Organizator : Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data : 2022-07-17
Miejsce : Lądek-Zdrój
Dystans : 10 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 542
Wystartowało : 461
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 458
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuStart Lądek
0.01km
C1
3.7km
C1
5.8km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1LAGNER Sebastian 8444KB SOBÓTKA/ PRZEDWOJEWSKI_TEAMSOBÓTKASenior II M - 30 1M 100:00:0000:00:0100:20:1900:30:1200:47:54.8500:47:54.85 4:4712,5
2PACHUT Jerzy 8459WOTSŁOPNICESenior I M - 20 1M 200:00:0000:00:0100:20:2600:30:5400:48:32.4000:48:32.40+00:00:374:5112,4
3CHRZANOWSKI Patryk 8302PCH SPORT TEAMOSTROSZOWICESenior II M - 30 2M 300:00:0000:00:0100:20:4300:31:0100:48:36.7500:48:36.75+00:00:414:5112,3
4TWOREK Bartłomiej 855710 ŚBOTOPATÓWSenior I M - 20 2M 400:00:0000:00:0100:20:3900:30:5400:49:14.1500:49:14.15+00:01:194:5512,2
5KUJAWA Zbigniew 8594TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ / ZAŁOGA GÓRSKAJANOWIEC WIELKOPOLSKISenior II M - 30 3M 500:00:0000:00:0300:21:5900:32:2600:50:40.6000:50:40.60+00:02:455:0411,8
6DUTKOWSKI Mikołaj 8209WKS ŚLĄSK WROCŁAWRASZKÓWSenior II M - 30 4M 600:00:0000:00:0100:21:5400:32:2500:50:50.4000:50:50.40+00:02:555:0511,8
7MONZO David 8088WROCŁAWSenior II M - 30 5M 700:00:0000:00:0200:20:4000:31:3600:50:55.1500:50:55.15+00:03:005:0511,8
8SIERADZKI Krzysztof 8270PRZEDWOJEWSKI TEAMWARSZAWASenior II M - 30 6M 800:00:0000:00:0200:21:2700:32:2500:51:28.6500:51:28.65+00:03:335:0811,7
9FRANCZAK Mariusz 8434DTR BIEGA / MARIO TEAMKSIĘGINICEMasters M - 40 1M 900:00:0000:00:0100:21:3200:32:2600:52:23.9500:52:23.95+00:04:295:1411,5
10KANTOR Martyna 8575SALOMON SUNNTO TEAMKRAKÓWSenior II K - 301K 100:00:0000:00:0200:21:5400:32:4700:52:50.9000:52:50.90+00:04:565:1711,4
11STASIUKIEWICZ Rafał 85567 KLOGGDYNIAMasters M - 40 2M 1000:00:0000:00:0200:21:4800:33:2000:52:55.1000:52:55.10+00:05:005:1711,3
12GROMALA Krzysztof 8360WOSIEKTEAMŚWIEBOZICEMasters M - 40 3M 1100:00:0000:00:0300:22:3500:33:3300:53:13.9000:53:13.90+00:05:195:1911,3
13ŻUREK Jakub 8565BEZ ZBĘDNYCH PYTAŃSZCZECINSenior I M - 20 3M 1200:00:0000:00:0100:21:4400:33:1200:53:25.8500:53:25.85+00:05:315:2011,2
14JĘDRYCHOWSKI Piotr 8467KB SOBÓTKA / PRZEDWOJEWSKI TEAMSOBÓTKAMasters M - 40 4M 1300:00:0000:00:0300:22:2800:33:3900:53:57.8000:53:57.80+00:06:025:2311,1
15RUTKOWSKI Damian 8468LIDZBARK WARMIŃSKILIDZBARK WARMIŃSKISenior I M - 20 4M 1400:00:0000:00:1100:22:5400:34:2900:55:43.1500:55:43.15+00:07:485:3410,8
16PRZYSTARZ Artur 8173OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEWeteran I M - 50 1M 1500:00:0000:00:0400:22:5400:34:2800:55:46.3000:55:46.30+00:07:515:3410,8
17BUKSA Tomasz 8460WOTRABA WYŻNASenior II M - 30 7M 1600:00:0000:00:0400:23:0500:34:3100:55:55.6500:55:55.65+00:08:005:3510,7
18PIEKARSKI Jakub 8036KATOWICESenior I M - 20 5M 1700:00:0000:00:1000:24:0800:35:5200:55:57.3500:55:57.35+00:08:025:3510,7
19BEDNARZ Krzysztof 8094PRZEDWOJEWSKI TEAMLUBSZAMasters M - 40 5M 1800:00:0000:23:2400:35:1400:56:04.6500:56:04.65+00:08:095:3610,7
20SZNUROWSKI Mariusz 8455KB SOBÓTKASOBÓTKASenior I M - 20 6M 1900:00:0000:00:0200:23:5400:35:3300:56:09.0500:56:09.05+00:08:145:3610,7
21WOJCIECHOWSKI Mateusz 8484NULLPOZNAŃSenior II M - 30 8M 2000:00:0000:00:0200:23:5100:35:2500:56:16.7000:56:16.70+00:08:215:3710,7
22TARGOSZ Michał 8252#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWMasters M - 40 6M 2100:00:0000:00:0200:23:3000:35:0700:56:21.1500:56:21.15+00:08:265:3810,6
23TRZEPAK Łukasz 8426WROCŁAWSenior II M - 30 9M 2200:00:0000:01:0000:24:0400:35:3200:56:27.7000:56:27.70+00:08:325:3810,6
24KAŹMIERCZAK Marta 8595ZAŁOGA GÓRSKAWARSZAWAMasters K - 401K 200:00:0000:00:0200:24:2200:36:1400:56:31.7500:56:31.75+00:08:365:3910,6
25KOŁODZIEJ Roman 8192KARŁOWICEMasters M - 40 7M 2300:00:0000:00:0200:24:3200:36:1100:56:54.4500:56:54.45+00:08:595:4110,5
26LASEK Jakub 8047RMT TEAMOPOLESenior II M - 30 10M 2400:00:0000:00:0200:24:4300:36:3900:56:54.7500:56:54.75+00:08:595:4110,5
27KLIMCZAK Piotr 8477GIMPAS PASŁĘKKŁODZKOWeteran I M - 50 2M 2500:00:0000:00:1100:24:4200:36:3200:57:23.9000:57:23.90+00:09:295:4410,5
28SZYMANOWSKI Łukasz 8420LESZ NO LIMITS RUNNERSWŁOSZAKOWICEMasters M - 40 8M 2600:00:0000:00:0200:23:3300:36:0400:58:05.2000:58:05.20+00:10:105:4810,3
29SAMIEC Janusz 8424KOBYLA GÓRASenior II M - 30 11M 2700:00:0000:00:1800:24:3700:36:4900:58:25.7500:58:25.75+00:10:305:5010,3
30STRZELCZAK Robert 8373EUROVENT ATHLETICS / TRAIL IS OUR WAY TEAMOPOLEMasters M - 40 9M 2800:00:0000:00:0500:25:1000:37:1400:58:32.6000:58:32.60+00:10:375:5110,3
31ŁASKOWSKA Marzena 8479WOTOLECKOWeteran K - 501K 300:00:0000:00:0400:24:5100:37:1200:58:41.5500:58:41.55+00:10:465:5210,2
32BUKOWSKI Edward 8384CENTRUM KULTURY KLUCZBORK-KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKWeteran I M - 50 3M 2900:00:0000:00:0900:25:0000:37:2500:59:15.6000:59:15.60+00:11:205:5510,1
33MIKOŁAJCZYK Mirosław 8070MIRAZ RACE TEAMZABRZEMasters M - 40 10M 3000:00:0000:00:0300:25:3900:37:5200:59:16.7500:59:16.75+00:11:215:5510,1
34ALTEWĘGIER Jarosław 8243140MINUT.PLWROCŁAWMasters M - 40 11M 3100:00:0000:00:0700:25:1200:37:3500:59:45.0500:59:45.05+00:11:505:5810,0
35PIĘKOŚ Błażej 8480HENRYKÓWSenior II M - 30 12M 3200:00:0000:00:0800:25:0200:37:3701:00:00.5001:00:00.50+00:12:056:0010,0
36WITEK Paweł 8397KOWARY BIEGAJĄKOWARYMasters M - 40 12M 3300:00:0000:00:0700:25:2500:37:5501:00:13.6501:00:13.65+00:12:186:0110,0
37TOMASZKIEWICZ Wojciech 8055RUN FORESTSTRACHOCINSenior II M - 30 13M 3400:00:0000:00:0700:25:3700:38:1701:01:01.4501:01:01.45+00:13:066:069,8
38KONRAD Artur 8333BRACIA TEAM ZAWIERCIEZAWIERCIEMasters M - 40 13M 3500:00:0000:00:0700:26:0700:39:0101:01:22.1001:01:22.10+00:13:276:089,8
39KAMIŃSKI Karol 8571FUNDACJA KIERUNEK ULTRASUWAŁKISenior I M - 20 7M 3600:00:0000:00:0400:25:2800:39:0101:01:23.8501:01:23.85+00:13:296:089,8
40KARCZEWSKA Joanna 8580KIERUNEK ULTRASUWAŁKIMasters K - 402K 400:00:0000:00:0400:26:1300:39:0401:01:41.0501:01:41.05+00:13:466:109,7
41WIERZCHOWIAK Karolina 8469TRAIL IS OUR WAY TEAMKROSNOSenior II K - 302K 500:00:0000:00:0200:26:0400:39:3401:02:36.4501:02:36.45+00:14:416:159,6
42CITKO Maciej 8259BIEG OPOLSKIOPOLESenior II M - 30 14M 3700:00:0000:00:0500:26:5000:40:2401:03:11.7501:03:11.75+00:15:166:199,5
43CICHY Krzysztof 8436GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMPOZNAŃWeteran I M - 50 4M 3800:00:0000:00:0800:27:0700:40:2701:03:24.6001:03:24.60+00:15:296:209,5
44PAJĄK Alan 8136MROKOCINSenior II M - 30 15M 3900:00:0000:00:2900:28:0900:41:1301:04:02.2501:04:02.25+00:16:076:249,4
45KOTOWICZ Tomasz 8463WROCŁAWMasters M - 40 14M 4000:00:0000:00:0600:27:2000:40:5001:04:05.9001:04:05.90+00:16:116:249,4
46WROTECKA Katarzyna 8324STAJNIAKTEAMPIŁASenior II K - 303K 600:00:0000:00:0300:26:5600:40:4301:04:24.8001:04:24.80+00:16:296:269,3
47BARTUŚ Monika 8408KRAKÓWSenior I K - 201K 700:00:0000:00:0300:27:0200:40:4301:04:41.7501:04:41.75+00:16:466:289,3
48SIEK Kazimierz 847010ŚBOTGRĘBÓWWeteran I M - 50 5M 4100:00:0000:00:0200:27:1000:41:2001:05:22.6501:05:22.65+00:17:276:329,2
49SIKORA Sylwia 8301PGB SPORTOWA PACZKAWARSZAWASenior II K - 304K 800:00:0000:00:0400:27:5900:42:0901:05:44.2501:05:44.25+00:17:496:349,1
50KAROLCZAK Aleksander 8574WARSZAWASenior I M - 20 8M 4200:00:0000:00:0800:29:1000:43:4401:05:59.6501:05:59.65+00:18:046:359,1
51GNITECKA Katarzyna 8009KUDOWIANKA RUNKUDOWA ZDRÓJSenior II K - 305K 900:00:0000:00:0400:28:0500:42:2001:06:06.6001:06:06.60+00:18:116:369,1
52MIKOŁAJCZAK Dawid 8471SPORTOWY KAŹMIERZPOZNAŃSenior I M - 20 9M 4300:00:0000:00:2600:26:5900:42:0901:06:36.0001:06:36.00+00:18:416:399,0
53BRANDENBURG Michał 8015PRZYJACIELE TEAMKĄKOLEWOMasters M - 40 15M 4400:00:0000:00:3600:28:5400:42:4701:07:07.1501:07:07.15+00:19:126:428,9
54ULIKOWSKA Martyna 8500ZAŁOGA GÓRSKAGOŚCINOSenior II K - 306K 1000:00:0000:00:0400:28:5900:43:0501:07:13.8501:07:13.85+00:19:196:438,9
