Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-14
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 130 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 224
Wystartowało : 209
Nie ukończyło : 75
Ukończyło : 134
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A6
100km
A7
112km
Czas
netto
130km
Czas
brutto
130km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1PAWŁOWSKI Marcin 2169WILKÓW OSIEDLEMasters M - 40 1M 100:00:0201:04:2704:02:4106:00:0207:44:0909:36:1811:37:3112:46:3514:52:30.0514:52:32.65 6:518,7
2MAŁYGA Grzegorz 2120RMT TEAM PROWROCŁAWSenior II M - 30 1M 200:00:0301:00:0303:48:1305:42:5207:32:4409:35:2511:46:5013:04:2115:35:04.9515:35:08.90+00:42:367:118,3
3OLSZEWSKI Piotr 2143RUNNING TEAM NASTOPY.PLBIENIEIWICESenior II M - 30 2M 300:00:0501:07:5004:08:1306:10:4108:06:0310:06:5612:22:3913:50:3116:10:33.6516:10:39.60+01:18:067:278,0
4PIOTROWSKI Marek 2128GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II M - 30 3M 400:00:0301:01:5804:04:4206:10:4508:08:0910:25:5012:45:5214:11:2516:40:51.9016:40:55.40+01:48:227:417,8
5MATYSIAK Bartłomiej 2133WILD ULTRA WARRIORSCZACHÓWEKMasters M - 40 2M 500:00:0701:06:3704:25:2106:34:4508:30:2310:39:5212:58:4214:16:2716:48:01.7516:48:09.60+01:55:367:457,7
6WINIARSKA Katarzyna 2101PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA/HERCOG RUNNING TEAMPRZEMYŚLMasters K - 401K 100:00:0401:03:3903:59:3006:08:1408:09:3310:12:4112:45:1614:10:5516:49:43.5516:49:48.25+01:57:157:467,7
7KOMZA Radosław 2142WROCŁAWMasters M - 40 3M 600:00:0501:01:2704:13:2206:32:5108:34:0310:41:1613:08:4514:29:2116:52:38.4516:52:43.85+02:00:117:477,7
8ROSOLSKI Dawid 2073KOŚCIANSenior II M - 30 4M 700:00:4801:03:1704:07:4306:10:4608:20:0410:35:0213:04:4414:26:3017:07:59.0017:08:47.55+02:16:147:547,6
9RINK Jan 2153BOLKÓWMasters M - 40 4M 800:00:0801:10:3404:36:3206:54:2009:10:4511:15:1613:45:1315:02:4317:09:01.6517:09:09.75+02:16:377:547,6
10KUPIŃSKI Cezary 2146MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWWeteran I M - 50 1M 900:00:1301:11:1704:36:0606:50:4309:01:1711:15:5113:52:0115:19:0717:53:59.8017:54:13.25+03:01:408:157,3
11STĘPNIK Paweł 2046KIELCEMasters M - 40 5M 1000:00:1601:12:0204:41:5607:01:1609:17:3611:51:0514:23:1715:46:2818:08:48.4518:09:04.55+03:16:318:227,2
12BODANKA Piotr 2214APAMA ACOUSTIC PROJECTNIEZNANICEMasters M - 40 6M 1100:00:1301:11:5304:44:1507:07:1209:13:0312:08:1514:33:0115:51:4718:09:55.3518:10:08.40+03:17:358:237,2
13ZAJĄC Leszek 2187LESZ NO LIMITS RUNNERS /L.O.T.A.ZWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 7M 1200:00:3301:12:1404:51:1307:07:4109:22:0811:42:3114:16:5715:42:1718:14:45.2018:15:19.05+03:22:468:257,1
14LADENBERGER Mateusz 2019JACZKÓWSenior II M - 30 5M 1300:01:1001:23:5105:19:2307:45:4309:58:2012:10:4814:37:1815:54:0218:21:13.8018:22:24.15+03:29:518:287,1
15MYŚLIWIEC Robert 2082DZIKI & WOLNYRZESZÓWMasters M - 40 8M 1400:00:3201:16:4204:51:0507:09:0009:34:0411:45:4314:12:3715:48:4318:28:15.1018:28:48.00+03:36:158:317,0
16RUTKOWSKI Michał 2095JÓZEFÓWSenior II M - 30 6M 1500:00:1501:12:0104:41:5707:01:1309:14:5811:42:4514:23:1715:46:2918:32:56.3518:33:12.10+03:40:398:337,0
17GUZERA Justyna 2131MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWSenior II K - 301K 200:00:3301:12:2604:51:1507:14:4609:26:3011:42:3514:30:5416:04:1618:44:06.8518:44:40.60+03:52:078:386,9
18KRYGIER Tomasz 2167EUROCASHŻNINSenior I M - 20 1M 1600:00:3301:12:2704:51:1507:14:4709:26:3011:42:3714:30:4316:04:1618:44:08.1018:44:41.95+03:52:098:386,9
19ROZCZYPAŁA Karol 2084WARSZAWASenior II M - 30 7M 1700:00:0601:09:0804:48:1507:08:5909:27:1311:45:0014:34:2816:05:0718:51:57.9518:52:04.60+03:59:318:426,9
20JANKOWSKI Marcin 2127FU FU FU TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 9M 1800:00:1501:17:2005:10:1107:43:5710:00:0012:34:2815:11:4516:40:5218:56:36.2518:56:51.85+04:04:198:446,9
21SUDNIK Krzysztof 2145KNURÓWSenior II M - 30 8M 1900:00:5701:17:5904:56:4807:19:3509:41:1212:05:5614:43:4416:15:4518:58:27.0518:59:24.70+04:06:528:456,9
22NESTOROWICZ Marek 2113KB JURUND SZCZYTNO / GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMKĘTRZYNWeteran I M - 50 2M 2000:00:2101:12:0805:21:1007:49:3310:06:5812:19:1514:56:4916:26:1319:00:35.2019:00:56.25+04:08:238:466,8
