BIEG RZEŹNIKA ULTRA
VII FESTIWAL BIEGU RZEŹNIKA
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 107.7 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 201
Wystartowało : 172
Nie ukończyło : 56
Ukończyło : 116
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 43km | 43.2km | 82.5km | 82.7km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuOrlik 1
43km
Orlik 2
43.2km
Orlik 3
82.5km
Orlik 4
82.7km
Czas
netto
107.7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOT Rafał 1174LEDLENSER // MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM401M 12021-05-28 19:02:5105:18:5405:22:5511:19:4411:28:1615:08:45.05 8:267,1
2KUPIJAJ Marcin 1019SOCIOS SILESIAKNURÓWM301M 22021-05-28 19:02:5305:36:2005:50:4011:40:2511:57:5915:57:00.00+00:48:148:536,8
3JÓZWIAK Piotr 1176KITA TEAMŁÓDŹM402M 32021-06-02 19:02:1305:19:5105:25:4611:32:2611:38:3316:02:05.00+00:53:198:556,7
4DWORNICKI Kamil 1051WROCŁAWM302M 42021-06-03 19:00:0505:26:4605:34:1512:01:5112:09:4816:17:03.40+01:08:189:046,6
5ŚCIESZKA Wojciech 110113 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM403M 52021-05-31 19:00:0905:30:5205:37:1612:06:5112:13:3816:40:14.55+01:31:299:176,5
6KURZAWSKI Tomasz 1122GB ULTRA PSZCZÓŁKIMIĄCZYNM404M 62021-06-02 19:02:1405:26:1506:47:3513:05:3313:06:1016:57:04.60+01:48:199:266,4
7SZKODA Dariusz 1036SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAM405M 72021-05-28 19:02:5205:29:1805:41:4012:16:4212:43:0617:09:13.35+02:00:289:336,3
8KOMISARCZYK Anna 1188SZCZECINK301K 12021-06-02 19:02:1305:57:1606:08:3412:34:3512:50:1817:26:21.10+02:17:369:426,2
9BARANOWSKI Maciej 1191JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM303M 82021-06-03 19:00:0305:57:4406:21:0513:06:4213:30:5717:52:34.50+02:43:499:576,0
10POTERA Maciej 1028ŁAŃCUTM304M 92021-05-28 19:02:5107:04:2507:06:1514:04:2714:05:0118:07:55.90+02:59:1010:065,9
11ZAGLANICZNY Dominik 1116STRASZYNM406M 102021-06-01 19:00:2805:54:0206:10:5112:52:4613:14:2218:31:56.35+03:23:1110:195,8
12DANAK Przemek 1050KOSTRZYN NAD ODRĄM407M 112021-05-29 19:04:5106:29:2506:41:1113:40:4214:01:0118:40:14.85+03:31:2910:245,8
13KOWALEWSKI Marcin 1018CRIIM TEAMGDYNIAM408M 122021-05-28 19:02:5206:16:4206:35:5213:16:1413:34:2118:42:58.85+03:34:1310:255,8
14WŁOCH Kamil 1075SARNI TĘTENTKRAKÓWM305M 132021-05-29 19:04:5205:57:5406:15:3113:20:0713:43:4318:47:17.35+03:38:3210:285,7
15KRAJEWSKI Jakub 1081ZAPOROWY MARATON TEAM/KILOMETRY ODDECHÓWUHERCE MINERALNEM306M 142021-05-30 18:59:5606:01:4806:18:4013:12:2513:27:4618:47:26.15+03:38:4110:285,7
16LUBAŃSKI Robert 1109BRAKBUKOWICEM501M 152021-06-01 19:00:2806:26:0806:37:0613:45:2613:57:0918:56:23.20+03:47:3810:335,7
17LUZAR Rafal 1060OPOLEM409M 162021-05-29 19:04:5306:31:5906:49:3014:04:0414:12:3519:02:14.80+03:53:2910:365,7
18MUSIOŁ Michał 1063SARNI TĘTENTCHEŁM ŚLĄSKIM307M 172021-05-29 19:04:5205:59:1406:15:3113:44:2714:02:3519:03:46.65+03:55:0110:375,6
