BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2021-07-15
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 130 km
Zgłoszonych : 337
Wystartowało : 313
Nie ukończyło : 48
Ukończyło : 265
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MA1
10km
A2
32km
A3
47km
A4
64km
A5
81km
A7
112km
Czas
netto
130km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1SARNOWSKI Paweł 2203BUDIO.PLOSTRZESZÓWSenior II M - 30 1M 100:58:3403:43:0505:38:0807:29:3009:30:3213:12:0215:26:22.50 7:078,4
2KOCIOŁOWICZ Piotr 1254BIEGAM W GÓRACH BARDZKICHJANOWIECMasters M - 40 1M 200:58:2603:39:0505:38:1107:27:1109:23:3313:11:3515:41:22.55+00:15:007:148,3
3KIELASZEWSKI Karol 2064LESZNO LIMITS RUNNERSLESZNOSenior II M - 30 2M 301:10:4804:11:3606:15:4008:06:2110:04:3513:47:5915:59:08.25+00:32:457:228,1
4OLSZEWSKI Piotr 2109FARON-SPORTBIENIEWICESenior II M - 30 3M 401:09:4904:13:1106:23:5608:19:5110:29:4114:07:1116:19:24.45+00:53:017:328,0
5KYCIA Piotr 2082PRINTBOXRAWICZWeteran I M - 50 1M 501:12:2704:17:4406:25:0008:21:2410:30:0014:07:3716:27:09.40+01:00:467:357,9
6SOWA Łukasz 2149KATOWICESenior II M - 30 4M 601:06:2503:57:0706:00:1907:59:2210:10:0214:08:5816:31:30.80+01:05:087:377,9
7MARZEC Grzegorz 1203GMINA STRZELCE OPOLSKIESZCZEPANEKMasters M - 40 2M 701:02:1303:58:4606:02:4108:11:4910:24:0314:14:1316:42:00.95+01:15:387:427,8
8SAWICKI Piotr 13389 DYWERSYJNA / AKL URSYNÓWWARSZAWAMasters M - 40 3M 801:02:0003:58:0906:04:1108:11:5310:24:0314:14:1416:42:27.55+01:16:057:427,8
9CIEPLIK Dawid 2011LESZ NO LIMITS RUNNERSRYDZYNASenior II M - 30 5M 904:20:0706:27:4708:32:5610:37:3914:16:0616:43:35.95+01:17:137:437,8
10SZOSTEK Michał 2157BEFIT24TEAMKRAKÓWSenior I M - 20 1M 1001:05:3404:16:1906:26:3108:32:2810:45:2714:30:3817:03:19.05+01:36:567:527,6
11BARTOSZEWSKI Grzegorz 1344LITWIN TRIATHLON TEAMDŁUGOŁĘKAMasters M - 40 4M 1101:12:2604:18:5106:21:0408:19:4910:39:3214:35:1717:20:42.95+01:54:208:007,5
12WETHACZ Dariusz 2173LOKOMOTIV MAJDANCISNASenior II M - 30 6M 1201:07:3704:19:3106:37:4309:00:3711:23:4415:14:5517:27:45.00+02:01:228:037,4
13ŚLASKI Radosław 1330TEAM BIEGOWY STRZYŻÓWSTRZYŻÓWMasters M - 40 5M 1301:07:1804:16:2206:36:0608:46:1811:05:1114:57:4317:28:15.40+02:01:528:037,4
14SCHWITALLA Adrian 2139SIECHNICEMasters M - 40 6M 1401:06:0904:23:2606:45:0308:57:1311:19:0815:05:3017:29:26.15+02:03:038:047,4
15REMBIASZ Marcin 1099NOWY SĄCZMasters M - 40 7M 1501:09:0004:25:3906:39:5708:49:5010:54:3814:54:1017:32:23.00+02:06:008:057,4
16DZIEDZIC Piotr 1136TG SOKÓŁ GNIEWKOWOINOWROCŁAWMasters M - 40 8M 1601:18:1404:39:2107:02:5609:18:0311:32:5715:15:1017:44:39.45+02:18:168:117,3
17GRABOŚ Nina 2035WARSZAWAMasters K - 401K 101:18:4304:45:1107:05:5409:10:2611:29:0315:15:4517:46:16.95+02:19:548:127,3
18KAPŁOWSKI Jerzy 2060WAŁBRZYCHMasters M - 40 9M 1701:18:4304:44:5706:59:3009:08:3211:31:2115:21:5018:01:39.90+02:35:178:197,2
19KRZESZOWSKI Marcin 1365MTSSTRZEGOMMasters M - 40 10M 1801:18:3204:41:2206:59:5109:08:1511:21:1115:20:5318:05:04.30+02:38:418:207,2
20DYBOWSKI Piotr 20191ON1 TEAMŁÓDŹSenior II M - 30 7M 1901:13:0004:47:2707:04:1409:18:2811:45:2215:36:1618:06:49.70+02:40:278:217,2
21WIERZBICKI Hubert 1118RMT TEAMPASIKUROWICESenior I M - 20 2M 2001:13:1104:28:2106:46:5509:13:5011:24:0815:23:5218:08:02.85+02:41:408:227,2
22KAMIŃSKI Marek 2058POZNAŃSenior II M - 30 8M 2101:07:3604:19:3306:37:4408:57:4411:23:4415:15:0018:08:30.65+02:42:088:227,2
23JĘRDRYCA Przemysław 1172SPARTA ULTRA TEAMLASKIMasters M - 40 11M 2201:13:2804:34:5206:51:1509:06:0811:31:0815:31:3018:15:21.60+02:48:598:257,1
24GAŁUSZKA Rafał 1220GUBINMasters M - 40 12M 2301:07:4604:15:4006:29:2508:45:3611:14:1715:21:5618:22:25.80+02:56:038:287,1
25PLISZKA Bartosz 1285OLA TEAMOSTROŁĘKAMasters M - 40 13M 2401:12:2604:34:2906:56:5709:16:4011:27:3815:31:5618:25:31.85+02:59:098:307,1
26KOŚCIELNIAK Wioletta 1189RUNNERS TEAM NYSANYSAMasters K - 402K 201:14:5204:34:5606:53:2709:02:4511:23:4415:41:2118:31:51.95+03:05:298:337,0
27BIADASZ Andrzej Michał 2002POLITECHNIKA POZNAŃSKAPOZNAŃMasters M - 40 14M 2501:19:1604:56:2507:20:5009:38:2412:10:0816:12:5818:32:39.45+03:06:168:337,0
28TYLEK Rafał 1185KRAKÓWWeteran I M - 50 2M 2601:26:2405:08:1407:28:1209:36:1012:02:2215:46:5518:37:37.80+03:11:158:357,0
29JEZIERSKI Tomasz 2052SUPADUPAFLYSKARŻYSKO - KAMIENNAMasters M - 40 15M 2701:14:0504:53:5607:15:5409:31:1111:48:3516:03:2618:53:47.75+03:27:258:436,9
30BŁACHOWIAK Mariusz 1348MARATON LESZNO/AMBIT RACING TEAMLESZNOMasters M - 40 16M 2801:15:4104:44:4007:18:2109:21:3111:37:5315:57:2719:03:40.65+03:37:188:476,8
31MILCZAREK Paweł 2096ROAD TO UTMB / WOZ-TRANS / SENDEXDOBRZYCASenior II M - 30 9M 2901:13:3304:31:4806:42:4809:03:1611:53:1016:23:5819:04:12.90+03:37:508:486,8
32KALINOWSKI Tomasz 1221WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters M - 40 17M 3001:19:1805:00:2707:32:4510:01:1512:33:0616:32:4219:06:03.00+03:39:408:486,8
33DEFECIŃSKI Radosław 2201LunatycyTUSZYNWeteran I M - 50 3M 3101:14:3904:53:4607:21:0109:37:5812:11:4516:15:0219:06:55.50+03:40:338:496,8
34ŻUREK-KRÓL Żaneta 2187POLITECHNIKA POZNAŃSKA, BIAŁOBRZESKITEAMPOZNAŃSenior II K - 301K 301:17:1905:01:5507:29:0909:47:2912:10:4416:24:3419:12:26.55+03:46:048:516,8
35POLAK Stanisław 1317SBG PODBIEGKRAKÓWWeteran I M - 50 4M 3201:19:2204:58:2307:19:3309:43:3912:19:1616:29:0419:21:45.25+03:55:228:566,7
36KUCHARSKI Przemysław 1037ROKIETNICASenior II M - 30 10M 3301:25:3805:07:5907:33:1509:56:2212:11:4416:25:3619:22:32.60+03:56:108:566,7
37KRAMER Rafał 2076LUG TEAMZIELONA GÓRAMasters M - 40 18M 3401:24:2005:08:5007:39:2410:04:3312:40:5216:40:3919:24:04.05+03:57:418:576,7