23KARAMON Marcin 2200OPOLEMasters M - 40 10M 2100:01:0401:23:0705:05:3007:30:3109:48:5812:21:3215:01:4116:31:5819:06:33.2019:07:37.55+04:15:048:496,8
24WARDZYŃSKI Łukasz 2221WARSZAWAMasters M - 40 11M 2200:00:4101:18:4004:54:3807:19:5209:49:1612:18:1315:00:2016:32:3819:14:33.5019:15:15.40+04:22:428:526,8
25KLIMA Dariusz 2137SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior II M - 30 9M 2300:00:2101:03:4704:21:3906:49:3609:02:1611:41:3314:47:1516:23:1119:14:53.9019:15:15.45+04:22:428:536,8
26SZAFRANIEC Tomasz 2061MIĘDZYRZECKIE GAZELEMIĘDZYRZECZMasters M - 40 12M 2400:00:4101:20:4105:17:2307:42:2210:02:2612:21:3915:02:3516:31:4519:18:15.2019:18:56.90+04:26:248:546,7
27PAWLIK Filip 2090POZNAŃSenior II M - 30 10M 2500:01:0701:18:0805:02:0707:21:0909:47:4812:21:1215:02:0716:31:1819:17:49.3519:18:57.05+04:26:248:546,7
28KUBLIK Łukasz 2114WROCŁAWSenior I M - 20 2M 2600:00:4201:18:2005:06:2307:30:5609:41:3812:18:3514:54:3516:26:2419:18:17.0519:18:59.80+04:26:278:546,7
29KOSIOREK Adam 2126BSAC MOKOBODYMOKOBODYWeteran I M - 50 3M 2700:00:5901:35:2605:48:2308:22:2310:44:3813:11:2015:40:3617:08:4519:34:15.7019:35:14.95+04:42:429:016,6
30GRYNAGIEL Przemysław 2151OSIEK NAD WISŁĄMasters M - 40 13M 2800:00:2901:13:5004:41:4807:07:5409:22:1011:48:3614:50:1716:44:0119:46:30.8019:47:00.65+04:54:289:076,6
31SKORCZYK Adrian 2183SPEED FEET '16KOŚCIANMasters M - 40 14M 2900:00:4701:21:0105:20:1207:46:1210:05:0512:38:2615:17:5716:57:1119:54:48.5019:55:35.90+05:03:039:116,5
32ŚLIŻ Sylwia 2053SIECHNICESenior II K - 302K 300:00:4301:20:3904:57:5507:20:3909:55:0012:52:5815:34:0616:58:5320:01:59.0020:02:42.75+05:10:109:146,5
33STACHURA Damian 2118TEAM CEBUL&STACHULUBINSenior II M - 30 11M 3000:00:3401:11:4005:08:5407:43:5310:13:0912:45:1515:35:2717:09:3320:09:41.0020:10:15.20+05:17:429:186,4
34CEBULA Grzegorz 2117TEAM CEBUL&STACHUIWINYWeteran I M - 50 4M 3100:00:3201:11:4005:08:5707:43:5310:13:0912:45:3715:35:4317:09:2520:09:42.7520:10:15.35+05:17:429:186,4
35GONCZAR Szymon 2189RYBNIKSenior II M - 30 12M 3200:00:2801:14:4505:05:3607:31:0909:53:5812:15:5214:57:2016:52:3120:16:40.4020:17:09.25+05:24:369:216,4
36ZAJĄC Sebastian 2155BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAMasters M - 40 15M 3300:00:1701:09:4004:51:0507:22:4309:49:3312:32:3015:11:4517:05:0220:23:24.5520:23:42.40+05:31:099:246,4
37KUCIAK Bartosz 2030KROSNOSenior II M - 30 13M 3400:01:0101:20:5605:12:4207:47:0510:12:4813:01:0015:50:2717:24:3920:23:08.1020:24:09.25+05:31:369:246,4
38RATAJCZAK Krystian 2208ZABRZESenior II M - 30 14M 3500:00:5101:23:2905:30:3208:02:5610:27:0813:05:4215:50:3917:28:5020:32:48.8020:33:40.45+05:41:079:286,3
39KOWALSKI Łukasz 2045PHILLIPS MEDISIZEGIERAŁTOWICEMasters M - 40 16M 3600:01:1301:24:1005:10:2307:37:2209:58:1212:32:0715:25:2817:08:2820:33:13.5020:34:26.70+05:41:549:296,3
40GULCZYŃSKI Tomasz 2202ZIELONKASenior II M - 30 15M 3700:00:5301:13:0805:07:4907:36:3609:56:0713:13:3616:20:4617:49:0520:34:52.9020:35:46.40+05:43:139:296,3
41KUJAWA Krzysztof 2002BUNDORANMasters M - 40 17M 3800:00:4001:17:2705:13:1807:41:2710:08:3413:07:5616:01:3817:37:5320:55:53.8520:56:34.80+06:04:029:396,2
42GAIK Andrzej 2222PODGÓRZ TORUŃTORUŃWeteran I M - 50 5M 3900:00:3601:20:3605:30:1408:12:1510:42:4613:27:1616:26:1018:06:4921:02:04.6521:02:40.90+06:10:089:426,2
43LOREK Adam 2038#BIEGAJLESZNOLESZNOMasters M - 40 18M 4000:00:4601:17:4305:02:0407:31:3509:55:4512:37:3415:27:1017:12:0521:10:06.6021:10:52.65+06:18:209:466,1
44FOJT Krzysztof 2207APR69ŁAZISKA GÓRNEMasters M - 40 19M 4100:01:0201:17:1005:22:1608:27:0710:41:3813:52:0816:40:1718:14:5021:16:08.2021:17:10.20+06:24:379:486,1
45SADOWSKA Jagoda 2011#YOLOTEAMKRKKRAKÓWSenior II K - 303K 400:01:2301:36:3005:51:0808:20:5910:51:5813:31:3016:20:3218:02:5921:22:01.3521:23:25.00+06:30:529:516,1
46SMYK Mariusz 2220LUBLINMasters M - 40 20M 4200:01:3501:26:3005:17:5507:46:4710:08:0812:53:1315:55:2517:44:0321:22:24.3521:24:00.05+06:31:279:516,1
47KOWALCZYK Marek 2161ZLOTY-STOKMasters M - 40 21M 4300:00:1001:10:2904:45:1407:16:1309:46:4712:39:4515:55:0317:49:4321:27:06.9021:27:17.85+06:34:459:546,1
48GARBOWSKA Monika 2107COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters K - 402K 500:01:2501:29:3505:49:5008:28:3811:02:2713:59:4516:53:2818:39:3721:34:57.6021:36:22.85+06:43:509:576,0
