BIEG WIKINGA - 10 KM
BIEG WIKINGA
Organizator : Uczniowski Klub Sportowy „WYSPA”, Gmina Wolin.
Data : 2021-09-26
Miejsce : Wolin
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 126
Wystartowało : 117
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 115
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | K16-29 | M16-29 | K30-39 | M30-39 | K40-49 | M40-49 | K50-59 | M50-59 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGmina WolinLap
5km
Czas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZACZKO Jacek 115CHYBA NIE DAM RADYSZCZECINM40-491M 100:18:1300:37:09.35 3:4216,2
2GIBA Jacek 40MKL MARATON ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM50-591M 200:19:0200:38:38.35+00:01:293:5115,5
3WASILEWSKI Andrzej 109SZCZECINM40-492M 300:19:3300:38:44.45+00:01:353:5215,5
4ŁUCZKO Grzegorz 59NATURAL BORN RUNNERS TEAMPOZNAŃM30-391M 400:19:1100:38:56.40+00:01:473:5315,4
5DERDA Robert 29TT SZCZECINŚWINOUJŚCIEM40-493M 500:19:1500:39:39.70+00:02:303:5715,1
6SZLACHTA Jakub 104SZCZECINM30-392M 600:19:2200:40:29.30+00:03:194:0214,8
7ZIELINSKI Slawomir 120HUSARIANOWOGARDM40-494M 700:19:4800:41:32.70+00:04:234:0914,4
8WOLIŃSKI Andrzej 113WOLINM50-592M 8Tak00:20:5700:43:06.95+00:05:574:1813,9
9JASIUCHNA Marek 44JASIUCHNA TEAMŚWINOUJŚCIEM30-393M 900:21:2900:43:50.30+00:06:404:2313,7
10KOWALSKI Zdzisław 52KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM50-593M 1000:21:2900:43:58.05+00:06:484:2313,6
11PIETRAS Marcin 85ŚWINOUJŚCIEM40-495M 1100:21:5700:44:05.70+00:06:564:2413,6
12ZAWADZKI Mateusz 119OBORNIKI ŚLĄSKIEM30-394M 1200:22:0000:44:30.85+00:07:214:2713,5
13BARAŃSKI Bogusław 7MLUKS TRZEBIATÓWTRZEBIATÓWM60+1M 1300:21:4900:44:31.60+00:07:224:2713,5
14BOROWSKA Karolina 14MONIA GYMPUCICEK30-391K 100:21:4800:44:46.75+00:07:374:2813,4
15GAWLE Łukasz 39UNITY LINEŚWINOUJŚCIEM30-395M 1400:21:3800:44:53.70+00:07:444:2913,4
16WOLIŃSKA Emilia 112WOLINK50-591K 2Tak00:22:0500:45:13.20+00:08:034:3113,3
17REJDAK Marcin 90SZCZECINM40-496M 1500:22:2900:45:31.65+00:08:224:3313,2
18BANASZCZAK Bartek 5WOLINM16-291M 16Tak00:22:1300:45:33.00+00:08:234:3313,2
19DZIERZKOWSKA Aleksandra 35KOZIEGŁOWYK50-592K 300:22:3300:45:46.80+00:08:374:3413,1
20MAJKA Dariusz 62ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM30-396M 1700:22:4100:45:54.25+00:08:444:3513,1
21ZAJĄC Maciej 116ŚWINOUJŚCIEM30-397M 1800:22:4000:46:05.65+00:08:564:3613,0
22DZHUHAN Andrii 33SWINOUJSCIEM30-398M 1900:21:3200:46:22.20+00:09:124:3812,9
23NAWROCKI Piotr 72KB PIONIER SZCZECINSZCZECINM50-594M 2000:22:2900:46:23.10+00:09:134:3812,9
24BRZĄKAŁA Waldemar 17KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIM50-595M 2100:22:0000:46:38.95+00:09:294:3912,9
25MAĆKOWIAK Piotr 61ŚWINOUJŚCIEM30-399M 2200:22:3700:47:02.00+00:09:524:4212,8
