Organizator : | Stowarzyszenie TKKF Kompas |
Data : | 2017-07-20 |
Miejsce : | Lądek Zdrój |
Dystans : | 68 km |
Zgłoszonych : | 280 |
Wystartowało : | 238 |
Nie ukończyło : | 19 |
Ukończyło : | 219 |
Na trasie : | 0 |
Wyniki PDF 56km : | |
Lista nagrodzonych : | Open i wiekowe |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN KOBIET | Senior I M - 20 | Senior I K - 20 | Senior II K - 30 | Senior II M - 30 | Masters K - 40 | Masters M - 40 | Weteran K - 50 | Weteran I M - 50 | Weteran II K - 60 | Weteran II M - 60
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | A1 10km | D1 24km | B1 34km | B2 46km | A15 56km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KLECHA Rafał | 4232 | Dacza Turysty i Biegacza | ZAKOPANE | Senior II M - 30 | 00:00:01 | 00:56:05 | 02:09:44 | 03:06:39 | 04:11:23 | 05:11:59 | |
2 | BARTOLO Pau | 4264 | BARCELONA | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 00:56:06 | 02:09:44 | 03:06:38 | 04:13:03 | 05:21:16 | ||
3 | GUTT Piotr | 4272 | Senior I M - 20 | 00:00:02 | 00:56:30 | 02:09:43 | 03:11:48 | 04:30:00 | 05:42:38 | |||
4 | STARPEK Jan | 4274 | Masters M - 40 | 00:00:01 | 00:57:13 | 02:16:35 | 03:22:07 | 04:39:47 | 05:58:13 | |||
5 | TOMASIK Stanisław | 4222 | Gorlicka Grupa Biegowa | SZYMBARK | Senior I M - 20 | 00:00:03 | 00:56:04 | 02:09:50 | 03:19:00 | 04:41:25 | 06:03:07 | |
6 | KOCZAJA Artur | 4192 | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 00:57:33 | 02:17:09 | 03:27:02 | 04:45:50 | 06:09:20 | ||
7 | STAWSKI Michał | 4169 | mBank | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 00:59:19 | 02:17:38 | 03:22:34 | 04:47:24 | 06:13:58 | |
8 | KORDECKI Łukasz | 4199 | WCHSZT | BRZESKO | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:01:13 | 02:23:28 | 03:35:44 | 04:59:47 | 06:16:26 | |
9 | GAWLIK Sławek | 4075 | MarcinSwiercTeam | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:00 | 00:57:34 | 02:17:09 | 03:27:04 | 04:56:43 | 06:24:34 | |
10 | WOLBACH Tomasz | 4211 | Wolne Ślimaki | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:01:51 | 02:23:31 | 03:36:04 | 05:04:00 | 06:29:56 | |
11 | DZIUBAN Łukasz | 4224 | Zaporowy Maraton / GOPR Bieszczady | ORELEC | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:09:17 | 02:36:47 | 03:48:22 | 05:12:44 | 06:33:24 | |
12 | BOSIANEK Rafał | 4124 | 4RUN Team Piła | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:02 | 01:02:57 | 02:25:10 | 03:37:08 | 05:06:52 | 06:33:36 | |
13 | BADOWSKI Aleksander | 4210 | Marcin Świerc TEAM | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 00:56:04 | 02:14:30 | 03:24:40 | 04:52:34 | 06:34:22 | |
14 | JAROSZ Anna | 4030 | KŁODZKO | Senior I K - 20 | 00:00:15 | 01:10:22 | 02:38:57 | 03:49:45 | 05:15:03 | 06:35:19 | ||
15 | STYPEREK Jakub | 4225 | Vege Runners | ŚREM | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:02:25 | 02:26:50 | 03:41:13 | 05:07:12 | 06:38:29 | |
16 | WOJCIECHOWSKI Mateusz | 4256 | Off-Trail Walsh | KOMORNIKI | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:02:50 | 02:28:00 | 03:39:42 | 05:08:10 | 06:38:46 | |
17 | GAPSKI Mateusz | 4207 | programistabiega.pl | GDAŃSK | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:01:25 | 02:22:26 | 03:49:37 | 05:14:44 | 06:47:03 | |
18 | LEWANDOWSKI Piotr | 4215 | JELENIA GÓRA | Senior I M - 20 | 00:00:11 | 01:05:40 | 02:32:58 | 03:52:57 | 05:20:17 | 06:50:23 | ||
19 | URBAŃCZYK Karol | 4028 | Night Runners Gliwice | GLIWICE | Senior I M - 20 | 00:00:06 | 01:06:18 | 02:37:37 | 03:55:54 | 05:24:31 | 06:56:16 | |
20 | BORÓWKA Ryszard | 4131 | GDYNIA | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:06:12 | 02:33:19 | 03:50:10 | 05:21:12 | 06:56:22 | ||
21 | OSTAPCZUK Karol | 4271 | Senior I M - 20 | 00:00:05 | 01:03:07 | 02:27:00 | 03:47:09 | 05:19:42 | 06:57:46 | |||
22 | BAKALARZ Emil | 4214 | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:02 | 01:02:36 | 02:33:30 | 03:49:35 | 05:18:52 | 06:58:11 | ||
23 | BULIŃSKI Piotr | 4267 | Night Runners | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:09:00 | 02:38:44 | 04:00:08 | 05:29:12 | 07:02:19 | |
24 | PIOTROWSKI Michal | 4078 | Klub Biegacza Jurund Szczytno | ŚWIĘTAJNO | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:01:35 | 02:27:22 | 03:47:12 | 05:28:32 | 07:07:47 | |
25 | JĘDRZEJEWSKI Łukasz | 4254 | WATAHA | SŁAWA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:06:12 | 02:35:57 | 03:56:28 | 05:33:44 | 07:09:40 | |
26 | KARCZYŃSKI Dariusz | 4275 | Cała Oleśnica Biega | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:09:04 | 02:38:52 | 04:00:57 | 05:36:09 | 07:10:29 | ||
