Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 68 km |
Zgłoszonych : | 280 |
Wystartowało : | 238 |
Nie ukończyło : | 19 |
Ukończyło : | 219 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 10km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TOMASIK Stanisław | 4222 | Gorlicka Grupa Biegowa | SZYMBARK | Senior I M - 20 | 00:00:03 | 00:56:04 | |
2 | BADOWSKI Aleksander | 4210 | Marcin Świerc TEAM | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 00:56:04 | |
3 | KLECHA Rafał | 4232 | Dacza Turysty i Biegacza | ZAKOPANE | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 00:56:05 | |
4 | BARTOLO Pau | 4264 | BARCELONA | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 00:56:06 | ||
5 | GUTT Piotr | 4272 | Senior I M - 20 | 00:00:02 | 00:56:30 | |||
6 | STARPEK Jan | 4274 | Masters M - 40 | 00:00:01 | 00:57:13 | |||
7 | KOCZAJA Artur | 4192 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 00:57:33 | ||
8 | GAWLIK Sławek | 4075 | MarcinSwiercTeam | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 00:57:34 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
KROSNY Sebastian | 4080 | Body Dry Team - STS Biegaton Mikołów | MIKOŁÓW | Senior II M - 30 | DNF | 00:57:48 DNF | ||
10 | STAWSKI Michał | 4169 | mBank | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 00:59:19 | |
11 | KMIEĆ Norbert | 4236 | COMP TEAM | JACHRANKA | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:00:44 | |
12 | KORDECKI Łukasz | 4199 | WCHSZT | BRZESKO | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:01:13 | |
TERZONI Christian | 4253 | MARCIN ŚWIERC TEAM | CASTELNOVO NE MONTI | Senior II M - 30 | DNF | 01:01:16 DNF | ||
14 | GAPSKI Mateusz | 4207 | programistabiega.pl | GDAŃSK | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:01:25 | |
15 | PIOTROWSKI Michal | 4078 | Klub Biegacza Jurund Szczytno | ŚWIĘTAJNO | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:01:35 | |
16 | WOLBACH Tomasz | 4211 | Wolne Ślimaki | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:01:51 | |
17 | JURGA Marcin | 4073 | Speed Feet '16 | KOŚCIAN | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:02:25 | |
18 | STYPEREK Jakub | 4225 | Vege Runners | ŚREM | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:02:25 | |
ZAJĄC Leszek | 4040 | - | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:02:27 DNF | ||
20 | BAKALARZ Emil | 4214 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:02 | 01:02:36 | ||
21 | WOJCIECHOWSKI Mateusz | 4256 | Off-Trail Walsh | KOMORNIKI | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:02:50 | |
22 | BOSIANEK Rafał | 4124 | 4RUN Team Piła | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:02:57 | |
23 | OSTAPCZUK Karol | 4271 | Senior I M - 20 | 00:00:05 | 01:03:07 | |||
24 | SŁOCIAK Rafał | 4032 | RAJSPORT ACTIVE | OZIMEK | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 01:03:31 | |
25 | LEWANDOWSKI Piotr | 4215 | JELENIA GÓRA | Senior I M - 20 | 00:00:11 | 01:05:40 | ||
26 | PIECUCH Marcin | 4117 | Lacho Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:05:46 | |
27 | MORAWA Mateusz | 4200 | Lacho Team | RADZISZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:05:46 | |
28 | FOĆ Grzegorz | 4216 | Volkswagen Poznań | ZALASEWO | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:06:06 | |
29 | BORÓWKA Ryszard | 4131 | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:06:12 | ||
30 | JĘDRZEJEWSKI Łukasz | 4254 | WATAHA | SŁAWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:06:12 | |
31 | URBAŃCZYK Karol | 4028 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | Senior I M - 20 | 00:00:06 | 01:06:18 | |
32 | URAMEK Grzegorz | 4280 | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:06:31 | |||
