Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 101 |
Wystartowało : | 91 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 65 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 64km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIĄDZIAK Łukasz | 6045 | GTO Oława | OŁAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:06:58 | 03:32:18 | 05:22:07 | 07:08:18 | |
2 | GRYCZKA Mateusz | 6024 | MARATON LESZNO | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:01:48 | 03:27:28 | 05:26:47 | 07:25:59 | |
3 | BARCZYK Mariusz | 6014 | VPI.NO | OLKUSZ | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:03:14 | 03:34:23 | 05:47:20 | 07:40:10 | |
4 | ŚCIESZKA Wojciech | 6025 | 13 elt Kraków-Balice | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:08:27 | 03:54:48 | 06:07:53 | 08:10:15 | |
5 | PODOLAK Ula | 6091 | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:30 | 01:11:35 | 03:59:47 | 06:10:59 | 08:20:10 | ||
6 | ZŁOTKOWSKI Łukasz | 6093 | UKS Junior Nietążkowo | STARE BOJANOWO | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:06:26 | 03:51:33 | 06:12:25 | 08:20:31 | |
7 | DYJAK Robert | 6015 | TAMWORTH | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:07:23 | 03:54:32 | 06:07:46 | 08:36:05 | ||
8 | CZERWIECKI Marcin | 6052 | STRZEGOM | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:08:31 | 03:54:21 | 06:19:34 | 08:41:36 | ||
9 | ŻARECKI Łukasz | 6009 | SIECHNICE | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:07:21 | 03:54:18 | 06:19:36 | 08:41:41 | ||
10 | KOLASA Filip | 6003 | I LO Leszno/ Maraton Leszno | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:06:21 | 03:52:34 | 06:28:36 | 08:54:35 | |
11 | WRONA Mariusz | 6077 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:04:17 | 03:55:39 | 06:34:31 | 08:54:38 | ||
12 | KONOPKO Artur | 6071 | BiegoStok | KLEOSIN | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:14:11 | 04:20:06 | 06:43:22 | 08:57:25 | |
13 | CZYŻ Łukasz | 6021 | Sklep Biegacza Running Team | SOSNOWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:10:27 | 03:59:52 | 06:38:33 | 08:58:05 | |
14 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 6001 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:13:17 | 04:12:26 | 06:38:38 | 08:58:12 | ||
15 | RZYWUCKI Wojciech | 6098 | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:12:15 | 04:11:43 | 06:37:08 | 08:59:27 | |||
16 | ZAWORSKI Tomasz | 6029 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:06 | 01:12:17 | 04:16:31 | 06:42:42 | 09:06:31 | ||
17 | CEPIAK Kamil | 6089 | ŁOŚ | Senior I M - 20 | 00:00:40 | 01:21:26 | 03:59:48 | 06:33:31 | 09:06:44 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||
PUZANOWSKI Jan | 6059 | GOPR Wałbrzysko-Kłodzka | WROCŁAW | Senior II M - 30 | DNF | 01:08:51 DNF | 04:13:12 DNF | 06:35:51 DNF | 09:07:13 DNF | ||
KONIECZNY Rafał | 6075 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Senior I M - 20 | DNF | 01:11:05 DNF | 04:16:47 DNF | 06:59:22 DNF | 09:16:09 DNF | |||
20 | LORENC Joanna | 6047 | WĄSOSZ | Senior II K - 30 | 00:00:29 | 01:14:08 | 04:19:18 | 06:55:01 | 09:17:41 | ||
21 | JANUS Radosław | 6020 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:22 | 01:21:36 | 04:35:32 | 07:12:34 | 09:29:51 | ||
