BIEG ŚNIADANIOWY / KLUBOWE MISTRZOSTWA MORSÓW
Organizator : Centrum Kultury Mielno
Data : 2022-02-11
Miejsce : Mielno
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 202
Wystartowało : 201
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 201
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN -K | OPEN -M | Kluby | K18 | M18 | K40 | M40 | K55 | M55
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1BIEDROWSKI Konrad 8MORSY OPOCZNOOPOCZNOM181M 100:20:01.34 4:0015,0
2JABŁOŃSKI Tomasz 201SPOKO SŁAWNOSŁAWNOM401M 200:21:03.00+00:01:014:1214,3
3ZIELIŃSKI Sławomir 202Morsy Roskilde M402M 300:21:12.00+00:01:104:1414,2
4PICK Tomasz 130BIEGOLAS KOSZALIN / KORONA SZCZECINKOSZALINM403M 400:21:30.66+00:01:294:1814,0
5WIENCEK Artur 179KAMERALNE MORSY RASZKÓWOSTRÓW WIELKOPOLSKIM404M 500:21:59.35+00:01:584:2313,6
6KRÓLIK Waldemar 76MOCZYMORDY Z CZATOWATRZEBIATÓWM405M 600:22:25.04+00:02:234:2913,4
7MALEWICZ Grzegorz 102BE ACTIVE LEŚNALUBAŃM406M 700:22:25.28+00:02:234:2913,4
8PERŁOWSKI Kamil 129ŻYRARDOWSKIE MORSYŻYRARDÓWM182M 800:22:37.87+00:02:364:3113,3
9MAZUR Emiliusz 105DARŁOWOM407M 900:23:11.01+00:03:094:3812,9
10MASZTALER Przemysław 104WARSZAWAM408M 1000:23:19.52+00:03:184:3912,9
11CIUPAK Rafał 15BE ACTIVE LEŚNALEŚNAM409M 1100:23:30.15+00:03:284:4212,8
12NAWORYTA Wojciech 116KKM KALORYFERKRAKÓWM4010M 1200:23:31.81+00:03:304:4212,8
13KRACZYŃSKI Łukasz 73JĘDRZEJÓWM4011M 1300:23:37.49+00:03:364:4312,7
14OBARA Żaneta 120KLIMA MORSY WRZEŚNIANEKLAK401K 100:23:44.25+00:03:424:4412,6
15OKUNIEWICZ Wojciech 24STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM4012M 1400:23:46.47+00:03:454:4512,6
16JAREMA Piotr 54KKM KALORYFERKRAKÓWM183M 1500:24:05.59+00:04:044:4912,5
17PUSTUŁKA Adam 138GŁOGÓWEKM4013M 1600:24:09.96+00:04:084:4912,4
18PAKOWSKI Robert 125KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIM4014M 1700:24:17.98+00:04:164:5112,4
19SZYMAŃSKA Brygida 160STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWK181K 200:24:19.13+00:04:174:5112,3
20SĘK Michał 142KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIM184M 1800:24:28.04+00:04:264:5312,3
21TYLKA Tomasz 170BE ACTIVE LEŚNALEŚNAM185M 1900:24:36.83+00:04:354:5512,2
22GUZEK Mariusz 42BIAŁE MORSYKUTNOM4015M 2000:24:40.31+00:04:384:5612,2
23WRÓBEL Oliwier 196BE ACTIVE LEŚNALEŚNAM186M 2100:24:50.63+00:04:494:5812,1
24WOŁSOWICZ Włodzimierz 135MORSY OPOCZNOOPOCZNOM4016M 2200:24:55.97+00:04:544:5912,0
