Organizator : | Gmina Słupsk, Fundacja Wspierania Inicjatyw Niekonwencjonalnych „Sub ventum” |
Data : | 2021-10-16 |
Miejsce : | Krępa Słupska |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 79 |
Wystartowało : | 76 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 76 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | KĘSIK Agnieszka | 52 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | SŁUPSK | OPEN -K | |
2 | LUBIŃSKA Liliana | 84 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | SŁUPSK | OPEN -K | |
3 | TREBIK Łukasz | 151 | WRZEŚCIE | OPEN -M | ||
4 | DUDA Grzegorz | 22 | OSP BUKÓWKA/ BEST BEASTS | SŁUPSK | M-Strażak | |
5 | RUDNIK Krzysztof | 163 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
6 | ŻYLICZ Paweł | 177 | KRĘPA SŁUPSKA | OPEN -M | ||
7 | SMOŁUCH Marcin | 116 | OSP MASŁOWICE | MASŁOWICE | M-Strażak | |
8 | SIDOR Mariusz | 154 | ANANASY 23FAL | SŁUPSK | OPEN -M | |
9 | SUCHODOLSKA Anna | 169 | OSP WICKO | WICKO | K-Strażak | |
10 | KALISZEWSKA Beata | 41 | OSP WIKLINO | SIEMIANICE | K-Strażak | |
11 | MUSIAŁ Klaudia | 93 | K SOLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | K-Strażak | |
12 | CZYŻYKOWSKI Mateusz | 17 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
13 | WILUSZ Krzysztof | 139 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
14 | KAMIŃSKI Marcin | 46 | SMOŁDZINO | OPEN -M | ||
15 | KAMIŃSKI Marcin | 44 | ANANASY Z 3FAL | SŁUPSK | OPEN -M | |
16 | RAHOZA Szymon | 106 | ORZEŁ SIEMIANICE | SIEMIANICE | OPEN -M | |
17 | KOWALSKI Bartosz | 67 | SAMOLEJ ZTS | WŁYNKÓWKO | OPEN -M | |
18 | TĘSNA Magdalena | 127 | OSO'M RUNNERS | SIEMIANICE | OPEN -K | |
19 | GAWEŁ Zbigniew | 29 | POMERIDERS SŁUPSK | SŁUPSK | OPEN -M | |
20 | FURSEWICZ Bartłomiej | 28 | WIN PRO BURZA | SIEMIANICE | OPEN -M | |
21 | ZARZYCKA Izabela | 145 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | USTKA | OPEN -K | |
22 | FRUBA Karina | 27 | STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECIN | REDZIKOWO | OPEN -K | |
23 | PŁODZIEŃ Karolina | 102 | KARZCINO | OPEN -K | ||
24 | KAMIŃSKA Monika | 42 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
25 | PIŁAT Paweł | 101 | BEST BEASTS | WŁYNKOWO | OPEN -M | |
26 | CHUDY Henryk | 13 | K SOLSZEWSKI I SYNOWIE | SŁAWSKO | OPEN -M | |
27 | TOMCZAK Dominik | 128 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | OPEN -M | |
28 | ŁUBKOWSKA Magdalena | 85 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
29 | SAGAŁA Patrycja | 109 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
30 | ROZENTAL Barbara | 158 | KOBYLNICA | OPEN -K | ||
31 | ORŁOWSKI Edward | 95 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
32 | KĘSIK Łukasz | 152 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
33 | MARCZAK Małgorzata | 89 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | ŻELKOWO | OPEN -K | |
34 | ROCŁAWSKI Grzegorz | 107 | SZOPANDJITSU | KOBYLNICA | OPEN -M | |
35 | MARCZAK Andrzej | 88 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | ŻELKOWO | OPEN -M | |