27 | SZAŁ Tomasz | 4099 | Nie za daleko | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:13:59 | 02:49:35 | 04:11:29 | 05:43:36 | 07:12:22 | |
28 | KUCA Szymon | 4180 | OLAWS Złotoryja | ZŁOTORYJA | Senior II M - 30 | 00:00:02 | 01:14:07 | 02:53:40 | 04:14:15 | 05:39:52 | 07:12:24 | |
29 | MACHUL Ewa | 4260 | Dream Run | WARSZAWA | Senior II K - 30 | 00:00:04 | 01:08:36 | 02:38:54 | 04:03:35 | 05:41:20 | 07:14:51 | |
30 | SITEK Andrzej | 4008 | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:09:17 | 02:39:03 | 04:05:23 | 05:43:55 | 07:16:24 | ||
31 | URAMEK Grzegorz | 4280 | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:06:31 | 02:37:46 | 03:59:42 | 05:40:57 | 07:16:33 | |||
32 | BUKOWSKI Marcin | 4262 | Spartanie Dzieciom | ŻELECHÓW | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:14:19 | 02:50:12 | 04:16:06 | 05:50:45 | 07:18:08 | |
33 | PIECUCH Marcin | 4117 | Lacho Team | KRAKÓW | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:05:46 | 02:33:26 | 04:01:24 | 05:43:11 | 07:18:29 | |
34 | BUCHLA Marcin | 4082 | GT RAT | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:12:38 | 02:50:07 | 04:10:46 | 05:45:42 | 07:19:31 | |
35 | SŁOCIAK Rafał | 4032 | RAJSPORT ACTIVE | OZIMEK | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 01:03:31 | 02:33:21 | 03:57:26 | 05:36:20 | 07:23:58 | |
36 | OBRADOVIĆ Paweł | 4070 | CZELADŹ | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:08:31 | 02:44:59 | 04:08:40 | 05:48:18 | 07:27:36 | ||
37 | SOŁOWIEJ Łukasz | 4227 | OIRP Warszawa | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:09:29 | 02:38:45 | 04:09:04 | 05:45:36 | 07:28:37 | |
38 | WOŹNIAK Marcin | 4152 | KW P(oznań) | MOSINA | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:07:45 | 02:39:00 | 04:12:43 | 05:51:04 | 07:28:59 | |
39 | MARCINIAK Maciej | 4013 | Night Runners | POZNAN | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:07:56 | 02:41:49 | 04:09:40 | 05:53:24 | 07:30:19 | |
40 | BUDNIOK Rafał | 4123 | Pocztowa Grupa Biegowa/4RUN Team Piła | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:03 | 01:07:13 | 02:40:20 | 04:08:08 | 05:53:43 | 07:31:05 | |
41 | PRUCIAK Krzysztof | 4112 | RUN-LOG.COM / WKURW_TEAM | OŁAWA | Senior II M - 30 | 00:00:03 | 01:08:59 | 02:39:31 | 04:07:05 | 05:51:09 | 07:31:48 | |
42 | WILK Jacek | 4239 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:29 | 01:09:05 | 02:44:32 | 04:08:13 | 05:56:39 | 07:33:06 | ||
43 | WUJEK Marcin | 4183 | AkantReh-Gostyń | GOSTYŃ | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:09:45 | 02:49:53 | 04:20:36 | 05:56:06 | 07:34:02 | |
44 | WARSKI Patryk | 4204 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:17:35 | 02:54:39 | 04:20:51 | 05:56:39 | 07:34:19 | ||
45 | BAR Tomasz | 4206 | Aliplast Team1 | LUBLIN | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:16:58 | 02:54:40 | 04:20:51 | 05:56:40 | 07:34:21 | |
46 | WALACIK Adam | 4135 | WieRUNszów | WIERUSZÓW | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:07:52 | 02:40:39 | 04:10:14 | 05:54:46 | 07:37:08 | |
47 | KLATKA Michał | 4007 | Bbl Tomaszów Mazowiecki | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:09:36 | 02:50:14 | 04:19:07 | 05:55:05 | 07:37:21 | |
48 | BANDUROWSKI Andrzej | 4084 | KB Spoceni Nowa Sól | NOWA SÓL | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:17:03 | 02:54:39 | 04:27:36 | 06:02:29 | 07:40:05 | |
49 | KRÓL Marcin | 4279 | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:15:30 | 02:54:27 | 04:19:35 | 06:00:37 | 07:40:17 | |||
50 | LACHOWICZ Jacek | 4068 | ESKILSTUNA | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:14:18 | 02:54:57 | 04:24:38 | 06:03:25 | 07:40:21 | ||
51 | BIERNACKA Edyta | 4097 | FUNFIT | GOSTYŃ | Senior II K - 30 | 00:00:15 | 01:15:41 | 02:57:58 | 04:27:45 | 06:07:16 | 07:40:21 | |
52 | BUŁA Jan | 4248 | BYTOM | Senior I M - 20 | 00:00:12 | 01:15:41 | 02:53:24 | 04:20:30 | 05:58:20 | 07:40:52 | ||
53 | DĄBROWSKI Jacek | 4009 | Dąbrowski Brothers | WILCZYCE | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:07:59 | 02:43:25 | 04:10:11 | 05:57:14 | 07:42:16 | |
54 | SZCZEPAŃSKI Andrzej | 4234 | Wild Skunks | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:18 | 01:06:35 | 02:37:24 | 04:16:58 | 06:01:30 | 07:42:17 | |
55 | BARTOSIŃSKI Mariusz | 4005 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:13:14 | 02:51:30 | 04:22:49 | 06:01:58 | 07:43:20 | ||
