012:494.7
889WENECKA-FLIS Anna 625 XCała nadzieja w bieganiu!KRAKÓWK147K 14700:00:0002:32:5105:01:3905:27:3608:51:0709:14:5013:08:5915:14:1017:02:55+06:03:3012:494.7
890WASZYK Anita 645 XMUAY RUNNING TEAMZALASEWOK148K 14800:00:0002:46:5105:16:2705:31:2709:05:1909:25:3113:27:0517:03:05+06:03:4012:494.7
891BIELEŃ Agnieszka 645 YMUAY RUNNING TEAMPOZNAŃK149K 14900:00:0002:46:5205:16:2705:31:2809:05:2209:25:3213:27:0517:03:05+06:03:4012:494.7
892FIGEL Monika 663 YMiki TeamGDAŃSKK150K 15000:00:0002:45:3905:32:1705:52:5609:47:4613:33:3717:06:14+06:06:4912:514.7
893FIGEL Michał 663 XMiki TeamGDAŃSKM743M 74300:00:0002:45:4105:32:1705:52:5409:48:0813:33:3117:06:15+06:06:5012:514.7
894PIĄTOŃ Piotr 400 XDo przerwy 0:3WIELICZKAM744M 74400:00:0002:40:3804:59:2805:22:4408:44:3409:05:5513:09:5915:18:0617:07:27+06:08:0212:524.7
895BURDA Marek 400 YDo przerwy 0:3WIELICZKAM745M 74500:00:0002:40:3704:59:2805:22:4208:44:3609:05:5313:10:0215:18:0717:07:27+06:08:0212:524.7
896CZESTKOWSKI Dawid 658 YStrażacyPIĄTKOWISKOM746M 74600:00:0002:42:1205:22:5805:46:0509:27:5209:34:0313:35:1917:07:27+06:08:0212:524.7
897TRZCIŃSKI Sebastian 440 Y'-'_@_ .ccC '-'_@_ .ccCCĆ DOPELZACZE NIZINNEWARSZAWAM747M 74700:00:0002:24:3104:32:2104:53:5108:19:4008:51:1112:59:4117:07:28+06:08:0312:524.7
898LASKOWSKI Marcin 440 X'-'_@_ .ccC '-'_@_ .ccCCĆ DOPELZACZE NIZINNEWARSZAWAM748M 74800:00:0002:24:3204:32:2204:53:5308:19:4208:51:1312:59:4217:07:29+06:08:0412:524.7
899KWIECIEŃ Zbigniew 482 XFaudanaTYCHYM749M 74900:00:0002:36:3505:00:4005:47:5209:08:4509:26:5413:31:5517:08:46+06:09:2112:534.7
900GAWEŁKO Janusz 482 YFaudanaM750M 75000:00:0002:36:4305:00:4005:47:5309:08:4309:27:0413:31:5617:08:46+06:09:2112:534.7
901HUBNER Antoni 215 XSportowe ŻuleWARSZAWAM751M 75100:00:0002:31:3204:43:4105:02:2908:20:3208:47:1013:10:2517:09:29+06:10:0412:544.7
902ZBOROWSKI Paweł 215 YSportowe ŻuleWARSZAWAM752M 75200:00:0002:31:3504:43:4105:02:2808:20:3308:47:1013:10:2517:09:29+06:10:0412:544.7
903BUDKOWSKI Kamil 497 XŻółw & ZającSIECHNICEM753M 75300:00:0002:30:5004:54:3405:23:2809:13:2409:33:4613:29:3417:10:42+06:11:1712:544.6
904FIUK Mirosław 497 YŻółw & ZającMILICZM754M 75400:00:0002:30:5104:54:3305:24:2809:13:2509:33:4613:29:3417:10:42+06:11:1712:544.6
905WRÓBLEWSKI Wojtek 220 YSNG WILD DUCKSM755M 75500:00:0002:37:0205:02:3805:17:3708:49:3409:04:0513:27:2717:10:51+06:11:2612:554.6
906DĄBROWSKA Ewelina 220 XSNG WILD DUCKSŁÓDŹK151K 15100:00:0002:37:0105:02:4705:17:3608:49:3409:04:0413:27:2917:10:51+06:11:2612:554.6
907JASTRZĄB Ewa 430 XPazur JastrzębiaCZĘSTOCHOWAK152K 15200:00:0002:36:4105:03:1205:19:5908:41:5709:05:0213:10:0715:18:2917:10:54+06:11:2912:554.6
908JASTRZĄB-STANDERSKA Joanna 430 YPazur JastrzębiaK153K 15300:00:0002:36:4205:03:1305:19:5908:41:5909:05:0313:10:0815:18:3017:10:54+06:11:2912:554.6
909BANASZAK Monika 223 YRun PasjaPYSZCZYNK154K 15400:00:0002:35:1705:00:4605:22:0408:46:0809:06:4313:02:0315:18:1317:10:59+06:11:3412:554.6
910LASKOWSKI Daniel 223 XRun PasjaPYSZCZYNM756M 75600:00:0002:35:1905:00:4605:22:0208:46:0609:06:4413:02:0315:18:1317:10:59+06:11:3412:554.6
911OŁOWSKI Sławomir 156 YDuch w RuchMIŃSKA MAZOWIECKIM757M 75700:00:0002:45:1105:14:0605:44:3609:07:2809:24:5913:27:2217:11:02+06:11:3712:554.6
912OŁOWSKI Adam 156 XDuch w RuchNURM758M 75800:00:0002:45:2405:14:0905:44:3209:07:2209:24:5913:27:2717:11:05+06:11:4012:554.6
913CICHOWSKA Joanna 689 XBe Quiet TeamGDAŃSKK155K 15500:00:0002:51:5405:22:3805:35:5409:06:2609:23:2113:22:5017:11:11+06:11:4612:554.6
914CICHOWSKI Grzegorz 689 YBe Quiet TeamGDYNIAM759M 75900:00:0002:51:5505:22:3805:35:5209:06:2509:23:2013:22:5117:11:13+06:11:4812:554.6
915ŚWIDER Mariusz 125 X#czeladzbiegaSOSNOWIECM760M 76000:00:0002:16:5004:35:4504:55:0808:53:5209:11:3913:40:5717:11:32+06:12:0712:554.6
916SPRYCHA Sławomir 125 Y#czeladzbiegaCZELADŹM761M 76100:00:0002:16:5204:35:4604:55:0708:53:5809:11:3913:41:0517:11:33+06:12:0812:554.6
917SZAFRAN Łukasz 438 YEnergize Your LifeOPOLE LUBELSKIEM762M 76200:00:0002:37:1105:04:4105:23:2109:14:3509:30:5213:45:5417:11:35+06:12:1012:554.6
918PSZENNY Łukasz 438 XEnergize Your LifeLUBLINM763M 76300:00:0002:37:0805:04:3905:15:2309:14:0309:30:5313:44:5817:11:36+06:12:1112:554.6
919PAKULSKA-TOMZA Dorota 521 XVW Ladies on TourSUCHY LASK156K 15600:00:0002:49:0805:22:2905:46:3609:08:3609:35:0713:30:2517:11:39+06:12:1412:554.6
920NAPIERALA Katarzyna 521 YVW Ladies on TourSUCHY LASK157K 15700:00:0002:49:0805:22:2905:46:3709:08:3709:35:0713:30:2517:11:39+06:12:1412:554.6
921PĘKAL Artur 535 YMaraton Leśny KwidzynM764M 76400:00:0002:27:5404:36:4504:57:5008:31:4708:58:0113:08:0415:18:5917:13:26+06:14:0112:574.6
922MORUS Tomasz 535 XMaraton Leśny KwidzynKWIDZYNM765M 76500:00:0002:27:5304:36:4604:42:1708:31:4408:58:0313:08:0415:19:0517:13:26+06:14:0112:574.6
923KOTOWSKI Marek 647 XZALATANI W GÓRACHOLSZTYNM766M 76600:00:0002:45:1805:12:5805:25:2308:55:1509:13:0813:22:4617:13:50+06:14:2512:574.6
924ROMANOWSKA Ewa 647 YZALATANI W GÓRACHŁYSOMICEK158K 15800:00:0002:45:1905:12:5805:25:2508:55:1609:13:0813:22:4617:13:50+06:14:2512:574.6
925WIS Modesta 547 XGórołazyBRZESKOK159K 15900:00:0002:28:3904:43:1205:05:2508:23:0208:57:2713:01:0815:14:2517:13:59+06:14:3412:574.6
926ADAMCZYK Artur 547 YGórołazyBIBICEM767M 76700:00:0002:28:4004:43:1305:05:2708:23:0508:57:2813:01:0815:14:2517:13:59+06:14:3412:574.6
927RUSOŁ Tomasz 598 XLotniskowe DzikiWROCŁAWM768M 76800:00:0002:29:1804:55:3805:11:4909:03:2313:37:2417:14:01+06:14:3612:574.6