19MAJCHROWSKI Jacek 1125NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA "RUN'S NOT DEAD"TARNOBRZEGM502M 182021-06-02 19:02:1207:07:2107:17:4414:05:4214:24:2519:06:49.50+03:58:0410:385,6
20ZAJĄC Leszek 1044SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNY/L.O.T.A.ZWŁOSZAKOWICEM4010M 192021-05-28 19:02:5206:24:5306:39:0613:42:4513:58:5819:07:38.15+03:58:5310:395,6
21SZYMCZAK Łukasz 1187SSW TEAM KROŚNICESLAWOSZOWICEM308M 202021-05-31 19:00:1006:31:2506:41:3614:09:3714:20:0519:08:10.80+03:59:2510:395,6
22GÓRA Grzegorz 1014PARA FITWROCŁAWM309M 212021-05-28 19:02:5206:12:5606:35:4913:47:1314:14:2819:11:50.60+04:03:0510:415,6
23CEGLEWSKI Marcin 1004HARPGANY RUNNING TEAMPOZNAŃM4011M 222021-05-28 19:02:5006:29:2706:47:0214:25:1514:33:5119:34:37.40+04:25:5210:545,5
24SZARAWARA Łukasz 1165#POLSKA2050 BIEGAWARSZAWAM4012M 232021-06-03 19:00:0406:22:0206:31:3813:57:5714:15:0219:54:56.35+04:46:1111:055,4
25RECZEK Sebastian 1114KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM4013M 242021-06-01 19:00:2906:34:4507:08:2814:44:3615:12:1820:19:15.05+05:10:3011:195,3
26FABISIAK Grzegorz 1143RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM4014M 252021-06-03 19:00:0306:34:3406:50:0513:56:4114:12:4020:28:31.40+05:19:4611:245,3
27FORGEL Paweł 1144RONIN CZERWIEŃSKCZERWIEŃSKM4015M 262021-06-03 19:00:0305:57:4506:20:3213:57:3414:12:4220:28:32.75+05:19:4711:245,3
28OSICKI Dawid 1065KATALPA PRODUCENT DOMÓW DREWNIANYCHLUBAWAM201M 272021-05-29 19:04:5205:47:3805:58:2114:25:4614:34:5120:36:46.85+05:28:0111:295,2
29BODZIACHOWSKI Marcin 1049ERACENT RUNNING TEAMWARSZAWAM4016M 282021-05-29 19:04:5206:32:0006:49:3114:48:0314:59:5420:46:10.40+05:37:2511:345,2
30SEMENIUK Piotr 1162WESOŁAWARSZAWA-WESOŁAM4017M 292021-06-02 19:02:1305:57:1707:05:0014:38:0515:01:3320:50:31.85+05:41:4611:365,2
31SIĘBIDA Mieczysław 1031FARTLEK GOGORZYCEM3010M 302021-05-28 19:02:5506:57:4607:13:2414:58:1715:13:5220:51:25.60+05:42:4011:375,2
32KRUSZEWSKI Filip 1153POZNAŃM3011M 312021-06-03 19:00:0606:46:2206:54:1615:09:1315:16:2421:05:40.60+05:56:5511:455,1
33ŻBIKOWSKI Tomasz 1077KP S.A.POZNAŃM4018M 322021-05-29 19:04:5206:58:2107:24:1415:00:4815:36:0921:07:42.10+05:58:5711:465,1
34GRUMBIANIN Paulina 1150PRUSZKÓWK401K 22021-06-03 19:00:0406:40:3006:54:3915:09:0415:23:1721:12:00.50+06:03:1511:485,1
35SZANDAŁA Jacek 1193CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAM4019M 332021-06-02 19:02:1306:59:0507:08:1115:03:2515:17:0621:17:32.35+06:08:4711:515,1
36KOZIEŁŁO Bartosz 1089TUR ZAMIENIEZAMIENIEM4020M 342021-05-31 19:00:1107:00:5607:42:5415:20:2615:23:5721:20:26.25+06:11:4111:535,0
37CHOŁKA Michał 1138RZESZÓWM3012M 352021-06-02 19:04:3906:34:5906:51:0114:47:3215:14:0221:23:40.40+06:14:5511:555,0
