BIEGACZE I PIECHURZY

Wydarzenie:
Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-05-01
Miejsce:
Polska
Dystans:
230 km
Zgłoszonych:
79
Wystartowało:
60
Nie ukończyło:
58
Ukończyło:
2
Na trasie:
58
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GDANIEC Anna 29STAROGARD GDAŃSKIMastersi K1K 1928:16:09.00185:55:34230,00,0007:228,1
2KITA Ewelina 8LUBOŃSeniorzy Starsi K1K 21048:53:22.00217:28:57230,00,00012:454,7
3JANCZYK Grzegorz 5RYBNICKA GRUPA BIEGOWĄ PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMastersi M1M 11118:57:37.00227:30:00175,8-54,2426:289,3
4WIKA-CZARNOWSKI Ryszard 72GDYNIAWeterani Młodsi M1M 2826:07:54.00101:13:08152,0-78,00010:185,8
5KOWALCZUK Dariusz 67ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSeniorzy Starsi M1M 3809:05:01.00144:56:45145,7-84,3483:4416,0
6CHOLEWA Jerzy 25POZNAŃWeterani Starsi M1M 41125:34:21.00219:50:56144,2-85,84010:385,6
7KUPCZYK Radosław 10NOWY TARGWeterani Młodsi M2M 5826:20:20.00127:11:44140,1-89,94011:165,3
8PALMER Aneta 64POLSKA RUNNING TEAMSUNNYSIDE, NYSeniorzy Starsi K2K 31014:47:02.00195:02:26130,4-99,6486:488,8
9ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGORSKIE.PLJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeterani Młodsi M3M 6BiegiGorskiePL1122:16:52.00217:58:00129,2-100,77010:205,8
10SANDACH Stefan 66MOTYWATORNIA TEAM /ZIELONA LAGUNA TEAMGDYNIAWeterani Starsi M2M 7916:42:58.00145:38:33127,9-102,0807:507,7
11WOSZCZAK Krystian 37LĘDZINYSeniorzy Starsi M2M 81115:49:29.00228:20:06123,2-106,8187:427,8
12PATERAK Robert 57WKB META LUBLINIECGRODZIEC, OZIMEKSeniorzy Starsi M3M 9WKB Meta Lubliniec1112:39:19.00190:26:28119,7-110,3406:209,5
13PRZYBYLAK Paweł 15LESZNOWeterani Młodsi M4M 101118:41:30.00216:44:17116,8-113,2109:366,2
14PODKAŃSKI Krzysztof 38INOWROCŁAWWeterani Młodsi M5M 111110:42:24.00211:46:35112,6-117,4285:4210,5
15BRZEZIŃSKI Andrzej 51LUNRUNSOLKUSZWeterani Starsi M3M 12LANRUNS1126:32:54.00196:39:50111,9-118,15014:144,2
16PRZYBYŁA Magdalena 26RYDUŁTOWYSeniorzy Młodsi K1K 41112:35:52.00217:24:31100,7-129,2957:308,0
17BOCZULA Krzysztof 55WROCŁAWWeterani Młodsi M6M 131117:02:26.00216:39:3299,1-130,87710:185,8
18ZYCH Małgorzata 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJMastersi K2K 51125:13:13.00193:30:1895,7-134,33015:493,8
19KUBIK Henryk 71WIELUŃWeterani Młodsi M7M 14914:24:30.00121:40:2785,9-144,15010:046,0
20FILAR Anna 44BYTOMMastersi K3K 61121:09:40.00218:21:5985,2-144,76014:534,0
21BIAŁEK Paweł 46SZCZECINSeniorzy Starsi M4M 151009:03:16.00193:07:1983,5-146,5006:309,2
22ZAJĄC Łukasz 19KS KROTOSZ KROTOSZYNKROTOSZYNMastersi M2M 161107:13:24.00204:23:3682,8-147,1555:1311,5
23SKRZYPCZYŃSKI Sebastian 59ZIELONA GÓRAMastersi M3M 171197:00:00.00200:00:0081,1-148,90071:450,8
24MILERT Jolanta 42NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMastersi K4K 7Nordic walking Lyski1013:26:04.00171:14:2480,9-149,0809:576,0
25BROMBOSZCZ Barbara 41CHORZÓWMastersi K5K 81121:33:46.00193:42:2280,9-149,13015:593,8
26SUSKI Daniel 62BOCIEK WADOWICEWADOWICEMastersi M4M 181007:45:10.00198:31:0879,9-150,0875:4910,3
27DZIEDZIC Józef 11ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeterani Młodsi M8M 191109:23:24.00192:46:5377,9-152,0627:138,3
28OBOLEWICZ Karol 2WARSZAWASeniorzy Starsi M5M 20815:16:28.00142:29:5576,3-153,65612:005,0