26ROMAŃSKA Karolina 91BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK30-392K 400:22:4800:47:02.20+00:09:524:4212,8
27NIEWIADA Marek 73ŚWINOUJŚCIEM40-497M 2300:23:1800:47:14.95+00:10:054:4312,7
28ANIELSKA Anna 2KARLINOK30-393K 500:22:4200:47:17.75+00:10:084:4312,7
29KOWALSKA Dorota 51KB KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIK50-593K 600:23:0900:47:23.20+00:10:134:4412,7
30MYŚLEWSKI Janusz 71SZCZECINM40-498M 2400:22:5200:47:48.45+00:10:394:4612,6
31OLEJNIK Przemek 76NIEZRZESZONYSZCZECINM50-596M 2500:22:5300:47:58.25+00:10:484:4712,5
32JELONEK Michał 45ŚWINOUJŚCIEM40-499M 2600:22:5000:47:58.45+00:10:494:4712,5
33KALETA Paweł 47ŚWINOUJŚCIEM30-3910M 2700:24:4900:48:12.00+00:11:024:4912,4
34BORKOWSKI Aleksander 13MKL- MARATONŚWINOUJŚCIEM60+2M 2800:23:5200:48:33.20+00:11:234:5112,4
35KAZIMIERSKA Żaneta 128WOLINK40-491K 7Tak00:23:5400:48:43.45+00:11:344:5212,3
36JUDKIEWICZ Piotr 46WOLINM40-4910M 29Tak00:23:1600:48:48.25+00:11:384:5212,3
37RZEMIENIECKA-GRUDZIEŃ Joanna 92BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-492K 800:24:0000:48:55.80+00:11:464:5312,3
38WOJCIECHOWSKI Roman 111ŚWINOUJŚCIEM50-597M 3000:24:0400:49:19.50+00:12:104:5512,2
39BIELAN Artur 11SZCZECINM40-4911M 3100:23:5400:49:41.95+00:12:324:5812,1
40NOWAK Radosław 74OPOLEM40-4912M 3200:23:3900:49:48.45+00:12:394:5812,0
41PYREK Rafał 87RUN FOR FUN BEZRZECZEBEZRZECZEM40-4913M 3300:23:4900:50:25.60+00:13:165:0211,9
42ZIÓŁKOWSKI Rafał 121BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM30-3911M 3400:23:4700:50:26.60+00:13:175:0211,9
43STĘPNIAK Grzegorz 101K. B. KAMIEŃ POMORSKITRZEBIESZEWOM40-4914M 3500:25:3000:50:52.65+00:13:435:0511,8
44PACZYŃSKA Joanna 82GOLENIÓWK30-394K 900:24:2000:51:34.45+00:14:255:0911,6
45CHADAŚ Jarosław 22GOLENIÓWM30-3912M 3600:24:3700:51:56.90+00:14:475:1111,6
46CHOWAŃSKI Bartosz 23CJS TŁUMACZENIA / LIPIAŃSKI BIEG PARTYZANTALIPIANYM40-4915M 3700:25:5800:51:57.00+00:14:475:1111,5
47SKOCZYLAS Patryk 97SZCZECINM16-292M 3800:25:1200:52:24.05+00:15:145:1411,5
48BZDAWKA Rafał 21BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM40-4916M 3900:26:1500:52:40.70+00:15:315:1611,4
49ZAMARA Zbigniew 118ŚWINOUJŚCIEM30-3913M 4000:23:2000:52:54.70+00:15:455:1711,3
50BANASZKIEWICZ Rafał 6LUBLINM40-4917M 4100:25:4400:52:55.25+00:15:455:1711,3
51WRÓBEL Tomasz 127NOWOGARDM40-4918M 4200:26:1000:53:23.85+00:16:145:2011,2
52MORDAK Andrzej 67BIEGACZE ŚWINOUJŚCEŚWINOUJŚCIEM50-598M 4300:26:4100:54:07.95+00:16:585:2411,1
53GANCARCZYK Michał 38JARSZEWKOM16-293M 4400:24:4400:54:09.95+00:17:005:2411,1
54OSOBNIAK Ryszard 79KOSZALINM60+3M 4500:26:5400:54:19.30+00:17:095:2511,0
55KRÓLAK Beata 55SP8 POLICEPOLICEK50-594K 1000:26:3100:54:29.25+00:17:195:2611,0
56KILJAN Grzegorz 125WAPNICAM50-599M 4600:26:4300:54:41.15+00:17:315:2811,0