33 | SZCZEPAŃSKI Andrzej | 4234 | Wild Skunks | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:06:35 | |
34 | BUDNIOK Rafał | 4123 | Pocztowa Grupa Biegowa/4RUN Team Piła | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:07:13 | |
MORAWSKI Filip | 4166 | MarcinŚwiercTeam | PUSZCZYKOWO | Masters M - 40 | DNF | 01:07:34 DNF | ||
36 | WOŹNIAK Marcin | 4152 | KW P(oznań) | MOSINA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:07:45 | |
37 | WALACIK Adam | 4135 | WieRUNszów | WIERUSZÓW | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:07:52 | |
38 | MARCINIAK Maciej | 4013 | Night Runners | POZNAN | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:07:56 | |
39 | DĄBROWSKI Jacek | 4009 | Dąbrowski Brothers | WILCZYCE | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:07:59 | |
40 | LULIŃSKI Paweł | 4181 | WWAA | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:08:13 | |
41 | OBRADOVIĆ Paweł | 4070 | CZELADŹ | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:08:31 | ||
42 | MACHUL Ewa | 4260 | Dream Run | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:04 | 01:08:36 | |
PŁÓCIENNICZAK Jakub | 4261 | Dream Run | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:08:36 DNF | ||
44 | PLEWA Tomasz | 4091 | KIELCE | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:08:41 | ||
45 | KWIATKOWSKI Paweł | 4085 | PISARZOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:08:53 | ||
46 | PRUCIAK Krzysztof | 4112 | RUN-LOG.COM / WKURW_TEAM | OŁAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:08:59 | |
47 | BULIŃSKI Piotr | 4267 | Night Runners | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:09:00 | |
48 | KARCZYŃSKI Dariusz | 4275 | Cała Oleśnica Biega | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:09:04 | ||
49 | WILK Jacek | 4239 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:09:05 | ||
50 | SITEK Andrzej | 4008 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:09:17 | ||
51 | DZIUBAN Łukasz | 4224 | Zaporowy Maraton / GOPR Bieszczady | ORELEC | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:09:17 | |
52 | FERCHMIN Aleksander | 4122 | JESUS IS MY LEADER | POZNAN | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:09:26 | |
53 | SOŁOWIEJ Łukasz | 4227 | OIRP Warszawa | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:09:29 | |
54 | KLATKA Michał | 4007 | Bbl Tomaszów Mazowiecki | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:09:36 | |
55 | WUJEK Marcin | 4183 | AkantReh-Gostyń | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:09:45 | |
56 | HEJZA Michał | 4033 | Kamil Leśniak Fanpage Team | NAKŁO NAD NOTECIĄ | Senior I M - 20 | 00:00:14 | 01:10:00 | |
57 | GARCZYK Rafał | 4265 | KOZIEGŁOWY | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:10:03 | ||
58 | JAROSZ Anna | 4030 | KŁODZKO | Senior I K - 20 | 00:00:15 | 01:10:22 | ||
59 | TARGIEL Damian | 4212 | INVICTUS 3CITY | GDAŃSK | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:10:48 | |
GRYCZKA Tomasz | 4173 | OPOLE | Senior II M - 30 | DNF | 01:11:05 DNF | |||
61 | SOJKA Jakub | 4001 | WILKSZYN | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:12:33 | ||
62 | BUCHLA Marcin | 4082 | GT RAT | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:12:38 | |
63 | KŁOSOWSKI Piotr | 4266 | Strzegomska Dwunastka | STRZEGOM | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:12:45 | |
64 | BARTOSIŃSKI Mariusz | 4005 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:13:14 | ||
65 | LASEK Mikołaj | 4089 | PAN WUEFISTA | CZMOŃ | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:13:15 | |
66 | KINECKI Norbert | 4177 | NOWE | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:13:16 | ||