22 | ŁABUZ Sylwester | 6054 | DZIERŻONIÓW | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:17:20 | 04:29:04 | 07:04:24 | 09:31:11 | ||
KWIATKOWSKA Kinga | 6017 | KRAKÓW | Senior I K - 20 | DNF | 01:16:08 DNF | 04:31:11 DNF | 07:08:06 DNF | 09:31:17 DNF | |||
24 | ROCZKOWSKI Artur | 6008 | SBD Energetyk Rybnik | RYBNIK | Weteran I M - 50 | 00:00:18 | 01:09:45 | 04:11:57 | 06:52:57 | 09:31:19 | |
25 | BORZYSTOWSKI Patryk | 6083 | WWW.WIDZIALNI.PL | NOWA SÓL | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:14:30 | 04:23:00 | 07:12:57 | 09:37:58 | |
KUKUŁA Maciej | 6048 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:15:00 DNF | 04:13:49 DNF | 06:59:24 DNF | 09:39:10 DNF | |||
27 | NOWAK Paweł | 6099 | Super Maraton Kalisz | Weteran I M - 50 | 00:00:02 | 01:09:43 | 04:19:50 | 07:09:20 | 09:39:17 | ||
28 | SALETRA Grzegorz | 6038 | OLKUSZ | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:11:32 | 04:20:51 | 06:59:30 | 09:39:18 | ||
29 | SZPINEK Marcin | 6057 | TUTU Team | NYSA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:15:18 | 04:23:17 | 07:07:15 | 09:39:19 | |
30 | PRZYBYŁ Rafał | 6039 | PROTON | PIASKI | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:09:48 | 04:12:27 | 07:07:00 | 09:44:07 | |
31 | PIOTROWSKI Paweł | 6032 | PROTON | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:09:48 | 04:12:31 | 07:07:03 | 09:44:11 | |
32 | KOZŁOWSKI Marek | 6031 | JAWOR | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:16:13 | 04:23:31 | 07:02:37 | 09:44:23 | ||
33 | DANIELEWICZ Andrzej | 6036 | Bieganie jak seks | CASTELLDEFELS / BARCELONA | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:18:02 | 04:30:19 | 07:10:22 | 09:50:59 | |
34 | RAJKOWSKI Przemysław | 6013 | FUDU&CO. Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:16:18 | 04:22:19 | 07:08:10 | 09:52:59 | |
35 | SZEWCZYK Katarzyna | 6076 | Zaporowy Maraton Team | KRAKOW | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 01:23:39 | 04:41:37 | 07:24:20 | 09:59:19 | |
36 | DZIEDZIC Wadim | 6062 | Dynamo Muchobór | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:16:39 | 04:25:07 | 07:10:10 | 10:04:53 | |
37 | ZAKRZEWSKI Krzysztof | 6063 | 3:33 TEAM | PALĘDZIE | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:23:32 | 04:40:19 | 07:26:01 | 10:08:46 | |
38 | WOJTCZAK Błażej | 6073 | - | PABIANICE | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:29:39 | 05:01:56 | 07:39:46 | 10:09:11 | |
39 | GŁOWACKI Jordan | 6078 | JW4115 | GLIWICE | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:15:23 | 04:44:45 | 07:26:47 | 10:15:21 | |
40 | PITAS Andrzej | 6028 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:25:58 | 04:50:56 | 07:35:59 | 10:18:33 | |
41 | FLAK Łukasz | 6027 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:26:00 | 04:58:28 | 07:36:01 | 10:18:34 | |
42 | WITCZAK Jolanta | 6087 | Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej | LUSOWO | Weteran K - 50 | 00:00:28 | 01:23:43 | 05:12:38 | 07:59:09 | 10:18:36 | |
43 | ORLOW Kuba | 6086 | sportrun.pl | TYCHY | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:18:01 | 04:32:20 | 07:13:20 | 10:23:03 | |
44 | PASTWA Marek | 6034 | OhZuza.com | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:09 | 01:28:48 | 04:56:58 | 07:42:09 | 10:24:59 | |