928PIOTROWSKI Grzegorz 598 YLotniskowe DzikiŚWIDNICAM769M 76900:00:0002:29:1904:55:3805:11:5109:03:2313:37:2817:14:02+06:14:3712:574.6
929KOWALSKI Maciej 586 YW pogoni za szczęściemOŚNO LUBUSKIEM770M 77000:00:0002:38:0704:56:3605:17:0408:50:4809:08:5313:03:5217:14:13+06:14:4812:574.6
930KOWALSKA Justyna 586 XW pogoni za szczęściemOŚNO LUBUSKIEK160K 16000:00:0002:38:0904:56:3505:17:0308:50:4909:08:5313:03:5217:14:13+06:14:4812:574.6
931GŁUCHOWSKI Przemysław 694 YCzarne PanterySTARE MIASTOM771M 77100:00:0002:31:4304:55:2205:22:5308:57:5409:23:2313:28:1117:14:28+06:15:0312:574.6
932JARZYŃSKI Janusz 694 XCzarne PanteryKONINM772M 77200:00:0002:31:4204:55:2205:22:5708:57:5509:23:3213:28:1517:14:28+06:15:0312:574.6
933KUTYŁA Stanisław 685 XDreamRunStAgNIEPOŁOMICEM773M 77300:00:0002:42:3005:11:3705:23:2409:09:2309:30:2613:31:5717:14:47+06:15:2212:584.6
934KUTYŁA Agnieszka 685 YDreamRunStAgNIEPOŁOMICEK161K 16100:00:0002:42:3305:11:3605:23:2409:09:2309:30:2613:32:0417:14:47+06:15:2212:584.6
935PRZEBINDA Bogdan 674 Y#AdamCzerwińskiTeamCZERNICHÓWM774M 77400:00:0002:41:1405:01:3905:15:4408:51:3108:59:0613:13:5017:14:51+06:15:2612:584.6
936KOFIN Maciej 674 X#AdamCzerwińskiTeamOCHOJNOM775M 77500:00:0002:41:1505:01:4005:15:3808:51:3209:00:0913:13:5017:14:52+06:15:2712:584.6
937KOWALSKA Katarzyna 623 XPędzące WiewiórkiBRZEZIEK162K 16200:00:0002:44:5605:20:5805:31:0209:20:0709:32:0013:32:4517:16:59+06:17:3412:594.6
938KOWALSKI Edward 623 YPędzące WiewiórkiKRAKÓWM776M 77600:00:0002:44:5705:20:5705:31:0209:20:0709:32:0113:32:4517:16:59+06:17:3412:594.6
939KOZŁOWSKI Artur 550 YArturM777M 77700:00:0002:31:0104:46:3305:07:2408:36:3109:07:5413:15:4717:18:52+06:19:2713:014.6
940WÓJCIK Artur 550 XArturDĄBROWA GÓRNICZAM778M 77800:00:0002:31:0104:46:4105:07:1808:36:3909:08:0313:15:5117:18:53+06:19:2813:014.6
941WIECZOREK Paweł 467 YMACIEJEM779M 77900:00:0002:46:3605:04:5205:29:0109:05:3509:26:5013:29:5517:20:29+06:21:0413:024.6
942MACIEJEWSKI Karol 467 XMACIEJERADOMM780M 78000:00:0002:46:3705:04:5305:29:0009:05:3909:26:5113:29:5617:20:29+06:21:0413:024.6
943FRASZCZYŃSKI Norbert 367 YPokój Nr 7ŁÓDŹM781M 78100:00:0002:26:3004:44:0605:06:4208:47:2209:22:5713:32:1117:23:18+06:23:5313:044.6
944SÓJKA Sebastian 367 XPokój Nr 7ZABRZEM782M 78200:00:0002:26:3104:44:0605:06:4108:47:2609:22:3413:32:1417:23:18+06:23:5313:044.6
945WIERUSZEWSKA Agata 356 YAA Skrajny Tatrzański Powrót Do PrzeszłościWARSZAWAK163K 16300:00:0002:36:1004:55:2005:12:1608:40:0108:53:1713:17:0517:23:33+06:24:0813:044.6
946SAKOWSKA Aneta 356 XAA Skrajny Tatrzański Powrót Do PrzeszłościDROZDOWOK164K 16400:00:0002:36:0804:55:2005:12:1308:40:0208:53:1713:17:0417:23:34+06:24:0913:044.6
947GWIAZDA Łukasz 578 XKĘTY ULTRAKĘTYM783M 78300:00:0002:27:3404:46:4305:09:0408:40:3609:04:4413:30:3317:24:25+06:25:0013:054.6
948KARAWACKI Grzegorz 578 YKĘTY ULTRAM784M 78400:00:0002:27:3504:46:4305:09:0608:40:3809:04:4513:30:3417:24:25+06:25:0013:054.6
949PYRĆ Krzysztof 622 XJJ TeamKRAKÓWM785M 78500:00:0002:38:3905:01:4205:22:0808:56:3509:29:2813:34:1917:27:58+06:28:3313:074.6
950WÓJCIK PYRĆ Katarzyna 622 YJJ TeamKRAKÓWK165K 16500:00:0002:38:4105:01:4105:22:0808:56:3809:29:2913:34:2117:27:59+06:28:3413:074.6
951WRÓBLEWSKA Anna 431 YSpartanie DzieciomK166K 16600:00:0002:47:5605:06:0905:21:4209:12:1909:28:2213:38:0517:28:35+06:29:1013:084.6
952MRÓZ Agnieszka 431 XSpartanie DzieciomBIAŁYSTOKK167K 16700:00:0002:47:5805:06:1005:21:4609:12:2209:28:2413:38:0517:28:35+06:29:1013:084.6
953DROŻAK Tomasz 230 Yopolski TeamOPOLEM786M 78600:00:0002:43:1205:06:1305:33:1009:12:5613:33:3617:30:11+06:30:4613:094.6
954NIESPODZIŃSKA Aneta 230 Xopolski TeamSTRZELECZKIK168K 16800:00:0002:43:1205:06:1205:33:1009:12:5813:33:3617:30:11+06:30:4613:094.6
955KIJEWICZ Michał 499 XNogiZetreWARSZAWAM787M 78700:00:0002:43:1805:00:4805:22:4408:51:0809:19:2313:29:0617:31:48+06:32:2313:104.6
956LIS Arkadiusz 499 YNogiZetreWARSZAWAM788M 78800:00:0002:43:1705:00:4905:22:4608:51:0909:19:2413:29:0717:31:48+06:32:2313:104.6
957KOWALCZYK Łukasz 584 YEldoradoGNIEZNOM789M 78900:00:0002:39:1505:05:5105:46:3509:22:3109:40:2513:33:3017:32:00+06:32:3513:104.6
958MRÓZ Justyna 672 XJuKrisWROCŁAWK169K 16900:00:0002:48:3305:24:3605:40:5409:20:4909:33:4813:38:5417:36:44+06:37:1913:144.5
959RAWSKI Krzysztof 672 YJuKrisWROCŁAWM790M 79000:00:0002:48:3105:24:3205:40:5309:20:4409:33:4813:38:5217:36:46+06:37:2113:144.5
960KOT Tomasz 620 YKJEWARSZAWAM791M 79100:00:0002:44:4705:11:1505:26:3408:58:3109:10:1513:33:2617:59:31+07:00:0613:314.4
961STRZĘBOSZEWSKI Piotr 620 XKJEZĄBKIM792M 79200:00:0002:44:4505:11:1205:26:2908:58:2809:10:1313:33:1217:59:32+07:00:0713:314.4
962KAMIENIARZ Maria 564 YI promessi sposiK170K 17000:00:0002:41:1905:05:1205:28:4708:57:0809:27:2113:23:2518:21:47+07:22:2213:484.3
963MĘDRYGAŁ Piotr 564 XI promessi sposiMYSŁOWICEM793M 79300:00:0002:41:2105:05:1205:29:1008:57:0809:27:2913:23:2518:21:47+07:22:2213:484.3
964BIESZKE Artur 617 XBeztlenowi MalborkMALBORKM794M 79400:00:0002:38:1104:49:3105:05:1908:07:1808:41:4812:22:3914:35:18+04:24:2211:435.1
WALASZCZYK Piotr 271 XBad BoysCHORZÓWMDNF02:05:48 DNF04:30:31 DNF05:10:32 DNF DNF DNF DNF DNF08:01:19 DNF12:32:21 DNF DNF DNF DNF--
SUBRAMANIAN Harikrishnan 683 YThe coolestWARSZAWAMDNF02:46:49 DNF05:32:33 DNF06:02:04 DNF DNF DNF DNF DNF12:37:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
