BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organiser : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Date : | 2017-07-20 |
Place : | Lądek Zdrój |
Distance : | 130 km |
Registered : | 164 |
Started : | 154 |
Not finished : | 26 |
Finished : | 128 |
On the track : | 0 |
Classifications acc. to categories:
All | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | Start time | A1 10km | A2 32km | A3 47km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | DZIĄDZIAK Łukasz | 6045 | GTO Oława | OŁAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:06:58 | 03:32:18 | 05:22:07 | |
2 | GRYCZKA Mateusz | 6024 | MARATON LESZNO | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:01:48 | 03:27:28 | 05:26:47 | |
3 | BARCZYK Mariusz | 6014 | VPI.NO | OLKUSZ | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:03:14 | 03:34:23 | 05:47:20 | |
4 | KOMENDACKI Dominik | 7015 | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | GŁOGÓW | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:05:44 | 03:44:54 | 06:02:26 | |
5 | DYJAK Robert | 6015 | TAMWORTH | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:07:23 | 03:54:32 | 06:07:46 | ||
6 | KOBIERSKI Piotr | 7001 | UKA Ultras Runners | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:12:09 | 03:52:47 | 06:07:52 | |
7 | ŚCIESZKA Wojciech | 6025 | 13 elt Kraków-Balice | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:08:27 | 03:54:48 | 06:07:53 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||
SZCZEŚNIEWSKI Miłosz | 6082 | Salco Garmin Team | WSCHOWA | Senior I M - 20 | DNF | 01:01:28 DNF | 03:21:43 DNF | 06:09:20 DNF | ||
9 | PODOLAK Ula | 6091 | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:30 | 01:11:35 | 03:59:47 | 06:10:59 | ||
10 | WOJDASIEWICZ Tadeusz | 7013 | KĘPICE | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:06:02 | 03:39:10 | 06:11:04 | ||
11 | ZŁOTKOWSKI Łukasz | 6093 | UKS Junior Nietążkowo | STARE BOJANOWO | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:06:26 | 03:51:33 | 06:12:25 | |
12 | GRABLEWSKI Grzegorz | 7088 | Team-Luks-Żórawina Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:09:43 | 03:56:48 | 06:14:30 | |
13 | CZERWIECKI Marcin | 6052 | STRZEGOM | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:08:31 | 03:54:21 | 06:19:34 | ||
14 | ŻARECKI Łukasz | 6009 | SIECHNICE | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:07:21 | 03:54:18 | 06:19:36 | ||
15 | KOLASA Filip | 6003 | I LO Leszno/ Maraton Leszno | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:06:21 | 03:52:34 | 06:28:36 | |
16 | CEPIAK Kamil | 6089 | ŁOŚ | Senior I M - 20 | 00:00:40 | 01:21:26 | 03:59:48 | 06:33:31 | ||
17 | RYKAŁA Wojciech | 7023 | MYŚLENICE | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:14:46 | 04:18:21 | 06:33:53 | ||
18 | PORĘBSKI Rafał | 7090 | Poranny Patrol/Evil Team | ZAWADA | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:14:50 | 04:18:21 | 06:33:55 | |
19 | WRONA Mariusz | 6077 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:04:17 | 03:55:39 | 06:34:31 | ||
PUZANOWSKI Jan | 6059 | GOPR Wałbrzysko-Kłodzka | WROCŁAW | Senior II M - 30 | DNF | 01:08:51 DNF | 04:13:12 DNF | 06:35:51 DNF | ||
21 | RZYWUCKI Wojciech | 6098 | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:12:15 | 04:11:43 | 06:37:08 | |||
22 | NAPIERALSKI Daniel | 7138 | LEO | SWIETNO | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:11:55 | 04:12:26 | 06:38:03 | |