56 | MORAWA Mateusz | 4200 | Lacho Team | RADZISZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:14 | 01:05:46 | 02:33:31 | 04:01:25 | 05:46:48 | 07:43:35 | |
57 | GUZOWSKI Andrzej | 4231 | WĘGROWO | Weteran I M - 50 | 00:00:18 | 01:20:20 | 03:02:29 | 04:33:16 | 06:10:58 | 07:43:37 | ||
58 | KMIEĆ Norbert | 4236 | COMP TEAM | JACHRANKA | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:00:44 | 02:24:11 | 04:00:11 | 05:48:07 | 07:45:32 | |
59 | KRAMER Rafał | 4164 | Lug Team | ZIELONA GÓRA | Masters M - 40 | 00:00:19 | 01:15:45 | 02:55:38 | 04:25:02 | 06:05:14 | 07:45:53 | |
60 | FOĆ Grzegorz | 4216 | Volkswagen Poznań | ZALASEWO | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:06:06 | 02:35:45 | 04:09:40 | 05:55:02 | 07:46:10 | |
61 | NOWAK Katarzyna | 4165 | TKKF HADES MIKOŁÓW | MIKOŁÓW | Senior II K - 30 | 00:00:31 | 01:15:19 | 02:54:35 | 04:25:38 | 06:07:26 | 07:48:14 | |
62 | LULIŃSKI Paweł | 4181 | WWAA | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:08:13 | 02:46:52 | 04:23:11 | 06:04:32 | 07:51:35 | |
63 | PABICH Krzysztof | 4116 | 4 RUN TEAM PIŁA | PIŁA | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:14:24 | 02:55:48 | 04:26:22 | 06:01:34 | 07:53:09 | |
64 | GOLDMAN Agata | 4141 | LODZ | Senior II K - 30 | 00:00:25 | 01:15:35 | 02:54:09 | 04:23:22 | 06:07:39 | 07:55:11 | ||
65 | GRYCMAN Łukasz | 4238 | SPARTA LASKI ULTRA TEAM | SMARDZE | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:20:26 | 02:56:13 | 04:22:51 | 06:08:15 | 07:55:21 | |
66 | KŁOSOWSKI Piotr | 4266 | Strzegomska Dwunastka | STRZEGOM | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:12:45 | 02:53:35 | 04:28:01 | 06:07:46 | 07:55:29 | |
67 | KUSZTELAK Jacek | 4237 | PIERWOSZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:19:13 | 03:02:44 | 04:36:51 | 06:16:18 | 07:57:28 | ||
68 | KINECKI Norbert | 4177 | NOWE | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:13:16 | 02:51:34 | 04:26:48 | 06:09:40 | 07:58:27 | ||
69 | CHRZĄŚCIK Anna | 4251 | Płomyk Olkusz Harmonia Fitness | KRZESZOWICE | Senior II K - 30 | 00:00:06 | 01:15:25 | 02:56:21 | 04:27:44 | 06:14:53 | 07:58:30 | |
70 | STABLA Katarzyna | 4026 | LUXTORPEDA Czerwionka | STANOWICE | Masters K - 40 | 00:00:20 | 01:17:06 | 02:59:48 | 04:37:49 | 06:22:57 | 07:59:44 | |
71 | ZYDROŃ Tymoteusz | 4012 | Visegrad Maraton Rytro | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:16 | 01:21:31 | 03:10:43 | 04:42:48 | 06:22:50 | 07:59:47 | |
72 | SCHRODER Patryk | 4132 | ZIELONA GÓRA | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:21:12 | 03:05:05 | 04:37:46 | 06:19:03 | 08:01:08 | ||
73 | GRYSKA Piotr | 4049 | Brak | KOBIELA | Masters M - 40 | 00:00:38 | 01:20:47 | 03:02:48 | 04:36:51 | 06:18:25 | 08:01:19 | |
74 | LASEK Mikołaj | 4089 | PAN WUEFISTA | CZMOŃ | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:13:15 | 02:52:33 | 04:26:47 | 06:10:28 | 08:01:23 | |
75 | FERCHMIN Aleksander | 4122 | JESUS IS MY LEADER | POZNAN | Masters M - 40 | 00:00:07 | 01:09:26 | 02:40:12 | 04:09:43 | 06:02:16 | 08:01:27 | |
76 | MEDEJSZO Mariusz | 4110 | nowosolska grupa biegowa | NOWA SÓL | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:17:01 | 02:54:39 | 04:37:36 | 06:22:30 | 08:01:34 | |
77 | SOJKA Jakub | 4001 | WILKSZYN | Senior II M - 30 | 00:00:05 | 01:12:33 | 02:53:43 | 04:32:16 | 06:16:41 | 08:03:02 | ||
78 | WAWER Piotr | 4175 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:19 | 01:16:01 | 02:59:42 | 04:31:53 | 06:17:41 | 08:03:25 | ||
79 | KRYM Katarzyna | 4062 | Matner Running Team/Night Runners Wrocław | SMOLEC | Masters K - 40 | 00:00:13 | 01:24:03 | 03:04:22 | 04:34:02 | 06:17:48 | 08:04:01 | |
80 | KWIATKOWSKI Paweł | 4085 | PISARZOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:11 | 01:08:53 | 02:51:55 | 04:30:02 | 06:14:54 | 08:04:45 | ||
81 | GARCZYK Rafał | 4265 | KOZIEGŁOWY | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:10:03 | 02:43:38 | 04:12:13 | 06:08:41 | 08:05:24 | ||
82 | KUSZEL Bartłomiej | 4018 | KATOWICE | Senior II M - 30 | 00:00:21 | 01:22:14 | 03:06:25 | 04:37:02 | 06:18:44 | 08:10:43 | ||
83 | MATYJASEK Paulina | 4137 | JÓZEFÓW | Senior II K - 30 | 00:00:05 | 01:21:22 | 03:12:19 | 04:42:01 | 06:27:42 | 08:11:06 | ||
84 | HOROWSKI Tomasz | 4022 | Urodzeni Biegacze www.bornrunners.pl | TYCHY | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:26:24 | 03:13:00 | 04:41:37 | 06:27:24 | 08:12:04 | |
85 | BIELECKI Sławomir | 4190 | KRAKÓW | Weteran I M - 50 | 00:00:15 | 01:21:08 | 03:03:04 | 04:32:45 | 06:15:01 | 08:12:11 | ||