57DRZEWIECKI Arkadiusz 32BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM50-5910M 4700:26:5500:54:46.90+00:17:375:2811,0
58DRZEWIECKA Agnieszka 31BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK50-595K 1100:26:5500:54:47.30+00:17:375:2811,0
59MURAWSKA Monika 68BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-493K 1200:26:5100:54:54.75+00:17:455:2910,9
60MUSIAŁ Dariusz 70GORZÓW WLKPM40-4919M 4800:26:5200:55:05.75+00:17:565:3010,9
61SZEWCZYK Magdalena 103MONIA GYMSZCZECINK30-395K 1300:27:1600:55:12.35+00:18:035:3110,9
62OLSZYK Tadeusz 77MKL MARATONŚWINOUJŚCIEM60+4M 4900:27:1200:55:15.70+00:18:065:3110,9
63MURAWSKI Arkadiusz 69ŚWINOUJŚCIEM16-294M 5000:26:4900:55:28.35+00:18:195:3210,8
64RAJCHEL Marcin 89POLICEM30-3914M 5100:27:0900:56:00.00+00:18:505:3610,7
65APERLIŃSKI Adam 4ŚWINOUJŚCIEM40-4920M 5200:27:1000:56:03.50+00:18:545:3610,7
66APERLIŃSKA Patrycja 3ŚWINOUJŚCIEK40-494K 1400:27:1100:56:03.65+00:18:545:3610,7
67ORŁOWSKI Bolesław 78ENDORFINA NOWOGARDNOWOGARDM60+5M 5300:27:3700:56:14.90+00:19:055:3710,7
68NOWAK-PIASECKA Dorota 75FIT KETTLEBELLPRZECŁAWK30-396K 1500:27:2300:56:18.50+00:19:095:3710,7
69FIRLIK Miroslaw 37KB KAMIEN POMORSKIWRZOSOWOM50-5911M 5400:27:2500:56:29.50+00:19:205:3810,6
70SOJKA Krzysztof 100BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM30-3915M 5500:26:2200:57:10.15+00:20:005:4310,5
71SIKORSKA Anna 96SWINOUJSCIEK40-495K 1600:27:2500:57:11.45+00:20:025:4310,5
72CIEMNA Joanna 25WOLINK40-496K 17Tak00:27:3700:57:31.15+00:20:215:4510,4
73GUZ Krzysztof 42SŁUPSKM40-4921M 5600:27:1900:58:03.70+00:20:545:4810,3
74KĘSKA Katarzyna 48POLICEK40-497K 1800:28:0900:58:13.00+00:21:035:4910,3
75ŻUREK Marta 84ŚWINOUJŚCIEK30-397K 1900:29:1900:58:28.35+00:21:195:5010,3
76KOŁYSZKO Piotr 49BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM30-3916M 5700:28:1600:59:13.35+00:22:045:5510,1
77KWIATKOWSKI Zygmunt 126STEPNICAM60+6M 5800:29:2700:59:26.60+00:22:175:5610,1
78PACIOREK Wioletta 81MORSY ROSKILDEBALLERUPK40-498K 2000:28:5101:00:15.95+00:23:066:0110,0
79SĘKOWSKA Magdalena 95RESKOK50-596K 2100:29:2901:00:34.40+00:23:256:039,9
80DEBERNY Mariusz 27RESKOM40-4922M 5900:28:5201:00:34.80+00:23:256:039,9
81SZUMIŃSKA Irena 105ORANGE POLSKAKONINK60+1K 2200:29:4701:01:07.10+00:23:576:069,8
82DEMKOWICZ Ireneusz 28WEGASWOLINM50-5912M 60Tak00:28:5301:01:19.70+00:24:106:079,8
83GAWLE MIKULSKA Karina 124ŚWINOUJŚCIEK40-499K 2300:30:0001:02:16.20+00:25:066:139,6
84BEDNARZ Katarzyna 10KOŁOBRZEGK40-4910K 2400:30:1101:02:20.60+00:25:116:149,6
85WRÓBLEWSKA Anna 114KLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIKAMIEŃ POMORSKIK30-398K 2500:30:0701:02:57.50+00:25:486:179,5
86GMIŃSKA Natalia 41GOLCZEWOK30-399K 2600:31:0301:03:27.00+00:26:176:209,5