55SZUSTAK Mateusz 8328AZS UP WROCŁAWWROCŁAWSenior I M - 20 10M 4500:00:0000:00:2700:28:4600:42:4701:07:22.8001:07:22.80+00:19:276:448,9
56SZYMCZAK Bartłomiej 8414ŻARY RUNNRS TEAMŻARYSenior II M - 30 16M 4600:00:0000:00:1300:28:0000:42:2301:07:30.1001:07:30.10+00:19:356:458,9
57BEDNAREK Karolina 8179RADWANICESenior II K - 307K 1100:00:0000:00:0900:27:4500:42:1001:07:33.4501:07:33.45+00:19:386:458,9
58ADAMCZYK-NOWAK Beata 8280MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWABYTOMMasters K - 403K 1200:00:0000:00:0900:29:1500:43:3001:07:40.5501:07:40.55+00:19:456:468,9
59HRYCAJ Mariusz 8031REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters M - 40 16M 4700:00:0000:00:0600:29:2300:43:2101:07:51.4001:07:51.40+00:19:566:478,8
60BUŁACZ Jacek 8040DZIEWIĘĆ SIŁ STRONIE ŚLĄSKIELĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 17M 4800:00:0000:00:2700:28:1000:42:1101:07:54.8001:07:54.80+00:19:596:478,8
61HAWRYLAK Wojciech 8562DŁUGOŁĘKASenior I M - 20 11M 4900:00:0000:00:1600:29:3700:44:1901:08:06.7001:08:06.70+00:20:116:488,8
62ZAWADA Zbigniew 8196OLESNICAMasters M - 40 18M 5000:00:0000:00:1900:29:1700:43:3901:08:07.0001:08:07.00+00:20:126:488,8
63STYK Marek 8023ZIELONA GÓRASenior II M - 30 17M 5100:00:0000:00:3100:28:0600:42:2401:08:11.6501:08:11.65+00:20:166:498,8
64OSICA Łukasz 8108ŚWIĘTOCHŁOWICESenior II M - 30 18M 5200:00:0000:00:1500:29:0300:43:4301:08:28.2501:08:28.25+00:20:336:508,8
65BŁASZKOWSKI Daniel 8582ŚLEDZIKIRAWICZMasters M - 40 19M 5300:00:0000:00:0300:29:0000:43:1301:09:04.6501:09:04.65+00:21:096:548,7
66OCIEPKA-CIESIELSKA Katarzyna 8311WARSZAWASenior II K - 308K 1300:00:0000:00:1200:29:1900:43:3601:09:06.0501:09:06.05+00:21:116:548,7
67MOKRZYŃSKI Marcin 8570KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 20M 5400:00:0000:00:1200:30:3100:44:2401:09:10.9001:09:10.90+00:21:166:558,7
68FRERIKS Jeroen 8248LEIDEN ATLETIEKLEIDENSenior II M - 30 19M 5500:00:0000:00:1100:29:1300:43:5101:09:12.1001:09:12.10+00:21:176:558,7
69TOMAS Paweł 8262LĄDEK ZDRÓJSenior I M - 20 12M 5600:00:0000:00:1100:29:3600:44:0301:09:12.8501:09:12.85+00:21:186:558,7
70GÓRNA Anita 8206LPP TEAMKRAKÓWSenior II K - 309K 1400:00:0000:00:2000:30:3200:44:4101:09:32.8001:09:32.80+00:21:376:578,6
71CHOJNACKI Tomasz 8065BIESTRZYNNIKMasters M - 40 21M 5700:00:0000:01:0200:31:0900:45:1601:09:53.4001:09:53.40+00:21:586:598,6
72MAJKA Eryk 8097FAMILIAMAJKASZCZECINSenior I M - 20 13M 5800:00:0000:00:2000:29:0800:44:2601:10:16.1501:10:16.15+00:22:217:018,5
73SAŁDYKA Marcin 8451LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 20M 5900:00:0000:00:3400:30:0300:44:3301:10:21.6501:10:21.65+00:22:267:028,5
73HONSZA Tomasz 8139MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior II M - 30 20M 5900:00:0000:00:3300:31:1200:45:4901:10:21.6501:10:21.65+00:22:267:028,5
75RAKOCZY Krzysztof 8450LĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 14M 6100:00:0000:00:3400:29:4300:44:2101:10:22.8501:10:22.85+00:22:287:028,5
76REGULSKA Natalia 8400ASICS FRONTRUNNER POLAND / #ŻÓRAWSKITEAMKRAKÓWSenior II K - 3010K 1500:00:0000:00:0300:30:5700:45:2801:10:24.3501:10:24.35+00:22:297:028,5
77BACKER Marcin 8224TOPOLICE TEAMPASIKUROWICEMasters M - 40 22M 6200:00:0000:00:1800:30:2100:45:2901:10:28.6001:10:28.60+00:22:337:028,5
78PISCO Tiago 8377LUSITANIA ARMADAWROCLAWSenior II M - 30 22M 6300:00:0000:01:2000:31:1500:45:1501:11:08.7001:11:08.70+00:23:137:068,4
79ZATORSKA Karolina 8497TREC TEAMGDYNIASenior II K - 3011K 1600:00:0000:00:0900:30:2300:45:3301:11:28.7501:11:28.75+00:23:337:088,4
80PLUTA Kinga 8095DĄBROWA GÓRNICZASenior I K - 202K 1700:00:0000:00:4900:30:4100:45:2701:11:30.5501:11:30.55+00:23:357:098,4
81TRZPIOLA Tycjan 8003KURACJUSZEWROCŁAWSenior II M - 30 23M 6400:00:0000:00:1100:29:3900:44:5301:11:31.5001:11:31.50+00:23:367:098,4
82JARMUŻEK Tomasz 8346POZNAŃSenior II M - 30 24M 6500:00:0000:00:5800:32:3000:46:5901:11:38.6501:11:38.65+00:23:437:098,4
83BARTKOWIAK Hubert 8060RADZIĄDZWeteran I M - 50 6M 6600:00:0000:00:2600:30:0900:45:1801:11:48.3001:11:48.30+00:23:537:108,4
84SIERGIEJ Zbigniew 8561RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZODOJEWeteran I M - 50 7M 6700:00:0000:00:0100:29:4100:45:0301:11:54.3001:11:54.30+00:23:597:118,3
85KACPRZYCKA Paulina 8482WOTPURDASenior II K - 3012K 1800:00:0000:00:0400:30:1100:45:4501:12:08.9501:12:08.95+00:24:147:128,3
86WIDUN Grzegorz 8200WIDUN KETTELBELL CLUBWROCŁAWSenior II M - 30 25M 6800:00:0000:01:3300:31:4100:46:2301:12:20.1501:12:20.15+00:24:257:148,3
87HAJDAMOWICZ Adam 8406SOBÓTKASenior I M - 20 15M 6900:00:0000:00:5500:32:1600:47:2601:12:20.7501:12:20.75+00:24:257:148,3
88MAZIAREK Adela 8093NIEMODLINMasters K - 404K 1900:00:0000:00:0900:30:1000:45:2701:12:22.6501:12:22.65+00:24:277:148,3
89BARANOW Tomasz 8587LEWANDOWSCY TPLETERÓWMasters M - 40 23M 7000:00:0000:00:0600:30:2100:45:4801:12:34.7501:12:34.75+00:24:397:158,3
90JARZĄBEK Magdalena 8110WROCŁAW (WROCŁAW-KRZYKI)Senior II K - 3013K 2000:00:0000:00:0400:31:2700:46:3301:12:47.6001:12:47.60+00:24:527:168,2
91WOŹNIAK Jakub 8160TEAM LIDLPOZNAŃSenior II M - 30 26M 7100:00:0000:00:4500:31:2800:45:5601:12:56.4501:12:56.45+00:25:017:178,2
91GOS Sebastian 8449LĄDEK-ZDRÓJSenior II M - 30 26M 7100:00:0000:00:3500:31:1400:46:1601:12:56.4501:12:56.45+00:25:017:178,2
93MARGRAF Bartosz 8357RUDA ŚLĄSKASenior I M - 20 16M 7300:00:0000:00:1000:29:5700:45:4401:13:08.7501:13:08.75+00:25:137:188,2
94ZIMNY Tomasz 8265FARTY PUSZCZYSZCZECINWeteran II M - 601M 7400:00:0000:00:0800:32:2500:47:5301:13:25.7001:13:25.70+00:25:307:208,2
95FUCHS Dariusz 8598TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEWeteran I M - 50 8M 7500:00:0000:01:1900:32:3600:47:4601:13:38.7501:13:38.75+00:25:437:218,1
96WIELGOSZ-MATUŁA Maria 8250LUBLINSenior I K - 203K 2100:00:0000:00:1000:29:3100:44:5001:13:40.5501:13:40.55+00:25:457:228,1
97WOJTAS Łukasz 8198GRUPA OLX TEAMTOMASZKOWICEMasters M - 40 24M 7600:00:0000:00:4700:30:4800:46:1501:13:43.4001:13:43.40+00:25:487:228,1
98CIEŚLAK Krzysztof 8563ULTRAFAZA.PLZIELONA GÓRASenior II M - 30 28M 7700:00:0000:00:4300:32:3700:48:0501:13:44.7501:13:44.75+00:25:497:228,1
99WOŹNIAK Janusz 8222PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran I M - 50 9M 7800:00:0000:00:1000:30:4700:46:3301:13:54.4501:13:54.45+00:25:597:238,1
100ZIENDARA Michalina 8331ZAŁOGA GÓRSKAWARSZAWASenior I K - 204K 2200:00:0000:00:3400:31:5600:47:1401:14:16.9001:14:16.90+00:26:227:258,1
101BIESZCZAD Regina 8202KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKASenior I K - 205K 2300:00:0000:00:2600:33:0900:48:1901:14:48.4501:14:48.45+00:26:537:288,0
102BOSEK Leszek 8286BIAŁA NYSKAWeteran II M - 602M 7900:00:0000:00:2900:32:2800:48:0201:14:53.9001:14:53.90+00:26:597:298,0
103MAZIAREK Michał 8276NIEMODLINMasters M - 40 25M 8000:00:0000:00:1200:31:0700:47:1201:14:59.2001:14:59.20+00:27:047:298,0
104GRZYB Krzysztof 8370KLUB BIEGACZA RTV EURO AGDPOZNAŃMasters M - 40 26M 8100:00:0000:33:0800:48:5201:15:00.2501:15:00.25+00:27:057:308,0
105PAKUŁA Tomasz 8111BOJANOWOSenior II M - 30 29M 8200:00:0000:00:5100:32:5600:48:1701:15:07.3001:15:07.30+00:27:127:308,0
106SZCZUDLAK Michał 8445POZNAŃSenior II M - 30 30M 8300:00:0000:00:2000:33:4900:49:3401:15:07.4501:15:07.45+00:27:127:308,0
107PILONIS Eleonora 8474BIEGOSTACJAZIELONA GÓRAMasters K - 405K 2400:00:0000:00:1300:31:4700:47:4401:15:14.0001:15:14.00+00:27:197:318,0
108SMOLEŃ Sebastian 8588LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 27M 8400:00:0000:00:1500:32:4100:48:3901:15:21.5501:15:21.55+00:27:267:328,0
109JANOSZ Paweł 8288WROCŁAWSenior I M - 20 17M 8500:00:0000:00:2300:32:3700:48:0801:15:38.7501:15:38.75+00:27:437:337,9
110MAŁKOWSKI Piotr 8372AMATORKOŚCIANWeteran III M - 701M 8600:00:0000:00:1300:32:1700:47:4301:15:52.2501:15:52.25+00:27:577:357,9
111MAJKA Jarek 8058FAMILIAMAJKASZCZECINMasters M - 40 28M 8700:00:0000:00:2200:34:0700:49:3101:16:02.4501:16:02.45+00:28:077:367,9