86 | GŁOWACKI Artur | 4118 | ZZPPM O/ZG Rudna | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:26 | 01:15:57 | 02:53:12 | 04:26:24 | 06:14:39 | 08:12:17 | |
87 | KAYSIEWICZ Maciej | 4004 | Natural Born Runners | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:24:01 | 03:10:41 | 04:39:47 | 06:27:32 | 08:13:13 | |
88 | ZAPADKA Elżbieta | 4244 | MarcinŚwiercTEAM | MRĄGOWO | Senior II K - 30 | 00:00:11 | 01:22:27 | 03:06:54 | 04:41:09 | 06:28:33 | 08:14:59 | |
89 | SOBOCIŃSKI Marcin | 4059 | ZG RUN | GŁOGÓW | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:19:10 | 02:56:40 | 04:29:37 | 06:24:13 | 08:16:15 | |
90 | KAPAŁKA Adrian | 4044 | BBL Mikołów | MIKOŁÓW | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:17:24 | 03:04:19 | 04:43:33 | 06:32:48 | 08:18:52 | |
91 | KOPACKI Grzegorz | 4038 | FollowMe - zmieniamyfinanse.pl | WAŁBRZYCH | Senior II M - 30 | 00:00:08 | 01:21:32 | 03:06:10 | 04:44:54 | 06:30:26 | 08:20:37 | |
92 | KOSOWSKI Mateusz | 4247 | Antylewak | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:36 | 01:23:29 | 03:06:17 | 04:41:19 | 06:31:57 | 08:24:55 | |
93 | PARZONKA Paweł | 4053 | K.S. Leniwiec | KĘPNO | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:14:01 | 02:56:23 | 04:32:56 | 06:26:08 | 08:24:58 | |
94 | ŻMUDZIŃSKI Krzysztof | 4087 | 'PI' | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:18 | 01:21:03 | 03:09:47 | 04:48:39 | 06:40:02 | 08:27:46 | |
95 | NAUDZIUNAS Agnieszka | 4067 | Natural Born Runners | POZNAŃ | Senior II K - 30 | 00:00:22 | 01:27:00 | 03:20:58 | 04:59:43 | 06:38:45 | 08:28:23 | |
96 | CZAJKOWSKI Rafał | 4039 | Ekobiegi | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:20:56 | 03:09:28 | 04:44:04 | 06:33:56 | 08:29:59 | |
97 | KONIECZNY Tomasz | 4079 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:20:49 | 03:05:33 | 04:46:03 | 06:40:04 | 08:30:50 | ||
98 | PRZYSIWEK Patryk | 4179 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:27 | 01:27:12 | 03:21:59 | 05:03:19 | 06:49:27 | 08:32:37 | ||
99 | KOPACZ Mirosław | 4188 | POZNAN | Weteran II M - 60 | 00:00:11 | 01:20:57 | 03:10:51 | 04:47:56 | 06:35:28 | 08:32:57 | ||
100 | SKÓRA Mirosław | 4051 | SpartaUltraTeam | LASKI | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:14:05 | 02:59:45 | 04:41:15 | 06:29:49 | 08:33:37 | |
101 | LEŃCZUK Waldemar | 4201 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:23 | 01:19:15 | 03:04:11 | 04:45:38 | 06:40:44 | 08:34:13 | ||
102 | KOZA Rafał | 4046 | ARA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Masters M - 40 | 00:00:35 | 01:20:25 | 03:15:40 | 04:56:03 | 06:46:19 | 08:34:40 | |
103 | SKORUPINSKI Piotr | 4171 | POZNAŃ | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:17:36 | 03:00:39 | 04:48:45 | 06:41:04 | 08:36:26 | ||
104 | TOMAN Andrzej | 4025 | LUXTORPEDA Czerwionka | STANOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:20 | 01:21:29 | 03:11:48 | 04:48:36 | 06:46:28 | 08:36:51 | |
105 | PANEK Michał | 4218 | BIAŁYSTOK | Senior I M - 20 | 00:00:35 | 01:16:45 | 03:00:16 | 04:46:51 | 06:32:39 | 08:37:11 | ||
106 | MRÓZ Marcin | 4217 | STR Poznań / Dzikie Bobry | ZALASEWO | Senior II M - 30 | 00:00:10 | 01:18:22 | 03:04:31 | 04:47:04 | 06:38:56 | 08:37:46 | |
107 | MARCINIAK Izabela | 4101 | kobiety biegają | SUCHY LAS | Senior I K - 20 | 00:00:32 | 01:24:04 | 03:15:12 | 04:56:30 | 06:48:31 | 08:38:01 | |
108 | PĘDZIK Renata | 4185 | Nysa Biega | NYSA | Masters K - 40 | 00:00:08 | 01:21:22 | 03:12:10 | 04:56:18 | 06:47:34 | 08:38:05 | |
109 | PLEWA Tomasz | 4091 | KIELCE | Masters M - 40 | 00:00:10 | 01:08:41 | 02:46:11 | 04:25:18 | 06:24:44 | 08:38:07 | ||
110 | KOŁODZIEJSKI Michał | 4252 | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:17:56 | 03:03:20 | 04:49:11 | 06:40:35 | 08:38:27 | ||
111 | ORDON Zbigniew | 4193 | KM Truchcik Łubianka | ŁUBIANKA | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:20:07 | 03:04:22 | 04:45:37 | 06:43:15 | 08:39:18 | |
112 | PALACZ Anna | 4156 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Senior I K - 20 | 00:00:22 | 01:34:18 | 03:30:50 | 05:09:05 | 06:58:22 | 08:39:32 | |
113 | SKUDLARSKI Jakub | 4157 | Pro-Run Wrocław | WROCŁAW | Senior I M - 20 | 00:00:22 | 01:34:20 | 03:30:48 | 05:09:05 | 06:58:22 | 08:39:32 | |
114 | KUCHARSKI Waldemar | 4220 | SZCZECIN | Masters M - 40 | 00:00:37 | 01:25:41 | 03:17:57 | 05:00:46 | 06:50:24 | 08:39:42 | ||
115 | MASALSKA-PAWLAK Agata | 4021 | RADWANICE | Senior II K - 30 | 00:00:12 | 01:25:27 | 03:18:54 | 04:59:22 | 06:52:09 | 08:39:45 | ||