25NOWAK Jarosław 118KKM KALORYFERKRAKÓWM4017M 2300:24:56.34+00:04:544:5912,0
26WANDYCZ Mariusz 174BE ACTIVE LEŚNALUBAŃM187M 2400:24:58.75+00:04:574:5912,0
27SZEREMETA Wojciech 155ZGIERZOLUDYDĄBRÓWKA SOWICEM188M 2500:25:06.22+00:05:045:0112,0
28SZEREMETA Adam 153ZGIERZOLUDYDĄBRÓWKA SOWICEM4018M 2600:25:07.35+00:05:065:0111,9
29BOCHEŃSKI Rafał 10KKM KALORYFERKRAKÓWM4019M 2700:25:13.30+00:05:115:0211,9
30DUDEK Krzysztof 185STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM4020M 2800:25:14.17+00:05:125:0211,9
31NAJMARK Małgorzata 115POLICKIE MORSYPOLICEK402K 300:25:15.78+00:05:145:0311,9
32SZEREMETA Maciej 154ZGIERZOLUDYDĄBRÓWKA SOWICEM189M 2900:25:19.42+00:05:185:0311,8
33ŻYŁA Daniel 194BE ACTIVE LEŚNASŁAWNIKOWICEM4021M 3000:25:25.51+00:05:245:0511,8
34ADAMUS Daniel 3STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM4022M 3100:25:27.72+00:05:265:0511,8
35ZDZIECHOWICZ Jakub 189MORSY ROSKILDENOWA WIES ZLOTORYJSKAM1810M 3200:25:42.14+00:05:405:0811,7
36NORKOWSKA Aleksandra 117ORANGE POLSKAWARSZAWAK403K 400:26:07.18+00:06:055:1311,5
37SZYMAŃSKI Michał 162STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWM1811M 3300:26:16.97+00:06:155:1511,4
38GOJŻEWSKI Leszek 33LUBAŃM4023M 3400:26:19.49+00:06:185:1511,4
39ZIELIŃSKI Michał 190MORSY GOŁUCHÓWBYDGOSZCZM4024M 3500:26:29.13+00:06:275:1711,3
40SZEWCZYK Monika 158KKM KALORYFERKRAKÓWK182K 500:26:31.69+00:06:305:1811,3
41ZAPAŚNIK Miłosz 187STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAWORM1812M 3600:26:38.53+00:06:375:1911,3
42PIOTROWSKI Grzegorz 134STRZEGOMSKA DWUNASTKAŚWIDNICAM4025M 3700:26:38.92+00:06:375:1911,3
43BARTKÓW Damian 7LWÓWEK ŚLĄSKIM1813M 3800:26:45.95+00:06:445:2111,2
44KALETA Krzysztof 59KAMERALNE MORSY RASZKÓWSZCZURYM4026M 3900:27:00.54+00:06:595:2411,1
45LESIAK Paweł 91MORSY OPOCZNOOPOCZNOM4027M 4000:27:05.30+00:07:035:2511,1
46WIJAS Kinga 180ŚLĘZAKTEAMELSDORFK183K 600:27:08.32+00:07:065:2511,1
47GNAŚ Anna 32SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJK184K 700:27:26.71+00:07:255:2910,9
48ŻĄDŁO Krystian 197BE ACTIVE LEŚNAGRYFÓW ŚLĄSKIM1814M 4100:27:27.53+00:07:265:2910,9
49PIŁAT Daniel 133WROCŁAWM4028M 4200:27:29.26+00:07:275:2910,9
50KOSIBA Anna 71MORSEXWROCŁAWK185K 800:27:38.06+00:07:365:3110,9
51STELZER Lidia 151LUBAŃK404K 900:27:39.67+00:07:385:3110,8
52PIECHOTA Robert 131POSEJDON KOSZALINKOSZALINM4029M 4300:27:40.05+00:07:385:3210,8
53LABISZAK Ela 85BE ACTIVE LEŚNALEŚNAK186K 1000:27:44.45+00:07:435:3210,8