112MAJKA Anna 8057FAMILIAMAJKASZCZECINMasters K - 406K 2500:00:0000:00:2200:34:0000:49:3101:16:02.6001:16:02.60+00:28:077:367,9
113BASTRZYK Tomasz 8005SKARŻYSKO-KAMIENNAMasters M - 40 29M 8800:00:0000:00:3700:33:2000:47:5701:16:06.6001:16:06.60+00:28:117:367,9
114STAWORZYŃSKI Dawid 8285PAN KORBKABĘDZINSenior II M - 30 31M 8900:00:0000:00:1600:32:2000:48:3101:16:08.4001:16:08.40+00:28:137:367,9
115MALOCCO Monika 8188WARSZAWAMasters K - 407K 2600:00:0000:00:2500:32:2600:48:1301:16:18.2501:16:18.25+00:28:237:377,9
116KLIN Robert 8338WATAHABRZEGWeteran I M - 50 10M 9000:00:0000:01:0600:33:1500:49:1201:16:27.3501:16:27.35+00:28:327:387,8
117MACKIEWICZ Karol 8048WASILKÓWSenior II M - 30 32M 9100:00:0000:00:3000:33:1200:49:1401:16:38.3501:16:38.35+00:28:437:397,8
118NOWAKOWSKA Ewelina 8071LĄDEK ZDRÓJSenior I K - 206K 2700:00:0000:00:1300:33:3600:49:1401:16:38.8501:16:38.85+00:28:447:397,8
119BEDLA Anna 8568JAWORZNOMasters K - 408K 2800:00:0000:00:1100:32:5200:49:1501:16:40.1001:16:40.10+00:28:457:407,8
120TYMOSZEWSKI Waldemar 8569PRUSZCZ GDAŃSKIWeteran I M - 50 11M 9200:00:0000:00:1200:32:5300:49:1501:16:40.2501:16:40.25+00:28:457:407,8
121MATYSIAK Marcin 8401T.S. IRON MAN GOGOLINGOGOLINMasters M - 40 30M 9300:00:0000:00:2000:31:4300:48:1201:16:56.6001:16:56.60+00:29:017:417,8
122SZYMAŃSKI Grzegorz 8297RNB POLANICA ZDRÓJPOLANICA–ZDRÓJMasters M - 40 31M 9400:00:0000:00:2800:32:0800:48:1601:17:14.3001:17:14.30+00:29:197:437,8
123BAKSALARY Lidia 8254#BIEGAJLESZNOLESZNOMasters K - 409K 2900:00:0000:00:0300:31:1100:47:1501:17:34.6001:17:34.60+00:29:397:457,7
124DYBYSŁAWSKI Adam 8335KOJOTY TEAMWARSZAWAMasters M - 40 32M 9500:00:0000:00:0500:30:3900:47:2201:17:40.6001:17:40.60+00:29:457:467,7
125WOJTKIEWICZ Adam 8344STAJNIAK#TEAMOLEŚNICAMasters M - 40 33M 9600:00:0000:00:3200:34:0900:49:3301:17:47.1001:17:47.10+00:29:527:467,7
126SAWICKI Piotr 8558MOTOR LUBLINLUBLINMasters M - 40 34M 9700:00:0000:00:3000:37:0100:52:2101:17:49.7001:17:49.70+00:29:547:467,7
127SCHAFFARCZYK Michał 8326KLUCZBORKSenior I M - 20 18M 9800:00:0000:00:0800:34:1500:51:0701:17:51.4001:17:51.40+00:29:567:477,7
128WIŚNIEWSKI Robert 8159METAL CHERRYALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior I M - 20 19M 9900:00:0000:00:1400:34:1700:50:4401:17:57.4001:17:57.40+00:30:027:477,7
129BAJER Mikołaj 8056TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters M - 40 35M 10000:00:0000:00:2500:32:2500:48:3301:18:08.4001:18:08.40+00:30:137:487,7
130PEREIRA Ruben 8381LUSITANIA ARMADAWROCLAWSenior II M - 30 33M 10100:00:0000:01:2100:34:3200:50:4301:18:26.5501:18:26.55+00:30:317:507,6
131BILICKI Wojtek 8217ŁOBŻENICASenior II M - 30 34M 10200:00:0000:00:0500:34:2500:50:1001:18:28.2001:18:28.20+00:30:337:507,6
132KRAWCZYKOWSKI Jacek 8135POZNAŃSenior II M - 30 35M 10300:00:0000:01:2700:35:5900:51:4501:18:32.2001:18:32.20+00:30:377:517,6
133ZASŁAWSKI Lech 8087WROCŁAWMasters M - 40 36M 10400:00:0000:00:0800:31:5000:48:2701:18:42.2501:18:42.25+00:30:477:527,6
134SENIÓW Joanna 8255POZNAŃMasters K - 4010K 3000:00:0000:00:0800:32:1700:49:1501:18:44.6501:18:44.65+00:30:497:527,6
135WUJDA Mirosław 8102ERNI RULEZDĘBNOMasters M - 40 37M 10500:00:0000:00:4800:31:4400:48:3401:18:46.4501:18:46.45+00:30:517:527,6
136OZIMINA Hubert 8156OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 38M 10600:00:0000:00:1200:34:1500:51:1601:18:49.6001:18:49.60+00:30:547:527,6
137SZARSKI Jacek 8068KAPCIOCHYWROCŁAWSenior I M - 20 20M 10700:00:0000:00:2300:33:0800:49:0801:19:06.1501:19:06.15+00:31:117:547,6
138MUČA Māris 8204LBNBFANAWeteran I M - 50 12M 10800:00:0000:00:0600:33:5700:50:0301:19:12.4501:19:12.45+00:31:177:557,6
139CIECHOMSKA Agata Ciechomska 8132HTF LUDWIK SIKORSKILODZSenior II K - 3014K 3100:00:0000:00:1100:33:5000:49:4701:19:17.9001:19:17.90+00:31:237:557,6
140JANOSZ Ada 8421WROCŁAWSenior I K - 207K 3200:00:0000:00:2800:34:1800:51:0801:19:20.9501:19:20.95+00:31:267:567,6
141BIENKOWSKI Kamil 8282RADWANICESenior II M - 30 36M 10900:00:0000:01:2300:35:4700:51:1201:19:35.7001:19:35.70+00:31:407:577,5
142KARKOSZKA Dawid 8388SZCZYRKSenior I M - 20 21M 11000:00:0000:00:3000:35:0000:51:3201:19:46.9501:19:46.95+00:31:527:587,5
143SIWEK Grzegorz 8044LANRUNSLANCKORONAMasters M - 40 39M 11100:00:0000:00:2900:35:4700:52:1501:20:07.7501:20:07.75+00:32:128:007,5
144KOTAS Paweł 8233WROCŁAWSenior I M - 20 22M 11200:00:0000:01:0800:34:4100:51:0401:20:18.3001:20:18.30+00:32:238:017,5
145ZADORA Borys 8214OLDBOYS TROJAN LĄDEK ZDRÓJLĄDEK ZDRÓJSenior II M - 30 37M 11300:00:0000:03:2700:37:3300:52:5601:20:19.0501:20:19.05+00:32:248:017,5
146STASIAK Antoni 8462LEŚNE DZIKI PGBLESZNOSenior I M - 20 23M 11400:00:0000:00:1100:32:5800:49:5801:20:19.1501:20:19.15+00:32:248:017,5
147MAJŁOWSKI Aleksander 8121GORZÓW WIELKOPOLSKIWeteran III M - 702M 11500:00:0000:00:2000:33:1700:49:5501:20:31.5501:20:31.55+00:32:368:037,5
148STASIAK Łukasz 8461LEŚNE DZIKI PGBLESZNOMasters M - 40 40M 11600:00:0000:00:1200:33:3500:50:3301:20:46.0001:20:46.00+00:32:518:047,4
149LUBAŃSKA Alicja 8318BUKOWICEWeteran K - 502K 3300:00:0000:00:1500:33:1300:50:0401:21:03.8501:21:03.85+00:33:098:067,4
150CICHAŃSKI Marek 8199STRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 38M 11700:00:0000:00:4000:34:5000:52:1101:21:08.0501:21:08.05+00:33:138:067,4
151KIERUL Łukasz 8403MASA TEAMNOWA SÓLSenior II M - 30 39M 11800:00:0000:00:2900:34:1100:51:1801:21:09.3501:21:09.35+00:33:148:067,4
152KOMISARCZYK Krzysztof 8321MIĘDZYLESIESenior I M - 20 24M 11900:00:0000:00:4000:34:5000:52:0501:21:10.1501:21:10.15+00:33:158:077,4
153JANUS Tomasz 8351TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJBYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 40M 12000:00:0000:01:1400:37:1300:53:4301:21:13.2001:21:13.20+00:33:188:077,4
154SAWICKI Adrian 8256WROCŁAWMasters M - 40 41M 12100:00:0000:01:0900:35:2200:52:1301:21:14.6501:21:14.65+00:33:198:077,4
155WÓJCIAK Łukasz 8073UMAWIANIENABIEGANIETEAMWROCŁAWSenior II M - 30 41M 12200:00:0000:00:3200:34:2000:51:0901:21:34.6501:21:34.65+00:33:398:097,4
156DEMBIŃSKI Arkadiusz 8409SKOKISenior II M - 30 42M 12300:00:0000:00:5300:36:3200:53:1401:21:53.2001:21:53.20+00:33:588:117,3
157NAZIMEK Piotr 8287PRÓSZKÓWSenior II M - 30 43M 12400:00:0000:00:3400:35:3400:52:3401:22:00.6001:22:00.60+00:34:058:127,3
158BURA Tomasz 8475KRZYCKO WIELKIESenior II M - 30 44M 12500:00:0000:00:0900:35:1500:52:2001:22:02.7501:22:02.75+00:34:078:127,3
159MRÓZ Urszula 8077STRONIE SLWeteran II K - 601K 3400:00:0000:01:0600:36:4600:53:1201:22:06.6501:22:06.65+00:34:118:127,3
160RASZKOWSKA Emilia 8429ŚLĘZAK TEAMGDANSKSenior II K - 3015K 3500:00:0000:00:3800:35:5600:53:1801:22:13.8001:22:13.80+00:34:188:137,3
161KUZIEL Marcin 8113BLACK RUNNING STRONIE ŚLĄSKIESTRONIE ŚLĄSKIESenior II M - 30 45M 12600:00:0000:01:2300:39:1600:55:2201:22:17.0001:22:17.00+00:34:228:137,3
162PALMOWSKI Rafał 8313ZGIERZMasters M - 40 42M 12700:00:0000:00:1600:34:4300:52:0701:22:20.2501:22:20.25+00:34:258:147,3
163BOCIĄGA Paweł 8312RODZINNA GRUPA ROWEROWA Z MIASTA ŁODZIŁÓDŹMasters M - 40 43M 12800:00:0000:00:1600:34:5100:52:0201:22:21.9001:22:21.90+00:34:278:147,3
164ŻUKIEWICZ Krzysztof 8281TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 44M 12900:00:0000:00:1800:34:3800:52:0301:22:34.0001:22:34.00+00:34:398:157,3
165MAJŁOWSKA Irena 8120GORZÓW WIELKOPOLSKIWeteran II K - 602K 3600:00:0000:00:2100:34:5400:52:0901:22:36.4001:22:36.40+00:34:418:157,3
166WASZAK Tomasz 8314POZNAŃSenior I M - 20 25M 13000:00:0000:01:2500:37:0700:54:0701:22:40.3001:22:40.30+00:34:458:167,3
167NAPIERAŁA Andrzej 8430MTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMGOSTYŃWeteran II M - 603M 13100:00:0000:01:4900:37:3300:54:3801:22:50.1501:22:50.15+00:34:558:177,2
168PIGŁA Aleksander 8306SPORTOWY KAŹMIERZKIĄCZYNSenior I M - 20 26M 13200:00:0000:00:4200:34:0800:51:2901:22:52.4501:22:52.45+00:34:578:177,2
169HANSZ Donat 8464NETBOX BIEGAPIASKISenior I M - 20 27M 13300:00:0000:00:2800:34:5100:52:1901:23:15.9001:23:15.90+00:35:218:197,2