BEDNAREK Grzegorz 304 YLecimy do celuWOŁCZYNMDNF02:19:26 DNF04:58:59 DNF05:09:44 DNF07:37:57 DNF07:52:53 DNF10:44:05 DNF12:14:29 DNF13:10:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
ROTTER Daniel 155 XSZWLA StargardSTARGARDMDNF02:02:55 DNF04:20:26 DNF04:30:33 DNF07:30:57 DNF07:48:43 DNF11:26:03 DNF13:33:29 DNF14:49:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
ULOWSKI Jacek 89 XGO-leasing TEAMŁÓDŹMDNF02:25:31 DNF04:47:25 DNF05:02:21 DNF07:58:12 DNF08:20:24 DNF11:53:05 DNF13:54:23 DNF15:01:51 DNF DNF DNF DNF DNF--
MATYSIAK Agnieszka 500 YKopalnia MocyTARNOBRZEGKDNF02:20:28 DNF04:28:32 DNF04:50:38 DNF07:50:12 DNF08:06:49 DNF11:47:37 DNF13:50:05 DNF15:02:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
HOŁDA Dominik 384 YCiećmoruchyGDYNIAMDNF02:20:50 DNF04:38:57 DNF05:00:12 DNF07:38:13 DNF08:00:41 DNF11:22:12 DNF13:37:12 DNF15:19:00 DNF DNF DNF DNF DNF--
MAŃKOWSKI Krzysztof 249 XWARNELAND CREWOLSZTYNMDNF02:36:11 DNF05:22:02 DNF05:34:46 DNF08:21:46 DNF08:48:14 DNF12:13:51 DNF14:05:52 DNF15:19:01 DNF DNF DNF DNF DNF--
GOLON Marlena 396 YAuuuuuSICIENKOKDNF02:36:32 DNF04:52:26 DNF05:05:23 DNF08:18:51 DNF08:30:27 DNF12:07:32 DNF14:20:39 DNF15:34:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
SOLICH Patryk 604 YNajemnik GliwiceGLIWICEMDNF02:52:00 DNF05:00:50 DNF05:06:52 DNF08:30:41 DNF08:55:46 DNF12:50:25 DNF14:47:04 DNF16:11:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZEGORZEK Mateusz 532 XSmoki i Gołe BabyGRODZISZÓWMDNF02:18:43 DNF04:20:23 DNF04:32:49 DNF08:07:08 DNF08:39:28 DNF13:11:37 DNF DNF17:23:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
GUZIK Piotr 532 YSmoki i Gołe BabyWROCŁAWMDNF02:18:44 DNF04:20:23 DNF04:32:49 DNF08:07:10 DNF08:39:30 DNF13:11:38 DNF DNF17:23:35 DNF DNF DNF DNF DNF--
PACANOWSKI Łukasz 416 YPara-nie-do-paryPOREBAMDNF02:39:21 DNF05:12:03 DNF05:37:17 DNF09:26:26 DNF09:34:55 DNF13:42:20 DNF DNF17:38:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
LASOTA Edyta 517 YUltra Team RadomRADOMKDNF02:47:10 DNF05:21:12 DNF05:59:46 DNF09:31:36 DNF09:48:54 DNF13:41:14 DNF DNF17:42:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
LASOTA Grzegorz 517 XUltra Team RadomRADOMMDNF02:47:11 DNF05:21:12 DNF05:59:47 DNF09:31:36 DNF09:48:55 DNF13:41:15 DNF DNF17:42:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
LITWINOWICZ Karolina 416 XPara-nie-do-paryBĘDZINKDNF02:39:22 DNF05:12:04 DNF05:37:18 DNF09:26:26 DNF09:34:58 DNF13:42:20 DNF DNF17:42:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
KORZENIOWSKA Joanna 605 XUltraciżemkaLUBLINKDNF02:48:30 DNF05:13:05 DNF05:36:00 DNF09:10:25 DNF09:29:37 DNF13:33:32 DNF DNF17:59:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALIK Anna 605 YUltraciżemkaŁADAKDNF02:48:29 DNF05:13:06 DNF05:36:00 DNF09:10:27 DNF09:29:38 DNF13:33:33 DNF DNF17:59:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
PISKORZ Robert 630 YPiskorzePOLKOWICEMDNF02:52:07 DNF05:12:48 DNF05:37:00 DNF09:11:26 DNF09:40:57 DNF13:46:04 DNF DNF17:59:17 DNF DNF DNF DNF DNF--
PISKORZ Daria 630 XPiskorzePOLKOWICEKDNF02:52:05 DNF05:12:48 DNF05:37:07 DNF09:11:29 DNF09:40:07 DNF13:46:00 DNF DNF17:59:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
ANGOWSKI Marcin 699 YWojownicy z przypadkuGRODZISK MAZOWIECKIMDNF02:38:57 DNF05:04:08 DNF05:32:38 DNF08:58:16 DNF09:20:23 DNF13:32:00 DNF DNF17:59:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
WILCZEWSKI Piotr 699 XWojownicy z przypadkuGORZÓW WLKP.MDNF02:39:26 DNF05:04:08 DNF05:32:32 DNF08:58:14 DNF09:19:33 DNF13:31:59 DNF DNF17:59:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAUL Violetta 575 XRMWiCHGLIWICEKDNF02:36:15 DNF04:56:16 DNF05:25:48 DNF08:47:58 DNF09:19:44 DNF13:26:02 DNF DNF17:59:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWLETA Michał 575 YRMWiCHMDNF02:36:17 DNF04:56:17 DNF05:25:49 DNF08:47:57 DNF09:19:45 DNF13:26:02 DNF DNF17:59:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAJDA Michał 381 YM&M BrothersWYSZKÓWMDNF02:16:36 DNF04:27:37 DNF04:53:22 DNF08:09:46 DNF08:34:27 DNF12:20:17 DNF14:20:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DYBALSKI Mariusz 381 XM&M BrothersBEŁCHATÓWMDNF02:16:34 DNF04:27:37 DNF04:53:24 DNF08:09:46 DNF08:34:26 DNF12:20:17 DNF14:20:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JEKA Mateusz 257 YRozpierdolsiWROCŁAWMDNF DNF DNF DNF08:09:42 DNF DNF12:38:00 DNF14:35:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZĄDZIEL Dominik 2 YATTIQ TEAMDZIEKANOWICEMDNF01:38:45 DNF03:01:22 DNF03:02:33 DNF05:03:36 DNF05:05:01 DNF07:45:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZUMLIŃSKI Piotr 2 XATTIQ TEAMKRAKÓWMDNF01:38:42 DNF03:01:23 DNF03:02:32 DNF05:03:37 DNF05:05:01 DNF07:45:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MADEJSKI Dawid 86 XLACHO TEAM/ROZBIEGANE DOBCZYCEŻARKIMDNF01:59:28 DNF03:48:16 DNF03:48:39 DNF06:43:17 DNF06:55:33 DNF10:51:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SAJAK Kamil 86 YLACHO TEAM/ROZBIEGANE DOBCZYCEDOBCZYCEMDNF01:59:29 DNF03:48:16 DNF03:48:40 DNF06:43:17 DNF06:55:33 DNF10:51:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NAWROCKI Marcin 303 XTurbaczeWARSZAWAMDNF02:03:55 DNF03:56:18 DNF04:06:38 DNF07:14:57 DNF07:25:24 DNF11:02:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORA Iwona 67 YIWONA I OLAGDYNIAKDNF02:14:19 DNF04:14:31 DNF04:21:23 DNF07:23:14 DNF07:30:44 DNF11:25:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KMIEĆ Andrzej 335 XTURBO Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWMDNF02:15:00 DNF04:22:47 DNF04:39:33 DNF07:18:06 DNF07:36:57 DNF11:48:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUDOMIR Przemysław 335 YTURBO Pruszków / STO-nogi MilanówekPRUSZKÓWMDNF02:14:58 DNF04:22:47 DNF04:39:34 DNF07:18:06 DNF07:36:57 DNF11:48:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WYSMOLIŃSKI Rafał 184 XRosomakiBIERNATKIMDNF02:20:26 DNF04:32:36 DNF04:44:22 DNF07:55:40 DNF08:10:50 DNF11:52:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WĄGRODZKI Piotr 48 YWariaciGARWOLINMDNF02:05:43 DNF04:00:37 DNF04:11:00 DNF07:21:35 DNF07:48:14 DNF11:53:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