87SEMEZH Ira 94WEGASWOLINK30-3910K 27Tak00:30:3201:03:36.25+00:26:266:219,4
88MISTELSKI Karol 66SZCZECINM16-295M 6100:29:5101:03:37.65+00:26:286:219,4
89WASILEWICZ Kazimierz 108KURKA WODNAŚWINOUJŚCIEM60+7M 6200:29:5101:03:45.00+00:26:356:229,4
90CICHY Beata 24ŚWINOUJŚCIEK16-291K 2800:30:5001:03:52.80+00:26:436:239,4
91DOMALEWSKA Teresa 30BIEGACZE SWINOUJSCIESWINOUJSCIEK60+2K 2900:28:5601:04:24.20+00:27:146:269,3
92BURY Jacek 19WYLUZOWANI BIEGACZESTRZELCE KRAJEŃSKIEM50-5913M 6300:30:5001:04:30.85+00:27:216:279,3
93ZALEWSKI Mariusz 117FIZJOTERAPIA DZIECIĘCA D. ZALEWSKISTRZELCE KRAJM50-5914M 6400:30:5101:04:32.60+00:27:236:279,3
94BURY Marianna 18WYLUZOWANI BIEGACZESTRZELCE KRAJEŃSKIEK40-4911K 3000:30:5301:04:32.85+00:27:236:279,3
95AMERNIK Katarzyna 1SZCZYPTA SZCZECINAJAGIENKIK40-4912K 3100:31:2801:04:47.05+00:27:376:289,3
96MASŁOWSKA Barbara 65STARGARDK40-4913K 3200:30:3201:04:59.50+00:27:506:299,2
97MALINOWSKA Magdalena 64MORSY ROSKILDESOLRØD STRANDK30-3911K 3300:30:0101:05:24.80+00:28:156:329,2
98SAWIŃSKA Anna 93NORDICANIA TEAMSZCZECINK40-4914K 3400:31:2501:05:33.05+00:28:236:339,2
99SZCZEPANOWSKI Andrzej 102SZCZECINM40-4923M 6500:31:2401:05:33.35+00:28:246:339,2
100CIEMNA Regina 26ŚWINOUJŚCIEK60+3K 3500:31:5601:05:53.80+00:28:446:359,1
101JASIUCHNA Aleksandra 43JASIUCHNA TEAMŚWINOUJŚCIEK30-3912K 3600:31:1601:06:19.60+00:29:106:379,0
102WENTA Julia 110ŚWINOUJŚCIEK30-3913K 3700:31:1701:06:20.00+00:29:106:389,0
103ŁUKASZEWICZ Hanna 60POZNAŃK30-3914K 3800:31:2801:07:27.05+00:30:176:448,9
104ELBIŃSKA-KRAWCZUK Monika 36BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-4915K 3900:33:0201:08:22.20+00:31:126:508,8
105KRAWCZUK Amelia 53BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK16-292K 4000:33:0301:08:22.80+00:31:136:508,8
106PRAWDA Iwona 86WIECZORNE BIEGANIESZCZECINK40-4916K 4100:32:0601:09:09.60+00:32:006:548,7
107SOCZÓWKA Agnieszka 99TERMINATORUNSTARGARDK30-3915K 4200:32:0201:09:10.80+00:32:016:558,7
108SOCZÓWKA Roman 98STARGARDM50-5915M 6600:31:3401:09:11.05+00:32:016:558,7
109BŁAŻEJEWSKA-JANNASZ Kamila 12POLICEK30-3916K 4300:35:4101:12:27.55+00:35:187:148,3
110BZDAWKA Joanna 20BIEGACZE ŚWINOUJŚCIESWINOUJACIEK40-4917K 4400:34:5001:14:16.45+00:37:077:258,1
111OTOCKA Agnieszka 80BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK40-4918K 4500:34:5201:14:16.80+00:37:077:258,1
112ŚWISTAK Grzegorz 107SZCZECINM50-5916M 6700:35:5401:15:04.50+00:37:557:308,0
113LUBITZ André 58LAUFMÜTZEN - USEDOMLASSANM50-5917M 6800:36:0001:17:55.65+00:40:467:477,7
114BOŚKO Paulina 15SZCZECINK30-3917K 4600:42:1101:25:32.25+00:48:228:337,0
115KRÓL Magdalena 54SZCZECINK30-3918K 4700:42:1201:25:32.75+00:48:238:337,0
116BĄCZYK Adam 9MONIA GYMSZCZECINM40-4924M 69   
Niesklasyfikowani
PYZIK Waldemar 88ŚWINOUJŚCIEM60+ DNF DNF--
Znaleziono 117 wynik(ów)