54HOROSIEWICZ Maciej 48LECH POZNAŃOSTRÓW WIELKOPOLSKIM1815M 4400:28:00.71+00:07:595:3610,7
55ŁUKOWICZ Elżbieta 99GDYNIAK405K 1100:28:02.96+00:08:015:3610,7
56BORKOWSKI Bogdan 12BE ACTIVE LEŚNALEŚNAM4030M 4500:28:06.34+00:08:045:3710,7
57SKURA Ewelina 96CYNAMONKIHERFORDK187K 1200:28:14.07+00:08:125:3810,6
58GOŁĘBIOWSKI Kazimierz 34KEMPER TEAMGLIWICEM4031M 4600:28:17.21+00:08:155:3910,6
59DUDA Marek 21JANOWOM4032M 4700:28:24.65+00:08:235:4010,6
60OPARA Krzysztof 123ZALEWAJKOWE ŚWIRY PIŃCZÓWPIŃCZÓWM1816M 4800:28:31.88+00:08:305:4210,5
61DOBROCHOWSKA Ilona 20STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK406K 1300:28:32.78+00:08:315:4210,5
62MADEJ Gabriela 100KRAKÓWK188K 1400:28:33.06+00:08:315:4210,5
63PASTUCHEWICZ Przemysław 126BE ACTIVE LEŚNAGRYFÓW ŚLĄSKIM4033M 4900:28:36.20+00:08:345:4310,5
64LAREK Tomasz 86MORSY GŁOGÓWRADWANICEM4034M 5000:28:44.15+00:08:425:4410,4
65KMITA Włodzimierz 68MORSY OPOCZNOOPOCZNOM4035M 5100:28:45.96+00:08:445:4510,4
66KĘDZIERSKI Mirosław 64GŁOGÓWKluby1M 5200:28:50.62+00:08:495:4610,4
67KĘDZIERSKA Lilianna 63BABKI Z KLASĄGŁOGÓWKluby2K 1500:28:51.31+00:08:495:4610,4
68KALEMBA Tadeusz 58KKM KALORYFERKRAKÓWKluby3M 5300:28:51.40+00:08:505:4610,4
69ULIJASZ Marta 40WARECKIE MORSYAUGUSTÓWK189K 1600:28:53.07+00:08:515:4610,4
70HELIŃSKI Arkadiusz 39KOSZALINM1817M 5400:28:53.20+00:08:515:4610,4
71SIERPOWSKI Mieczysław 35JUTROSINJURTOSINM1818M 5500:28:53.64+00:08:525:4610,4
72KWIATKOWSKA Monika 84KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIK407K 1700:29:07.14+00:09:055:4910,3
73JANOWICZ Paulina 53CANNAFLYLESZNOK1810K 1800:29:19.48+00:09:185:5110,2
74KILAN Adrian 65SZCZECINEKM1819M 5600:29:19.59+00:09:185:5110,2
75TERESZKIEWICZ Łukasz 168STRZEGOMSKA DWUNASTKAMĘCINKAM1820M 5700:29:22.76+00:09:215:5210,2
76JAGŁA Żaneta 49KOSZALINK408K 1900:29:33.77+00:09:325:5410,2
77FEDYCZKOWSKA Justyna 27STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK409K 2000:29:33.96+00:09:325:5410,2
78JANIAK Leszek 51BIAŁE MORSY / KUTNO BIEGAKUTNOM1821M 5800:29:35.50+00:09:345:5510,1
79KAZIMIERCZAK Ryszard 169MORSY PAKOŚĆINOWROCŁAWM4036M 5900:29:36.50+00:09:355:5510,1
80PŁUSA Adam 113KILOMETRY POMOCYSIECHNICEM1822M 6000:29:44.51+00:09:435:5610,1
81ŁĄCZ Rafał 95LWÓWEK ŚLĄSKIM1823M 6100:29:44.82+00:09:435:5610,1
82HORDYJEWICZ Mirosław 47MORSY NA KOKSIEZDZIESZOWICEM4037M 6200:29:45.16+00:09:435:5710,1
83KARITA Katarzyna 62MORSJANKI MORSJANIE GDANSKGDANSKK4010K 2100:29:45.77+00:09:445:5710,1