23 | CZYŻ Łukasz | 6021 | Sklep Biegacza Running Team | SOSNOWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:10:27 | 03:59:52 | 06:38:33 | |
24 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 6001 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:13:17 | 04:12:26 | 06:38:38 | ||
25 | KACZMAREK Pawel | 7106 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:13:04 | 04:13:45 | 06:42:28 | ||
26 | ZAWORSKI Tomasz | 6029 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:06 | 01:12:17 | 04:16:31 | 06:42:42 | ||
27 | KONOPKO Artur | 6071 | BiegoStok | KLEOSIN | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:14:11 | 04:20:06 | 06:43:22 | |
28 | POPKO Łukasz | 7112 | LUBAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:16:10 | 04:19:58 | 06:44:20 | ||
29 | SIKORA Zbigniew | 7044 | Stowarzyszenie Pogoria Biega | JAWORZNO | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:14:01 | 04:16:46 | 06:48:03 | |
30 | ROCZKOWSKI Artur | 6008 | SBD Energetyk Rybnik | RYBNIK | Weteran I M - 50 | 00:00:18 | 01:09:45 | 04:11:57 | 06:52:57 | |
31 | PORĘBSKI Dariusz | 7058 | RIEGELSBERG | Weteran I M - 50 | 00:00:04 | 01:12:56 | 04:14:20 | 06:53:11 | ||
32 | JACKIEWICZ Arkadiusz | 7071 | BBL Głogów | GŁOGÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:31 | 01:14:06 | 04:19:16 | 06:55:00 | |
33 | LORENC Joanna | 6047 | WĄSOSZ | Senior II K - 30 | 00:00:29 | 01:14:08 | 04:19:18 | 06:55:01 | ||
34 | ZASŁONKA Konrad | 7007 | SKIERNIEWICE | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:16:54 | 04:20:54 | 06:56:46 | ||
35 | MILEWICZ Daniel | 7036 | daniel milewicz | BOLESŁAWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:22:31 | 04:32:08 | 06:59:14 | |
KONIECZNY Rafał | 6075 | WODZISŁAW ŚLĄSKI | Senior I M - 20 | DNF | 01:11:05 DNF | 04:16:47 DNF | 06:59:22 DNF | |||
SOBLIK Łukasz | 6016 | RUDA ŚLĄSKA | Senior II M - 30 | DNF | 01:11:03 DNF | 04:16:46 DNF | 06:59:23 DNF | |||
KUKUŁA Maciej | 6048 | KRAKÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:15:00 DNF | 04:13:49 DNF | 06:59:24 DNF | |||
39 | SALETRA Grzegorz | 6038 | OLKUSZ | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:11:32 | 04:20:51 | 06:59:30 | ||
40 | DĄBROWA Andrzej | 7074 | Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:11:47 | 04:20:20 | 07:01:31 | |
41 | KOZŁOWSKI Marek | 6031 | JAWOR | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:16:13 | 04:23:31 | 07:02:37 | ||
42 | ŁABUZ Sylwester | 6054 | DZIERŻONIÓW | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:17:20 | 04:29:04 | 07:04:24 | ||
43 | PINKOWSKI Artur | 7032 | Szkoła Policji w Pile - 4RUN Team Piła | PIŁA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:15:40 | 04:20:07 | 07:04:28 | |
44 | BRATEK Agnieszka | 7168 | OTK Rzeźnik | GLIWICE | Masters K - 40 | 00:00:13 | 01:18:21 | 04:25:34 | 07:05:40 | |
45 | MILKOWSKI Rafał | 7014 | RYBNIK | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:18:20 | 04:25:32 | 07:05:40 | ||
46 | KRAWCZYK Michał | 7092 | BOLESŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:26 | 01:23:29 | 04:25:24 | 07:06:03 | ||
47 | PRZYBYŁ Rafał | 6039 | PROTON | PIASKI | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:09:48 | 04:12:27 | 07:07:00 | |
48 | PIOTROWSKI Paweł | 6032 | PROTON | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:09:48 | 04:12:31 | 07:07:03 | |
49 | SZPINEK Marcin | 6057 | TUTU Team | NYSA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:15:18 | 04:23:17 | 07:07:15 | |