29PACHUT Krzysztof 16NOCETTA RUNNERSRZYMMastersi M5M 211106:44:40.00182:33:3475,4-154,6375:2211,2
30WRÓBLEWSKA Dominika 69PRUSZCZSeniorzy Młodsi K2K 9909:28:18.00193:12:3173,2-156,7907:457,7
31MANDRYSZ Aleksandra 56NORDIC WALKING LYSKILYSKIMastersi K6K 10Nordic walking Lyski1118:27:54.00183:43:0373,0-156,97315:104,0
32BURDA Katarzyna 12PSZÓWMastersi K7K 111111:30:02.00195:58:0971,6-158,4409:386,2
33MUSIAŁ Paweł 60WARSZAWAMastersi M6M 221113:47:32.00193:21:2171,2-158,80211:375,2
34CHYŁA Dawid 23LUBICZ GÓRNYSeniorzy Starsi M6M 231105:55:01.00194:55:5170,3-159,7405:0311,9
35SZYNAKA Karol 33ZIELONA GÓRASeniorzy Starsi M7M 241105:42:37.00145:16:5368,8-161,1904:5812,1
36SIWEK Grzegorz 6LANRUNSLANCKORONAMastersi M7M 25LANRUNS1115:07:55.00219:29:3966,9-163,14413:344,4
37CISZEWSKA Danuta 17GRUPA REKONSTRUKCJI HISTORYCZNEJ 13PP W PUŁTUSKUPUŁTUSKSeniorzy Starsi K3K 121105:33:33.00145:14:4566,2-163,8405:0211,9
38WOŁOSZYN Wojciech 7WISEŁKAMYŚLENICESeniorzy Starsi M8M 261109:10:22.00120:28:5463,9-166,1168:367,0
39KRZYSIAK Anna 58OWCZARNIAMastersi K8K 131108:49:10.00194:03:4462,0-168,0008:327,0
40KRUPA Aleksandra 50MOSTKOWOSeniorzy Młodsi K3K 141114:16:14.00130:05:4661,8-168,22613:514,3
41ZDANCEWICZ Paulina 45SOSNOWIECSeniorzy Młodsi K4K 15MDK BOGUCICE ZAWODZIE1110:53:30.00216:47:5559,6-170,38910:575,5
42WYSZYŃSKA Agnieszka 49MDK BOGUCICE-ZAWODZIESIEWIERZMastersi K9K 16MDK BOGUCICE ZAWODZIE1109:28:31.00216:52:1059,5-170,5129:336,3
43KARPAŁA Hanna 79SKAWINAWeterani Młodsi K1K 17521:28:25.00059:21:0750,9-179,12025:192,4
44SKRZYPACZ Edyta 47AMATORKABOLESŁAWIECSeniorzy Starsi K4K 181115:10:03.00193:39:2347,9-182,15019:013,2
Poniżej dystansu minimalnego: 46,0 km
45SARNECKA Sylwia 30CZELADŹSeniorzy Młodsi K5K 19MDK BOGUCICE ZAWODZIE1108:27:04.00216:49:4744,4-185,61711:255,3
46POLAK Łukasz 39OBORYGENIOBORNIKI ŚLĄSKIEMastersi M8M 271106:26:12.00205:56:0444,3-185,6588:426,9
47BOCHYNEK Ryszard 63GRODKÓWWeterani Starsi M4M 281106:27:27.00168:21:0041,5-188,5509:206,4
48SZNAJDER Mirosław 48CHORZÓWMastersi M9M 291106:17:46.00216:41:3241,1-188,9119:116,5
49DYLUS Artur 61CHORZÓWSeniorzy Starsi M9M 30806:50:57.00144:48:1634,8-195,19011:485,1
50SANZ Diego 31CZELADŹSeniorzy Starsi M10M 31MDK BOGUCICE ZAWODZIE1106:04:41.00192:48:0230,9-199,10211:485,1
51PRZYBYŁA Kinga 24NAPALONE DZIKIBIERAWAMastersi K10K 201103:00:52.00168:47:1430,0-200,0006:0110,0
52STAŃCZYK Krzysztof 34KB V-MAX ADAMÓWWARSZAWAWeterani Starsi M5M 321105:07:10.00217:50:0729,7-200,26010:195,8
53PACEK Mirosław 32SEROCKWeterani Młodsi M9M 331002:09:35.00063:31:2820,7-209,3106:159,6
54DĘBIŃSKA Adela 21LEGION HDKSZCZECINEKSeniorzy Starsi K5K 211003:19:49.00193:38:4415,0-215,01013:194,5
55SPYCHALSKI Zdzisław 9WIERZBICZANYWeterani Młodsi M10M 341101:50:21.00048:52:4814,3-215,6807:427,8
56NITCZYŃSKA NOCULA Magdalena 40GDYNIASeniorzy Starsi K6K 22703:30:26.00074:26:1513,8-216,24015:173,9
57MIKETA Marek 28RYBNIKMastersi M10M 351101:24:20.00001:24:2012,1-217,8576:568,6
58CEGLARZ Kamil 70KOZIENICESeniorzy Starsi M11M 36901:23:26.00001:23:269,1-220,8919:096,6
59DZIEPAK Piotr 76WOLA MROKOWSKAMastersi M11M 37300:57:32.00000:57:329,1-220,9506:219,4
60LESNER Adrian 75B3 ŁÓDŹŁÓDŹSeniorzy Starsi M12M 38300:17:25.00000:17:253,1-226,8615:3210,8
Znaleziono 60 wynik(ów)