EKIERT Mariusz 48 XWariaciGARWOLINMDNF02:05:43 DNF04:00:38 DNF04:11:00 DNF07:21:35 DNF07:48:15 DNF11:53:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LACH Agnieszka 396 XAuuuuuWADOWICEKDNF02:36:31 DNF04:52:27 DNF05:05:26 DNF08:18:53 DNF08:30:28 DNF12:07:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRUZDA Joanna 472 XLecimyBĘDZINKDNF02:24:01 DNF04:40:40 DNF05:01:56 DNF08:16:21 DNF08:46:11 DNF12:34:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRUZDA Piotr 472 YLecimyBĘDZINMDNF02:24:01 DNF04:40:40 DNF05:01:56 DNF08:16:22 DNF08:46:12 DNF12:34:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
IGNACZAK Marek 81 YZmiennicy SkalnegoŁÓDŹMDNF02:27:47 DNF04:46:05 DNF05:08:59 DNF08:17:04 DNF08:49:47 DNF12:44:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSTERA Katarzyna 385 XVege Runners KostkiWARSZAWAKDNF02:33:50 DNF04:49:28 DNF05:08:57 DNF08:27:27 DNF08:41:15 DNF12:48:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSTERA Tomasz 385 YVege Runners KostkiWARSZAWAMDNF02:33:48 DNF04:49:28 DNF05:08:57 DNF08:27:26 DNF08:41:16 DNF12:48:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁASZKIEWICZ Bogusz 561 YSTRLUSOWOMDNF02:20:08 DNF04:25:47 DNF05:06:18 DNF08:25:26 DNF09:11:30 DNF12:58:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRAWCZAK Kamil 468 XDębliniakiDĘBLINMDNF02:29:40 DNF04:41:37 DNF05:05:36 DNF08:24:41 DNF08:56:32 DNF13:03:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FLISZKIEWICZ Artur 468 YDębliniakiSWARZĘDZMDNF02:29:42 DNF04:41:38 DNF05:05:38 DNF08:24:42 DNF08:56:33 DNF13:03:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BILSKI Mateusz 407 XEkscytującaEkspedycjaTeamWARSZAWAMDNF02:20:45 DNF04:26:17 DNF04:59:37 DNF08:03:36 DNF08:49:20 DNF13:04:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SYNORADZKA Agata 505 YSowyVENLOKDNF02:48:35 DNF05:11:19 DNF05:32:28 DNF08:57:42 DNF09:21:25 DNF13:09:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIASECKI Adam 359 XKuseBrodyŁÓDŹMDNF02:40:59 DNF04:52:37 DNF05:07:27 DNF08:58:41 DNF09:27:53 DNF13:26:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUKAŁA Krzysztof 359 YKuseBrodyCZESTOCHOWAMDNF02:41:00 DNF04:52:38 DNF05:07:26 DNF08:58:42 DNF09:27:53 DNF13:26:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAZAN Przemysław 425 YWIÓDŁ ŚLEPY KULAWEGOSZCZECINMDNF02:40:57 DNF05:00:58 DNF05:23:10 DNF08:50:43 DNF09:15:25 DNF13:30:49 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOSZYŃSKI Wojciech 686 YPZU Sport TeamCELESTYNÓWMDNF02:45:54 DNF05:10:31 DNF05:16:54 DNF08:56:53 DNF09:12:39 DNF13:32:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSIACKI Karol 686 XPZU Sport TeamWARSZAWAMDNF02:45:55 DNF05:10:33 DNF05:16:51 DNF08:56:55 DNF09:12:45 DNF13:32:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BAJDAK Łukasz 584 XEldoradoKRAKÓWMDNF02:39:13 DNF05:05:51 DNF05:46:26 DNF09:22:31 DNF DNF13:33:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
REJF Tomasz 266 YSport Team BijouBARTOSZYCEMDNF02:46:01 DNF05:10:44 DNF05:32:08 DNF08:57:49 DNF09:16:37 DNF13:34:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAREMBA Michał 266 XSport Team BijouBARTOSZYCEMDNF02:46:03 DNF05:10:45 DNF05:32:06 DNF08:57:50 DNF09:16:53 DNF13:34:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁASZKOWSKA Mariola 464 XMAJ.R RawiczRAWICZKDNF02:38:31 DNF05:00:43 DNF05:10:03 DNF08:37:14 DNF09:03:58 DNF13:40:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁASZKOWSKI Daniel 464 YMAJ.R RawiczRAWICZMDNF02:38:33 DNF05:00:42 DNF05:10:16 DNF08:37:14 DNF09:04:00 DNF13:40:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SĄSIADEK Sławomir 93 YAlliance Technology Fehlau Run TeamPOZNAŃMDNF02:13:41 DNF04:31:48 DNF05:12:12 DNF08:32:20 DNF09:18:06 DNF13:41:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GREIVELDINGER Gilles 93 XAlliance Technology Fehlau Run TeamKÓRNIKMDNF02:13:42 DNF04:31:49 DNF05:12:12 DNF08:32:20 DNF09:18:06 DNF13:41:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TYDA Rafał 105 XWybuchowe flamingiGDAŃSKMDNF02:57:54 DNF DNF05:43:32 DNF09:26:02 DNF09:40:11 DNF13:43:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KARWACKI Jarosław 105 YWybuchowe flamingiGDAŃSKMDNF02:57:55 DNF DNF05:54:43 DNF09:25:58 DNF09:40:12 DNF13:43:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