49BUCZYŃSKI Radosław 2051COMPANEROS ASFALT TEAMGLIWICESenior II M - 30 16M 4400:01:2501:29:2305:46:2808:25:4711:02:2713:59:5516:53:3518:38:2921:34:57.7021:36:23.40+06:43:509:576,0
50HOLC Michał 2130BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 17M 4500:00:0001:24:5805:12:4207:41:5510:03:0113:10:3816:04:0918:14:4721:38:24.2521:38:24.25+06:45:519:596,0
51ROGOWSKI Krzysztof 2154KATOWICESenior II M - 30 18M 4600:00:3201:19:4905:06:1607:36:5809:41:2512:10:5315:14:0817:15:3321:41:38.1521:42:10.75+06:49:3810:006,0
52KIEZIK Anna 2071PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNMasters K - 403K 600:00:1101:20:2905:33:2608:21:4610:45:4513:37:5716:36:3618:22:2121:44:48.7521:45:00.30+06:52:2710:026,0
53BULIKOWSKI Tomasz 2017SZCZECINMasters M - 40 22M 4700:00:4901:24:4405:31:3908:22:3010:52:1313:39:0716:40:4218:25:1621:45:33.7021:46:23.35+06:53:5010:026,0
54PLEWA Sylwia 2163RKS PIŁA PODLASIEPIŁAWeteran K - 501K 700:01:0601:26:5905:41:1508:13:0410:51:0313:39:1316:55:1118:40:5021:50:44.4021:51:50.65+06:59:1810:046,0
55WASILEWSKI Marcin 2024ZIELONA GÓRASenior II M - 30 19M 4800:00:2501:21:0005:24:2408:07:4510:20:1013:18:3816:10:5317:51:5721:51:27.6021:51:53.55+06:59:2010:055,9
56CIURASZKIEWICZ Andrzej 2057WROCŁAWMasters M - 40 23M 4900:00:2701:21:0005:12:0607:53:4910:26:1413:25:3016:51:1018:36:2021:51:55.4021:52:22.55+06:59:4910:055,9
57KURCZYK Tomasz 2112KOŚMIDRYMasters M - 40 24M 5000:00:5801:20:5705:11:4407:53:1710:25:4313:25:0516:51:1518:35:5121:51:25.9521:52:24.45+06:59:5110:055,9
58JAKUBOWSKI Andrzej 2001ŻMIGRÓDSenior II M - 30 20M 5100:00:3201:08:3704:48:0007:16:1109:34:2512:25:2815:41:2917:56:1221:53:22.0021:53:54.55+07:01:2110:065,9
59SEKMAN Tomasz 2083KRAKÓWMasters M - 40 25M 5200:00:2201:17:0405:08:5507:47:0810:14:3313:03:2416:13:0818:15:1821:55:57.8521:56:20.75+07:03:4810:075,9
60PARSZEWSKA Aleksandra 2035RESHAPE RUNNERSBYTOMSenior II K - 304K 800:00:3901:26:3705:24:1308:06:4210:41:4313:23:3316:30:5518:37:1022:06:15.7522:06:55.15+07:14:2210:125,9
61WALCZAK Dariusz 2098OLKUSZBIEGABOLESŁAWWeteran I M - 50 6M 5300:00:5101:23:5205:37:3108:25:5411:01:0713:39:0416:42:4218:31:5422:06:04.3022:06:55.95+07:14:2310:125,9
62FALDZINSKI Bartosz 2164POLACY BIEGAJĄ W NLNYSAMasters M - 40 26M 5400:00:1901:23:2605:32:3208:14:0810:52:0913:48:0016:55:4518:49:2322:11:02.6022:11:22.35+07:18:4910:145,9
63BRODA Wojciech 2068HUTASY RUNNERS TEAMKRAKÓWWeteran I M - 50 7M 5500:00:2001:18:3605:34:2008:26:4711:05:5613:57:0716:56:3318:43:4322:12:35.3022:12:55.90+07:20:2310:155,9
64RADZIWOŃ Anna 2064GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters K - 404K 900:00:5501:32:0005:45:3408:32:0211:12:1114:00:4517:13:4419:04:2222:14:14.9022:15:10.35+07:22:3710:155,8
65ZAMBRZYCKI Maciej 2105RESHAPE RUNNERSGLIWICEMasters M - 40 27M 5600:01:1301:23:4705:23:4008:07:1710:45:3313:59:5217:10:0918:56:4322:20:22.9522:21:36.35+07:29:0310:185,8
66SZRENIAWA Waldemar 2059MIRAZ RACE TEAMNIEPOŁOMICESenior II M - 30 21M 5700:00:2101:13:5804:42:4007:00:3209:20:2011:58:3015:07:1817:35:2822:23:31.3522:23:52.35+07:31:1910:205,8
67BLASZKE Beata 2150BIEGAJ Z TRENERAMIGLIWICEMasters K - 405K 1000:01:2601:34:1006:06:3408:55:1711:27:5814:16:1217:19:1519:05:1222:41:02.6022:42:28.95+07:49:5610:285,7
68KINCEL Krzysztof 2212POŁUPINWeteran I M - 50 8M 5800:01:1201:34:4406:04:1708:56:1211:40:3814:24:5917:29:5519:21:1122:41:25.7522:42:38.15+07:50:0510:285,7
69TASZAREK Jakub 2210PROJEKT.JTA JAKUB TASZAREKMROWINOMasters M - 40 28M 5900:00:2301:21:0605:35:5508:25:0911:06:3213:57:5617:28:3719:18:0522:46:23.9022:46:47.70+07:54:1510:305,7
70SIEPIOŁA Cezary 2149GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMMORĄGMasters M - 40 29M 6000:00:2701:26:4805:26:5008:08:0310:51:3213:40:3217:02:0519:05:2822:47:10.1522:47:37.70+07:55:0510:315,7
71DOBROŚ Tomasz 2004WIERUSZÓWMasters M - 40 30M 6100:00:2101:20:1905:20:5107:47:5010:09:0912:43:3715:54:5017:49:3122:51:46.6022:52:07.95+07:59:3510:335,7
72PACHLA Jacek 2125KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYWeteran I M - 50 9M 6200:00:1101:12:0805:11:4507:58:4610:59:3014:18:3517:26:5619:37:2422:54:09.9022:54:21.65+08:01:4910:345,7
73SERAFIN Robert 2157SWARZĘDZSenior II M - 30 22M 6300:01:1501:29:1806:04:1008:48:1311:34:4714:37:3317:58:5519:49:2222:57:58.9522:59:14.70+08:06:4210:355,7
74ISZCZAK Kazimierz 2080SZCZECINMasters M - 40 31M 6400:00:0001:20:0405:46:3008:37:1011:16:3914:16:1117:30:2919:28:2823:16:29.4523:16:29.45+08:23:5610:445,6