38NOWAK Mariusz 1305BIELSKO-BIAŁASenior II M - 30 11M 3501:06:5604:24:4706:43:3608:52:5011:31:1416:07:4219:24:40.20+03:58:178:576,7
39KLIMCZAK Jacek 1326UKS PRZEŁAJ ŻERKÓWŻERKÓWSenior II M - 30 12M 3601:13:3304:42:4807:04:0209:26:2612:04:5216:32:5219:28:43.75+04:02:218:596,7
40BERGEL Piotr 1291DUBLINMasters M - 40 19M 3701:14:0604:34:0706:47:3509:12:1111:27:2115:46:3719:29:56.15+04:03:338:596,7
41BAR Stanisław 1243GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEMasters M - 40 20M 3801:16:0804:51:4107:15:0609:32:3312:31:1016:39:1719:32:16.95+04:05:549:016,7
42KOMENDACKI Dominik 1182KGHM ZG RUNGŁOGÓWMasters M - 40 21M 3901:13:5404:40:2607:04:2109:22:5612:13:4716:27:1619:32:56.95+04:06:349:016,6
43JOKIEL Wojciech 1126SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICASenior II M - 30 13M 4001:20:4904:51:2907:12:1309:28:2311:55:2416:17:0719:40:05.05+04:13:429:046,6
44GMEREK Michał 2031ZALESIESenior II M - 30 14M 4101:14:3104:41:3807:08:5309:33:0512:04:2316:38:3019:40:42.30+04:14:199:046,6
45IZYDORSKI Marcin 2046WROCŁAWMasters M - 40 22M 4201:25:1505:16:2707:49:1510:12:3612:50:5717:07:4219:43:41.25+04:17:189:066,6
46MAJCHROWSKI Jacek 2087NIEZALEŻNA TARNOBRZESKA GRUPA BIEGOWA RUN'S NOT DEADTARNOBRZEGWeteran I M - 50 5M 4301:18:0605:02:5707:34:5410:00:4612:36:4016:50:5019:47:49.80+04:21:279:086,6
47CERNOCKY Jan 1364MECHENICESenior II M - 30 15M 4401:15:4904:59:4307:34:4510:05:2112:28:4316:51:3019:54:35.30+04:28:129:116,5
48SZOPA Marek 1250TEAM KOPEĆGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters M - 40 23M 4501:19:1705:01:2407:26:1209:47:2112:23:0816:48:4019:56:00.70+04:29:389:126,5
49JANKOWSKI Marcin 2049FU FU FU TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 24M 4601:24:3705:21:3707:59:2610:53:5513:25:2117:34:0619:57:30.25+04:31:079:126,5
50KRZYWDA Grażyna 2080NIEPOŁOMICE BIEGAJĄSTARY WIŚNICZMasters K - 403K 401:26:4105:22:5807:51:4210:13:0212:47:2217:08:4119:58:38.30+04:32:159:136,5
51TOMASZEK Zbigniew 12353 PBOTRÓWNIAMasters M - 40 25M 4701:06:3904:16:5506:33:0108:46:4111:20:4516:19:4920:04:26.20+04:38:039:156,5
52SZMIST Szymon 10393 PBOTZRĘCINMasters M - 40 26M 4801:06:4004:16:4406:33:0108:46:4011:20:4316:19:3120:04:27.55+04:38:059:156,5
53TOMALSKI Marcin 2167KRAKOWMasters M - 40 27M 4901:16:1404:54:0307:13:2909:31:4112:06:1316:47:1420:08:35.05+04:42:129:176,5
54ZAJĄC Leszek 2180SOKÓŁ BUKÓWIEC GÓRNY/L.O.T.A.ZWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 28M 5001:25:1205:24:2508:02:3710:31:5513:04:2117:13:4320:09:16.60+04:42:549:186,5
55ŻYŻA Piotr 1141MAAGNUS TEAM SKOKOWASKOKOWAMasters M - 40 29M 5101:14:5104:30:4806:51:3509:10:1011:51:2416:48:5720:09:19.55+04:42:579:186,4
56WASILEWSKI Marcin 1053ZIELONA GÓRASenior II M - 30 16M 5201:11:5704:43:2607:10:0409:45:0512:24:3716:50:1720:14:13.30+04:47:509:206,4
57SZCZUREK Dominik 1287KIA WADOWSCYMYŚLENICEMasters M - 40 30M 5301:17:3104:39:4407:01:2709:27:1311:58:1816:53:5620:15:38.65+04:49:169:216,4
58SZLENDAK Anna 1027WYBIEGAJ SIEBIE/MAM WYBIEGANELEGIONOWOSenior II K - 302K 501:15:2104:58:2107:40:4310:15:1712:52:5217:32:4120:16:14.80+04:49:529:216,4
59PIŁKO Marcin 2119BIEGAJZEMNADĄBROWA GÓRNICZASenior II M - 30 17M 5401:14:5605:09:3107:41:4210:30:2513:24:4117:46:4420:22:02.50+04:55:409:246,4
60SZYMAŃSKA Brygida 2160STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSZÓWSenior II K - 303K 601:17:1304:57:2207:35:0810:08:3912:55:3117:24:0520:25:45.10+04:59:229:256,4
61OSTROWSKI Łukasz 2112STRZEGOMSKA DWUNASTKAJAROSŁAWSenior II M - 30 18M 5501:17:1404:57:2307:35:0810:08:4012:55:3417:24:0620:25:48.25+04:59:259:256,4
62PTASZYŃSKI Wojciech 1134SPEED FEET '16KOŚCIANWeteran I M - 50 6M 5601:23:0905:10:4707:40:5010:07:4412:48:0617:16:3220:27:42.90+05:01:209:266,4
63SALWA Krzysztof 2137SALCLAN-TEAMKIELCEMasters M - 40 31M 5701:20:2505:01:1107:30:2709:50:5112:46:3917:27:4420:29:28.50+05:03:069:276,3
64BIEGAJŁO Krystian 1158MTS DRUŻYNA SZPIKUGŁOGÓWMasters M - 40 32M 5801:17:5805:03:4107:37:4710:03:5112:50:5917:16:5220:31:02.65+05:04:409:286,3
65DYRKA Krzysztof 2020POLITECHNIKA POZNAŃSKAPOZNAŃMasters M - 40 33M 5901:19:2205:09:0707:37:2310:01:2112:41:4217:23:1920:34:36.15+05:08:139:296,3
66KOCHAJ Wojciech 1357LUBLINMasters M - 40 34M 6001:13:2504:58:0807:30:5709:58:3212:38:5817:25:1920:35:12.50+05:08:509:306,3
67WARDZYŃSKI Łukasz 2171WARSZAWASenior II M - 30 19M 6101:15:1704:57:1307:29:3909:54:2912:26:1416:58:4020:37:22.25+05:10:599:316,3
68JAZŁOCKI Łukasz 1007TWDWWARSZAWASenior II M - 30 20M 6201:24:2104:57:1707:18:0509:39:5312:28:5317:08:0420:39:51.05+05:13:289:326,3
69MASNY Dawid 1333TRUCHTACZ.PLGARWOLINSenior II M - 30 21M 6301:16:4304:51:0107:18:2409:41:5112:30:5117:10:0520:41:49.85+05:15:279:336,3
70DOBROŚ Tomasz 2017WIERUSZÓWMasters M - 40 35M 6401:25:1705:26:2208:03:4910:32:3513:04:1917:37:1620:43:43.00+05:17:209:346,3
71POSTUPALSKI Michał 2123IHS MARKITGDYNIAMasters M - 40 36M 6501:20:3004:53:2507:14:2009:43:0612:14:4416:55:3420:45:26.05+05:19:039:346,3
72KAŹMIERCZAK Krzysztof 2062WILKOWICESenior II M - 30 22M 6601:15:0904:51:5907:26:0010:22:5113:25:3917:58:5420:46:13.15+05:19:509:356,3
73DATA Tomasz 1144HRMAX ŻORYŻORYMasters M - 40 37M 6701:18:2805:06:1707:35:1310:07:1612:58:2017:35:4120:48:08.30+05:21:459:366,2
74KLICH Kamil 1298OLKUSZMasters M - 40 38M 6801:21:0105:06:3307:37:0010:03:0913:02:5117:31:1920:48:31.10+05:22:089:366,2
75SOSNOWSKI Michał 1272PGB SPORTOWACHORZÓWWeteran I M - 50 7M 6901:22:5505:20:5407:51:3010:17:3512:59:0317:29:1320:52:46.20+05:26:239:386,2
76JUSZKO Krzysztof 1196WARSZAWAMasters M - 40 39M 7001:20:5805:09:4007:33:4009:57:0012:44:3917:34:2920:54:44.40+05:28:219:396,2