IWAN Paweł 643 YGolęcino TeamMDNF02:50:48 DNF05:32:02 DNF06:04:06 DNF09:53:45 DNF09:58:20 DNF13:43:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WANAT Mateusz 486 XMIGŁOGÓWMDNF02:37:18 DNF04:58:35 DNF05:22:48 DNF09:04:38 DNF09:25:50 DNF13:44:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SURLAS Izabela 486 YMIGŁOGÓWHardcoreDNF02:37:17 DNF04:58:43 DNF05:22:47 DNF09:04:36 DNF09:25:50 DNF13:44:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRZAK Maciej 139 XMM TeamWARSZAWAMDNF02:30:07 DNF04:47:09 DNF05:11:15 DNF08:53:32 DNF09:34:53 DNF13:45:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOMAŃSKI Marcin 139 YMM TeamGLIWICEMDNF02:30:08 DNF04:47:11 DNF05:11:15 DNF08:53:32 DNF09:34:53 DNF13:45:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RZESZÓTKO Leszek 16 XKW ZakopaneZAKOPANEMDNF02:44:29 DNF05:16:30 DNF05:33:40 DNF09:10:52 DNF09:23:26 DNF13:48:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RZESZÓTKO Marzena 16 YKW ZakopaneKDNF02:44:28 DNF05:16:29 DNF05:33:40 DNF09:10:54 DNF09:23:26 DNF13:48:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KASZUBA Michał 8 YSzybcy i NiewyspaniPIEKARY ŚLĄSKIEMDNF01:36:44 DNF02:58:34 DNF02:59:57 DNF05:07:02 DNF05:09:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KNOBLOCH Szymon 8 XSzybcy i NiewyspaniBYTOMMDNF01:36:45 DNF02:58:34 DNF02:59:57 DNF05:07:03 DNF05:09:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJTYCZKA Wojciech 421 XKlodnitz RunRUDA ŚLĄSKAMDNF02:37:28 DNF04:50:46 DNF05:12:45 DNF08:30:59 DNF08:59:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIEKARSKI Andrzej 667 Xrunning forestersGRODZISK MAZOWIECKIMDNF02:29:09 DNF04:58:13 DNF05:18:20 DNF08:50:15 DNF09:04:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
REJMAN Dorota 687 XCała naprzódTARNOBRZEGKDNF02:29:56 DNF04:56:44 DNF05:12:58 DNF08:53:00 DNF09:09:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
REJMAN Marek 687 YCała naprzódTARNOBRZEGMDNF02:29:58 DNF04:56:44 DNF05:12:57 DNF08:53:14 DNF09:09:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TEODORCZUK Paweł 342 XDNFOLKUSZMDNF02:35:59 DNF05:06:00 DNF05:12:35 DNF09:02:15 DNF09:11:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GIEMZIK Marcin 342 YDNFOLKUSZMDNF02:36:00 DNF05:06:01 DNF05:12:36 DNF09:02:15 DNF09:11:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MURAWSKI Maciej 571 XMiki TeamGDAŃSKMDNF02:41:38 DNF05:01:16 DNF05:11:25 DNF08:56:59 DNF09:18:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MURAWSKA Joanna 571 YMiki TeamKDNF02:41:37 DNF05:01:16 DNF05:11:24 DNF08:57:01 DNF09:18:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WŁODARCZYK Jan 522 YAktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIMDNF02:49:22 DNF05:26:46 DNF05:35:19 DNF09:19:12 DNF09:29:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WICIAK Ziemowit 522 XAktywni KociewiacySTAROGARD GDAŃSKIMDNF02:49:24 DNF05:26:46 DNF05:35:23 DNF09:19:12 DNF09:29:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZEPANIK Renata 327 XSzara i ŁysyKRAKÓWKDNF02:33:21 DNF05:00:39 DNF05:19:05 DNF09:11:09 DNF09:29:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOBROWSKA Anna 577 YKRZYŚ I ANIAPOZNAŃKDNF02:37:11 DNF04:57:54 DNF05:19:27 DNF09:03:47 DNF09:29:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WYKURZ Michał 327 YSzara i ŁysyKRAKÓWMDNF02:33:24 DNF05:00:40 DNF05:19:06 DNF09:11:09 DNF09:29:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NIEGOWSKI Robert 542 XRiK - STARE BABICE BIEGAJĄKOCZARGI STAREMDNF02:41:30 DNF05:05:37 DNF05:27:29 DNF09:05:38 DNF09:29:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NIEGOWSKA Kinga 542 YRiK - STARE BABICE BIEGAJĄKDNF02:41:30 DNF05:05:37 DNF05:27:30 DNF09:05:38 DNF09:29:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIELIŃSKI Krzysztof 577 XKRZYŚ I ANIAPOZNAŃMDNF02:37:12 DNF04:57:54 DNF05:19:33 DNF09:03:48 DNF09:30:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARGIELSKI Michał 595 X310WARSZAWAMDNF02:37:18 DNF05:03:36 DNF05:19:31 DNF09:13:02 DNF09:31:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POPIELSKI Tomasz 595 Y310GDAŃSKMDNF02:37:16 DNF05:03:36 DNF05:19:32 DNF09:13:04 DNF09:31:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MĄCZYŃSKA Joanna 556 YI Tak Nas Nie WylosujaPOZNANKDNF02:31:50 DNF05:12:08 DNF05:49:49 DNF09:10:45 DNF09:34:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RATAJCZAK Milena 556 XI Tak Nas Nie WylosujaPOZNANKDNF02:31:51 DNF05:12:08 DNF05:49:51 DNF09:10:46 DNF09:34:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAROLCZAK Joanna 613 XSrebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYKDNF02:41:53 DNF05:08:57 DNF05:29:42 DNF09:15:19 DNF09:40:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORA Mariusz 613 YSrebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYMDNF02:41:54 DNF05:08:56 DNF05:29:43 DNF09:15:19 DNF09:40:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JUCHA Jacek 652 XCA Aktywni - RozJuszone JuchyGOCZAŁKOWICE ZDRÓJMDNF02:48:16 DNF05:21:25 DNF05:31:48 DNF09:34:39 DNF09:43:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BUGAJSKA-JUCHA Renata 652 YCA Aktywni - RozJuszone JuchyKDNF02:48:15 DNF05:21:26 DNF05:31:45 DNF09:34:39 DNF09:43:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRA Iwona 661 YParaFiTWROCŁAWKDNF02:48:22 DNF05:21:11 DNF05:40:32 DNF09:25:43 DNF09:45:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GÓRA Grzegorz 661 XParaFiTWROCŁAWMDNF02:48:24 DNF05:21:11 DNF05:40:37 DNF09:25:44 DNF09:45:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KALIŃSKA Dorota Lidia 436 XNieMaNieCHYNÓWKDNF02:48:45 DNF05:24:58 DNF05:58:50 DNF09:31:05 DNF09:47:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKULSKA-TOBERA Alicja 436 YNieMaNieHardcoreDNF02:48:46 DNF05:25:00 DNF05:58:50 