84KRAJEWSKI Tomasz 75SMOLECM4038M 6300:29:48.43+00:09:475:5710,1
85WIŚNIEWSKA Justyna 183SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJK4011K 2200:29:49.55+00:09:485:5710,1
86ULIJASZ Grzegorz 41WARECKIE MORSYAUGUSTÓWKluby4M 6400:29:52.74+00:09:515:5810,0
87GĘBSKI Sławomir 31KKM KALORYFERKRAKÓWKluby5M 6500:29:57.23+00:09:555:5910,0
88WOLIŃSKA Agnieszka 184BIAŁE MORSY GOSTYNIN KUTNOKUTNOK4012K 2300:29:58.75+00:09:575:5910,0
89NAZIM Tadeusz 55KKM KALORYFERSKAWINAKluby6M 6600:30:01.12+00:09:596:0010,0
90GROCHOLSKA Wiesława 38DUBINKluby7K 2400:30:03.50+00:10:026:0010,0
91MOŃKA Andrzej 112ZMORSOWANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM4039M 6700:30:05.72+00:10:046:0110,0
92WAJCFELD Katarzyna 173BE ACTIVE LEŚNALEŚNAK4013K 2500:30:19.07+00:10:176:039,9
93MIZUŁA Jakub 109MORSY POŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJM1824M 6800:30:24.86+00:10:236:049,9
94ZAŁĘSKA Agnieszka 186MORS J ANKI & MORS J ANIEGDAŃSKAK4014K 2600:30:26.39+00:10:256:059,9
95KOŁODZIEJCZYK Weronika 195BE ACTIVE LEŚNALEŚNAK1811K 2700:30:31.66+00:10:306:069,8
96OBARZANEK Agnieszka 122BKM POLARBARTOSZYCEK1812K 2800:30:32.99+00:10:316:069,8
97OBARZANEK Kamil 121BKM POLARBARTOSZYCEM1825M 6900:30:33.23+00:10:316:069,8
98KUMELSKA Monika 80BE ACTIVE LEŚNALUBAŃK1813K 2900:30:53.99+00:10:526:109,7
99GRAFIK Grzegorz 37DUBINKluby8M 7000:30:54.89+00:10:536:109,7
100KAIM Aldona 57RADOMSKIE MORSYRADOMK4015K 3000:31:10.01+00:11:086:149,6
101BAJCAR Beata 6SZARE MORSYCHYBIEK4016K 3100:31:14.48+00:11:136:149,6
102JUSZCZAK Krzysztof 56KOSZALINKluby9M 7100:31:15.64+00:11:146:159,6
103PRZYBYŁO Sławek 137STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMM4040M 7200:31:39.13+00:11:376:199,5
104DUMIŃSKI Stanisław 23STRZEGOMKluby10M 7300:31:39.38+00:11:386:199,5
105ŁAWNICZAK Justyna 92JUTROSIŃSKI KLUB MORSÓWJUTROSINK4017K 3200:31:41.80+00:11:406:209,5
106MYŚKIEWICZ Monika 114MORSY SIEDLCESIEDLCEK4018K 3300:31:42.21+00:11:406:209,5
107WIELAND Lidia 178RUN TEAM RYDZYNALESZNOK4019K 3400:31:42.49+00:11:416:209,5
108WARNIEŁŁO Adriana 177MOCZYMORDY Z CZATOWATRZEBIATÓWK4020K 3500:31:49.59+00:11:486:219,4
109KRAJEWSKA Magdalena 74WROCŁAWK4021K 3600:32:08.61+00:12:076:259,3
110JAGŁA Jakub 50KOSZALINM1826M 7400:32:09.23+00:12:076:259,3
111ZBROSZCZYK Natalia 188OPOLEK1814K 3700:32:12.87+00:12:116:269,3
112ULBIN Jan 172MORSY GŁOGÓWGŁOGÓWKluby11M 7500:32:12.99+00:12:116:269,3
113FRĄTCZAK Bartosz 30SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJM1827M 7600:32:15.64+00:12:146:279,3