75MARZEC Karolina 2009DZIKIE DZIKI GORZÓWDESZCZNOMasters K - 406K 1100:01:1001:24:2205:26:3608:03:0610:41:1413:43:0217:12:3319:05:4323:21:09.9023:22:20.80+08:29:4810:465,6
76MOCEK Grzegorz 2152GORZÓWWeteran I M - 50 10M 6500:01:1701:36:1406:17:2509:08:4911:41:4314:17:4117:29:4919:35:0823:25:47.5523:27:04.55+08:34:3110:485,5
77GURGACZ Tomasz 2066BYTOM ODRZANSKIMasters M - 40 32M 6600:00:3401:21:2505:11:1007:50:3610:40:1313:27:0116:51:2219:24:4423:27:13.1523:27:48.00+08:35:1510:495,5
78MAŁYSZA Sławomir 2134KRAKÓWWeteran I M - 50 11M 6700:01:4101:46:4306:36:0309:26:0212:01:3414:52:3817:57:3119:56:1423:27:05.2023:28:46.30+08:36:1310:495,5
79LUTY Paweł 2185BALICEMasters M - 40 33M 6800:00:1401:17:2505:25:0508:05:0810:44:5213:46:1317:16:0419:19:4923:35:10.6023:35:25.15+08:42:5210:535,5
80SZPECHT Piotr 2178WARSZAWASenior II M - 30 23M 6900:01:3801:28:2205:40:3608:25:0611:11:4214:11:4117:47:3319:46:5423:33:57.5523:35:36.10+08:43:0310:525,5
81GRUSZKA Janusz 2049KITA TEAMBRZEZINKISenior II M - 30 24M 7000:01:3701:12:5005:17:2307:42:4210:27:1213:47:1017:02:3719:13:0523:40:56.0023:42:33.15+08:50:0010:555,5
82ZYGNER Sławomir 2028LEŚNE DZIKI PGBRYDZYNAWeteran I M - 50 12M 7100:01:0001:32:1606:35:2809:45:3112:42:4315:26:1718:36:2920:17:3623:44:37.2523:45:38.05+08:53:0510:575,5
83GAŁKA Jacek 2044VEGE RUNNERSŻMIGRÓDMasters M - 40 34M 7200:00:3701:34:3806:24:5509:29:5712:12:2515:12:0018:40:1220:34:1023:53:33.9023:54:11.35+09:01:3811:015,4
84SEGIN Marcin 2006SPRINT ZALEWOZALEWOMasters M - 40 35M 7300:00:5201:33:2605:58:4108:46:5411:28:1414:31:1417:45:3119:56:1023:54:55.1523:55:47.25+09:03:1411:025,4
85WIŚNIEWSKA Agnieszka 2132BIAŁOBRZEGIMasters K - 407K 1200:00:2401:33:5006:35:0209:30:4512:23:2315:18:4818:32:1520:34:2824:02:17.7524:02:42.15+09:10:0911:055,4
86WTOREK-BUGAŃSKA Ilona 2119CARBON SILESIA SPORTBĘDZINSenior II K - 305K 1300:01:0801:25:0605:36:5808:32:2811:24:4414:19:4717:57:4820:10:3724:01:53.0024:03:01.45+09:10:2811:055,4
87SZPONDER Artur 2040KBKS RADOMSKORADOMSKOSenior II M - 30 25M 7400:00:0301:22:3406:06:3308:50:5511:26:3614:30:5217:41:2519:44:3224:09:40.5524:09:44.50+09:17:1111:095,4
88RADZIWOŃ Krzysztof 2065GRUPA NIENACHALNIE HEROICZNAPOLKOWICEMasters M - 40 36M 7500:00:5601:33:5406:17:4109:27:4512:19:2015:39:3618:57:4120:50:3824:23:04.6024:24:00.80+09:31:2811:155,3
89KAPICA Anna 2190RESOVIA RZESZÓWRUDNA WIELKAMasters K - 408K 1400:00:1701:28:2706:22:5309:20:1814:34:0517:46:0519:56:4624:23:50.1524:24:07.50+09:31:3411:155,3
90BALCERZAK Robert 2050KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 37M 7600:00:2601:24:5506:18:3409:22:2512:30:2215:35:2218:54:4120:59:3824:25:08.4524:25:35.40+09:33:0211:165,3
91ZIOBROWSKI Mateusz 2041BIEGOSTACJAULTRATEAMZIELONA GÓRASenior II M - 30 26M 7700:00:2501:37:4706:47:1909:52:0112:47:2315:59:1819:14:3121:15:0424:25:21.6524:25:47.50+09:33:1411:165,3
92NOWAK Jarosław 2199ŁOMNICAWeteran I M - 50 13M 7800:01:1601:39:5706:26:0809:10:4311:58:3014:58:4918:24:5920:35:5224:24:59.8024:26:16.35+09:33:4311:165,3
93PIOTROWSKI Michał 2022#ŻEBERKATEAMWROCŁAWMasters M - 40 38M 7900:01:2401:47:5507:04:4610:11:3013:02:1616:03:5419:20:0421:13:5124:28:02.3524:29:26.85+09:36:5411:175,3
94ZAWADZKI Tomasz 2123ALEKSANDRIAMasters M - 40 39M 8000:01:0301:41:2506:49:0009:41:4212:25:1915:31:4418:47:5520:45:5324:31:02.3024:32:05.55+09:39:3211:185,3
95CHUDA Aneta 2018WROCLAWMasters K - 409K 1500:00:4701:36:0106:14:0009:11:5111:57:0414:53:0218:08:3420:11:1024:31:22.5024:32:09.70+09:39:3711:195,3
96PAWLAK Paweł 2124WYGRAŁEM WYŚCIG Z ŻÓŁWIEMOLSZTYNWeteran I M - 50 14M 8100:00:2901:45:5007:23:0210:13:5813:08:5616:01:3019:14:5721:12:3424:32:20.3024:32:50.10+09:40:1711:195,3
97KWIATKOWSKI Przemyslaw 2148PWSD GNIEZNOGNIEZNOMasters M - 40 40M 8200:01:1701:29:4405:56:3808:48:3711:36:3015:00:0018:34:0520:55:0024:38:55.8024:40:13.05+09:47:4011:225,3
98SZYGENDA Sebastian 2147TIGER TEAMWRZEŚNIAMasters M - 40 41M 8300:01:1801:29:4505:56:3708:48:3411:36:3015:00:0018:34:1220:54:5924:38:55.0524:40:13.45+09:47:4011:225,3
99ŻABIEREK Tomasz 2092GORZÓW WLKP.Masters M - 40 42M 8400:00:3501:23:5405:55:5209:18:1411:53:0315:11:0218:43:5120:53:5324:44:43.1524:45:18.30+09:52:4511:255,3