77POPKO Łukasz 2121LUBAŃSenior II M - 30 23M 7101:21:5605:01:4407:39:0010:05:1313:03:4117:47:1320:54:51.50+05:28:299:396,2
78JANKOWIAK Przemysław 2048WŁOSZAKOWICEWeteran I M - 50 8M 7201:21:3205:20:1808:06:2310:45:1913:22:1817:46:2121:02:58.70+05:36:369:426,2
79ZIĘTAK Andrzej 2184TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZBRZOZAMasters M - 40 40M 7301:05:4104:44:5807:28:5710:17:4713:18:0917:53:1921:05:10.60+05:38:489:436,2
80KOWALCZYK Aleksander 2071DZIAŁOSZYCEMasters M - 40 41M 7401:21:3605:22:3508:00:3810:41:4813:13:2917:51:0421:07:32.05+05:41:099:456,2
81GRACZYK Marcin 2036TULCEMasters M - 40 42M 7501:23:0405:29:5308:14:1910:48:4713:22:0718:04:1321:10:58.85+05:44:369:466,1
82KOWALSKI Andrzej 2072WROCŁAWWeteran II M - 601M 7601:28:4305:43:2408:29:3211:00:3013:34:4818:05:1521:12:55.15+05:46:329:476,1
83DĘBICKI Mariusz 2014WRZEŚNIAMasters M - 40 43M 7701:23:5805:13:2907:47:3710:11:4912:48:4517:40:1621:13:31.85+05:47:099:476,1
84JĘDRZEJEWSKI Paweł 1028STAY INSANE/ BANDA GRUDNIANAŁĘCZÓWMasters M - 40 44M 7801:21:5105:06:4607:33:2910:00:3612:48:4817:38:0821:18:24.35+05:52:019:506,1
85ZAJĄC Leszek 1130ŚWIEBODZICESenior II M - 30 24M 7901:20:0005:08:4707:48:5210:24:5813:22:4418:06:4821:21:49.55+05:55:279:516,1
86CZAPLA Tomasz 2012PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters M - 40 45M 8001:19:5705:09:1307:42:5610:35:0613:24:5718:02:0321:26:34.35+06:00:119:536,1
87DANIELEWICZ Andrzej 2013CASTELLDEFELSMasters M - 40 46M 8101:19:5805:15:1507:48:0110:18:1913:12:0518:10:0621:33:07.00+06:06:449:566,0
88WOJNA Mikołaj 1193MALIGNAPOZNAŃSenior II M - 30 25M 8201:22:1005:22:2508:00:3110:32:0513:10:2617:57:5121:40:00.80+06:13:3810:006,0
89KRAWCZYK Karol 1231LENIWY INACZEJJAWORZNOSenior II M - 30 26M 8301:13:3205:14:2307:45:3610:19:1513:03:5717:46:3721:42:43.25+06:16:2010:016,0
90MUSZYŃSKI Krzysztof 2102BUKOWNOMasters M - 40 47M 8401:22:1905:11:1507:43:3310:21:5813:34:1818:45:1521:44:36.15+06:18:1310:026,0
91GARCZYK Rafał 2025LUSÓWKOSenior II M - 30 27M 8501:27:3305:29:0308:17:1910:55:5814:01:1818:59:5121:46:23.40+06:20:0010:026,0
92DERMINE Nicolas 1062NYSAMasters M - 40 48M 8601:29:4405:32:3308:10:1810:33:4913:25:0418:14:2221:46:53.85+06:20:3110:036,0
93KŁOPOTEK Marcin 1002EXTREME FAMILYBARTKOWOMasters M - 40 49M 8701:19:2805:20:1007:43:1010:16:4713:13:2518:11:3821:47:58.45+06:21:3510:036,0
94KRĘPA Daniel 1353EXSTREME WOLFDOBRAMasters M - 40 50M 8801:25:2405:23:2607:54:0610:22:5913:05:1118:19:2721:51:35.90+06:25:1310:055,9
95IWANOWICZ Anna 1273CHRZANÓWMasters K - 404K 701:21:2605:20:2307:59:0410:43:4613:17:5818:29:4121:52:59.35+06:26:3610:055,9
96BOROWCZYK Marcin 2005CZMOŃMasters M - 40 51M 8901:25:3205:36:1308:14:5910:41:2113:41:3318:31:5221:53:43.95+06:27:2110:065,9
97LISIECKI Tomasz 1301TRZYNASTKA PLUSLUBOŃMasters M - 40 52M 9001:34:2905:41:3108:24:5810:48:3713:25:2018:22:0121:55:09.60+06:28:4710:065,9
98PAWLIK Paweł Alibaba 1276CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 53M 9101:27:1005:37:4908:21:2510:58:5514:01:3218:44:0321:58:11.45+06:31:4810:085,9
99MODLISZEWSKI Dariusz 2097ORANGE POLSKASUCHY LASMasters M - 40 54M 9201:24:1605:35:0408:34:3911:06:5313:52:3418:42:4222:00:10.90+06:33:4810:095,9
100MIKOŁAJCZYK Mirosław 1083MIRAZ RACE TEAMZABRZEMasters M - 40 55M 9301:22:0805:14:3307:31:4910:06:3513:00:3618:12:4622:00:35.10+06:34:1210:095,9
101NIEDZIELSKI Robert 1299ACAR TEAM/VEGE RUNNERSKRAKÓWMasters M - 40 56M 9401:09:5604:43:3207:16:5609:50:2712:51:3918:10:2822:01:57.85+06:35:3510:105,9
102PAJĄK Andrzej 2114STAY INSANE / BIEGAM Z ABSGARBÓWMasters M - 40 57M 9501:21:4905:06:4707:33:2810:00:3912:52:5618:03:3822:04:58.60+06:38:3610:115,9
103STEC Tomasz 2151DZIKITIMRZESZÓWMasters M - 40 58M 9601:24:4305:46:1608:44:1411:14:2713:44:5918:24:3922:09:26.70+06:43:0410:135,9
104KOSTERA Tomasz 2190VEGE RUNNERSWARSZAWAMasters M - 40 59M 9701:24:3605:30:0708:09:4211:10:2414:03:5718:55:0422:10:53.40+06:44:3010:145,9
105ZAJĄC Marcin 129277CATSJÓZEFOSŁAWMasters M - 40 60M 9801:24:5705:24:5707:55:3010:22:5913:25:4618:20:5222:13:27.10+06:47:0410:155,8
106MAJ Grzegorz 1128KIELCEWeteran I M - 50 9M 9901:23:2105:20:4307:58:1110:36:5313:35:4318:48:1922:16:10.90+06:49:4810:165,8
107STĘPIEŃ Wojciech 1026COMPAÑEROS ASFALT TEAMGLIWICEMasters M - 40 61M 10001:22:1105:25:3308:24:1311:03:4313:58:2418:51:1822:27:33.05+07:01:1010:215,8
108MALCZEWSKI Daniel 2089WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUOPOLESenior II M - 30 28M 10101:09:1804:30:5207:11:0809:42:4712:45:4718:44:0622:28:43.75+07:02:2110:225,8
109CHOŁKA Michał 2009RZESZÓWSenior II M - 30 29M 10201:21:5805:36:1608:19:2811:09:2714:05:2519:08:1822:29:22.35+07:02:5910:225,8
110KUPCZYK Jacek 2081MOL RUNNERSBYTKOWOWeteran I M - 50 10M 10301:16:0205:00:5507:44:2610:29:3313:34:5218:46:4222:35:51.35+07:09:2810:255,8
111KRAWCZUK Dawid 133512 WIELKOPOLSKA BRYGADA OTPOZNAŃMasters M - 40 62M 10401:25:1805:28:0108:01:0110:36:5814:01:3718:58:5622:35:52.55+07:09:3010:255,8
112PRZERWA Andrzej 1023KOCHAM IZABELE, MAJE I BORYSIAKA SUPER CHŁOPAKADZIERŻONIÓWMasters M - 40 63M 10501:17:2405:22:5208:05:1410:38:1413:45:2819:05:3322:44:55.60+07:18:3310:295,7
113WALASZCZYK Radosław 1350OIRP OPOLE/2PLUS2CZĘSTOCHOWAMasters M - 40 64M 10601:27:1405:51:0608:33:1911:22:2214:23:3619:29:4122:48:35.05+07:22:1210:315,7
114LEWANDOWSKI Janusz 1081TARNOWSKIE GÓRYMasters M - 40 65M 10701:26:1405:57:3208:40:3411:32:5214:17:2219:25:3322:53:24.05+07:27:0110:335,7
115STAWSKI Dariusz 1067BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹWeteran II M - 602M 10801:26:5405:52:0208:29:0211:05:4213:55:0519:14:3222:58:08.95+07:31:4610:365,7