116 | KNAPP Janusz | 4063 | NETBOX BIEGA / Lesz No Limits Runners | GOSTYŃ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:15:32 | 03:00:26 | 04:38:25 | 06:28:33 | 08:39:52 | |
117 | CEGLARZ Jacek | 4240 | Jacek i Radek | KIELNAROWA | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:20:48 | 03:04:26 | 04:41:02 | 06:36:20 | 08:39:52 | |
117 | WIERZOCH Radosław | 4259 | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:32 | 01:20:56 | 03:04:28 | 04:41:15 | 06:36:20 | 08:39:53 | ||
119 | CHRZĄSZCZ Bartłomiej | 4245 | Pruszcz Biega | PRUSZCZ GDAŃSKI | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:25:41 | 03:17:35 | 04:57:41 | 06:49:26 | 08:40:03 | |
120 | ROWIŃSKI Marek | 4228 | KRAKÓW | Masters M - 40 | 00:00:09 | 01:21:47 | 03:12:32 | 04:56:16 | 06:49:25 | 08:41:30 | ||
121 | JURA Mariusz | 4219 | ŁÓDŹ | Senior II M - 30 | 00:00:23 | 01:21:23 | 03:09:13 | 04:47:50 | 06:45:40 | 08:42:15 | ||
122 | BAUGÄRTNER Marcin | 4182 | klubsilesia.pl | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:27:25 | 03:19:12 | 04:57:08 | 06:51:15 | 08:42:17 | |
123 | OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara | 4041 | Night Runners Sląsk | KATOWICE | Masters K - 40 | 00:00:28 | 01:29:55 | 03:24:48 | 05:02:24 | 06:53:25 | 08:43:36 | |
124 | SAWICKI Krzysztof | 4273 | Senior I M - 20 | 00:00:14 | 01:23:10 | 03:13:27 | 04:51:47 | 06:48:16 | 08:44:01 | |||
125 | HEJZA Michał | 4033 | Kamil Leśniak Fanpage Team | NAKŁO NAD NOTECIĄ | Senior I M - 20 | 00:00:14 | 01:10:00 | 02:49:34 | 04:23:56 | 06:29:58 | 08:44:06 | |
126 | WYSMOLIŃSKI Rafał | 4139 | BIERNATKI | Masters M - 40 | 00:00:34 | 01:17:25 | 03:03:34 | 04:47:39 | 06:45:14 | 08:44:23 | ||
127 | KADECKI Marek | 4196 | KARGOSZYN | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:26:07 | 03:19:24 | 05:05:42 | 06:58:00 | 08:44:27 | ||
128 | SIEKIERA Paweł | 4158 | KĘPNO | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:20:57 | 02:58:27 | 04:47:18 | 06:47:44 | 08:45:31 | ||
129 | TURLEJ Dariusz | 4061 | Kondycja | WARSZAWA | Weteran II M - 60 | 00:00:25 | 01:27:47 | 03:22:44 | 05:05:00 | 06:55:46 | 08:45:50 | |
130 | ŁYSIAK Sylwia | 4130 | Rozbiegany Rawicz | MIEJSKA GÓRKA-DĄBROWA | Masters K - 40 | 00:00:13 | 01:21:24 | 03:12:51 | 04:56:36 | 06:52:51 | 08:45:52 | |
131 | GRAMZA Katarzyna | 4024 | EUFORIABIEGACZA.PL | RAWICZ | Senior II K - 30 | 00:00:14 | 01:21:15 | 03:11:11 | 04:56:37 | 06:52:36 | 08:46:10 | |
132 | GORGOL Tomasz | 4241 | LP 500 | BYDGOSZCZ | Senior II M - 30 | 00:00:26 | 01:16:02 | 03:04:17 | 04:46:15 | 06:50:55 | 08:46:15 | |
133 | SZCZEPANIAK Karol | 4125 | Cross Straceńców Team | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:05 | 01:21:38 | 03:16:20 | 05:04:36 | 06:59:01 | 08:51:41 | |
134 | CHWAŁOWSKA Agnieszka | 4015 | FUDU&Co. Sport Team | PIOTRKÓW TRYB. | Senior II K - 30 | 00:00:15 | 01:28:35 | 03:27:35 | 05:10:18 | 07:04:34 | 08:53:08 | |
135 | KRAWCZYŃSKA Anna | 4208 | POZNAN | Senior I K - 20 | 00:00:19 | 01:26:46 | 03:20:37 | 05:20:50 | 07:08:31 | 08:54:07 | ||
136 | WOŹNA Magdalena | 4153 | Stowarzyszenie Nowe Granice | ZIELONA GÓRA | Masters K - 40 | 00:00:20 | 01:27:16 | 03:26:26 | 05:09:39 | 07:06:45 | 08:54:33 | |
137 | TARGIEL Damian | 4212 | INVICTUS 3CITY | GDAŃSK | Senior I M - 20 | 00:00:07 | 01:10:48 | 02:55:11 | 04:59:15 | 06:50:42 | 08:54:50 | |
138 | KOWALEWSKI Grzegorz | 4047 | KRZEPTÓW | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:23:33 | 03:17:39 | 04:56:15 | 06:52:42 | 08:54:53 | ||
139 | TOMCZAK Mariusz | 4048 | Fighters Mosina | MOSINA | Masters M - 40 | 00:00:08 | 01:18:11 | 03:11:37 | 04:51:19 | 06:51:11 | 08:55:55 | |
140 | KLATKA Arleta | 4010 | Bbl Tomaszów Mazowiecki | TOMASZÓW MAZOWIECKI | Masters K - 40 | 00:00:10 | 01:22:03 | 03:19:16 | 05:02:33 | 06:59:15 | 08:56:09 | |
141 | JUCHA Michał | 4170 | RYSIOTEAM | ŁÓDŹ | Masters M - 40 | 00:00:06 | 01:15:55 | 03:02:11 | 04:48:40 | 06:57:11 | 08:57:18 | |
142 | PIETRASZEWSKI Witold | 4003 | Netbox Biega / LeszNo Limits Runners | GOSTYŃ | Senior II M - 30 | 00:00:15 | 01:15:39 | 03:00:52 | 04:42:20 | 06:46:21 | 09:00:15 | |
143 | ŚWIATOWIEC Anna | 4102 | I LOVE MY ROTTWEILER | KRAKÓW | Masters K - 40 | 00:00:28 | 01:30:01 | 03:24:24 | 05:15:10 | 07:13:13 | 09:00:42 | |
144 | STRONIKOWSKI Kamil | 4058 | szczecin biega | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:37 | 01:25:39 | 03:17:58 | 04:59:16 | 06:59:30 | 09:03:04 | |
145 | KAZIMIERUK Grzegorz | 4167 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:07 | 01:24:27 | 03:22:37 | 05:09:52 | 07:04:37 | 09:03:49 | ||