114LECHOWICZ Tadeusz 90SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJKluby12M 7700:32:15.98+00:12:146:279,3
115ŁOPATKA Olga 97SKIERNIEWICKI KLUB ZIMORODKALUDWIKÓWK4022K 3800:32:29.91+00:12:286:299,2
116RZEPECKA Dominika 140STOWARZYSZENIE WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWK1815K 3900:32:29.92+00:12:286:299,2
117KOWALSKA Edyta 72STRZEGOMSKA DWUNASTKASTRZEGOMK4023K 4000:32:34.46+00:12:336:309,2
118KALEMBA Alicja 136KKM KALORYFERGLIWICEKluby13K 4100:32:50.09+00:12:486:349,1
119SZEWCZYK Łukasz 157KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIM1828M 7800:32:57.79+00:12:566:359,1
120JANIAK Ewelina 52KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIK1816K 4200:32:58.40+00:12:576:359,1
121LECHOWICZ Irena 89SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJKluby14K 4300:33:01.93+00:13:006:369,1
122GRAFIK Renata 36DUBINK4024K 4400:33:04.85+00:13:036:369,1
123MAJEROWICZ Honorata 101KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIK4025K 4500:33:06.42+00:13:056:379,1
124KUBICKI Jan 78KOŻLEKluby15M 7900:33:08.71+00:13:076:379,1
125CZERNIK Tomasz 17KILOMETRY POMOCYWROCŁAWM4041M 8000:33:11.06+00:13:096:389,0
126SZYMAŃSKA Aleksandra 161MORSY KLIMA WRZEŚNIASOKOŁOWOK4026K 4600:33:14.21+00:13:126:389,0
127STAYKOV Nikolay 150ZIELONA GÓRAKluby16M 8100:33:14.56+00:13:136:389,0
128ŁUKOWICZ Ireneusz 98GDYNIAM4042M 8200:33:16.47+00:13:156:399,0
129WARDĘGA Damian 176MORSY LUBINLUBINM4043M 8300:33:24.35+00:13:236:409,0
130DEPTA Kasia 18KOSZALINK1817K 4700:33:25.04+00:13:236:419,0
131DZIKIEL Beata 127BABKI Z KLASĄGŁOGÓWK4027K 4800:33:25.74+00:13:246:419,0
132ŁAZAROWICZ Katarzyna 93JAWORK4028K 4900:33:25.94+00:13:246:419,0
133MIZUŁA Hanna 110MORSY POŁCZYN-ZDRÓJPOŁCZYN-ZDRÓJK1818K 5000:33:28.96+00:13:276:419,0
134ŁAZAROWICZ Piotr 94JAWORKluby17M 8400:33:31.40+00:13:306:429,0
135MONDROŃ Katarzyna 111POSEJDON KOSZALINKOSZALINK4029K 5100:33:40.92+00:13:396:448,9
136MATUSIAK Dariusz 198MORSY PAKOŚĆINOWROCŁAWM4044M 8500:33:41.24+00:13:396:448,9
137SKISŁOWSKA Marta 119KILOMETRY POMOCYSIECHNICEK4030K 5200:33:47.10+00:13:456:458,9
138DZWONCZYK-CZEMARNIK Iwona 26KILOMETRY POMOCY I MORS¸ EX WROCLAWKAMIEŃK4031K 5300:33:48.07+00:13:466:458,9
139ADAMCZYK Joanna 1SWIETOKRZYSKI WLOCZYKIJJĘDRZEJÓWK4032K 5400:33:58.03+00:13:566:478,8
140SEKUŁA Iwona 141SKIERNIEWICKI KLUB ZIMORODKARAWA MAZOWIECKAK4033K 5500:34:01.67+00:14:006:488,8