100WAWRYKÓW Kuba 2138ZGIERZSenior I M - 20 3M 8500:01:0901:32:5605:44:2808:23:0311:08:5414:21:0718:20:3320:29:3724:49:24.8524:50:34.15+09:58:0111:275,2
101NIEMAS Mariusz 2170BŁAŻEJOWICEWeteran I M - 50 15M 8600:01:1701:29:5406:19:5609:07:3312:08:5515:27:0019:08:1321:09:0424:54:32.8024:55:50.75+10:03:1811:295,2
102SZCZERBAL Agnieszka 2075TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4010K 1600:00:4801:33:4906:27:5309:29:5812:35:0715:41:2119:08:5521:17:2424:55:51.2024:56:39.35+10:04:0611:305,2
103PTASZYŃSKA Eliza 2086POZNAŃ (POZNAŃ-STARE MIASTO)Masters K - 4011K 1700:01:0201:45:2607:10:5610:06:2912:48:1615:40:3719:28:2721:27:2324:55:40.5024:56:42.70+10:04:1011:305,2
104JANIK Przemysław 2223KLUCZBORKSenior II M - 30 27M 8700:01:2501:43:1807:00:0310:06:5412:46:4015:38:2318:43:2420:53:3224:57:08.7524:58:34.20+10:06:0111:305,2
105WYSOCZAŃSKI Adrian 2099PIETRZYKOWICEPIETRZYKOWICEMasters M - 40 43M 8800:00:4201:35:3406:27:1709:30:4912:21:5115:22:4418:43:2620:54:1425:05:03.1525:05:45.15+10:13:1211:345,2
106KOZIOŁ Ewa 2166KB-SOBÓTKAGÓRZYCEMasters K - 4012K 1800:00:4001:35:1906:26:5109:30:4412:21:3415:22:0918:43:0720:54:1125:05:13.1525:05:53.95+10:13:2111:345,2
107SIŃCZUK Patrycja 2205MIRAZ RACE TEAMTCZEWMasters K - 4013K 1900:00:0401:31:5706:49:1710:13:1113:08:4416:11:4119:40:1821:57:4625:10:32.3025:10:36.50+10:18:0311:375,2
108BATOR Monika 2094WARSZAWAMasters K - 4014K 2000:00:1901:33:5006:51:0610:07:4913:09:4716:11:2619:39:3321:57:3225:10:23.5025:10:42.95+10:18:1011:375,2
109TROCHANOWSKI Krystian 2191RUSYN - LEMSOBINSenior II M - 30 28M 8900:01:2401:31:5705:48:1008:24:1411:09:2514:33:0318:09:4120:33:1925:11:47.0025:13:11.50+10:20:3811:375,2
110DEKIERT Agnieszka 2144LUBINMasters K - 4015K 2100:00:4901:35:4006:35:3609:48:3512:45:4315:52:4519:13:5621:21:0725:14:28.7525:15:18.15+10:22:4511:385,2
111CZYŻ Łukasz 2010ESTEAMSOSNOWIECMasters M - 40 44M 9000:01:2901:39:4706:34:5109:27:3012:26:3815:42:0019:10:3021:24:4325:14:16.5025:15:45.90+10:23:1311:385,2
112CZUBA Robert 2088ORANGE POLSKAPUSZCZYKOWOWeteran I M - 50 16M 9100:00:5901:40:3506:58:2510:18:1013:14:2416:10:5019:37:4121:44:3325:20:47.4525:21:47.30+10:29:1411:415,1
113WALKOWIAK Joanna 2072MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 306K 2200:01:0101:38:2206:52:2109:54:3512:34:3315:35:5319:10:4421:31:1625:21:18.7525:22:20.05+10:29:4711:425,1
114SILSKA Sylwia 2109ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEWeteran K - 502K 2300:00:4701:36:4106:50:3309:55:2612:42:1715:52:4419:34:0621:38:3425:21:39.2525:22:26.45+10:29:5311:425,1
115ZYZAŃSKI Andrzej 2110ANATOMIA BIEGANIAWROCŁAWMasters M - 40 45M 9200:00:5701:39:2506:53:1709:58:0712:46:4515:49:3319:29:5521:40:2125:23:23.0525:24:20.05+10:31:4711:435,1
116SUDUŁ Jarosław 2116WIERZBICKI RUNNING PROJECTGORZÓW WIELKOPOLSKIWeteran I M - 50 17M 9300:00:2201:35:5606:35:0809:25:1312:09:2215:17:2119:04:0421:21:4325:25:27.3025:25:49.95+10:33:1711:445,1
117LIC Janusz 2135ZABRZEWeteran I M - 50 18M 9400:01:2101:36:2106:28:3009:32:1112:34:3415:44:3119:28:1821:38:5225:28:16.0025:29:37.95+10:37:0511:455,1
118PAZIO Jakub 2211BIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAOSTROŁĘKASenior I M - 20 4M 9500:00:3201:19:3605:33:5308:26:3811:22:0314:43:2918:29:0620:57:0025:29:26.9025:29:59.00+10:37:2611:455,1
119MARCHWICKI Arkadiusz 2179FEHLAU RUN TEAMPOZNAŃMasters M - 40 46M 9600:01:2201:44:2207:06:2810:25:2113:24:2116:29:5620:30:1122:25:0325:37:42.1025:39:04.95+10:46:3211:495,1
120KEPKE Michał 2213LUBAŃMasters M - 40 47M 9700:01:4101:42:4407:11:2210:25:2913:31:2116:26:5220:17:2322:20:5325:41:32.5025:43:13.95+10:50:4111:515,1
121GÓRCZYŃSKI Rafał 2043NOWY TOMYŚLMasters M - 40 48M 9800:01:0401:37:2106:50:4610:17:2213:14:3216:32:3620:18:0422:21:1325:42:09.4525:43:14.15+10:50:4111:515,1
122BUDNY Aleksandra 2122KRAŚNIK BIEGA / NO PAIN NO GAINHALINÓWMasters K - 4016K 2400:00:2301:33:5406:35:2609:31:0712:37:0315:57:4419:52:1222:07:1225:44:41.5025:45:04.85+10:52:3211:525,0
123RABSCH Patrycja 2026POZNAŃSenior II K - 307K 2500:00:3001:43:1706:47:3909:52:3012:47:4215:57:3719:52:0222:07:0525:44:34.4025:45:05.10+10:52:3211:525,0
124ŁUGOWSKI Marek 2193UTM170SZCZECINMasters M - 40 49M 9900:01:4101:42:3906:36:2409:31:1812:34:1515:57:4120:13:4822:20:0125:44:48.2025:46:29.80+10:53:5711:525,0
125OLESIŃSKI Piotr 2048DRUŻYNA ORZECHA ŻYRARDÓWSOCHACZEWMasters M - 40 50M 10000:01:4101:34:2006:50:0910:03:0812:52:0216:08:1919:49:4022:17:4225:45:24.4525:47:05.45+10:54:3211:535,0