116DAWIDZIAK Arkadiusz 1248DAWIDZIAKOLEŚNICASenior II M - 30 30M 10901:21:0805:22:2107:58:3110:37:3413:34:3618:52:3022:59:14.50+07:32:5210:365,7
117DŁUGAJ Andrzej 2016MIKOŁÓWWeteran I M - 50 11M 11001:25:2705:51:3308:39:1111:24:5514:11:0019:23:5323:01:45.20+07:35:2210:375,6
118SANKOWSKI Jacek 2138KLODZKOSenior II M - 30 31M 11101:25:1805:41:1708:21:2311:00:3914:24:4919:48:0523:04:28.75+07:38:0610:385,6
119EBERT Adam 1327PORTO ALEGRE KATOWICEULMMasters M - 40 66M 11201:22:1805:28:0408:25:0711:30:1614:22:0219:46:0823:08:03.95+07:41:4110:405,6
120SMOLAREK Patryk 1381ZAWONIASenior I M - 20 3M 11301:27:0205:41:2608:26:0211:14:2814:12:0819:39:0823:08:46.25+07:42:2310:405,6
121CHRZUSZCZ Anna 2010GORZÓW WLKPSenior II K - 304K 801:26:2705:43:1408:27:5811:20:3414:10:4819:27:3323:12:36.40+07:46:1310:425,6
122LASEK Mikołaj 2083PAN WUEFISTACZMOŃSenior II M - 30 32M 11401:27:3205:29:0208:18:0010:59:5814:00:3919:21:0923:17:48.60+07:51:2610:455,6
123PARZONKA Paweł 1156KS LENIWIECKĘPNOMasters M - 40 67M 11501:29:3305:46:0208:33:4311:26:0614:16:2019:33:0523:18:11.50+07:51:4910:455,6
124OSAKOWICZ Mateusz 2111WARSZAWAMasters M - 40 68M 11601:24:1805:19:2807:50:3810:37:4713:42:0019:27:0323:20:59.40+07:54:3610:465,6
125PĘCZEK Dariusz 1070MAX GLASSCZĘSTOCHOWAWeteran I M - 50 12M 11701:26:3505:41:3808:32:4511:22:0714:18:5219:45:3423:24:09.85+07:57:4710:485,6
126PASTWA Marek 2202On!Zuza/Beauty SportŁÓDŹWeteran I M - 50 13M 11801:33:5405:56:0808:53:4511:39:0414:52:5220:06:0623:25:26.25+07:59:0310:485,5
127TRZECIAK Andrzej 2169PURA VIDA TEAM BY GNIEWOMIRLEGNICAMasters M - 40 69M 11901:24:2505:19:1608:12:3211:09:5614:02:0519:25:2723:25:34.30+07:59:1110:485,5
128PAWLAK Bartosz 2117JABŁONNAMasters M - 40 70M 12001:22:0905:49:2408:41:3911:22:3014:35:3119:57:3723:25:59.30+07:59:3610:485,5
129JAMBOR Michał 2047BRACTWO BIEGOWE BGK / ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAMasters M - 40 71M 12101:22:0905:49:3108:41:4611:22:3614:35:3319:57:4423:26:02.40+07:59:3910:485,5
130OSTROWSKI Sławomir 1087WLKP MOUNTAINS ULTRA / FREE RUNROKIETNICASenior II M - 30 33M 12201:31:3105:42:4608:23:2911:02:0414:06:1119:43:2623:27:00.45+08:00:3710:495,5
131BOGDANOWICZ Beata 1137ULTRAKREWGDAŃSKMasters K - 405K 901:26:2805:41:4208:32:4811:22:0814:18:5419:45:1523:27:35.45+08:01:1210:495,5
132MARSZAŁEK Sebastian 1270ULTRAKREWGDYNIASenior I M - 20 4M 12301:26:2805:41:4208:32:4611:22:0814:18:5619:45:3223:27:45.15+08:01:2210:495,5
133GRUBICH Damian 2037PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZMasters M - 40 72M 12401:21:5905:32:0008:31:4511:39:4615:05:4220:20:4223:31:12.55+08:04:5010:515,5
134SĄDEL Bogdan 1106ZIELONA GÓRAMasters M - 40 73M 12501:30:0905:32:0208:15:5811:13:5614:11:1819:51:4723:32:37.50+08:06:1510:515,5
135MORCINEK Marcin 2100BLUSZCZAKATOWICEMasters M - 40 74M 12601:28:5105:56:1308:49:5111:45:1915:14:4120:37:0423:34:03.40+08:07:4010:525,5
136GÓRKIEWICZ Dariusz 1369POPOCATEPETL-MINGUSOLSZTYNMasters M - 40 75M 12701:26:1905:40:3008:25:3911:10:2614:05:2219:35:5923:36:11.10+08:09:4810:535,5
137WUJDA Marta 1180ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters K - 406K 1001:19:2805:17:4608:01:0510:53:0014:30:4320:05:5123:37:55.70+08:11:3310:545,5
138GAPIŃSKI Marcin 1216GIRO DI ZAWADAPIŁAMasters M - 40 76M 12801:22:0005:35:4208:30:5511:16:0413:58:2619:33:0923:37:57.70+08:11:3510:545,5
139NOWACZYK Tomasz 1063KOŚCIAN TEAMKOŚCIANMasters M - 40 77M 12901:19:4705:12:4107:48:5510:28:3813:42:2419:37:4523:39:14.70+08:12:5210:555,5
140KRYM Katarzyna 1249HERCOG RUNNING TEAM/NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECMasters K - 407K 1101:22:1205:59:1808:45:1211:49:5214:25:2220:02:5123:44:23.25+08:18:0010:575,5
141ŁAMPIKA Kinga 1060NIGHT RUNNERS WROCŁAWSMOLECMasters K - 408K 1201:22:1205:59:1708:45:1211:49:5214:26:4720:02:5023:44:23.60+08:18:0110:575,5
142GILEWICZ-RACHOWSKA Jagoda 2028DGR KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCHPOZNAŃSenior II K - 305K 1301:27:0605:39:4808:31:3711:14:1514:15:2019:49:1123:46:33.35+08:20:1010:585,5
143WARZECHA Teresa 2172RUNNERS TEAM NYSAPACZKÓWWeteran K - 501K 1401:21:1705:33:0208:22:4811:05:5314:06:4119:46:5023:51:10.80+08:24:4811:005,5
144REKIEĆ-KROGULECKA Kaja 2133MIRAZ RACE TEAMDĄBROWA GÓRNICZASenior I K - 201K 1501:27:1005:55:1608:52:3511:42:5814:46:0320:17:1723:51:40.15+08:25:1711:005,4
145WYRWAS-ZYGARŁOWSKA Izabela 2179KOBIETY BIEGAJĄPOZNAŃMasters K - 409K 1601:22:2005:34:0208:27:4111:24:3914:21:5919:55:5023:53:13.40+08:26:5011:015,4
146KOCIŃSKI Dominik 1021KLUCZYK RUNNING TEAMRASZKÓWSenior II M - 30 34M 13001:25:3305:07:5807:55:2310:44:1813:41:4819:12:1423:55:53.25+08:29:3011:025,4
147WIŚNIEWSKA Barbara 2176SPARTA RUNNERSKAZIMIERZ BISKUPISenior II K - 306K 1701:29:0205:57:0908:48:2911:39:4614:45:1120:19:5423:57:18.75+08:30:5611:035,4
148POTOCZNY Mirosław 1051JAWORZNOMasters M - 40 78M 13101:25:5305:38:3308:21:0011:01:1413:59:4219:11:2123:59:54.00+08:33:3111:045,4
149MARCHEWKA Joanna 1251CZERNICHÓWMasters K - 4010K 1801:29:2405:49:5708:39:3211:37:5814:41:2120:24:3424:00:00.75+08:33:3811:045,4
150GALASIŃSKI Andrzej 2024GRUPA SIGMEOLUBOŃWeteran I M - 50 14M 13201:22:0205:34:0108:27:4311:25:0314:34:4320:09:3824:03:49.35+08:37:2611:065,4
151PAWLIKOWSKI Andrzej 1079KRASNYSTAWSenior II M - 30 35M 13301:30:0206:03:1708:48:4811:42:0314:42:4620:11:2024:06:08.40+08:39:4511:075,4
152SIWIEC Stanisław 2143RZESZÓWWeteran II M - 603M 13401:25:1005:41:5908:41:5411:44:1914:37:3220:18:4524:09:54.40+08:43:3111:095,4
153NIEMAS Mariusz 2104KP PSP WADOWICEBŁAŻEJOWICEWeteran I M - 50 15M 13501:32:2706:18:1109:12:3612:13:0415:14:4820:22:5724:11:54.10+08:45:3111:105,4