67 | SZAŁ Tomasz | 4099 | Nie za daleko | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:13:59 | |
68 | PARZONKA Paweł | 4053 | K.S. Leniwiec | KĘPNO | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:14:01 | |
69 | TITZ KOZA Julita | 4184 | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 01:14:03 | ||
70 | SKÓRA Mirosław | 4051 | SpartaUltraTeam | LASKI | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:14:05 | |
71 | KUCA Szymon | 4180 | OLAWS Złotoryja | ZŁOTORYJA | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:14:07 | |
CABAJ Przemysław | 4276 | Senior II M - 30 | DNF | 01:14:14 DNF | ||||
73 | LACHOWICZ Jacek | 4068 | ESKILSTUNA | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:14:18 | ||
74 | BUKOWSKI Marcin | 4262 | Spartanie Dzieciom | ŻELECHÓW | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:14:19 | |
75 | PABICH Krzysztof | 4116 | 4 RUN TEAM PIŁA | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:14:24 | |
76 | POMIANOWSKI Szymon | 4106 | KURACJUSZE | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:14:34 | |
77 | KARBOWSKI Jarosław | 4043 | K.S.Leniwiec | SYCÓW | Masters M - 40 | 00:00:19 | 01:14:52 | |
78 | NOWAK Katarzyna | 4165 | TKKF HADES MIKOŁÓW | MIKOŁÓW | Senior II K - 30 | 00:00:31 | 01:15:19 | |
79 | CHRZĄŚCIK Anna | 4251 | Płomyk Olkusz Harmonia Fitness | KRZESZOWICE | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 01:15:25 | |
80 | KRÓL Marcin | 4279 | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:15:30 | |||
81 | KNAPP Janusz | 4063 | NETBOX BIEGA / Lesz No Limits Runners | GOSTYŃ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:15:32 | |
82 | GOLDMAN Agata | 4141 | LODZ | Senior II K - 30 | 00:00:25 | 01:15:35 | ||
83 | PIETRASZEWSKI Witold | 4003 | Netbox Biega / LeszNo Limits Runners | GOSTYŃ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:15:39 | |
84 | BUŁA Jan | 4248 | BYTOM | Senior I M - 20 | 00:00:12 | 01:15:41 | ||
85 | BIERNACKA Edyta | 4097 | FUNFIT | GOSTYŃ | Senior II K - 30 | 00:00:15 | 01:15:41 | |
86 | KRAMER Rafał | 4164 | Lug Team | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:19 | 01:15:45 | |
87 | JUCHA Michał | 4170 | RYSIOTEAM | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:15:55 | |
88 | GŁOWACKI Artur | 4118 | ZZPPM O/ZG Rudna | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:15:57 | |
89 | WAWER Piotr | 4175 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:16:01 | ||
90 | GORGOL Tomasz | 4241 | LP 500 | BYDGOSZCZ | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:16:02 | |
91 | PANEK Michał | 4218 | BIAŁYSTOK | Senior I M - 20 | 00:00:35 | 01:16:45 | ||
92 | BAR Tomasz | 4206 | Aliplast Team1 | LUBLIN | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:16:58 | |
93 | MEDEJSZO Mariusz | 4110 | nowosolska grupa biegowa | NOWA SÓL | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:17:01 | |
94 | BANDUROWSKI Andrzej | 4084 | KB Spoceni Nowa Sól | NOWA SÓL | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:17:03 | |
95 | STABLA Katarzyna | 4026 | LUXTORPEDA Czerwionka | STANOWICE | Masters K - 40 | 00:00:20 | 01:17:06 | |
96 | KAPAŁKA Adrian | 4044 | BBL Mikołów | MIKOŁÓW | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:17:24 | |
97 | WYSMOLIŃSKI Rafał | 4139 | BIERNATKI | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:17:25 | ||
98 | WARSKI Patryk | 4204 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:17:35 | ||
99 | SKORUPINSKI Piotr | 4171 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:17:36 | ||
100 | KOŁODZIEJSKI Michał | 4252 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:17:56 | ||