170MADAJCZYK Tomasz 8128WROCŁAWSenior II M - 30 46M 13400:00:0000:00:2300:34:2900:51:5201:23:20.8001:23:20.80+00:35:258:207,2
171MERAK Krzysztof 8363KLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters M - 40 45M 13500:00:0000:01:1900:37:2600:54:0001:23:57.6501:23:57.65+00:36:028:237,1
172NOWACZYK Marta 8126POZNAŃSenior II K - 3016K 3700:00:0000:01:1200:36:1900:53:2001:23:57.7501:23:57.75+00:36:028:237,1
173WINKOWSKI Adrian 8001PRZEDWOJEWSKI TEAMMĘDŁÓWSenior II M - 30 47M 13600:00:0000:00:0600:35:0100:52:1101:24:08.3501:24:08.35+00:36:138:247,1
174KISIAŁA Filip 8240KRAKÓWMasters M - 40 46M 13700:00:0000:00:2100:34:4200:52:1601:24:13.9501:24:13.95+00:36:198:257,1
175DWORAK Sabrina 8419MAXIMUS KROSNOWICEKŁODZKOSenior II K - 3017K 3800:00:0000:00:2400:36:4400:54:3001:24:20.6501:24:20.65+00:36:258:267,1
176SAMOLAK Łukasz 8228LĄDEK ZDRÓJMasters M - 40 47M 13800:00:0000:01:2800:40:3800:56:3801:24:23.5501:24:23.55+00:36:288:267,1
177HEJNA Małgorzata 8266SZCZECINWeteran K - 503K 3900:00:0000:00:0800:35:1700:53:4701:24:26.6001:24:26.60+00:36:318:267,1
178MAKIOŁA Agnieszka 8037CHORZÓWSenior I K - 208K 4000:00:0000:00:1200:35:2200:53:0501:24:30.0001:24:30.00+00:36:358:277,1
179KMIECIK Roma 8425KUDOWIANKA RUNŁĘŻYCEMasters K - 4011K 4100:00:0000:01:0200:37:4700:55:1801:24:34.7501:24:34.75+00:36:398:277,1
180GACIOCH Jarosław 8398RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZWeteran I M - 50 13M 13900:00:0000:00:0500:35:1100:53:4201:24:41.0001:24:41.00+00:36:468:287,1
181PTASZYŃSKA Joanna 8086WROCŁAWWeteran K - 504K 4200:00:0000:00:2300:35:2900:53:1801:24:44.3501:24:44.35+00:36:498:287,1
182SKAWINA Krystyna 8075TOPOLICE TEAMTOPOLICESenior II K - 3018K 4300:00:0000:00:1700:34:3700:51:5901:24:46.5001:24:46.50+00:36:518:287,1
183POZNAR Adam 8354WROCŁAWSenior II M - 30 48M 14000:00:0000:01:1700:38:2200:55:5401:24:57.9001:24:57.90+00:37:038:297,1
184KONIECZNA Anna 8155TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEMasters K - 4012K 4400:00:0000:00:0600:35:5400:53:5701:24:58.8501:24:58.85+00:37:048:297,1
185GÓRSKI Bartek 8441KATOWICESenior I M - 20 28M 14100:00:0000:00:1400:37:0200:54:0801:25:01.7501:25:01.75+00:37:068:307,1
186JURA Ewelina 8473TOPOLICE TEAMDŁUGOPOLE ZDRÓJSenior II K - 3019K 4500:00:0000:00:1800:35:4300:53:5501:25:26.4001:25:26.40+00:37:318:327,0
187KOŁTON Justyna 8284SOSNOWIECSenior I K - 209K 4600:00:0000:00:2800:36:5500:54:1801:25:26.9501:25:26.95+00:37:328:327,0
188PRUSICKI Rafał 8122ZABRZEMasters M - 40 48M 14200:00:0000:00:1700:35:1300:53:3101:25:37.6001:25:37.60+00:37:428:337,0
189SZCZYPCZYK-PRUSICKA Małgorzata 8123ZABRZEMasters K - 4013K 4700:00:0000:00:1600:35:1400:53:3001:25:37.8001:25:37.80+00:37:428:337,0
190PIETRUCHA Jagoda 8175TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNESenior II K - 3020K 4800:00:0000:00:0700:35:0400:53:2201:25:49.5501:25:49.55+00:37:548:347,0
191DZIĘGIELEWSKA Dominika 8577LIPASenior II K - 3021K 4900:00:0000:00:1100:37:0100:55:0501:26:05.3501:26:05.35+00:38:108:367,0
192MARTYN Olga 8488SPINKO LESZNORYDZYNASenior II K - 3022K 5000:00:0000:00:4600:37:1800:55:1001:26:08.7001:26:08.70+00:38:138:367,0
193BACHURSKA Ewa 8043KB HARCOWNIK JELCZ LASKOWICEMIŁOSZYCEMasters K - 4014K 5100:00:0000:00:1800:36:4600:54:5701:26:16.4501:26:16.45+00:38:218:377,0
194KIEPIEL Agata 8293ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWASenior II K - 3023K 5200:00:0000:00:5800:38:1100:56:1201:26:16.9501:26:16.95+00:38:228:377,0
195BŁACHNIO Krzysztof 8375SZCZECINWeteran I M - 50 14M 14300:00:0000:00:0800:35:1000:53:0701:26:18.5501:26:18.55+00:38:238:377,0
196WORYTKIEWICZ Małgorzata 8319KRAKÓWSenior I K - 2010K 5300:00:0000:00:5900:38:0800:55:4501:26:22.8501:26:22.85+00:38:288:386,9
197ŁASZKIEWICZ Piotr 8010ATHLETICS TEM PRUSICEBRZEŹNOWeteran II M - 604M 14400:00:0000:00:1400:36:4900:54:4501:26:25.1001:26:25.10+00:38:308:386,9
198RZYWUCKA Jolanta 82724 RUN TEAM PIŁAPIŁAMasters K - 4015K 5400:00:0000:00:1400:35:5100:54:3401:26:50.1501:26:50.15+00:38:558:416,9
199BARTNIK Patryk 8168LĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 29M 14500:00:0000:00:1100:36:2300:54:5401:26:51.2001:26:51.20+00:38:568:416,9
200MATUSZCZYK Grażyna 8271RYBNICKA GRUPA BIEGOWARYBNIKMasters K - 4016K 5500:00:0000:00:2400:36:0600:54:3601:26:54.5501:26:54.55+00:38:598:416,9
201WILK Tomasz 8038OPOLESenior II M - 30 49M 14600:00:0000:01:0100:38:2300:56:4801:26:55.3501:26:55.35+00:39:008:416,9
201GRZELIŃSKA Malwina 8490JAROCINSenior II K - 3024K 5600:00:0000:00:1500:37:1900:55:4801:26:55.3501:26:55.35+00:39:008:416,9
203OSUCH Marcin 8345POZNAŃMasters M - 40 49M 14700:00:0000:00:5800:37:5000:55:2901:27:16.8501:27:16.85+00:39:228:436,9
204KRZONKALLA-BARTNIK Katarzyna 8169LĄDEK-ZDRÓJSenior I K - 2011K 5700:00:0000:00:1000:36:2300:54:5401:27:20.5001:27:20.50+00:39:258:446,9
205WITKE Elżbieta 8109KARPACZWeteran II K - 603K 5800:00:0000:00:1000:35:0600:53:1601:27:26.9501:27:26.95+00:39:328:446,9
206SZYMAŁA Marcin 8465KLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAKLUCZBORKWeteran I M - 50 15M 14800:00:0000:00:4400:36:1900:53:1701:27:41.3001:27:41.30+00:39:468:466,8
207WOŹNIAK Mirosław 8339TKKF MPK POZNAŃKOZIEGŁOWYWeteran II M - 605M 14900:00:0000:01:0000:39:2700:57:1001:27:48.6501:27:48.65+00:39:538:466,8
208KUCHARSKA Anna 8458KOBYLA GÓRASenior II K - 3025K 5900:00:0000:00:1800:37:3000:55:5001:28:01.2001:28:01.20+00:40:068:486,8
209HOJA Ilona 8448KOBYLA GÓRASenior II K - 3026K 6000:00:0000:00:1700:37:3000:55:5001:28:01.3501:28:01.35+00:40:068:486,8
210URBANIAK Józef 8576ULKS CZARNA GÓRASTRONIE ŚLĄSKIEWeteran I M - 50 16M 15000:00:0000:01:0400:39:0900:57:0701:28:16.4501:28:16.45+00:40:218:496,8
211GRODZIŃSKA Magdalena 8407JELENIA GÓRASenior I K - 2012K 6100:00:0000:01:1000:41:0500:59:2401:28:19.3501:28:19.35+00:40:248:496,8
212KRZECZKOWSKI Roman 8176BIEGOWA ŚWIDNICAŚWIDNICAWeteran I M - 50 17M 15100:00:0000:38:4100:56:5301:28:29.7501:28:29.75+00:40:348:506,8
213WAWER Marcin 8493STOWARZYSZENIE BIEG OPOLSKIGOGOLINSenior II M - 30 50M 15200:00:0000:01:2200:40:5800:58:4001:28:52.6501:28:52.65+00:40:578:536,8
214GĄSIOROWSKA Sara 8294ŚWIEBODZINSenior I K - 2013K 6200:00:0000:00:4900:39:1900:57:0601:28:55.1001:28:55.10+00:41:008:536,7
215KOZŁOWSKA Małgorzata 8046KB ODRA OPOLEOPOLEMasters K - 4017K 6300:00:0000:00:3000:37:3900:56:0101:28:55.6001:28:55.60+00:41:008:536,7
216KOZŁOWSKI Mariusz 8045KB ODRA OPOLEOPOLEMasters M - 40 50M 15300:00:0000:00:3000:37:3300:56:0001:28:56.2501:28:56.25+00:41:018:536,7
217BIAŁEK Marcin 8115STRONIE ŚLĄSKIEMasters M - 40 51M 15400:00:0000:01:0400:40:1900:58:4901:28:58.1001:28:58.10+00:41:038:536,7
218BRZEZIŃSKI Andrzej 8062LANRUNSOLKUSZWeteran II M - 606M 15500:00:0000:00:0500:38:1600:57:2301:29:03.8501:29:03.85+00:41:098:546,7
219IMIŃSKI Cezary 8104ZGIERZWeteran I M - 50 18M 15600:00:0000:00:1500:38:2000:55:4401:29:05.6501:29:05.65+00:41:108:546,7
220KUTYCKA KUREK Elżbieta 8498CHOJRAK TEAM WROCŁAWWROCŁAWSenior II K - 3027K 6400:00:0000:00:4300:37:5400:56:5401:29:39.6001:29:39.60+00:41:448:576,7
221MASALSKA Anna 8578SUWAŁKIMasters K - 4018K 6500:00:0000:00:2700:37:3600:55:4901:29:41.1001:29:41.10+00:41:468:586,7
222PUSZEK Jacek 8195CZĘSTOCHOWASenior II M - 30 51M 15700:00:0000:00:0600:37:4600:56:5601:29:54.1501:29:54.15+00:41:598:596,7
223SZWACZKA Sebastian 8300BW BIEGOWY WARIATWARSZAWAMasters M - 40 52M 15800:00:0000:01:1100:37:5400:56:2601:30:02.3001:30:02.30+00:42:079:006,7
224SENDER Jakub 8317BW RUNNING TEAMWARSZAWASenior II M - 30 52M 15900:00:0000:01:1100:37:5500:56:2801:30:02.8501:30:02.85+00:42:089:006,7
225NAZARY Piotr 8383OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMasters M - 40 53M 16000:00:0000:00:2700:38:5500:57:0601:30:03.5001:30:03.50+00:42:089:006,7
226DĄBKOWSKI Adam 8124WŁOSZAKOWICEMasters M - 40 54M 16100:00:0000:00:4200:40:0700:57:1301:30:12.3501:30:12.35+00:42:179:016,7
227KORNASZEWSKI Wojciech 8559BYDGOSZCZSenior II M - 30 53M 16200:00:0000:00:3000:38:1600:56:4501:30:15.1501:30:15.15+00:42:209:016,6