154RZUCIDŁO Jakub 2136LEGNICASenior II M - 30 36M 13601:28:2805:58:2908:51:1011:45:3714:52:3520:21:1224:18:17.10+08:51:5411:135,3
155PATYK Mirek 1103WIŚNIOWAMasters M - 40 79M 13701:19:4805:28:5908:18:0611:12:0714:28:2420:12:4524:19:28.65+08:53:0611:135,3
156NÓŻKA Andrzej 1376BOJADELSKA BRAĆ BIEGOWĄPYRNIKMasters M - 40 80M 13801:30:0106:03:2109:04:0212:12:2915:01:1520:31:1424:20:48.95+08:54:2611:145,3
157WALAC Jacek 1157DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKISenior II M - 30 37M 13901:27:5505:53:0608:58:2411:53:4614:59:2720:30:5824:21:29.30+08:55:0611:145,3
158WIERUSZEWSKI Mateusz 2174NO EXCUSES TEAMGNIEZNOMasters M - 40 81M 14001:26:3006:12:4509:28:1612:19:1015:27:0720:46:2124:21:33.75+08:55:1111:145,3
159KAŃDUŁA Klaudia 1086LION GROUP / NEST TEAMPOZNAŃMasters K - 4011K 1901:26:1405:52:5508:56:2111:53:3915:03:0420:42:3824:23:16.75+08:56:5411:155,3
160MRUSZCZYK Jacek 1316KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOMasters M - 40 82M 14101:33:5705:59:5008:57:1811:49:0615:41:2820:41:2624:23:46.70+08:57:2411:155,3
161PIETRZAK Mateusz 2118OLEŚNICASenior II M - 30 38M 14201:25:2605:42:1608:35:1611:38:3814:36:4320:18:3924:23:51.75+08:57:2911:155,3
162MOLENDA Michał 2098DORAN WROCŁAWWROCŁAWWeteran I M - 50 16M 14301:26:5706:09:1409:11:2312:08:0615:21:1520:56:5924:23:56.50+08:57:3411:155,3
163KACZOR Łukasz 2057WILD BUCHAYSBUCZKOWICESenior II M - 30 39M 14401:30:0606:14:0209:25:2812:24:4815:19:4920:43:3624:24:34.45+08:58:1111:155,3
164LORANC Paweł 1120WILD BUCHAYSKOZYMasters M - 40 83M 14501:30:0806:14:1709:25:2812:24:5015:19:5220:43:3524:24:35.80+08:58:1311:155,3
165DZIADON Grzegorz 1043NIEPOŁOMICEMasters M - 40 84M 14601:36:3405:44:2908:28:0411:16:4314:07:5320:01:4124:25:44.85+08:59:2211:165,3
166HAJDUGA Łukasz 2043WIECZORNE BIEGANIE W OPOLUDĘBSKA KUŹNIAMasters M - 40 85M 14701:23:3805:39:1608:20:1411:12:3214:30:4920:17:3124:26:44.35+09:00:2111:165,3
167DĘBSKA Marta 2015ZIELONEBIEGANIE.PLWARSZAWASenior II K - 307K 2001:20:2105:20:2507:58:1111:18:5214:12:2520:02:3824:30:02.55+09:03:4011:185,3
168DUDEK Remigiusz 1227ZIĘBICESenior II M - 30 40M 14801:24:3605:52:5308:56:3812:01:1615:16:5920:51:5124:30:40.40+09:04:1711:185,3
169CHŁOPEK Kazimierz 1269NOWA HUTA TEAMKRAKÓWMasters M - 40 86M 14901:29:1205:48:2108:47:5211:44:3115:04:1420:34:0724:31:03.45+09:04:4011:185,3
170SZANDAŁA Jacek 2155CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMasters M - 40 87M 15001:27:0606:07:4909:03:2312:01:1815:02:1020:36:5224:33:29.05+09:07:0611:205,3
171ZAJĄC Łukasz 2181PRISJAKT POLANDKRAKÓWSenior II M - 30 41M 15101:22:4105:22:4408:03:2610:49:0814:03:3320:09:0324:33:38.15+09:07:1511:205,3
172HOFMAŃSKI Rafał 1191KOTLINSenior II M - 30 42M 15201:27:4705:55:4608:53:3411:56:2215:01:4020:42:4824:34:20.75+09:07:5811:205,3
173WIŚNIEWSKI Artur 1225POZNAŃMasters M - 40 88M 15301:24:2105:32:3008:38:4211:47:2615:17:5920:47:3824:36:45.30+09:10:2211:215,3
174SEKMAN Tomasz 2140KRAKÓWMasters M - 40 89M 15401:25:5505:44:4908:33:2611:25:0514:22:5020:08:3624:38:26.80+09:12:0411:225,3
175MATUSEWICZ Ireneusz 1282ZIELONA GÓRAMasters M - 40 90M 15501:20:5505:57:1408:43:2011:34:3814:39:0020:42:1424:39:09.90+09:12:4711:225,3
176AL-JEABORY Mahdi 1084JAWORZNOMasters M - 40 91M 15601:24:3505:46:0108:50:5311:53:0814:59:3720:53:1524:47:29.75+09:21:0711:265,2
177JĘDRZEJCZAK Wojciech 2053ŁÓDŹWeteran I M - 50 17M 15701:30:2405:54:4608:49:0611:57:1615:16:4820:55:4724:47:32.45+09:21:0911:265,2
178RATAJCZAK Joanna 2131PNBPOZNAŃMasters K - 4012K 2101:30:2405:54:4608:49:0411:57:1815:16:5020:55:4924:47:32.65+09:21:1011:265,2
179WOJTKOWIAK Renata 2177PIĄTKOWO NA BIEGOWOPOZNAŃMasters K - 4013K 2201:30:2405:54:4608:49:0611:57:1815:16:5020:55:5024:47:33.15+09:21:1011:265,2
180CZARNIK Jędrzej 1242TARNÓWSenior I M - 20 5M 15801:14:0104:45:5107:18:4009:42:0612:47:4419:58:2024:51:29.70+09:25:0711:285,2
181PROZOROWSKI Wiesław 2126MARATON LESZNOLESZNOWeteran I M - 50 18M 15901:32:2006:16:2009:13:0912:01:3215:32:4421:26:5024:54:01.30+09:27:3811:295,2
182WIŚNIEWSKI Radosław 1379BAUTY SPORTŁODŹWeteran I M - 50 19M 16001:26:4505:40:5408:45:1011:46:5915:04:2821:19:0624:55:44.35+09:29:2111:305,2
183BUDKOWSKI Dominik 1082WROCŁAWSenior II M - 30 43M 16101:27:3406:16:0409:08:4311:55:2815:13:4820:57:3925:02:37.05+09:36:1411:335,2
184KOZŁOWSKA Karolina 2074IX LO BYDGOSZCZBYDGOSZCZMasters K - 4014K 2301:30:3306:53:0110:13:1513:16:2816:12:5621:31:5925:03:28.50+09:37:0611:335,2
185BINKO Miłosz 2003CHORZÓWSenior II M - 30 44M 16201:34:3406:37:5009:40:4512:39:3316:04:3821:27:5125:06:07.50+09:39:4511:355,2
186GAŁEK Wojciech 1066NO PAIN NO GAINWROCŁAWMasters M - 40 92M 16301:34:3306:37:4109:40:4412:39:4016:05:0421:27:5425:06:07.75+09:39:4511:355,2
187SYPEK Damian 2153SOSNOWIECSenior II M - 30 45M 16401:34:3506:37:5309:40:5512:39:4116:05:0721:27:5625:06:09.20+09:39:4611:355,2
188MILEWSKI Maciek 1271SAMOTNY WILKLEGIONOWOMasters M - 40 93M 16501:20:1705:42:5008:34:5311:18:5414:34:0020:27:4125:07:53.95+09:41:3111:355,2
189MASINA Tomasz 2092DĄBROWA GÓRNICZAMasters M - 40 94M 16601:14:5905:09:3707:42:2910:32:0014:00:4520:35:5025:09:12.30+09:42:4911:365,2
190ZIEMKIEWICZ Jarek 11482 KROKI DO METYLUBINMasters M - 40 95M 16701:24:3805:41:3308:28:3411:13:3914:50:0920:58:3425:10:48.85+09:44:2611:375,2
191URBAŃSKI Dariusz 1135GDAŃSKWeteran I M - 50 20M 16801:28:2006:06:1609:13:0412:19:5915:11:0420:54:3425:11:50.75+09:45:2811:375,2
192KRAWCZYK Jakub 2077KRAKÓWSenior I M - 20 6M 16901:22:1705:54:0708:59:4512:24:1815:30:5321:55:0625:11:56.85+09:45:3411:375,2