38WILK Wiktoria 1074SARNI TĘTENTKRAKÓWK302K 32021-05-29 19:04:5207:04:3707:37:2316:16:4316:29:0021:26:38.50+06:17:5311:565,0
39PODOLSKI Marek 1097BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM3013M 362021-05-31 19:00:1007:25:4107:49:3615:34:2115:54:5021:28:30.10+06:19:4511:575,0
40WAŃKOWICZ Adrian 1167BRZEG DOLNYM3014M 372021-06-03 19:00:0606:46:3006:59:5615:19:5115:36:3521:29:04.15+06:20:1911:585,0
41CIEPIELA Patryk 1007NOWA HUTA TEAMKRAKÓWM3015M 382021-05-28 19:02:5606:46:2506:54:5215:27:1915:32:0921:33:31.10+06:24:4612:005,0
42PAWLUCZUK Tomek 1092WŚCIEKŁE PIĘŚCI WĘŻAEŁKM4021M 392021-05-31 19:00:1107:25:4107:49:3615:58:4416:14:3421:36:56.30+06:28:1112:025,0
43DADAŚ Janusz 1140BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEM4022M 402021-06-03 19:00:0306:46:1506:59:4115:19:5415:43:3021:42:28.10+06:33:4312:055,0
44MAKOWSKI Jerzy 1021SUSZNOM503M 412021-05-28 19:02:5407:04:0707:39:3315:37:4816:01:1421:42:47.05+06:34:0212:055,0
45SIELECKI Szymon 1030100PASSKAMIONKIM4023M 422021-05-28 19:02:5306:31:4207:14:5615:31:3416:20:5421:44:14.50+06:35:2912:065,0
46ŻURAWSKI Sławomir 1047PGBSPORTOWAPACZKAWARSZAWAM4024M 432021-05-28 19:02:5306:42:1107:06:3615:38:3516:02:4621:49:51.70+06:41:0612:094,9
47KOSIOREK Adam 1106BSAC MOKOBODYMOKOBODYM504M 442021-06-01 19:00:2807:35:1407:55:5015:43:4616:08:5921:53:22.15+06:44:3712:114,9
48GOLON Marlena 1013GOLON TEAMSICIENKOK402K 42021-05-28 19:02:5508:15:3408:38:3116:16:1616:32:5321:54:22.90+06:45:3712:124,9
49CIUK Piotr 1139YULO RUN TEAM SIEDLCE/ FUJITSU POLANDWARSZAWAM4025M 452021-06-03 19:00:0707:17:4907:38:2215:35:5016:23:3422:01:06.15+06:52:2112:154,9
50WĄCHAŁA Grzegorz 1168SPRINTEX TEAMSKAWINAM4026M 462021-06-03 19:00:0307:00:0007:22:4515:54:5016:19:4022:14:32.65+07:05:4712:234,8
51PISINGAS Mariusz 1112BIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWYRYBNIKM4027M 472021-06-01 19:00:2806:49:1107:13:1215:29:5915:55:1422:14:50.15+07:06:0512:234,8
52PAJOR Krzysztof 1026100PASSSWARZĘDZM4028M 482021-05-28 19:02:5306:57:5407:14:5615:39:5616:20:5822:31:05.75+07:22:2012:324,8
53WYSOCZAŃSKI Adrian 1043PIETRZYKOWICEPIETRZYKOWICEM4029M 492021-05-28 19:02:5608:15:4108:38:4216:16:1916:32:5322:35:18.40+07:26:3312:354,8
54JANISZ Katarzyna 1120WARSZAWAK303K 52021-06-02 19:02:1207:10:3207:23:2016:06:1316:23:0122:44:21.85+07:35:3612:404,7
55WIŚNIEWSKA Agnieszka 1134LIPKÓWK403K 62021-06-02 19:02:1207:10:3207:23:2116:06:1216:23:0122:44:22.25+07:35:3712:404,7
56ODOLIŃSKI Jacek 1130OSTRÓDAM505M 502021-06-02 19:02:1407:15:0607:37:1816:00:3716:26:1222:45:39.70+07:36:5412:404,7
57STANGIERSKI Adam 1033KORLECIA TEAMPOZNANM3016M 512021-05-28 19:02:5407:22:3907:48:4716:00:1316:39:1922:51:46.30+07:43:0112:444,7
58DOBROWOLSKA Agnieszka 1141HEROBOXŚWIECIEK404K 72021-06-03 19:00:0407:50:5807:52:4216:25:4916:46:0722:58:08.30+07:49:2312:474,7
59ZIENCINA Marcin 1171KOŁOBRZEGM4030M 522021-06-03 19:00:0307:24:4507:52:4316:25:5216:46:0622:58:10.00+07:49:2412:474,7