146 | MORGA Cezary | 4189 | Wiatrołapy | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:06 | 01:23:27 | 03:16:08 | 05:05:15 | 06:59:01 | 09:04:46 | |
147 | SZUMLEWICZ Sebastian | 4083 | SUCHY LAS | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:26:10 | 03:18:13 | 05:04:52 | 07:03:06 | 09:04:46 | ||
148 | STEFAŃCZYK Monika | 4138 | Les femmes courant dans les forets | KRAKÓW | Senior II K - 30 | 00:08:42 | 01:30:40 | 03:24:56 | 05:08:03 | 07:03:55 | 09:06:29 | |
149 | PORĘBA Tomasz | 4055 | MTS Drużyna Szpiku KGHM | GŁOGÓW | Masters M - 40 | 00:00:31 | 01:24:40 | 03:17:26 | 04:59:54 | 06:58:14 | 09:07:24 | |
150 | KARBOWSKI Jarosław | 4043 | K.S.Leniwiec | SYCÓW | Masters M - 40 | 00:00:19 | 01:14:52 | 03:03:04 | 04:49:04 | 06:51:07 | 09:07:26 | |
151 | NUŻ Jacek | 4221 | Straszyn Ultra Team | PRUSZCZ GDAŃSKI | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:25:40 | 03:17:33 | 05:06:07 | 07:07:07 | 09:07:59 | |
152 | RYBACKI Dariusz | 4029 | nauczyciel | SIERADZ | Masters M - 40 | 00:00:23 | 01:19:57 | 03:12:19 | 05:07:09 | 07:09:32 | 09:08:19 | |
153 | KUCNER Monika | 4072 | Alberts sp z o.o. | KĄKOLEWO | Masters K - 40 | 00:00:29 | 01:29:53 | 03:29:14 | 05:15:04 | 07:15:39 | 09:08:45 | |
154 | POMIANOWSKI Szymon | 4106 | KURACJUSZE | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:14:34 | 03:09:55 | 05:04:45 | 07:04:38 | 09:09:42 | |
155 | SZYMAŁA Marcin | 4258 | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:12 | 01:21:48 | 03:19:34 | 05:12:18 | 07:08:25 | 09:10:18 | ||
156 | SZYMAŁA Mateusz | 4226 | Kluczborska Grupa Biegowa | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | 00:00:12 | 01:22:45 | 03:19:35 | 05:12:17 | 07:08:24 | 09:10:26 | |
157 | PARTYKA Andrzej | 4242 | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | RZESZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:32:48 | 03:27:51 | 05:16:51 | 07:21:12 | 09:11:33 | |
158 | FOLĘGA Justyna | 4100 | POPIELÓW | Senior II K - 30 | 00:00:24 | 01:21:15 | 03:11:48 | 05:02:50 | 06:57:10 | 09:11:36 | ||
159 | ZAWADA Maciej | 4235 | Kluczborska Grupa Biegowa | KLUCZBORK | Masters M - 40 | 00:00:11 | 01:22:47 | 03:19:40 | 05:12:18 | 07:08:25 | 09:11:44 | |
160 | LENKOWSKA Adrianna | 4187 | BIEGAM BO NIE LUBIE | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:29 | 01:25:50 | 03:19:38 | 04:56:36 | 07:02:24 | 09:11:47 | |
161 | HALBTUCH Grzegorz | 4142 | WROCŁAW | Senior II M - 30 | 00:00:34 | 01:20:30 | 03:19:42 | 05:15:45 | 07:08:15 | 09:12:14 | ||
162 | PACANOWSKI Robert | 4186 | Wełnica Biega | WEŁNICA | Masters M - 40 | 00:00:13 | 01:24:14 | 03:19:26 | 05:10:26 | 07:13:57 | 09:14:50 | |
163 | SILSKA Sylwia | 4146 | POTASZE | Masters K - 40 | 00:00:10 | 01:25:53 | 03:20:21 | 05:18:31 | 07:14:47 | 09:16:01 | ||
164 | NĄCKIEWICZ Justyna | 4019 | BRZESKO | Masters K - 40 | 00:00:06 | 01:31:04 | 03:37:18 | 05:30:02 | 07:25:45 | 09:16:41 | ||
165 | OLSZEWSKI Łukasz | 4249 | DĄBROWA GÓRNICZA | Senior I M - 20 | 00:00:08 | 01:20:57 | 03:10:53 | 05:01:52 | 07:07:54 | 09:16:55 | ||
166 | WABERSKI Przemysław | 4140 | Muszix team | POZNAŃ | Senior I M - 20 | 00:00:27 | 01:27:02 | 03:21:59 | 05:13:27 | 07:10:39 | 09:18:22 | |
167 | KACZYŃSKI Artur | 4145 | nc+ | WARSZAWA | Masters M - 40 | 00:00:33 | 01:24:09 | 03:18:55 | 05:13:13 | 07:15:04 | 09:18:34 | |
168 | MISIAK Artur | 4257 | TEAM BAZYL | STRONIE SLASKIE | Weteran I M - 50 | 00:00:35 | 01:29:57 | 03:32:29 | 05:15:38 | 07:25:11 | 09:19:45 | |
169 | KRZEMIŃSKA Aleksandra | 4149 | KW OPOLE | OPOLE | Senior II K - 30 | 00:00:16 | 01:27:44 | 03:23:02 | 05:12:07 | 07:13:32 | 09:19:58 | |
170 | KRZEMIŃSKI Jacek | 4148 | KW OPOLE | OPOLE | Senior II M - 30 | 00:00:16 | 01:27:43 | 03:23:02 | 05:12:06 | 07:13:33 | 09:19:58 | |
171 | SKOKOWSKI Tomasz Skokowski | 4006 | Sutton runners | SUTTON | Senior II M - 30 | 00:00:29 | 01:26:39 | 03:27:33 | 05:17:55 | 07:23:44 | 09:22:16 | |
172 | KOWALSKI Maciej | 4194 | LOTOS Running Team | GDAŃSK | Masters M - 40 | 00:00:15 | 01:26:01 | 03:19:28 | 05:01:50 | 07:11:38 | 09:22:19 | |
173 | MIZERA Joanna | 4002 | Sutton Runners | SUTTON | Senior II K - 30 | 00:00:28 | 01:26:40 | 03:27:36 | 05:17:56 | 07:23:47 | 09:22:42 | |
174 | KIRKIEWICZ Ireneusz | 4108 | Kolega Maćka Oława | OŁAWA | Masters M - 40 | 00:00:25 | 01:29:00 | 03:23:08 | 05:24:51 | 07:26:36 | 09:24:21 | |
175 | MAZEPA Tomasz | 4115 | oławska grupa biegowa | OŁAWA | Masters M - 40 | 00:00:22 | 01:29:04 | 03:23:11 | 05:24:53 | 07:26:39 | 09:24:26 | |