228BUGAJSKI Marcin 8187WARSZAWAMasters M - 40 55M 16300:00:0000:00:2500:38:0100:56:4601:30:24.8001:30:24.80+00:42:299:026,6
229KRUK Mateusz 8203MAXIMUS KROSNOWICEBYSTRZYCA KŁODZKASenior II M - 30 54M 16400:00:0000:00:2400:36:4300:56:0201:31:26.6501:31:26.65+00:43:319:086,6
230WIKŁO Paweł 8296KATOWICESenior I M - 20 30M 16500:00:0000:01:2600:42:1501:01:4501:31:29.6501:31:29.65+00:43:349:086,6
231DULIK Radosław 8604OPOLEOPOLEMasters M - 40 56M 16600:00:0000:00:5700:41:3301:00:3001:31:33.2001:31:33.20+00:43:389:096,6
232RUTKOWSKA Izabela 8349SPORTOWY KAŹMIERZKAŹMIERZMasters K - 4019K 6600:00:0000:01:0400:41:0201:00:1701:32:06.7001:32:06.70+00:44:119:126,5
233MATAK Kinga 8437ŁASUCHRADZYMINSenior II K - 3028K 6700:00:0000:01:2300:40:5101:00:1001:32:22.6501:32:22.65+00:44:279:146,5
234LEWANDOWSKA Kamila 8143LEWANDOWSCY TEAMGORZÓW WLKP.Senior II K - 3029K 6800:00:0000:00:5900:40:0400:59:5701:32:26.6001:32:26.60+00:44:319:146,5
235GABOR Maciej 8368WARSZAWAMasters M - 40 57M 16700:00:0000:01:2000:41:0401:00:2901:32:34.2001:32:34.20+00:44:399:156,5
236STEMPIN Sylwia 8358KĘPNOSenior II K - 3030K 6900:00:0000:00:1100:39:2900:59:1601:32:39.6501:32:39.65+00:44:449:156,5
237SZCZEPIŃSKA Aneta 8583WROCŁAWSenior II K - 3031K 7000:00:0000:00:2700:40:1300:59:4501:32:43.0501:32:43.05+00:44:489:166,5
238LEŚNICZAK Barbara 8457#WKURWTEAMZIELONKAMasters K - 4020K 7100:00:0000:01:1200:40:4001:00:0101:32:46.9501:32:46.95+00:44:529:166,5
239SZAREK Sławomir 8067K.S. OBSTAWIMY TYŁYWROCŁAWMasters M - 40 58M 16800:00:0000:00:5500:42:5501:01:4401:32:54.7501:32:54.75+00:44:599:176,5
240SZYMAŁA Jan 8125KLUCZBORKWeteran III M - 703M 16900:00:0000:00:2300:37:5700:57:3601:32:59.8001:32:59.80+00:45:049:176,5
241MICHALSKA Agnieszka 8353WARSZAWASenior I K - 2014K 7200:00:0000:01:2500:41:0701:00:5801:33:10.0501:33:10.05+00:45:159:196,4
242POŁAWSKA Ewa 8454WARSZAWASenior II K - 3032K 7300:00:0000:01:0400:42:0101:01:0001:33:13.3001:33:13.30+00:45:189:196,4
243WOJTCZAK Mateusz 8456WARSZAWASenior II M - 30 55M 17000:00:0000:01:0400:42:0401:01:0001:33:13.7001:33:13.70+00:45:189:196,4
244BLANIK Marek 8239RADLINSenior II M - 30 56M 17100:00:0000:00:3100:39:2500:58:3001:33:29.7501:33:29.75+00:45:349:206,4
244BLANIK Agnieszka 8238RADLINMasters K - 4021K 7400:00:0000:00:3100:39:2500:58:3601:33:29.7501:33:29.75+00:45:349:206,4
246ZAJĄC Aga 837977CATSJÓZEFOSŁAWMasters K - 4022K 7500:00:0000:00:3800:41:3001:01:0301:33:32.5001:33:32.50+00:45:379:216,4
247REIJMERS Agnieszka 8251LEIDEN ATLETIEKOEGSTGEESTMasters K - 4023K 7600:00:0000:00:3900:39:5700:58:3601:33:47.8001:33:47.80+00:45:529:226,4
248KALIŃSKA Dorota 8486KOBYŁKASenior II K - 3033K 7700:00:0000:01:2800:42:3001:01:0901:33:55.4501:33:55.45+00:46:009:236,4
249SOBOLEWSKA Julita 8369ZALEWOMasters K - 4024K 7800:00:0000:00:1300:39:1100:58:2601:34:02.2001:34:02.20+00:46:079:246,4
250GALEWSKI Mariusz 8074KOTLINKOTLINWeteran I M - 50 19M 17200:00:0000:00:1700:39:1000:59:0801:34:02.6501:34:02.65+00:46:079:246,4
251URBAN Alicja 8041KACZKATEAMWROCŁAWSenior I K - 2015K 7900:00:0000:00:3700:37:4700:57:1201:34:06.7501:34:06.75+00:46:119:246,4
252RADZIEJEWSKA Milena 8355SZWAGRY I SZWAGIERKIŚREMSenior I K - 2016K 8000:00:0000:00:2500:39:5401:00:1801:34:17.1001:34:17.10+00:46:229:256,4
253ŚWIĘCH Aneta 8427EAZYMUT.PLWARSZAWASenior II K - 3034K 8100:00:0000:00:2700:40:2201:01:4301:34:26.7501:34:26.75+00:46:319:266,4
254KOWAL Dawid 8025LESZNOSenior I M - 20 31M 17300:00:0000:00:4500:41:3101:00:1901:34:31.6501:34:31.65+00:46:369:276,3
255STROIŃSKI Wojciech 8081LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEMasters M - 40 59M 17400:00:0000:00:5000:41:0301:00:1901:34:33.1501:34:33.15+00:46:389:276,3
256BEDNAREK-KWIATKOWSKA Anna 8163SAMO ZDROWIEPOZNAŃ (POZNAŃ-STARE MIASTO)Masters K - 4025K 8200:00:0000:00:5300:40:3301:00:5201:34:43.5001:34:43.50+00:46:489:286,3
257BUDA Małgorzata 8260POZNANMasters K - 4026K 8300:00:0000:00:1900:38:2700:58:0801:34:45.7001:34:45.70+00:46:509:286,3
258TOMAKA Patrycja 8347TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior II K - 3035K 8400:00:0000:01:1000:41:3201:00:5901:34:48.1501:34:48.15+00:46:539:286,3
259BŁACHNIO Dorota 8072RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran K - 505K 8500:00:0000:00:0800:39:2700:59:3301:34:53.5001:34:53.50+00:46:589:296,3
260BIENIARZ Ilona 8396MAKEMAROFITAGAIN!WROCŁAWSenior II K - 3036K 8600:00:0000:00:1500:38:5700:58:5501:35:13.7001:35:13.70+00:47:189:316,3
261JANSON Marleen 8249LEIDEN ATLETIEKLEIDENSenior II K - 3037K 8700:00:0000:00:3900:42:1801:02:3401:35:17.1501:35:17.15+00:47:229:316,3
262BURA Karolina 8227#BIEGAJLESZNOLESZNOSenior II K - 3038K 8800:00:0000:00:1200:39:0500:59:3001:35:18.8501:35:18.85+00:47:249:316,3
263KUCIŃSKI Andrzej 8064BAZA ZDROWIA FRESCOWARSZAWAWeteran II M - 607M 17500:00:0000:00:4400:41:5301:01:3601:35:21.4001:35:21.40+00:47:269:326,3
264SZELIGA Agnieszka 8264BYTOMSenior II K - 3039K 8900:00:0000:00:3400:40:3501:00:3901:35:35.2001:35:35.20+00:47:409:336,3
265SKARŻEŃSKA-SOKOŁOWSKA Jagoda 8599LĄDEK ZDRÓJSenior II K - 3040K 9000:00:0000:40:4601:36:03.9501:36:03.95+00:48:099:366,2
266CHOMĄTOWSKI Daniel 8127WROCŁAWSenior II M - 30 57M 17600:00:0000:00:2300:42:0701:02:4601:36:07.8001:36:07.80+00:48:129:366,2
267OSIKA Aleksandra 8002KIELCESenior I K - 2017K 9100:00:0000:00:3600:40:1201:00:3001:36:12.9501:36:12.95+00:48:189:376,2
268KRYSKA Paweł 8237WROCŁAWSenior I M - 20 32M 17700:00:0000:01:0900:42:2101:02:1301:36:24.9501:36:24.95+00:48:309:386,2
269KOPYSTAŃSKA Basia 8329LEGNICKIE POLESenior II K - 3041K 9200:00:0000:01:2600:42:5401:03:4101:36:26.7001:36:26.70+00:48:319:386,2
270WESTPHAL Magdalena 8236BYDGOSZCZSenior II K - 3042K 9300:00:0000:00:2800:40:1401:00:2701:36:28.3501:36:28.35+00:48:339:386,2
271IGNASZEWSKA Marta 8380RADZYNYMasters K - 4027K 9400:00:0000:00:4200:41:2301:01:1001:36:29.1501:36:29.15+00:48:349:386,2
272ROBAK Natalia 8304LĄDEK-ZDRÓJSenior I K - 2018K 9500:00:0000:01:0400:42:1201:02:3201:36:31.2001:36:31.20+00:48:369:396,2
273IGNASZEWSKI Michał 8566RADZYNYMasters M - 40 60M 17800:00:0000:00:5100:41:2401:01:1001:36:32.9001:36:32.90+00:48:389:396,2
274STRZYŻOWSKI Nikodem 8092BYDGOSZCZSenior I M - 20 33M 17900:00:0000:00:2600:40:0100:59:4501:36:39.5501:36:39.55+00:48:449:396,2
275SZYMAŁA Karolina 8103KLUCZBORKSenior I K - 2019K 9600:00:0000:00:4400:40:5501:01:1501:36:42.3501:36:42.35+00:48:479:406,2
276KLUSKA Rafał 8387KS DŁUGOŁĘKA 2000OLEŚNICASenior I M - 20 34M 18000:00:0000:00:1600:39:5801:00:3201:36:52.7001:36:52.70+00:48:579:416,2
277GRABKOWSKA Paulina 8376KŁODZKOSenior II K - 3043K 9700:00:0000:01:0500:40:4701:01:0701:37:14.4001:37:14.40+00:49:199:436,2
278SYCZ-LANGNER Honorata 8145WROCLAWSenior II K - 3044K 9800:00:0000:00:3600:40:4501:02:3501:37:15.3001:37:15.30+00:49:209:436,2
279KUKUŁA Karolina 8443OŁDRZYCHOWICESenior II K - 3045K 9900:00:0000:00:1300:40:1301:00:2801:37:15.7501:37:15.75+00:49:209:436,2
280ODIJA Leszek 8412WIRYMasters M - 40 61M 18100:00:0000:01:1800:43:1301:02:2601:37:18.7001:37:18.70+00:49:239:436,2
281GRUCHALSKA Marta 8494STOWARZYSZENIE BIEG OPOLSKIOPOLEMasters K - 4028K 10000:00:0000:01:2200:45:1701:05:0201:37:20.3001:37:20.30+00:49:259:446,2
282SKRZYPEK Marta 8221OBORNIKISenior II K - 3046K 10100:00:0000:00:0500:40:4601:01:4001:37:29.1501:37:29.15+00:49:349:446,2
283JOŃCZYK Paula 8422WROCŁAWSenior I K - 2020K 10200:00:0000:01:0400:43:0901:02:3101:37:34.9001:37:34.90+00:49:409:456,1
284PAWLUS Marek 8395MAKEMAROFITAGAIN!WROCŁAWSenior II M - 30 58M 18200:00:0000:00:1500:40:3101:01:4101:37:41.9001:37:41.90+00:49:479:466,1
285BURNETKO Magdalena 8405HUTASY RUNNERS TEAMKRAKÓWSenior II K - 3047K 10300:00:0000:00:4500:42:0201:02:4901:37:49.2501:37:49.25+00:49:549:466,1
286SZCZEPIŃSKI Krzysztof 8584WROCŁAWSenior II M - 30 59M 18300:00:0000:00:2700:40:1701:01:2801:38:10.0001:38:10.00+00:50:159:496,1
287MARKIEWICZ Jagoda 8167KUŹNIA TALENTÓW KAMIENIECKAMIENIECSenior I K - 2021K 10400:00:0000:01:0200:43:3101:03:4701:38:33.4501:38:33.45+00:50:389:516,1