KWIATKOWSKA Kinga | 6017 | KRAKÓW | Senior I K - 20 | DNF | 01:16:08 DNF | 04:31:11 DNF | 07:08:06 DNF | |||
51 | RAJKOWSKI Przemysław | 6013 | FUDU&CO. Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:16:18 | 04:22:19 | 07:08:10 | |
52 | DZIUBECKI Kamil | 7008 | Fudu&Co.Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:16:18 | 04:22:20 | 07:08:21 | |
53 | NOWAK Paweł | 6099 | Super Maraton Kalisz | Weteran I M - 50 | 00:00:02 | 01:09:43 | 04:19:50 | 07:09:20 | ||
54 | MAZUR Sławomir | 7040 | Cyklopedia.cc | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:25:37 | 04:32:05 | 07:10:10 | |
55 | DZIEDZIC Wadim | 6062 | Dynamo Muchobór | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:16:39 | 04:25:07 | 07:10:10 | |
56 | DANIELEWICZ Andrzej | 6036 | Bieganie jak seks | CASTELLDEFELS / BARCELONA | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:18:02 | 04:30:19 | 07:10:22 | |
57 | JANUS Radosław | 6020 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:22 | 01:21:36 | 04:35:32 | 07:12:34 | ||
58 | BORZYSTOWSKI Patryk | 6083 | WWW.WIDZIALNI.PL | NOWA SÓL | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:14:30 | 04:23:00 | 07:12:57 | |
59 | ORLOW Kuba | 6086 | sportrun.pl | TYCHY | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:18:01 | 04:32:20 | 07:13:20 | |
60 | LACHOWICZ Przemysław | 7079 | LIBERTÓW | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:16:30 | 04:39:51 | 07:18:07 | ||
61 | KOWALCZYK Rafał | 7144 | Ledberg Lublin | LUBLIN | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:07:59 | 04:21:28 | 07:18:46 | |
62 | ŁABĘCKI Jarek | 7050 | KB Maniac/KB UE Poznań | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:27:36 | 04:41:28 | 07:19:32 | |
63 | DONIEC Marek | 7124 | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:15:03 | 04:28:45 | 07:19:51 | |
64 | ZARCZUK Paweł | 7006 | INSS-POL | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:19 | 01:29:25 | 04:42:01 | 07:20:44 | |
65 | SADURSKI Krzysztof | 7037 | CARINII | ŁASKARZEW | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:12:48 | 04:34:47 | 07:23:35 | |
66 | SZEWCZYK Katarzyna | 6076 | Zaporowy Maraton Team | KRAKOW | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 01:23:39 | 04:41:37 | 07:24:20 | |
67 | ZAKRZEWSKI Krzysztof | 6063 | 3:33 TEAM | PALĘDZIE | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:23:32 | 04:40:19 | 07:26:01 | |
68 | GŁOWACKI Jordan | 6078 | JW4115 | GLIWICE | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:15:23 | 04:44:45 | 07:26:47 | |
69 | PORADA Przemysław | 7158 | Press Glass - Biegamy i wspieramy | TEKLINÓW | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:25:51 | 04:41:08 | 07:29:11 | |
70 | BASZAK Tomasz | 7148 | SiłaOgra.pl | SOBÓTKA | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:26:37 | 04:47:56 | 07:34:12 | |
71 | BRONCEL Sebastian | 7017 | TYCHY | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:17:17 | 04:43:08 | 07:34:24 | ||
72 | PITAS Andrzej | 6028 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:25:58 | 04:50:56 | 07:35:59 | |
73 | FLAK Łukasz | 6027 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:26:00 | 04:58:28 | 07:36:01 | |
74 | BRZOZOWSKI Jarek | 6092 | Aktywni Kamieńsk | KAMIEŃSK | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:20:44 | 04:41:34 | 07:36:29 | |
75 | WIRA Mirosław | 7033 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:11 | 01:18:50 | 04:39:54 | 07:36:32 | ||