193MACHALICA Agnieszka 1311ULTRAKREWGDAŃSKMasters K - 4015K 2401:29:0405:51:3408:53:0011:53:3615:08:0021:02:2925:13:42.15+09:47:1911:385,2
194DOLIŃSKI Tomasz 2018UMAWIANIENABIEGANIETEAMWROCŁAWWeteran I M - 50 21M 17001:29:4006:01:3509:09:2912:13:0715:26:1121:05:1125:16:16.65+09:49:5411:395,1
195TALAR Marek 2163KĘSY TEAMDĄBRÓWKA LEŚNASenior II M - 30 46M 17101:28:5306:21:0909:23:1012:38:3715:37:2821:22:5425:16:44.35+09:50:2111:405,1
196STĘŻYCKI Mariusz 1019ŻARY RUNNERS TEAMŻARYMasters M - 40 96M 17201:30:0506:03:1908:53:1911:42:0415:08:5321:19:1225:17:01.20+09:50:3811:405,1
197KAROLCZAK Aleksander 1065WARSZAWASenior I M - 20 7M 17301:28:3005:42:0908:36:5711:43:0414:51:2121:14:5725:18:18.30+09:51:5511:405,1
198HENDRYS Marek 2044SPARTA ULTRA TEAMTRZCINICASenior I M - 20 8M 17401:24:0105:51:0208:49:3512:02:5315:23:0120:54:0825:19:00.60+09:52:3811:415,1
199RACZYŃSKI Bogusz 2130ZEMAT TGALEKSANDRÓW ŁÓDZKISenior II M - 30 47M 17501:20:1805:37:2008:37:5111:38:1114:33:3820:51:3525:19:58.60+09:53:3611:415,1
200CHOJNOWSKI Andrzej 1018IŁAWAWeteran I M - 50 22M 17601:34:2206:19:2209:21:3712:14:3015:22:3221:24:2225:20:23.95+09:54:0111:415,1
201ŁUKOMSKI Maciej 2086ŁÓDZKI KLUB WYSOKOGÓRSKIŁÓDŹMasters M - 40 97M 17701:19:2205:24:5508:25:4111:22:4614:23:4320:52:3225:20:50.95+09:54:2811:415,1
202POBŁOCKI Jan 1078GRUPA TRÓJMIASTO/ SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKWeteran II M - 604M 17801:35:4706:38:3110:27:3213:41:1216:36:4521:49:2825:21:35.40+09:55:1211:425,1
203NAWROT Artur 2103MARIOTEAM/DTR BIEGAKSIĘGINICEMasters M - 40 98M 17901:24:2505:56:0008:59:4812:03:1615:26:1421:27:2225:23:28.80+09:57:0611:435,1
204WSZELAK Tomasz 2178ŁUBUDUBUPIEŃKI KROLEWSKIEMasters M - 40 99M 18001:25:3605:48:2508:43:5411:40:5214:35:2920:47:3125:25:27.85+09:59:0511:445,1
205PACUSZKA Krzysztof 2113ŁUBUDUBUTORUŃMasters M - 40 100M 18101:25:3705:48:2408:43:5511:40:5114:35:3120:47:3125:25:27.90+09:59:0511:445,1
206GIERADA Mateusz 1022GLIWICESenior II M - 30 48M 18201:19:1105:40:0508:29:3511:29:4214:39:3420:36:2525:25:51.20+09:59:2811:445,1
207GRZELAK Daniel 2040MARATON LESZNOLESZNOMasters M - 40 101M 18301:32:1506:24:4409:33:3912:32:1015:46:1521:25:3025:26:18.35+09:59:5511:445,1
208GRZELAK Justyna 2039MARATON LESZNOLESZNOMasters K - 4016K 2501:32:1406:23:3709:33:3912:32:1115:46:1521:25:3025:26:19.70+09:59:5711:445,1
209PYSZKA Remigiusz 2129KRAKÓWMasters M - 40 102M 18401:16:1806:02:0509:22:0012:51:1516:20:0122:26:3025:32:01.15+10:05:3811:475,1
210ZAWADKA Dariusz 2182WÓLKA MIŃSKAMasters M - 40 103M 18501:20:2205:36:3208:43:2911:50:2815:10:4321:35:2425:33:45.00+10:07:2211:475,1
211CIEPŁY Tomasz 1025GIRO DI ZAWADAPIŁAMasters M - 40 104M 18601:30:1506:11:0209:10:0312:04:4815:42:3421:35:0625:34:15.05+10:07:5211:485,1
212POTERSKI Mateusz 2124MJP DRUKARNIALUBOŃMasters M - 40 105M 18701:24:2305:59:3508:58:4412:02:1215:36:3621:41:0425:40:42.20+10:14:1911:515,1
213SERAFIN Robert 2141SANTANDER RUNNERS TEAMSWARZĘDZSenior II M - 30 49M 18801:23:5005:59:3708:58:5012:02:1115:35:3121:41:0725:40:44.55+10:14:2211:515,1
214ZIEMBA Damian 2183HRT/ANTONTEAMKĘDZIERZYN-KOŹLEMasters M - 40 106M 18901:26:5506:27:2409:37:5412:31:0215:40:3821:41:1325:44:49.60+10:18:2711:525,0
215KACZMAREK Mirosław 1113RUNNER'S POWERŚREMSenior II M - 30 50M 19001:34:2806:24:5409:43:3913:13:5016:04:2222:00:0925:50:54.45+10:24:3111:555,0
216PRZYBYŁA Adam 1315WOLFMOTO TEAMŁÓDŹMasters M - 40 107M 19101:31:2006:30:5509:34:0812:42:4715:56:3221:55:2225:51:39.25+10:25:1611:565,0
217POTOCKI Maciej 1260ORANGE POLSKABIERNATKIWeteran I M - 50 23M 19201:36:1106:25:4809:36:5012:49:5116:07:2622:04:3725:52:22.45+10:25:5911:565,0
218KÓZKA Przemo 2075BIEGAM, BO NIE LUBIĘSKÓRZEWOMasters M - 40 108M 19301:28:1106:03:5909:13:3512:18:3215:39:2421:52:0225:53:05.05+10:26:4211:565,0
219PAWLAK Jarosław 1218KOŁO BIEGAKOŁOSenior II M - 30 51M 19401:28:5105:56:5708:54:1912:16:1816:01:4522:00:4225:53:25.25+10:27:0211:565,0
220SZACH Andrzej 215422KBPGLĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 109M 19501:22:4806:30:4009:38:1012:53:4116:20:3022:25:4425:55:49.05+10:29:2611:585,0
221KLAR Marek 1244ŁAZISKA GORNEWeteran I M - 50 24M 19601:31:0206:06:1609:19:3412:26:0415:42:5421:28:2625:56:06.75+10:29:4411:585,0
222MARKOWSKI Piotr 2091WROCŁAWMasters M - 40 110M 19701:26:4606:13:1809:16:0912:25:0715:53:0622:02:2625:57:11.75+10:30:4911:585,0
223OLESZEK Magdalena 1015BIEGOWA KUŹNIACZELADŹSenior II K - 308K 2601:26:1405:42:0908:22:4111:08:2714:07:1021:59:2025:57:11.85+10:30:4911:585,0
224CZAPLA Arkadiusz 1267BYTOMWeteran I M - 50 25M 19801:35:3806:42:5209:44:3512:57:2616:32:4422:03:2925:58:07.10+10:31:4411:595,0
225GRABEK Maciej 2034SPORTOWA BANDAWYSOKASenior I M - 20 9M 19901:21:5406:29:4609:36:3412:50:1616:19:0522:23:2725:58:14.60+10:31:5211:595,0
226TASZAREK Jakub 2164MROWINOMasters M - 40 111M 20001:25:5505:58:0609:21:4312:43:2016:20:4822:15:4826:00:45.05+10:34:2212:005,0
227BĘDŹKOWSKI Marek 1334OSTROŁĘKAWeteran I M - 50 26M 20101:28:5805:58:5809:06:5712:23:0816:01:0922:05:3726:01:02.90+10:34:4012:005,0
228POMASKI Paweł 2120DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAWeteran I M - 50 27M 20201:31:1805:59:0709:11:0012:32:3016:01:2822:30:4726:06:12.85+10:39:5012:025,0
229KRZYZIŃSKA Sylwia 1052DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZMasters K - 4017K 2701:31:1805:59:0909:10:5812:32:3016:01:2922:31:1926:06:50.15+10:40:2712:035,0
230GUŹDZIOŁ Jarek 2042DZIKI TE@MSOLEC KUJAWSKIMasters M - 40 112M 20301:30:3106:53:0410:13:1313:16:2916:33:5022:22:1026:07:17.60+10:40:5512:035,0