DNF09:31:09 DNF09:47:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ORZECHOWSKI Daniel 293 XFlip i FlapWARSZAWAMDNF02:44:20 DNF05:12:58 DNF05:32:12 DNF09:33:49 DNF09:47:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BICKA Anna 293 YFlip i FlapWARSZAWAKDNF02:44:21 DNF05:12:58 DNF05:32:11 DNF09:33:50 DNF09:47:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRUSKOLAS Michał 581 XRM TeamŁÓDŹMDNF02:40:36 DNF05:17:00 DNF05:55:21 DNF09:22:14 DNF09:47:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARONKA Agnieszka 682 YAga i MarcinKRAKÓWKDNF02:57:49 DNF DNF05:52:07 DNF09:32:50 DNF09:47:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIĄCEK Marcin 682 XAga i MarcinJASŁOMDNF02:57:50 DNF DNF05:52:13 DNF09:32:51 DNF09:47:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Magdalena 610 XSioryPOZNAŃKDNF02:50:27 DNF05:25:51 DNF05:38:18 DNF09:31:23 DNF09:48:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Agata 610 YSioryPOZNAŃKDNF02:50:29 DNF05:25:51 DNF05:38:18 DNF09:31:21 DNF09:48:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DZIAMSKI Marcin 443 XZ Doświadczenia TeamWARSZAWAMDNF02:46:30 DNF05:24:35 DNF05:43:57 DNF09:29:09 DNF09:49:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARKIEWICZ Jarek 443 YZ Doświadczenia TeamWARSZAWAMDNF02:46:32 DNF05:24:35 DNF05:43:59 DNF09:29:09 DNF09:49:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRYGIER Mikołaj 121 YJa i TarziCZERNIEJEWOMDNF02:41:58 DNF05:11:39 DNF05:26:36 DNF09:19:43 DNF09:50:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POKORNIECKI Tomasz 121 XJa i TarziTORUŃMDNF02:41:57 DNF05:11:38 DNF05:26:36 DNF09:19:42 DNF09:52:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PANEK Agata 20 YDebesciakiZAWIERCIEKDNF02:56:36 DNF DNF05:56:41 DNF09:43:22 DNF09:52:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KULIŃSKI Maciej 20 XDebesciakiZAWIERCIEMDNF02:56:29 DNF DNF05:56:57 DNF09:43:23 DNF09:52:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRÓBLEWSKA Katarzyna 328 Xspining teamZAWIERCIEKDNF02:56:39 DNF DNF05:56:36 DNF09:43:24 DNF09:52:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KACZMAREK Agata 328 Yspining teamZAWIERCIEKDNF02:56:38 DNF DNF05:56:36 DNF09:43:24 DNF09:52:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MARCINIAK Renata 676 YPETARDA TEAMŚREMKDNF02:39:23 DNF05:12:27 DNF05:46:32 DNF09:27:41 DNF09:52:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DWORCZAK Małgorzata 676 XPETARDA TEAMPSARSKIEKDNF02:39:24 DNF05:12:28 DNF05:46:34 DNF09:27:44 DNF09:52:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MAZAN Eliza 679 YPikusieSZCZECINKDNF02:35:51 DNF05:19:23 DNF05:47:30 DNF09:44:24 DNF09:52:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WESOŁOWSKI Robert 679 XPikusieDĘBLINMDNF02:35:53 DNF05:19:23 DNF05:47:30 DNF09:44:25 DNF09:52:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZECHOWICZ Dariusz 414 XDrużyna GabrysiKRAKÓWMDNF02:43:34 DNF DNF05:42:41 DNF09:43:07 DNF09:52:41 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LITEWKA Jacek 414 YDrużyna GabrysiWIELKA WIEŚMDNF02:43:36 DNF DNF05:42:42 DNF09:43:03 DNF09:53:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DUNIEC Małgorzata 525 XLejdisGRODZISK MAZOWIECKIKDNF02:53:06 DNF DNF06:00:07 DNF09:49:18 DNF09:53:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁYSUNIAK-STRAUCH Aleksandra 525 YLejdisGRODZISK MAZOWIECKIKDNF02:53:06 DNF DNF06:00:06 DNF09:49:18 DNF09:53:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAJEWSKI Rafał 357 XMigrena TeamŚREMMDNF02:39:27 DNF05:04:14 DNF05:33:20 DNF09:43:30 DNF09:53:44 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAŹMIERCZAK Hanna 357 YMigrena TeamŚREMKDNF02:39:28 DNF05:04:14 DNF05:33:16 DNF09:43:10 DNF09:53:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BRZEWIŃSKI Jacek 338 YTrzemeszno TeamTRZEMESZNOMDNF02:50:17 DNF05:31:55 DNF05:44:52 DNF09:46:49 DNF09:53:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARTKOWSKA Aneta 338 XTrzemeszno TeamTRZEMESZNOKDNF02:50:16 DNF05:31:55 DNF05:44:54 DNF09:46:33 DNF09:53:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PODWYSOCKI Wojciech 444 XSUT 2PRUSZCZ GDAŃSKIMDNF02:32:21 DNF05:00:43 DNF05:38:04 DNF09:09:16 DNF09:54:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GODZISZ Mateusz 444 YSUT 2MDNF02:32:22 DNF05:00:43 DNF05:38:04 DNF09:09:17 DNF09:54:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOBIAŁKA Rafał 513 YKryzys Wieku ŚredniegoBIELSKO-BIAŁAMDNF02:45:26 DNF05:15:25 DNF05:45:17 DNF09:45:57 DNF09:56:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HORAK Lesław 513 XKryzys Wieku ŚredniegoMNICHMDNF02:45:25 DNF05:15:25 DNF05:45:17 DNF09:45:59 DNF09:56:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ANTONIAK Teresa 629 YŁomek TeamBOLESŁAWIECKDNF02:46:20 DNF05:22:31 DNF06:01:52 DNF09:46:01 DNF09:56:03 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAZULA Marlena 629 XŁomek TeamBOLESŁAWIECKDNF02:46:18 DNF05:22:30 DNF06:01:52 DNF09:46:00 DNF09:56:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BĄK Marcin 700 XGOPR BIESZCZADY Mały i DużySANOKMDNF02:47:41 DNF05:24:58 DNF05:53:14 DNF09:42:41 DNF09:56:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOWIL Waldemar 580 Xbiegowekaizen.plGRYFINOMDNF02:34:31 DNF04:55:05 DNF05:32:05 DNF09:40:15 DNF09:56:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KLUZA-HOWIL Lila 580 Ybiegowekaizen.plGRYFINOKDNF02:34:28 DNF04:55:05 DNF05:32:05 DNF09:40:14 DNF09:56:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