141KALICKA Anna 60MORSY SIEDLCESIEDLCEK4034K 5600:34:21.77+00:14:206:528,7
142KLAMKA Wioletta 66ŚWIĘTOKRZYSKI WŁÓCZYKIJKIELCEK4035K 5700:34:33.78+00:14:326:548,7
143PIETRZAK Dawid 132KLIMA MORSY WRZEŚNIANIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAM4045M 8600:34:52.67+00:14:516:588,6
144BŁASZAK Monika 9MORSY KLIMA WRZESNIA NIGHT RUNNERS WRZEŚNIAWRZEŚNIAK4036K 5800:34:53.46+00:14:526:588,6
145KRUPSKA Żaneta 77BE ACTIVE LEŚNALUBAŃK1819K 5900:35:05.73+00:15:047:018,6
146WIJATA Sylwia 181CYNAMONKIUCHTEK1820K 6000:35:06.15+00:15:047:018,5
147KWATERA Danuta 83KKM KALORYFERKRAKÓWK1821K 6100:35:07.91+00:15:067:018,5
148STACHURSKI Ireneusz 149SKIERNIEWICKI KLUB ZIMORODKARAWA MAZOWIECKAM4046M 8700:35:35.11+00:15:337:078,4
149ADAMSKI Mariusz 2KAMERALNE MORSY RASZKÓWRASZKÓWM4047M 8800:35:41.65+00:15:407:088,4
150DZIĘCIELSKA Agnieszka 25POZNAŃK4037K 6200:36:07.04+00:16:057:138,3
151WANDYCZ Anna 175BE ACTIVE LEŚNALUBAŃK4038K 6300:36:24.41+00:16:237:168,2
152SZEWCZAK Kamila 156TEAM DEAFKOSZALINK1822K 6400:36:29.15+00:16:277:178,2
153FILIPKOWSKA Honorata 28OPOLEK1823K 6500:36:38.89+00:16:377:198,2
154SOBOLEWSKI Rafał 145ZALEWAJKOWE ŚWIRYPIŃCZÓWM4048M 8900:36:39.27+00:16:377:198,2
155KUŚNIERZ Dariusz 82BARTOSZYCKI KLUB MORSÓW POLARBARTOSZYCEKluby18M 9000:36:55.15+00:16:537:238,1
156CZERNIK Katarzyna 16KILOMETRY POMOCYWROCŁAWK4039K 6600:36:57.47+00:16:567:238,1
157SZEWCZYK Piotr 159MORSUJĄCY KŁOBUCKKŁOBUCKM4049M 9100:37:20.27+00:17:187:288,0
158MILCZAREK Aneta 108BIAŁE MORSY GOSTYNIN KUTNOKUTNOK4040K 6700:37:21.72+00:17:207:288,0
159ZAWADZKA Iwona 182KONSTANTYNÓWKluby19K 6800:37:22.83+00:17:217:288,0
160BULTROWICZ Marcin 13W2MGŁOGÓWM4050M 9200:38:07.68+00:18:067:377,9
161ULBIN Jadwiga 171MORSY GŁOGÓWGŁOGÓWKluby20K 6900:38:31.31+00:18:297:427,8
162DŁUGOŁECKI Jakub 19MORSY PRZASNYSZPRZASNYSZM1829M 9300:38:42.41+00:18:417:447,8
163HAJDUK Magdalena 43CZELADŹK1824K 7000:38:42.48+00:18:417:447,8
164SKALSKA Kamila 144WARSZAWAK1825K 7100:38:42.93+00:18:417:447,8
165KURZYWILK Dawid 81MYSŁOWICEM1830M 9400:38:44.31+00:18:427:447,7
166KULIK Paweł 79MORSY SIEDLCESIEDLCEM1831M 9500:38:44.52+00:18:437:447,7
167BOROWSKA Arletta 103MORSY SIEDLCESIEDLCEK4041K 7200:38:49.76+00:18:487:457,7
168SOSNOWA Barbara 146KILOMETRY POMOCYWROCŁAWK4042K 7300:39:11.17+00:19:097:507,7
169PEŁKA Tomek 128KILOMETRY POMOCYWROCŁAWM4051M 9600:39:12.77+00:19:117:507,7
170ŚLEDŹ Dorota 164SZARE MORSYŻORYK1826K 7400:39:15.85+00:19:147:517,6