231WALKOWIAK Joanna 2191MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃSenior II K - 309K 2801:29:1306:06:1909:17:1012:31:2215:55:3422:07:1826:07:23.90+10:41:0112:035,0
232KOROBIJ Krzysztof 2070X-TEAM SPECIAL FORCESLĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 10M 20401:23:3806:31:2909:36:5112:52:0016:20:5022:26:2626:09:45.65+10:43:2312:045,0
233SZRETER Paweł 2158ŁÓDŹWeteran I M - 50 28M 20501:34:3206:31:5609:51:2813:08:5716:15:3622:33:4426:09:48.75+10:43:2612:045,0
234ŁUBISZ Mariusz 1226RAJSPORTACTIVPABIANICEMasters M - 40 113M 20601:29:5706:16:5609:10:2012:40:3116:22:2322:29:1226:12:07.95+10:45:4512:055,0
235KURKUS Aleksander 1050DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAWeteran I M - 50 29M 20701:26:0505:53:0309:31:4612:44:5715:59:2322:18:4826:16:39.20+10:50:1612:074,9
236KOWALCZYK Paweł 1024KĘCKIE HARPAGANYKĘTYMasters M - 40 114M 20801:34:1205:53:5608:47:2112:07:2116:04:4822:47:4126:16:43.80+10:50:2112:074,9
237ŚWIETLIK Paweł 2162PIASECZNOSenior II M - 30 52M 20901:32:3406:07:3008:55:0512:03:3215:14:5821:43:0626:17:54.95+10:51:3212:084,9
238WIERCIOCH Sławomir 1312DRUŻYNA JODRILUBINMasters M - 40 115M 21001:33:0706:40:4510:00:4512:59:4616:02:2822:14:5626:20:15.90+10:53:5312:094,9
239JASIŃSKI Mikołaj 2051UKA WARSZAWAWARSZAWAWeteran I M - 50 30M 21101:36:0706:35:1309:37:4912:47:0616:24:2122:36:2826:20:31.20+10:54:0812:094,9
240SIENKIEWICZ Wojtek 1183OGARY DOLORESWARSZAWAWeteran I M - 50 31M 21201:43:1707:14:2910:30:5213:37:1716:46:1122:50:3226:22:37.50+10:56:1512:104,9
241POSADZKI Paweł 21223 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJSANOKSenior II M - 30 53M 21301:25:3406:05:5808:51:3813:00:1517:01:4923:13:0926:23:38.65+10:57:1612:104,9
242ODWAŻNY Magdalena 1046ODWAŻNYTEAM.PLSTRONIE ŚLASKIEMasters K - 4018K 2901:25:4306:15:1009:34:3012:33:5315:27:4621:49:5026:24:41.20+10:58:1812:114,9
243MAJDA Maciej 1097NA ŚWIEŻOŚCINOWY SĄCZSenior II M - 30 54M 21401:29:0106:07:3009:18:2512:31:1015:46:5922:07:4526:24:41.85+10:58:1912:114,9
244SZABLA Marcin 1207SAINT GOBAIN SQUADGRABOWAMasters M - 40 116M 21501:37:3506:23:5509:40:2013:12:1716:43:1422:34:0526:25:27.55+10:59:0512:114,9
245NIEDZIELA Marcin 1107FAT MAMA’S SPORT CLUBBYTOMMasters M - 40 117M 21601:36:0306:39:2209:44:3012:57:2216:32:2622:38:1426:29:10.00+11:02:4712:134,9
246PAWLAK Maciej 12013TEAM KONIN/MPEC-KONINKONINMasters M - 40 118M 21701:29:1506:22:1609:26:5212:45:1716:13:1822:33:0626:32:24.40+11:06:0112:144,9
247JAGODZIŃSKI Paweł 1206VIKMED 3TEAM KONINKONINMasters M - 40 119M 21801:29:1506:22:1509:26:5412:45:2116:13:2022:33:1326:32:25.30+11:06:0212:144,9
248WLODARCZYK Krzysztof 12043TEAM MPEC KONINKONINMasters M - 40 120M 21901:29:1606:22:1609:26:5112:45:2016:13:2122:33:1226:32:26.30+11:06:0312:144,9
249KOCOT Sebastian 1214SOSNOWIECMasters M - 40 121M 22001:30:4706:01:0109:07:5412:26:2516:08:2422:34:5826:33:09.10+11:06:4612:154,9
250SZYMAŁA Mateusz 1208KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKSenior II M - 30 55M 22101:40:4806:32:4110:09:2413:52:0217:08:0223:14:4926:35:25.55+11:09:0312:164,9
251HADRYS Adam 1205POLISH RUNNERS CLUB IRELANDENNISCORTHYMasters M - 40 122M 22201:30:3506:02:0609:16:4012:32:1015:52:5322:59:5826:38:25.10+11:12:0212:174,9
252ŚRÓDKA Bartłomiej 2161TRZEBNICASenior II M - 30 56M 22301:34:1806:28:5409:35:0213:02:5816:21:0022:22:0626:38:29.90+11:12:0712:174,9
253MASZEWSKA-WACH Mariola 1117ZBIEG OKOLICZNOŚCIRAWA MAZOWIECKASenior II K - 3010K 3001:37:3106:32:5609:56:4413:02:5916:28:2222:28:0326:40:01.60+11:13:3912:184,9
254DZISZKIEWICZ Grzegorz 1377BIELSKO BIAŁASenior II M - 30 57M 22401:36:4406:33:1709:57:1413:03:2816:28:4722:28:3126:40:29.10+11:14:0612:184,9
255BADURA Wojtek 1198KS KANDAHARBIELSKO-BIAŁAWeteran I M - 50 32M 22501:30:2106:25:0709:32:1312:44:5716:06:5723:06:5126:41:03.40+11:14:4012:184,9
256PAWŁOWICZ Przemysław 1210LEGNICAWeteran I M - 50 33M 22601:31:5006:17:1109:32:3112:45:2416:03:3423:12:0726:42:12.45+11:15:4912:194,9
257TRZPIOLA Tycjan 2170KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 58M 22701:40:5407:25:0011:27:3114:02:2017:00:0523:02:3326:43:58.80+11:17:3612:204,9
258ŚWITALSKI Andrzej 1127CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 59M 22801:33:5806:42:3510:31:3813:49:2517:07:2223:15:5626:44:27.05+11:18:0412:204,9
259KALEMBKIEWICZ Piotr 1289MIROTRANSWROCŁAWMasters M - 40 123M 22901:32:3206:22:4009:30:5112:53:3716:42:2222:33:5626:45:36.55+11:19:1412:214,9
260GOZDAN Dariusz 2033WARSZAWAMasters M - 40 124M 23001:41:3107:13:1010:42:3014:02:1417:20:0823:11:1626:48:19.00+11:21:5612:224,8
261SZYSZKO Stanisław 125312 WIELKOPOLSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPIŁASenior II M - 30 60M 23101:27:1006:09:4609:15:2712:29:4016:31:1022:53:5526:52:22.50+11:26:0012:244,8
262KARAWACKI Grzegorz 2061KĘCKIE HARPAGANYKĘTYSenior II M - 30 61M 23201:42:4407:11:0110:47:1014:08:4217:22:5623:26:2826:56:31.15+11:30:0812:264,8
263MARCHEWKA Andrzej 1252CZERNICHÓWMasters M - 40 125M 23301:34:3006:48:0410:28:5513:50:3317:10:1823:11:4626:58:10.35+11:31:4712:264,8
264SZYMKOWIAK Przemysław 1080POZNAŃMasters M - 40 126M 23401:28:2706:27:0609:44:2913:05:5316:26:4423:20:4327:03:20.95+11:36:5812:294,8
265WIERUSZEWSKA Agata 1313BBBGKWARSZAWAMasters K - 4019K 3101:31:2806:35:3110:07:2813:22:2716:40:1022:53:1127:05:48.70+11:39:2612:304,8
Niesklasyfikowani
PASTERNAK Daniel 2116ULKS BYSTRZYCA KŁODZKABYSTRZYCA KŁODZKASenior I M - 20 01:13:15 DNF05:06:39 DNF07:47:07 DNF10:33:16 DNF13:15:28 DNF19:57:42 DNF DNF--
MOŃKA Łukasz 2099SPARTA ULTRA TEAMWIERUSZÓWSenior II M - 30 01:23:55 DNF06:16:27 DNF09:37:45 DNF12:56:22 DNF16:36:21 DNF23:20:32 DNF DNF--
