BIEG WIKINGA - 5 KM
BIEG WIKINGA
Organizator : Uczniowski Klub Sportowy „WYSPA”, Gmina Wolin.
Data : 2021-09-26
Miejsce : Wolin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 83
Wystartowało : 79
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 79
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K-Gmina | M-Gmina | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60+ | M60+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MGmina WolinCzas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1FILIPOWSKI Dariusz 146FehlauRunTeamSZCZECINM401M 100:17:37.55 3:3117,0
2ŁUKASZEWSKI Sebastian 168SZWLA STARGARDSTARGARDM402M 200:18:01.55+00:00:243:3616,7
3HOŁUB Kamil 155MLUKSTrzebiatówTRZEBIATÓWM403M 300:18:15.30+00:00:373:3916,4
4KAMIŃSKI Jakub 210RUN GRYFGRYFICEM201M 400:18:22.75+00:00:453:4016,3
5KUCHTA Piotr 165KB Pionier SzczecinSZCZECINM301M 500:19:20.85+00:01:433:5215,5
6TROSZCZYŃSKI Przemysław 205Bracia TroszczyńscyŁUKĘCINM404M 600:19:30.45+00:01:523:5415,4
7WESOŁOWSKI Marcin 203SZCZECINM302M 700:20:12.15+00:02:344:0214,9
8MUSIAŁ Bartek 176UKS AKTYWNI Wysoka KamieńskaWYSOKA KAMIEŃSKAM303M 800:20:23.10+00:02:454:0414,7
9FELISIAK Antoni 144WarnowoWARNOWOM202M 9Tak00:20:25.30+00:02:474:0514,7
10SAJDŁOWSKI Dariusz 188STRZELCE KRAJEŃSKIEM405M 1000:20:27.55+00:02:504:0514,7
11JAŁOCHA Tomasz 209GUTOWO MAŁEM406M 1100:20:38.40+00:03:004:0714,5
12KRYNICKA GRZYB Małgorzata 164TRZEBIATÓWK301K 100:21:02.45+00:03:244:1214,3
13WEINAR Wojciech 201ŚWIDWINM203M 1200:21:20.55+00:03:434:1614,1
14KOSOŃ Jarosław 160Maraton po PlażyKOŁCZEWOM501M 13Tak00:21:23.30+00:03:454:1614,0
15KWIT Jan 166Agryf -AnimexSZCZECINM60+1M 1400:21:39.30+00:04:014:1913,9
16KRYNICKA Magdalena 163TRZEBIATÓWK201K 200:22:07.45+00:04:294:2513,6
17KOZŁOWSKI Leszek 162-ŚWINOUJŚCIEM60+2M 1500:22:15.95+00:04:384:2713,5
18MASŁYK Michał 174PYRZYCEM204M 1600:22:21.95+00:04:444:2813,4
19HAWRYLAK Marcin 153BBL Szczecin / Bieg KorczakaSZCZECINM502M 1700:22:41.80+00:05:044:3213,2
20DOBROWOLSKI Adam 141ŚWINOUJŚCIEM407M 1800:23:03.85+00:05:264:3613,0
21JANISZEWSKI Mariusz 157KAMIEŃ POMORSKIM304M 1900:23:05.80+00:05:284:3713,0
22SIWAK Łukasz 190SZCZECINM305M 2000:23:10.25+00:05:324:3812,9
23STRAŻYŃSKI Paweł 192WOLINM306M 21Tak00:23:31.45+00:05:534:4212,8
24WERAKSO Grzegorz 202IronTeamSZCZECINM307M 2200:23:42.25+00:06:044:4412,7
25HAMALA Marcin 151KOSZALINM408M 2300:24:02.20+00:06:244:4812,5
26DZIUBA Jarosław 347DYGOWOM409M 2400:24:11.25+00:06:334:5012,4
27DUSZKIEWICZ Dominika 142Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEK302K 300:24:16.75+00:06:394:5112,4
28SMOLIŃSKI Robert 206WOLINM308M 25Tak00:24:26.20+00:06:484:5312,3
29PIETRUCZYK Arek 182DŁUGOŁĘKAM503M 2600:24:44.70+00:07:074:5612,1
30MASŁYK Dariusz 173PYRZYCEM504M 2700:25:21.10+00:07:435:0411,8
31HAMAN Kacper 152DPT RUN TEAM SZCZECINSZCZECINM309M 2800:25:26.45+00:07:485:0511,8
32POTERALSKI Radsław 183Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM4010M 2900:25:29.05+00:07:515:0511,8
33ŚWITOŃ Magda 198GRYFICEK303K 400:25:33.75+00:07:565:0611,7
34GAJEWSKI Bartosz 147ŚWINOUJŚCIEM3010M 3000:26:10.50+00:08:325:1411,5
35CIEŚLIK Józef 137WOLINM60+3M 31Tak00:26:25.30+00:08:475:1711,4