OLSZEWSKI Maciej 700 YGOPR BIESZCZADY Mały i DużyRZESZÓWMDNF02:47:59 DNF05:24:58 DNF05:53:14 DNF09:42:47 DNF09:56:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSIOROWSKI Leszek 255 XMiłe TruskawkiZABRZEMDNF02:53:42 DNF DNF06:04:42 DNF09:57:45 DNF09:58:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DAWIDOWSKI Michał 612 Xpunk team NowogardNOWOGARDMDNF02:50:41 DNF05:19:33 DNF05:45:22 DNF09:46:07 DNF09:58:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KUJAWA Ewelina 612 Ypunk team NowogardKDNF02:50:42 DNF05:19:31 DNF05:45:22 DNF09:46:08 DNF09:58:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
IWAN Krzysztof 643 XGolęcino TeamSZCZECINMDNF02:50:48 DNF05:32:02 DNF06:04:05 DNF09:53:45 DNF09:58:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MATERNA Beata 638 YLecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEKDNF02:48:19 DNF05:24:56 DNF05:46:46 DNF09:49:47 DNF09:58:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRANKI Marcin 638 XLecymy DurśPIEKARY ŚLĄSKIEMDNF02:48:17 DNF05:24:55 DNF05:46:43 DNF09:49:44 DNF09:58:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KEMPCZYŃSKI Piotr 637 YAga&Piotr/SklepBiegaczaGDYNIAMDNF02:44:41 DNF05:24:37 DNF05:47:02 DNF09:58:24 DNF09:58:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TABAKA Zbigniew 649 YSieradzbiega.plCHOJNE UL. WIŚNIOWA 3MDNF02:56:00 DNF DNF05:57:51 DNF09:47:55 DNF09:58:39 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WEILAND Emilia 419 XUniBisUNISŁAWKDNF02:46:15 DNF DNF06:02:09 DNF09:53:33 DNF09:58:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DERUŚ Stanisław 419 YUniBisBISKUPICEMDNF02:46:17 DNF DNF06:02:10 DNF09:53:32 DNF09:58:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALAK Miłosz 658 XStrażacyPABIANICEMDNF02:42:15 DNF05:22:57 DNF05:46:07 DNF09:51:02 DNF09:58:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RACZYŃSKA Magdalena 372 YVege RunnersŁĘCZYCAKDNF02:32:23 DNF DNF05:56:41 DNF09:41:43 DNF09:59:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKELTON Sarah 372 XVege RunnersWARSZAWAKDNF02:32:13 DNF DNF05:56:41 DNF09:41:42 DNF09:59:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LISIK Justyna 511 XDevil SistersSŁUPSKKDNF02:57:11 DNF DNF05:57:12 DNF09:57:03 DNF09:59:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LISIK-FRITZ Katarzyna 511 YDevil SistersSŁUPSKKDNF02:57:12 DNF DNF05:57:06 DNF09:57:03 DNF09:59:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BARCZYK Agnieszka 637 XAga&Piotr/SklepBiegaczaWOLBROMKDNF02:44:41 DNF05:24:37 DNF05:47:03 DNF09:58:25 DNF09:59:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KURAS-SMOLNIK Magdalena 649 XSieradzbiega.plCHOJNE UL. WIŚNIOWA 3KDNF02:55:59 DNF DNF05:57:52 DNF09:47:56 DNF10:00:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NAJDER Krzysztof 653 YParuffkiKOSZALINMDNF02:57:00 DNF DNF06:00:21 DNF10:00:29 DNF10:00:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ADAMCZYK Tomasz 87 YRock&RunWOŁOMINMDNF01:58:41 DNF03:43:53 DNF03:44:38 DNF07:08:52 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAWŁOWSKI Arkadiusz 87 XRock&RunWARSZAWAMDNF01:58:40 DNF03:43:56 DNF03:44:37 DNF07:08:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BINIECKI Michał 181 XEmbordju TeamCHORZÓWMDNF02:03:49 DNF04:01:17 DNF04:06:49 DNF07:25:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOBRZYNIECKI Piotr 181 YEmbordju TeamCHORZÓWMDNF02:03:50 DNF04:01:18 DNF04:06:51 DNF07:25:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GĘBALA Piotr 159 XDaleko jeszcze?JASTRZĘBIE-ZDRÓJMDNF02:13:55 DNF04:15:07 DNF04:29:11 DNF07:40:15 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁĘGOWSKI Jakub 216 XArka GdyniaGDYNIAMDNF02:21:51 DNF04:24:24 DNF04:31:54 DNF07:52:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁĘGOWSKI Łukasz 216 YArka GdyniaGDYNIAMDNF02:21:51 DNF04:24:23 DNF04:31:57 DNF07:52:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKOPP Sebastian 159 YDaleko jeszcze?WARSZAWAMDNF02:13:54 DNF04:15:08 DNF04:29:39 DNF07:59:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CYGAN Tomasz 294 XRyś i ŁośWARSZAWAMDNF02:18:02 DNF04:26:58 DNF04:46:55 DNF08:18:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CYGAN Krzysztof 294 YRyś i ŁośMDNF02:18:01 DNF04:26:59 DNF04:46:54 DNF08:18:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STEFANIAK Marcin 561 XSTRDĄBRÓWKAMDNF02:20:06 DNF04:25:46 DNF05:06:21 DNF08:25:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁABĘCKI Jarek 78 XKomple napędzani kofeinąPOZAŃMDNF02:16:41 DNF04:28:43 DNF04:54:41 DNF08:30:19 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZAGROBELNY Radosław 78 YKomple napędzani kofeinąWROCŁAWMDNF02:16:46 DNF04:28:43 DNF04:54:42 DNF08:30:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SANIEWSKI Dariusz 635 XUKL 'Ósemka' PolicePOLICEMDNF02:41:18 DNF04:53:39 DNF05:10:41 DNF08:33:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