288BIELEWICZ Aleksandra 8231PANKORBKA - MOBILNY SERWIS ROWEROWYSOSNOWIECSenior I K - 2022K 10500:00:0000:00:3100:42:1201:02:5801:38:48.0501:38:48.05+00:50:539:526,1
289WARCHOŁ Kamil 8220WROCŁAWSenior I M - 20 35M 18400:00:0000:01:0700:45:4701:06:3101:38:51.9501:38:51.95+00:50:579:536,1
290JOŃCZYK Patryk 8433WROCŁAWSenior I M - 20 36M 18500:00:0000:01:0700:45:4701:06:3101:38:53.6501:38:53.65+00:50:589:536,1
291NOWAK - KASPRZAK Anna 8431WROCŁAWSenior II K - 3048K 10600:00:0000:01:1000:42:1101:01:5801:39:17.6001:39:17.60+00:51:229:556,0
292KASPRZAK Łukasz 8432WROCŁAWSenior II M - 30 60M 18600:00:0000:01:1000:42:1101:01:5801:39:18.6501:39:18.65+00:51:239:556,0
293NAGLER Tomasz 8147POZNAŃMasters M - 40 62M 18700:00:0000:00:4900:37:1700:57:0001:39:18.8001:39:18.80+00:51:239:556,0
294CZERNICKA Magdalena 8423RYBNIKMasters K - 4029K 10700:00:0000:01:0800:43:4301:03:3601:39:28.6001:39:28.60+00:51:339:566,0
295SOJA-WAWRYSZEWICZ Agata 8230WROCŁAWMasters K - 4030K 10800:00:0000:00:5400:42:0601:02:2101:39:35.9501:39:35.95+00:51:419:576,0
296WAWER Kasia 8495STOWARZYSZENIE BIEG OPOLSKIOPOLESenior II K - 3049K 10900:00:0000:01:2200:45:1801:05:0301:39:36.5501:39:36.55+00:51:419:576,0
297WĘGRZYNOWSKA Renata 8340PIŁAWeteran K - 506K 11000:00:0000:00:5100:40:3201:01:1801:39:39.1501:39:39.15+00:51:449:576,0
298MACIEJEWSKI Piotr 8210SUPERMARATON KALISZKALISZWeteran II M - 608M 18800:00:0000:00:2000:41:5901:01:4701:39:53.6501:39:53.65+00:51:589:596,0
299KOWAL Ireneusz 8024LESZNOMasters M - 40 63M 18900:00:0000:00:4500:41:4601:01:5101:39:54.4501:39:54.45+00:51:599:596,0
300SZAŁAJSKA Magdalena 8564LUBLINSenior I K - 2023K 11100:00:0000:00:5500:42:0401:02:4401:39:55.2501:39:55.25+00:52:009:596,0
301ŁĘKAWA Mateusz 8483WARSZAWASenior II M - 30 61M 19000:00:0000:01:1300:45:4401:06:3001:39:58.3501:39:58.35+00:52:039:596,0
302JURCZYK Anna 8491WARSZAWASenior I K - 2024K 11200:00:0000:01:1300:45:4301:06:3001:39:58.4001:39:58.40+00:52:039:596,0
303DABKOWSKA Patrycja 8472SPEEDFEED'16BARCHLINMasters K - 4031K 11300:00:0000:00:4200:42:0501:02:5101:40:00.3501:40:00.35+00:52:0510:006,0
304AMANOWICZ Aurelia 8234WROCŁAWSenior II K - 3050K 11400:00:0000:01:0900:43:3801:03:5401:40:11.8001:40:11.80+00:52:1610:016,0
305DAGIEL Janusz 8334WARSZAWASenior II M - 30 62M 19100:00:0000:00:5400:41:5201:04:0101:40:16.0501:40:16.05+00:52:2110:016,0
306RELIGA Liliana 8332WARSZAWASenior II K - 3051K 11500:00:0000:00:5200:42:0301:04:0101:40:16.4001:40:16.40+00:52:2110:016,0
307PACUŁT Dominika 8101ŚWIDNICASenior I K - 2025K 11600:00:0000:00:1800:41:5101:03:4901:40:19.6501:40:19.65+00:52:2410:016,0
308DZIURA Kamil 8100ŚWIDNICASenior I M - 20 37M 19200:00:0000:00:1900:41:5101:03:4901:40:19.7501:40:19.75+00:52:2410:016,0
309MAZURKIEWICZ Joanna 8061STARY WIELISŁAWMasters K - 4032K 11700:00:0000:00:1100:40:1201:02:0201:40:40.1001:40:40.10+00:52:4510:046,0
310GRZYBEK Sławomir 8130BARTOSZ GORCZYCA RUNNING TEAMKATOWICESenior II M - 30 63M 19300:00:0000:00:4100:45:1001:05:4801:40:52.7501:40:52.75+00:52:5710:055,9
311DĄBROWSKA GRZYBEK Joanna 8131KATOWICEMasters K - 4033K 11800:00:0000:00:4100:45:1001:05:4701:40:55.1501:40:55.15+00:53:0010:055,9
312WIECZOREK Mikołaj 8567DZIKIE GRUBASY SZATANALUBINSenior I M - 20 38M 19400:00:0000:00:3200:45:4001:08:1201:40:57.7001:40:57.70+00:53:0210:055,9
313KRAJEWSKA Irmina 8435POZNAŃSenior II K - 3052K 11900:00:0000:00:4900:44:2701:04:5901:41:02.7001:41:02.70+00:53:0710:065,9
314KUBAŚ Dawid 8492NADLEŚNICTWO ZDROJEKŁODZKOSenior II M - 30 64M 19500:00:0000:00:4400:44:5101:05:4101:41:05.1501:41:05.15+00:53:1010:065,9
315TÓRZ Anna 8292POZNAŃMasters K - 4034K 12000:00:0000:00:5300:44:1901:05:4001:41:06.2001:41:06.20+00:53:1110:065,9
316BINKIEWICZ-KOWALCZYK Agnieszka 8189OSOLASenior II K - 3053K 12100:00:0000:00:1900:42:3301:04:2301:41:14.5501:41:14.55+00:53:1910:075,9
317GAWLAS Roman 8078WADOWICEMasters M - 40 64M 19600:00:0000:00:3900:45:4901:09:0501:41:24.5501:41:24.55+00:53:2910:085,9
318JASIEWICZ Karolina 8350KIEŁCZÓWSenior II K - 3054K 12200:00:0000:00:5200:42:0001:02:5001:41:39.7001:41:39.70+00:53:4410:095,9
319MOŃKA-PODGÓRNA Aleksandra 8299#POBIEGANIDYLAKISenior I K - 2026K 12300:00:0000:00:3700:41:5901:03:2001:41:40.7001:41:40.70+00:53:4510:105,9
320LACHOR Anna 8275POZNAŃWeteran K - 507K 12400:00:0000:01:3100:45:3101:06:2801:41:44.6001:41:44.60+00:53:4910:105,9
321PRUS Dorota 8052WARSZAWAMasters K - 4035K 12500:00:0000:01:2700:45:1801:04:5701:41:45.8001:41:45.80+00:53:5010:105,9
322WEBER Agata 8581VELO ŁOSIE NA SZOSIEWARSZAWAMasters K - 4036K 12600:00:0000:00:3000:43:1401:03:5601:41:50.2501:41:50.25+00:53:5510:115,9
323ROSA Izabela 8560ROXYWARSZAWASenior II K - 3055K 12700:00:0000:00:5900:45:3101:06:3001:42:05.4001:42:05.40+00:54:1010:125,9
324DĘBSKA Marzena 8035PODDĘBICKI KLUB BIEGACZA ZDYSZANI.PLPODDĘBICEMasters K - 4037K 12800:00:0000:00:0900:45:2101:06:3201:42:17.5001:42:17.50+00:54:2210:135,9
325KRYSA Dorota 8322POMYŁKA TEAMLĄDEK ZDRÓJMasters K - 4038K 12900:00:0000:01:2900:44:4501:06:2701:42:20.6501:42:20.65+00:54:2510:145,9
326WASILEWSKA Agnieszka 8226AROMAT NÓGKRAKÓWMasters K - 4039K 13000:00:0000:00:1200:40:5301:04:1601:42:35.1001:42:35.10+00:54:4010:155,8
327JÓŹWIAKOWSKA Weronika 8245SOLEC KUJAWSKISenior I K - 2027K 13100:00:0000:00:3200:43:1701:05:1501:42:48.3001:42:48.30+00:54:5310:165,8
328WIRTEK Magdalena 8305ZIELONA GÓRASenior II K - 3056K 13200:00:0000:00:1300:42:0201:04:1001:43:05.3001:43:05.30+00:55:1010:185,8
329LESNIAK Sylwia 8320DUBLIN 22Masters K - 4040K 13300:00:0000:00:0700:42:3101:04:3901:43:08.3501:43:08.35+00:55:1310:185,8
330MRÓZ Anna 8382MIĘDZYLESIESenior II K - 3057K 13400:00:0000:19:0501:13:1301:43:22.7001:43:22.70+00:55:2710:205,8
331TOMERA Dorota 8496TEAM KURORT LĄDEK-ZDRÓJSTARA BYSTRZYCAMasters K - 4041K 13500:00:0000:01:1000:45:4801:06:3301:43:35.4501:43:35.45+00:55:4010:215,8
332GURGUL Dorota 8205AROMAT NÓGKRAKÓWMasters K - 4042K 13600:00:0000:00:1200:40:5201:04:1501:43:51.0001:43:51.00+00:55:5610:235,8
333KUROWSKA Bianka 8341ŚWIDNICASenior I K - 2028K 13700:00:0000:01:0900:45:0101:06:5801:43:56.8001:43:56.80+00:56:0110:235,8
334JAKUBOWSKA Judyta 8076KAMIEŃ POMORSKIMasters K - 4043K 13800:00:0000:00:2500:42:5101:05:0101:44:07.4501:44:07.45+00:56:1210:245,8
335MŁYNARSKI Marian 8309BIELSKO-BIAŁAWeteran III M - 704M 19700:00:0000:00:1900:43:4601:05:3901:44:21.2001:44:21.20+00:56:2610:265,7
336MIECZKOWSKA Nina 8039OPOLESenior II K - 3058K 13900:00:0000:01:0200:44:2901:06:3601:44:31.0501:44:31.05+00:56:3610:275,7
337WOJCIECHOWSKA Paulina 8185WROCŁAWSenior II K - 3059K 14000:00:0000:00:5000:43:4901:04:5201:44:51.9501:44:51.95+00:56:5710:295,7
338SUDER Maciej 83643M RUNNING TEAM POLANDWROCŁAWSenior II M - 30 65M 19800:00:0000:00:3600:42:0901:03:5201:44:55.5001:44:55.50+00:57:0010:295,7
339BOCHYŃSKA Adrianna 8146CHORZÓWSenior II K - 3060K 14100:00:0000:00:5800:45:3101:06:3901:44:57.4501:44:57.45+00:57:0210:295,7
340RZYSZKIEWICZ Małgorzata 8274PĘDZĄCE LENIWCESOKOŁÓW PODLASKIMasters K - 4044K 14200:00:0000:00:5300:43:5801:05:3901:45:08.7501:45:08.75+00:57:1310:305,7
341WOŹNIAK Lidia 8223PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran K - 508K 14300:00:0000:00:3400:43:4901:05:2601:45:11.8001:45:11.80+00:57:1610:315,7
342OLEJ Robert 8193KATOWICESenior I M - 20 39M 19900:00:0000:00:1400:42:1201:05:5401:45:13.5501:45:13.55+00:57:1810:315,7
343KOCHANOWSKA Grażyna 8476OSTRÓW MAZOWIECKAWeteran K - 509K 14400:00:0000:00:3500:42:2901:03:5901:45:28.9001:45:28.90+00:57:3410:325,7
344BOBIN Anna 8084ZOCHU TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKIMasters K - 4045K 14500:00:0000:00:5000:45:1601:07:1901:45:36.3501:45:36.35+00:57:4110:335,7
345HAMPEL Maria 8316BODY POWERLESZNOSenior I K - 2029K 14600:00:0000:00:2400:43:2401:05:5501:45:39.3001:45:39.30+00:57:4410:335,7
346GONERA Janina 8014KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEWeteran II K - 604K 14700:00:0000:00:5100:45:5201:07:4001:45:40.9501:45:40.95+00:57:4610:345,7