45 | ROZMUS Mateusz | 6010 | WS Legnica/Delegatura Głogów | SERBY/GŁOGÓW | Senior I M - 20 | 00:00:12 | 01:28:40 | 04:47:19 | 07:37:34 | 10:26:31 | |
ŚWIERCZ Szymon | 6064 | HMG | GŁOGÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:28:37 DNF | 04:47:18 DNF | 07:37:32 DNF | 10:26:42 DNF | ||
47 | WÓR Sara | 6094 | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:36 | 01:26:03 | 04:51:39 | 07:46:20 | 10:30:12 | ||
48 | ŻAK - ŁEBEK Ewa | 6085 | OLKUSZ | Masters K - 40 | 00:00:06 | 01:20:50 | 04:42:51 | 07:40:04 | 10:34:11 | ||
49 | ZAGROBELNY Radosław | 6050 | Monko Coffee | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:13 | 01:15:10 | 04:41:21 | 07:45:35 | 10:35:21 | |
50 | TRYK Sebastian | 6007 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:28 | 01:26:59 | 04:51:51 | 07:58:42 | 10:37:11 | |
51 | BRZOZOWSKI Jarek | 6092 | Aktywni Kamieńsk | KAMIEŃSK | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:20:44 | 04:41:34 | 07:36:29 | 10:38:54 | |
52 | ZWĘGLIŃSKI Andrzej | 6058 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:21:08 | 04:44:08 | 07:47:28 | 10:49:33 | ||
53 | SANKOWSKI Paweł | 6095 | Placki Team | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:19:45 | 04:39:58 | 07:53:13 | 10:50:00 | |
54 | CHOMIAK Katarzyna | 6081 | Biegaj w Jedlinie | JEDLINA-ZDRÓJ | Masters K - 40 | 00:00:08 | 01:19:34 | 04:53:49 | 07:57:52 | 10:55:13 | |
GRĘZIAK Magdalena | 6056 | Białostocka Sekta Biegaczy | BIAŁYSTOK | Senior I K - 20 | DNF | 01:29:55 DNF | 05:06:44 DNF | 08:10:57 DNF | 10:57:46 DNF | ||
BIELAWIEC Bartłomiej | 6088 | Białostocka Sekta Biegaczy | BIAŁYSTOK | Senior II M - 30 | DNF | 01:30:15 DNF | 05:06:45 DNF | 08:10:58 DNF | 10:57:47 DNF | ||
57 | SZULC-ŁĄTKOWSKA Urszula | 6080 | KB Maniac Poznan | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:20 | 01:34:04 | 05:19:16 | 08:19:47 | 11:10:38 | |
58 | MARCINIAK Paweł | 6051 | Cross Straceńców Team | GLOGÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:08 | 01:22:26 | 05:06:22 | 08:07:49 | 11:17:41 | |
59 | GOSTKOWSKI Bartek | 6042 | z wolnej stopy | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:22:04 | 04:59:49 | 08:07:41 | 11:22:06 | |
60 | MIODUSZEWSKI Mariusz | 6012 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:34:45 | 05:09:43 | 08:28:25 | 11:22:59 | ||
61 | SKRYNKOWSKI Michal | 6035 | KRYZYS | GORZANÓW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:14:15 | 05:08:45 | 08:03:58 | 11:23:21 | |
62 | ŁUSZCZYŃSKI Łukasz | 6066 | KRYZYS | KŁODZKO | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:14:15 | 05:08:51 | 08:04:06 | 11:23:27 | |
63 | ROGOCZ Maciej | 6067 | Rogasie z Doliny Roztoki | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:30:34 | 05:09:27 | 08:25:12 | 11:28:50 | |
64 | STAWSKI Dariusz | 6061 | KB Arturówek Łódz | ŁÓDZ | Weteran II M - 60 | 00:00:10 | 01:31:16 | 05:24:51 | 08:35:40 | 11:35:16 | |
65 | STĘPIEŃ Wojciech | 6046 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:28:32 | 05:07:51 | 08:29:03 | 11:41:33 | |
66 | RYCZYŃSKI Jacek | 6005 | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:29:02 | 05:26:26 | 08:36:40 | 11:41:43 | ||
67 | JÓZEFOWICZ Krzysztof | 6011 | Smardzów Pany | SMARDZÓE | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:29:42 | 05:12:56 | 08:32:34 | 11:44:03 | |
68 | BARAN Jarosław | 6079 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:34:20 | 05:32:06 | 08:43:52 | 11:44:10 | ||