126PÓŁGRABIA Dawid 2031#ŻEBERKATEAMWROCŁAWMasters M - 40 51M 10100:01:2401:47:5707:04:4710:11:3513:02:1616:07:4219:45:4122:09:1325:49:14.9525:50:39.45+10:58:0611:555,0
127KUPIEC Maciej 2012#ŻEBERKATEAMIWINYMasters M - 40 52M 10200:01:2601:47:5407:04:4710:11:4213:02:1916:07:4119:45:3422:09:1725:49:48.8025:51:14.90+10:58:4211:555,0
128LOMAGISTRO Pietro 2194A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO XCURTATONEMasters M - 40 53M 10300:01:3901:42:4006:36:2509:31:2612:34:5416:10:0820:15:4022:22:1125:52:00.9525:53:40.55+11:01:0711:565,0
129KOPACZYŃSKA Beata 2175A.S.D. GRUPPO PODISTICO SAN PIO XZIELONA GÓRAWeteran K - 503K 2600:01:3901:42:3706:36:2309:31:1812:34:5316:10:2020:15:3822:22:2525:52:01.3525:53:40.60+11:01:0711:565,0
130RYBCZYŃSKI Przemek 2111KRAKÓWWeteran I M - 50 19M 10400:08:0501:41:1106:45:5709:56:4713:20:3316:34:3520:25:1522:33:3325:46:56.8025:55:02.65+11:02:3011:535,0
131GŁADYSZ Robert 2140SCE24.PLBIELAWAMasters M - 40 54M 10500:00:0301:49:1506:53:5110:05:0013:28:4016:42:3920:33:4722:42:0425:57:55.7525:57:58.75+11:05:2611:595,0
Przekroczony limit czasu: 26:00:00
132MALINOWSKI Grzegorz 2005ZIELONA GÓRAMasters M - 40 55M 10600:00:3201:29:4006:22:2609:22:5912:21:4515:47:2119:45:0722:10:2126:04:02.6026:04:35.50+11:12:0212:015,0
133JAWORSKI Bartłomiej 2136WINS WHO DARES,MIKOŁÓWWeteran I M - 50 20M 10700:00:1701:23:1806:19:1709:17:5212:23:1515:49:3719:42:4222:08:1526:22:40.5026:22:57.65+11:30:2512:104,9
134SZCZUKA Leszek 2089CROSSELITELEWICEWeteran I M - 50 21M 10800:01:4601:35:2906:18:5209:37:5012:55:5416:16:1220:35:4922:40:1426:50:45.9026:52:32.00+11:59:5912:234,8
Niesklasyfikowani
ADAMCZYK Marcin 2096GOŁUSKIMasters M - 40 DNF01:34:28 DNF06:58:19 DNF10:12:42 DNF13:20:50 DNF16:18:49 DNF19:50:13 DNF22:00:44 DNF DNF DNF--
BUTKIEWICZ Lukasz 2055IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWISZNIA MAŁASenior II M - 30 DNF01:35:51 DNF06:47:42 DNF10:00:00 DNF12:53:33 DNF16:00:44 DNF19:47:53 DNF22:16:50 DNF DNF DNF--
WIERZOWIECKI Grzegorz 2069BERFIT ZIELONA GÓRA & STACHOWSCY.EUZIELONA GÓRASenior II M - 30 DNF01:03:07 DNF04:04:18 DNF06:08:34 DNF08:21:20 DNF10:47:20 DNF13:41:33 DNF DNF DNF DNF--
TOKARCZYK Marcin 2003NYSAMasters M - 40 DNF01:21:17 DNF05:26:52 DNF08:20:00 DNF10:58:58 DNF13:37:07 DNF17:52:35 DNF DNF DNF DNF--
PAJOR Krzysztof 2100100PASSSWARZĘDZMasters M - 40 DNF01:26:11 DNF05:40:31 DNF08:34:26 DNF11:22:12 DNF14:04:27 DNF18:25:50 DNF DNF DNF DNF--
KARBOWSKI Jarosław 2029K.S .LENIWIECSYCÓWMasters M - 40 DNF01:33:56 DNF06:32:39 DNF09:51:42 DNF12:51:55 DNF16:08:54 DNF19:50:24 DNF DNF DNF DNF--
HAMPEL Hubert 2078BIEGOSTACJAULTRATEAMZIELONA GÓRASenior I M - 20 DNF01:37:42 DNF06:47:18 DNF09:51:57 DNF12:47:45 DNF16:01:12 DNF20:07:14 DNF DNF DNF DNF--
BUK Sławomir 2184GOSTYŃMasters M - 40 DNF01:05:40 DNF04:31:44 DNF06:50:32 DNF09:06:40 DNF11:45:21 DNF DNF DNF DNF DNF--
BRODA Dominik 2014WROCŁAWSenior II M - 30 DNF01:20:23 DNF05:18:06 DNF08:03:46 DNF10:45:09 DNF14:07:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
LUTOWSKI Wojciech 2102BYDGOSZCZSenior II M - 30 DNF01:37:10 DNF06:29:33 DNF09:21:54 DNF12:03:03 DNF15:15:53 DNF DNF DNF DNF DNF--
WAWRESZUK Wiktor 2180BRACTWO BIEGOWE BGKBIAŁYSTOKWeteran I M - 50 DNF01:43:09 DNF06:32:59 DNF09:19:16 DNF12:00:49 DNF15:28:23 DNF DNF DNF DNF DNF--
ZADROŻNY Piotr 2201BIEGIEM DO 100TKIHALINÓWSenior II M - 30 DNF01:27:04 DNF06:12:35 DNF09:12:40 DNF12:10:05 DNF15:36:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
WERNO Bartłomiej 2062RAWICZSenior II M - 30 DNF01:34:16 DNF06:11:24 DNF09:08:44 DNF12:06:03 DNF15:45:45 DNF DNF DNF DNF DNF--
BŁASZKOWSKI Daniel 2032MAJ.R RAWICZRAWICZMasters M - 40 DNF01:32:15 DNF06:35:28 DNF09:45:28 DNF12:47:04 DNF16:28:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
RUDY Iwona 2093WARSZAWASenior II K - 30DNF01:33:50 DNF06:51:06 DNF10:07:48 DNF13:12:38 DNF16:29:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