60PONIEWIERSKI Marek 1159SGO GDAŃSKGDAŃSKM4031M 532021-06-03 19:00:0507:41:1908:17:3716:41:3316:58:4623:00:43.65+07:51:5812:494,7
61MATYS Wojciech 1022WOJTEKKILLERNIEWODNICA KOŚCIELNAM506M 542021-05-28 19:02:5007:11:5907:39:3815:51:1716:27:3723:05:58.35+07:57:1312:524,7
62POZNAŃSKI Szymon 1098#DAROINSPIRUJE EDU TEAMBYDGOSZCZM3017M 552021-05-31 19:00:1107:50:4208:20:1817:06:0717:45:4023:21:48.65+08:13:0313:004,6
63WOLSKI Darek 1103#DAROINSPIRUJE / EDUTEAMBYDGOSZCZM3018M 562021-05-31 19:00:1007:50:4308:20:2017:06:0917:45:4023:21:49.60+08:13:0413:004,6
64WILK Krzysztof 1073SARNI TĘTENTKRAKÓWM3019M 572021-05-29 19:04:5307:04:3607:37:2416:18:3116:45:4223:23:25.35+08:14:4013:014,6
65KALISZUK Janusz 1088BIAŁA PODLASKABIAŁA PODLASKAM4032M 582021-06-01 19:00:2907:43:3108:06:4817:05:5917:26:1523:37:40.00+08:28:5413:094,6
66GAJOWNIK Błażej 1145MIŃSK MAZOWIECKIM4033M 592021-06-03 19:00:0507:25:1808:06:0517:05:5617:58:2823:39:57.30+08:31:1213:114,6
67GŁĄBSKI Paweł 1146OLD & FAT GG SQUADMIŃSK MAZOWIECKIM4034M 602021-06-03 19:00:0507:25:1608:06:0217:05:4917:58:2523:39:57.75+08:31:1213:114,6
68ZDANOWSKI Dawid 1170WKURWTEAMPOZNAŃPOZNAŃM3020M 612021-06-03 19:00:0708:21:1609:28:4717:25:2417:51:5923:40:47.75+08:32:0213:114,5
69GAJ Grzegorz 1009BORKI TEAMBIAŁOBRZEGIM4035M 622021-05-30 19:00:0507:17:5307:57:1116:27:1017:14:4723:46:10.70+08:37:2513:144,5
70KOSMALA Marcin 1080KWŚGDAŃSKM4036M 632021-05-30 18:59:5807:17:5607:57:1216:27:1017:14:5323:46:17.20+08:37:3213:144,5
71TKACZYK Paweł 1084NAVY DOBBOJANOM4037M 642021-05-30 18:59:5707:18:2807:58:4016:27:1617:14:5723:46:19.15+08:37:3413:144,5
72KOCOŃ Mariusz 1186KLINIKA ZDROWIA I URODY CZ.WOŚKOOPOLEM507M 652021-06-03 19:00:0608:21:5908:58:3917:34:4617:53:4423:51:28.35+08:42:4313:174,5
73NOWICKI Artur 1158SPORTCZESNA BIEGAMY DLA FRANKABARGŁYM508M 662021-06-03 19:00:0607:24:3208:02:0916:41:0717:29:0723:52:14.90+08:43:2913:174,5
74ŁUCZAK Łukasz 1110KANIEM3021M 672021-06-01 19:00:2807:39:1207:55:1516:40:5917:00:1523:55:23.15+08:46:3813:194,5
75PAWŁOWSKI Jacek 1093KS TĘCZA GDYNIAŻUKOWOM4038M 682021-05-31 19:00:1007:00:5607:17:0816:09:1416:43:3223:55:51.25+08:47:0613:194,5
76CZICHY Barbara 1117WKB META LUBLINIECTARNOWSKIE GÓRYK501K 82021-06-02 19:02:1408:35:0208:53:1717:40:0517:49:2823:56:50.15+08:48:0513:204,5
77KOCOT Sebastian 1058SOSNOWIECM4039M 692021-05-29 19:04:5107:04:0807:34:4616:37:5016:53:1323:58:17.00+08:49:3113:214,5
78SADOWSKI Mieczysław 1161BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM4040M 702021-06-02 19:02:1507:10:1208:11:5616:55:5517:37:1524:07:11.65+08:58:2613:264,5
79SUROWIEC Paweł 1164BIEGAJ RAZEM Z NAMIZAWIERCIEM4041M 712021-06-02 19:02:1207:10:1408:11:5816:55:5717:37:2024:07:14.05+08:58:2913:264,5
80JĘDRUSZCZAK Robert 1152PIASECZNOM4042M 722021-06-03 19:00:0507:01:3007:23:0716:25:1316:49:1224:13:09.25+09:04:2413:294,4