101 | TOMCZAK Mariusz | 4048 | Fighters Mosina | MOSINA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:18:11 | |
102 | MRÓZ Marcin | 4217 | STR Poznań / Dzikie Bobry | ZALASEWO | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:18:22 | |
103 | MOŃKA Łukasz | 4191 | SPARTA ULTRA TEAM | WIERUSZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:19:07 | |
104 | SOBOCIŃSKI Marcin | 4059 | ZG RUN | GŁOGÓW | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:19:10 | |
105 | KUSZTELAK Jacek | 4237 | PIERWOSZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:19:13 | ||
106 | LEŃCZUK Waldemar | 4201 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:23 | 01:19:15 | ||
107 | RYBACKI Dariusz | 4029 | nauczyciel | SIERADZ | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:19:57 | |
108 | ORDON Zbigniew | 4193 | KM Truchcik Łubianka | ŁUBIANKA | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:20:07 | |
109 | GUZOWSKI Andrzej | 4231 | WĘGROWO | Weteran I M - 50 | 00:00:18 | 01:20:20 | ||
110 | KOZA Rafał | 4046 | ARA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:20:25 | |
111 | GRYCMAN Łukasz | 4238 | SPARTA LASKI ULTRA TEAM | SMARDZE | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:20:26 | |
112 | HALBTUCH Grzegorz | 4142 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:20:30 | ||
DŁUGOSZ Agata | 4246 | Biegam z Pasją/Nessi Team | TYCHY | Senior II K - 30 | DNF | 01:20:37 DNF | ||
114 | JAWORSKI Jarosław | 4223 | bbl Mikołów | WYRY | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:20:45 | |
115 | GRYSKA Piotr | 4049 | Brak | KOBIELA | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:20:47 | |
116 | CEGLARZ Jacek | 4240 | Jacek i Radek | KIELNAROWA | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:20:48 | |
117 | KONIECZNY Tomasz | 4079 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:20:49 | ||
118 | DARSKI Rafał | 4114 | Recamiere | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:30 | 01:20:52 | |
119 | CZAJKOWSKI Rafał | 4039 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:20:56 | |
120 | WIERZOCH Radosław | 4259 | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:20:56 | ||
121 | OLSZEWSKI Łukasz | 4249 | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 01:20:57 | ||
122 | KOPACZ Mirosław | 4188 | POZNAN | Weteran II M - 60 | 00:00:11 | 01:20:57 | ||
123 | SIEKIERA Paweł | 4158 | KĘPNO | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:20:57 | ||
124 | ŻMUDZIŃSKI Krzysztof | 4087 | 'PI' | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:18 | 01:21:03 | |
125 | BIELECKI Sławomir | 4190 | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:15 | 01:21:08 | ||
126 | SCHRODER Patryk | 4132 | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:21:12 | ||
127 | GRAMZA Katarzyna | 4024 | EUFORIABIEGACZA.PL | RAWICZ | Senior II K - 30 | 00:00:14 | 01:21:15 | |
128 | FOLĘGA Justyna | 4100 | POPIELÓW | Senior II K - 30 | 00:00:24 | 01:21:15 | ||
129 | MATYJASEK Paulina | 4137 | JÓZEFÓW | Senior II K - 30 | 00:00:05 | 01:21:22 | ||
130 | PĘDZIK Renata | 4185 | Nysa Biega | NYSA | Masters K - 40 | 00:00:08 | 01:21:22 | |
131 | JURA Mariusz | 4219 | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:21:23 | ||
132 | ŁYSIAK Sylwia | 4130 | Rozbiegany Rawicz | MIEJSKA GÓRKA-DĄBROWA | Masters K - 40 | 00:00:13 | 01:21:24 | |
133 | TOMAN Andrzej | 4025 | LUXTORPEDA Czerwionka | STANOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:21:29 | |
134 | ZYDROŃ Tymoteusz | 4012 | Visegrad Maraton Rytro | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:21:31 | |
135 | KOPACKI Grzegorz | 4038 | FollowMe - zmieniamyfinanse.pl | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:21:32 | |