36TERAN Ana 200STARGARDK401K 500:26:32.35+00:08:545:1811,3
37CENTKOWSKA-DERDA Anna 135ŚWINOUJŚCIEK402K 600:26:39.85+00:09:025:1911,3
38JAŁOCHA Ewa 208GUTOWO MAŁEK403K 700:27:13.85+00:09:365:2611,0
39GROCHOLSKA Agnieszka 149WOLINK404K 8Tak00:27:14.35+00:09:365:2611,0
40NATALCZYK Ewelina 177SZCZECINK304K 900:27:19.25+00:09:415:2711,0
41FELISIAK Kamila 145WarnowoWARNOWOK405K 10Tak00:27:19.55+00:09:425:2711,0
42CHADAŚ Maryna 136Browary TeamGOLENIÓWK305K 1100:27:25.15+00:09:475:2910,9
43MAJZNER Paweł 172SZCZECINM205M 3200:27:28.70+00:09:515:2910,9
44BRACIK Justyna 132GORZÓW WIELKOPOLSKIK306K 1200:28:11.45+00:10:335:3810,6
45ŚWIĄTEK Beata 196KLINISKA WIELKIEK406K 1300:28:23.70+00:10:465:4010,6
46DEMKOWICZ Ewelina 140SKOSZEWOK307K 14Tak00:28:41.35+00:11:035:4410,5
47GROCHOLSKI Marek 150WOLINM505M 33Tak00:28:42.30+00:11:045:4410,5
48ORLON Barbara 180Gryfus SzczecinSZCZECINK501K 1500:29:15.75+00:11:385:5110,3
49NOWAKOWSKA Adriana 178SZCZECINK407K 1600:29:51.20+00:12:135:5810,1
50HEDRYCH Wioletta 154SWINOUJSCIEK408K 1700:29:56.20+00:12:185:5910,0
51MACIEJEWSKI Zenon 169SJSNŚSTARGARDM60+4M 3400:29:57.90+00:12:205:5910,0
52SAJDŁOWSKA Aldona 187STRZELCE KRAJEŃSKIEK409K 1800:30:04.55+00:12:276:0010,0
53MAJZNER Emir 171MIĘDZYZDROJEM506M 3500:30:25.00+00:12:476:059,9
54HORBATIUK Anastasiia 207WOLINK202K 19Tak00:30:32.85+00:12:556:069,8
55SZMELING Grzegorz 195M. ŚWINOUJŚCIEM3011M 3600:30:33.25+00:12:556:069,8
56CIEŚLIK - SZUMSKA Izabela 138WOLINK308K 20Tak00:30:35.55+00:12:586:079,8
57DĄBROWSKA Eliza 139WOLINK203K 21Tak00:30:47.85+00:13:106:099,7
58MISZTAL Krystyna 175WolinWOLINK60+1K 22Tak00:30:55.80+00:13:186:119,7
59DZIUBA Bogdan 143Biegacze ŚwinoujścieŚWINOUJŚCIEM60+5M 3700:31:44.00+00:14:066:209,5
60LIPERTOWICZ Adrianna 167Crazy FishGRĘBOCINK4010K 2300:31:56.60+00:14:196:239,4
61MAJZNER Urszula 170MIĘDZYZDROJEK502K 2400:32:47.30+00:15:096:339,2
62SMOLIKAVA Aliaksandra 191WOLINK309K 25Да00:33:14.50+00:15:366:389,0
63BYKOWSKI Bogdan 134osoba prywatnaZIELONA GORAM60+6M 3800:33:22.55+00:15:456:409,0
64KOZINIEC Ewelina 161DRUŻYNAFILIPASZCZECINK4011K 2600:33:34.55+00:15:576:428,9
65JARCZEWSKA Renata 158GOLENIÓWK503K 2700:33:39.75+00:16:026:438,9
66ŚWITALSKA Edyta 197SCTPSZCZECINK4012K 2800:33:51.25+00:16:136:468,9
67ZADARNOWSKA Katarzyna 204SZCZECINK204K 2900:35:50.20+00:18:127:108,4
68PAWŁOWICZ Kamila 181SZCZECINK4013K 3000:35:50.25+00:18:127:108,4
69GASIŃSKA-KOŁYSZKO Ewa 148ŚWINOUJŚCIEK3010K 3100:35:51.90+00:18:147:108,4
70SZCZERBIŃSKA Barbara 194GRYFINOK60+2K 3200:37:07.95+00:19:307:258,1
71BODNAR Zbigniew 131Bieg KorczakaSZCZECINM60+7M 3900:37:44.80+00:20:077:328,0
72TARNOWSKA Alicja 199WOLINK3011K 33Tak00:41:24.00+00:23:468:167,2
73BUJKO Iwona 133ŚWINOUJŚCIEK4014K 3400:41:29.45+00:23:518:177,2
74ISKRA Justyna 156MIĘDZYZDROJEK3012K 3500:42:54.90+00:25:178:347,0
75NOWICKI Mikołaj 179MIĘDZYZDROJEM3012M 4000:42:55.75+00:25:188:357,0
76RAICHENBACH Agnieszka 185ŻARNOWOK3013K 3600:44:08.00+00:26:308:496,8
77SIEMIĄTKOWSKA Malwina 189WB TeamŻARNOWOK4015K 3700:44:08.25+00:26:308:496,8
78ŻUCHOWSKA Izabela 129SZCZECINK3014K 3800:44:36.80+00:26:598:556,7
79ŻUKOWSKA Joanna 122SZCZECINK3015K 3900:44:39.55+00:27:028:556,7
Znaleziono 79 wynik(ów)