81WIŚNIEWSKA Agnieszka 1041BIAŁOBRZEGIK405K 92021-05-28 19:02:5508:15:3808:38:3216:36:0417:06:2124:13:10.15+09:04:2513:294,4
82GŁOGOWSKI Adam 1147NOAWROCŁAWM4043M 732021-06-03 19:00:0408:14:5508:37:4817:41:4218:01:5724:21:05.65+09:12:2013:334,4
83RADYK Jakub 1113PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3022M 742021-06-01 19:00:2807:01:3807:16:3916:36:2616:57:0624:29:58.30+09:21:1313:384,4
84STROJEK Grzegorz 1034PRZEMKÓWM4044M 752021-05-28 19:02:5207:22:2707:32:4416:32:3916:35:1124:40:02.90+09:31:1713:444,4
85TOKARSKI Szymon 1039NOWY SĄCZM3023M 762021-05-28 19:02:5307:22:2508:45:1417:39:4718:33:5824:44:48.80+09:36:0313:474,4
86SUWEZDA Jacek 1100CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM509M 772021-05-31 19:00:1107:18:5907:42:5617:01:0717:24:2824:49:25.05+09:40:4013:494,3
87MASŁOWSKI Marcin 1156KKM KOZIENICEGNIEWOSZÓWM4045M 782021-06-02 19:02:1607:53:2308:27:0817:03:1017:25:0524:55:34.00+09:46:4813:534,3
88FIJAŁKOWSKI Wojciech 1118MONAR-GRACZEWROCŁAWM601M 792021-06-02 19:02:1308:13:1508:14:1917:45:1417:46:0025:05:38.05+09:56:5313:584,3
89JUSZCZAK Marcin 1056ŁOMAZYM4046M 802021-05-29 19:04:5508:13:2208:39:1517:49:3718:30:4025:11:48.20+10:03:0314:024,3
90TYMOSZUK Michał 1178KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4047M 812021-05-29 19:04:5308:07:3208:39:1317:49:3918:30:4325:11:50.40+10:03:0514:024,3
91NIEMCZAK Basia 1025ULTRA KSPWARSZAWAK304K 102021-05-28 19:02:5408:15:3208:30:4918:16:2218:39:1225:30:28.15+10:21:4314:124,2
92SERKOWSKI Marcin 1099BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM4048M 822021-05-31 19:00:1008:42:2009:04:5918:37:2418:57:0425:31:52.60+10:23:0714:134,2
93KRUZEL Tomasz 1121GRUPA JURAZAWIERCIEM4049M 832021-06-02 19:02:1408:22:1708:44:5018:16:2218:57:1025:33:09.50+10:24:2414:144,2
94AZAREWICZ Grzegorz 1000GDAŃSKM4050M 842021-05-28 19:02:5507:19:3807:45:4817:33:5718:05:2225:36:49.05+10:28:0414:164,2
95BIEL Tomasz 1180WWW.OLIMPIASPORT.PL ROLKINAUKA.OLIMPIASPORT.PLBYDGOSZCZM4051M 852021-05-28 19:02:5007:30:5307:49:0317:25:1818:05:2025:36:54.25+10:28:0914:164,2
96ŚLĘŻAK Michał 1072KADRA MOCNYCH WRAŻEŃWIELICZKAM202M 862021-05-28 19:02:5108:15:3609:02:0518:53:1619:56:4025:38:29.50+10:29:4414:174,2
97STANEK Łukasz 1071WIELUŃ BIEGA / TECHNOLOGIA BIEGANIAPRUSAKM3024M 872021-05-29 19:04:5307:40:4608:13:3818:11:0718:41:2725:39:01.40+10:30:1614:174,2
98GNIADY Krzysztof 1052ICT POLAND KOSTRZYNA NAD ODRANAMYŚLINM4052M 882021-05-29 19:04:5107:40:5008:13:4118:11:1218:41:2925:39:04.00+10:30:1814:174,2
99OSTAPIŃSKI Wojtek 1132OSTRESROKIPIASECZNOM4053M 892021-06-02 19:02:1408:43:5408:54:2018:30:0818:42:5425:47:16.65+10:38:3114:214,2
100OSTAPIŃSKA Magda 1131OSTRESROKIPIASECZNOK406K 112021-06-02 19:02:1408:43:5508:54:2218:30:0918:42:5625:47:17.45+10:38:3214:214,2