136 | SZCZEPANIAK Karol | 4125 | Cross Straceńców Team | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:21:38 | |
137 | ROWIŃSKI Marek | 4228 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:21:47 | ||
BANERT Adam | 4045 | ARA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Masters M - 40 | DNF | 01:21:47 DNF | ||
139 | SZYMAŁA Marcin | 4258 | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:21:48 | ||
140 | KLATKA Arleta | 4010 | Bbl Tomaszów Mazowiecki | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Masters K - 40 | 00:00:10 | 01:22:03 | |
141 | KUSZEL Bartłomiej | 4018 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:22:14 | ||
142 | ZAPADKA Elżbieta | 4244 | MarcinŚwiercTEAM | MRĄGOWO | Senior II K - 30 | 00:00:11 | 01:22:27 | |
143 | DŁUGOSZ Marek | 4098 | KB Geotermia Uniejów | WARTKOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:12 | 01:22:36 | |
GALLARDO Lina | 4269 | Masters K - 40 | DNF | 01:22:38 DNF | ||||
145 | SZYMAŁA Mateusz | 4226 | Kluczborska Grupa Biegowa | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:22:45 | |
146 | ZAWADA Maciej | 4235 | Kluczborska Grupa Biegowa | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:22:47 | |
147 | SAWICKI Krzysztof | 4273 | Senior I M - 20 | 00:00:14 | 01:23:10 | |||
148 | KOJDER Grzegorz | 4094 | KRĘCZKI | Senior I M - 20 | 00:00:05 | 01:23:21 | ||
149 | MORGA Cezary | 4189 | Wiatrołapy | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:23:27 | |
150 | KOSOWSKI Mateusz | 4247 | Antylewak | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:23:29 | |
151 | KOWALEWSKI Grzegorz | 4047 | KRZEPTÓW | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:23:33 | ||
152 | KAYSIEWICZ Maciej | 4004 | Natural Born Runners | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:24:01 | |
153 | FRANEK Sebastian | 4020 | WLKP Mountains Ultra | LUBOŃ | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:24:01 | |
154 | KRYM Katarzyna | 4062 | Matner Running Team/Night Runners Wrocław | SMOLEC | Masters K - 40 | 00:00:13 | 01:24:03 | |
155 | POLAKOWSKI Tomasz | 4143 | Biegiem Radom! | RADOM | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:24:04 | |
156 | MARCINIAK Izabela | 4101 | kobiety biegają | SUCHY LAS | Senior I K - 20 | 00:00:32 | 01:24:04 | |
157 | KACZYŃSKI Artur | 4145 | nc+ | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:24:09 | |
158 | PACANOWSKI Robert | 4186 | Wełnica Biega | WEŁNICA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:24:14 | |
159 | KOŁODZIEJ Mariusz | 4031 | Triathlon Mietków Team | LEGNICA | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:24:25 | |
160 | KAZIMIERUK Grzegorz | 4167 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:24:27 | ||
KAMINSKA Karolina | 4136 | Shell Kraków / Les fammes courant dans les forets | KRAKÓW | Senior II K - 30 | DNF | 01:24:37 DNF | ||
162 | PORĘBA Tomasz | 4055 | MTS Drużyna Szpiku KGHM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:24:40 | |
163 | MASALSKA-PAWLAK Agata | 4021 | RADWANICE | Senior II K - 30 | 00:00:12 | 01:25:27 | ||
164 | JANECKI Przemysław | 4263 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:25:27 | ||
PIETRAKOWSKI Grzegorz | 4042 | Tt szczecin | SZCZECIN | Senior II M - 30 | DNF | 01:25:38 DNF | ||
166 | STRONIKOWSKI Kamil | 4058 | szczecin biega | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:25:39 | |
167 | NUŻ Jacek | 4221 | Straszyn Ultra Team | PRUSZCZ GDAŃSKI | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:25:40 | |
168 | CHRZĄSZCZ Bartłomiej | 4245 | Pruszcz Biega | PRUSZCZ GDAŃSKI | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:25:41 | |
169 | KUCHARSKI Waldemar | 4220 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:25:41 | ||