76 | HANYŻ Mateusz | 7107 | Olimpia Syców | SYCÓW | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:29:33 | 04:59:08 | 07:37:22 | |
ŚWIERCZ Szymon | 6064 | HMG | GŁOGÓW | Senior I M - 20 | DNF | 01:28:37 DNF | 04:47:18 DNF | 07:37:32 DNF | ||
78 | ROZMUS Mateusz | 6010 | WS Legnica/Delegatura Głogów | SERBY/GŁOGÓW | Senior I M - 20 | 00:00:12 | 01:28:40 | 04:47:19 | 07:37:34 | |
79 | WOJTCZAK Błażej | 6073 | - | PABIANICE | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:29:39 | 05:01:56 | 07:39:46 | |
80 | ŻAK - ŁEBEK Ewa | 6085 | OLKUSZ | Masters K - 40 | 00:00:06 | 01:20:50 | 04:42:51 | 07:40:04 | ||
81 | PASTWA Marek | 6034 | OhZuza.com | ŁÓDŹ | Weteran I M - 50 | 00:00:09 | 01:28:48 | 04:56:58 | 07:42:09 | |
82 | BASZCZYSZYN Artur | 7067 | KUDOWA ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:31:57 | 04:53:40 | 07:44:43 | ||
83 | ZAGROBELNY Radosław | 6050 | Monko Coffee | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:13 | 01:15:10 | 04:41:21 | 07:45:35 | |
84 | WÓR Sara | 6094 | RZESZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:36 | 01:26:03 | 04:51:39 | 07:46:20 | ||
85 | NIEMAS Mariusz | 7047 | Oyama Karate Brzeszcze | RAJSKO | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:28:15 | 04:50:44 | 07:47:16 | |
86 | ZWĘGLIŃSKI Andrzej | 6058 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:21:08 | 04:44:08 | 07:47:28 | ||
87 | GRZESZCZUK Wojciech | 7098 | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:24 | 01:31:12 | 05:06:24 | 07:48:25 | ||
88 | TRZCIELIŃSKI Roman | 7045 | PSY Warszawa | WARSZAWA | Weteran II M - 60 | 00:00:19 | 01:27:49 | 05:06:27 | 07:52:11 | |
89 | SANKOWSKI Paweł | 6095 | Placki Team | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:19:45 | 04:39:58 | 07:53:13 | |
90 | PRZYTOCKI Janusz | 7028 | Z biegiem marzeń | KŁODZKO | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:29:05 | 05:05:56 | 07:56:33 | |
91 | CHOMIAK Katarzyna | 6081 | Biegaj w Jedlinie | JEDLINA-ZDRÓJ | Masters K - 40 | 00:00:08 | 01:19:34 | 04:53:49 | 07:57:52 | |
92 | TRYK Sebastian | 6007 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:28 | 01:26:59 | 04:51:51 | 07:58:42 | |
93 | WITCZAK Jolanta | 6087 | Tarnowo Podgórne - Poziom Bliżej | LUSOWO | Weteran K - 50 | 00:00:28 | 01:23:43 | 05:12:38 | 07:59:09 | |
94 | SKRYNKOWSKI Michal | 6035 | KRYZYS | GORZANÓW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:14:15 | 05:08:45 | 08:03:58 | |
95 | ŁUSZCZYŃSKI Łukasz | 6066 | KRYZYS | KŁODZKO | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:14:15 | 05:08:51 | 08:04:06 | |
96 | DRYMEL Piotr | 7102 | ŚWIĘTA KATARZYNA | Senior II M - 30 | 00:00:41 | 01:32:01 | 05:12:54 | 08:06:59 | ||
97 | GOSTKOWSKI Bartek | 6042 | z wolnej stopy | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:22:04 | 04:59:49 | 08:07:41 | |
98 | MARCINIAK Paweł | 6051 | Cross Straceńców Team | GLOGÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:08 | 01:22:26 | 05:06:22 | 08:07:49 | |
99 | DĄBROWSKI Cezary | 7053 | MAXI Piaseczno | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:27:00 | 04:59:16 | 08:08:31 | |
100 | LIPIŃSKI Krzysztof | 7130 | KB MANIAC POZNAŃ | KOZIEGŁOWY | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:31:16 | 05:07:05 | 08:10:37 | |
GRĘZIAK Magdalena | 6056 | Białostocka Sekta Biegaczy | BIAŁYSTOK | Senior I K - 20 | DNF | 01:29:55 DNF | 05:06:44 DNF | 08:10:57 DNF | ||