101MAZURCZAK Łukasz 1127SUPERNOWAPOZNAŃM4054M 902021-06-02 19:02:1508:35:0008:53:1418:06:1218:28:5225:57:27.10+10:48:4214:274,1
102BALIŃSKI Sławomir 1182COPERNICUS TORUŃTORUŃM3025M 912021-05-28 19:02:5407:41:3908:12:2217:14:1918:35:2326:23:26.40+11:14:4114:424,1
103BLADY Bogdan 1048KRAKÓWM5010M 922021-05-29 19:04:5408:00:4208:39:2618:17:1019:04:4126:31:58.85+11:23:1314:464,1
104SOFUŁ Tomasz 1070WARSZAWAM4055M 932021-05-29 19:04:5108:07:4308:39:2018:17:2719:04:4426:32:02.15+11:23:1714:464,1
105PIETRUCHA Jakub 1094SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAM3026M 942021-05-31 19:00:1308:17:3908:58:0619:02:1019:29:0726:38:52.55+11:30:0714:504,0
106BEDNAREK Anna 1085SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAK305K 122021-05-31 19:00:1308:16:5108:58:0419:02:1219:29:0226:38:52.60+11:30:0714:504,0
107TEJWAN Leszek 1102SPARTAN TRAINING GROUP WARSZAWAWARSZAWAM4056M 952021-05-31 19:00:1308:16:5208:58:0819:02:1219:29:0226:38:52.80+11:30:0714:504,0
108MARONKA Agnieszka 1111KRAKÓWK407K 132021-06-01 19:00:2709:02:3310:24:4420:04:1021:09:3626:48:41.85+11:39:5614:564,0
109SZELĄG Piotr 1115TURBO JEŻE TEAMWARSZAWAM4057M 962021-06-01 19:00:2709:03:1510:24:5320:28:2221:09:3126:49:37.55+11:40:5214:564,0
110KRASIŃSKI Tomasz 1107JÓZEFÓW NAD WISŁĄM4058M 972021-06-01 19:00:2809:37:5209:45:4721:40:5221:46:3727:55:38.45+12:46:5315:333,9
111JAGIELSKA Magdalena 1179BIEGAMBOLUBIĘKŁOBUCKK408K 142021-05-28 19:02:5208:46:4109:24:5520:13:5620:42:4927:58:01.20+12:49:1615:343,9
112KRUK Grzegorz 1108CITI BANKWARSZAWAM3027M 982021-06-01 19:00:2909:37:5310:17:0420:30:3720:58:4828:12:06.45+13:03:2115:423,8
113PIETRZYKOWSKA Monika 1095RUSIECK409K 152021-05-31 19:00:1409:05:1409:05:5620:23:1420:46:4528:26:47.65+13:18:0215:503,8
114NASTAZIAK Andrzej 1181KOBYŁKAM5011M 992021-05-28 19:02:5308:46:4108:55:1423:08:3137:39:3544:20:03.20+29:11:1824:412,4
115MIZAK Henryk 1083RUMIAM602M 1002021-05-30 18:59:5709:58:1711:10:0924:59:3840:14:3546:38:40.75+31:29:5525:592,3
Niesklasyfikowani
SZYMAŃSKI Henryk 1038WROCŁAWM502021-05-28 19:02:5608:36:46 DNF08:57:04 DNF21:04:14 DNF21:57:03 DNF DNF--
GOLBIAK Wojciech 1012MIĘDZYRZEC PODLASKIM402021-05-28 19:02:5006:37:39 DNF06:57:50 DNF15:41:40 DNF16:07:41 DNF DNF--
WOJTCZAK Mariusz 1076BRZEZINYM402021-05-29 19:04:5106:10:47 DNF06:18:26 DNF08:16:24 DNF DNF DNF--
KORECKI Andrzej 1183MUROWANIECM402021-05-29 19:04:5206:31:59 DNF07:08:39 DNF08:54:11 DNF DNF DNF--
MACIOSZEK Krystyna 1124ZIELONA GÓRAK302021-06-02 19:02:1305:54:20 DNF06:00:29 DNF11:00:25 DNF DNF DNF--
LADA Agata 1090DELTA SZWADRON SUPER COOL KOMANDO WILKÓW ALFACZESTOCHOWAK302021-05-31 19:00:1208:42:18 DNF09:04:57 DNF12:54:11 DNF DNF DNF--
FOGT Maciej 1185CB163KRUSZYNM402021-05-29 19:04:5707:47:09 DNF08:28:02 DNF16:32:41 DNF DNF DNF--
POSADOWSKI Szymon 1066WILKÓWM302021-05-29 19:04:5308:02:21 DNF08:14:51 DNF16:35:51 DNF DNF DNF--