FRĄCKOWIAK Hanna 635 YUKL 'Ósemka' PolicePOLICEKDNF02:41:17 DNF04:53:39 DNF05:10:40 DNF08:33:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NISZCZOT Darek 309 YNiszczoGurbiKRAKÓWMDNF02:28:21 DNF04:40:14 DNF05:12:54 DNF08:48:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GURBIEL Mateusz 309 XNiszczoGurbiKRAKÓWMDNF02:28:22 DNF04:40:13 DNF05:12:53 DNF08:48:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LEŚNY Kacper 74 XRozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOMDNF02:29:13 DNF04:50:19 DNF05:26:06 DNF08:52:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KWIATKOWSKI Radosław 74 YRozbiegane DziałdowoDZIAŁDOWOMDNF02:29:11 DNF04:50:18 DNF05:26:07 DNF08:52:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWICKI Miłosław 449 XMiśkiWOŁOMINMDNF DNF DNF DNF08:57:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARZECZNY Adam 593 YNa pewno SzczecinBEZRZECZEMDNF02:32:08 DNF05:04:34 DNF05:26:32 DNF09:03:36 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KULCZYKOWSKI Marek 191 XJTWKS Huragan KrymyKIELCEMDNF02:26:36 DNF04:47:29 DNF05:28:57 DNF09:04:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DRZEWIECKA Julita 17 YKGBKOTULINKDNF02:24:24 DNF04:45:23 DNF05:06:50 DNF09:04:29 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STRASZAK Marek 17 XKGBGLIWICEMDNF02:24:26 DNF04:45:23 DNF05:06:49 DNF09:04:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RENKIEL Tomasz 519 XCompanerosGLIWICEMDNF02:35:40 DNF05:09:02 DNF05:30:35 DNF09:06:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DYMIŃSKI Eryk 548 XDzikie WężeWARSZAWAMDNF02:37:48 DNF05:03:11 DNF05:34:34 DNF09:10:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BADURA Ireneusz 548 YDzikie WężeWARSZAWAMDNF02:37:47 DNF05:03:10 DNF05:34:35 DNF09:10:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOŁODZIEJ Jacek 519 YCompanerosGLIWICEMDNF02:35:42 DNF05:09:04 DNF05:30:36 DNF09:14:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ANTONIENKO-PŁOSZCZUK Barbara 636 YZabiegane mamuśkiBIAŁYSTOKKDNF02:48:37 DNF05:14:15 DNF05:38:14 DNF09:18:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DOŁĘGA Anna 636 XZabiegane mamuśkiBIAŁYSTOKKDNF02:48:38 DNF05:14:15 DNF05:38:16 DNF09:18:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAPIERNIK Maciej 587 XPędzące DzikiBIAŁYSTOKMDNF02:48:39 DNF DNF05:38:49 DNF09:18:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KAJUT Wojtek 606 XPadł na Ryj TeamSTRASZYNMDNF02:44:16 DNF05:13:40 DNF05:26:31 DNF09:21:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SETA Michał 606 YPadł na Ryj TeamGDYNIAMDNF02:44:15 DNF05:13:42 DNF05:26:30 DNF09:21:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WCISŁY Jarosław 618 YDZIADY BOROWE -EurocashWARSZAWAMDNF02:46:59 DNF05:18:14 DNF05:38:32 DNF09:22:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PERKOWSKI Tomasz 618 XDZIADY BOROWE -EurocashWARSZAWAMDNF02:46:58 DNF05:18:14 DNF05:38:27 DNF09:22:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZŁOWSKI Bartłomiej 446 XSiwe DziadkiKIELCEMDNF02:41:55 DNF05:11:45 DNF05:36:48 DNF09:33:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JABŁOŃSKI Patryk 461 XBez Formy TeamGRUDZIADZMDNF02:43:53 DNF05:21:21 DNF05:34:44 DNF09:44:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRZYKOWSKI Artur 607 XYES U CANRADOMMDNF02:50:04 DNF05:26:24 DNF05:38:00 DNF09:49:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PIETRZYKOWSKA Monika 607 YYES U CANRADOMKDNF02:50:10 DNF05:26:24 DNF05:37:59 DNF09:49:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHRUŚCIŃSKA Justyna 690 YNight Runners PoznańPOZNAŃKDNF02:55:06 DNF05:32:39 DNF05:48:50 DNF09:51:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOSNO Weronika 690 XNight Runners PoznańPOZNAŃKDNF02:55:07 DNF05:32:39 DNF05:48:49 DNF09:51:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZESNOWICKI Jakub 540 XMarek i JakubSZCZECINMDNF02:47:07 DNF DNF05:46:00 DNF09:51:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LEPA-ROMAN Magdalena 614 XPrzecinak77BOLSZEWOKDNF02:52:14 DNF DNF05:53:59 DNF09:55:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PŁAŻYŃSKI Bartosz 518 XGrażyna i Janusz ultramaratonuSOSNOWIECMDNF02:49:09 DNF05:17:43 DNF05:41:05 DNF09:55:08 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SWĘDZIOŁ Monika 518 YGrażyna i Janusz ultramaratonuSOSNOWIECKDNF02:49:09 DNF05:17:43 DNF05:41:05 DNF09:55:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ARENDT Michał 489 XDon't hassle the hoffGDYNIAMDNF02:52:57 DNF DNF06:05:19 DNF09:55:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DWORAKOWSKI Karol 489 YDon't hassle the hoffGDYNIAMDNF02:52:58 DNF DNF06:05:19 DNF09:55:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JACHYMSKI Jacek 680 YZawsze młodziŁÓDŹMDNF02:45:23 DNF05:34:13 DNF05:54:42 DNF09:57:23 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GŁUSZCZAK Jerzy 680 XZawsze młodziŁÓDŹMDNF02:45:22 DNF05:34:14 DNF05:54:44 DNF09:57:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WEISMAN Izabela 255 YMiłe TruskawkiŻORYKDNF02:53:40 DNF DNF06:04:40 DNF09:57:45 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TREJDER Maria 653 XParuffkiKOSZALINKDNF02:56:59 DNF DNF06:00:20 DNF10:00:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALCZYK Adam 363 YDziki na połoninachWARSZAWAMDNF03:07:27 DNF DNF06:15:58 DNF10:00:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TRACZYKIEWICZ Karolina 354 YSkoczyliwlasy / Stay InsaneKDNF01:53:07 DNF03:47:10 DNF04:05:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKOCZYLAS Adrian 354 XSkoczyliwlasy / Stay InsaneŚWIDNIKMDNF01:53:08 DNF03:47:11 DNF04:05:51 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŻYWICKI Maciej 303 YTurbaczeRUDKAMDNF02:03:54 DNF03:56:18 DNF04:06:39 DNF DNF DNF DNF