171HOJDA Dorota 46MORSEXWROCLAWK4043K 7500:39:18.40+00:19:177:517,6
172STACHOWIAK Rafał 147OSTRÓW WLKPM4052M 9700:39:23.06+00:19:217:527,6
173STACHOWIAK Karolina 148OSTRÓW WIELKOPOLSKIK4044K 7600:39:23.62+00:19:227:527,6
174ZWOIŃSKA Iwona 191MORSJANKI & MORSJANIEKOWALEK4045K 7700:39:27.07+00:19:257:537,6
175BORKOWSKA Sylwia 11CHEŁMK4046K 7800:39:28.89+00:19:277:537,6
176LATOS Małgorzata 88SARBINOWSKIE MORSY/WYCHODZĘ Z KIJAMIKOSZALINKluby21K 7900:39:34.64+00:19:337:547,6
177ŚLEDŹ Janusz 165SZARE MORSYŻORYM4053M 9800:39:41.67+00:19:407:567,6
178STRONGOWSKA Patrycja 152MORSJANKI I MORSJANIEBANINOK4047K 8000:39:49.12+00:19:477:577,5
179ALCER Krzysztof 5DUBINM4054M 9900:39:52.24+00:19:507:587,5
180ALCER Anna 4DUBINK4048K 8100:39:58.14+00:19:567:597,5
181ZYSKOWSKI Marek 192KKM KALORYFERKRAKÓWKluby22M 10000:41:18.17+00:21:168:157,3
182BURIAN Agnieszka 14KS AMBERTOMASZÓW MAZOWIECKIK4049K 8200:41:58.28+00:21:568:237,1
183ROSMANOWSKA Iwona 139#STRONGWOMENPŁOCKK4050K 8300:42:25.73+00:22:248:297,1
184KALINOWSKA Klaudia 61#STRONGWOMENPŁOCKK1827K 8400:42:25.81+00:22:248:297,1
185ŚLUBOWSKA Katarzyna 166#STRONGWOMENPŁOCKK4051K 8500:42:26.95+00:22:258:297,1
186ŻABKA Agnieszka 193#STRONGWOMENPŁOCKK4052K 8600:42:28.13+00:22:268:297,1
187OSIECKA-SAJNOG Katarzyna 124#STRONGWOMENPŁOCKK4053K 8700:42:29.74+00:22:288:297,1
188MATUSIAK Edyta 199MORSY PAKOŚĆINOWROCŁAWK4054K 8800:43:04.46+00:23:038:367,0
189FIEDUR Zbigniew 167MORSY PAKOŚĆINOWROCŁAWM4055M 10100:43:04.57+00:23:038:367,0
190KAMIŃSKA Katarzyna 200MORSY PAKOŚĆINOWROCŁAWK4055K 8900:43:05.32+00:23:038:377,0
191SIMINSKA Monika 143INOWROCŁAWK4056K 9000:43:05.38+00:23:048:377,0
192SZYMAŃSKI Radosław 163MORSY KLIMA WRZEŚNIASOKOŁOWOM4056M 10200:44:21.26+00:24:198:526,8
193KORUBA Robert 70KOSZALINKluby23M 10300:45:08.24+00:25:069:016,6
194MAMROT Artur 67TKKF KOSZALINPOZNAŃM4057M 10400:45:08.86+00:25:079:016,6
195PAŻEWSKA Agnieszka 87TKKF KOSZALINKOSZALINK4057K 9100:45:09.82+00:25:089:016,6
196MIKOŁAJCZYK Lidia 69TKKF KOSZALINKOSZALINK1828K 9200:45:10.02+00:25:089:026,6
197DUDA Anna 22JANOWOK4058K 9300:45:36.29+00:25:349:076,6
198FORMALEWICZ Kasia 29SARBINOWSKIE MORSY /WYCHODZĘ Z KIJAMIBIESIEKIERZK4059K 9400:45:47.50+00:25:469:096,6
199STRZAŁKOWSKI Michał 107MORSY SIEDLCESIEDLCEKluby24M 10500:47:15.51+00:27:149:276,3
200HAŁKA Małgorzata 45KILOMETY POMOCYWROCLAWK4060K 9500:50:19.91+00:30:1810:036,0
201HAŁKA Jan 44KILOMETRY POMOCYWROCLAWM4058M 10600:50:25.99+00:30:2410:056,0
Znaleziono 201 wynik(ów)