BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Fundacja MARATONY |
Data : | 2022-07-14 |
Miejsce : | Lądek-Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 371 |
Wystartowało : | 356 |
Nie ukończyło : | 75 |
Ukończyło : | 281 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MAŁYGA Grzegorz | 2120 | RMT TEAM PRO | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:00:03 | |
2 | PIOTROWSKI Marek | 2128 | GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAM | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:01:58 | |
Niesklasyfikowani | |||||||
WIERZOWIECKI Grzegorz | 2069 | BERFIT ZIELONA GÓRA & STACHOWSCY.EU | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 01:03:07 DNF | ||
4 | ROSOLSKI Dawid | 2073 | KOŚCIAN | Senior II M - 30 | 01:03:17 | ||
5 | KLIMA Dariusz | 2137 | SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄ | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 01:03:47 | |
6 | OLSZEWSKI Piotr | 2143 | RUNNING TEAM NASTOPY.PL | BIENIEIWICE | Senior II M - 30 | 01:07:50 | |
7 | JAKUBOWSKI Andrzej | 2001 | ŻMIGRÓD | Senior II M - 30 | 01:08:37 | ||
8 | ROZCZYPAŁA Karol | 2084 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 01:09:08 | ||
NIEDZIÓŁKA Wojciech | 2087 | CENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE | GRABIANÓW | Senior II M - 30 | 01:09:11 DNF | ||
10 | STACHURA Damian | 2118 | TEAM CEBUL&STACHU | LUBIN | Senior II M - 30 | 01:11:40 | |
11 | RUTKOWSKI Michał | 2095 | JÓZEFÓW | Senior II M - 30 | 01:12:01 | ||
12 | PLOCH Jakub | 1333 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 01:12:21 | ||
13 | GRUSZKA Janusz | 2049 | KITA TEAM | BRZEZINKI | Senior II M - 30 | 01:12:50 | |
14 | GULCZYŃSKI Tomasz | 2202 | ZIELONKA | Senior II M - 30 | 01:13:08 | ||
15 | SZRENIAWA Waldemar | 2059 | MIRAZ RACE TEAM | NIEPOŁOMICE | Senior II M - 30 | 01:13:58 | |
16 | GONCZAR Szymon | 2189 | RYBNIK | Senior II M - 30 | 01:14:45 | ||
17 | KLIMCZAK Jacek | 1177 | UKS PRZEŁAJ ŻERKÓW | ŻERKÓW | Senior II M - 30 | 01:15:33 | |
18 | WIECZOREK Tomasz | 1237 | PIERUNSKIE CANGÓRY | ROGÓW | Senior II M - 30 | 01:17:03 | |
19 | SUDNIK Krzysztof | 2145 | KNURÓW | Senior II M - 30 | 01:17:59 | ||
20 | PAWLIK Filip | 2090 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 01:18:08 | ||
21 | ZAJĄC Leszek | 1032 | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | 01:19:08 | ||
22 | ROGOWSKI Krzysztof | 2154 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:19:49 | ||
BRODA Dominik | 2014 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:20:23 DNF | |||
24 | KLUSEK Mateusz | 1035 | SKLEP BIEGACZA KRAKÓW | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 01:20:27 | |
25 | DWORNICKI Kamil | 1337 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:20:33 | ||
26 | KUCIAK Bartosz | 2030 | KROSNO | Senior II M - 30 | 01:20:56 | ||
27 | WASILEWSKI Marcin | 2024 | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 01:21:00 | ||
28 | GRZOMBA Łukasz | 1190 | DABROWSKI TEAM | SANIT MAUR DES FOSSES | Senior II M - 30 | 01:22:29 | |
29 | SZPONDER Artur | 2040 | KBKS RADOMSKO | RADOMSKO | Senior II M - 30 | 01:22:34 | |
30 | JANKOWSKI Sebastian | 1341 | COKE RUNNERS | RADZYMIN | Senior II M - 30 | 01:22:48 | |
31 | CERNOCKY Jan | 1245 | MECHENICE | Senior II M - 30 | 01:22:55 | ||
32 | DARMETKO Rafał | 1221 | KAMIŃSKO | Senior II M - 30 | 01:23:18 | ||
33 | KRAWCZYK Jakub | 1271 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 01:23:24 | ||
34 | RATAJCZAK Krystian | 2208 | ZABRZE | Senior II M - 30 | 01:23:29 | ||
35 | LADENBERGER Mateusz | 2019 | JACZKÓW | Senior II M - 30 | 01:23:51 | ||
MOŃ Sebastian | 2198 | CARBON SILESIA SPORT | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior II M - 30 | 01:23:59 DNF | ||