36 | GAWEŁ Iza | 30 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
37 | ZDANOWICZ Sylwia | 149 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
38 | DEMIDOK Marcin | 19 | ANANASY Z 3FAL | SŁUPSK | OPEN -M | |
39 | KONKEL Bonita | 60 | POZNAŃ | OPEN -K | ||
40 | KLIMCZAK Agnieszka | 56 | SIEMIANICE | OPEN -K | ||
41 | JAŻDŻEWSKA Elżbieta | 15 | BEST BEASTS | SŁUPSK | OPEN -K | |
42 | WINNICKI Michał | 141 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
43 | KRASUCKA Izabela | 71 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
44 | KONKEL Joanna | 59 | MKS 'ŚWIĘC' SŁAWNO | SŁAWNO | OPEN -K | |
45 | LEMAŃCZYK Sebastian | 81 | SAMOLEJ ZTS | WŁYNKÓWKO | OPEN -M | |
46 | KANIA Brajan | 176 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
47 | ADACH Łukasz | 1 | SAMOLEJ ZTS | WŁYNKÓWKO | OPEN -M | |
48 | STRANC Norbert | 121 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
49 | GROCHOWSKI Piotr | 33 | SAMOLEJ ZTS | WŁYNKÓWKO | OPEN -M | |
50 | CZYŻYKOWSKI Krzysztof | 16 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
51 | ZIELIŃSKA Marzena | 150 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
52 | KWAŚNIAK Zdzisław | 80 | PRO DYSTANS | SŁUPSK | OPEN -M | |
53 | KOWALSKI Krzysztof | 160 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | OPEN -M | |
54 | WINIARSKI Grzegorz | 140 | RADA GMINY | REDĘCIN | OPEN -M | |
55 | KRZESZOWSKI Łukasz | 74 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
56 | URBAN Ewelina | 135 | GMINA SŁUPSK | DĘBNICA KASZUBSKA | OPEN -K | |
57 | OKRÓJ Sylwia | 94 | SPONTAN POTĘGOWO | DARŻYNO | OPEN -K | |
58 | LEWICKI Marcin | 83 | SAMOLEJ ZTS | WIERZBIĘCIN | OPEN -M | |
59 | SĘDZIŃSKI Adam | 114 | GMINA SŁUPSK | SŁUPSK | OPEN -M | |
60 | WELTROWSKA Alicja | 138 | ANANASY Z 3FAL | SŁUPSK | OPEN -K | |
61 | BURMAN Tomasz | 12 | ANANASY Z 3FAL | SŁUPSK | OPEN -M | |
62 | GUZIŃSKA Ewa | 34 | GMINA SŁUPSK | KOBYLNICA | OPEN -K | |
63 | ANTOSIAK Grzegorz | 3 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
64 | KLIMEK Marcin | 57 | SŁAWNO | OPEN -M | ||
65 | STANIASZEK Bogusław | 120 | TUPOT USTKA | GŁOBINO | OPEN -M | |
66 | KARWASZ Krzysztof | 50 | KWAKOWO | OPEN -M | ||
67 | WOJCIŃSKA Iwona | 142 | ANANASY Z 3FAL | SŁUPSK | OPEN -K | |
68 | PROKOP Renata | 162 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
69 | TURCZYN Grzegorz | 129 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | OPEN -M | |
70 | ANDRZEJCZYK Ewelina | 2 | ANANASY Z 3FAL | SŁUPSK | OPEN -K | |
71 | WYSZECKA Anna | 144 | ANANASY Z 3FAL | SŁUPSK | OPEN -K | |
72 | OSKROBA Aleksandra | 98 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
73 | SZCZYGIEŁ Marcin | 165 | KRĘPA SŁUPSKA | OPEN -M | ||
74 | GRUZIŃSKI Olek | 157 | GMINA SŁUPSK | KOBYLNICA | OPEN -M | |
75 | SKIBIŃSKI Rafał | 153 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
Niesklasyfikowani | ||||||
RYCHTER Dariusz | 108 | SAMOLEJ ZTS | WŁYNKÓWKO | OPEN -M |
Znaleziono 76 wynik(ów)