176 | KOZIOŁ Krzysztof | 4133 | MLB | SZCZECIN | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:27:25 | 03:27:06 | 05:24:52 | 07:23:45 | 09:27:04 | |
177 | WIĘCKOWSKA Marta | 4134 | MLB | RADZISZEWO | Senior II K - 30 | 00:00:31 | 01:26:56 | 03:27:04 | 05:24:50 | 07:23:36 | 09:27:05 | |
178 | PERZ Marzenna | 4178 | NKB Chyży Nowy Tomyśl | BUKOWIEC | Masters K - 40 | 00:00:09 | 01:34:46 | 03:42:08 | 05:23:05 | 07:29:40 | 09:27:14 | |
179 | MARCINKIEWICZ Marta | 4014 | Matner Running Team | WROCŁAW | Masters K - 40 | 00:00:15 | 01:34:28 | 03:39:56 | 05:29:52 | 07:29:26 | 09:27:23 | |
180 | ROGALA Anna | 4105 | POZNAŃ | Senior I K - 20 | 00:00:30 | 01:34:15 | 03:40:52 | 05:33:55 | 07:32:37 | 09:28:30 | ||
181 | MORAWSKA Anna | 4060 | WARSZAWA | Weteran II K - 60 | 00:00:25 | 01:30:45 | 03:34:42 | 05:25:04 | 07:28:02 | 09:28:56 | ||
182 | JAWORSKI Jarosław | 4223 | bbl Mikołów | WYRY | Senior II M - 30 | 00:00:31 | 01:20:45 | 03:13:45 | 05:00:35 | 07:08:24 | 09:30:04 | |
183 | JANECKI Przemysław | 4263 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:28 | 01:25:27 | 03:20:12 | 05:21:11 | 07:25:26 | 09:31:33 | ||
184 | DŁUGOSZ Marek | 4098 | KB Geotermia Uniejów | WARTKOWICE | Weteran I M - 50 | 00:00:12 | 01:22:36 | 03:27:37 | 05:16:45 | 07:31:15 | 09:31:34 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||||||
ZAJĄC Leszek | 4040 | - | ŚWIEBODZICE | Senior II M - 30 | DNF | 01:02:27 DNF | 02:28:25 DNF | 04:32:03 DNF | 06:56:01 DNF | 09:32:12 DNF | ||
186 | KOJDER Grzegorz | 4094 | KRĘCZKI | Senior I M - 20 | 00:00:05 | 01:23:21 | 03:18:05 | 05:10:08 | 07:23:51 | 09:35:05 | ||
187 | GRZESZCZUK Grzegorz | 4095 | KB Galeria Warszawa | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:18 | 01:27:44 | 03:33:50 | 05:20:50 | 07:26:28 | 09:35:25 | |
188 | POLAKOWSKI Tomasz | 4143 | Biegiem Radom! | RADOM | Masters M - 40 | 00:00:21 | 01:24:04 | 03:15:25 | 05:14:17 | 07:30:47 | 09:35:35 | |
189 | JAZY Szymon | 4159 | Pomioty Szatana | LUBOŃ | Senior II M - 30 | 00:00:20 | 01:26:46 | 03:20:30 | 05:20:49 | 07:30:38 | 09:35:54 | |
190 | WAGNER Ewa | 4034 | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:25 | 01:29:23 | 03:34:09 | 05:25:07 | 07:32:37 | 09:36:37 | ||
191 | CZESKA Karolina | 4027 | Mosina biega | MOSINA | Senior I K - 20 | 00:00:24 | 01:28:54 | 03:29:22 | 05:26:48 | 07:27:20 | 09:36:48 | |
192 | GORCZYCA Aneta | 4151 | JASŁO | Senior II K - 30 | 00:00:24 | 01:30:02 | 03:31:46 | 05:22:50 | 07:38:13 | 09:38:53 | ||
193 | STAFIEJ Anna | 4150 | ŚWINOUJSCIE | Masters K - 40 | 00:00:25 | 01:30:00 | 03:31:44 | 05:22:49 | 07:38:12 | 09:38:55 | ||
194 | FRANEK Sebastian | 4020 | WLKP Mountains Ultra | LUBOŃ | Masters M - 40 | 00:00:32 | 01:24:01 | 03:21:21 | 05:25:52 | 07:33:03 | 09:42:23 | |
195 | HATALSKI Wojciech | 4126 | KEREMEFESY | STRONIE ŚLĄSKIE | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:32:50 | 03:30:06 | 05:18:30 | 07:33:55 | 09:42:35 | |
196 | DARSKI Rafał | 4114 | Recamiere | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:30 | 01:20:52 | 03:15:04 | 05:09:23 | 07:30:04 | 09:42:40 | |
197 | DZIDEK Marcin | 4109 | MK-TEAM | JAWORZYNA ŚLĄSKA | Masters M - 40 | 00:00:36 | 01:28:46 | 03:26:58 | 05:21:49 | 07:28:19 | 09:42:40 | |
198 | KOŁODZIEJ Mariusz | 4031 | Triathlon Mietków Team | LEGNICA | Masters M - 40 | 00:00:24 | 01:24:25 | 03:21:15 | 05:24:52 | 07:37:56 | 09:42:46 | |
199 | SIKORSKA Agnieszka | 4107 | WARSZAWA | Masters K - 40 | 00:00:13 | 01:31:34 | 03:35:14 | 05:30:19 | 07:38:56 | 09:43:22 | ||
200 | KUŁAKOWSKI Piotr | 4076 | Człapacze | KONSTANCIN-JEZIORNA | Weteran II M - 60 | 00:00:35 | 01:33:45 | 03:39:43 | 05:31:22 | 07:37:41 | 09:48:08 | |
201 | KRYZA Agnieszka | 4037 | Życie jest piękne | WROCŁAW | Senior II K - 30 | 00:00:27 | 01:27:33 | 03:35:43 | 05:43:36 | 07:49:22 | 09:49:59 | |
202 | KRYZA Grzegorz | 4036 | Życie jest piękne | WROCŁAW | Masters M - 40 | 00:00:27 | 01:27:32 | 03:35:43 | 05:43:35 | 07:50:43 | 09:50:02 | |
203 | MACHOWSKA Joanna | 4209 | Bez Granic | CHORZÓW | Senior II K - 30 | 00:00:23 | 01:28:09 | 03:31:50 | 05:28:16 | 07:40:26 | 09:51:50 | |
204 | WALCZYŃSKA Karolina | 4144 | BIELSKO-BIAŁA | Senior II K - 30 | 00:00:26 | 01:38:59 | 03:51:40 | 05:45:17 | 07:51:26 | 09:52:34 | ||
205 | BRZEZOWSKA Beata | 4205 | Polska Biega | WARSZAWA | Weteran K - 50 | 00:00:33 | 01:35:17 | 03:40:21 | 05:45:10 | 07:41:57 | 09:54:40 | |
206 | STROCZYŃSKI Paweł | 4086 | TYCHY | Senior II M - 30 | 00:00:30 | 01:31:19 | 03:30:24 | 05:45:41 | 07:51:36 | 09:54:57 | ||