ŚLEZIAK Jarosław 2186DANIEL WOSIK TERVEL TEAMZŁOTY STOKMasters M - 40 DNF01:03:53 DNF04:09:47 DNF06:28:17 DNF08:37:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NIEDZIÓŁKA Wojciech 2087CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIEGRABIANÓWSenior II M - 30 DNF01:09:11 DNF04:48:16 DNF07:09:02 DNF09:49:09 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOSIEK Andrzej 2158CHOJNOSenior II M - 30 DNF01:34:36 DNF05:39:54 DNF08:13:16 DNF10:50:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KURPIEWSKA Anna 2171GT RATWROCŁAWMasters K - 40DNF01:19:18 DNF05:25:24 DNF08:16:08 DNF10:52:28 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIKORSKI Marcin 2168TT SZCZECINSZCZECINMasters M - 40 DNF01:19:09 DNF05:25:24 DNF08:16:08 DNF10:52:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PASTWA Marek 2224OH!ZUZA.COM/BEAUTYSPORTŁÓDŹWeteran I M - 50 DNF01:34:09 DNF06:09:17 DNF08:55:33 DNF11:46:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CHOŁUJ Jarek 2008FOR-REST-RUN KOSZALINKOSZALINMasters M - 40 DNF01:38:23 DNF06:49:10 DNF09:39:13 DNF12:32:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZGOŁA Przemysław 2074TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEWeteran I M - 50 DNF01:33:52 DNF06:27:53 DNF09:29:59 DNF12:35:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRYSIAK Tomasz 2076ULTRA RUNNER SZCZECIN- THOM@S FOTOSZCZECINSenior II M - 30 DNF01:38:34 DNF06:58:00 DNF10:11:38 DNF13:07:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZEMIŃSKA Aleksandra 2196POLDEK TEAMOPOLEMasters K - 40DNF01:41:43 DNF06:49:57 DNF10:20:33 DNF13:23:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KRZEMIŃSKI Jacek 2181POLDEK TEAMOPOLEMasters M - 40 DNF01:41:51 DNF06:49:56 DNF10:20:35 DNF13:23:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SADOWSKI Piotr 2160SADOSZCZAKIOSTRÓDASenior II M - 30 DNF01:34:36 DNF07:03:22 DNF10:11:43 DNF13:35:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWRON Bartłomiej 2058POLSKA NOWA WIEŚMasters M - 40 DNF01:41:17 DNF06:50:56 DNF10:09:13 DNF13:43:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BABIRECKI Krzysztof 2129FU FU FU TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 DNF01:21:53 DNF06:42:55 DNF09:46:21 DNF13:54:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MUCHA Michał 2219NOCNY POYEB TEAMSZCZECINMasters M - 40 DNF01:21:16 DNF06:44:16 DNF10:04:33 DNF14:00:01 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WITEK Eryk 2218QC SPARTY MONIA GYM QŹNIA TALENTÓW ADAMASZCZECINMasters M - 40 DNF01:22:47 DNF06:44:19 DNF10:12:27 DNF14:00:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ARMATYS Grzegorz 2176ORANGE POLSKADĄBROWA GÓRNICZAWeteran I M - 50 DNF01:42:21 DNF07:18:53 DNF10:51:30 DNF14:08:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NORKOWSKA Aleksandra 2173ORANGE POLSKAWARSZAWAMasters K - 40DNF01:42:31 DNF07:18:54 DNF10:51:28 DNF14:08:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KALBARCZYK Beata 2172ORANGE POLSKAOTWOCKWeteran K - 50DNF01:42:31 DNF07:19:21 DNF10:51:40 DNF14:08:06 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKOŁAJCZYK Mirosław 2216MIRAZ RACE TEAMZABRZEMasters M - 40 DNF01:08:55 DNF04:31:57 DNF07:06:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SIEMIĄTKOWSKI Arkadiusz 2188#RÓBSWOJE CREWNOWE MIASTO LUBAWSKIESenior II M - 30 DNF01:33:27 DNF05:58:42 DNF08:56:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MRUGALSKA Magdalena 2141JW 1223KOSZALINSenior II K - 30DNF01:31:15 DNF06:22:59 DNF09:50:32 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WIĘCZKOWSKI Wojciech 2027WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:36:58 DNF07:09:03 DNF10:46:02 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKARŻYŃSKI Wojciech 2081SIECHNICEMasters M - 40 DNF01:51:30 DNF07:23:31 DNF10:57:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RYCHŁOWSKA Magdalena 2007PIŁAMasters K - 40DNF01:45:34 DNF07:18:42 DNF10:57:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZUGAJ Bartosz 2197KATOWICESenior II M - 30 DNF01:42:32 DNF07:20:41 DNF11:01:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CYGAN Anna 2195ANIA I BLACK HAT ULTRAWARSZAWAWeteran K - 50DNF01:42:27 DNF07:20:42 DNF11:09:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZIĘTEK Krzysztof 2139ADIDAS RUNNERS WARSAWOSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 DNF01:45:57 DNF07:41:48 DNF11:49:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TOKARZ Robert 2159TARNÓWWeteran I M - 50 DNF01:27:45 DNF06:12:58 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAROL Paweł 2097SZYMANKOWSZCZYZNASZYMANKOWSZCZYZNAMasters