BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 164 |
Wystartowało : | 154 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 128 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BARCZYK Mariusz | 6014 | VPI.NO | OLKUSZ | Masters M - 40 | 00:00:43 | 01:03:14 | 03:34:23 | 05:47:20 | |
2 | KOBIERSKI Piotr | 7001 | UKA Ultras Runners | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:04 | 01:12:09 | 03:52:47 | 06:07:52 | |
3 | ŚCIESZKA Wojciech | 6025 | 13 elt Kraków-Balice | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:08:27 | 03:54:48 | 06:07:53 | |
4 | GRABLEWSKI Grzegorz | 7088 | Team-Luks-Żórawina Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:01 | 01:09:43 | 03:56:48 | 06:14:30 | |
5 | RYKAŁA Wojciech | 7023 | MYŚLENICE | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:14:46 | 04:18:21 | 06:33:53 | ||
6 | PORĘBSKI Rafał | 7090 | Poranny Patrol/Evil Team | ZAWADA | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:14:50 | 04:18:21 | 06:33:55 | |
7 | WRONA Mariusz | 6077 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:04:17 | 03:55:39 | 06:34:31 | ||
8 | RZYWUCKI Wojciech | 6098 | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:12:15 | 04:11:43 | 06:37:08 | |||
9 | NAPIERALSKI Daniel | 7138 | LEO | SWIETNO | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:11:55 | 04:12:26 | 06:38:03 | |
10 | CIURASZKIEWICZ Andrzej | 6001 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:13:17 | 04:12:26 | 06:38:38 | ||
11 | DĄBROWA Andrzej | 7074 | Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:11:47 | 04:20:20 | 07:01:31 | |
12 | KOZŁOWSKI Marek | 6031 | JAWOR | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:16:13 | 04:23:31 | 07:02:37 | ||
13 | PIOTROWSKI Paweł | 6032 | PROTON | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:09:48 | 04:12:31 | 07:07:03 | |
14 | RAJKOWSKI Przemysław | 6013 | FUDU&CO. Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:16:18 | 04:22:19 | 07:08:10 | |
15 | MAZUR Sławomir | 7040 | Cyklopedia.cc | RZESZÓW | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:25:37 | 04:32:05 | 07:10:10 | |
16 | KOWALCZYK Rafał | 7144 | Ledberg Lublin | LUBLIN | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:07:59 | 04:21:28 | 07:18:46 | |
17 | ŁABĘCKI Jarek | 7050 | KB Maniac/KB UE Poznań | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:27:36 | 04:41:28 | 07:19:32 | |
18 | DONIEC Marek | 7124 | Piotrkowski Klub Biegacza Endorfina | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:15:03 | 04:28:45 | 07:19:51 | |
19 | SADURSKI Krzysztof | 7037 | CARINII | ŁASKARZEW | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:12:48 | 04:34:47 | 07:23:35 | |
20 | ZAKRZEWSKI Krzysztof | 6063 | 3:33 TEAM | PALĘDZIE | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:23:32 | 04:40:19 | 07:26:01 | |
21 | BRONCEL Sebastian | 7017 | TYCHY | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:17:17 | 04:43:08 | 07:34:24 | ||
22 | PITAS Andrzej | 6028 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:25:58 | 04:50:56 | 07:35:59 | |
23 | NIEMAS Mariusz | 7047 | Oyama Karate Brzeszcze | RAJSKO | Masters M - 40 | 00:00:30 | 01:28:15 | 04:50:44 | 07:47:16 | |
24 | ZWĘGLIŃSKI Andrzej | 6058 | KĘDZIERZYN-KOŹLE | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:21:08 | 04:44:08 | 07:47:28 | ||
25 | PRZYTOCKI Janusz | 7028 | Z biegiem marzeń | KŁODZKO | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:29:05 | 05:05:56 | 07:56:33 | |
26 | TRYK Sebastian | 6007 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:28 | 01:26:59 | 04:51:51 | 07:58:42 | |
27 | GOSTKOWSKI Bartek | 6042 | z wolnej stopy | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:22:04 | 04:59:49 | 08:07:41 | |
28 | DĄBROWSKI Cezary | 7053 | MAXI Piaseczno | PIASECZNO | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:27:00 | 04:59:16 | 08:08:31 | |
29 | TRZETRZELEWSKI Arkadiusz | 7117 | JASTRZĘBIE -ZDRÓJ | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:32:08 | 05:16:35 | 08:16:03 | ||
30 | ROGOCZ Maciej | 6067 | Rogasie z Doliny Roztoki | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:42 | 01:30:34 | 05:09:27 | 08:25:12 | |
31 | MIODUSZEWSKI Mariusz | 6012 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:34:45 | 05:09:43 | 08:28:25 | ||
32 | STĘPIEŃ Wojciech | 6046 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:28:32 | 05:07:51 | 08:29:03 | |
33 | RYCZYŃSKI Jacek | 6005 | OLEŚNICA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:29:02 | 05:26:26 | 08:36:40 | ||
34 | TONDYTKO Piotr | 7147 | KŁODZKO | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:33:55 | 05:24:09 | 08:37:42 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
KOSZAREK Andrzej | 6069 | Zabieganie ŚrePoLe | POZNAŃ | Masters M - 40 | DNF | 01:33:09 DNF | 05:04:12 DNF | 08:39:53 DNF | ||
36 | KORBELA Maciej | 7056 | DĄBROWA GÓRNICZA | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:42:43 | 05:35:10 | 08:41:06 | ||
37 | BARAN Jarosław | 6079 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:34:20 | 05:32:06 | 08:43:52 | ||
38 | KOPACZ Adam | 7095 | Klub Kolarski Fala Park | WOLSZTYN | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:42:41 | 05:35:22 | 09:00:38 | |
WIJAS Mariusz | 6060 | KKB Dystans | KRAKÓW | Masters M - 40 | DNF | 01:37:15 DNF | 05:28:01 DNF | 09:08:30 DNF | ||
40 | PŁAWECKI Leszek | 7167 | Pszczyna Biega | 601144050 | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:23:54 | 05:34:51 | 09:10:08 | |
41 | MACHULA Arkadiusz | 6022 | Sparta Ziębice | ZIĘBICE | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:35:00 | 05:42:32 | 09:19:18 | |
PACZKOWSKI Piotr | 6096 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:31:58 DNF | 05:41:05 DNF | 09:21:47 DNF | |||
43 | SIEJEK Krzysztof | 7020 | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:39:34 | 05:47:21 | 09:21:58 | ||
PIASECKI Rafał | 6097 | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | DNF | 01:49:50 DNF | 06:39:09 DNF | 10:56:02 DNF | |||
SZULC Krzysztof | 6019 | Albatrosy | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:15:56 DNF | 05:02:01 DNF | DNF |
Znaleziono 45 wynik(ów)