170 | LENKOWSKA Adrianna | 4187 | BIEGAM BO NIE LUBIE | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:29 | 01:25:50 | |
171 | SILSKA Sylwia | 4146 | POTASZE | Masters K - 40 | 00:00:10 | 01:25:53 | ||
172 | KOWALSKI Maciej | 4194 | LOTOS Running Team | GDAŃSK | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:26:01 | |
173 | KADECKI Marek | 4196 | KARGOSZYN | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:26:07 | ||
174 | SZUMLEWICZ Sebastian | 4083 | SUCHY LAS | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:26:10 | ||
175 | HOROWSKI Tomasz | 4022 | Urodzeni Biegacze www.bornrunners.pl | TYCHY | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:26:24 | |
176 | STOLARZ Paweł | 4093 | Żywcem Zabiegani | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:17 | 01:26:38 | |
177 | SKOKOWSKI Tomasz Skokowski | 4006 | Sutton runners | SUTTON | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:26:39 | |
178 | MIZERA Joanna | 4002 | Sutton Runners | SUTTON | Senior II K - 30 | 00:00:28 | 01:26:40 | |
179 | KRAWCZYŃSKA Anna | 4208 | POZNAN | Senior I K - 20 | 00:00:19 | 01:26:46 | ||
180 | JAZY Szymon | 4159 | Pomioty Szatana | LUBOŃ | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:26:46 | |
181 | GÓRNY Jakub | 4120 | Górny Team | GOSTYŃ | Senior I M - 20 | 00:00:11 | 01:26:49 | |
182 | GÓRNY Sławomir | 4119 | Górny Team | GOSTYŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:10 | 01:26:50 | |
183 | WIĘCKOWSKA Marta | 4134 | MLB | RADZISZEWO | Senior II K - 30 | 00:00:31 | 01:26:56 | |
184 | NAUDZIUNAS Agnieszka | 4067 | Natural Born Runners | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:22 | 01:27:00 | |
185 | WABERSKI Przemysław | 4140 | Muszix team | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:27 | 01:27:02 | |
186 | PRZYSIWEK Patryk | 4179 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:27:12 | ||
187 | WOŹNA Magdalena | 4153 | Stowarzyszenie Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Masters K - 40 | 00:00:20 | 01:27:16 | |
188 | KOZIOŁ Krzysztof | 4133 | MLB | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:27:25 | |
189 | BAUGÄRTNER Marcin | 4182 | klubsilesia.pl | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:27:25 | |
190 | KRYZA Grzegorz | 4036 | Życie jest piękne | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:27:32 | |
191 | KRYZA Agnieszka | 4037 | Życie jest piękne | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:27 | 01:27:33 | |
192 | KRZEMIŃSKI Jacek | 4148 | KW OPOLE | OPOLE | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:27:43 | |
193 | KRZEMIŃSKA Aleksandra | 4149 | KW OPOLE | OPOLE | Senior II K - 30 | 00:00:16 | 01:27:44 | |
194 | GRZESZCZUK Grzegorz | 4095 | KB Galeria Warszawa | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:18 | 01:27:44 | |
195 | SPYCHAŁA Marek | 4066 | Nie za daleko | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:27:45 | |
196 | TURLEJ Dariusz | 4061 | Kondycja | WARSZAWA | Weteran II M - 60 | 00:00:25 | 01:27:47 | |
197 | CAPY Thierry | 4161 | JASZKOTLE | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:27:57 | ||
198 | GALIŃSKI Rafał | 4250 | PARKOSZOWICE | Masters M - 40 | 00:00:28 | 01:28:01 | ||
199 | MACHOWSKA Joanna | 4209 | Bez Granic | CHORZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:23 | 01:28:09 | |
200 | CHWAŁOWSKA Agnieszka | 4015 | FUDU&Co. Sport Team | PIOTRKÓW TRYB. | Senior II K - 30 | 00:00:15 | 01:28:35 | |
MATUZIK Mateusz | 4088 | Night Runners | KRAKÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:28:41 DNF | ||
202 | DZIDEK Marcin | 4109 | MK-TEAM | JAWORZYNA ŚLĄSKA | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:28:46 | |
