BIEG SUPER TRIAL - 130 KM - KLASYFIKACJA WSPÓLNA Z DNF NA 240 KM
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich
Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 130 km |
Zgłoszonych : | 164 |
Wystartowało : | 154 |
Nie ukończyło : | 26 |
Ukończyło : | 128 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km | A2 32km | A3 47km | A4 64km | A5 81km | A7 112km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KONOPKO Artur | 6071 | BiegoStok | KLEOSIN | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:14:11 | 04:20:06 | 06:43:22 | 08:57:25 | 11:32:26 | 15:52:37 | |
2 | DZIĄDZIAK Łukasz | 6045 | GTO Oława | OŁAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:06:58 | 03:32:18 | 05:22:07 | 07:08:18 | 09:08:52 | 12:48:20 | |
3 | ŻARECKI Łukasz | 6009 | SIECHNICE | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:07:21 | 03:54:18 | 06:19:36 | 08:41:41 | 11:28:28 | 16:10:22 | ||
4 | PINKOWSKI Artur | 7032 | Szkoła Policji w Pile - 4RUN Team Piła | PIŁA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:15:40 | 04:20:07 | 07:04:28 | 09:30:27 | 12:52:07 | 18:14:40 | |
5 | BRZOZOWSKI Jarek | 6092 | Aktywni Kamieńsk | KAMIEŃSK | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:20:44 | 04:41:34 | 07:36:29 | 10:38:54 | 13:44:54 | 20:10:34 | |
6 | WOJDASIEWICZ Tadeusz | 7013 | KĘPICE | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:06:02 | 03:39:10 | 06:11:04 | 08:52:39 | 11:56:12 | 17:52:16 | ||
7 | CZERWIECKI Marcin | 6052 | STRZEGOM | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:08:31 | 03:54:21 | 06:19:34 | 08:41:36 | 11:28:39 | 16:12:26 | ||
8 | ŁUSZCZYŃSKI Łukasz | 6066 | KRYZYS | KŁODZKO | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:14:15 | 05:08:51 | 08:04:06 | 11:23:27 | 14:55:26 | 22:06:34 | |
9 | SALETRA Grzegorz | 6038 | OLKUSZ | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:11:32 | 04:20:51 | 06:59:30 | 09:39:18 | 12:27:28 | 17:10:29 | ||
10 | ZŁOTKOWSKI Łukasz | 6093 | UKS Junior Nietążkowo | STARE BOJANOWO | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:06:26 | 03:51:33 | 06:12:25 | 08:20:31 | 10:42:58 | 14:46:39 | |
11 | SKRYNKOWSKI Michal | 6035 | KRYZYS | GORZANÓW | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:14:15 | 05:08:45 | 08:03:58 | 11:23:21 | 14:53:54 | 21:54:30 | |
12 | SZPINEK Marcin | 6057 | TUTU Team | NYSA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:15:18 | 04:23:17 | 07:07:15 | 09:39:19 | 12:21:56 | 17:41:00 | |
13 | SANKOWSKI Paweł | 6095 | Placki Team | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:19:45 | 04:39:58 | 07:53:13 | 10:50:00 | 13:50:20 | 18:49:51 | |
14 | DYJAK Robert | 6015 | TAMWORTH | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:07:23 | 03:54:32 | 06:07:46 | 08:36:05 | 11:10:46 | 15:42:27 | ||
15 | WOJTCZAK Błażej | 6073 | - | PABIANICE | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:29:39 | 05:01:56 | 07:39:46 | 10:09:11 | 12:52:03 | 17:38:59 | |
16 | POPKO Łukasz | 7112 | LUBAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:09 | 01:16:10 | 04:19:58 | 06:44:20 | 09:14:28 | 12:19:28 | 17:48:41 | ||
17 | GRYCZKA Mateusz | 6024 | MARATON LESZNO | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:01:48 | 03:27:28 | 05:26:47 | 07:25:59 | 09:46:16 | 13:36:06 | |
18 | KOLASA Filip | 6003 | I LO Leszno/ Maraton Leszno | LESZNO | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:06:21 | 03:52:34 | 06:28:36 | 08:54:35 | 11:48:02 | 16:48:40 | |