BIELAWIEC Bartłomiej | 6088 | Białostocka Sekta Biegaczy | BIAŁYSTOK | Senior II M - 30 | DNF | 01:30:15 DNF | 05:06:45 DNF | 08:10:58 DNF | ||
103 | NOWAK Krzysztof | 7161 | Szkiyty Krychlate | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:28:38 | 05:07:20 | 08:13:39 | |
104 | TRZETRZELEWSKA-LALIK Ewa | 7065 | Jazzy Power | JERZMANOWICE | Masters K - 40 | 00:00:33 | 01:32:07 | 05:16:32 | 08:16:01 | |
105 | TRZETRZELEWSKI Arkadiusz | 7117 | JASTRZĘBIE -ZDRÓJ | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:32:08 | 05:16:35 | 08:16:03 | ||
106 | SZULC-ŁĄTKOWSKA Urszula | 6080 | KB Maniac Poznan | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:20 | 01:34:04 | 05:19:16 | 08:19:47 | |
107 | TÓRZ Paweł | 7029 | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:01:12 | 01:29:00 | 05:16:32 | 08:24:44 | ||
108 | ROGOCZ Maciej | 6067 | Rogasie z Doliny Roztoki | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:30:34 | 05:09:27 | 08:25:12 | |
109 | SOBCZAK Katarzyna | 7030 | GARBY | Masters K - 40 | 00:00:16 | 01:29:08 | 05:16:31 | 08:25:51 | ||
110 | BĄKOWSKI Marcin | 7024 | KLUB ŚLIMAKA TORPEDY | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:29:10 | 05:16:31 | 08:25:53 | |
111 | DEPTUŁA Hubert | 6041 | KSW Kyokushin | WOŁOMIN | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:25:55 | 05:12:16 | 08:26:27 | |
112 | MIODUSZEWSKI Mariusz | 6012 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:34:45 | 05:09:43 | 08:28:25 | ||
113 | RAK Łukasz Bidon | 7035 | #ChaseYourDreams | GARBATKA | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:29:29 | 05:09:33 | 08:28:34 | |
114 | MAZUREK Patryk | 7034 | #ChaseYourDreams | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:29:31 | 05:09:34 | 08:28:37 | |
115 | STĘPIEŃ Wojciech | 6046 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:28:32 | 05:07:51 | 08:29:03 | |
116 | JÓZEFOWICZ Krzysztof | 6011 | Smardzów Pany | SMARDZÓE | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:29:42 | 05:12:56 | 08:32:34 | |
RACZYC Janusz | 6006 | TARNOW | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:27 DNF | 05:30:36 DNF | 08:32:36 DNF | |||
118 | KAMIENIAK Miłosz | 7104 | MaratonyPolskie.PL TEAM | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:27:57 | 05:04:36 | 08:34:15 | |
119 | NIZIOŁ Marian | 7043 | PIASECZNO | Weteran II M - 60 | 00:00:23 | 01:30:10 | 05:18:54 | 08:34:27 | ||
120 | STAWSKI Dariusz | 6061 | KB Arturówek Łódz | ŁÓDZ | Weteran II M - 60 | 00:00:10 | 01:31:16 | 05:24:51 | 08:35:40 | |
121 | HYSKI Mateusz | 7108 | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:29:40 | 05:12:59 | 08:35:48 | ||
POKOTYCKI Denis | 6074 | Otomo STP / Programa.pl | POZNAŃ | Senior I M - 20 | DNF | 01:27:43 DNF | 05:20:24 DNF | 08:35:49 DNF | ||
123 | PAPROCKI Wiesław | 7166 | MCKS Jaworzno | Weteran I M - 50 | 00:00:24 | 01:30:01 | 05:18:54 | 08:36:28 | ||
124 | RYCZYŃSKI Jacek | 6005 | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:29:02 | 05:26:26 | 08:36:40 | ||
125 | CIEŚLAK Krzysztof | 7149 | CieślakTeam :) | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | 00:00:38 | 01:34:04 | 05:23:59 | 08:37:30 | |
126 | TONDYTKO Piotr | 7147 | KŁODZKO | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:33:55 | 05:24:09 | 08:37:42 | ||
KWOLIK Daniel | 6101 | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:05 DNF | 05:10:11 DNF | 08:37:53 DNF | ||||
128 | KMIECIAK Łukasz | 6002 | WOLSZTYN | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:27:11 | 05:12:29 | 08:37:55 | ||