207 | STOLARZ Paweł | 4093 | Żywcem Zabiegani | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | 00:00:17 | 01:26:38 | 03:27:16 | 05:45:54 | 07:51:50 | 09:55:09 | |
208 | LEŚNIK Wojciech | 4092 | WROCŁAW | Weteran I M - 50 | 00:00:17 | 01:30:31 | 03:39:49 | 05:43:24 | 07:52:36 | 09:59:53 | ||
209 | SPYCHAŁA Marek | 4066 | Nie za daleko | POZNAŃ | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:27:45 | 03:33:33 | 05:23:38 | 07:45:02 | 10:00:04 | |
210 | GRYGORUK Cezary | 4128 | SZCZECIN | Weteran I M - 50 | 00:00:06 | 01:30:29 | 03:39:59 | 05:43:37 | 07:52:48 | 10:00:07 | ||
211 | GALIŃSKI Rafał | 4250 | PARKOSZOWICE | Masters M - 40 | 00:00:28 | 01:28:01 | 03:34:56 | 05:39:06 | 07:50:32 | 10:07:54 | ||
212 | ABRAMEK Tomasz | 4268 | WARSZAWA | Senior II M - 30 | 00:00:33 | 01:32:40 | 03:35:55 | 05:44:41 | 08:02:22 | 10:11:17 | ||
213 | STROIŃSKA Iwona | 4277 | Masters K - 40 | 00:00:22 | 01:31:35 | 03:42:37 | 05:44:33 | 07:52:35 | 10:12:06 | |||
214 | GÓRNY Sławomir | 4119 | Górny Team | GOSTYŃ | Weteran I M - 50 | 00:00:10 | 01:26:50 | 03:39:51 | 05:49:01 | 08:03:06 | 10:15:13 | |
215 | GÓRNY Jakub | 4120 | Górny Team | GOSTYŃ | Senior I M - 20 | 00:00:11 | 01:26:49 | 03:40:02 | 05:49:12 | 08:03:32 | 10:16:09 | |
KURAS-SMOLNIK Magdalena | 4071 | sieradzbiega.pl | CHOJNE | Senior II K - 30 | 00:00:34 | 01:37:25 | 03:49:29 | 05:56:09 | 08:09:08 | 10:21:53 | ||
217 | MOŃKA Łukasz | 4191 | SPARTA ULTRA TEAM | WIERUSZÓW | Senior II M - 30 | 00:00:18 | 01:19:07 | 03:30:21 | 05:30:25 | 08:02:56 | 10:33:30 | |
218 | CAPY Thierry | 4161 | JASZKOTLE | Masters M - 40 | 00:00:17 | 01:27:57 | 03:40:49 | 05:51:47 | 08:08:10 | 10:38:39 | ||
219 | JURGA Marcin | 4073 | Speed Feet '16 | KOŚCIAN | Senior II M - 30 | 00:00:04 | 01:02:25 | 02:24:46 | 03:37:49 | 05:04:00 | ||
220 | TITZ KOZA Julita | 4184 | ŁÓDŹ | Senior II K - 30 | 00:00:07 | 01:14:03 | 02:49:54 | 04:15:59 | 05:54:56 | |||
221 | GEZELA Joanna | 4054 | EuforiaBiegacza.pl | GÓRA | Masters K - 40 | 00:00:14 | 01:40:45 | 04:05:18 | 06:15:56 | 08:34:43 | ||
STROIŃSKI Wojciech | 4278 | Masters M - 40 | DNF | 01:31:32 DNF | 03:42:36 DNF | DNF | DNF | DNF | ||||
MATUZIK Mateusz | 4088 | Night Runners | KRAKÓW | Senior II M - 30 | DNF | 01:28:41 DNF | 03:49:17 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
DŁUGOSZ Agata | 4246 | Biegam z Pasją/Nessi Team | TYCHY | Senior II K - 30 | DNF | 01:20:37 DNF | 03:51:36 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
MORAWSKI Filip | 4166 | MarcinŚwiercTeam | PUSZCZYKOWO | Masters M - 40 | DNF | 01:07:34 DNF | 02:42:15 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
PŁÓCIENNICZAK Jakub | 4261 | Dream Run | WARSZAWA | Masters M - 40 | DNF | 01:08:36 DNF | 02:42:42 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KROSNY Sebastian | 4080 | Body Dry Team - STS Biegaton Mikołów | MIKOŁÓW | Senior II M - 30 | DNF | 00:57:48 DNF | 02:18:16 DNF | 03:31:36 DNF | 05:17:15 DNF | DNF | ||
TERZONI Christian | 4253 | MARCIN ŚWIERC TEAM | CASTELNOVO NE MONTI | Senior II M - 30 | DNF | 01:01:16 DNF | 02:24:45 DNF | 03:47:11 DNF | 05:29:39 DNF | DNF | ||
BANERT Adam | 4045 | ARA | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Masters M - 40 | DNF | 01:21:47 DNF | 03:29:29 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
KONKIEWICZ Katarzyna | 4229 | grodziski klub biegacza | GRODZISK WLKP | Masters K - 40 | DNF | 01:47:21 DNF | 04:15:44 DNF | DNF | DNF | DNF | ||
RURKA Grzegorz | 4195 | Mr | WARSZAWA | Weteran I M - 50 | DNF | 01:37:21 DNF | 03:48:40 DNF | 05:56:07 DNF | DNF | DNF | ||
KAMINSKA Karolina | 4136 | Shell Kraków / Les fammes courant dans les forets | KRAKÓW | Senior II K - 30 | DNF | 01:24:37 DNF | 03:30:07 DNF | 05:30:43 DNF | 07:42:26 DNF | DNF | ||
GRYCZKA Tomasz | 4173 | OPOLE | Senior II M - 30 | DNF | 01:11:05 DNF | 02:59:17 DNF | 05:25:29 DNF | 07:42:54 DNF | DNF | |||
GALLARDO Lina | 4269 | Masters K - 40 | DNF | 01:22:38 DNF | 03:40:53 DNF | 05:28:52 DNF | 07:49:30 DNF | DNF | ||||
AGOSTINI Juan Gustavo | 4270 | Masters M - 40 | DNF | 01:34:36 DNF | 03:43:48 DNF | 05:28:57 DNF | 07:55:27 DNF | DNF | ||||
PIETRAKOWSKI Grzegorz | 4042 | Tt szczecin | SZCZECIN | Senior II M - 30 | DNF | 01:25:38 DNF | 03:19:55 DNF | 05:45:15 DNF | DNF | DNF | ||
CABAJ Przemysław | 4276 | Senior II M - 30 | DNF | 01:14:14 DNF | 03:06:59 DNF | DNF | DNF | DNF | ||||
CZUBA Michał | 4255 | Ligota Zamecka | KLUCZBORK | Senior II M - 30 | DNF | 01:29:46 DNF | 03:33:48 DNF | 05:39:51 DNF | 08:13:04 DNF | DNF |
Znaleziono 238 wynik(ów)