19 | KMIECIAK Łukasz | 6002 | WOLSZTYN | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:27:11 | 05:12:29 | 08:37:55 | 12:17:43 | 15:34:03 | 21:53:34 | ||
20 | ORLOW Kuba | 6086 | sportrun.pl | TYCHY | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:18:01 | 04:32:20 | 07:13:20 | 10:23:03 | 14:08:59 | 20:17:28 | |
21 | CZYŻ Łukasz | 6021 | Sklep Biegacza Running Team | SOSNOWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:10:27 | 03:59:52 | 06:38:33 | 08:58:05 | 11:45:15 | 16:38:00 | |
22 | MILKOWSKI Rafał | 7014 | RYBNIK | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:18:20 | 04:25:32 | 07:05:40 | 09:18:20 | 11:54:38 | 17:16:41 | ||
23 | GŁOWACKI Jordan | 6078 | JW4115 | GLIWICE | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:15:23 | 04:44:45 | 07:26:47 | 10:15:21 | 13:39:53 | 19:43:57 | |
24 | BĄKOWSKI Marcin | 7024 | KLUB ŚLIMAKA TORPEDY | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:29:10 | 05:16:31 | 08:25:53 | 11:28:59 | 14:29:29 | 19:48:46 | |
25 | LACHOWICZ Przemysław | 7079 | LIBERTÓW | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:16:30 | 04:39:51 | 07:18:07 | 09:49:33 | 12:23:37 | 17:56:00 | ||
26 | BORZYSTOWSKI Patryk | 6083 | WWW.WIDZIALNI.PL | NOWA SÓL | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:14:30 | 04:23:00 | 07:12:57 | 09:37:58 | 13:06:03 | 17:53:56 | |
27 | DEPTUŁA Hubert | 6041 | KSW Kyokushin | WOŁOMIN | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:25:55 | 05:12:16 | 08:26:27 | 11:50:16 | 15:05:34 | 21:23:52 | |
28 | ŁABUZ Sylwester | 6054 | DZIERŻONIÓW | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:17:20 | 04:29:04 | 07:04:24 | 09:31:11 | 12:08:16 | 16:49:38 | ||
29 | BASZCZYSZYN Artur | 7067 | KUDOWA ZDRÓJ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:31:57 | 04:53:40 | 07:44:43 | 10:49:52 | 14:06:30 | 19:32:06 | ||
30 | SIKORA Zbigniew | 7044 | Stowarzyszenie Pogoria Biega | JAWORZNO | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:14:01 | 04:16:46 | 06:48:03 | 09:06:21 | 11:58:17 | 16:56:11 | |
31 | NOWAK Krzysztof | 7161 | Szkiyty Krychlate | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:28:38 | 05:07:20 | 08:13:39 | 11:06:57 | 14:38:37 | 20:02:50 | |
32 | MAZUREK Patryk | 7034 | #ChaseYourDreams | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:29:31 | 05:09:34 | 08:28:37 | 11:23:07 | 14:54:14 | 20:31:02 | |
33 | KACZMAREK Pawel | 7106 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:13:04 | 04:13:45 | 06:42:28 | 09:07:05 | 11:56:30 | 17:46:09 | ||
34 | JÓZEFOWICZ Krzysztof | 6011 | Smardzów Pany | SMARDZÓE | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:29:42 | 05:12:56 | 08:32:34 | 11:44:03 | 15:05:28 | 20:51:04 | |
35 | ZASŁONKA Konrad | 7007 | SKIERNIEWICE | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:16:54 | 04:20:54 | 06:56:46 | 09:29:43 | 12:11:16 | 17:13:58 | ||
36 | RAK Łukasz Bidon | 7035 | #ChaseYourDreams | GARBATKA | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:29:29 | 05:09:33 | 08:28:34 | 11:23:06 | 14:54:16 | 20:30:50 | |
37 | FLAK Łukasz | 6027 | Zapierdalacze | ROGOŹNIK | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:26:00 | 04:58:28 | 07:36:01 | 10:18:34 | 13:23:09 | 18:25:21 | |
38 | HYSKI Mateusz | 7108 | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:29:40 | 05:12:59 | 08:35:48 | 11:44:05 | 15:15:06 | 21:15:34 | ||
39 | HANYŻ Mateusz | 7107 | Olimpia Syców | SYCÓW | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:29:33 | 04:59:08 | 07:37:22 | 10:25:13 | 13:33:46 | 19:28:49 | |