GIL Tomasz 1011AMTKBILCZAM302021-05-28 19:02:5606:53:22 DNF08:11:25 DNF16:52:46 DNF DNF DNF--
POKORSKI Jakub 1177POLAND TOP TEAMLISEWOM202021-05-31 19:00:1007:50:43 DNF08:20:20 DNF17:06:12 DNF DNF DNF--
KARPOWICZ Bartosz 1078LEŚNE DUKTY GDYNIA / GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCHGDYNIAM402021-05-30 18:59:5607:18:29 DNF07:58:06 DNF17:11:37 DNF DNF DNF--
MAŃSKI Robert 1082RUN-PASSION.PLBOJANOM402021-05-30 18:59:5607:17:58 DNF07:57:11 DNF17:11:39 DNF DNF DNF--
JANOWSKI Krzysztof 1054CB163KRUSZYNM402021-05-29 19:04:5607:47:13 DNF08:28:12 DNF17:14:06 DNF DNF DNF--
GRZELAKOWSKI Robert 1151WKURWTEAMPOZNAŃ, GRZELKI4TEMPOZNAŃM402021-06-03 19:00:0808:21:14 DNF09:28:44 DNF17:42:58 DNF DNF DNF--
LEMBOWICZ Grzegorz 1155WKURWTEAMPOZNAŃ,I CO DALEJ ?SWARZĘDZM402021-06-03 19:00:0808:21:27 DNF09:28:46 DNF17:43:00 DNF DNF DNF--
KOZIOŁ Krzysztof 1184SZCZECINM402021-06-01 19:00:3007:59:50 DNF08:27:05 DNF17:54:06 DNF DNF DNF--
TAUZ Andrzej 1175WARSZAWAM402021-05-31 19:00:1307:56:27 DNF08:12:44 DNF18:28:38 DNF DNF DNF--
MOSKAŁA Remigiusz 1091WARSZAWAM402021-05-31 19:00:1207:56:23 DNF08:12:43 DNF18:28:40 DNF DNF DNF--
NOWAK Jarosław 1129SPCTORUŃM502021-06-02 19:02:1308:22:18 DNF08:44:43 DNF18:35:54 DNF DNF DNF--
WĘGRZYN Michał 1169GDAŃSKM202021-06-03 19:00:0607:41:19 DNF08:17:38 DNF18:38:19 DNF DNF DNF--
MARKOWICZ Robert 1126RAWA MAZOWIECKAM402021-06-02 19:02:1408:22:19 DNF08:44:50 DNF18:47:53 DNF DNF DNF--
SŁONIEWSKI Rafał 1069KADRA MOCNYCH WDRAŻEŃGDYNIAM302021-05-28 19:02:5208:15:31 DNF09:02:04 DNF18:53:15 DNF DNF DNF--
GAŁEK Wojciech 1010NO PAIN NO GAINWROCŁAWM402021-05-28 19:02:5508:15:40 DNF08:38:30 DNF19:06:01 DNF DNF DNF--
BUDNY Aleksandra 1002NO PAIN NO GAIN \ KRAŚNIK BIEGAHALINÓWK402021-05-28 19:02:5508:15:42 DNF08:38:38 DNF19:06:02 DNF DNF DNF--
GRZESZCZAK Adam 1087BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM502021-05-31 19:00:1208:45:57 DNF09:36:29 DNF20:13:19 DNF DNF DNF--
SOKOŁOWSKI Artur 1163TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKM402021-06-03 19:00:0610:22:05 DNF10:22:55 DNF21:04:24 DNF DNF DNF--
HEJNA Łukasz 1016WROCŁAWM402021-05-28 19:02:5608:43:57 DNF09:19:44 DNF21:45:54 DNF DNF DNF--
KOŃPA Arkadiusz 1079CB163BYDGOSZCZM302021-05-30 18:59:5609:41:55 DNF10:23:12 DNF22:25:16 DNF DNF DNF--
GŁOGOWSKI Piotr 1105STREET RUN RADOMRADOMM302021-06-01 19:00:2909:08:51 DNF10:04:31 DNF24:39:31 DNF DNF DNF--
JAŚKIEWICZ Krzysztof 1055MSPORTLUBINM402021-05-31 19:00:1010:13:21 DNF10:49:24 DNF25:33:28 DNF DNF DNF--
WASIEL Tomasz 1040ASTORIA SZCZERCÓWTILBURGM302021-05-28 19:02:5106:25:14 DNF07:09:59 DNF DNF DNF DNF--
ZIEMNICKI Michał 1045KRAKÓWM402021-05-28 19:02:5606:46:24 DNF07:18:48 DNF DNF DNF DNF--
WOŁOSZYN Czesław 1104PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIENAROLM502021-05-31 19:00:1107:52:04 DNF08:20:32 DNF DNF DNF DNF--