69 | DEPTUŁA Hubert | 6041 | KSW Kyokushin | WOŁOMIN | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:25:55 | 05:12:16 | 08:26:27 | 11:50:16 | |
POKOTYCKI Denis | 6074 | Otomo STP / Programa.pl | POZNAŃ | Senior I M - 20 | DNF | 01:27:43 DNF | 05:20:24 DNF | 08:35:49 DNF | 11:58:44 DNF | ||
PRZYTULSKA Justyna | 6053 | ŚWIDNICA | Senior II K - 30 | DNF | 01:29:24 DNF | 05:17:33 DNF | 08:41:55 DNF | 12:00:07 DNF | |||
ŻEBRAKOWSKA Katarzyna | 6068 | ultramaratonpodkarpacki.pl | TRZEBOWNISKO | Masters K - 40 | DNF | 01:38:17 DNF | 05:40:46 DNF | 09:01:10 DNF | 12:04:27 DNF | ||
73 | KMIECIAK Łukasz | 6002 | WOLSZTYN | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:27:11 | 05:12:29 | 08:37:55 | 12:17:43 | ||
KWOLIK Daniel | 6101 | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:05 DNF | 05:10:11 DNF | 08:37:53 DNF | 12:20:36 DNF | ||||
75 | MACHULA Arkadiusz | 6022 | Sparta Ziębice | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:35:00 | 05:42:32 | 09:19:18 | 12:23:31 | |
WIJAS Mariusz | 6060 | KKB Dystans | KRAKÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:37:15 DNF | 05:28:01 DNF | 09:08:30 DNF | 12:30:01 DNF | ||
RACZYC Janusz | 6006 | TARNOW | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:27 DNF | 05:30:36 DNF | 08:32:36 DNF | 12:36:46 DNF | |||
78 | RICHTER Franciszek | 6026 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:34:36 | 05:47:45 | 09:29:10 | 12:53:48 | |
PACZKOWSKI Piotr | 6096 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:31:58 DNF | 05:41:05 DNF | 09:21:47 DNF | 13:16:16 DNF | |||
PIASECKI Rafał | 6097 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:49:50 DNF | 06:39:09 DNF | 10:56:02 DNF | 14:24:49 DNF | |||
KOSZAREK Andrzej | 6069 | Zabieganie ŚrePoLe | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:33:09 DNF | 05:04:12 DNF | 08:39:53 DNF | DNF | ||
ZIEGLER Krzysztof | 6100 | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:10 DNF | 06:01:37 DNF | 09:48:56 DNF | DNF | ||||
SOBLIK Łukasz | 6016 | RUDA ŚLĄSKA | Senior II M - 30 | DNF | 01:11:03 DNF | 04:16:46 DNF | 06:59:23 DNF | DNF | |||
KOSZAREK Maciej | 6090 | zabiegani ŚlePoLe | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | DNF | 01:33:11 DNF | 05:04:14 DNF | 08:39:56 DNF | DNF | ||
AUGUSTOWSKA Izabela | 6040 | KB Geotermia Uniejów | WARTKOWICE | Masters K - 40 | DNF | 01:36:34 DNF | 05:41:03 DNF | 09:33:09 DNF | DNF | ||
NOWAK Karol | 6033 | Wołów Biega | WOŁÓW | Weteran II M - 60 | DNF | 01:46:32 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka | 6065 | Poranny Patrol/Evil Team | OSIECZANY | Senior II K - 30 | DNF | 01:38:34 DNF | 05:30:34 DNF | 09:21:35 DNF | DNF | ||
TUCZYŃSKI Maciej | 6055 | RGiG/Old School TRAIL RUNNING | RZESZÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:06:58 DNF | 03:52:08 DNF | DNF | DNF | ||
WASIELEWSKA Natalia | 6037 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | DNF | 01:27:27 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz | 6082 | Salco Garmin Team | WSCHOWA | Senior I M - 20 | DNF | 01:01:28 DNF | 03:21:43 DNF | 06:09:20 DNF | DNF | ||
SZULC Krzysztof | 6019 | Albatrosy | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:15:56 DNF | 05:02:01 DNF | DNF | DNF |
Znaleziono 91 wynik(ów)