M - 40 DNF01:26:08 DNF06:17:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STRZYŻEWSKI Paweł 2206SZCZYT ZA SZCZYTEMWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:33:54 DNF06:52:20 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOWOSŁAWSKI Krzysztof 2103IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWROCŁAWMasters M - 40 DNF01:32:06 DNF06:58:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MIKOŁAJCZYK-SOWA Monika 2039SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹJUSTYNÓWMasters K - 40DNF01:49:04 DNF07:19:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJNO Małgorzata 2025DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior II K - 30DNF01:50:23 DNF07:20:54 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KORNAGA Michał 2106GÓRY LASYZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior I M - 20 DNF01:51:50 DNF07:22:42 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOSZCZAK Zbigniew 2203STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran I M - 50 DNF01:39:24 DNF07:28:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOSZCZAK Jolanta 2204STRZELIŃSKI KLUB BIEGACZA GRANITSTRZELINWeteran K - 50DNF01:39:27 DNF07:28:16 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DĘBEK Piotr 2121ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAŚWIDNICAMasters M - 40 DNF01:51:01 DNF07:41:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOZIEŁ Tomasz 2013#WAWRZYNTEAMKUDOWA-ZDRÓJMasters M - 40 DNF01:04:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DWORNIK Maciek 2020WARCZĄCE SZPRYCHYKRAKÓWMasters M - 40 DNF01:07:53 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
LANGE Szymon 2217WSK-SZYMONIXŚREMMasters M - 40 DNF01:21:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RECLIK Piotr 2042ULTRAWARIACIRYBNIKSenior I M - 20 DNF01:21:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
REKIEĆ-KROGULECKA Kaja 2033ZABRZESenior I K - 20DNF01:21:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZARAPANOWSKI Damian 2156ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZANOWA WIOSKAMasters M - 40 DNF01:22:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MOŃ Sebastian 2198CARBON SILESIA SPORTDĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 DNF01:23:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SPECHT Mikołaj 2209WARSZAWAMasters M - 40 DNF01:31:50 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
DRZASZCZ Marek 2182CROSSELITETCZEWMasters M - 40 DNF01:34:04 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJNO Arkadiusz 2192DROGA DO ULTRAŁÓDŹSenior II M - 30 DNF01:35:47 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WRONKA Tymoteusz 2104IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYWARSZAWAMasters M - 40 DNF01:37:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ŁABĘDZKI Mariusz 2023ŻAROWOMasters M - 40 DNF01:39:34 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BONDARCZUK Sylwia 2063ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAMasters K - 40DNF01:39:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STOLPE Maciej 2036TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃWeteran I M - 50 DNF01:40:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RUTKOWSKI Kazimierz 2091KUSY I SPÓŁKAŚLIWNOWeteran II M - 60DNF01:41:21 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WODZIŃSKA Danuta 2052BIEG OPOLSKI TEAMKRAPKOWICEMasters K - 40DNF01:42:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SILSKI Marek 2108ATRAKCYJNE TOWARZYSTWOPOTASZEWeteran I M - 50 DNF01:46:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SOKOŁOWSKI Artur 2077TEAM ZABIEGANEDNIOTWOCKMasters M - 40 DNF01:50:13 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NADOBNIK Beata 2034SPORTOWY KAŹMIERZ/TARNOWO PODGÓRNE BIEGAKAŹMIERZWeteran K - 50DNF01:51:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZWARGOT Marta 2085TARNOWO PODGÓRNE BIEGA / SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZSenior II K - 30DNF01:51:31 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZCZUKA Joanna 2037WIRYSenior I K - 20DNF01:52:26 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HAMOT Artur 2056BIEGOWA KUŹNIASARNÓWSenior II M - 30 DNF01:53:00 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 209 wynik(ów)