KOSZAREK Andrzej | 6069 | Zabieganie ŚrePoLe | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:33:09 DNF | 05:04:12 DNF | 08:39:53 DNF | ||
KOSZAREK Maciej | 6090 | zabiegani ŚlePoLe | POZNAŃ | Weteran I M - 50 | DNF | 01:33:11 DNF | 05:04:14 DNF | 08:39:56 DNF | ||
131 | KORBELA Maciej | 7056 | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:42:43 | 05:35:10 | 08:41:06 | ||
PRZYTULSKA Justyna | 6053 | ŚWIDNICA | Senior II K - 30 | DNF | 01:29:24 DNF | 05:17:33 DNF | 08:41:55 DNF | |||
133 | BARAN Jarosław | 6079 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:34:20 | 05:32:06 | 08:43:52 | ||
134 | GRUNTOWSKI Mateusz | 7100 | Niemo Adventure | NIEMODLIN | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:30:19 | 05:38:04 | 08:58:18 | |
135 | KOPACZ Adam | 7095 | Klub Kolarski Fala Park | WOLSZTYN | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:42:41 | 05:35:22 | 09:00:38 | |
ŻEBRAKOWSKA Katarzyna | 6068 | ultramaratonpodkarpacki.pl | TRZEBOWNISKO | Masters K - 40 | DNF | 01:38:17 DNF | 05:40:46 DNF | 09:01:10 DNF | ||
137 | MASIULANIEC Agata | 7022 | biegowyswiat.pl/ sklepbiegowy.com | GDAŃSK | Senior I K - 20 | 00:00:19 | 01:31:04 | 05:41:09 | 09:01:17 | |
138 | FIJAŁKOWSKI Waldemar | 7042 | oskargsm.pl | TRZEBNICA | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:33:55 | 05:34:46 | 09:08:28 | |
WIJAS Mariusz | 6060 | KKB Dystans | KRAKÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:37:15 DNF | 05:28:01 DNF | 09:08:30 DNF | ||
140 | PŁAWECKI Leszek | 7167 | Pszczyna Biega | 601144050 | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:23:54 | 05:34:51 | 09:10:08 | |
141 | MACHULA Arkadiusz | 6022 | Sparta Ziębice | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:35:00 | 05:42:32 | 09:19:18 | |
PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka | 6065 | Poranny Patrol/Evil Team | OSIECZANY | Senior II K - 30 | DNF | 01:38:34 DNF | 05:30:34 DNF | 09:21:35 DNF | ||
PACZKOWSKI Piotr | 6096 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:31:58 DNF | 05:41:05 DNF | 09:21:47 DNF | |||
144 | SIEJEK Krzysztof | 7020 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:39:34 | 05:47:21 | 09:21:58 | ||
145 | RICHTER Franciszek | 6026 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:34:36 | 05:47:45 | 09:29:10 | |
AUGUSTOWSKA Izabela | 6040 | KB Geotermia Uniejów | WARTKOWICE | Masters K - 40 | DNF | 01:36:34 DNF | 05:41:03 DNF | 09:33:09 DNF | ||
147 | SŁAWSKI Tomasz | 7172 | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:40:25 | 06:09:55 | 09:48:03 | |||
ZIEGLER Krzysztof | 6100 | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:10 DNF | 06:01:37 DNF | 09:48:56 DNF | ||||
149 | ŻAK Krzysztof | 7119 | WROCŁAW | Weteran II M - 60 | 00:00:35 | 01:50:22 | 06:38:14 | 10:20:02 | ||
PIASECKI Rafał | 6097 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:49:50 DNF | 06:39:09 DNF | 10:56:02 DNF | |||
NOWAK Karol | 6033 | Wołów Biega | WOŁÓW | Weteran II M - 60 | DNF | 01:46:32 DNF | DNF | DNF | ||
TUCZYŃSKI Maciej | 6055 | RGiG/Old School TRAIL RUNNING | RZESZÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:06:58 DNF | 03:52:08 DNF | DNF | ||
WASIELEWSKA Natalia | 6037 | POZNAŃ | Senior II K - 30 | DNF | 01:27:27 DNF | DNF | DNF | |||
SZULC Krzysztof | 6019 | Albatrosy | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:15:56 DNF | 05:02:01 DNF | DNF |
Total 154 results.