203 | CZESKA Karolina | 4027 | Mosina biega | MOSINA | Senior I K - 20 | 00:00:24 | 01:28:54 | |
204 | KIRKIEWICZ Ireneusz | 4108 | Kolega Maćka Oława | OŁAWA | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:29:00 | |
205 | MAZEPA Tomasz | 4115 | oławska grupa biegowa | OŁAWA | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:29:04 | |
206 | WAGNER Ewa | 4034 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:25 | 01:29:23 | ||
CZUBA Michał | 4255 | Ligota Zamecka | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:46 DNF | ||
208 | KUCNER Monika | 4072 | Alberts sp z o.o. | KĄKOLEWO | Masters K - 40 | 00:00:29 | 01:29:53 | |
209 | OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara | 4041 | Night Runners Sląsk | KATOWICE | Masters K - 40 | 00:00:28 | 01:29:55 | |
210 | MISIAK Artur | 4257 | TEAM BAZYL | STRONIE SLASKIE | Weteran I M - 50 | 00:00:35 | 01:29:57 | |
211 | STAFIEJ Anna | 4150 | ŚWINOUJSCIE | Masters K - 40 | 00:00:25 | 01:30:00 | ||
212 | ŚWIATOWIEC Anna | 4102 | I LOVE MY ROTTWEILER | KRAKÓW | Masters K - 40 | 00:00:28 | 01:30:01 | |
213 | GORCZYCA Aneta | 4151 | JASŁO | Senior II K - 30 | 00:00:24 | 01:30:02 | ||
214 | GRYGORUK Cezary | 4128 | SZCZECIN | Weteran I M - 50 | 00:00:06 | 01:30:29 | ||
215 | LEŚNIK Wojciech | 4092 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:17 | 01:30:31 | ||
216 | STEFAŃCZYK Monika | 4138 | Les femmes courant dans les forets | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 00:08:42 | 01:30:40 | |
217 | MORAWSKA Anna | 4060 | WARSZAWA | Weteran II K - 60 | 00:00:25 | 01:30:45 | ||
218 | NĄCKIEWICZ Justyna | 4019 | BRZESKO | Masters K - 40 | 00:00:06 | 01:31:04 | ||
219 | STROCZYŃSKI Paweł | 4086 | TYCHY | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:31:19 | ||
STROIŃSKI Wojciech | 4278 | Masters M - 40 | DNF | 01:31:32 DNF | ||||
221 | SIKORSKA Agnieszka | 4107 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:13 | 01:31:34 | ||
222 | STROIŃSKA Iwona | 4277 | Masters K - 40 | 00:00:22 | 01:31:35 | |||
223 | ABRAMEK Tomasz | 4268 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:32:40 | ||
224 | PARTYKA Andrzej | 4242 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:32:48 | |
225 | HATALSKI Wojciech | 4126 | KEREMEFESY | STRONIE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:32:50 | |
226 | KUŁAKOWSKI Piotr | 4076 | Człapacze | KONSTANCIN-JEZIORNA | Weteran II M - 60 | 00:00:35 | 01:33:45 | |
227 | ROGALA Anna | 4105 | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:30 | 01:34:15 | ||
228 | PALACZ Anna | 4156 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 01:34:18 | |
229 | SKUDLARSKI Jakub | 4157 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:22 | 01:34:20 | |
230 | MARCINKIEWICZ Marta | 4014 | Matner Running Team | WROCŁAW | Masters K - 40 | 00:00:15 | 01:34:28 | |
AGOSTINI Juan Gustavo | 4270 | Masters M - 40 | DNF | 01:34:36 DNF | ||||
232 | PERZ Marzenna | 4178 | NKB Chyży Nowy Tomyśl | BUKOWIEC | Masters K - 40 | 00:00:09 | 01:34:46 | |
233 | BRZEZOWSKA Beata | 4205 | Polska Biega | WARSZAWA | Weteran K - 50 | 00:00:33 | 01:35:17 | |
RURKA Grzegorz | 4195 | Mr | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | DNF | 01:37:21 DNF | ||
KURAS-SMOLNIK Magdalena | 4071 | sieradzbiega.pl | CHOJNE | Senior II K - 30 | 00:00:34 | 01:37:25 | ||
236 | WALCZYŃSKA Karolina | 4144 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II K - 30 | 00:00:26 | 01:38:59 | ||
237 | GEZELA Joanna | 4054 | EuforiaBiegacza.pl | GÓRA | Masters K - 40 | 00:00:14 | 01:40:45 | |
KONKIEWICZ Katarzyna | 4229 | grodziski klub biegacza | GRODZISK WLKP | Masters K - 40 | DNF | 01:47:21 DNF |
Znaleziono 238 wynik(ów)