40 | SŁAWSKI Tomasz | 7172 | Senior II M - 30 | 00:00:22 | 01:40:25 | 06:09:55 | 09:48:03 | 13:15:26 | 16:38:18 | 23:12:58 | |||
41 | DZIUBECKI Kamil | 7008 | Fudu&Co.Sport Team | PIOTRKÓW TRYBUNALSKI | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:16:18 | 04:22:20 | 07:08:21 | 09:52:59 | 12:35:07 | 18:00:35 | |
42 | PORADA Przemysław | 7158 | Press Glass - Biegamy i wspieramy | TEKLINÓW | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:25:51 | 04:41:08 | 07:29:11 | 10:09:48 | 13:59:08 | 19:50:54 | |
43 | DANIELEWICZ Andrzej | 6036 | Bieganie jak seks | CASTELLDEFELS / BARCELONA | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:18:02 | 04:30:19 | 07:10:22 | 09:50:59 | 12:36:20 | 18:28:01 | |
44 | DZIEDZIC Wadim | 6062 | Dynamo Muchobór | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:16:39 | 04:25:07 | 07:10:10 | 10:04:53 | 13:07:13 | 17:44:44 | |
45 | MILEWICZ Daniel | 7036 | daniel milewicz | BOLESŁAWIEC | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:22:31 | 04:32:08 | 06:59:14 | 09:18:09 | 11:59:01 | 16:49:26 | |
46 | KAMIENIAK Miłosz | 7104 | MaratonyPolskie.PL TEAM | ZABRZE | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:27:57 | 05:04:36 | 08:34:15 | 12:06:01 | 15:26:53 | 21:42:07 | |
47 | BASZAK Tomasz | 7148 | SiłaOgra.pl | SOBÓTKA | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:26:37 | 04:47:56 | 07:34:12 | 10:09:09 | 13:10:42 | 18:59:37 | |
48 | FIJAŁKOWSKI Waldemar | 7042 | oskargsm.pl | TRZEBNICA | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:33:55 | 05:34:46 | 09:08:28 | 12:13:40 | 15:44:51 | 21:37:47 | |
49 | KOMENDACKI Dominik | 7015 | MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHM | GŁOGÓW | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:05:44 | 03:44:54 | 06:02:26 | 08:07:22 | 10:44:43 | 15:28:00 | |
50 | GRUNTOWSKI Mateusz | 7100 | Niemo Adventure | NIEMODLIN | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:30:19 | 05:38:04 | 08:58:18 | 12:06:01 | 15:11:35 | 21:09:57 | |
51 | CIEŚLAK Krzysztof | 7149 | CieślakTeam :) | CZĘSTOCHOWA | Senior II M - 30 | 00:00:38 | 01:34:04 | 05:23:59 | 08:37:30 | 12:06:16 | 15:19:12 | 21:37:37 | |
52 | DRYMEL Piotr | 7102 | ŚWIĘTA KATARZYNA | Senior II M - 30 | 00:00:41 | 01:32:01 | 05:12:54 | 08:06:59 | 10:52:52 | 13:40:52 | 19:24:44 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||
KWOLIK Daniel | 6101 | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:05 DNF | 05:10:11 DNF | 08:37:53 DNF | 12:20:36 DNF | DNF | DNF | ||||
ZIEGLER Krzysztof | 6100 | Senior II M - 30 | DNF | 01:26:10 DNF | 06:01:37 DNF | 09:48:56 DNF | DNF | DNF | DNF | ||||
SOBLIK Łukasz | 6016 | RUDA ŚLĄSKA | Senior II M - 30 | DNF | 01:11:03 DNF | 04:16:46 DNF | 06:59:23 DNF | DNF | DNF | DNF | |||
RACZYC Janusz | 6006 | TARNOW | Senior II M - 30 | DNF | 01:27:27 DNF | 05:30:36 DNF | 08:32:36 DNF | 12:36:46 DNF | DNF | DNF | |||
TUCZYŃSKI Maciej | 6055 | RGiG/Old School TRAIL RUNNING | RZESZÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:06:58 DNF | 03:52:08 DNF | DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PUZANOWSKI Jan | 6059 | GOPR Wałbrzysko-Kłodzka | WROCŁAW | Senior II M - 30 | DNF | 01:08:51 DNF | 04:13:12 DNF | 06:35:51 DNF | 09:07:13 DNF | 12:04:07 DNF | DNF | ||
BIELAWIEC Bartłomiej | 6088 | Białostocka Sekta Biegaczy | BIAŁYSTOK | Senior II M - 30 | DNF | 01:30:15 DNF | 05:06:45 DNF | 08:10:58 DNF | 10:57:47 DNF | 14:45:24 DNF | DNF |
Znaleziono 59 wynik(ów)