347HOJDA Agnieszka 8572WARSZAWASenior II K - 3061K 14800:00:0000:00:2300:43:2501:06:3701:46:04.8001:46:04.80+00:58:0910:365,7
348ZWYDAK Anna 8134WKURW_TEAMKIEŁCZÓWSenior II K - 3062K 14900:00:0000:00:3400:44:5301:06:4601:46:15.8001:46:15.80+00:58:2010:375,6
349NITSCHKE Karol 8359TKKF MPK POZNAŃPOZNAŃMasters M - 40 65M 20000:00:0000:01:0000:43:3401:06:2601:46:19.1501:46:19.15+00:58:2410:375,6
350NITSCHKE Grażyna 8390MPK-POZNAŃPOZNAŃMasters K - 4046K 15000:00:0000:00:5600:43:5001:06:2501:46:19.3501:46:19.35+00:58:2410:375,6
351IWANOW Małgorzata 8428RADZYMINSenior II K - 3063K 15100:00:0000:01:2300:45:5601:08:1401:46:21.9501:46:21.95+00:58:2710:385,6
352GAWRON Monika 8481MIRAZ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters K - 4047K 15200:00:0000:00:0700:47:2001:09:0801:46:45.0501:46:45.05+00:58:5010:405,6
353BIAŁEK Wioletta 8114STRONIE ŚLĄSKIEMasters K - 4048K 15300:00:0000:01:0300:45:3501:08:0301:47:13.8501:47:13.85+00:59:1910:435,6
354STELMASZCZYK Michalina 8573WARSZAWASenior I K - 2030K 15400:00:0000:00:3900:45:0901:06:5701:47:25.3501:47:25.35+00:59:3010:445,6
355KRZYWICKI Leszek 8579KIERUNEK ULTRASUWAŁKIWeteran I M - 50 20M 20100:00:0000:00:3000:42:5001:05:5401:47:32.8501:47:32.85+00:59:3810:455,6
356GABERT Beata 8028RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran K - 5010K 15500:00:0000:00:0800:44:2201:07:1501:47:53.6501:47:53.65+00:59:5810:475,6
357SROCZYŃSKI Maciej 8235ŻERNIKI WROCŁAWSKIEMasters M - 40 66M 20200:00:0000:01:1600:44:2801:06:3601:47:57.2501:47:57.25+01:00:0210:475,6
358RADWAN Mateusz 8106DOPIEWOSenior II M - 30 66M 20300:00:0000:00:4500:46:3301:10:2901:48:54.7501:48:54.75+01:00:5910:535,5
359MORAWSKA-KREKORA Anna 8453KRAKÓWSenior II K - 3064K 15600:00:0000:01:2400:46:0901:09:1701:49:08.7501:49:08.75+01:01:1310:545,5
360DYBAŁA Michał 8177NULLKRZESZOWICEMasters M - 40 67M 20400:00:0000:00:3200:45:2801:08:1301:49:21.6001:49:21.60+01:01:2610:565,5
361DYBAŁA Beata 8174DZIKIE GRUBASY SZATANAKRZESZOWICESenior II K - 3065K 15700:00:0000:00:3100:45:2801:08:1801:49:21.9501:49:21.95+01:01:2710:565,5
362DZIUBAŁA Ilona 8247POPÓWWeteran K - 5011K 15800:00:0000:00:2400:46:3901:09:5601:49:28.3001:49:28.30+01:01:3310:565,5
363SIP Sabina 8157FSD RUN DREZDENKODREZDENKOMasters K - 4049K 15900:00:0000:00:2200:45:5001:09:1601:49:30.4501:49:30.45+01:01:3510:575,5
364WITCZAK-SPERKA Mariola 8059RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran II K - 605K 16000:00:0000:00:2200:44:0901:07:1901:51:40.3501:51:40.35+01:03:4511:105,4
365PLASZCZAK Jarosław 8161TULCEMasters M - 40 68M 20500:00:0000:00:3200:46:0301:09:0701:51:42.5501:51:42.55+01:03:4711:105,4
365PLASZCZAK Bogumiła 8162PIEKIELNIE ZGRANITULCEMasters K - 4050K 16100:00:0000:00:3200:45:3701:09:0101:51:42.5501:51:42.55+01:03:4711:105,4
367JOŃCZYK Elżbieta 8098TUP TUPLĄDEK ZDRÓJWeteran K - 5012K 16200:00:0000:01:0800:49:3301:12:2201:51:47.0001:51:47.00+01:03:5211:105,4
368MĄDRO Agnieszka 8417KŁODZKOMasters K - 4051K 16300:00:0000:01:3200:49:3601:12:2901:52:07.8001:52:07.80+01:04:1211:125,4
369LEWANDOWSKA Anna 8027BORKOŚ TEAMGORZÓW WIELKOPOLSKISenior II K - 3066K 16400:00:0000:01:1500:46:4901:09:3601:52:24.4501:52:24.45+01:04:2911:145,3
370JAROSZ Agnieszka 8343TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIESenior I K - 2031K 16500:00:0000:01:1100:47:5601:11:5301:52:34.5501:52:34.55+01:04:3911:155,3
371WYCISZKIEWICZ Gabriela 8371TEAM KURORT LĄDEK ZDRÓJOŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEMasters K - 4052K 16600:00:0000:01:1100:47:5401:11:5301:52:35.1501:52:35.15+01:04:4011:155,3
372PARTYKA Agnieszka 8017KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEJELCZ-LASKOWICEMasters K - 4053K 16700:00:0000:01:2300:48:1101:11:5601:53:13.8001:53:13.80+01:05:1811:195,3
373SOWA Marta 8053WKURW_TEAMWROCŁAWSenior II K - 3067K 16800:00:0000:01:2400:48:0101:13:1701:53:34.6001:53:34.60+01:05:3911:215,3
374NAIT MANSOUR Izabela 8325POZNAŃMasters K - 4054K 16900:00:0000:00:5200:46:1401:11:0001:53:46.5001:53:46.50+01:05:5111:225,3
375KLIN Aneta 8402BRZEGMasters K - 4055K 17000:00:0000:01:0600:48:1301:13:0201:53:52.7501:53:52.75+01:05:5711:235,3
376HETAK Monika 8211LĄDEK-ZDRÓJMasters K - 4056K 17100:00:0000:00:4000:46:4401:10:5901:53:56.5001:53:56.50+01:06:0111:235,3
377HEŁMIK Katarzyna 8440POMYŁKA TEAMWROCŁAWMasters K - 4057K 17200:00:0000:01:3100:49:2501:13:2201:54:05.4501:54:05.45+01:06:1011:245,3
378GÓRCZYŃSKA Barbara 8229LĄDEK ZDRÓJMasters K - 4058K 17300:00:0000:01:2900:48:4701:13:2301:54:09.8501:54:09.85+01:06:1511:245,3
379BIENIEK Iwona 8295PRZYBYSŁAWICE 110AWeteran K - 5013K 17400:00:0000:00:1600:45:3701:09:3101:54:14.1001:54:14.10+01:06:1911:255,3
380ROGACZ Ewa 8181NOWY TOMYŚLSenior II K - 3068K 17500:00:0000:00:4700:50:3501:13:3501:54:25.0001:54:25.00+01:06:3011:265,2
381CHASZCZEWSKA Julia 8066TOPOLICE TEAMWROCŁAWSenior II K - 3069K 17600:00:0000:00:5500:48:0101:12:5301:54:35.3001:54:35.30+01:06:4011:275,2
382MAJCHRZYCKA Agnieszka 8374TKKF MPK POZNAŃKIJEWO/ŚRODA WIELKOPOLSKASenior II K - 3070K 17700:00:0000:00:5500:49:3401:13:0501:54:44.9001:54:44.90+01:06:5011:285,2
383TOCZEK Grażyna 8144NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEWeteran K - 5014K 17800:00:0000:01:0800:47:1701:11:3101:54:51.4501:54:51.45+01:06:5611:295,2
384KRÓL Karolina 8133BIERUTÓWSenior I K - 2032K 17900:00:0000:01:2200:49:3501:13:4501:54:52.2001:54:52.20+01:06:5711:295,2
385GRÖGER Karolina 8149LĄDEK-ZDRÓJSenior I K - 2033K 18000:00:0000:00:3900:46:4301:11:0001:55:02.2001:55:02.20+01:07:0711:305,2
386SZCZERBIEŃ Jacek 8150KŁODZKOMasters M - 40 69M 20600:00:0000:00:5100:47:0901:11:0001:55:02.8001:55:02.80+01:07:0711:305,2
387DATA Tomasz 8090HRMAX ŻORYŻORYWeteran I M - 50 21M 20700:00:0000:01:2700:49:3801:13:4601:55:26.7501:55:26.75+01:07:3111:325,2
388MIKOŁAJCZAK Magdalena 8089HRMAX ŻORYŻORYMasters K - 4059K 18100:00:0000:01:2700:49:3801:13:4801:55:29.5001:55:29.50+01:07:3411:325,2
389MORAWSKA Edyta 8386BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAMasters K - 4060K 18200:00:0000:00:3500:45:0701:08:2301:55:39.4501:55:39.45+01:07:4411:335,2
390MORAWSKI Jarosław 8385BIEGNIJ OŁAWOOŁAWAMasters M - 40 70M 20800:00:0000:00:3600:45:1101:08:2301:55:40.3001:55:40.30+01:07:4511:345,2
391BOGUSŁAWSKA Elżbieta 8215LĄDEK-ZDRÓJMasters K - 4061K 18300:00:0000:00:4500:46:4701:12:3801:55:54.9001:55:54.90+01:08:0011:355,2
392FILIPIAK Sebastian 8219EKIPA LIPALIPAMasters M - 40 71M 20900:00:0000:00:5200:52:3001:15:1901:56:00.2001:56:00.20+01:08:0511:365,2
393SZYMCZAK Katarzyna 8218UNIEJOWICESenior II K - 3071K 18400:00:0000:00:5200:52:3001:15:1801:56:00.7001:56:00.70+01:08:0511:365,2
394SZAFLIK Anna 8216LĄDEK-ZDRÓJMasters K - 4062K 18500:00:0000:00:4600:46:4801:12:3801:56:08.9501:56:08.95+01:08:1411:365,2
395GÓRAL Agnieszka 8082ALSTOM KATOWICEKATOWICESenior II K - 3072K 18600:00:0000:01:0300:49:3901:14:3701:56:33.4501:56:33.45+01:08:3811:395,1
396PIEKARCZYK Katarzyna 8418KŁODZKOSenior II K - 3073K 18700:00:0000:01:3200:50:1801:13:3801:56:37.5001:56:37.50+01:08:4211:395,1
397SYPNIEWSKA Hanna 8327ULTRA WAY TEAMGDYNIAWeteran II K - 606K 18800:00:0000:01:2500:49:3901:14:0401:56:38.6001:56:38.60+01:08:4311:395,1
398RZESZOWSKA Iwona 8283MIRAZ RACE TEAMZABRZEMasters K - 4063K 18900:00:0000:00:0700:47:5101:13:1401:56:51.1001:56:51.10+01:08:5611:415,1
399ROMANOWSKA Anna 8586WARSZAWAMasters K - 4064K 19000:00:0000:00:2900:48:1901:14:2001:57:45.6001:57:45.60+01:09:5011:465,1
400ZIELIŃSKA Magdalena 8585WARSZAWASenior II K - 3074K 19100:00:0000:00:3000:48:2001:14:2001:57:45.9501:57:45.95+01:09:5111:465,1
401DULIK Aleksandra 8303OPOLEOPOLEMasters K - 4065K 19200:00:0000:00:5700:48:4001:13:1701:58:07.3501:58:07.35+01:10:1211:485,1
402LECHOWSKA Monika 8083ALSTOM KATOWICEMYSŁOWICEMasters K - 4066K 19300:00:0000:01:0300:49:4901:14:3701:58:14.9501:58:14.95+01:10:2011:495,1
403PRZYŁUSKA Mirosława 8032RAZ SZCZECINSZCZECINWeteran III K - 701K 19400:00:0000:00:2400:47:2101:12:5301:58:27.7501:58:27.75+01:10:3211:505,1