RÓG Bartosz 1192IRON ART RUN & SWIM TEAMTRZEMEŚNIAM402021-06-03 19:00:0504:35:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
GROT Tomasz 1015KRAINA WILKARZESZÓWM402021-05-28 19:02:5005:25:02 DNF DNF DNF DNF DNF--
JARMOLIŃSKI Piotr 1189MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM402021-06-02 19:02:1205:32:31 DNF DNF DNF DNF DNF--
KARAŚ Michał 1017PODHALE NOWY TARGNOWY TARGM402021-05-28 19:02:5306:12:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRABOŚ Nina 1053WARSZAWAK402021-05-28 19:02:5306:42:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
KISIELEWSKI Konrad 1190KROK PO KROKUKIELCEM402021-06-03 19:00:0806:47:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
SROMEK Piotr 1032NOWY SĄCZM502021-05-28 19:02:5206:49:30 DNF DNF DNF DNF DNF--
NIEDŹWIEDŹ Maciej 1024NOWY SĄCZM302021-05-28 19:02:5206:49:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
MROWIEC Michal 1062LECH FREE TEAMBOBROWIECM502021-05-29 19:04:5206:58:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
CICHOŃ Maciej 100642.195 WEJHEROWOGDYNIAM402021-05-28 19:02:5307:04:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁODZIANA Dorota 1123DYWITYK402021-06-02 19:02:1407:15:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
CEREMUGA Marcin 1173SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKIM302021-05-28 19:02:5207:24:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
KURS Kamil 1154GDAŃSKM302021-06-03 19:00:0607:24:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
REJMAN Grzegorz 1067SALOMON AMBASSADOR POLANDWAŁBRZYCHM302021-05-29 19:04:5307:43:50 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACKOWIAK Tomasz 1061CB163BYDGOSZCZM402021-05-29 19:04:5507:47:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZAKIEWICZ Tomasz 1059KRAKOWM402021-05-29 19:04:5408:00:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
WÓJCICKI Kamil 1042EX TEAMLISIECICEM302021-05-28 19:02:5308:36:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZNAMIEC Marcin 1046ULTRA KSPWARSZAWAM402021-05-28 19:02:5509:34:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
DUDEK Dominik 1008BIELSKO-BIALAM502021-05-28 19:02:5609:36:41 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁOJKO Michał Esteban 1020MISIA:* - KOCHAM CIE CÓRECZKO (R DKA)DRZONKÓWM302021-05-30 18:59:5909:43:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUBOWICZ Jakub 1172KAMPINOSKIE KARPIEWARSZAWAM302021-06-03 19:00:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
WRÓBLEWSKA Katarzyna 1135GIT EKIPA!ZAWIERCIEK302021-06-02 19:02:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHNIEWSKI Piotr 1128GIT EKIPA!ZAWIERCIEM302021-06-02 19:02:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
KAROLKOWSKI Krzysztof 1057GORZÓW WIELKOPOLSKIM302021-05-29 19:04:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 172 wynik(ów)