SZELIGA Jacek 2156WROCŁAWMasters M - 40 01:26:45 DNF06:13:15 DNF09:13:41 DNF12:25:06 DNF15:57:18 DNF DNF DNF--
DZIĄDZIAK Łukasz 2021SENTEWROCŁAWSenior II M - 30 01:06:37 DNF03:58:52 DNF05:59:55 DNF07:55:22 DNF10:37:14 DNF DNF DNF--
GRUPA Jarek 2038SZWLA STARGARDSTARGARDSenior II M - 30 01:15:14 DNF05:10:45 DNF07:54:59 DNF10:31:01 DNF13:48:55 DNF DNF DNF--
KACZMAREK Jędrzej 2055KP PSP MILICZPLESZEWSenior I M - 20 01:16:17 DNF05:10:40 DNF07:48:26 DNF10:32:54 DNF15:27:55 DNF DNF DNF--
BABIRECKI Krzysztof 2000FU FU FU TEAMGŁOGÓWMasters M - 40 01:25:38 DNF06:06:57 DNF08:50:06 DNF12:47:45 DNF16:26:20 DNF DNF DNF--
SOPEL Wiesław 2148AS UT LUBACZÓWLUBACZÓWWeteran I M - 50 01:29:53 DNF06:27:50 DNF09:54:53 DNF12:57:57 DNF16:37:08 DNF DNF DNF--
KRUPIŃSKI Tadeusz 2078LIGOTA PIĘKNAWeteran I M - 50 01:30:21 DNF06:39:05 DNF09:54:26 DNF13:27:04 DNF17:20:58 DNF DNF DNF--
SUDNIK Krzysztof 2152KNURÓWSenior II M - 30 01:07:41 DNF04:31:10 DNF06:51:37 DNF09:22:42 DNF DNF DNF DNF--
MIGACZ Dawid 2095BARTOSZ GORCZYCA TEAM #1X1KRAKÓWSenior II M - 30 01:15:59 DNF04:40:29 DNF06:57:45 DNF09:29:15 DNF DNF DNF DNF--
ROGOWSKI Krzysztof 2134KATOWICESenior II M - 30 01:14:42 DNF05:04:01 DNF07:40:45 DNF10:15:04 DNF DNF DNF DNF--
WINIAREK Leszek 2175#TEAMDKMSWARSZAWAMasters M - 40 01:20:22 DNF05:28:50 DNF08:21:03 DNF11:02:14 DNF DNF DNF DNF--
KICH Marek 2063WROCŁAWSenior II M - 30 01:18:14 DNF05:07:31 DNF08:09:25 DNF11:34:20 DNF DNF DNF DNF--
GMAJ Karolina 2030GRÓJECMasters K - 4001:27:59 DNF05:59:27 DNF09:09:37 DNF12:45:17 DNF DNF DNF DNF--
GMAJ Daniel 2029GRÓJECSenior II M - 30 01:28:02 DNF05:59:27 DNF09:09:38 DNF12:45:19 DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Bartosz 2106POMIOTY SZATANAPOZNAŃSenior II M - 30 01:33:49 DNF06:51:41 DNF10:33:08 DNF13:48:40 DNF DNF DNF DNF--
KANIA Krystian 2059MESSSTETTENMasters M - 40 01:26:55 DNF06:48:47 DNF10:16:18 DNF13:55:56 DNF DNF DNF DNF--
FLORCZAK Sebastian 2023SZWLA STARGARDSTARGARDMasters M - 40 01:06:39 DNF04:11:40 DNF06:26:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
BEDNAREK Grzegorz 2188WOŁCZYNSenior II M - 30 01:03:05 DNF04:02:19 DNF06:56:12 DNF DNF DNF DNF DNF--
LISOWSKA-WOŚ Agnieszka 2085NIEPOŁOMICE BIEGAJĄ/JARUNANIEPOŁOMICESenior II K - 3001:12:20 DNF05:05:30 DNF07:53:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
GONCZAR Szymon 2032KW GLIWICERYBNIKSenior II M - 30 01:06:45 DNF05:29:15 DNF08:00:18 DNF DNF DNF DNF DNF--
MICHALOWSKI Marcin 2094#MARCINSWIERCTEAMŚWIĘTOSZÓWMasters M - 40 01:12:58 DNF05:01:53 DNF08:14:32 DNF DNF DNF DNF DNF--
JOVANOVIĆ Marko 2054ALEKSINACSenior I M - 20 01:30:49 DNF05:37:02 DNF08:35:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
KONIECZNY Maciej 2069MK-CONNECTPOZNAŃMasters M - 40 01:23:30 DNF05:39:50 DNF08:35:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
MOSKAL Izabella 2101TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4001:26:47 DNF05:54:45 DNF08:56:54 DNF DNF DNF DNF DNF--
RATAJCZAK Marcin 2132KOTLINSenior II M - 30 01:27:48 DNF05:55:46 DNF09:04:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
OBIDOWSKI Łukasz 2107NARAMOWICE BIEGAJĄŁĘCZYCASenior II M - 30 01:37:45 DNF06:47:11 DNF10:49:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
SKAŁECKI Przemysław 2144HIAB SPORT TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II M - 30 01:37:47 DNF06:47:12 DNF10:49:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
NIEMCZAK Basia 2105ULTRA KSPWARSZAWASenior II K - 3001:37:21 DNF07:04:54 DNF11:07:37 DNF DNF DNF DNF DNF--
RUTKOWSKI Kazimierz 2135KUSY I SPÓŁKAKUŚLINWeteran II M - 6001:34:10 DNF07:02:47 DNF11:23:22 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRYCH Rafał 2079CZMOŃMasters M - 40 01:40:56 DNF07:25:02 DNF11:27:36 DNF DNF DNF DNF DNF--
SKARŻYŃSKI Wojciech 2145SIECHNICEMasters M - 40 02:00:15 DNF07:48:27 DNF11:36:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRZELCZAK Barbara 2041SIECHNICEMasters K - 4002:00:15 DNF07:48:22 DNF11:37:06 DNF DNF DNF DNF DNF--
PTASZYŃSKA Anna 2128SPEED FEET '16KOŚCIANWeteran K - 5001:43:27 DNF07:15:18 DNF11:47:20 DNF DNF DNF DNF DNF--
BORIS Aneta 2004ELBLĄGSenior II K - 3001:49:37 DNF07:49:57 DNF11:57:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
BUK Sławomir 2007PRZEDWOJEWSKI TEAMGOSTYŃMasters M - 40 01:09:35 DNF04:59:07 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SKORCZYK Adrian 2146SPEED FEET '16KOŚCIANMasters M - 40 01:22:28 DNF05:07:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PAROL Paweł 2115SZYMANKOWSZCZYZNASZYMANKOWSZCZYZNAMasters M - 40 01:25:07 DNF05:54:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
STASINKIEWICZ Aleksander 2150KŁODZKOSenior I M - 20 01:01:55 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BABULA Sebastian 2001IZERY BOGATYNIABOGATYNIAMasters M - 40 01:17:25 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWLIK Marcin 2026MKS SIECHNICESIECHNICEMasters M - 40 01:18:46 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
PRAŁAT Tomasz 2125MARATON LESZNOŻAKOWOMasters M - 40 01:18:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
HOSS Jan 2045WARSZAWAMasters M - 40 01:20:38 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TOMCZAK Agnieszka 2168BYDGOSZCZMasters K - 4001:21:24 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
TOJZA Tomasz 2166DOBRZYCAMasters M - 40 01:21:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NOSKI Mariusz 2204BIELAWAMasters M - 40 01:24:05 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JASICKI Krzysztof 2050RUNHOGS TYCHYTYCHYMasters M - 40 01:29:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 313 wynik(ów)