404GLASSER Marek 8478WARSZAWAWeteran III M - 705M 21000:00:0000:01:1400:49:3701:14:2201:58:47.4001:58:47.40+01:10:5211:525,1
405WASILEWSKA Joanna 8361PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZSenior II K - 3075K 19500:00:0000:00:5700:47:5801:12:1701:58:58.4001:58:58.40+01:11:0311:535,0
406LIS Ewelina 8008GRUDZIĄDZMasters K - 4067K 19600:00:0000:00:5600:47:5701:09:1101:59:01.1501:59:01.15+01:11:0611:545,0
407MODRAK Maciej 8007PARKRUN GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZWeteran I M - 50 22M 21100:00:0000:00:5700:47:5701:08:5001:59:02.7501:59:02.75+01:11:0711:545,0
408KOLASA Andrzej 8129KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAWeteran III M - 706M 21200:00:0000:00:0200:46:5201:14:1001:59:49.8001:59:49.80+01:11:5411:585,0
409SZCZUKA Paweł 8366WIRYWeteran I M - 50 23M 21300:00:0000:00:5400:49:4301:14:4801:59:54.1001:59:54.10+01:11:5911:595,0
410SZCZUKA Małgorzata 8365WIRYWeteran K - 5015K 19700:00:0000:00:4800:49:3701:14:5101:59:54.8501:59:54.85+01:12:0011:595,0
411PILARSKI Ryszard 8446IZERY BOGATYNIABOGATYNIAWeteran II M - 609M 21400:00:0000:00:1700:48:0201:13:2502:01:58.0502:01:58.05+01:14:0312:114,9
412PILARSKA Elżbieta 8410IZERY BOGATYNIABOGATYNIAWeteran III K - 702K 19800:00:0000:00:1700:48:0301:13:2602:01:58.1002:01:58.10+01:14:0312:114,9
413BORIS Aneta 8348ELBLĄGSenior II K - 3076K 19900:00:0000:01:2500:51:0301:17:0302:02:24.5502:02:24.55+01:14:2912:144,9
414SZPUREK Anna 8597BUKOWSKI KLUB BIEGACZABUKMasters K - 4068K 20000:00:0000:00:3200:47:2501:14:1802:04:33.6502:04:33.65+01:16:3812:274,8
415WOJTKOWSKA Katarzyna 8207WARSZAWASenior I K - 2034K 20100:00:0000:01:0700:49:2701:13:4002:04:34.5502:04:34.55+01:16:3912:274,8
416ZARZECZNY Radosław 8413JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWSenior II M - 30 67M 21500:00:0000:00:4900:47:5901:13:3002:04:57.1002:04:57.10+01:17:0212:294,8
417MITIS Marek 8232KRAKÓWSenior II M - 30 68M 21600:00:0000:00:4800:48:0001:13:3102:04:57.2502:04:57.25+01:17:0212:294,8
418PŁOŃSKA Klaudia 8165WROCŁAWSenior I K - 2035K 20200:00:0000:01:0700:49:2801:13:4302:05:00.2502:05:00.25+01:17:0512:304,8
419BUDZISZEWSKI Jakub 8164WROCŁAWSenior I M - 20 40M 21700:00:0000:01:0800:49:3301:14:5302:05:00.7502:05:00.75+01:17:0512:304,8
420AGATA Bagrowska 8257WROCŁAWMasters K - 4069K 20300:00:0000:01:1500:51:3301:18:2002:05:36.0502:05:36.05+01:17:4112:334,8
421WEKA Krzysztof 8555BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKSenior II M - 30 69M 21800:00:0000:00:1000:39:2001:05:5702:06:04.6502:06:04.65+01:18:0912:364,8
422ANACZKOWSKA Krystyna 8307ZANTYR SZTUMSZTUMWeteran II K - 607K 20400:00:0000:00:3500:51:2901:17:3802:06:13.5502:06:13.55+01:18:1812:374,8
423ŚLEDZIK Joanna 8085ALSTOM KATOWICEZABRZEMasters K - 4070K 20500:00:0000:01:1500:51:3201:15:3202:06:27.2502:06:27.25+01:18:3212:384,7
424WALCZAK Sławomir 8118GAŁĄZCZYCEWeteran I M - 50 24M 21900:00:0000:06:0800:52:2401:17:1102:06:32.5502:06:32.55+01:18:3712:394,7
425DOMINIAK Agnieszka 8030WARSZAWAMasters K - 4071K 20600:00:0000:01:0500:52:2401:18:2902:07:17.0502:07:17.05+01:19:2212:434,7
426NURKIEWICZ-KMIECIK Dominika 8186KAŹMIERZMasters K - 4072K 20700:00:0000:00:5000:52:0901:18:2802:07:37.5502:07:37.55+01:19:4212:454,7
427SZYMAŃSKA Ania 8225SZCZECINWeteran K - 5016K 20800:00:0000:01:0100:50:3901:16:4102:10:40.1502:10:40.15+01:22:4513:044,6
428KARCZYŃSKA Sylwia 8352STAROGARD GDAŃSKIMasters K - 4073K 20900:00:0000:01:0400:54:2001:21:4402:11:47.3502:11:47.35+01:23:5213:104,6
429GIERSZEWSKI Marek 8591HRTSTAROGARD GDAŃSKIMasters M - 40 72M 22000:00:0000:01:0300:54:3301:21:4302:11:48.2002:11:48.20+01:23:5313:104,6
430SZKUTA Stanisław 8308ROVELLI TEORIA KWANTÓWBIELSKO-BIAŁAWeteran II M - 6010M 22100:00:0000:00:2100:51:0301:20:3602:12:06.8002:12:06.80+01:24:1113:124,5
431WIŚNIEWSKI Michał 8119K.S OBSTAWIAMY TYŁYWROCŁAWMasters M - 40 73M 22200:00:0000:00:5900:49:3601:18:0002:12:37.7002:12:37.70+01:24:4213:154,5
432SOWIŃSKI Robert 8117K.S. OBSTAWIAMY TYŁYWROCŁAWMasters M - 40 74M 22300:00:0000:01:0000:48:3701:18:0002:12:39.3502:12:39.35+01:24:4413:154,5
433RYMSKA Anna 8290POZNAŃMasters K - 4074K 21000:00:0000:00:5200:53:0601:22:3702:13:32.9002:13:32.90+01:25:3813:214,5
434SMYCZ Anna 8291POZNAŃMasters K - 4075K 21100:00:0000:00:5300:53:1101:22:3902:13:33.4502:13:33.45+01:25:3813:214,5
435BĄCZEK Krzysztof 8310ZAWIERCIEMasters M - 40 75M 22400:00:0000:01:1700:55:5301:22:3402:14:42.1002:14:42.10+01:26:4713:284,5
436ŁOZIENKO Anna 8411KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCESenior II K - 3077K 21200:00:0000:01:2400:56:0601:24:3802:15:40.1502:15:40.15+01:27:4513:344,4
437JANOSZ Marzena 8099WROCŁAWWeteran K - 5017K 21300:00:0000:01:0800:54:2101:23:1402:20:24.5502:20:24.55+01:32:2914:024,3
438MAKSYMOWICZ Monika 8415KŁODZKOSenior II K - 3078K 21400:00:0000:01:3200:56:2901:28:3102:20:29.2002:20:29.20+01:32:3414:024,3
439RYBKA Elżbieta 8416KŁODZKOSenior II K - 3079K 21500:00:0000:01:3200:56:2301:27:1802:20:43.7002:20:43.70+01:32:4814:044,3
440KUBIATOWICZ Małgorzata 8006POZNAŃMasters K - 4076K 21600:00:0000:01:2601:01:5801:31:3502:20:50.7502:20:50.75+01:32:5514:054,3
441MAJCHRZAK Monika 8022WKURW_TEAMPOZNAŃWeteran K - 5018K 21700:00:0000:01:1300:59:2701:28:2202:21:40.9002:21:40.90+01:33:4614:104,2
442STRZYŻOWSKA Monika 8091BYDGOSZCZMasters K - 4077K 21800:00:0000:00:2600:53:5901:25:1902:24:23.5502:24:23.55+01:36:2814:264,2
443WITKIEWICZ-ŁUKASZEK Sandra 8018ŁUKASZKI TEAMOSIELSKOSenior II K - 3080K 21900:00:0000:00:2700:53:5801:25:2002:24:24.2002:24:24.20+01:36:2914:264,2
444KRZEMIENIEWSKI Jerzy 8054KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYWeteran II M - 6011M 22500:00:0000:01:1601:00:0801:33:2202:31:04.5502:31:04.55+01:43:0915:064,0
445ZALESZCZAK Renata 8011KB SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYWeteran K - 5019K 22000:00:0000:00:5201:04:0201:37:1902:31:34.7502:31:34.75+01:43:3915:094,0
446MICHALSKI Dariusz 8020ALFA TEAM GOSTYŃPIASKIWeteran I M - 50 25M 22600:00:0000:01:1801:03:2401:35:5502:32:13.8502:32:13.85+01:44:1915:133,9
447MROWCA Paweł 8439LUBAŃSenior II M - 30 70M 22700:00:0000:01:1700:56:3801:29:3502:33:10.8502:33:10.85+01:45:1615:193,9
448SZAFRANIEC-MROWCA Dorota 8438LUBAŃMasters K - 4078K 22100:00:0000:01:1600:56:3801:29:5602:33:11.3002:33:11.30+01:45:1615:193,9
449SZYMAŃSKI Paweł 8378POZNAŃMasters M - 40 76M 22800:00:0000:01:2001:02:5801:36:4102:39:28.4502:39:28.45+01:51:3315:563,8
450SZYMAŃSKA Agnieszka 8244POZNAŃMasters K - 4079K 22200:00:0000:01:2001:02:5701:36:4002:39:28.8002:39:28.80+01:51:3315:563,8
451GRZELAKOWSKA Iwona 8442POZNAŃMasters K - 4080K 22300:00:0000:01:1301:06:5901:39:3302:41:34.1002:41:34.10+01:53:3916:093,7
452KOCIUBA Katarzyna 8170POZNAŃSenior II K - 3081K 22400:00:0000:01:0000:55:4501:28:2202:41:35.6502:41:35.65+01:53:4016:093,7
453KOWAL Marzena 8026LESZNOMasters K - 4081K 22500:00:0000:00:4501:04:4101:41:2102:42:31.7002:42:31.70+01:54:3616:153,7
454STROIŃSKA Iwona 8080LESZ NO LIMITS RUNNERSWILKOWICEMasters K - 4082K 22600:00:0000:00:4701:04:4201:41:2202:42:33.4502:42:33.45+01:54:3816:153,7
455KONIECZNY Robert 8021WKURW_TEAMŻARYMasters M - 40 77M 22900:00:0000:01:1500:52:1301:15:3702:45:35.9502:45:35.95+01:57:4116:333,6
456MIELEC Marta 8447#ZŁOTYNAKILOMETRSTARGARDSenior II K - 3082K 22700:00:0000:01:1500:52:1301:15:3702:45:36.8002:45:36.80+01:57:4116:333,6
Przekroczony limit czasu: 03:00:00
457ROBAK Aneta 8152LĄDEK-ZDRÓJMasters K - 4083K 22800:00:0000:00:4901:10:1303:12:11.2003:12:11.20+02:24:1619:133,1
458MRÓWCZYŃSKA Ewa 8392JAKTORÓWWeteran K - 5020K 22900:00:0000:00:3301:10:3903:12:13.2003:12:13.20+02:24:1819:133,1
Niesklasyfikowani
DNCŚWIRGOŃ Adam 8596ZAŁOGA GÓRSKAWARSZAWASenior I M - 20 00:00:0000:00:01  
ZAKRZEWICZ-PODLECKA Agnieszka 8180ROKIETNICA BIEGAROKIETNICASenior II K - 30DNF00:00:04 DNF DNF DNF DNF DNF--
POŚWISTAJŁO Marcin 8452LĄDEK-ZDRÓJSenior I M - 20 DNF00:00:33 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 461 wynik(ów)