37 | HOLC Michał | 2130 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II M - 30 | 01:24:58 | ||
38 | WOŹNIAK Michał | 1135 | RUNNER_ULTRA | PODOLSZE | Senior II M - 30 | 01:25:18 | |
39 | FERENC Adrian | 1134 | PISZ | Senior II M - 30 | 01:26:41 | ||
40 | TYŚ Radek | 1248 | NOWA RUDA BIEGA | NOWA RUDA | Senior II M - 30 | 01:26:57 | |
ZADROŻNY Piotr | 2201 | BIEGIEM DO 100TKI | HALINÓW | Senior II M - 30 | 01:27:04 DNF | ||
42 | SZPECHT Piotr | 2178 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 01:28:22 | ||
43 | DAWIDZIAK Arkadiusz | 1150 | OLEŚNICA | Senior II M - 30 | 01:28:35 | ||
44 | SERAFIN Robert | 2157 | SWARZĘDZ | Senior II M - 30 | 01:29:18 | ||
45 | BUCZYŃSKI Radosław | 2051 | COMPANEROS ASFALT TEAM | GLIWICE | Senior II M - 30 | 01:29:23 | |
46 | NOWAK Dawid | 1165 | ALSTOM KATOWICE | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 01:30:58 | |
47 | GRZESZCZUK Łukasz | 1199 | SZTAFETA NADZIEI | GDAŃSK | Senior II M - 30 | 01:31:06 | |
48 | TROCHANOWSKI Krystian | 2191 | RUSYN - LEM | SOBIN | Senior II M - 30 | 01:31:57 | |
49 | KOSMOWSKI Wiesław | 1117 | MORACZEWO | Senior II M - 30 | 01:32:20 | ||
SIEMIĄTKOWSKI Arkadiusz | 2188 | #RÓBSWOJE CREW | NOWE MIASTO LUBAWSKIE | Senior II M - 30 | 01:33:27 DNF | ||
WERNO Bartłomiej | 2062 | RAWICZ | Senior II M - 30 | 01:34:16 DNF | |||
SADOWSKI Piotr | 2160 | SADOSZCZAKI | OSTRÓDA | Senior II M - 30 | 01:34:36 DNF | ||
MOSIEK Andrzej | 2158 | CHOJNO | Senior II M - 30 | 01:34:36 DNF | |||
54 | KUC Wojciech | 1211 | KŁOBUCK | Senior II M - 30 | 01:34:42 | ||
55 | MALCZEWSKI Daniel | 1280 | WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU | OPOLE | Senior II M - 30 | 01:35:05 | |
WOJNO Arkadiusz | 2192 | DROGA DO ULTRA | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 01:35:47 DNF | ||
BUTKIEWICZ Lukasz | 2055 | IRRACJONALNIE MASZERUJĄCY | WISZNIA MAŁA | Senior II M - 30 | 01:35:51 DNF | ||
58 | BILSKI Przemysław | 1235 | KS MARATON OSTRÓW WLKP. | OSTRÓW WIELKOPOLSKI | Senior II M - 30 | 01:35:54 | |
59 | SZUKAŁA Damian | 1141 | ULTRA BEER RUNNERS | BIENIÓW | Senior II M - 30 | 01:35:54 | |
LUTOWSKI Wojciech | 2102 | BYDGOSZCZ | Senior II M - 30 | 01:37:10 DNF | |||
61 | ZIOBROWSKI Mateusz | 2041 | BIEGOSTACJAULTRATEAM | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 01:37:47 | |
62 | DUDEK Remigiusz | 1228 | ZIĘBICE | ZIĘBICE | Senior II M - 30 | 01:37:49 | |
63 | KULGAJUK Michał | 1123 | STRASZYN ULTRA TEAM | PRUSZCZ GDAŃSKI | Senior II M - 30 | 01:38:08 | |
KRYSIAK Tomasz | 2076 | ULTRA RUNNER SZCZECIN- THOM@S FOTO | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 01:38:34 DNF | ||
65 | KICH Marek | 1324 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 01:40:11 | ||
66 | FUS Maciej | 1153 | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 01:40:25 | ||
67 | KRAWCZYK Michał | 1338 | BOLESŁAW | Senior II M - 30 | 01:40:48 | ||
68 | BUDKOWSKI Kamil | 1250 | SIECHNICE | Senior II M - 30 | 01:40:56 | ||
ZUGAJ Bartosz | 2197 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 01:42:32 DNF | |||
70 | MARGASIŃSKI Michał | 1020 | GÓRYLASY | KAMIENIEC ZĄBKOWICKI | Senior II M - 30 | 01:42:38 | |
71 | JANIK Przemysław | 2223 | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 01:43:18 | ||
72 | FALKOWSKI Michał | 1358 | KOWALEWO POMORSKIE | Senior II M - 30 | 01:43:52 | ||
73 | ZAJĄC Rafał | 1063 | NAD AKTYWNI. | BYTOM ODRZAŃSKI | Senior II M - 30 | 01:46:55 | |
74 | BIAŁY Jakub | 1346 | HYCOK | CHORZÓW | Senior II M - 30 | 01:47:47 | |
75 | BOCZEK Leszek | 1330 | ZAŁOGA GÓRSKA | WYSOKA | Senior II M - 30 | 01:50:15 | |
HAMOT Artur | 2056 | BIEGOWA KUŹNIA | SARNÓW | Senior II M - 30 | 01:53:00 DNF |
Znaleziono 76 wynik(ów)